Stafett 2019
Kvinnor/Flickor Män/Pojkar
Stafett 4x800m Stafett 3x400m
Hanna Hermansson 89 8:33.69 K Adam Westermark 98 2:39.15 M22
Bianca Salming 98 Stafett-SM Stockholm/S Kevin Duvert 98 Stafett-SM Stockholm/S
Yolanda Ngarambe 91 25/5 Levis Sjöö 01 25/5
Andrea Claeson 98  
Stafett 4x100m
Stafett 3x1500m Nick Heidarian 03 43.23 P17
Isabella Andersson 97 13:25.73 K Emil Johansson 02 Lag-USM Uppsala
Andrea Claeson 98 Stafett-SM Stockholm/S Hugo Olsson 02 18/8
Hanna Hermansson 89 26/5 Anton Runemar 02
 
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Ronja Chrifi 02 50.32 F17 Esbjörn Eriksson 03 43.98 P17
Moa Nyström 03 Lag-USM Uppsala Emil Johansson 02 Stafett-SM Stockholm/S
Clara Billing 02 18/8 Hugo Olsson 02 26/5
Vanna Ullén 03 Anton Runemar 02
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Ronja Chrifi 02 50.69 F17 Esbjörn Eriksson 03 44.02 P17
Moa Nyström 03 Stafett-SM Stockholm/S Emil Johansson 02 Stafett-SM Stockholm/S
Clara Billing 02 26/5 Hugo Olsson 02 26/5
Vanna Ullén 03 Anton Runemar 02
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Ronja Chrifi 02 51.17 F17 Esbjörn Eriksson 03 44.89 P17
Moa Nyström 03 Danderyds Ungdomsspel Emil Johansson 02 Danderyds Ungdomsspel
Clara Billing 02 19/5 Hugo Liljegren 03 19/5
Praya Darvishi Gaziani 03 Hugo Olsson 02
Stafett 4x100m Stafett 1000m
Ronja Chrifi 02 51.23 F17 Hugo Olsson 02 2:03.60 P17
Moa Nyström 03 Stafett-SM Stockholm/S Anton Runemar 02 Stafett-SM Stockholm/S
Clara Billing 02 26/5 Emil Johansson 02 25/5
Vanna Ullén 03 Esbjörn Eriksson 03
Stafett 3x800m Stafett 1000m
Tove Karlsson 03 7:10.34 F17 Hugo Olsson 02 2:05.30 P17
Elvira Bredin 03 Stafett-SM Stockholm/S Anton Runemar 02 Stafett-SM Stockholm/S
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 26/5 Emil Johansson 02 25/5
Hugo Liljegren 03
Stafett 1000m
Ronja Chrifi 02 2:23.34 F17 Stafett 4x80m
Moa Nyström 03 Stafett-SM Stockholm/S Conor Hogan 04 39.27 P15
Clara Billing 02 25/5 Hugo Winther 04 Stafett-SM Stockholm/S
Vanna Ullén 03 Valter Kjellberg 04 25/5
Sebastian Cabanas Andersson 04
Stafett 4x80m
Emma Carlsson 05 42.04 F15 Stafett 4x80m
Elin Snis 04 Stafett-SM Stockholm/S Conor Hogan 04 39.46 P15
Saga Norrman 04 25/5 Hugo Winther 04 Danderyds Ungdomsspel Stafett-DM
Lorena Guzman 04 Valter Kjellberg 04 19/5
Sebastian Cabanas Andersson 04
Stafett 4x80m
Lorena Guzman 04 42.76 F15 Stafett 3x800m
Elin Snis 04 Danderyds Ungdomsspel Stafett-DM Conor Hogan 04 6:52.68 P15
Saga Norrman 04 19/5 Anton Gruber 04 Stafett-DM Huddinge
Lara Johnsson 05 Valter Kjellberg 04 11/9
Stafett 5x60m Stafett 3x800m
Beate Pott 07 38.19 F13 Conor Hogan 04 6:55.42 P15
Elsa Kagevik 06 Stafett-DM Huddinge Valter Kjellberg 04 Stafett-SM Stockholm/S
Isa Chrifi 06 11/9 Hugo Winther 04 26/5
Kajsa Cabanas Andersson 06  
Ayla Hallberg Hossain 06 Stafett 5x60m
Tim Nyqvist 06 40.71 P13
Stafett 5x60m Jonathan Edberg 06 Stockholmskampen 4 Stockholm/E
Annie Grindange 06 39.14 F13 John Bäck 06 22/9
Elsa Kagevik 06 Stockholmskampen 4 Stockholm/E Jacob Semb-Josefsson 06
Ida Chrifi 06 22/9 Gustav Källström 06
Kajsa Cabanas Andersson 06
Ayla Hallberg Hossain 06 Stafett 5x60m
Jacob Semb-Josefson 06 42.14 P13
Stafett 5x60m Lowe Barkvall 06 Stockholmskampen Hässelby
Ella Fallope 06 40.86 F13 Jacob Rappe 06 22/5
Matilda Petersson 06 Stockholmskampen Hässelby Joel Billing 06
Ida Chrifi 06 22/5 John Bäck 06
Kajsa Cabanas Andersson 06 Stafett 5x60m
Elsa Kagevik 06 Jacob Semb-Josefson 06 42.64 P13
Lowe Barkvall 06 Stockholmskampen Hässelby
Stafett 5x60m Jakob Bergström 06 22/5
Annie Sjöblom 06 42.31 F13 Joel Billing 06
Ester Melander 06 Stockholmskampen Hässelby John Bäck 06
Alva Back 06 22/5
Annie Grindange 06 Stafett 5x60m
Elsa Kagevik 06 Jakob Bergström 06 44.10 P13
Lowe Fuxe Barkvall 06 Stockholmskampen 4 Stockholm/E
Stafett 5x60m Jacob Rappe 06 22/9
Klara Grundin 06 42.34 F13 Tim Nyqvist 06
Alva Jobson Orrmo 06 Stafett-DM Huddinge Joel Billing 06
Alva Back 06 11/9
Ella Fallope 06 Stafett 3x600m
Emmie Wedin 07 Vilhelm Lood Falgén 07 5:17.67 P13
Jakob Lennermark 07 Stafett-DM Huddinge
Stafett 5x60m John Bäck 06 11/9
Amisha Aubun 06 44.81 F13
Annie Sjölund 06 Stockholmskampen 4 Stockholm/E Stafett 3x600m
Linnéa Sandström 06 22/9 Lowe Barkvall 06 5:35.99 P13
Selma Persson 06 Iker Garcia Lundström 07 Stafett-DM Huddinge
Elsa Kagevik 06 Fabian Törnqvist 06 11/9
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Emilia Nielsen 06 45.94 F13 Edvin Huss 07 41.76 P12
Alva Jobsson Orrmo 06 Stockholmskampen 4 Stockholm/E Joar Eriksson 07 Stockholmskampen 3 Lidingö
Alva Back 06 22/9 Karl Thilers 07 5/9
Ella Fallope 06 Alexander Mickelson 07
Alexandra Myrestam 06 Simon Lindström 07
Stafett 3x600m Stafett 5x60m
Alva Back 06 5:19.79 F13 Edvin Huss 07 42.42 P12
Ella Fallope 06 Stafett-DM Huddinge Joar Eriksson 07 Stockholmskampen 4 Stockholm/E
Elsa Kagevik 06 11/9 Edvin Hansen Tydén 07 22/9
Alexander Mickelsson 07
Stafett 5x60m Simon Lindström 07
Zara Klouda 07 42.22 F12
Evelina Larsson 07 Stockholmskampen Hässelby Stafett 5x60m
Emmie Wedin 07 22/5 Jakob Lennermark 07 43.83 P12
Saga Björnsson 07 Melker Lamm 07 Stockholmskampen Hässelby
Sra Sjöstedt 07 Arvid Tiberg 07 22/5
Alexander Mickelson 07
Stafett 5x60m Simon Lindström 07
Sara Sjöstedt 07 42.41 F12
Emmie Wedin 07 Stockholmskampen 4 Stockholm/E Stafett 5x60m
Evelina Larsson 07 22/9 Edvin Hansen Tydén 07 44.44 P12
Hanna Symes 07 Jakob Lennermark 07 Stockholmskampen 3 Lidingö
Beate Pott 07 Melker Larm 07 5/9
Liam Dovander 07
Stafett 5x60m Arvid Tiberg 07
Sara Sjöstedt 07 42.51 F12
Emmie Wedin 07 Stockholmskampen 3 Lidingö Stafett 5x60m
Evelina Larsson 07 5/9 Liam Dovander 07 44.69 P12
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Oskar Arrhen 07 Stockholmskampen Hässelby
Beate Pott 07 Casper Håkansson 07 22/5
Iker Garcia Lundström 07
Stafett 5x60m Albin Möller 07
Venla Engström 07 43.56 F12
Zara Klouda 07 Stockholmskampen 3 Lidingö Stafett 5x60m
Elin Runemar 07 5/9 Ludvig Ellgren 07 44.70 P12
Matilda Solén 07 Jakob Lennermark 07 Stockholmskampen 4 Stockholm/E
Beate Pott 07 Liam Dovander 07 22/9
Arvid Tiberg 07
Stafett 5x60m Gustav Snis 07
Wilma Blitz 07 44.55 F12
Amanda Solén 07 Stockholmskampen Hässelby Stafett 5x60m
Venla Engström 07 22/5 Karl Thilers 07 45.96 P12
Linn Bero Lettse 07 Erik Håkansson 07 Stockholmskampen Hässelby
Matilda Solén 07 Ludvig Ellgren 07 22/5
Edvin Hansen Tydén 07
Stafett 5x60m Gustav Snis 07
Frida Westberg 07 46.19 F12
Sara Sjöstedt 07 Stockholmskampen 3 Lidingö Stafett 5x60m
Amanda Solén 07 5/9 Jakob Fryklund Nilsagård 07 46.77 P12
Vendela Heidendahl 07 Erik Håkansson 07 Stockholmskampen 4 Stockholm/E
Maja Nyman 07 Iker Garcia Lundström 07 22/9
Joar Eriksson 07
Stafett 5x60m Oskar Arrhén 07
Matilda Solén 07 46.57 F12
Linn Bero Lettse 07 Stockholmskampen 4 Stockholm/E Stafett 5x60m
Amanda Solén 07 22/9 Ludvig Ellgren 07 46.79 P12
Vendela Heidendahl 07 Erik Håkansson 07 Stockholmskampen 3 Lidingö
Maja Nyman 07 Iker Garcia Lundström 07 5/9
Vilhelm Lood Falgén 07
Stafett 3x800m Oskar Arrhen 07
Gunnel Tolfes 58 9:57.37 K60
Ulla Karnebäck 53 Stafett-VSM Stockholm/S Stafett 5x60m
Maria Björkman 52 26/5 Sean Dovander 09 54.68 P11
  Erik Andrén 09 Danderyds Ungdomsspel Stafett-DM
Stafett 3x800m Edvin Möller 09 19/5
Gunnel Tolfes 58 9:57.37 K60 Joel Lellky 09
Ulla Karnebäck 53 Stafett-VSM Stockholm/S Gustav Virgin Eriksson 09
Maria Björkman 52 26/5
  Stafett 3x600m
Måns Lidman 09 5:53.86 P11
Trausti Mar Dagsson 09 Stafett-DM Huddinge
Isak Englund 09 11/9
Stafett 4x400m
Bobbie Baars 58 4:20.77 M55
Joakim Petersson 61 Stafett-VSM Stockholm/S
Ingemar Ztorm 60 25/5
Hans Säll 61
Stafett 3x800m
Joakim Petersson 62 7:58.63 M55
Hans Säll 61 Stafett-VSM Stockholm/S
Bobbie Baars 58 26/5
Stafett 4x200m
John Bäck 06 1:57.37 PF14
Ida Chrifi 06 Bauhausgalan Relay Stockholm/S
Tim Nyqvist 06 30/5
Ella Fallope 06
Stafett 4x200m
Joel Billing 06 1:58.67 PF14
Annie Grindange 06 Bauhausgalan Relay Stockholm/S
Jacob Semb-Josefson 06 30/5
Matilda Petersson 06
Stafett 4x200m
Vincent Källström 06 2:06.45 PF14
Alva Back 06 Bauhausgalan Relay Stockholm/S
Lowe Barvall 06 30/5
Esther Melander 06
Stafett 4x200m
Melker Larm 07 2:00.22 PF12
Venla Engström 07 Bauhausgalan Relay Stockholm/S
Alexander Mickelsson 07 30/5
Sara Sjöstedt 07
Stafett 4x200m
Melker Larm 07 2:00.81 PF12
Venla Engström 07 Bauhausgalan Relay Stockholm/S
Alexander Mickelsson 07 30/5
Sara Sjöstedt 07
Stafett 4x200m
Edvin Huss 07 2:01.04 PF12
Emmie Wedin 07 Bauhausgalan Relay Stockholm/S
Jakob Lennermark 07 30/5
Saga Hjelmeland Björnsson 07
Stafett 4x200m
Edvin Huss 07 2:05.54 PF12
Emmie Wedin 07 Bauhausgalan Relay Stockholm/S
Jakob Lennermark 07 30/5
Saga Hjelmeland Björnsson 07
Stafett 4x200m
Adam Chrifi 08 2:10.43 PF12
Louisa Chrifi 08 Bauhausgalan Relay Stockholm/S
Carl Grindange 09 30/5
Leah Ssempasa 09