Resultat

Men 100 m A Vind:1.5
                 
1Kemar Hyman89CAY10.15 AR
2Sergey Smelyk87UKR10.31
3Stanly del Carmen95DOM10.36
4Odain Rose92IFK Umeå10.44 PB
5Jacob Ewertzh95Hammarby IF10.62
6Håkon Morken93NOR10.72
7Henrik Larsson99IF Göta Karlstad10.73
   

Men 100 m B Vind:0.3
                 
1Odain Rose92IFK Umeå10.57
2Desmond Rogo96Hammarby IF10.88
3Sondre Kåstad96NOR10.93 SB
4Torbjørn Lysne90NOR10.94
5Sunday Ojuri93Hammarby IF11.00
6Michael Rosenberg90NOR11.17
   

Men 100 m C Vind:1.7
                 
1Filip Sjövall95IFK Lund10.98 SB
2Michael Luxemburg94Täby IS10.98 PB
3Erik Nyberg96Hammarby IF11.07
4Tormod Hjortnæs Larsen86NOR11.08
5Giovanni Inostroza97Turebergs FK11.13 SB
6Markus Ögren98Hammarby IF11.21
7Alexander Fredlund94Täby IS11.42
8Rodi Kay98Hammarby IF33.12
   

Men 100 m D Vind:1.6
                 
1Victor Jansson93IF Kville11.06 SB
2Fritz Ekane90Spårvägens FK11.20
3Oskar Motta98Upsala IF11.27 PB
4Julian Gabert86Upsala IF11.32
5Kalle NieHammarby IF11.67
6Nils-Göran Nilsson88Täby IS11.76
7Peder Berge79Huddinge AIS12.22
   

Men 400 m A
                 
1Youssef Al-Masrahi87KSA45.62
2Lugelín Santos93DOM45.87
3Liemarvin Bonevacia89NED46.10
4Erik Martinsson96Gefle IF47.79
5Alexander Carew89AUS48.03
6Deluca Lawson-Matthew94AUS48.13
7Martin Astner93Ullevi FK48.61
8Kristian Efremov90Hammarby IF49.38
   

Men 400 m B
                 
1Filip Nilsson92IFK Lund48.73 SB
2Edom Abreham95Hässelby SK48.94 PB
3Martin Kåstad90NOR49.05
4Fredrik Samuelsson95Hässelby SK49.09 PB
5Andreas Movin96IFK Lidingö51.52
6Torbjørn Lysne90NOR144.77
   

Men 400 m C
                 
1Joakim Karlsson97Finspångs AIK49.44 PB
2Arvid Gustafsson99Upsala IF50.51 PB
3Marcus Nilsson91Högby IF50.64 SB
4Isak Lefvert00Spårvägens FK52.52
5Mattias Sunneborn70VIF Gute52.62
6Mats Holmberg73Spårvägens FK54.65
   

Men 800 m A
                 
1Giordano Benedetti89ITA1:46.66 SB
2Abdellatif El Guesse93MAR1:46.91
3Zan Rudolf93SLO1:46.98 SB
4Kalle Berglund96Spårvägens FK1:47.17
5Dennis Krüger93GER1:47.28
6Andreas Kramer97Sävedalens AIK1:47.74 PB
7Tayron Reyes90DOM1:48.45
8Patrick Zwicker94GER1:49.85
Thomas LachaudFRADNF
   

Men 800 m B
                 
1Sigurd Blom Breivik96NOR1:50.93
2Sverre Blom Breivik96NOR1:50.94 PB
3Johan Eriksson88Turebergs FK1:51.11
4Kristinn Kristinsson89ISL1:52.14
5Björn Seifert96Upsala IF1:52.46
6Warsame Doley98Malmö AI1:52.59 SB
Joni Jakko86Finspångs AIKDNS
   

Men 800 m C
                 
1Joakim Andersson92IFK Trelleborg1:49.73 PB
2Bjartmar Örnusson88ISL1:51.97 PB
3Håvard Hildeskor92NOR1:52.26 SB
4Trygve Feidje Mjelde94NOR1:53.01 PB
5Ali Kanani94Ullevi FK1:53.19 SB
6Gustav Bivstedt96Hässelby SK1:53.28 SB
7Johan Henningsson90Turebergs FK1:53.48
8Anton Persson96Hässelby SK1:53.98 PB
Martin Hammar95Turebergs FKDNF
Mattias Claesson86Hässelby SKDNF
   

Men 800 m D
                 
1Bienvenue Musore90Hammarby IF1:55.59
2Christopher Nilsson94Ullevi FK1:56.08 SB
3Joel Norling98Turebergs FK1:56.29 PB
4Akile Mehari91Hammarby IF1:56.46
5Tom Skjæråsen95NOR1:57.65 SB
6Robin Johansson94Ärla IF1:58.50
7Mohammed Loukili96IFK Lidingö1:58.84
8Fredrik Orrsveden95Hammarby IF1:59.44 SB
Andreas Movin96IFK LidingöDNF
   

Men 800 m E
                 
1Erik Rosqvist98Spårvägens FK1:55.62 PB
2Edvin Hagberg99Turebergs FK1:56.18 PB
3Oliver Löfqvist98Spårvägens FK1:56.33 PB
4Albert Nygren01Upsala IF1:56.58 PB
5Isac Larsson97Sävedalens AIK1:58.57
6Emil Tostrup95Malmö AI1:58.78
7Pontus Aldenstam96Väsby IK2:00.47
8Jonathan Bergdahl99Huddinge AIS2:02.04
Albin Johansson81Hässelby SKDNF
Dennis Wikström-Roos93Turebergs FKDNS
   

Men 800 m F
                 
1Anton Wretström97SK Graal1:57.98 PB
2Kevin Duvert98Turebergs FK2:00.00 PB
3Adel Araya98Spårvägens FK2:00.04
4Axel Alness-Borg98IFK Lidingö2:00.15 PB
5Abdullahi Adan98Hammarby IF2:00.36
6Olof Nordling97Spårvägens FK2:04.26
7Adam Westermark98Turebergs FK2:04.47
8Henrik Bjørnstad Koppang99NOR2:08.37
Joni Jakko86Finspångs AIKDNF
   

Men 1500 m A
                 
1Brahim Kaazouzi90MAR3:36.46
2Johan Rogestedt93Stenungsunds FI3:36.58 PB
3Jonas Leanderson91Malmö AI3:36.92 PB
4Timo Benitz91GER3:37.58
5Sebastian Keiner89GER3:37.62 SB
6Florian Orth89GER3:40.28 SB
7Guillaume Adam90FRA3:41.29
8William Levay96Spårvägens FK3:41.52 PB
9Jerry Motsau90RSA3:42.15
10Elmar Engholm92Hässelby SK3:42.95
11Tim Sundström89Turebergs FK3:45.16 PB
12Helio Gomes84POR3:47.72
Mounir Akbache86FRADNF
Kamal Majdoubi89MARDNS
   

Men 1500 m B
                 
1Simon Wallenlind97Mölndals AIK3:48.12 PB
2Clemens Bleistein90GER3:49.61
3Robin Lindgren90Örgryte IS3:49.79 PB
4Joel Zachrisson94Ullevi FK3:50.28 PB
5Suldan Hassan98Ullevi FK3:51.67 PB
6Amanuel Gergis96Turebergs FK3:51.84 PB
7Daniel Gleimar92Spårvägens FK3:52.41 PB
8Simon Sundström98IFK Lidingö3:53.04 PB
9Clemens Silabetzschky85GER3:53.45 SB
10Niklas Jonsson92Huddinge AIS3:55.41
11Hampus Börjesson94Ullevi FK3:56.37
12Tom Honig91IF Mantra Sport3:59.03
13Rasmus Bengtsson95Spårvägens FK4:02.56
Björn Seifert96Upsala IFDNF
Alexander HolmbladSpårvägens FKDNF
   

Men 1500 m C
                 
1Iyuel Ayele99Huddinge AIS3:59.88 PB
2Gustav Nordling97Spårvägens FK4:00.04 PB
3Aleksej Pirgholizadeh94Eskilstuna FI4:00.81 PB
4Erik Lagerlöf97IFK Lidingö4:01.22 SB
5Hussien Ibrahim97Ullevi FK4:01.56 PB
6Martin Frank86GER4:01.75 PB
7Ludvig Danielson95Tjalve IF Norrköping4:04.08 PB
8Archie Casteel96Spårvägens FK4:05.72 PB
9Gustav Norlander99Ärla IF4:18.21
10Per Björkman65Stockholm FTF4:19.55
11Elias Dahl76Hammarby IF4:19.95 PB
Erik Djurberg97Hässelby SKDNF
Joel Norling98Turebergs FKDNS
   

Men 5000 m
                 
1Thijs Nijhuis92DEN13:55.15
2Nasir Dawud91Eskilstuna FI13:56.83
3Adhanom Abraham77Eskilstuna FI14:02.39
4Merhawi Ghebreselasie98ERI14:03.46
5Anton Danielson90Malmö AI14:07.96
6Jesper van der Wielen91NED14:22.47
7Napoleon Solomon94Fredrikshofs FI14:24.74 PB
8Vidar Johansson96Sävedalens AIK14:30.78 PB
9Jeppe Harboe92DEN14:31.09
10Haben Idris87Hässelby SK14:35.90
11Jonathan Cleghorn90Spårvägens FK14:36.82 PB
12Adelegn Zewdu97Malmö AI14:56.33 PB
13Abdelfath Yassin95Gefle IF15:06.11
14Andreas Iden95NOR15:09.11
15Hassan Husseen Mahamuud95Hemlingby LK15:37.47 PB
Csaba Matko93HUNDNF
Fredrik Uhrbom77Spårvägens FKDNF
   

Men 3000 m Steeple Chase
                 
1Tesfaye GirmaETH8:23.55 AR PB
2Shimels SolomonETH8:28.01 PB
3Wogene Sebisibe98ETH8:33.92 SB
4Stewart McSweyn95AUS8:34.45 PB
5Lazlo Gregor92HUN8:45.67
6Bjørnar Ustad Kristensen82NOR8:54.90
   

Men 400 m Hurdles
                 
1Eric Cray88PHI49.67
2Juander Santos95DOM49.90
3Cornel Fredericks90RSA49.94
4Alexander Lundskog96Ullevi FK51.83 PB
5Benjamin Mullen87Turebergs FK52.48
6Viktor Nylander98Malmö AI53.11
7Andreas Almlöf95Spårvägens FK54.17 SB
8Niklas Holm97Spårvägens FK54.97
   

Men High Jump
             
1Fabian Delryd96Täby IS2.09 SB
2Sindre Eikje94NOR2.06
3Oskar Lundqvist97Upsala IF2.03
4Fredrik Löfgren94IFK Lund1.95
5Storm Koksvik98NOR1.90

                             
1.901.951.992.032.062.092.12
Sindre Eikjeooxoooxxx
Storm Koksvikxoxxx
Fredrik Löfgrenoxoxxx
Fabian Delrydo-ooxoxxoxxx
Oskar Lundqvist--ooxxx

Men Long Jump
                 
1Adam Chiguer91Spårvägens FK7.28 SB
2Johan Taléus94Eskilstuna FI7.17
3Patrik Holmberg90Huddinge AIS6.94 SB
4Oumar Thiam91Hammarby IF6.70 SB
5Marcus Nilsson91Högby IF6.49
6Simon Averin Markström95Hammarby IF6.31
Albin Boestad97IFK LidingöX

                             
Albin BoestadX(1.2)X(2.5)X(1.4)X(1.2)X(1.7)X(0.6)
Patrik HolmbergX(1.9)6.42(0.2)6.94(1.2)X(3.3)--
Simon Averin Markström5.95(-0.1)3.55(2.6)X(0.9)5.98(1.1)5.96(0.1)6.31(3.0)
Oumar Thiam6.18(-0.7)6.58(2.7)X(0.4)X(2.8)X(1.8)6.70(0.5)
Marcus Nilsson6.46(0.6)X(3.4)6.49(0.8)6.33(1.7)6.40(1.4)X(1.3)
Adam ChiguerX(1.2)X(1.4)X(2.2)6.77(3.0)7.00(-0.8)7.28(2.0)
Johan Taléus6.89(2.4)6.98(1.3)6.83(0.7)6.92(0.8)7.10(1.3)7.17(4.1)

Men Discus Throw
                 
1Daniel Ståhl92Spårvägens FK63.42
2Mauricio Ortega94COL62.13
3Benn Harradine82Hammarby IF62.05
4David Wrobel91GER61.28
5Alex Rose91SAM60.56
6Niklas Arrhenius82Spårvägens FK59.46
7Gudni Valur95ISL59.05
8Simon Pettersson94Upsala IF58.73
9Nick Percy94GBR57.78
10Irfan Shamshuddin95MAS57.58
11Matthew Brown80AUS49.98

               
Matthew Brown49.9848.2349.02
Irfan Shamshuddin57.58XX
Gudni Valur53.3059.0557.8857.3958.1559.00
Nick Percy53.1257.7856.66
Simon Pettersson56.26X58.73XX56.36
Benn Harradine60.8562.0559.7660.2960.9860.67
David WrobelX60.54X59.8561.2860.41
Niklas Arrhenius59.4657.5659.41XX59.13
Alex Rose60.56X57.4360.0260.2857.57
Mauricio Ortega61.3358.1358.7661.1462.1361.12
Daniel Ståhl63.42X59.12XXX

Women 200 m A Vind:1.8
                 
1Blessing Okagbare88NGR22.58 AR SB
2Mariely Sánchez88DOM23.52
3Alexandra Bezeková92SVK23.66
4Irene Ekelund97Malmö AI23.74
5Pernilla Nilsson92Malmö AI23.81
6Linnea Killander93Malmö AI24.00
7Gladys Bamane89Spårvägens FK24.15
8Marit Dopheide90NED24.41
   

Women 200 m B Vind:2.9
                 
1Isabelle Eurenius89Spårvägens FK24.16
2Emelie Rantzow98IK Ymer24.32
3Pernilla Tornemark85Malmö AI24.34
4Malin Ström86Bollnäs FIK24.42
5Nikki Sjöberg98Bollnäs FIK24.67
6Caroline Kihlblom94Turebergs FK24.96
7Elin Moraiti91Hässelby SK25.06
8Marie Sönnerfors93Spårvägens FK25.25
   

Women 200 m C Vind:1.7
                 
1Linnea Frobe98Täby IS25.09 SB
2Klara Helander95Upsala IF25.22 PB
3Sofia Hultgren97Täby IS25.57 PB
4Saga Berneryd99Spårvägens FK25.60
5Amie Jammeh99Upsala IF25.70 PB
6Frida Hogstrand93Täby IS25.79 SB
   

Women 200 m D Vind:2.6
                 
1Gabriella Holmström00Upsala IF25.78
2Maria Södergren98Täby IS26.45
3Hanna Aabakken98Västerås FK26.61
4Ida Ekroth96Upsala IF26.65
5Jenny Åkervall72IFK Stocksund27.46
6Hanna Tegnér74Bromma IF28.01
   

Women 800 m A
                 
1Sanne Verstegen85NED2:00.74 AR SB
2Claudia Saunders94FRA2:02.14 SB
3Anna Silvander93IFK Lidingö2:02.64
4Olena Zhushman85UKR2:02.94 SB
5Hanna Hermansson89Turebergs FK2:03.32 PB
6Sofia Öberg90IFK Lidingö2:04.89 SB
7Isabella Andersson97Turebergs FK2:12.34 PB
8Lovisa Bivstedt01Hässelby SK2:12.99
Elin Moraiti91Hässelby SKDNF
   

Women 800 m B
                 
1Mary Malaika98KEN2:09.90 SB
2Dagmar Fæster Olsen94DEN2:10.21 SB
3Nathalie Richter00DEN2:11.20
4Olivia Weslien97IF Göta Karlstad2:15.74 SB
5Frida Wallström95IFK Umeå2:16.09 PB
6Jennie Hurkmans84Turebergs FK2:16.28
7Malin Persson97Bollnäs FIK2:17.84
8Vera Gerendas97Hammarby IF2:21.42 PB
9Linda Nyblom00Turebergs FK2:31.74
Sofia Hultgren97Täby ISDNS
   

Women 1500 m A
                 
1Meraf Bahta89Hälle IF4:05.97
2Axumawit Embaye94ETH4:06.00 SB
3Tigist Geshaw96BRN4:06.53 SB
4Ingvill Måkestad Bovim81NOR4:09.09 SB
5Margherita Magnani87ITA4:09.83
6Maren Kock90GER4:09.95
7Diana Sujew90GER4:10.97
8Dalilah Gosa98BRN4:12.45
9Yolanda Ngarambe91Turebergs FK4:13.18 PB
10Caterina Granz94GER4:14.37
11Charlotte Schönbeck84IFK Lidingö4:17.58 SB
12Sarah Lahti95Hässelby SK4:18.82
Tamara Tverdostup79UKRDNF
Fente AlemuETHDNF
   

Women 1500 m B
                 
1Linn Söderholm96Sävedalens AIK4:24.47
2Lisa Öhberg88Hälle IF4:29.38
3Vilma Jonsson99IFK Lidingö4:31.07
4Frida Kristiansson92Örgryte IS4:31.58 SB
5Ida Nymoen Eltervaag95NOR4:31.87 PB
6Christina Toogood89NOR4:32.64
7Lisa Bergdahl95Sävedalens AIK4:38.63
8Elina Johansson89Spårvägens FK4:42.94
9Louise Ringström89Spårvägens FK4:44.67 PB
10Hanna Bergström97Huddinge AIS4:58.49
11Nelly Höglund98Kvarnsvedens friidrott5:10.69 SB
Mary Malaika98KENDNF
Tamara Tverdostup79UKRDNF
Frida Wallström95IFK UmeåDNS
   

Women 100 m Hurdles Vind:1.0
                 
1Elin Westerlund90Spårvägens FK13.11 PB
2Brianna Beahan91AUS13.19
3Nadine Visser95NED13.28
4Beate Schrott88AUT13.54
5Malin Eriksson91KFUM Örebro14.07
6Tess Hertz Saebbö98Göteborgs KIK14.18
7Linnea Frobe98Täby IS14.70
   

Women High Jump
             
1Sofie Skoog90IF Göta1.89
2Barbara Szabó90HUN1.87 SB
3Oksana Okuneva90UKR1.84
4Yuliya Chumachenko94UKR1.84
5Emma Green84Örgryte IS1.84
6Katarina Mögenburg91NOR1.84
7Liz Lamb91NZL1.80
8Anne Engen Andersen95NOR1.75
9My Nordström90Tjalve IF Norrköping1.75
10Linda Skantze95IFK Lidingö1.75 PB
10Caroline Andersson93Gefle IF1.75
12Ylva Engdahl96Spårvägens FK1.60

                             
1.601.701.751.801.841.871.891.93
Ylva Engdahloxxx
Linda Skantze-oxxoxxx
Anne Engen Andersenoooxxx
Caroline Andersson-oxxoxxx
Liz Lamb--ooxxx
Katarina Mögenburg--oxoxxoxxx
Yuliya Chumachenko--oxxooxxx
My Nordström-xooxxx
Barbara Szabó---xoxxooxxx
Emma Green---oxo-xxx
Oksana Okuneva--xoooxxx
Sofie Skoog--oooxxoxoxxx

Women Pole Vault
             
1Angelica Bengtsson93Hässelby SK4.61
2Michaela Meijer93Örgryte IS4.51
3Regine Kramer93GER4.21
4Ida Beate Østhus87NOR4.06
5Cathrine Larsåsen86NOR4.06
6Hulda Thorsteinsdóttir91ISL3.70
Lisa Gunnarsson99Hässelby SKx
Malin Dahlström89Ullevi FK

                             
3.703.904.064.214.314.364.414.464.514.564.614.71
Ida Beate Østhusxoxxoxoxxx
Cathrine Larsåsen-xoxxoxxx
Hulda Thorsteinsdóttirxxoxxx
Malin Dahlström
Lisa Gunnarsson--xxx
Michaela Meijer---o-xo--o-xxx
Regine Kramer--xooxxx
Angelica Bengtsson---xxoo-o-o-xoxxx

Women Long Jump
                 
1Khaddi Sagnia94Ullevi FK6.58
2Romaissa Belbiod91ALG6.46
3Martha Traoré95DEN6.13
4Sandra Törnros95Gefle IF5.96
5Sara Kviberg93Hässelby SK5.90 SB
6Linda Bergh89Hässelby SK5.74
7Ida Hansen93IF Göta Karlstad5.69
8Moa Ullgren96Tjalve IF Norrköping5.48
9Alice Eriksson96IFK Lidingö5.42 PB
10Emilia Kjellberg96IFK Sunne FK5.28

                             
Linda BerghX(1.8)X(1.2)5.70(1.4)5.74(1.2)X(0.8)-
Alice ErikssonX(-0.6)5.42(1.5)X(0.4)
Sara Kviberg5.82(3.1)3.43(1.3)5.79(0.4)X(0.7)5.58(-0.6)5.90(-0.4)
Ida Hansen5.69(0.4)X(0.9)X(1.8)X(0.1)5.50(0.6)X(1.3)
Emilia Kjellberg5.28(0.0)X(2.4)X(0.1)
Moa Ullgren5.28(1.5)X(1.5)5.48(0.8)X(0.2)X(0.1)X(0.6)
Sandra TörnrosX(1.6)5.96(1.3)X(1.5)5.81(0.7)X(1.2)5.79(0.8)
Martha Traoré6.13(1.8)6.05(1.4)5.82(-0.2)6.05(1.1)6.02(0.9)X(2.0)
Romaissa Belbiod6.46(1.5)5.93(0.6)6.41(-0.2)X(1.2)6.00(0.3)6.06(2.1)
Khaddi Sagnia6.58(0.0)X(1.2)6.48(0.3)6.42(-0.1)X(1.0)X(1.6)

Women Discus Throw
                 
1Daria Zabawska95POL56.23
2Sofia Larsson88Ullevi FK53.88
3Julia Viberg92Spårvägens FK51.16
4Heidi Schmidt93Spårvägens FK46.85
5Lydia Sundin94IFK Mora45.25

               
Lydia Sundin45.25XXX45.0544.20
Heidi Schmidt41.5642.9543.2845.4546.85X
Sofia Larsson53.88XXXXX
Daria Zabawska54.2056.2353.4452.7953.61X
Julia Viberg51.16XXXX49.94