Startlista

P14 80 m Heat 1 13:45
        Pb Sb
Oscar Bodegård   06Bromma IF
FIlip Olsson   06Bromma IF
Kim Wingren   06Bromma IF
Lucas Törnström   05Danderyds SK
Victor Törnström   05Danderyds SK
Love Wadström   06Danderyds SK
William Freifelt   06Hammarby IF11.54
Elias Kapell   06Hammarby IF
William Loqvist   06Hammarby IF
Elias Bouloussaa   05IFK Lidingö
Oliver Chinapah Bergman   05IFK Lidingö
Jacob Alpen   06IFK Lidingö
Filip Eriksson   06IFK Lidingö
Love Mattsson   06IFK Lidingö
Karl Ottfalk   06IFK Lidingö
Maya Swedin   06IFK Lidingö
Sigge Bergentz   06KFUM Örebro
Robin Andersson   06Nyköpings BIS
Wilhelm Wetterblad   06Nyköpings BIS
Jacob Nilsson   05Spårvägen FK10.4210.42
P12 60 m Heat 1 13:00
        Pb Sb
Ivar Olsson   09Bromma If9.219.21
Jonathan Lyktberg   07Bromma IF8.768.76
Matteus Edetoft   07Danderyds SK9.47
Philip Persson   07Danderyds SK9.109.10
Oliver Persson   07Danderyds SK9.049.04
Anton Brundin   09Hammarby IF10.2210.22
Anton Brundin   09Hammarby IF9.909.90
Theodor Håkansson   08Hammarby IF9.28 9.28
Anton Johansson   08Hammarby IF
Anton Johansson   08Hammarby IF10.08
Adrian Kylington   07Hammarby IF8.538.53
Axel Victorin   08Hammarby IF8.938.93
Benjamin Wilkinson   08Hammarby IF9.079.07
Albin Wolgast   08Hammarby IF9.649.64
Jumanne Hackett   09Hammarby IF9.559.55
Tage Hägre   07IF Kronan
Vasco Surname?   08IFK Lidingö
Ruben Hart   08IFK Lidingö9.67
Hugo Jansson   08IFK Lidingö
Arvid Lien   08IFK Lidingö
Alex Ejendal   08IFK Lidingö10.0510.05
William Daun   09Katrineholms SK9.079.07
Theodor Sjölander   07Linköpings GIF8.548.54
Carl-Axel Falck   07Mälarhöjdens IK
Olle Willner   07Mälarhöjdens IK8.68.6
Gustav Yngström   09Mälarö SOK8.708.70
Theodor Yngström   07Mälarö SOK8.508.50
Levi Back   08Turebergs FK9.829.82
Jacob Rune   07Täby IS8.498.49
Jacob Rune   07Täby IS8.378.37
Onni Hirsivaara   08Veitsiluodon kisaveikot9.419.41
Wilmer Åkerlund   09Västerås FK9.199.19
Jonatan Borg   09Österhaninge IF9.169.16
Hannes Johansson   07Österhaninge IF9.009.00
F14 80 m Heat 1 13:55
        Pb Sb
Michelle Funck   06Bromma IF
Ella Hansson   06Bromma IF
Agnes Isenberg Erlandson   06Bromma IF
Linnea Blidborg Stenberg   05Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg   05Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg   05Hammarby IF11.4
Astrid Cyrus   05Hammarby IF
Ellen Forsell   06Hammarby IF
Frida Frida Nyström   05Hammarby IF12.14
Tyra Hedberg   06Hammarby IF
Alice Ivarsson   05Hammarby IF11.51
Lii Jabbour   06Hammarby IF
Vera Jansson   06Hammarby IF
Melina Lidberg   05Hammarby IF
Linnéa Lindefalk   05Hammarby IF11.1811.18
Maja Simonsson   06Hammarby IF
Julia Wheeler   05Hammarby IF
Emmy Wolgast   06Hammarby IF
Molly Zachrison   06Hammarby IF
Elsa Öhman   05Hammarby IF
Linus Rosén   06IF Kronan
Ida Svedenborn   06IF Kronan12.1512.15
Hjördis Bäckman   05IFK Lidingö11.0211.02
Ida Egnell   05IFK Lidingö10.7910.89
Alice Lindgren Engelblom   05IFK LIdingö
Maya Swedin   06IFK Lidingö
Sofia Fröberg   06IFK Lidingö
Tyra Hedin   05IFK Lidingö
Lova Mattsson   06IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer   05IFK Lidingö10.9510.95
Maya Swedin   06IFK Lidingö
Alice Enetjärn   06Nyköpings BIS
Tilda Karlsson   06Nyköpings BIS
Evelina Swärdborn   06Nyköpings BIS
Evelina Sparf   05Spårvägens FK
Evelina Sparf   05Spårvägens FK
Alva Back   06Turebergs FK
Ella Fallope   06Turebergs FK
Ayla Hallberg Hossain   06Turebergs FK10.71
Matilda Petersson   06Turebergs FK
F12 60 m Heat 1 13:15
        Pb Sb
Rose Masoudi   07Bromma IF
Sofia Sahlén Martín   08Bromma IF9.399.39
Magnus Thernelius   07Bromma IF8.898.89
Norah Hamberg   07Bromma IF9.219.21
Michaela Frumerie   08Danderyds SK
Clara Aldskogius   07Hammarby IF8.598.59
Miriam Drca   08Hammarby IF10.5710.57
Idun Ekman   08Hammarby IF9.809.80
Edit Jansson   08Hammarby IF9.54
Edit Jansson   08Hammarby IF9.54 9.54
Ella Johansson   07Hammarby IF9.069.06
Malva Lönn   09Hammarby IF8.998.99
Elsa Robling   07Hammarby IF9.11
Tyra Sparv   08Hammarby IF9.41 9.41
Tyra Sternlind   09Hammarby IF9.809.80
Lilly Ståhl   07Hammarby IF9.459.45
Ebba Wennebjer   07Hammarby IF8.598.59
Alba Boric   07Hanvikens SK8.508.50
Cecilia Gruvberger   07Huddinge AIS8.818.81
Nora Karlsson   09IF Göta Karlstad9.669.66
My Olsson   09IF Göta Karlstad9.02
Elin Lundberg   08IF Kronan9.279.27
Emma Åkesson   07IF Kronan9.61
Elsa Unger   07IF Linnéa9.5
Linnea Eriksson   08IFK Lidingö
Sally Ahlsell   08IFK Lidingö
Ida Danielsson   08IFK Lidingö
Estrid Frick   08IFK Lidingö
Carla Nyman   08IFK Lidingö
Elsa Eriksson   08Rånäs 4h9.78
Elsa Eriksson   08Rånäs 4h9.71
Desireé Nilsson   08Spårvägen FK11.2411.24
Nova Raitis   07Spårvägens FK8.858.90
Ellinore Sparf   07Spårvägens FK
Ellinore Sparf   07Spårvägens FK
Venla Engström   07Turebergs FK9.379.37
Sara Sjöstedt   07Turebergs FK8.428.42
Emmie Wedin   07Turebergs FK9.129.12
Kayla Collin   07Åsbro GOIF08.5008.50
Ebba Lindén   07Åsbro GOIF8.698.69
Matilda Borg   07Österhaninge IF8.638.63
Simone Moverare   07Österhaninge IF9.299.29
Miriam Moverare   07Österhaninge IF9.129.12
Amilia Moverare   07Österhaninge IF9:789.78
P/F14 Youth Relay 4x200m Heat 1   15:36
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 1245Team 05 lag 2 Bromma 2 Bromma IF-
 226505 - lag 1 Lidingö1 IFK Lidingö Friidrott-
 326106 Svart Hässelby 4 Hässelby SK-
 4250 Hammarby 4 Hammarby IF-
 5254 Hanviken 4 Hanvikens SK-
 6273 Spårvägen 3 Spårvägens FK-
 7276 Tureberg 1 Turebergs FK-
P/F14 Youth Relay 4x200m Heat 2   15:42
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 125905 Röd Hässelby 2 Hässelby SK-
 2247 Hammarby 1 Hammarby IF-
 3257 Huddinge 3 Huddinge AIS-
 4278 Tureberg 3 Turebergs FK-
 5271 Spårvägen 1 Spårvägens FK-
 6252 Hanviken 2 Hanvikens SK-
 726705 - lag 3 Lidingö 3 IFK Lidingö Friidrott-
 8280 Täby Täby IS-
P/F14 Youth Relay 4x200m Heat 3   15:48
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 1256 Huddinge 2 Huddinge AIS-
 2246PF 13 -Lag 1 Bromma 3 Bromma IF-
 3249 Hammarby 3 Hammarby IF-
 4260H05 Vit Hässelby 3 Hässelby SK-
 5272 Spårvägen 2 Spårvägens FK-
 626605 - lag 2 Lidingö 2 IFK Lidingö Friidrott-
 7277 Tureberg 2 Turebergs FK-
P/F14 Youth Relay 4x200m Heat 4   15:54
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 1253 Hanviken 3 Hanvikens SK-
 2255 Huddinge 1 Huddinge AIS-
 3244Team 05 lag 1 Bromma 1 Bromma IF-
 4264 Kronan 3 IF Kronan-
 5269 Lidingö 5 IFK Lidingö Friidrott-
 6262 Hässelby 5 Hässelby SK-
 7274 Spårvägen 4 Spårvägens FK-
P/F14 Youth Relay 4x200m Heat 5   16:00
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 125805 Svart Hässelby 1 Hässelby SK-
 2270 Nyköping Nyköpings BIS-
 3263 Hässelby 6 Hässelby SK-
 4248 Hammarby 2 Hammarby IF-
 5251 Hanviken 1 Hanvikens SK-
 6268 lag 06 Lidingö 4 IFK Lidingö Friidrott-
 7275 Spårvägen 5 Spårvägens FK-
 827907 Blue Diamonds Tureberg 4 Turebergs FK-
P/F12 Youth Relay 4x200m Heat 1   15:00
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 1232GUL Lidingö 6 IFK Lidingö Friidrott-
 2229LAG 07 SVART Lidingö 3 IFK Lidingö Friidrott-
 3219 Hanviken 3 Hanvikens SK-
 4212Team08:1 Lag 1 Hammarby 6 Hammarby IF-
 5222Hais 07 Huddinge Huddinge AIS-
 620007 lag 1 Bromma 1 Bromma IF-
 723908/09 Tureberg 2 Turebergs FK-
 8240 Täby IS-
 92093 Team07 Hammarby 3 Hammarby IF-
P/F12 Youth Relay 4x200m Heat 2   15:06
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 1227Lag 07 Blå Lidingö 1 IFK Lidingö Friidrott-
 2234 Katrineholm Katrineholms SK-
 3217 Hanviken 1 Hanvikens SK-
 420207 lag 3 Bromma 3 Bromma IF-
 5224Löpare grp 2 Hässelby 2 Hässelby SK-
 62071 Team07 Hammarby 1 Hammarby IF-
 7242Grön Österhaninge 1 Österhaningen IF-
 8237 Spårvägen 2 Spårvägens FK-
 921409:1 lag 1 Hammarby 8 Hammarby IF-
P/F12 Youth Relay 4x200m Heat 3   15:12
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 1226IF Kronan 2 Kronan 2 IF Kronan-
 2230BLÅ Lidingö 4 IFK Lidingö Friidrott-
 3216 2009:1 Hammarby 10 Hammarby IF-
 4206 09-1 Bromma 7 Bromma IF-
 5220 Hanvikens SK-
 62104 Team07 Hammarby 4 Hammarby IF-
 7243Gul Österhaninge 2 Österhaningen IF-
 8203 2008 - 1 Bromma 4 Bromma IF-
 9236 Spårvägen 1 Spårvägens FK-
P/F12 Youth Relay 4x200m Heat 4   15:18
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 1228Lag 07 Vit Lidingö 2 IFK Lidingö Friidrott-
 2233RÖD Lidingö 7 IFK Lidingö Friidrott-
 3223Löpare grp 1 Hässelby 1 Hässelby SK-
 4213Team 2008:03 Hammarby 7 Hammarby IF-
 5218 Hanviken 2 Hanvikens SK-
 620107 lag 2 Bromma 2 Bromma IF-
 723807 Blue Stars Tureberg 1 Turebergs FK-
 82082 Team07 Hammarby 2 Hammarby IF-
 9241 Täby IS-
P/F12 Youth Relay 4x200m Heat 5   15:24
Lane StNo         Pb Pb Yr Sb
 1225IF Kronan 1 Kronan 1 IF Kronan-
 2231VIT Lidingö 5 IFK Lidingö Friidrott-
 3221 Hanvikens SK-
 4204 2008 - 2 Bromma 5 Bromma IF-
 521509:1 lag 2 Hammarby 9 Hammarby IF-
 6205 2008 - 3 Bromma 6 Bromma IF-
 7235 Mälarhöjden Mälarhöjdens IK-
 8211Team08:1 Lag 2 Hammarby 5 Hammarby IF-