Alla aktivas resultat under inomhussäsongen 2019/20. Alla aktiva i bokstavsordning.
Kontrolläs och skicka synpunkter till bjorn.freyhult@turebergfriidrott.se
Namn Född Gren Plac Resultat Tävling Datum Klubbrekord
August Agö Lindberg 11 60m 5h7 11.71 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 44 2.22 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Freja Ahlepil 09 Flygande 30m 4.66 Rekordjakten 09#6 14/2
60m 6h3 10.48 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 8h3 10.52 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
400m 80.8m Rekordjakten 09#5 1/11
600m 3 2:02.04 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
600m 2:03.5m Rekordjakten 09#6 14/2
600m 7 2:04.08 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m häck 60.0 cm (F11) 7h1 13.30 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 0.98 Rekordjakten 09#5 1/11
Höjd 24 0.98 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Höjd 1.01 Rekordjakten 09#6 14/2
Längd med zon 27 3.12 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Längd med zon 3.37 Rekordjakten 09#5 1/11
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.16 Rekordjakten 09#6 14/2
Love Ahlepil 11 60m 2 10.21 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 3h2 10.32 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 1h2 10.37 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    400m 2 77.72 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 79.0m Rekordjakten 09#5 1/11
    600m 2:02.7m Rekordjakten 09#6 14/2
    600m 2 2:10.34 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Höjd 7 1.01 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Höjd 1.02 Rekordjakten 09#5 1/11
    Längd med zon 2.94 Rekordjakten 09#5 1/11
    Längd med zon 18 2.96 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 8 3.10 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6 5.03 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Erik Ahlfont 00 60m 5 7.42 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 4h4 7.44 Pallasspelen Malmö 25/1
    60m 2h3 7.45 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 3h6 7.54 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 23.70 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Jesper Ahlin 03 60m 3h5 7.70 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 15.37 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 2 15.41 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Kula 8 15.83 ISM Växjö 22/2
    Kula 5.0 kg (P17) 1 18.00 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 5.0 kg (P17) 1 18.03 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1  
    Kula 5.0 kg (P17) 1 18.86 Tureberg Indoor Throw 1 Sollentuna 26/2
    Kula 5.0 kg (P17) 1 19.03 Växjö Inomhuskast 1/2
    Kula 5.0 kg (P17) 1 19.18 Mondo Indoor Games Uppsala 7/2  
    Kula 5.0 kg (P17) 1 19.63 IUSM Göteborg 1/3
    Kula 5.0 kg (P17) 1 19.76 Hammarbyspelen Sätra 16/2 P17
    Vikt 11.34 kg (P17) 2 17.25 Tureberg Indoor Throw 1 Sollentuna 26/2
    Vikt 11.34 kg (P17) 2 17.47 Explosiva #1 Sollentuna 18/12  
    Vikt 11.34 kg (P17) 3 19.83 IUSM Göteborg 29/2  
Anton Ahlstrand 10 Flygande 30m 4.78 Rekordjakten 09#6 14/2
60m 6h5 10.48 Luciaspelen Sätra 14/12
    600m 15 2:13.74 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    600m 2:22.0m Rekordjakten 09#6 14/2
    40m häck 60.0 cm (P10) 3h7 9.16 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 17 0.98 Luciaspelen Sätra 14/12
    Höjd 21 1.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 1.03 Rekordjakten 09#6 14/2
    Längd med zon 20 3.35 Luciaspelen Sätra 14/12
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.17 Rekordjakten 09#6 14/2
Oskar Ahlstrand 09 Flygande 30m 4.05 Rekordjakten 09#6 14/2
60m 2h4 9.15 Luciaspelen Sätra 14/12
60m 8 9.26 Luciaspelen Sätra 14/12
60m 3h3 9.38 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
600m 1:57.1m Rekordjakten 09#6 14/2
600m 2 1:58.89 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Höjd 5 1.27 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Höjd 2 1.32 Luciaspelen Sätra 14/12
Höjd 1.39 Rekordjakten 09#6 14/2
Längd med zon 1 4.65 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Längd med zon 3 4.67 Luciaspelen Sätra 14/12
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4 7.04 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.55 Rekordjakten 09#6 14/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8 7.61 Luciaspelen Sätra 14/12
Andreas Almgren 95 3000m 1 7:48.34 ISM Växjö 22/2 M
Karin Andersson Berger 04 60m 6h1 8.49 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 6 8.50 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
60m 4h2 8.61 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Aron Andrén 11 60m 4h3 11.13 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 24 92.30 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 23 2.83 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Erik Andrén 09 400m 79.2m Rekordjakten 09#5 1/11
Höjd 1.22 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 3.58 Rekordjakten 09#5 1/11
Elin Aneby 10 40m häck 60.0 cm (F10) 4 8.15 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 1h4 8.57 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 3 1.17 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Mathilde Arvidsson 12 60m 4h2 11.91 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 12 2.53 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Amisha Aubun 06 60m 4h4 9.96 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 4h4 13.15 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10 5.64 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Björn Axelsson 73 400m 2Bf 63.13 Explosiva #4 Sollentuna 4/3 M45
    800m 6 2:15.64 IVSM Malmö 1/3 M45
    800m 18 2:19.04 Hammarbyspelen Sätra 15/2  
    800m 4 2:19.32 Explosiva #2 Sollentuna 22/1  
    1500m 13 4:45.79 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2  
    1500m 1 4:47.12 IVDM Sätra 11/1  
    1500m 5 4:47.82 Explosiva #1 Sollentuna 18/12  
    1500m 25 4:48.31 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1  
    1500m 7 4:49.05 IVSM Malmö 29/2  
    3000m 18 10:31.29 Scandic Indoor Games Huddinge 24/1 M45
3000m 3 10:33.93 IVDM Sätra 12/1  
Iris Augustsson 10 40m häck 60.0 cm (F10) 3h2 9.70 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 27 0.92 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Bobbie Baars 58 200m 2 29.11 IVSM Malmö 1/3
400m 1 63.98 IVSM Malmö 29/2
400m 2Cf 64.38 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Alva Back 06 60m 5h3 8.79 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 2h3 8.80 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 5f3 8.82 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 6h1 8.89 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 4h4 8.89 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 4h4 8.94 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 4h4 8.98 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 5h3 9.01 Vinterspelen Örebro 16/11
    200m 13 28.65 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 6 28.70 Surbulle Indoors 6/1
    200m 8 29.22 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    400m 7 65.27 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    600m 1:51.16 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    800m 7 2:46.10 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    1000m 7 3:32.58 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2h1 10.11 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 6 10.22 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 7 10.24 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 12 10.34 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 10.44 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2h2 9.90 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 1h4 9.93 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3h4 9.94 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2 9.99 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 7 9.99 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 5 9.99 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Höjd 16 1.33 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Höjd 8 1.40 Vinterspelen Örebro 16/11
    Höjd 7 1.40 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Höjd 9 1.42 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.42 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Höjd 6 1.45 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 7 1.46 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Stav 1 2.77 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Stav 3 2.90 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Stav 2 3.00 Luciaspelen Sätra 14/12
    Stav 4 3.00 Bajens Bara Stav Sätra 4/1
    Stav 4 3.05 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Stav 4 3.10 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Stav 1 3.12 Surbulle Indoors 6/1  
    Stav 3 3.12 Just Pole Vault Sätra 25/1
    Stav 1 3.14 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1  
    Stav 1 3.15 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Stav 2 3.22 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Stav 4 3.23 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2 F14
    Längd 15 4.25 Vinterspelen Örebro 16/11
    Längd 13 4.51 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 15 4.52 Surbulle Indoors 6/1
    Längd 4.52 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 5 4.52 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd 6 4.61 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Längd 7 4.62 Luciaspelen Sätra 15/12
    Tresteg 2 10.09 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
    Tresteg 5 9.64 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Tresteg 6 9.96 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 19 8.31 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11 8.37 Vinterspelen Örebro 16/11
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8 8.46 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.49 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 5 8.53 Luciaspelen Sätra 15/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10 8.54 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10 8.94 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6 9.02 Surbulle Indoors 6/1
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 8 8.70 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 4 9.59 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Femkamp 8 2635 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Levi Back 08 60m 5h3 10.01 Luciaspelen Sätra 15/12
60m 8f2 10.09 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m 7h3 10.09 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 6h2 10.19 Vinterspelen Örebro 16/11
60m 3h4 9.59 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 4h2 9.63 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 4h3 9.64 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
60m 5h3 9.70 Surbulle Indoors 6/1
60m 4h1 9.84 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
60m 6h3 9.87 SAYO Indor Sollentuna 30/11
200m 3 30.66 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
200m 10 31.85 Surbulle Indoors 6/1
200m 5 32.11 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
200m 5 33.14 Vinterspelen Örebro 16/11
400m 2Df 71.28 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
400m 76.2m Rekordjakten 09#5 1/11
600m 2 1:53.15 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
600m 4 1:54.72 Hammarbyspelen Sätra 16/2
600m 8 2:00.92 SAYO Indor Sollentuna 1/12
800m 12 2:51.70 Luciaspelen Sätra 14/12
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 1h1 11.23 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4 11.23 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2 11.28 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2 11.35 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2h2 11.41 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 1h2 11.49 SAYO Indor Sollentuna 1/12
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.58 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2 11.77 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4 11.80 Vinterspelen Örebro 16/11
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 7 11.88 Luciaspelen Sätra 14/12
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 8 15.87 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 24 1.13 Luciaspelen Sätra 15/12
Höjd 1.15 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Höjd 1.18 Rekordjakten 09#5 1/11
Höjd 6 1.20 Vinterspelen Örebro 16/11
Höjd 7 1.20 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Höjd 15 1.23 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 5 1.25 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Höjd 8 1.25 Surbulle Indoors 6/1
Höjd 8 1.26 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Höjd 15 1.27 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Höjd 5 1.28 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Stav 3 2.27 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
Stav 10 2.50 Bajens Bara Stav Sätra 4/1
Stav 1 2.60 Luciaspelen Sätra 14/12  
Stav 1 2.63 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Stav 5 2.75 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Stav 1 2.80 Surbulle Indoors 6/1  
Stav 1 2.80 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Stav 1 2.83 Just Pole Vault Sätra 25/1
    Stav 6 2.92 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Stav 1 2.93 Hammarbyspelen Sätra 15/2 P12
Längd med zon 3.64 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 7 3.76 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
Längd med zon 9 3.84 Surbulle Indoors 6/1
Längd med zon 7 3.88 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Längd med zon 8 3.89 Vinterspelen Örebro 16/11
Längd med zon 15 3.95 Luciaspelen Sätra 15/12
Längd med zon 7 3.97 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Längd med zon 3.99 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Längd med zon 14 4.08 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Tresteg med zon 3 8.99 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Tresteg med zon 2 9.09 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 12 6.42 Luciaspelen Sätra 14/12
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 6.75 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7 6.85 Surbulle Indoors 6/1
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4 7.26 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.27 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 7.32 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 7.59 Vinterspelen Örebro 16/11
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5 7.61 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5 7.62 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4 7.79 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Fyrkamp 11 2336 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Stellan Back 75 60m 4h3 7.95 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 4h1 7.96 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 6 8.03 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Stav 5 3.90 Bajens Bara Stav Sätra 4/1  
    Stav 3 4.12 Explosiva #2 Sollentuna 22/1 M45
    Kula 2 11.95 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Kula 1 12.62 IVDM Sätra 11/1 M45
    Kula 6 12.83 Explosiva #1 Sollentuna 18/12  
    Vikt 5 11.35 Explosiva #2 Sollentuna 22/1  
    Vikt 2 12.05 Explosiva #4 Sollentuna 4/3 M45
    Vikt 6 13.06 Explosiva #1 Sollentuna 18/12  
Tristan Back 10 60m 10.42 Surbulle Indoors 6/1
60m 1f1 10.47 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
60m 6h4 10.54 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
60m 4h1 10.57 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 2h1 10.79 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
60m 31 11.11 Vinterspelen Örebro 16/11
200m 6 37.80 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
200m 21 40.02 Vinterspelen Örebro 16/11
400m 94.5m Rekordjakten 09#5 1/11
600m 5 2:21.30 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
600m 29 2:22.62 SAYO Indor Sollentuna 1/12
600m 17 2:27.83 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
60m häck 60.0 cm (P11) 18 12.95 Vinterspelen Örebro 16/11
40m häck 60.0 cm (P10) 1h7 8.99 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 12 1.00 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Höjd 25 1.00 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Höjd 23 1.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 15 1.04 Vinterspelen Örebro 16/11
Höjd 3 1.05 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Höjd 1.10 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 10 3.34 Vinterspelen Örebro 16/11
Längd med zon 15 3.44 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Längd med zon 9 3.49 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Längd med zon 3.50 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 3.50 Surbulle Indoors 6/1
Längd med zon 3 3.52 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 13 5.36 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.41 Surbulle Indoors 6/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 22 5.51 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 11 5.61 Vinterspelen Örebro 16/11
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5 5.82 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
Lowe Fuxe Barkvall 06 400m 21 67.91 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    800m 7 2:28.10 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    800m 10 2:30.38 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    1000m 3 3:11.04 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
    1000m 6 3:14.00 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    1500m 9 4:52.43 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Saga Berg Ojeda 08 60m 2h3 9.18 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h1 9.21 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m 3 9.24 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 2 10.62 Örebro Indoor Games 11/1
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1h1 10.81 Örebro Indoor Games 11/1
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 3 11.03 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1h4 11.25 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 3h5 11.77 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 5 1.19 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Längd med zon 7 3.88 Örebro Indoor Games 11/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 19 5.97 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Sofia Berg 05 Höjd 12 1.40 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 5 1.47 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Viktor Berg 09 Flygande 30m 4.36 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 4h2 9.92 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
400m 76.3m Rekordjakten 09#5 1/11
    600m 7 1:56.97 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 2 1:59.98 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    600m 2:00.1m Rekordjakten 09#6 14/2
    60m häck 60.0 cm (P11) 1h2 11.65 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 4 1.29 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 1.30 Rekordjakten 09#5 1/11
    Höjd 1.31 Rekordjakten 09#6 14/2
    Höjd 4 1.38 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 3.80 Rekordjakten 09#5 1/11
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.49 Rekordjakten 09#6 14/2
Jakob Bergström 06 800m 9 2:31.67 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 3 7.03 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8 7.06 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 8 6.32 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Martin Bergström 08 60m 5h3 9.71 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 7 1:58.33 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 11 5.88 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Anton Bernström 10 600m 26 2:21.26 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (P10) 7h6 9.60 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 29 0.97 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Cleo Bexell 09 Flygande 30m 4.46 Rekordjakten 09#6 14/2
Höjd 1.21 Rekordjakten 09#6 14/2
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.63 Rekordjakten 09#6 14/2
Clara Billing 02 60m 4h1 8.20 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 7 8.37 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
200m 7 26.64 Täby Vinterspel Sätra 19/1
60m häck 3 9.13 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 6 9.23 Örebro Indoor Games 11/1
60m häck 5h2 9.25 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
60m häck 9 9.27 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m häck 2 9.29 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 5h2 9.45 Örebro Indoor Games 11/1
Stav 4 3.20 Surbulle Indoors 6/1
Stav 3 3.33 Täby Vinterspel Sätra 18/1  
Stav 3 3.40 Mondo Indoor Games Uppsala 7/2
Stav 6 3.42 Just Pole Vault Sätra 25/1  
Stav 2 3.53 Hammarbyspelen Sätra 15/2 F18, K
Karin Björin 53 60m 4 10.98 IVSM Malmö 29/2
200m 4 39.18 IVSM Malmö 1/3
400m 3 95.10 IVSM Malmö 29/2
800m 3:48.79 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
800m 2 3:57.87 IVSM Malmö 1/3
60m häck 68.6 cm (K60 - ) 2 14.39 IVSM Malmö 1/3
60m häck 68.6 cm (K60 - ) 14.87 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Höjd 0.99 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Höjd 1 1.08 IVSM Malmö 29/2
Längd 2.61 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Längd 2 2.69 IVSM Malmö 28/2
Kula 3.0 kg (K50 - K65)   6.67 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Kula 3.0 kg (K50 - K65) 2 6.74 IVSM Malmö 28/2
Femkamp 2 2469 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Elis Björk 09 60m 3h6 9.59 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 5 1:56.37 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 60.0 cm (P11) 4h3 12.14 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 12 1.18 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7 7.31 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Tyra Björk 12 60m 3h1 11.64 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 10 2.55 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Maria Björkman 52 60m 6h4 11.90 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Lukas Björninger 00 Kula 2 14.37 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 2 14.57 Mondo Indoor Games Uppsala 7/2
    Kula 2 14.60 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 4 14.69 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Kula 1 15.58 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Kula 1 15.64 Tureberg Indoor Throw 1 Sollentuna 26/2
    Kula 4 15.72 IJSM Göteborg 1/3 M22
Aston Blad 12 60m 3 10.87 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 2h1 11.14 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Wilma Blitz 07 400m 10 70.16 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    800m 8 2:42.19 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    1500m 6 5:41.63 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    2000m 2 7:36.88 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Tresteg med zon 21 8.08 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Nora Blom 10 60m 1h1 9.86 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 4 9.90 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    200m 4 34.00 Triumfglasspelen Örebro 8/12
    600m 3 2:10.81 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 7 8.32 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 1h2 8.41 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 4 1.10 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Höjd 6 1.15 Triumfglasspelen Örebro 8/12
    Höjd 2 1.23 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Längd med zon 6 3.48 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Längd med zon 7 3.58 Triumfglasspelen Örebro 8/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 6.32 Triumfglasspelen Örebro 8/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 6.36 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Filip Blomqvist 12 Längd med zon 18 2.38 SAYO Indor Sollentuna 30/11
William Blomquist 08 60m 2h3 8.90 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6 8.96 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 1h2 8.99 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
60m 3 9.02 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    600m 4 1:55.36 SAYO Indor Sollentuna 1/12
600m 2 1:57.12 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 5 1.33 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Nova Borensjö 12 60m 4h1 11.78 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 18 2.41 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Thea Boström 09 Flygande 30m 4.61 Rekordjakten 09#6 14/2
60m 5h3 10.19 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Höjd 1.05 Rekordjakten 09#6 14/2
Höjd 4 1.24 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Längd med zon 21 3.32 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 13 5.60 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.89 Rekordjakten 09#6 14/2
Elvira Bredin 03 800m 3 2:19.10 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
1500m 5 4:50.55 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
1500m 1 4:52.05 Hammarbyspelen Sätra 16/2
1500m 5 4:52.46 IUSM Göteborg 1/3
1500m 5 5:04.20 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Tuva-Li Breding 11 60m 4h3 11.43 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Längd med zon 8 2.85 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 5.03 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Emrik Brolén Lincoln 12 60m 7h2 12.70 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 26 2.03 SAYO Indor Sollentuna 30/11
John Bäck 06 60m 5h1 8.75 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 8.89 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m 6h4 8.94 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 16 27.62 Luciaspelen Sätra 15/12
    200m 11 28.17 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    200m 5 28.56 Surbulle Indoors 6/1
    200m 22 28.87 Pallasspelen Malmö 25/1
    200m 23 29.38 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    400m 12 61.08 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    600m 1:52.98 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
    800m 12 2:42.67 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 7 10.00 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 1 10.16 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 4h2 10.31 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 4 9.83 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 4 9.84 Surbulle Indoors 6/1
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 1 9.89 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 9.94 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 2 9.96 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Höjd 10 1.43 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.45 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
    Stav 0.00 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 4.64 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 6.18 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
    Sjukamp 16 2145 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
Kajsa Cabanas Andersson 06 60m 1h1 8.35 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 5 8.37 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 7 8.38 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 1h2 8.39 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 4 8.41 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 3f4 8.42 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 4 8.42 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 4 8.42 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    60m 4 8.43 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h4 8.44 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h2 8.45 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 3h1 8.45 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m 7 8.45 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m 2h2 8.46 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    60m 2h3 8.47 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 4h2 8.48 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 6h1 8.53 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 2h2 8.55 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 1h5 8.58 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 7 8.61 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 9 10.09 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 5 10.25 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3h2 9.80 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 4 9.90 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3h2 9.92 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 5 9.92 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Höjd 10 1.40 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Höjd 9 1.42 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 11 1.42 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Höjd 6 1.43 Luciaspelen Sätra 14/12
    Höjd 11 1.45 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 4 1.46 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Höjd 2 1.47 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
    Längd 13 4.04 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd 9 4.28 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Längd 13 4.30 Vinterspelen Örebro 16/11
    Längd 9 4.40 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    Längd 8 4.61 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Längd 5 4.72 Luciaspelen Sätra 15/12
Längd 5 4.73 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 11.23 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 2 11.64 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 2 11.74 Vinterspelen Örebro 16/11
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 11.75 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 11.80 Luciaspelen Sätra 15/12
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 11.84 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 11.95 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 12.08 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 2 12.26 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 2 12.42 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 12.76 Scandic Indoor Games Huddinge 24/1 F14
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 9 9.94 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Sebastian Cabanas Andersson 04 200m 5 26.14 Vinterspelen Örebro 16/11
Höjd 1 1.70 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Höjd 6 1.70 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Höjd 5 1.75 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Höjd 1 1.76 Scandic Indoor Games Huddinge 24/1
Höjd 3 1.76 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Höjd 8 1.79 IUSM Örebro 8/3
Höjd 1 1.81 Vinterspelen Örebro 16/11
Längd 10 5.60 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Längd 2 5.87 Vinterspelen Örebro 16/11
Längd 11p1 5.89 IUSM Örebro 7/3
Längd 1 6.03 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
Tresteg 2 11.68 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Tresteg 12 12.16 IUSM Örebro 8/3
Emma Carlsson 05 60m 1 8.00 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 2s2 8.02 IUSM Örebro 7/3
60m 5 8.02 IUSM Örebro 7/3
60m 1h4 8.09 IUSM Örebro 7/3
60m 2 8.12 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 1h2 8.13 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 1h1 8.13 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 1 8.15 Luciaspelen Sätra 15/12
60m 2 8.15 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 1h1 8.16 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 3 8.18 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
60m 1h7 8.23 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
60m 1h2 8.28 Luciaspelen Sätra 15/12
200m 1 26.55 Täby Vinterspel Sätra 19/1
200m 2 26.69 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
200m 3 26.96 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
200m 2 27.00 Hammarbyspelen Sätra 15/2
200m 2 27.13 Örebro Indoor Games 11/1
200m 17 28.00 IUSM Örebro 7/3
Stav 4 2.92 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Stav 9 2.93 Täby Vinterspel Sätra 18/1  
Stav 3 3.12 Just Pole Vault Sätra 25/1
Stav 5 3.13 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2  
Stav 3 3.20 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Stav 3 3.23 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Stav 4 3.29 IUSM Örebro 8/3
Stav 2 3.30 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2 F15
Kristina Carlson 40 60m 1 12.06 IVSM Malmö 29/2 K80
60m 7h4 12.06 Explosiva #4 Sollentuna 4/3 tangerat K80
60m 1 12.28 IVDM Sätra 11/1  
200m 1 43.52 IVSM Malmö 1/3 K80
200m 1 45.18 IVDM Sätra 12/1
400m 1 102.15 IVSM Malmö 29/2 K80
400m 4Bf 102.51 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Kula 2.0 kg (K75 - ) 1 6.77 IVDM Sätra 11/1  
Kula 2.0 kg (K75 - ) 1 6.87 IVSM Malmö 28/2 K80
Oliver Carlsson 08 60m 4h3 9.64 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 12 5.84 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Ida Chrifi 06 60m 2 8.32 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 4 8.37 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 3h2 8.38 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 1h1 8.39 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 23h1 8.39 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 3 8.42 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 2h1 8.46 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 2h2 8.51 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 3 27.20 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 5 28.08 Luciaspelen Sätra 15/12
    200m 9 28.14 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    400m 6 64.08 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    600m 1:55.70 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2 9.63 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 1h2 9.64 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 4 9.65 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2 9.69 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 1h2 9.71 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 1 9.71 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 9.77 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3 9.87 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 1 9.94 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Höjd 1.39 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Höjd 7 1.47 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd 4.83 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 3 4.83 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 2 4.98 Luciaspelen Sätra 15/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 4 9.31 Luciaspelen Sätra 15/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6 9.31 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9.32 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7 9.79 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Femkamp 5 2787 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Ronja Chrifi 02 60m 3h1 7.95 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 3h3 7.99 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 8 8.04 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 8.06 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Anita Christenson 66 60m 5 11.19 IVSM Malmö 29/2
    200m 4 36.46 IVSM Malmö 1/3
    200m 32  38.17 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    400m 4 83.38 IVSM Malmö 29/2
    400m 1Bf 83.62 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Sebastian Christenson 02 800m 15 2:13.02 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Andrea Claeson 98 1 eng mile 1 4:59.03 Bethlehem PA USA 1/3
1 eng mile 1h1 5:03.48 Bethlehem PA USA 29/2
3000m 1 9:43.22 Bethlehem PA USA 1/3
3000m 4ff 9:46.60 Allston MA USA 14/2
Audrey Coan 10 40m häck 60.0 cm (F10) 5h5 9.55 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 16 1.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Lovisa Cronebäck 10 600m 12 2:21.86 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 4h4 9.23 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 32 0.92 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Erik Dahlberg 02 Höjd 5 1.88 IJSM Göteborg 1/3
Höjd 5 1.91 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Höjd 1 1.94 Pallasspelen Malmö 26/1
Höjd 1 1.95 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
Stav 10 3.73 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Stav 4 3.82 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Stav 9 3.89 IJSM Göteborg 29/2
Besiana Dalipi 05 60m 6h3 8.97 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 6h4 9.27 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 12 72.21 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Vilma Damberg 03 60m 1h6 8.69 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 3 10.04 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 3 10.05 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 2 14.77 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 5 14.96 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 2 15.42 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 3 15.65 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 3 15.66 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 4 15.81 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 1 15.85 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 1 16.25 Tureberg Indoor Throw 1 Sollentuna 26/2
Efrata Daniel 12 60m 6h5 12.87 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Jan de Besche 50 Höjd 1 1.27 IVDM Sätra 12/1 M70
Joel Djerf 78 60m 7h1 8.09 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    400m 7 57.02 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Liam Dovander 07 60m 3f1 9.26 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m 6h5 9.29 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 4h3 9.30 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 3h1 9.42 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m 5h3 9.42 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 5h2 9.45 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 6h3 9.58 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    200m 12 31.58 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    400m 26 73.04 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    600m 16 1:54.86 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    800m 15 2:49.72 Luciaspelen Sätra 14/12
    800m 18 2:54.81 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    1500m 17 6:03.55 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4 11.44 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 5h3 11.96 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 8 1.38 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 8 1.38 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Höjd 3 1.39 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Höjd 3 1.39 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Stav 11 1.70 Luciaspelen Sätra 14/12
    Längd med zon 9 4.17 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 8 4.23 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Längd med zon 14 4.35 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Tresteg med zon 11 9.22 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Tresteg med zon 3 9.49 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 6.75 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6 7.39 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 10 7.40 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 7.50 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 7.90 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Sean Dovander 09 Flygande 30m 4.58 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 5h1 10.14 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    600m 4 1:59.93 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    600m 2:01.4m Rekordjakten 09#6 14/2
    600m 16 2:01.98 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    800m 9 2:47.80 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m häck 60.0 cm (P11) 5h3 12.54 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 17 1.11 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Höjd 17 1.13 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.19 Rekordjakten 09#6 14/2
    Längd med zon 22 3.52 Luciaspelen Sätra 14/12
    Längd med zon 10 3.63 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 20 5.54 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.73 Rekordjakten 09#6 14/2
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 13 5.82 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 23 5.99 Luciaspelen Sätra 14/12
Elliot Duvert 03 60m 7 7.50 Pallasspelen Malmö 25/1
60m 5h1 7.57 Pallasspelen Malmö 25/1
60m 7.58 IJDM Mångkamp Sätra 11/1
60m   7.69 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
800m 2:14.24 IUSM Mångkamp Sollentuna 2/2
800m 2:15.17 IJDM Mångkamp Sätra 12/1
60m häck 91.4 cm (P17) 4 8.26 IUSM Göteborg 29/2
60m häck 91.4 cm (P17) 2h2 8.39 IUSM Göteborg 29/2
60m häck 91.4 cm (P17) 8.54 IJDM Mångkamp Sätra 12/1
60m häck 91.4 cm (P17) 8.54 IUSM Mångkamp Sollentuna 2/2
Höjd 10 1.97 ISM Växjö 22/2
Höjd 1.99 IJDM Mångkamp Sätra 12/1  
Höjd 2.01 IUSM Mångkamp Sollentuna 2/2
Höjd 1 2.03 IUSM Göteborg 1/3
Höjd 1 2.06 Pallasspelen Malmö 26/1 P17
Stav 4.25 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
Stav 5 4.33 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Stav 3 4.39 IUSM Göteborg 29/2
Stav 4.45 IJDM Mångkamp Sätra 11/1
Stav 1 4.53 Hammarbyspelen Sätra 16/2 P17
Längd 6.30 IJDM Mångkamp Sätra 11/1
Längd 4 6.30 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Längd   6.66 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2 P17
Kula 5.0 kg (P17) 12.97 IUSM Mångkamp Sollentuna 2/2
Kula 5.0 kg (P17) 13.17 IJDM Mångkamp Sätra 12/1
Sjukamp P17 1 5103 IJDM Mångkamp Sätra 12/1  
Sjukamp P17 3 5111 IUSM Mångkamp Sollentuna 1-2/2 P17
Kevin Duvert 98 60m 3h1 7.26 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 3 7.27 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 3h1 7.27 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 3 7.30 Surbulle Indoors 6/1
    60m 6 7.30 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 2h2 7.31 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
60m 3h2 7.33 Surbulle Indoors 6/1
200m 2 23.50 Täby Vinterspel Sätra 19/1
200m 3 23.64 Surbulle Indoors 6/1
400m 3h3 51.53 IJSM Göteborg 29/2
    400m 1 51.68 Spåret GP Sätra 11/2
400m 5 51.70 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
400m 6 51.77 Mondo Indoor Games Uppsala 7/2
60m häck 7 9.16 IJSM Göteborg 29/2
    60m häck 1 9.20 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m häck 6 9.30 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m häck 4 9.40 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Theodor Duvert 01 60m 4h6 7.61 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 7h3 7.68 Pallasspelen Malmö 25/1
    200m 10 25.13 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 100.0 cm (P19) 5h3 8.79 IJSM Göteborg 29/2
    60m häck 100.0 cm (P19) 3h2 8.80 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 100.0 cm (P19) 2 8.91 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 100.0 cm (P19) 1 8.98 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m häck 100.0 cm (P19) 6 9.14 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Höjd 2 1.80 Pallasspelen Malmö 26/1
    Höjd 8 1.80 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Höjd 3 1.94 IJSM Göteborg 1/3
    Höjd 4 1.95 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 15 5.75 Pallasspelen Malmö 26/1
Längd 8 5.99 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Tresteg 3 12.60 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Kula 6.0 kg (P19) 13 10.70 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Amanda Dyberg 11 60m 6 10.87 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m 2h1 10.90 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m 6f1 11.12 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 4h2 11.71 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 10 89.69 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 18 2.72 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 7 2.95 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 13 3.08 Luciaspelen Sätra 14/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 12 3.18 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Jonathan Edberg 06 60m 5h2 8.67 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 6h3 8.75 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6h6 8.81 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 7h3 8.84 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    200m 22 29.00 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 3h1 10.09 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 3 10.16 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 6h2 11.74 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 8 16.39 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Höjd 5 1.56 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1 1.60 Luciaspelen Sätra 15/12
    Höjd 7 1.60 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 3 1.63 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Stav 14 2.20 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Stav 6 2.23 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 5 4.76 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd 7 4.76 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 4 4.92 Luciaspelen Sätra 15/12
    Tresteg 8 10.41 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Tresteg 5 10.44 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 7 7.79 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Gabriel Ekengren 11 60m 1 9.67 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m 1h1 9.69 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m 3 9.80 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h6 9.99 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 1 77.16 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 2 3.30 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Längd med zon 2 3.67 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Hilde Eklöf 12 60m 3h5 12.06 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 13 2.53 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Linnea Ekström 08 60m 5h1 9.58 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 11 2:05.09 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 2h4 12.25 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Disa Elenius 06 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 16 6.56 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 2 7.17 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 13 6.20 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 11 6.34 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Arvid Eliasson 04 1500m 5 4:39.75 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    1500m 4 4:46.78 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Ebba Eliasson 05 60m 4h5 9.41 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 7h3 9.48 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 20 76.96 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Fredrik Ellgren 76 Kula 16 9.62 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 7 9.82 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Vikt 10 9.31 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Ludvig Ellgren 07 60m 5h1 9.19 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 5h4 9.20 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 4h1 9.36 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 6 9.37 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    60m 3h2 9.39 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    60m 5h3 9.43 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 7h5 9.50 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 7h1 9.51 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    400m 27 73.29 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Längd med zon 22 3.98 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd med zon 7 4.14 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    Längd med zon 20 4.16 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 17 4.24 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Tresteg 12 8.48 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    Tresteg med zon 15 8.51 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Tresteg med zon 13 8.92 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5 9.25 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7 9.31 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 9.34 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7 9.64 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 9.74 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 9.89 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 1 9.96 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 5 7.08 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 10 7.50 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 3 8.02 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 9 9.68 Explosiva #2 Sollentuna 22/1 P13
Olivia Ellgren 05 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 4 10.05 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 19 10.09 IUSM Örebro 7/3
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 3 10.19 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 4 9.95 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 7 11.83 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 9 12.30 IUSM Örebro 8/3
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 2 12.52 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 3 13.05 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 5 13.46 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Anton Elmqvist 10 40m häck 60.0 cm (P10) 5h2 9.28 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 13 1.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Ludwig Engde 08 60m 8h2 9.72 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 4h1 9.82 Luciaspelen Sätra 15/12
    200m 5 31.59 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Höjd 12 1.23 Luciaspelen Sätra 15/12
Höjd 7 1.28 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6 6.99 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Isak Englund 09 60m 3h5 9.30 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 10 1:58.74 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 19 1.13 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Märtha Englund 12 60m 5 10.94 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h2 11.25 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 19 2.40 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Elmer Engrup Klevard 12 60m 4h1 11.90 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 8 2.71 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Alvar Engström 10 60m 4h3 10.00 Täby Vinterspel Sätra 18/1
400m 5 75.70 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
600m 2 2:00.71 SAYO Indor Sollentuna 1/12
40m häck 60.0 cm (P10) 2h1 8.63 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 12 1.07 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 6 1.10 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Längd med zon 9 3.47 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Längd med zon 7 3.57 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 11 5.51 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Venla Engström 07 60m 1h4 9.30 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 7h4 9.37 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 4h5 9.42 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 4h2 9.45 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    200m 17 30.78 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 11 31.00 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    200m 22 31.24 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    600m 6 1:52.91 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    600m 4 1:53.53 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 5 1:54.18 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    800m 6 2:36.63 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    800m 11 2:40.21 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    800m 8 2:41.06 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    1500m 5 5:32.49 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    2000m 4 7:43.61 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 4h1 10.51 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1 10.63 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 8 10.74 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 2 10.86 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 3h2 10.86 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 5 10.94 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 2 10.98 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 3h3 10.99 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 7 11.08 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 5h2 11.18 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd med zon 19 3.89 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 16 4.17 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd med zon 8 4.30 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Längd med zon 14 4.33 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Tresteg med zon 14 8.61 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Filip Enhörning Edholm 10 60m 1h4 9.36 Luciaspelen Sätra 14/12
  60m 4 9.37 Luciaspelen Sätra 14/12
  60m 4 9.42 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 1h2 9.50 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Höjd 1 1.20 Täby Vinterspel Sätra 18/1
  Höjd 1 1.23 Luciaspelen Sätra 14/12
  Höjd 1 1.29 SAYO Indor Sollentuna 1/12
  Längd med zon 10 3.60 Luciaspelen Sätra 14/12
Längd med zon 3 3.73 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 1 7.30 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Julia Enhörning Edholm 12 60m 3h4 11.38 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 11 2.54 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Maja Envall 11 Flygande 30m 4.49 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 1h3 10.19 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1 9.75 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
60m 2 9.77 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m 1f1 9.78 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 1h4 9.81 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 1 9.84 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
60m 1h2 9.84 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
60m 1h1 9.89 Täby Vinterspel Sätra 19/1
60m 2 9.94 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m 3 9.99 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    200m 1 34.98 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    400m 3 81.97 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 2:10.2m Rekordjakten 09#6 14/2
    Höjd 18 0.81 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Höjd 0.85 Rekordjakten 09#6 14/2
    Längd med zon 3 3.37 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Längd med zon 2 3.40 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Längd med zon 1 3.46 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Längd med zon 2 3.47 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 1 3.50 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.83 Rekordjakten 09#6 14/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5 4.97 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 5.10 Luciaspelen Sätra 14/12
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4 5.13 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 5.37 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Molly Envall 09 Flygande 30m 3.96 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 2 8.82 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 1 8.83 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 2 8.92 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1 8.93 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 1 8.95 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m 1h5 8.99 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 1h5 9.00 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m 1h3 9.07 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 1h5 9.09 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h2 9.35 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    200m 1 29.85 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    200m 1 30.16 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    600m 1 1:58.03 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    600m 4 1:59.14 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 2:01.5m Rekordjakten 09#6 14/2
    Höjd 6 1.18 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 2 1.21 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 1.21 Rekordjakten 09#6 14/2
    Höjd 5 1.23 Luciaspelen Sätra 14/12
    Höjd 3 1.24 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 4 4.19 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 1 4.23 Luciaspelen Sätra 14/12
    Längd med zon 1 4.23 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Längd med zon 1 4.26 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Längd med zon 1 4.42 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5 6.60 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5 6.77 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 6.90 Luciaspelen Sätra 14/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.43 Rekordjakten 09#6 14/2
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 800m 4 2:27.20 Hammarbyspelen Sätra 15/2
1500m 4 5:07.51 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
1500m 11 5:37.61 IJSM Göteborg 1/3
Emelie Eriksson 12 60m 6h3 13.52 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 26 2.12 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Esbjörn Eriksson 03 30m 5h3 4.42 Luciaspelen Sätra 15/12
60m 6 7.47 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 3h4 7.50 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 2h4 7.53 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 7h3 7.53 IUSM Göteborg 1/3
60m 7 7.55 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 6h2 7.56 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 4h2 7.61 Pallasspelen Malmö 25/1
    200m 6 24.18 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    200m 5 24.19 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 8 24.20 Pallasspelen Malmö 26/1
400m 3 53.61 Spåret GP Sätra 11/2
    400m 2 54.12 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    400m 18 54.53 Pallasspelen Malmö 25/1
Joar Eriksson 07 60m 5 8.31 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 2h3 8.34 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 3h2 8.38 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 4h2 8.45 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 8 8.49 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 4h2 8.55 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 2h2 8.58 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 2f2 8.60 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m 8 8.72 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h1 8.74 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    200m 6 27.54 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 3 28.11 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    200m 2 28.51 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    400m 2Ef 63.93 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    400m 17 64.12 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 8 12.29 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Höjd 8 1.20 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Längd med zon 13 4.35 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 12 4.49 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd med zon 5 4.54 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Tresteg med zon 6 9.05 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7 6.74 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
Johan Eriksson 88 800m 7 1:52.36 ISM Växjö 23/2
800m 4 1:53.37 Spåret GP Sätra 11/2
800m 4h1 1:53.72 ISM Växjö 22/2
800m 1 1:55.89 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
Sigrid Eriksson 10 600m 27 2:36.74 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 6h1 10.57 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Elsa Ershammar 07 60m 6h4 10.06 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 25 3.58 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Axel Falk 09 Flygande 30m 4.41 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 3h4 9.73 SAYO Indor Sollentuna 30/11
400m 84.6m Rekordjakten 09#5 1/11
    Höjd 27 1.03 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Höjd 1.06 Rekordjakten 09#5 1/11
    Höjd 1.07 Rekordjakten 09#6 14/2
    Stav 1.25 Rekordjakten 09#7 13/3
Längd med zon 3.48 Rekordjakten 09#5 1/11
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.52 Rekordjakten 09#6 14/2
Ella Fallope 06 60m 4h3 8.81 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 5h4 8.87 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 5h3 8.88 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
60m 5h2 8.89 Luciaspelen Sätra 15/12
60m 5h3 8.98 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
200m 12 28.93 Hammarbyspelen Sätra 15/2
200m 5 29.10 Täby Vinterspel Sätra 18/1
200m 13 29.52 Luciaspelen Sätra 15/12
200m 22 29.57 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
200m 17 29.58 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
800m 4 2:31.39 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Höjd 23 1.25 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Höjd 20 1.28 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Höjd 14 1.30 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Stav 11 2.20 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Stav 4 2.43 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Längd 16 4.11 Luciaspelen Sätra 15/12
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 25 6.70 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6 6.98 Luciaspelen Sätra 15/12
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9 6.99 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 15 7.13 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8 7.46 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10 7.48 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 10 7.19 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Vilma Ferm 12 60m 7h1 12.34 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 30 1.97 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Siiri Forsberg 12 60m 7h2 13.24 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 33 1.74 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Tobias Forsberg 77 60m 3h4 8.49 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Moa Forssman 11 60m 6h1 12.22 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Jack Forssmed 09 60m 4h1 9.63 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 21 2:10.60 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 60.0 cm (P11) 3h2 11.97 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 13 1.18 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 19 5.59 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Jakob Forssmed 74 2000m 5 6:55.32 Explosiva #4 Sollentuna 4/3 M45
Vera Forssmed 07 60m 7h1 10.49 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 7h5 10.84 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 5h4 11.27 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    400m 3Bf 94.66 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    600m 16 2:29.78 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    800m 22 3:30.62 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Längd med zon 33 3.16 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 16 6.40 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5 6.60 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3 6.85 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Agnes Franzén 12 60m 3h3 11.38 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 4 2.76 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Isak Franzén 03 400m 8 57.22 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Fredrik Frunck 03 60m 4h5 8.00 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Kula 5.0 kg (P17) 7 11.20 Mondo Indoor Games Uppsala 7/2
    Kula 5.0 kg (P17) 9 11.88 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 5.0 kg (P17) 7 12.49 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 5.0 kg (P17) 3 12.73 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 5.0 kg (P17) 4 12.99 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Diskus 1.5 kg (P17) 1 44.99 Växjö Inomhuskast 1/2
    Vikt 1 14.07 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Vikt 11.34 kg (P17) 2 18.10 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
    Vikt 11.34 kg (P17) 2 18.67 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Vikt 11.34 kg (P17) 1 18.71 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Vikt 11.34 kg (P17) 1 18.85 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Vikt 11.34 kg (P17) 1 19.26 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Vikt 11.34 kg (P17) 1 19.46 Tureberg Indoor Throw 1 Sollentuna 26/2
Vikt 11.34 kg (P17) 2 20.27 IUSM Göteborg 29/2
    Vikt 11.34 kg (P17) 2 20.47 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Alba Garcia Lundström 10 600m 18 2:28.78 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Iker Garcia Lundström 07 600m 10 1:48.97 SAYO Indor Sollentuna 30/11
800m 6 2:39.67 Täby Vinterspel Sätra 19/1
2000m 6 7:21.49 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Selma Gjervaldsaeter 10 40m häck 60.0 cm (F10) 6h3 10.41 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Annie Grindange 06 60m 3h2 8.73 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 4h1 8.74 Vinterspelen Örebro 16/11
60m 3h1 8.74 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 3h2 8.75 Luciaspelen Sätra 15/12
60m 8 8.77 Luciaspelen Sätra 15/12
60m 3h3 8.80 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 7h2 8.97 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
60m 7h2 9.01 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
200m 7 27.87 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
200m 3 28.46 Täby Vinterspel Sätra 18/1
200m 7 28.54 Luciaspelen Sätra 15/12
200m 7 28.66 Hammarbyspelen Sätra 15/2
200m 16 28.74 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
200m 5 29.05 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
400m 9 68.57 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
600m 2:03.73 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 6 10.02 Luciaspelen Sätra 14/12
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2 10.05 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2h1 9.77 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 1h1 9.79 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 4 9.85 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2 9.85 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3 9.86 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 4 9.88 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 6 9.89 Vinterspelen Örebro 16/11
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 9.90 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3h1 9.94 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Höjd 7 1.40 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Höjd 2 1.42 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
Höjd 6 1.42 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Höjd 4 1.43 Luciaspelen Sätra 14/12
    Höjd 1.45 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Höjd 4 1.48 Vinterspelen Örebro 16/11
    Höjd 2 1.55 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd 43 3.40 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 9 4.06 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
    Längd 12 4.36 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Längd 9 4.44 Luciaspelen Sätra 15/12
    Längd 10 4.45 Vinterspelen Örebro 16/11
    Längd 4.54 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Tresteg 6 9.40 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
Tresteg 10 9.61 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7 6.22 Luciaspelen Sätra 15/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.93 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 15 7.05 Vinterspelen Örebro 16/11
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8 7.27 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Femkamp 12 2474 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Carl Grindange 09 Flygande 30m 4.16 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 1h6 9.02 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 6 9.06 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 1h4 9.08 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m 2 9.13 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m 6 9.19 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 7 9.22 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 4 9.22 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m 7h4 9.22 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 2h4 9.22 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 3h3 9.24 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 2h2 9.25 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 2h2 9.29 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m 6 9.32 Vinterspelen Örebro 16/11
    200m 2 30.32 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    200m 2 31.02 Vinterspelen Örebro 16/11
    200m 26 31.20 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    400m 80.4m Rekordjakten 09#5 1/11
    600m 3 1:59.41 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    600m 15 2:01.17 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 9 2:06.21 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4 12.16 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 1h1 12.52 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 60.0 cm (P11) 2 10.47 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m häck 60.0 cm (P11) 1 10.62 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 60.0 cm (P11) 2h4 10.91 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 1.18 Rekordjakten 09#5 1/11
    Höjd 9 1.20 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 9 1.26 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 5 1.27 Vinterspelen Örebro 16/11
    Höjd 6 1.27 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Höjd 1.27 Rekordjakten 09#6 14/2
    Höjd 6 1.31 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Höjd 3 1.32 Luciaspelen Sätra 14/12
    Stav 1.85 Rekordjakten 09#7 13/3
    Stav 3 1.90 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Längd med zon 6 3.98 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd med zon 6 4.03 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 4 4.08 Vinterspelen Örebro 16/11
    Längd med zon 4.11 Rekordjakten 09#5 1/11
    Längd med zon 4 4.11 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Längd med zon 1 4.16 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Längd med zon 5 4.64 Luciaspelen Sätra 14/12
Tresteg med zon 5 8.54 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 10 6.50 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 15 6.78 Luciaspelen Sätra 14/12
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2 7.05 Vinterspelen Örebro 16/11
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2 7.37 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4 7.37 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7 7.68 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.76 Rekordjakten 09#6 14/2
Ebba Grip 11 60m 3h2 11.21 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m 4h1 11.38 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 31 103.44 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 30 2.54 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 9 2.80 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5 4.02 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Anton Gruber 04 200m 15  27.17 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    1500m 30 5:12.75 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
Hanna Gruber 12 60m 3h1 11.14 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
60m 14 11.19 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m 8 11.50 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
60m 3h1 11.51 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 4h4 11.61 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 9 101.07 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 24 2.25 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 12 2.42 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Längd med zon 18 2.52 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 28 2.58 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Victor Gruber 02 3000m 10:00.69 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Wilhelmina Gruber Lindström 11 60m 4.1 11.64 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Längd med zon 22 2.40 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 15 3.87 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Alfred Grudén 12 60m 7h4 12.29 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Edwin Grudén 09 Flygande 30m 4.82 Rekordjakten 09#6 14/2
Höjd 1.11 Rekordjakten 09#6 14/2
Stav 1.25 Rekordjakten 09#7 13/3
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.78 Rekordjakten 09#6 14/2
Klara Grundin 06 400m 11 70.72 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Saga Gustafsson 07 60m 7h4 10.71 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6h6 10.94 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4 7.03 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Lorena Guzman 04 60m 1h3 8.73 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 7 8.77 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    60m 7h2 8.97 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    200m 7 29.60 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    400m 8 67.58 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 5 4.69 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    600m 26 2:36.39 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 6h5 10.01 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Emmy Hagstedt 10 600m 14 2:25.45 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Ayla Hallberg Hossain 06 60m 1 7.78 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 1 7.78 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
60m 1h2 7.79 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 1 7.80 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
60m 1 7.82 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 1 7.82 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 1 7.84 Luciaspelen Sätra 15/12
60m 1h5 7.85 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 1h1 7.88 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 1 7.89 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 1h5 7.90 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
60m 1h3 7.91 Vinterspelen Örebro 16/11
60m 1h2 7.91 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 1h2 7.92 Luciaspelen Sätra 15/12
60m 1h3 7.95 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
60m 2 7.97 Vinterspelen Örebro 16/11
60m 1 7.97 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
60m 1h1 7.98 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
200m 1 25.04 Explosiva #2 Sollentuna 22/1 F14
200m 1 25.31 Hammarbyspelen Sätra 15/2
200m 1 25.63 Luciaspelen Sätra 15/12
200m 1 25.63 Täby Vinterspel Sätra 18/1
400m 1 59.19 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
600m 1:45.69 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
800m 6 2:39.18 SAYO Indor Sollentuna 1/12
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 9.21 IUDM Mångkamp Sätra 11/1 F14
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 1 9.35 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 1 9.40 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2 9.46 Vinterspelen Örebro 16/11
Höjd 1 1.58 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Höjd 1 1.60 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Höjd 1 1.63 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
    Höjd 1.68 Vinterspelen Örebro 16/11
    Höjd 1 1.68 Vinterspelen Örebro 16/11
    Höjd 1.69 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Höjd 1 1.77 SAYO Indor Sollentuna 30/11 F14
    Längd 1 5.28 Luciaspelen Sätra 15/12
    Längd 5.30 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 1 5.30 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 1 5.35 Vinterspelen Örebro 16/11  
    Längd 1 5.44 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1 F14
    Tresteg 1 11.05 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
    Tresteg 1 11.17 Hammarbyspelen Sätra 16/2 F14
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.36 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9 8.54 Vinterspelen Örebro 16/11
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 5 8.56 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7 9.23 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Femkamp 1 3477 IUDM Mångkamp Sätra 11/1 F14
Eliah Hallberg Hossain 10 60m 1 8.98 Luciaspelen Sätra 14/12
60m 1h3 9.00 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
60m 2 9.06 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
60m 1h3 9.09 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
60m 1 9.14 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
60m 1h1 9.16 Luciaspelen Sätra 14/12
60m 1 9.16 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 1 9.24 Vinterspelen Örebro 16/11
60m 1h3 9.29 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 1h4 9.32 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
200m 1 30.87 Vinterspelen Örebro 16/11
600m 1 1:59.88 SAYO Indor Sollentuna 1/12
60m häck 60.0 cm (P11) 1 10.84 Vinterspelen Örebro 16/11
40m häck 60.0 cm (P10) 2 7.87 SAYO Indor Sollentuna 1/12
40m häck 60.0 cm (P10) 1h6 7.97 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 12 1.15 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Höjd 2 1.21 Vinterspelen Örebro 16/11
Höjd 1 1.25 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
Höjd 2 1.29 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Längd med zon 1 4.12 Vinterspelen Örebro 16/11
Längd med zon 2 4.19 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Längd med zon 1 4.19 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
Längd med zon 2 4.23 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
Längd med zon 1 4.29 Luciaspelen Sätra 14/12
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 18 4.84 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 10 5.64 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Edvin Hansen Tyden 07 60m 6h4 8.81 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 3h3 8.98 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 19 65.92 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Längd med zon 11 4.37 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9 7.51 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4 8.66 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Hugo Hansen 09 Flygande 30m 4.76 Rekordjakten 09#6 14/2
400m 91.6m Rekordjakten 09#5 1/11
Höjd 0.98 Rekordjakten 09#5 1/11
Höjd 0.99 Rekordjakten 09#6 14/2
Längd med zon 2.70 Rekordjakten 09#5 1/11
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.26 Rekordjakten 09#6 14/2
Anton Heddle 11 60m 5h6 11.64 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 30 99.89 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 45 2.22 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Nick Heidarian 03 60m 2h6 7.47 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Vendela Heidendahl 07 60m 5h3 9.53 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 15 2:10.63 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 27 3.55 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 19 6.14 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Thea Helzen 11 60m 8h3 12.31 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 23 2.63 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Noel Henriksson 12 60m 6h3 14.04 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 27 1.76 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Hanna Hermansson 89 800m 1 2:05.33 Nordenkampen Helsingfors FIN 9/2
800m 4 2:05.65 Spåret GP Sätra 11/2
1000m 5 2:40.22 Glasgow GBR 15/2
1500m 1 4:17.22 ISM Växjö 23/2
1 eng mile 5 4:37.56 New York NY USA 25/1
3000m 10 9:09.91 Seattle WA USA 18/1 överlång bana
3000m 2 9:46.40 ISM Växjö 22/2
Alex Hessle 08 60m 6h1 10.31 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 7h2 14.68 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Filip Hessle 06 60m 5h2 9.48 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 25 71.29 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    800m 11 2:40.40 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    1000m 8 3:31.14 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    1500m 13 5:27.95 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Sofie Hessle 11 60m 3h3 10.82 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 20 2.67 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Ella Hilding 11 60m 4h1 11.49 Täby Vinterspel Sätra 19/1
60m 7 11.52 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 3h3 11.63 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 7h3 11.97 SAYO Indor Sollentuna 30/11
400m 33 105.53 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Höjd 8 0.91 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
Längd med zon 25 2.60 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 10 2.80 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Längd med zon 5 2.87 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Saga Hjelmeland Björnsson 07 60m 3h4 8.90 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 13 8.97 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 2h3 9.01 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 4h3 9.12 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 5f3 9.16 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    200m 11 30.36 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    600m 11 2:04.47 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 4 1.30 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 8 1.33 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Längd med zon 18 4.04 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 20 4.10 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd med zon 17 4.13 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Tresteg med zon 13 8.40 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Tresteg med zon 17 8.44 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Karl Hjort 10 600m 31 2:27.96 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Cian Hogan 10 60m 3h4 10.04 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 10.07 Första Chansen Huddinge 17/11
60m 10.19 Första Chansen Huddinge 17/11
60m 5h3 9.99 Luciaspelen Sätra 14/12
400m 80.41 Första Chansen Huddinge 17/11
600m 5 2:04.60 SAYO Indor Sollentuna 1/12
40m häck 60.0 cm (P10) 2h4 8.78 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 18 1.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 10 1.05 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Längd med zon 12 3.58 Luciaspelen Sätra 14/12
Längd med zon 6 3.64 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 9 5.82 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Conor Hogan 04 1500m 7 4:27.13 IUSM Örebro 8/3
1500m 2 4:31.21 Täby Vinterspel Sätra 18/1
1500m 5h1 4:32.92 IUSM Örebro 7/3
1500m 18 4:33.18 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
1500m 3 4:33.29 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    1500m 2 4:33.49 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Niamh Hogan 07 60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 9 11.66 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 3h1 11.82 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 12 1.25 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Höjd 7 1.32 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Längd med zon 17 4.05 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Emil Holm 01 60m 2h5 7.60 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 6.0 kg (P19) 10 11.40 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Kula 6.0 kg (P19) 10 12.92 IJSM Göteborg 1/3
    Kula 6.0 kg (P19) 1 13.52 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Vikt 7 11.32 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Vikt 5 12.43 IJSM Göteborg 29/2 P19
Valter Hortans 09 Flygande 30m 4.62 Rekordjakten 09#6 14/2
    600m 23 2:11.27 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 2:11.5m Rekordjakten 09#6 14/2
    Höjd 0.87 Rekordjakten 09#6 14/2
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.41 Rekordjakten 09#6 14/2
Elias Hovmöller 08 60m 3h2 9.49 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 3h3 9.51 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 8 9.61 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    600m 6 1:56.78 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    600m 3 1:57.68 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 7 11.89 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2h2 11.97 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 16 1.18 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Tresteg med zon 4 8.65 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9 6.10 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Edvin Huss 07 60m 4h1 8.87 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    200m 12 29.36 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    600m 6 1:47.57 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 19 4.08 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Josefin Huss 10 Höjd 19 0.97 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Casper Håkansson 07 60m 6h1 9.25 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 14 1.33 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Emma Håkansson 10 60m 1h1 9.65 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m 5 9.73 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m 1h1 9.76 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 1h1 9.83 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 5f3 9.83 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 3 9.84 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    200m 2 32.46 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    400m 1 77.95 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    600m 2 2:12.05 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    600m 7 2:18.79 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 1h6 8.30 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 8 8.37 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 4 1.10 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Höjd 4 1.12 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 5 1.16 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 6 3.54 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 4 3.61 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Längd med zon 3 3.68 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Erik Håkansson 07 60m 4h3 9.23 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 2h1 9.41 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m 4f1 9.46 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m 7h4 9.47 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 6h4 9.50 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6h3 9.56 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 8h5 9.56 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 20 30.73 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 27 31.50 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    400m 22 69.55 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    400m 3Cf 71.25 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    600m 18 1:57.89 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4h2 11.85 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 7 12.25 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 5h2 13.51 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Höjd 23 1.18 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 8 1.26 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Höjd 5 1.33 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Längd med zon 13 3.88 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Längd med zon 15 4.05 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 24 4.10 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 15 4.37 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Tresteg med zon 4 9.24 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8 6.08 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 19 6.43 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6 6.81 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7 6.94 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6 7.10 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Ludvig Håkansson 09 Längd med zon 23 3.17 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 20 5.52 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
Vera Karls 09 600m 10 2:17.80 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Sara Ivarsson 08 60m 3h5 9.42 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 5 2:01.40 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 10 1.23 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7 7.30 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Wilma Jagelid 10 Höjd 14 1.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Esther Jansson 12 60m 5h3 12.30 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 32 1.82 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Oskar Jensen 12 60m 6h1 13.04 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 25 2.20 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Emil Johansson 02 60m 3 6.89 IJSM Göteborg 1/3 P18
    60m 4h3 6.99 ISM Växjö 22/2  
60m 2s1 6.99 IJSM Göteborg 1/3
    60m 1 7.00 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
60m 1h2 7.01 Surbulle Indoors 6/1  
60m 1h6 7.06 IJSM Göteborg 1/3
    60m 2h1 7.07 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 8s2 7.10 ISM Växjö 22/2
60m 1 7.12 Surbulle Indoors 6/1
200m 21.96 Nordenkampen Helsingfors FIN 9/2
200m 1 21.98 Pallasspelen Malmö 26/1
200m 1 22.21 Surbulle Indoors 6/1
400m 1 47.76 ISM Växjö 23/2 P18
400m 1 48.41 IJSM Göteborg 1/3
400m 2 48.66 Pallasspelen Malmö 25/1 P18
400m 1h3 48.89 ISM Växjö 22/2
400m 1h6 50.08 IJSM Göteborg 29/2
Valter Johansson 08 60m 7h3 10.37 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 13 5.43 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Smilla Jonasson 12 60m 6h4 11.95 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 17 2.42 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Lara Johnsson 05 60m 3h3 8.84 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 5h3 8.84 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 5h2 8.84 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 3h1 8.91 Triumfglasspelen Örebro 8/12
    60m 4h4 8.94 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    200m 18 29.74 Luciaspelen Sätra 15/12
    600m 2:17.96 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    600m 2:21.82 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 9 10.46 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 7 10.51 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 5h1 10.64 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 6 10.64 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3 10.66 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 5h1 10.69 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 10.77 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 11.15 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3h4 11.21 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Höjd 1.30 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Höjd 18 1.32 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 5 1.35 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Höjd 1.41 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    Längd 12 4.13 Luciaspelen Sätra 14/12
    Längd 4.17 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 20 4.26 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 8 4.42 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Längd 4.44 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    Tresteg 9 9.73 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Tresteg 5 9.97 Triumfglasspelen Örebro 8/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.41 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9 8.61 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.62 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 5 8.69 Luciaspelen Sätra 15/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6 8.93 Triumfglasspelen Örebro 8/12
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9 9.04 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 8 10.68 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 13 11.33 IUSM Örebro 8/3
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 4 11.62 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 1 12.07 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 6 12.31 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Femkamp 22 1896 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Femkamp 27 2165 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
Elsa Kagevik 06 60m 1h4 8.13 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 3 8.18 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 5 8.19 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 1h2 8.23 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 2 8.25 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h3 8.25 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 1h3 8.27 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 4 8.31 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 7 8.32 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 3h1 8.34 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 1h1 8.35 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 2f4 8.35 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 3 8.35 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 1h3 8.40 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 7h1 8.47 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    200m 4 26.91 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    200m 2 26.94 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 2 27.17 Luciaspelen Sätra 15/12
    200m 2 27.18 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    200m 5 27.39 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 3 28.01 Surbulle Indoors 6/1
    400m 1Af 61.07 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    400m 3 61.21 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    600m 1:47.85 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    800m 2 2:26.11 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    1000m 1 3:12.58 Luciaspelen Sätra 14/12
    1000m 4 3:13.30 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    1000m 2 3:20.59 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    1000m 2 3:21.53 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
    1000m 9 3:28.14 Surbulle Indoors 6/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 10.26 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 7 10.32 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 4h4 10.53 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3h2 10.61 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 6h2 10.73 Surbulle Indoors 6/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 7 11.23 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 15 1.32 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.39 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Höjd 8 1.43 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Stav 5 1.77 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Längd 15 4.06 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Längd 16 4.45 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd 4.52 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 6 4.57 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    Längd 7 4.63 Surbulle Indoors 6/1
    Längd 4 4.73 Luciaspelen Sätra 15/12
    Längd 3 4.74 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Tresteg 15 8.56 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Tresteg 15 8.92 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 20 8.09 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11 8.13 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.15 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7 8.59 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 16 8.61 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Femkamp 7 2671 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Freja Kagevik 09 Flygande 30m 4.59 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 3h3 10.07 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 4h2 10.19 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 4h3 10.20 Surbulle Indoors 6/1
    60m 1h3 9.98 Luciaspelen Sätra 14/12
    400m 82.7m Rekordjakten 09#5 1/11
    600m 6 2:02.05 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 4 2:06.26 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    600m 2 2:08.28 Surbulle Indoors 6/1
    600m 2:08.6m Rekordjakten 09#6 14/2
    800m 2 2:55.47 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
    60m häck 60.0 cm (F11) 6 11.72 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 60.0 cm (F11) 2h3 11.96 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 21 1.03 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.06 Rekordjakten 09#5 1/11
    Höjd 1.21 Rekordjakten 09#6 14/2
    Stav 1.12 Rekordjakten 09#7 13/3
    Längd med zon 10 3.25 Surbulle Indoors 6/1
    Längd med zon 3.64 Rekordjakten 09#5 1/11
    Längd med zon 14 3.67 Luciaspelen Sätra 14/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10 5.66 Luciaspelen Sätra 14/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10 5.77 Surbulle Indoors 6/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5 5.94 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.22 Rekordjakten 09#6 14/2
Lembit Kallas 45 400m 28 93.00 Explosiva #1 Sollentuna 18/12 M70
    400m 2Bf 93.44 Explosiva #4 Sollentuna 4/3 M75
Vera Karls 09 60m 6h5 10.46 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Marie Karlsson 72 200m 25 32.57 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
200m 2 33.12 IVDM Sätra 12/1
400m 3Cf 74.84 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    800m 17 2:53.36 Explosiva #2 Sollentuna 22/1 K45
800m 1 2:58.34 IVDM Sätra 12/1
    Längd 3 3.70 IVDM Sätra 11/1
Kula 4 6.62 IVDM Sätra 11/1
    Kula 11 7.12 Explosiva #1 Sollentuna 18/12 K45
Thea Karlsson 10 600m 29 2:39.43 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Karl-Gunnar Karnebäck 55 800m 1 2:56.27 IVSM Malmö 1/3
Ulla Karnebäck 53 60m 1 9.77 IVSM Malmö 29/2 K65
    60m 2 9.99 IVDM Sätra 11/1  
    200m 29 33.41 Explosiva #2 Sollentuna 22/1 K65
200m 2 33.48 IVDM Sätra 12/1
200m 2 33.66 IVSM Malmö 1/3
400m 2Cf 73.72 Explosiva #4 Sollentuna 4/3 K65
400m 2 74.88 IVSM Malmö 29/2
400m 2 74.97 IVDM Sätra 11/1
400m 19 75.59 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
600m 2 2:03.10 Hammarbyspelen Sätra 16/2 K65, sv rek
800m 2 2:57.06 IDM Uppsala 26/1
800m 20 2:58.80 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
800m 3:02.80 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
800m 2 3:02.89 IVDM Sätra 12/1
800m 1 3:10.39 IVSM Malmö 1/3
60m häck 68.6 cm (K60 - ) 1 11.43 Explosiva #2 Sollentuna 22/1 K65
60m häck 68.6 cm (K60 - ) 1 11.70 IVSM Malmö 1/3
60m häck 68.6 cm (K60 - ) 1 11.88 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m häck 68.6 cm (K60 - ) 1 12.02 IVDM Sätra 12/1
60m häck 68.6 cm (K60 - ) 12.25 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Höjd 2 1.06 IVSM Malmö 29/2
Höjd 1.08 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Längd 3.50 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Längd 1 3.63 IVDM Sätra 11/1
Längd 1 3.67 IVSM Malmö 28/2  
Längd utan ansats 1.94 Sätra 20/12
Kula 3.0 kg (K50 - K65)   6.47 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Kula 3.0 kg (K50 - K65) 3 6.65 IVSM Malmö 28/2
    Kula 3.0 kg (K50 - K65) 1 7.01 IVDM Sätra 11/1
    Femkamp 1 3731 IVSM Mångkamp Nyköping 25/1
Angelica Kemlin 12 60m 3h2 11.87 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 14 2.51 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Valter Kjellberg 04 200m 9 24.88 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
200m 11 24.89 Täby Vinterspel Sätra 19/1
400m 8 54.76 IUSM Örebro 7/3
400m 7 54.93 Mondo Indoor Games Uppsala 7/2
400m 7 54.99 IUSM Örebro 8/3
400m 1Af 55.19 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    400m 6 55.68 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    1500m 20 4:38.44 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
1500m 4 4:40.84 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Höjd 4 1.68 Scandic Indoor Games Huddinge 24/1
Höjd 6 1.70 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Höjd 5 1.70 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Höjd 12 1.71 IUSM Örebro 8/3
Vera Kjellgren 08 Höjd 18 1.18 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 15 6.63 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Zara Klouda 07 60m 6h4 9.02 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 1h4 9.13 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 6 29.30 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 19 30.10 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    600m 4 1:49.98 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    800m 3 2:29.47 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    800m 5 2:33.38 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    800m 4 2:33.81 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    1500m 4 5:32.30 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    2000m 1 7:29.38 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Stav 2 1.98 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Stav 7 2.30 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Stav 2 2.43 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Tresteg med zon 20 8.43 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Vera Koponen 68 60m 5h4 9.83 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    400m 18 75.52 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 3.0 kg (K50 - ) 1 9.95 Explosiva #4 Sollentuna 4/3 K50
Sabina Korpela (IF Linden) 82 1500m 3 5:09.27 Explosiva #1 Sollentuna 18/12  
Ida Korpela Gustafsson 12 60m 5h1 11.83 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Ester Korzuk 11 60m 5h1 12.06 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Längd med zon 12 2.71 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4 4.23 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Anton Kruse 10 60m 6h2 10.65 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Längd med zon 22 2.86 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8 6.39 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Oskar Kruse 06 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 21 7.91 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 2 8.27 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 2 8.29 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 12 7.37 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 7 7.47 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Oskar Kumlin 11 60m 5h3 12.14 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 31 107.56 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 28 2.70 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Thomas Kvarnehag 84 1500m 10 4:52.68 Explosiva #1 Sollentuna 18/12 M35
    1500m 1 4:53.19 IVDM Sätra 11/1
    1500m 28 5:01.23 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    3000m 12 10:26.74 Ärla-Spelen Eskilstuna 6/1 M35
3000m 2 10:34.13 IVDM Sätra 12/1
3000m 9 10:47.27 Vinterspelen Örebro 16/11
Vilton Kvarnström Varpstuen 11 Längd med zon 37 2.49 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Gustav Källström 06 60m 2h3 8.02 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 7 8.04 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 2h2 8.06 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 2 8.12 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 2h3 8.14 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 2h2 8.15 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 8.15 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m 5 8.16 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 8h3 8.21 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 4 8.22 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 6h2 8.57 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    200m 2 26.16 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 2 26.59 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    600m 1:45.43 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 2 10.29 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 3 9.41 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 5 9.42 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 3h1 9.43 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 2h2 9.47 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 1 9.62 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 9.76 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 5 9.86 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 5 9.87 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Höjd 1 1.60 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Höjd 2 1.65 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.66 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
    Höjd 2 1.66 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Stav 11 2.00 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Stav 2.15 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Stav 4 2.33 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Stav 11 2.40 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Längd 3 4.79 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Längd 4 5.05 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Längd 5.10 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Tresteg 3 10.97 Hammarbyspelen Sätra 16/2 P14
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.65 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 3 9.39 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 3 9.43 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 6 8.35 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Sjukamp 10 3040 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
Oskar Källström 09 Flygande 30m 4.76 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 7h4 10.29 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 5h2 10.49 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m 6h1 10.65 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    600m 28 2:31.34 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 2:40.4m Rekordjakten 09#6 14/2
    60m häck 60.0 cm (P11) 6h3 12.82 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 0.99 Rekordjakten 09#6 14/2
    Stav 1.12 Rekordjakten 09#7 13/3
    Längd med zon 20 3.15 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Längd med zon 15 3.15 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 16 5.85 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 18 6.20 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.47 Rekordjakten 09#6 14/2
Vincent Källström 06 60m 6h2 9.64 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 24 70.78 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Elva Köhler 11 60m 3h2 11.21 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 12 90.53 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Freja Lagander 07 Längd med zon 34 3.16 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 11 7.68 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Wilma Lagander 12 60m 2h3 10.90 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6 10.98 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 15 2.50 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Benjamin Lantto 12 60m 4 10.90 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h4 11.02 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 5 2.74 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Melker Larm 07 60m 5h2 9.07 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 11 1:50.73 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 5 1:53.91 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 3h2 11.31 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 5 11.59 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Höjd 5 1.26 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Längd med zon 25 4.03 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Evelina Larsson 07 60m 4f4 8.72 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 1h3 8.75 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 4h3 8.84 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 3h1 8.84 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 6 8.86 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 2h4 8.87 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6h3 8.88 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 5 8.91 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 3h5 8.96 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 16 9.00 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 8h2 9.02 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 4h3 9.03 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 7h2 9.05 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    200m 13 30.99 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    200m 25 31.59 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 3 11.48 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 9 11.59 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Höjd 24 1.20 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Höjd 12 1.25 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Höjd 14 1.28 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Höjd 9 1.30 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Längd med zon 14 4.04 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    Längd med zon 15 4.12 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 17 4.14 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd med zon 9 4.45 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Tresteg med zon 15 8.55 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Tresteg med zon 18 8.76 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Tresteg med zon 9 8.92 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 12 6.84 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 13 7.02 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3 7.31 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 7.96 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 8.07 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Lilly Larsson 12 60m 7h5 12.91 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 25 2.12 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Joel Lellky 09 60m 5h4 10.18 SAYO Indor Sollentuna 30/11
400m 80.4m Rekordjakten 09#5 1/11
    600m 20 2:10.56 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 60.0 cm (P11) 4h2 12.27 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 23 1.03 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Höjd 1.06 Rekordjakten 09#5 1/11
Stav 1.35 Rekordjakten 09#7 13/3
Längd med zon 3.49 Rekordjakten 09#5 1/11
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 24 5.29 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Jakob Lennermark 07 60m 4h2 8.96 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 5h3 9.00 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    200m 9 28.31 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 4 28.57 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    600m 3 1:43.51 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 2 1:44.44 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    800m 5 2:28.57 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    800m 2 2:29.61 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    800m 2 2:33.05 Första Chansen Huddinge 16/11
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 1h1 10.58 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2 10.79 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 3 11.26 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Längd med zon 19 4.19 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 10 4.19 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
Längd med zon 12 4.28 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Tresteg med zon 8 8.50 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Imran Lernebo 01 60m 1h2 7.20 Spåret GP Sätra 11/2
60m 8 7.21 Spåret GP Sätra 11/2
60m 3h3 7.23 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m 4 7.24 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m 3h3 7.25 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 5h3 7.28 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 7h1 7.32 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 2h2 7.32 Pallasspelen Malmö 25/1
    60m 7 7.33 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 4 7.36 Surbulle Indoors 6/1
    60m 2h1 7.37 Surbulle Indoors 6/1
    200m 2 23.16 Pallasspelen Malmö 25/1
200m 2 23.53 Surbulle Indoors 6/1
Victor Lidén 06 60m 2h2 8.50 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
60m 2h3 8.54 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 4h4 8.55 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Måns Lidman 09 600m 1 1:52.93 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Joline Lidström 09 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 5.92 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Hugo Liljegren 03 60m 4h4 7.62 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    400m 3 54.15 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    400m 4h1 55.07 IUSM Göteborg 29/2
    Kula 5.0 kg (P17) 1 9.47 Pallasspelen Malmö 25/1
Adelina Liljequist 12 60m 7h3 13.78 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 31 1.91 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Florian Lindberg 12 60m 2 10.65 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1 10.65 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 1h3 10.76 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h2 10.78 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 2h4 10.87 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
    60m 22 10.98 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m 1 11.11 Folkungaspelen Linköping 23/11
    200m 4 38.31 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
    400m 2 85.69 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    400m 8 87.38 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m häck 50.0 cm (P9) 9 13.06 Vinterspelen Örebro 16/11
    Höjd 8 0.95 Vinterspelen Örebro 16/11
    Längd med zon 1 2.96 Folkungaspelen Linköping 23/11
    Längd med zon 12 3.01 Vinterspelen Örebro 16/11
    Längd med zon 2 3.06 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 2 3.09 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 2 3.15 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6 5.06 Vinterspelen Örebro 16/11
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4 5.32 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 1 5.59 Folkungaspelen Linköping 23/11
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 1 5.61 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
Love Lindberg 10 60m 5 9.66 Vinterspelen Örebro 16/11
60m 2h3 9.71 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
60m 7 9.85 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
60m 4 9.91 Folkungaspelen Linköping 23/11
60m 3h4 9.91 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
200m 2 32.52 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
200m 6 33.87 Vinterspelen Örebro 16/11
400m 8 79.38 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
600m 11 2:02.60 Vinterspelen Örebro 16/11
600m 8 2:09.17 SAYO Indor Sollentuna 1/12
600m 5 2:13.00 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
60m häck 60.0 cm (P11) 7 11.78 Vinterspelen Örebro 16/11
40m häck 60.0 cm (P10) 5 8.00 SAYO Indor Sollentuna 1/12
40m häck 60.0 cm (P10) 1h2 8.36 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 6 1.07 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 12 1.08 Vinterspelen Örebro 16/11
Höjd 7 1.13 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
Längd med zon 14 3.33 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
Längd med zon 9 3.37 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Längd med zon 6 3.44 Folkungaspelen Linköping 23/11
Längd med zon 4 3.51 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
Längd med zon 5 3.58 Vinterspelen Örebro 16/11
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 12 6.05 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4 6.20 Vinterspelen Örebro 16/11
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 9 6.22 Tybblelundsspelen Örebro 29/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3 6.39 Folkungaspelen Linköping 23/11
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2 6.83 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
Magnus Lindblom 77 800m 1 2:13.76 IVDM Sätra 12/1
    800m 1 2:13.93 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    1500m 1 4:44.70 IVDM Sätra 11/1 M40
    1500m 6 4:48.65 Explosiva #1 Sollentuna 18/12  
    3000m 10 10:19.36 Ärla-Spelen Eskilstuna 6/1
3000m 7 10:30.00 Vinterspelen Örebro 16/11
Alfred Lindbäck 09 Flygande 30m 4.87 Rekordjakten 09#6 14/2
Höjd 0.95 Rekordjakten 09#6 14/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.07 Rekordjakten 09#6 14/2
Molly Linder 08 60m 1h5 9.05 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 5 9.06 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 18 2:18.92 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 3h3 12.40 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 7 1.28 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8 7.07 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Mathias Lindgren 11 60m 2h1 10.25 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 7 10.34 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 11 86.09 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 29 2.70 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Emilia Lindstedt 12 60m 3 10.45 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h3 10.63 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 10.87 Första Chansen Huddinge 17/11
60m 10.96 Första Chansen Huddinge 17/11
    Längd med zon 22 2.29 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 2.51 Första Chansen Huddinge 17/11
Simon Lindström 07 60m 9 8.67 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 2h1 8.67 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    60m 3h3 8.70 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 2h3 8.72 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 3 8.77 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m 3h3 8.78 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 4 8.90 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    200m 18 27.73 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 4 29.04 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4 10.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2h1 10.24 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 6 10.33 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 3 10.34 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 3h1 10.43 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2 10.44 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4 9.75 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 9.80 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2h2 9.91 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2 9.99 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Höjd 2 1.44 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    Höjd 4 1.44 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Höjd 5 1.48 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 1 1.49 Vinterspelen Örebro 16/11
    Höjd 3 1.49 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Höjd 1.51 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Stav 7 2.10 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Stav 3 2.40 Luciaspelen Sätra 14/12
    Stav 7 2.45 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Stav 7 2.47 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Stav 3 2.63 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Stav 3 2.63 Just Pole Vault Sätra 25/1
    Stav 2 2.70 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Längd med zon 2 4.52 Vinterspelen Örebro 16/11
    Längd med zon 4.75 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd med zon 7 4.77 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 1 4.79 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    Längd med zon 6 4.88 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd med zon 4 5.09 Luciaspelen Sätra 15/12
    Tresteg 6 9.53 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
    Tresteg med zon 5 10.08 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Tresteg med zon 5 10.13 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 12 7.15 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.47 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 8.11 Vinterspelen Örebro 16/11
    Fyrkamp 5 3374 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Arthur Ljunggren 11 400m 7 83.35 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 22 2.84 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Emma Lockner 11 60m 4h5 11.29 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 15 91.17 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 22 2.64 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Matteo Logiodice 09 Flygande 30m 4.86 Rekordjakten 09#6 14/2
600m 2:24.2m Rekordjakten 09#6 14/2
Höjd 0.95 Rekordjakten 09#6 14/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.10 Rekordjakten 09#6 14/2
Tage Lood Falgén 10 60m 6h3 10.06 Luciaspelen Sätra 14/12
    600m 10 2:10.29 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (P10) 2h3 8.64 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Längd med zon 6 3.79 Luciaspelen Sätra 14/12
Vilhelm Lood Falgén 07 800m 3 2:26.73 Hammarbyspelen Sätra 16/2
2000m 4 6:51.54 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Rachel Lu 11 60m 2h2 10.87 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 14 90.87 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 4 3.18 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Karl Ludvik 02 Kula 5 12.89 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
Kula 6.0 kg (P19) 1 12.91 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
Kula 6.0 kg (P19) 2 13.32 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Kula 6.0 kg (P19) 1 14.60 Tureberg Indoor Throw 1 Sollentuna 26/2
Kula 6.0 kg (P19) 5 14.89 IJSM Göteborg 1/3
Kula 6.0 kg (P19) 3 15.03 Mondo Indoor Games Uppsala 7/2
Diskus 1.75 kg (P19) 5 44.28 Växjö Inomhuskast 1/2
Vikt 3 16.41 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Vikt 1 16.67 IJSM Göteborg 29/2
Vikt 2 16.88 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Vikt 1 17.10 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1  
Vikt 6 17.16 ISM Växjö 23/2
Vikt 2 17.24 Hammarbyspelen Sätra 15/2 P18
Christopher Lundberg 03 200m 16 25.87 Täby Vinterspel Sätra 19/1
400m 11 56.12 Mondo Indoor Games Uppsala 7/2
400m 8 56.36 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    400m 9 58.50 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Daniel Lundgren 85 3000m 1 8:13.59 Spåret GP Sätra 11/2 M35
3000m 6 8:13.64 Vinthundsvintern Sollentuna 1/2  
3000m 7 8:17.26 ISM Växjö 22/2
Savannah Lundin Kimby 11 60m 3h5 11.20 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 21 95.55 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 16 2.74 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Jill Lundmark 09 60m 7h3 10.75 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 18 1.08 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 7 3.53 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Alva Lundström 10 600m 8 2:19.50 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 6h4 9.43 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Hannah Luxemburg 02 60m 2h6 9.07 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 6 9.40 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Vikt 7 12.84 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Vikt 13 12.88 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Vikt 11 12.93 IJSM Göteborg 29/2
Vikt 1 13.00 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Vikt 5 13.16 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Vikt 2 13.23 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Vikt 1 13.61 Tureberg Indoor Throw 1 Sollentuna 26/2
Vikt 4 13.95 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Maja Magnusson 08 60m 7h2 10.50 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 6h2 13.29 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Liam Malmström 09 Flygande 30m 4.72 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 4h6 10.44 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 24 2:14.00 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 26 1.03 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.15 Rekordjakten 09#6 14/2
    Stav 1.65 Rekordjakten 09#7 13/3
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.30 Rekordjakten 09#6 14/2
Trausti Mar Dagsson 09 60m 3 8.95 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 1h2 9.00 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 2h4 9.10 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6 9.10 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 2 1:53.23 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 60.0 cm (P11) 4 10.74 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 60.0 cm (P11) 2h3 10.91 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 14 1.13 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 5 1.28 Luciaspelen Sätra 14/12
    Stav 1.25 Rekordjakten 09#7 13/3
    Längd med zon 6 4.37 Luciaspelen Sätra 14/12
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 20 6.38 Luciaspelen Sätra 14/12
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 9 6.52 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Vidar Martin 10 600m 27 2:21.71 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (P10) 4h6 9.08 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Amanda Medin 08 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 24 4.69 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Ellen Medin 11 60m 4h4 11.01 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 26 97.44 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 12 2.92 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Cecilia Melander 09 Flygande 30m 4.76 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 4h1 10.29 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 7h4 10.33 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 7h4 10.42 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m häck 60.0 cm (F11) 4h1 12.80 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 15 1.06 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Höjd 15 1.08 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.17 Rekordjakten 09#6 14/2
    Höjd 8 1.18 Luciaspelen Sätra 14/12
    Längd med zon 24 3.25 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 20 3.55 Luciaspelen Sätra 14/12
Gabriel Melander 09 Flygande 30m 5.07 Rekordjakten 09#6 14/2
600m 2:34.9m Rekordjakten 09#6 14/2
Höjd 1.03 Rekordjakten 09#6 14/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.27 Rekordjakten 09#6 14/2
Hugo Meyer 10 600m 7 2:07.77 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (P10) 6 8.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (P10) 3h6 8.24 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 18 1.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Alexander Mickelson 07 60m 1h2 7.99 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 5 8.01 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 7h3 8.08 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 2 8.08 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 6h1 8.09 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 3h4 8.13 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 1h4 8.16 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 2 8.17 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 3 8.24 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h5 8.26 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    200m 2 26.61 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    400m 11 60.90 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 3h2 10.78 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 8 11.49 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 8 1.38 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Stav 6 2.30 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Stav 6 2.60 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Stav 1 2.90 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2 P13
    Längd med zon 3 5.08 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 2 5.26 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd med zon 2 5.31 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Tresteg med zon 2 10.58 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Tresteg med zon 1 11.07 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 10.06 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 1 10.47 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 10.47 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 1 10.53 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 1 11.43 Explosiva #4 Sollentuna 4/3 P13
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 9.81 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Emelie Milani 09 Flygande 30m 4.59 Rekordjakten 09#6 14/2
60m 4h4 10.24 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 4h6 9.91 Luciaspelen Sätra 14/12
    60m 4h1 9.99 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 13 1.03 Luciaspelen Sätra 14/12
    Höjd 18 1.06 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Höjd 17 1.08 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Höjd 1.13 Rekordjakten 09#6 14/2
    Längd med zon 12 3.61 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
Emil Mild 09 400m 78.3m Rekordjakten 09#5 1/11
Höjd 1.02 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 3.21 Rekordjakten 09#5 1/11
Alexandra Myrestam 06 60m 7h2 8.97 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 6h2 12.20 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Ebba Mårtensson 11 60m 6h3 11.70 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Albin Möller 07 60m 3h4 8.83 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6h1 9.28 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Höjd 9 1.33 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Längd med zon 17 4.21 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Edvin Möller 09 Flygande 30m 4.95 Rekordjakten 09#6 14/2
    60m 6h5 11.13 SAYO Indor Sollentuna 30/11
400m 91.8m Rekordjakten 09#5 1/11
    600m 26 2:21.64 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 2:29.6m Rekordjakten 09#6 14/2
    60m häck 60.0 cm (P11) 6h2 14.29 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 28 0.98 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.03 Rekordjakten 09#6 14/2
Höjd 1.06 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 3.03 Rekordjakten 09#5 1/11
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 23 5.30 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.73 Rekordjakten 09#6 14/2
Klas Möller 11 60m 6h3 13.12 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 46 2.05 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Arvid Narvinger 09 400m 90.5m Rekordjakten 09#5 1/11
    60m häck 60.0 cm (P11) 6h4 13.32 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 0.86 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 3.01 Rekordjakten 09#5 1/11
Olivia Neding 08 60m 4h1 9.50 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 5h5 9.52 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    400m 21 80.70 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    600m 9 2:03.37 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    1500m 9 6:12.19 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Yolanda Ngarambe 91 1500m 6 4:11.85 Allston MA USA 28/2
1 eng mile 9 4:31.34 Mllrose Games New York USA 8/2
3000m 11 9:14.88 New York NY USA 25/1
Emilia Nielsen 06 60m 5h3 9.01 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 4h3 9.03 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
60m 4h2 9.14 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
200m 8 29.92 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
Höjd 16 1.33 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Höjd 5 1.39 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
Höjd 2 1.48 Luciaspelen Sätra 14/12
Höjd 3 1.52 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd 22 4.29 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Längd 5 4.39 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 20 3.87 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Moa Nilsson 03 400m 16 74.29 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
800m 14 2:44.77 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
1500m 11 5:23.52 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    1500m 8 5:42.13 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
2000m 3 7:37.22 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Alfred Nordlander 10 600m 14 2:13.60 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (P10) 3h3 8.90 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 10 1.07 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Patrik Nyborg 67 Vikt 11.34 kg (M50 - M55) 2 14.09 IVDM Sätra 12/1 M50
Lars-Göran Nylén 75 Kula 4 9.79 IVDM Sätra 11/1
Vikt 15.88kg (M35 - M45) 2 11.74 IVDM Sätra 12/1 M45
Maja Nyman 07 60m 6h1 9.59 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Längd med zon 37 3.52 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8 6.15 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 24 7.05 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Moa Nyström 03 60m 2h1 8.28 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 5h1 8.33 IUSM Göteborg 29/2
60m 5 8.36 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 4h3 8.42 Hammarbyspelen Sätra 16/2
200m 11 27.19 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
200m 4 27.69 Surbulle Indoors 6/1
Längd 8 4.68 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Tresteg 10 10.29 IUSM Göteborg 29/2
Tresteg 5 10.47 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
Collin Obol 77 Kula 17 9.48 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Hugo Odelind 10 600m 28 2:21.73 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (P10) 5h4 9.07 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 30 0.92 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Nora Odelind 08 600m 17 2:18.83 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 6h1 13.09 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 15 1.18 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Emil Ohm 11 60m 6h1 11.38 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 25 94.46 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 24 2.82 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Amanda Oja 09 60m 4h4 9.82 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 15 2:23.66 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 60.0 cm (F11) 5h3 12.44 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 18 1.08 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Agnes Olsson 05 800m 12 2:45.32 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    800m 9 2:47.47 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    1000m 1 3:37.11 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
1000m 10 3:45.22 Täby Vinterspel Sätra 18/1
1000m 6 3:45.52 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Hugo Olsson 02 60m 4h4 7.47 Pallasspelen Malmö 25/1
    60m 5h2 7.56 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Längd 5 6.33 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Längd 7 6.53 Pallasspelen Malmö 26/1
Lucas Olsson 12 60m 5 11.08 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 2h3 11.27 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 12 2.56 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Albin Opdahl 09 60m 3h1 9.61 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 17 2:02.15 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 29 0.98 Luciaspelen Sätra 14/12
    Höjd 21 1.08 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 15 5.88 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Daniel Opdahl 06 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 5 7.29 Luciaspelen Sätra 14/12
Matilda Ouchterlony 09 60m 7h5 10.72 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Teo Paganus 03 60m 1h5 7.56 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
  Kula 5.0 kg (P17) 4 13.89 Växjö Inomhuskast 1/2
  Kula 5.0 kg (P17) 4 13.99 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
  Kula 5.0 kg (P17) 2 13.99 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
  Kula 5.0 kg (P17) 2 14.51 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
  Kula 5.0 kg (P17) 3 14.53 Hammarbyspelen Sätra 16/2
  Kula 5.0 kg (P17) 3 14.63 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
Kula 5.0 kg (P17) 2 14.79 Mondo Indoor Games Uppsala 7/2
Kula 5.0 kg (P17) 2 14.80 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Kula 5.0 kg (P17) 2 15.22 Tureberg Indoor Throw 1 Sollentuna 26/2
Kula 5.0 kg (P17) 2 15.84 IUSM Göteborg 1/3
  Diskus 1.5 kg (P17) 2 44.61 Växjö Inomhuskast 1/2
William Peiro 03 Höjd 6 1.75 Pallasspelen Malmö 26/1
Höjd 11 1.78 IUSM Göteborg 1/3
Höjd 4 1.80 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Höjd 2 1.80 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Höjd 3 1.83 Örebro Indoor Games 11/1
Längd 12 5.56 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Längd 4 5.78 Pallasspelen Malmö 26/1
Selma Persson 06 60m 8h3 9.53 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Samuel Petersen 11 60m 2h1 10.27 Täby Vinterspel Sätra 19/1
60m 5 10.28 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m 1h5 10.31 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 10.36 Första Chansen Huddinge 16/11
60m 10.41 Första Chansen Huddinge 16/11
    60m 8 10.45 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    400m 5 82.04 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 5 3.20 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Längd med zon 8 3.25 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 3.34 Första Chansen Huddinge 16/11
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 14 2.96 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.60 Första Chansen Huddinge 16/11
Emil de Maria Pettersson 02 Höjd 6 1.83 IJSM Göteborg 1/3
Höjd 7 1.85 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Kira Pettersson 03 60m 8h3 9.19 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Matilda Petersson 06 60m 2h4 8.54 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6 8.56 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 5 8.56 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 4h1 8.61 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 2h2 8.64 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 2h1 8.65 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 3h2 8.78 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    600m 2:02.17 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 10.39 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Höjd 9 1.42 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 4 1.43 Luciaspelen Sätra 14/12
    Höjd 4 1.45 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Höjd 4 1.46 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Höjd 1.51 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 4.22 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 10 4.42 Luciaspelen Sätra 15/12
    Tresteg 9 9.74 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 4 10.52 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9.50 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 3 9.60 Luciaspelen Sätra 15/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 4 9.80 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 3 9.86 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 6 10.01 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 7 10.27 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 2 10.31 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 10 9.54 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Femkamp 11 2559 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Beate Pott 07 60m 1h1 8.33 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1 8.36 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 1 8.41 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1 8.42 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 1 8.43 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 1h4 8.48 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 1f4 8.50 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 5h2 8.50 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 1h2 8.58 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 1h1 8.73 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 1h4 8.73 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    200m 10 28.21 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 1 28.53 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    200m 2 28.64 Surbulle Indoors 6/1
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1 10.07 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1 9.43 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1 9.46 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1 9.54 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1h2 9.59 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1h3 9.66 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1h3 9.70 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 9.89 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 1 9.91 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Höjd 5 1.32 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 2 1.42 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Höjd 1.45 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Stav 2 2.73 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
    Stav 1 2.75 Luciaspelen Sätra 14/12
    Stav 4 2.80 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Stav 1 2.80 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Stav 1 2.90 Surbulle Indoors 6/1  
    Stav 6 2.90 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Stav 4 2.92 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Stav 1 2.92 Just Pole Vault Sätra 25/1
    Stav 1 2.95 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2 F13
    Längd med zon 4.86 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Längd med zon 2 4.88 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd med zon 1 4.92 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Längd med zon 3 4.94 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd med zon 2 4.95 Luciaspelen Sätra 15/12
    Längd med zon 2 4.98 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 1 5.04 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 1 5.10 Surbulle Indoors 6/1
    Tresteg med zon 2 10.05 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Tresteg med zon 1 10.37 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Tresteg med zon 1 10.48 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 9.05 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9.72 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3 9.77 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Fyrkamp 2 3814 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Celine Rajalakso 10 60m 2 9.34 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 1 9.35 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 1h2 9.35 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 1h2 9.39 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
60m 1 9.43 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
60m 1h2 9.47 Täby Vinterspel Sätra 18/1
60m 1 9.57 Folkungaspelen Linköping 23/11
40m häck 60.0 cm (F10) 3 7.98 SAYO Indor Sollentuna 1/12
40m häck 60.0 cm (F10) 2h1 7.99 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 2 1.00 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
Höjd 12 1.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Längd med zon 1 3.78 Folkungaspelen Linköping 23/11
Längd med zon 4 3.78 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Längd med zon 2 3.88 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Längd med zon 1 3.98 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7 5.32 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 5.39 Folkungaspelen Linköping 23/11
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3 5.58 Julklappspelen Eskilstuna 7/12
Lovelia Rajalakso 11 60m 4 10.10 Täby Vinterspel Sätra 19/1
60m 1 10.12 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 2h3 10.13 Täby Vinterspel Sätra 19/1
60m 1h1 10.13 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
60m 5 10.15 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 1 10.32 Folkungaspelen Linköping 23/11
60m 1h2 10.47 SAYO Indor Sollentuna 30/11
400m 5 84.31 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 4 3.05 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Längd med zon 4 3.13 Folkungaspelen Linköping 23/11
    Längd med zon 6 3.17 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Längd med zon 3 3.25 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 3.94 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9 4.16 Folkungaspelen Linköping 23/11
Jacob Rappe 06 400m 3Ef 68.13 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    400m 23 69.75 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    800m 17 2:49.60 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    1000m 9 3:35.18 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    1500m 16 5:39.00 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 5 10.04 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 1 10.12 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 2 10.22 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 1 9.00 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 15 9.84 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 3 9.89 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Kula 4.0 kg (P15 - P14) 6 9.93 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 2 10.62 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 10 9.00 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Elina Ravik 07 60m 5h5 10.00 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 6h5 9.70 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 5h5 9.88 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    200m 31 35.20 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Längd med zon 30 3.48 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3 5.52 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9 6.00 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Teia Rehn 08 60m 7h1 11.93 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 20 2:24.15 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 6h4 17.71 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Emil Ribacke 10 600m 21 2:20.04 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (P10) 5h1 9.42 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Tilda Ribacke 12 60m 4h5 12.12 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 7 2.61 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Stephanie Rimér 09 60m 3 9.04 Täby Vinterspel Sätra 19/1
60m 2h5 9.06 Täby Vinterspel Sätra 19/1
400m 76.3m Rekordjakten 09#5 1/11
Höjd 1 1.31 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Längd med zon 1.26 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 4.13 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 2 4.19 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3 6.94 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Staffan Risberg 99 60m häck 6h1 8.32 ISM Växjö 23/2
60m häck 3 8.40 IJSM Göteborg 29/2
60m häck 4 8.42 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
60m häck 4 8.45 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
60m häck 1h1 8.54 IDM Uppsala 26/1
60m häck 4 8.57 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m häck 5 8.62 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m häck 1 8.65 IDM Uppsala 26/1
Erik Rosenberg 10 600m 37 2:33.30 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 24 0.97 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Linnea Rosenberg 10 600m 24 2:35.20 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Anton Runemar 02 60m 3 7.22 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m 3h2 7.25 Spåret GP Sätra 11/2
60m 3h5 7.25 Hammarbyspelen Sätra 15/2
60m 4h4 7.26 IJSM Göteborg 1/3
60m 6s2 7.28 IJSM Göteborg 1/3
    60m 1h2 7.30 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 6h1 7.32 Pallasspelen Malmö 25/1
    60m 4 7.33 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 1h3 7.39 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    200m 7 23.18 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    200m 5 23.19 Pallasspelen Malmö 25/1
Carl Runemar 74 60m 3h5 9.02 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Elin Runemar 07 60m 5h6 9.15 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 3h2 9.25 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h5 9.27 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 6 9.31 Örebro Indoor Games 12/1
    60m 2h2 9.31 Örebro Indoor Games 12/1
    60m 3h4 9.31 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m 2h4 9.37 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 4h4 9.39 Surbulle Indoors 6/1
    60m 6h1 9.40 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 5h2 9.56 Luciaspelen Sätra 15/12
    200m 14 30.37 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 9 31.14 Surbulle Indoors 6/1
    60m häck 68.6 cm (F13 - F12) 5h1 12.29 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8 9.47 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 5 9.50 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 4 9.83 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 11.27 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 11.37 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 11.44 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4 11.54 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 11.58 Luciaspelen Sätra 15/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 11.64 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 11.77 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2 11.77 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 11.78 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 11.83 Surbulle Indoors 6/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 12.05 Örebro Indoor Games 12/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 12.16 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 12.42 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1 12.81 Explosiva #1 Sollentuna 18/12 F13
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 6 10.50 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 3 9.86 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Vikt 5.45 kg (F13 - F12) 1 11.25 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Vikt 5.45 kg (F13 - F12) 12 11.66 Explosiva #2 Sollentuna 22/1 F13
Stella Rybing 09 60m 7h1 10.26 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 60.0 cm (F11) 6h3 13.04 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 14 1.13 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Viggo Rybing 11 60m 5h5 11.71 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 31 2.69 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Wilma Sahlqvist 12 60m 6h1 11.95 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 16 2.44 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Bianca Salming 98 400m 3 58.29 Scandic Indoor Games Huddinge 24/1
800m 2:14.99 IDM Mångkamp Sätra 12/1
800m 2:15.75 ISM Mångkamp Sollentuna 2/2
60m häck 8.93 ISM Mångkamp Sollentuna 2/2
60m häck 9.10 IDM Mångkamp Sätra 12/1
60m häck 5 9.10 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Höjd 1.75 IDM Mångkamp Sätra 12/1
Höjd 3 1.82 Nordenkampen Helsingfors FIN 9/2
Höjd 1 1.83 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Höjd 1 1.83 IJSM Göteborg 29/2
Höjd 1.86 ISM Mångkamp Sollentuna 2/2
Höjd 1 1.87 ISM Växjö 23/2
Längd 2 5.38 Scandic Indoor Games Huddinge 24/1
Längd 10 5.46 IJSM Göteborg 1/3
Längd 5.50 IDM Mångkamp Sätra 12/1
Längd 5.75 ISM Mångkamp Sollentuna 2/2 K22
Tresteg 2 12.25 IJSM Göteborg 29/2 K, K22
Kula 6 13.20 IJSM Göteborg 29/2
Kula 1 13.21 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
Kula 1 13.82 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 13.89 ISM Mångkamp Sollentuna 2/2
Kula 13.97 IDM Mångkamp Sätra 12/1 K22
Femkamp 4190 IDM Mångkamp Sätra 12/1
Femkamp 1 4422 ISM Mångkamp Sollentuna 2/2 K, K22
Linnea Sandström 06 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 13 5.46 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Livia Sandström 09 Flygande 30m 5.66 Rekordjakten 09#6 14/2
60m 6h1 12.41 Luciaspelen Sätra 14/12
Höjd 0.81 Rekordjakten 09#6 14/2
Höjd 0.82 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 2.65 Rekordjakten 09#5 1/11
Längd med zon 41 2.70 Luciaspelen Sätra 14/12
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 16 5.06 Luciaspelen Sätra 14/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8 5.33 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.51 Rekordjakten 09#6 14/2
Annelie Schöldström 67 Stav 1 1.70 IVSM Malmö 29/2
Längd 2 2.98 IVDM Sätra 11/1
Längd utan ansats 2.11 Sätra 20/12
Tresteg 2 7.16 IVSM Malmö 1/3
Kula 3.0 kg (K50 - K65) 4 9.15 IVSM Malmö 1/3
Kula 3.0 kg (K50 - K65) 2 9.31 IVDM Sätra 11/1
Vikt 7.26 kg (K50 - K55) 3 11.85 IVSM Malmö 29/2
Vikt 7.26 kg (K50 - K55) 2 12.87 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
Vikt 7.26 kg (K50 - K55) 1 13.53 IVDM Sätra 12/1
Matilda Schönning 08 60m 7h3 12.04 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 25 3.96 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Jacob Semb-Josefson 06 60m 8.48 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m 4h3 8.51 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    200m 12 28.52 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 5h2 10.13 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 84.0 cm (P15 - P14) 8 9.75 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Stav 1 3.00 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Stav 3.05 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Stav 2 3.20 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Stav 3 3.20 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Stav 5 3.22 Explosiva #2 Sollentuna 22/1  
    Stav 7 3.23 Just Pole Vault Sätra 25/1 P14
    Stav 1 3.23 Hammarbyspelen Sätra 15/2 P14 tang
    Längd 4.50 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 12 4.53 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Vikt 9.08 kg (P15 - P14) 4 8.66 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Sjukamp 1087 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
Emil Sigfridsson 09 60m 3 8.79 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h5 8.84 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 60.0 cm (P11) 7 10.98 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 60.0 cm (P11) 3h3 10.99 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 8 1.26 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 14 5.91 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Agnes Sildeby 09 60m 5h5 10.42 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 9 2:13.17 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Aina Dunker 06 800m 10 2:48.17 SAYO Indor Sollentuna 1/12
James Singh 06 1500m 14 5:28.90 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Molly Siwertz 10 600m 33 2:43.34 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 6h2 10.92 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Annie Sjölund 06 60m 2h5 9.31 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 12 6.14 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Simon Sjölund 08 600m 10 2:12.06 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Knut Sjöqvist Arlehov 08 60m 6h2 9.62 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4h2 13.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 3 1.38 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 15 4.78 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Sara Sjöstedt 07 60m 2 8.54 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h1 8.54 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 1h1 8.55 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 3 8.55 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 2f4 8.56 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m 1h4 8.58 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 4h2 8.63 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 6h2 8.66 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    60m 5 8.67 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    60m 2h1 8.68 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    60m 8 8.76 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 2h3 8.77 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    200m 3 28.94 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    200m 16 29.27 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Längd med zon 15 4.21 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Längd med zon 6 4.29 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 13 4.34 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Längd med zon 7 4.49 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
    Längd med zon 8 4.52 Luciaspelen Sätra 15/12
    Tresteg med zon 13 8.91 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Tresteg med zon 8 8.95 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 15 7.36 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 11 7.38 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Stina Sjöström 12 60m 1 10.18 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 1h4 10.46 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 3 2.93 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Levis Sjöö 01 60m 5h4 7.79 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    400m 5 55.21 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Lilly Skedung 10 600m 6 2:17.99 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 6 8.31 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    40m häck 60.0 cm (F10) 1h3 8.40 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 27 0.92 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Molly Skugge 03 60m 3h6 9.86 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 5 9.67 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 4 9.83 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 2 15.08 Tureberg Indoor Throw 1 Sollentuna 26/2
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 2 15.30 Explosiva #3 Sollentuna 13/2
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 2 15.60 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 1 15.83 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 2 16.09 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 3 16.11 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 1 16.65 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 2 16.84 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1  
Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 3 17.11 IUSM Göteborg 29/2 F17
Elin Snis 04 60m häck 76,2 cm (F17) 6 10.80 Täby Vinterspel Sätra 19/1
60m häck 76,2 cm (F17) 4h1 10.95 Hammarbyspelen Sätra 15/2
Gustav Snis 07 60m 4h1 9.03 Luciaspelen Sätra 15/12
    60m 5h1 9.09 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 5h4 9.13 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 5h3 9.18 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    60m 1f1 9.22 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    200m 9 30.70 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 3h1 11.61 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 5 11.66 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 6 11.69 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 6h2 12.28 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 15 1.33 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 4 1.36 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
    Höjd 6 1.36 Luciaspelen Sätra 15/12
    Höjd 7 1.38 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Höjd 1 1.43 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Längd med zon 15 4.13 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Längd med zon 18 4.25 Luciaspelen Sätra 15/12
    Längd med zon 12 4.36 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 6 4.45 GavlehovSpelen Indoor Gävle 8/12
    Tresteg med zon 15 8.09 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Tresteg med zon 9 8.44 GavlehovSpelen Indoor Gävle 7/12
Aston Soini Nordström 11 60m 2h6 10.95 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 14 3.15 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Noah Soini Nordström 09 60m 4h5 9.68 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 11 1:58.94 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Amanda Solén 07 60m 5h2 9.80 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 4h5 9.88 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 26 32.66 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    600m 7 2:03.32 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    800m 9 2:45.71 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    800m 18 2:55.74 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Höjd 14 1.27 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Längd med zon 29 3.48 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 21 5.92 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7 6.38 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Matilda Solén 07 60m 4h3 9.50 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 5h6 9.64 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    200m 24 31.74 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    600m 10 2:04.27 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    800m 10 2:48.66 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    800m 21 3:00.72 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Höjd 10 1.27 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Längd med zon 22 3.67 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10 5.75 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 20 6.05 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Joel Spångberg 12 60m 7h1 19.18 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 20 2.37 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Leah Ssempasa 09 60m 3 9.15 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 1h4 9.22 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 2h3 9.24 SAYO Indor Sollentuna 30/11
400m 82.8m Rekordjakten 09#5 1/11
    600m 5 1:59.79 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 4 1.26 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 4 1.28 Luciaspelen Sätra 14/12
    Höjd 1.30 Rekordjakten 09#5 1/11
    Längd med zon 3.96 Rekordjakten 09#5 1/11
    Längd med zon 5 4.04 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 2 4.14 Luciaspelen Sätra 14/12
Lily Ssempasa 11 60m 8 10.29 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 1h4 10.30 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 6 10.30 SAYO Indor Sollentuna 30/11
60m 2h2 10.30 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    60m 3f1 10.32 Luciaspelen Sätra 14/12
    400m 82.8m Rekordjakten 09#5 1/11
    400m 6 84.61 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 0.86 Rekordjakten 09#5 1/11
    Höjd 6 0.96 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Längd med zon 13 2.85 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 3.06 Rekordjakten 09#5 1/11
    Längd med zon 6 3.15 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 19 3.89 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 18/1
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4 4.30 Luciaspelen Sätra 14/12
Leonidas Stavropoulos 09 Flygande 30m 4.65 Rekordjakten 09#6 14/2
600m 2:19.2m Rekordjakten 09#6 14/2
Höjd 1.11 Rekordjakten 09#6 14/2
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.43 Rekordjakten 09#6 14/2
Frans Stjernström 06 800m 13 2:53.70 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Anna Strunke 05 60m 3h4 8.56 Hammarbyspelen Sätra 16/2
60m 2h3 8.59 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 2h2 8.61 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 7 8.68 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    60m 4h4 8.69 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m 2h2 8.70 Triumfglasspelen Örebro 8/12
    60m 8 8.71 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    200m 6 27.76 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    200m 8 28.12 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    600m 1:50.50 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    600m 1:53.39 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 5 10.02 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 9 10.13 Vinterspelen Örebro 16/11
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 2h1 9.70 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 3 9.76 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 5 9.80 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 9.89 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 4 9.89 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
    60m häck 76.2 cm (F15 - F14) 9.94 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Höjd 6 1.30 Täby Vinterspel Sätra 19/1
    Höjd 1.32 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    Höjd 15 1.32 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 1.33 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 19 4.20 Vinterspelen Örebro 16/11
    Längd 11 4.28 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Längd 4.38 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    Längd 4.58 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Längd 11 4.60 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Tresteg 6 10.16 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Tresteg 16 10.17 IUSM Örebro 7/3
    Tresteg 3 10.39 Triumfglasspelen Örebro 8/12
Tresteg 7 9.99 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.37 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.40 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 2 11.52 Täby Vinterspel Sätra 18/1
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 11.58 Triumfglasspelen Örebro 8/12
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 11.91 Vinterspelen Örebro 16/11
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6 12.06 IUSM Örebro 7/3
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 12.15 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 2 12.34 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (F17 - F14) 1 12.35 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 17 9.15 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    Vikt 7.26 kg (F17 - F14) 14 9.22 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Femkamp 17 2796 IUSM Mångkamp Sollentuna 1/2
Femkamp 4 2797 IUDM Mångkamp Sätra 11/1
Egil Strunke 65 60m 5h3 10.32 Explosiva #4 Sollentuna 4/3
Kula 6.0 kg (M50 - M55) 1 7.57 Explosiva #4 Sollentuna 4/3 M55
Ella Strunke 10 60m 6h5 10.68 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
60m 5h1 10.80 Triumfglasspelen Örebro 8/12
60m 16 10.88 Vinterspelen Örebro 16/11
60m 5h2 11.06 Täby Vinterspel Sätra 18/1
200m 10 37.32 Triumfglasspelen Örebro 8/12
200m 10 38.72 Vinterspelen Örebro 16/11
600m 23 2:34.11 SAYO Indor Sollentuna 1/12
60m häck 60.0 cm (F11) 11 13.06 Vinterspelen Örebro 16/11
40m häck 60.0 cm (F10) 5h4 9.32 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 9 0.95 Vinterspelen Örebro 16/11
Höjd 22 1.00 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
Höjd 9 1.00 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Höjd 13 1.02 SAYO Indor Sollentuna 1/12
Höjd 7 1.07 Triumfglasspelen Örebro 8/12
Längd med zon 18 2.80 Triumfglasspelen Örebro 8/12
Längd med zon 21 2.84 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Längd med zon 20 2.92 Vinterspelen Örebro 16/11
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8 5.07 Vinterspelen Örebro 16/11
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4 5.39 Triumfglasspelen Örebro 8/12
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 5.41 Täby Vinterspel Sätra 18/1
Estelle Strömberg 11 60m 6h3 11.51 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m 5h2 11.74 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    60m 3h2 11.88 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    400m 11 90.42 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Längd med zon 15 2.23 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
    Längd med zon 33 2.44 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 19 3.45 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
William Strömberg 08 60m 2h2 9.16 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 5 9.21 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    60m 2h1 9.45 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    60m 7h2 9.72 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    600m 11 2:16.41 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 6 12.46 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 2h1 12.59 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 4h2 12.61 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 6h3 12.67 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 20 1.13 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Längd med zon 6 4.04 Mondo Indoor Games Uppsala 9/2
    Längd med zon 11 4.18 Hammarbyspelen Sätra 15/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5 7.24 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3 7.64 Luciaspelen Sätra 14/12
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 1 8.01 Scandic Indoor Games Huddinge 25/1
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 1 8.09 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 8.25 Hammarbyspelen Sätra 16/2
    Kula 3.0 kg (P13 - P12) 2 8.46 Lilla Hässelbyspelen Sätra 2/2
Ester Ståhlberg 07 60m 6h5 10.12 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
    60m 7h4 9.99 Explosiva #1 Sollentuna 18/12
    Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6 6.43 Explosiva #2 Sollentuna 22/1
Bo Sundström 40 Kula 3.0 kg (M80 - ) 2 6.64 IVDM Sätra 11/1 M80
Jonathan Sundström 09 Höjd 0.87 Rekordjakten 09#6 14/2
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 12 6.32 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.74 Rekordjakten 09#6 14/2
Ludvig Sundström 07 Höjd 18 1.23 SAYO Indor Sollentuna 1/12
    Höjd 14 1.28 Hammarbyspelen Sätra 16/2
Axel Svanborg 09 60m 5h1 10.28 SAYO Indor Sollentuna 30/11
    Höjd 18 1.13 SAYO Indor Sollentuna 30/11
Emil Svensson 08 60m 1 8.61 Mondo Indoor Games Uppsala 8/2