Stafett 2020
Kvinnor/Flickor Män/Pojkar
Stafett 4x80m 39.70 F15 Stafett 4x400m   3:17.53 M
Emma Carlsson 05 Stafett-DM Danderyd Dennis Karanda 89 Stafett-SM Göteborg/S
Elsa Kagevik 06 3/9 Kevin Duvert 98 13/9
Ida Chrifi 06 Klubbrekord Johan Eriksson 88
Ayla Hallberg Hossain 06 Emil Johansson 02
Stafett 4x80m 41.66 F14 Stafett 3x400m   2:30.08 M22
Annie Grindange 06 Stafett-DM Danderyd Adam Westermark 98 Stafett-SM Göteborg/S
Alva Back 06 3/9 Kevin Duvert 98 12/9
Matilda Petersson 06 Emil Johansson 02 Klubbrekord
Kajsa Cabanas Andersson 06
Stafett 5x60m   37.78 P13
Stafett 3x800m 7:27.08 F14 Joar Eriksson 07 Stockholmskampen del 4, Enskede
Alva Back 06 Stafett-DM Huddinge Edvin Hansen Tydén 07 20/9
Ella Fallope 06 16/9 Simon Lindström 07 Klubbrekord
Elsa Kagevik 06 Karl Thilers 07
Alexander Mickelson 07
Stafett 3x800m 8:38.88 F14
Klara Grundin 06 Stafett-DM Huddinge Stafett 5x60m   39.81 P13
Vera Wijk 06 16/9 Edvin Hansen Tydén 07 Stockholmskampen del 2, Sollentuna
Aina Dunker 06 Karl Thilers 07 13/5
Simon Lindström 07
Stafett 5x60m 41.00 F13 Joar Eriksson 07
Evelina Larsson 07 Stockholmskampen del 2, Sollentuna Alexander Mickelson 07
Emmie Wedin 07 13/5
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Stafett 5x60m   43.14 P13
Sara Sjöstedt 07 Ludvig Ellgren 07 Stockholmskampen del 2, Sollentuna
Beate Pott 07 Melker Larm 07 13/5
Edvin Huss 07
Stafett 5x60m 43.48 F13 Jakob Lennermark 07
Matilda Solén 07 Stockholmskampen del 2, Sollentuna Gustav Snis 07
Niamh Hogan 07 13/5
Venla Engström 07 Stafett 5x60m   44.17 P13
Elin Runemar 07 Oskar Eliasson 07 Stockholmskampen del 2, Sollentuna
Zara Klouda 07 Oskar Arrhén 07 13/5
Vilhelm Lood Falgén 07
Stafett 5x60m 44.57 F13 Liam Dovander 07
Elsa Ershammar 07 Stockholmskampen del 2, Sollentuna Erik Håkansson 07
Maja Nyman 07 13/5
Amanda Solén 07 Stafett 3x600m   5:00.31 P13
Vendela Heidendahl 07 Vilhelm Lood Falgén 07 Stafett-DM Huddinge
Frida Westberg 07 Iker Garcia Lundström 07 16/9
Jakob Lennermark 07 Klubbrekord
Stafett 3x600m 5:27.12 F13
Wilma Blitz 07 Stafett-DM Huddinge Stafett 3x600m   5:26.14 P13
Venla Engström 07 16/9 Levi Back 08 Stafett-DM Huddinge
Zara Klouda 07 Emil Svensson 08 16/9
Edvon Hansen Tydén 07
Stafett 3x600m 5:48.23 F13
Amanda Solén 07 Stafett-DM Huddinge Stafett 5x60m 42.08 P12
Frida Westberg 07 16/9 Levi Back 08 Stockholmskampen del 4, Enskede
Sara Ivarsson 08 William Strömberg 08 19/9
Nils Wallström 08
Stafett 5x60m 44.20 F12 William Blomquist 08
Linnéa Ekström 08 Stockholmskampen del 4, Enskede Emil Svarverud Svensson 08
Amanda Medin 08 19/9
Elisabeth Teearu 08 Stafett 5x60m   43.22 P12
Molly Linder 08 William Strömberg 08 Stockholmskampen del 2, Sollentuna
Julia Sandler Djerf 08 Levi Back 08 13/5
Ludwig Engde 08
Stafett 5x60m 46.35 F12 Elias Hovmöller 08
Amanda Medin 08 Stockholmskampen del 2, Sollentuna Emil Svarverud Svensson 08
Molly Lilnder 08 13/5
Julia Sandler Djerf 08 Stafett 5x60m   49.50 P12
Emelie Törnlund Saenz 08 Felix Ocklon 08 Stockholmskampen del 2, Sollentuna
Sara Ivarsson 08 Simon Forsberg 08 13/5
Oliver Carlsson 08
Mixade lag Arvid Karlsson 08
Emil Wågberg 08
Stafett 6x200m 2:33.80 PF15  
Alexander Mickelson 07 Kraftmätningen final Sollentuna
Ida Chrifi 06 5/9
Gustav Källström 06
Elsa Kagevik 06
Jacob Semb-Josefson 06
Ayla Hallberg Hossain 06
Stafett 6x200m   2:40.15 PF15
Alexander Mickelson 07 Kraftmätningen kval Sollentuna
Emma Carlsson 05 21/5
Jacob Semb-Josefson 06
Anna Strunke 05
Gustav Källström 06
Ayla Hallberg Hossain 06
Stafett 6x200m   2:46.95 PF15
Simon Lindström 07 Kraftmätningen kval Sollentuna
Elsa Kagevik 06 21/5
Ludwig Mattsson 05
Ida Chrifi 06
Fabian Törnqvist 06
Kajsa Cabanas Andersson 06
Stafett 5x60m   40.54 PF13
Sara Sjöstedt 07 Stockholmskampen del 4, Enskede
Emmie Wedin 07 20/9
Viktor Holm 07
Jakob Lennermark 07
Beate Pott 07
Stafett 5x60m   42.62 PF12
Levi Back 08 Stockholmskampen del 3, Täby
William Strömberg 08 9/9
Sara Ivarsson 08
William Blomquist 08
Emil Svarverud Svensson 08
Stafett 5x60m   44.20 PF12
Linnéa Ekström 08 Stockholmskampen del 3, Täby
Elisabeth Teearu 08 9/9
Nora Odelind 08
Valter Johansson 08
Saga Berg Ojeda 08
Stafett 5x60m   45.39 PF12
Ebba Wiklander 08 Stockholmskampen del 3, Täby
Hugo Ahnén 08 9/9
Miriam Nunes Nykvist 08
Louisa Chrifi 08
Nils Wallström 08
Stafett 5x60m   46.79 PF12
Elisabeth Teearu 08 Stockholmskampen del 2, Sollentuna
Knut Sjöqvist Arlehov 08 13/5
Nora Odelind 08
Valter Johansson 08
Linnéa Ekström 08
Stafett 5x60m   51.14 PF12
Vera Kjellgren 08 Stockholmskampen del 2, Sollentuna
Teia Rehn 08 13/5
Ebba Wiklander 08
Miriam Nunez Nykvist 08
John Singh 08