Årsbästa inomhus 2018/2019
2019-05-01
Flickor/Kvinnor
30m
4.81 Moa Nyström 03 Luciaspelen Sätra 16/12
60m
8.12 Ayla Hallberg Hossain 06 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4 Klubbrek F13
8.19 Ida Winther 01 Turebergs Explosiva #3 13/2
8.27 Emma Carlsson 05 Svealands Örebro 17/3
8.28 Clara Billing 02 Turebergs Explosiva #2 16/1
8.29 Moa Nyström 03 Hammarbyspelen Sätra 9/2
8.37 Jennifer Ravelius 03 Täby Vinterspel Sätra 19/1
8.41 Elsa Kagevik 06 Hammarbyspelen Sätra 9/2
8.42 Sara Sjöstedt 07 Hammarbyspelen Sätra 9/2
8.49 Beate Pott 07 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
8.55 Kajsa Cabanas Andersson 06 IUDM Sätra 17/2
8.65 Lisa Maidell 78 Turebergs Explosiva #1 19/12
8.65 Hedda Folkhage 03 Täby Vinterspel Sätra 19/1
8.65 Ida Chrifi 06 IUDM Sätra 17/2
8.66 Matilda Petersson 06 SAYO Indoor 1/12
8.66 Anna Strunke 05 SAYO Indoor 1/12
8.66 Karin Andersson Berger 04 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
8.66 Lorena Guzman 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
8.71 Ella Fallope 06 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
8.76 Lara Johnsson 05 SAYO Indoor 1/12
8.80 Annie Grindange 06 MAIK Indoor Göteborg 23/2
8.81 Parya Darvishi Gaziani 03 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
8.92 Saga Norrman 04 Hammarbyspelen Sätra 9/2
8.96 Nadine Kight 04 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
8.99 Saga Felter 06 SAYO Indoor 1/12
9.03 Engla Wik 04 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
9.06 Alva Back 06 SAYO Indoor 1/12
9.07 Vianne Benitez Andersson 05 SAYO Indoor 1/12
9.10 Evelina Larsson 07 Sista Chansen Huddinge 24/3
9.11 Besiana Dalipi 05 Turebergs Explosiva #3 13/2
9.12 Emilia Nielsen 06 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
9.12 Emmie Wedin 07 Hammarbyspelen Sätra 9/2
9.13 Molly Envall 09 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
9.15 Saga Hjelmeland Björnsson 07 IUDM Sätra 17/2
9.16 Louisa Chrifi 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.17 Kira Pettersson 03 IUDM Sätra 17/2
9.21 Zara Klouda 07 SAYO Indoor 1/12
9.24 Nicole Wahlqvist 04 Turebergs Explosiva #3 13/2
9.26 Precious Kiggwe 04 Turebergs Explosiva #1 19/12
9.27 Leah Ssempasa 09 Luciaspelen Sätra 15/12
9.30 Ebba Eliasson 05 Turebergs Explosiva #3 13/2
9.31 Alexandra Myrestam 06 Turebergs Explosiva #3 13/2
9.36 Kira Jannlund 03 Turebergs Explosiva #1 19/12
9.37 Alice Clerkestam 08 SAYO Indoor 1/12
9.37 Venla Engström 07 Luciaspelen Sätra 16/12
9.45 Celine Rajalakso 10 Sista Chansen Huddinge 23/3
9.51 Alva Jobson Orrmo 06 IUDM Sätra 17/2
9.54 Molly Linder 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.58 Stephanie Rimér 09 Luciaspelen Sätra 15/12
9.60 Saga Berg Ojeda 08 SAYO Indoor 1/12
9.61 Niamh Hogan 07 SAYO Indoor 1/12
9.65 Klara Grundin 06 Turebergs Explosiva #1 19/12
9.66 Hanna Symes 07 SAYO Indoor 1/12
9.68 Esther Melander 06 Hammarbyspelen Sätra 9/2
9.75 Gunnel Tolfes 58 IVDM Sätra 12/1 Klubbrek K60
9.81 Lisa Bero Lettse 04 Hammarbyspelen Sätra 9/2
9.83 Annie Sjölund 06 SAYO Indoor 1/12
9.84 Matilda Solén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.84 Olivia Neding 08 Turebergs Explosiva #3 13/2
9.89 Selma Persson 06 SAYO Indoor 1/12
9.92 Stina Fischier 06 SAYO Indoor 1/12
10.00 Linnea Ershammar 06 SAYO Indoor 1/12
10.00 Sara Ivarsson 08 SAYO Indoor 1/12
10.06 Elina Ravik 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.06 Freja Kagevik 09 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
10.07 Maja Nyman 07 SAYO Indoor 1/12
10.08 Maja Envall 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
10.09 Linnea Ekström 08 SAYO Indoor 1/12
10.10 Agnes Olsson 05 SAYO Indoor 1/12
10.11 Ulla Karnebäck 53 IVSM Malmö 2/3 Klubbrek K65
10.13 Nora Blom 10 Götas Ungdomsspel Karlstad 27/1
10.16 Amanda Solén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.18 Emma Håkansson 10 SAYO Indoor 1/12
10.20 Thea Boström 09 Eskilstunaspelen 17/11
10.20 Aina Dunker 06 SAYO Indoor 1/12
10.20 Vera Kjellgren 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.23 Alicia Triay Strömvall 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.24 Cecilia Melander 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.31 Emelie Milani 09 Eskilstunaspelen 17/11
10.31 Ester Ståhlberg 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
10.32 Linnea Sandström 06 Hammarbyspelen Sätra 9/2
10.39 Abigail Jöfelt 09 Eskilstunaspelen 17/11
10.40 Sofia Qvarnström 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.45 Amisha Aubun 06 Turebergs Explosiva #1 19/12
10.47 Julia Sandler Djerf 08 SAYO Indoor 1/12
10.48 Lovelia Rajalakso 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
10.49 Lova Boström 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
10.50 Ella Palo 10 SAYO Indoor 1/12
10.52 Amanda Medin 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.54 Nora Odelind 08 SAYO Indoor 1/12
10.58 Maja Magnusson 08 SAYO Indoor 1/12
10.59 Emilia Huss 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.64 Saga Gustafsson 07 SAYO Indoor 1/12
10.68 Stella Jagiello 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.69 Lily Ssempasa 11 Eskilstunaspelen 17/11
10.70 Miriam Nunes Nykvist 08 SAYO Indoor 1/12
10.77 Anita Christenson 66 Turebergs Explosiva #3 13/2
10.92 Ella Strunke 10 Uppsala Indoor Games 6/1
10.97 Klara Magnusson 10 SAYO Indoor 1/12
10.98 Agnes Sildeby 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
11.02 Saga Herlestam 08 SAYO Indoor 1/12
11.04 Alice Klouda 11 Sista Chansen Huddinge 23/3
11.09 Matilda Ouchterlony 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
11.09 Ebba Wiklander 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
11.13 Mia Töredal 08 SAYO Indoor 1/12
11.14 Isabel Holmertz 07 SAYO Indoor 1/12
11.17 Frida Dunkars 11 SAYO Indoor 1/12
11.17 Tilda Thedvall 10 SAYO Indoor 1/12
11.21 Vera Forssmed 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
11.22 Corinne Eklund 10 SAYO Indoor 1/12
11.29 Elva Köhler 11 SAYO Indoor 1/12
11.30 Ida Fernström 08 SAYO Indoor 1/12
11.39 Klara Westlund 10 SAYO Indoor 1/12
11.48 Alice Windahl 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
11.52 Juni Lejweman 10 SAYO Indoor 1/12
11.53 Alisia Gatu 10 SAYO Indoor 1/12
11.55 Emmy Hagstedt 10 SAYO Indoor 1/12
11.56 Savannah Lundin-Kimby 11 SAYO Indoor 1/12
11.68 Brita Norin 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
11.73 Emmy Stadell 11 SAYO Indoor 1/12
11.75 Alice Slars Paulsson 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
11.76 Klara Håkansson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
11.77 Ella Hilding 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
11.84 Tuva-Li Breding 11 SAYO Indoor 1/12
11.93 Amanda Dyberg 11 SAYO Indoor 1/12
11.94 Oihane Guzman 10 SAYO Indoor 1/12
12.00 Alba Garcia Lundström 10 SAYO Indoor 1/12
12.02 Stella Mardi 11 SAYO Indoor 1/12
12.03 Ida Vikström 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
12.08 Audrey Coan 10 SAYO Indoor 1/12
12.09 Elise Wedin 12 Sista Chansen Huddinge 23/3
12.16 Ebba Grip 11 SAYO Indoor 1/12
12.23 Emma Lockner 11 SAYO Indoor 1/12
12.24 Kristina Carlson 40 IVSM Malmö 2/3
12.34 Sonja Lund 11 SAYO Indoor 1/12
12.34 Livia Sandström 09 Luciaspelen Sätra 15/12
12.39 Ebba Mårtensson 11 SAYO Indoor 1/12
12.60 Estelle Strömberg 11 SAYO Indoor 1/12
12.61 Matilda Schönning 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
12.73 Ester Korzuk 11 SAYO Indoor 1/12
12.75 Idun Elenius 10 SAYO Indoor 1/12
12.76 Greta Sandvik 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
12.82 Agnes Karlsson 11 SAYO Indoor 1/12
13.05 Agnes Wilnier 11 SAYO Indoor 1/12
13.21 Evelina Wetterstrand 10 SAYO Indoor 1/12
14.15 Hally Torstensson 11 SAYO Indoor 1/12
Manuell tidtagning
10.5m Molly Lindberg 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.7m Klara Westlund 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.8m Tilda Thedvall 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.9m Alma Gerlach 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.2m Lilly Skedung 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.2m Hanna Åkerman Nordling 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.3m Elise Allison 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.3m Emmy Hagstedt 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.6m Ellen Sandesjö 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.9m Esther Andersson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
12.0m Elsa Fandén 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
12.1m Rebecka Rådmark 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
12.5m Sigrid Gyllenvråk Eriksson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
12.6m Evelina Wetterstrand 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
12.8m Thea Karlsson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
13.2m Selma Gjervaldsaeter 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
13.3m Vera Jonasson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
200m
26.53 Ayla Hallberg Hossain 06 IUDM Sätra 16/2 Klubbrek F13
27.40 Emma Carlsson 05 Svealands Örebro 16/3
27.65 Moa Nyström 03 Täby Vinterspel Sätra 20/1
27.73 Maja Sund 01 Turebergs Explosiva #2 16/1
28.08 Elsa Kagevik 06 Svealands Örebro 16/3
28.12 Ida Chrifi 06 Turebergs Explosiva #3 13/2
28.13 Vanna Ullén 03 Täby Vinterspel Sätra 20/1
28.27 Anna Strunke 05 Marsspelen Örebro 31/3
28.37 Sara Sjöstedt 07 IUDM Sätra 16/2
28.40 Kajsa Cabanas Andersson 06 Turebergs Explosiva #3 13/2
28.81 Lara Johnsson 05 Täby Vinterspel Sätra 19/1
28.86 Lisa Maidell 78 Turebergs Explosiva #3 13/2
29.14 Lorena Guzman 04 IUDM Sätra 16/2
29.19 Hedda Folkhage 03 Täby Vinterspel Sätra 20/1
29.23 Annie Grindange 06 Turebergs Explosiva #3 13/2
29.25 Matilda Petersson 06 Turebergs Explosiva #2 16/1
29.66 Ella Fallope 06 IUDM Sätra 16/2
29.72 Karin Andersson Berger 04 Täby Vinterspel Sätra 20/1
29.85 Beate Pott 07 IUDM Sätra 16/2
30.62 Emmie Wedin 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
30.94 Saga Hjelmeland Björnsson 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
31.39 Alva Back 06 Uppsala Indoor Games 6/1
31.42 Besiana Dalipi 05 Turebergs Explosiva #3 13/2
31.78 Alva Jobson Orrmo 06 Turebergs Explosiva #2 16/1
31.79 Venla Engström 07 IUDM Sätra 16/2
32.19 Gunnel Tolfes 58 IVDM Sätra 13/1
32.25 Nelly Körling 03 Turebergs Explosiva #3 13/2
33.43 Evelina Larsson 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
34.06 Olivia Neding 08 Turebergs Explosiva #3 13/2
34.59 Ulla Karnebäck 53 IVSM Malmö 3/3
34.80 Freja Kagevik 09 Marsspelen Örebro 31/3
34.96 Lisa Bero Lettse 04 Turebergs Explosiva #3 13/2
36.35 Anita Christenson 66 Turebergs Explosiva #3 13/2
38.22 Lily Ssempasa 11 Eskilstunaspelen 17/11
39.04 Lova Boström 11 Eskilstunaspelen 17/11
42.20 Amanda Dyberg 11 Eskilstunaspelen 17/11
44.63 Kristina Carlson 40 IVSM Malmö 3/3
Manuell tidtagning
35.8m Maja Envall 11 Falu IK Spelen 9/3
36.9m Molly Lindberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
37.9m Tilda Thedvall 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
38.3m Alma Gerlach 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
38.4m Nora Blom 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
38.6m Poppy Bjurlemark 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
40.2m Juni Lejweman 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
41.0m Martina Zagai Roel 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
41.1m Alisia Gatu 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
41.1m Klara Westlund 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
41.2m Ella Strunke 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
41.8m Esther Andersson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
43.7m Elsa Fandén 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
44.0m Sigrid Gyllenvråk Eriksson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
44.8m Elsa Moland 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
46.0m Thea Karlsson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
46.0m Rebecka Rådmark 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
47.8m Evelina Wetterholm 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
48.1m Vera Jonasson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
52.5m Selma Gjervaldsaeter 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
400m
59.27 Maja Sund 01 IJSM Växjö 24/2
61.17 Bianca Salming 98 Norrköping Indoor Games 26/1
62.51 Vanna Ullén 03 Turebergs Explosiva #4 6/3
63.87 Elsa Kagevik 06 Turebergs Explosiva #4 6/3
64.39 Ella Fallope 06 Turebergs Explosiva #4 6/3
69.72 Alva Back 06 Turebergs Explosiva #4 6/3
69.80 Gunnel Tolfes 58 IVVM Torun POL 26/3 Klubbrek K60  
70.98 Annie Grindange 06 Turebergs Explosiva #1 19/12
71.93 Nelly Körling 03 Turebergs Explosiva #1 19/12
73.38 Leah Ssempasa 09 Eskilstunaspelen 17/11
74.95 Molly Envall 09 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
75.48 Ulla Karnebäck 53 IVVM Torun POL 25/3
75.72 Ebba Eliasson 05 Turebergs Explosiva #4 6/3
76.80 Klara Grundin 06 Turebergs Explosiva #1 19/12
78.12 Freja Kagevik 09 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
80.04 Saga Berg Ojeda 08 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
82.63 Nora Blom 10 Sista Chansen Huddinge 24/3
83.12 Celine Rajalakso 10 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
84.25 Emelie Milani 09 Eskilstunaspelen 17/11
85.78 Cecilia Melander 09 Eskilstunaspelen 17/11
86.11 Abigail Jöfelt 09 Eskilstunaspelen 17/11
86.39 Anita Christenson 66 IVSM Malmö 2/3 Klubbrek K50
86.81 Lova Boström 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
86.93 Emma Håkansson 10 SAYO Indoor 1/12
86.94 Poppy Bjurlemark 10 SAYO Indoor 1/12
87.40 Thea Boström 09 Eskilstunaspelen 17/11
90.17 Klara Magnusson 10 SAYO Indoor 1/12
91.55 Maja Envall 11 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
92.10 Lisa Bero Lettse 04 Turebergs Explosiva #1 19/12
96.31 Alba Garcia Lundström 10 SAYO Indoor 1/12
96.38 Klara Westlund 10 SAYO Indoor 1/12
97.92 Ella Strunke 10 SAYO Indoor 1/12
99.76 Audrey Coan 10 SAYO Indoor 1/12
104.50 Alisia Gatu 10 SAYO Indoor 1/12
104.56 Oihane Guzman 10 SAYO Indoor 1/12
106.44 Ella Hilding 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
109.07 Kristina Carlson 40 IVSM Malmö 2/3
109.44 Juni Lejweman 10 SAYO Indoor 1/12
600m
1:47.81 Ella Fallope 06 SAYO Indoor 1/12
1:48.56 Elsa Kagevik 06 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
1:48.78 Zara Klouda 07 SAYO Indoor 2/12
1:54.78 Venla Engström 07 SAYO Indoor 2/12
2:00.18 Anna Strunke 05 IUDM Mångkamp Sätra 13/1
2:00.76 Saga Hjelmeland Björnsson 07 IUDM Sätra 17/2
2:00.80 Alva Back 06 Hammarbyspelen Sätra 10/2
2:01.49 Linn Bero Lettse 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:05.71 Amanda Solén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:05.73 Matilda Solén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:05.92 Molly Envall 09 SAYO Indoor 2/12
2:06.24 Klara Grundin 06 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
2:06.26 Sofia Dell Orto 09 SAYO Indoor 2/12
2:06.73 Freja Kagevik 09 Marsspelen Örebro 30/3
2:08.68 Leah Ssempasa 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:10.25 Matilda Petersson 06 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:10.43 Freja Ahlepil 09 SAYO Indoor 2/12
2:10.91 Olivia Neding 08 SAYO Indoor 1/12
2:11.45 Aina Dunker 06 SAYO Indoor 1/12
2:12.12 Elise Wiklund 09 SAYO Indoor 2/12
2:13.32 Lara Johnsson 05 IUDM Mångkamp Sätra 13/1
2:13.71 Esther Melander 06 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:14.70 Sara Ivarsson 08 SAYO Indoor 1/12
2:15.40 Saga Herlestam 08 SAYO Indoor 1/12
2:16.39 Maja Magnusson 08 SAYO Indoor 1/12
2:17.34 Miriam Nunes Nykvist 08 SAYO Indoor 1/12
2:17.83 Annie Grindange 06 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:18.75 Linnea Ekström 08 SAYO Indoor 1/12
2:19.70 Molly Linder 08 SAYO Indoor 1/12
2:21.23 Felisa Stölen 08 SAYO Indoor 1/12
2:21.92 Cecilia Melander 09 SAYO Indoor 2/12
2:22.77 Emelie Milani 09 SAYO Indoor 2/12
2:23.25 Julia Sandler Djerf 08 SAYO Indoor 1/12
2:24.32 Sofia Qvarnström 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:26.9m Nora Blom 10 Götas Ungdomsspel Karlstad 27/1
2:29.05 Amanda Medin 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:30.07 Stella Jagiello 09 SAYO Indoor 2/12
2:31.63 Nora Odelind 08 SAYO Indoor 1/12
2:33.39 Mia Töredal 08 SAYO Indoor 1/12
2:38.37 Ella Strunke 10 Götas Ungdomsspel Karlstad 27/1
2:41.40 Alice Paulsson 09 SAYO Indoor 2/12
2:45.24 Greta Sandvik 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:48.02 Livia Sandström 09 SAYO Indoor 2/12
2:48.80 Brita Norin 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:52.78 Vera Forssmed 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:54.18 Vera Kjellgren 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
800m
2:04.08 Yolanda Ngarambe 91 Clemson SC USA 19/1
2:04.73 Hanna Hermansson 89 Nordenkampen Bærum NOR 10/2
2:14.08 Andrea Claeson 98 Allston MA USA 8/2
2:17.23 Maja Sund 01 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
2:18.16 Bianca Salming 98 DM Mångkamp Sätra 13/1
2:18.29 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Hammarbyspelen Sätra 10/2
2:24.88 Elvira Bredin 03 Turebergs Explosiva #3 13/2
2:30.12 Ella Fallope 06 IUDM Sätra 17/2
2:31.20 Elsa Kagevik 06 Marsspelen Örebro 30/3
2:35.78 Zara Klouda 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
2:41.70 Wilma Blitz 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
2:44.62 Venla Engström 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
2:44.97 Gunnel Tolfes 58 IVVM Torun POL 28/3 Klubbrek K60 Sv rek
2:45.99 Lorena Guzman 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:46.13 Clara Billing 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:49.46 Agnes Olsson 05 SAYO Indoor 2/12
2:50.59 Linn Bero Lettse 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
2:52.99 Moa Nyström 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:55.03 Saga Hjelmeland Björnsson 07 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
3:00.58 Ulla Karnebäck 53 IVVM Torun POL 28/3
4:20.34 Annelie Schöldström 67 IVSM Mångkamp Nyköping 26/1
1000m
3:07.14 Elvira Bredin 03 Vinthundsvintern Sollentuna 23/2
3:28.07 Elsa Kagevik 06 Vinthundsvintern Sollentuna 23/2
3:30.89 Venla Engström 07 Vinthundsvintern Sollentuna 23/2
3:51.57 Linn Bero Lettse 07 Turebergs Explosiva #1 19/12
3:55.62 Selma Bredin 07 Turebergs Explosiva #1 19/12
4:06.27 Olivia Neding 08 Turebergs Explosiva #1 19/12
1500m
4:10.13 Yolanda Ngarambe 91 Roxbury MA USA 26/1 Klubbrek K
4:14.47 Hanna Hermansson 89 Madrid ESP 8/2
4:50.76 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 IUSM Växjö 23/2
5:04.16 Elvira Bredin 03 IUSM Västerås 9/3
5:22.71 Filippa Kåhre 00 Turebergs Explosiva #2 16/1
5:28.84 Zara Klouda 07 Turebergs Explosiva #2 16/1
5:32.91 Elsa Kagevik 06 Turebergs Explosiva #2 16/1
5:55.55 Venla Engström 07 Turebergs Explosiva #2 16/1
1 eng mile
4:28.30 Yolanda Ngarambe 91 Roxbury MA USA 26/1 Klubbrek K Sv rek.
4:58.72 Andrea Claeson 98 Allston MA USA 2/2
3000m
8:53.97 Yolanda Ngarambe 91 Boston USA 8/2 Klubbrek K
60m häck
9.36 Bianca Salming 98 DM Mångkamp Sätra 13/1
60m häck 76.2 cm (F17)
9.12 Clara Billing 02 Turebergs Explosiva #2 16/1
9.67 Moa Nyström 03 IUDM Sätra 16/2
9.76 Vanna Ullén 03 Turebergs Explosiva #4 6/3
11.00 Hedda Folkhage 03 Täby Vinterspel Sätra 20/1
60m häck 76.2 cm (F15 - F14)
10.01 Annie Grindange 06 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
10.56 Lorena Guzman 04 IUDM Sätra 16/2
10.74 Anna Strunke 05 IUDM Sätra 16/2
11.10 Lara Johnsson 05 IUDM Mångkamp Sätra 13/1
12.18 Besiana Dalipi 05 SAYO Indoor 2/12
60m häck 68.6 cm (F13 - F12)
9.28 Ayla Hallberg Hossain 06 IUDM Sätra 16/2 Klubbrek F13
9.80 Annie Grindange 06 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
9.82 Beate Pott 07 IUDM Sätra 16/2 Klubbrek F12
10.07 Ella Fallope 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
10.14 Ida Chrifi 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
10.28 Kajsa Cabanas Andersson 06 Turebergs Explosiva #3 13/2
10.38 Alva Back 06 SAYO Indoor 2/12
10.53 Matilda Petersson 06 Turebergs Explosiva #1 19/12
10.61 Elsa Kagevik 06 Turebergs Explosiva #4 6/3
11.06 Alexandra Myrestam 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
11.07 Saga Berg Ojeda 08 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
11.18 Emmie Wedin 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
11.45 Venla Engström 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
11.57 Niamh Hogan 07 SAYO Indoor 2/12
11.65 Alva Jobson Orrmo 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
11.86 Zara Klouda 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
11.99 Saga Hjelmeland Björnsson 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
12.08 Wilma Blitz 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
12.15 Elin Runemar 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
12.32 Greta Westelius 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
12.33 Evelina Larsson 07 IUDM Sätra 16/2
12.62 Sara Sjöstedt 07 SAYO Indoor 2/12
12.94 Annie Sjölund 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
13.03 Esther Melander 06 Luciaspelen Sätra 15/12
13.22 Amisha Aubun 06 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
13.26 Emilia Nielsen 06 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
13.28 Olivia Neding 08 Turebergs Explosiva #1 19/12
13.40 Selma Bredin 07 Turebergs Explosiva #1 19/12
13.57 Elina Ravik 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
60m häck 76.2 cm (K50)
13.20 Annelie Schöldström 67 IVSM Mångkamp Nyköping 26/1
60m häck 68.6 cm (K55 - )
11.48 Gunnel Tolfes 58 IVVM Torun POL 29/3 Klubbrek K60
11.93 Ulla Karnebäck 53 IVVM Torun POL 29/3
60m häck 60.0 cm (F11)
11.27 Alice Clerkestam 08 SAYO Indoor 2/12
11.35 Saga Berg Ojeda 08 SAYO Indoor 2/12
11.80 Sara Ivarsson 08 SAYO Indoor 2/12
12.31 Freja Kagevik 09 Marsspelen Örebro 31/3
12.40 Amanda Medin 08 SAYO Indoor 2/12
12.43 Linnea Ekström 08 SAYO Indoor 2/12
12.62 Olivia Neding 08 SAYO Indoor 2/12
12.63 Molly Linder 08 SAYO Indoor 2/12
13.38 Maja Magnusson 08 SAYO Indoor 2/12
13.62 Ebba Wiklander 08 SAYO Indoor 2/12
13.91 Julia Sandler Djerf 08 SAYO Indoor 2/12
13.94 Miriam Nunes Nykvist 08 SAYO Indoor 2/12
15.38 Ella Strunke 10 Marsspelen Örebro 31/3
40m häck 60.0 cm (F10)
8.08 Stephanie Rimér 09 SAYO Indoor 2/12
8.35 Molly Envall 09 SAYO Indoor 2/12
8.36 Emma Jun 09 SAYO Indoor 2/12
8.65 Freja Kagevik 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
8.83 Elize Jun 09 SAYO Indoor 2/12
8.85 Stella Rybing 09 SAYO Indoor 2/12
9.03 Tyra Mardi 09 SAYO Indoor 2/12
9.18 Emelie Milani 09 SAYO Indoor 2/12
9.25 Cecilia Melander 09 SAYO Indoor 2/12
9.55 Linnea Lindberg 09 SAYO Indoor 2/12
9.82 Freja Ahlepil 09 SAYO Indoor 2/12
9.91 Vera Wilnier 09 SAYO Indoor 2/12
9.96 Stella Jagiello 09 SAYO Indoor 2/12
10.09 Alice Windahl 09 SAYO Indoor 2/12
10.20 Jill Lundmark 09 SAYO Indoor 2/12
10.27 Ida Vikström 09 SAYO Indoor 2/12
10.53 Tess Liljegren 09 SAYO Indoor 2/12
10.83 Laura Huayna Fernández 09 SAYO Indoor 2/12
11.15 Saba Rubensson 09 SAYO Indoor 2/12
Höjd
1.90 Bianca Salming 98 ISM Norrköping 17/2
1.66 Ayla Hallberg Hossain 06 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1 Klubbrek F13
1.60 Linda Edberg 04 Hammarbyspelen Sätra 9/2
1.57 Annie Grindange 06 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
1.46 Emilia Nielsen 06 Sista Chansen Huddinge 24/3
1.42 Sofia Berg 05 SAYO Indoor 1/12
1.41 Clara Billing 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
1.40 Alva Back 06 Luciaspelen Sätra 16/12
1.40 Matilda Petersson 06 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
1.40 Beate Pott 07 Hammarbyspelen Sätra 10/2
1.38 Kajsa Cabanas Andersson 06 IUDM Sätra 16/2
1.37 Lorena Guzman 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
1.37 Lara Johnsson 05 SAYO Indoor 1/12
1.37 Anna Strunke 05 SAYO Indoor 1/12
1.30 Elsa Kagevik 06 Uppsala Indoor Games 5/1
1.29 Moa Nyström 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
1.28 Molly Linder 08 SAYO Indoor 1/12
1.28 Zara Klouda 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.28 Matilda Solén 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.26 Evelina Larsson 07 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
1.26 Stephanie Rimér 09 Sista Chansen Huddinge 24/3
1.24 Saga Hjelmeland Björnsson 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.24 Amanda Solén 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.24 Emmie Wedin 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.23 Alice Clerkestam 08 SAYO Indoor 1/12
1.23 Sara Ivarsson 08 SAYO Indoor 1/12
1.23 Annelie Schöldström 67 IVSM Mångkamp Nyköping 26/1
1.20 Sofia Qvarnström 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
1.20 Gunnel Tolfes 58 IVSM Mångkamp Nyköping 26/1 Klubbrek K60
1.18 Molly Envall 09 Eskilstunaspelen 17/11
1.18 Niamh Hogan 07 SAYO Indoor 2/12
1.18 Nora Blom 10 Sista Chansen Huddinge 24/3
1.17 Esther Melander 06 SAYO Indoor 2/12
1.16 Saga Gustafsson 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.15 Vera Kjellgren 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
1.12 Venla Engström 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.12 Elin Runemar 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.11 Celina Rajalakso 10 Sista Chansen Huddinge 24/3
1.08 Ida Fernström 08 SAYO Indoor 1/12
1.08 Maja Magnusson 08 SAYO Indoor 1/12
1.08 Nora Odelind 08 SAYO Indoor 1/12
1.08 Julia Sandler Djerf 08 SAYO Indoor 1/12
1.06 Thea Boström 09 Eskilstunaspelen 17/11
1.06 Cecilia Melander 09 Eskilstunaspelen 17/11
1.05 Freja Kagevik 09 Uppsala Indoor Games 5/1
1.05 Ulla Karnebäck 53 IVVM Torun POL 29/3
1.03 Amanda Medin 08 SAYO Indoor 1/12
1.03 Emelie Milani 09 Eskilstunaspelen 17/11
1.03 Ebba Wiklander 08 SAYO Indoor 1/12
1.02 Jill Lundmark 09 SAYO Indoor 2/12
1.02 Stella Rybing 09 SAYO Indoor 2/12
1.01 Klara Westlund 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
1.00 Stella Jagiello 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
1.00 Ida Vikström 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
0.97 Maj-Lis Lindberg 09 SAYO Indoor 2/12
0.97 Saba Rubensson 09 SAYO Indoor 2/12
0.95 Ella Strunke 10 Marsspelen Örebro 31/3
0.92 Poppy Bjurlemark 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.92 Alma Gerlach 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.92 Juni Lejweman 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.92 Tilda Thedvall 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.89 Esther Andersson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.89 Elsa Fandén 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.89 Elsa Moland 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.87 Linnea Lindberg 09 SAYO Indoor 2/12
0.87 Alice Windahl 09 SAYO Indoor 2/12
0.86 Sigrid Gyllenvråk Eriksson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.86 Thea Karlsson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.86 Molly Lindberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.83 Tora Strid Lundberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.83 Martina Zagai Roel 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.80 Klara Håkansson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
0.80 Rebecka Rådmark 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.75 Alisia Gatu 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.75 Selma Gjervaldsaeter 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.75 Evelina Wetterholm 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
Stav
3.36 Clara Billing 02 IUDM Sätra 17/2 Klubbrek K, F17
3.10 Emma Carlsson 05 Uppsala Indoor Games 6/1 Klubbrek F14
2.90 Alva Back 06 Hammarbyspelen Sätra 10/2 Klubbrek F13
2.25 Beate Pott 07 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
2.20 Ella Fallope 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
2.20 Anna Strunke 05 Uppsala Indoor Games 6/1
2.10 Matilda Petersson 06 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.05 Kajsa Cabanas Andersson 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
2.05 Ida Chrifi 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.80 Annelie Schöldström 67 IVSM Malmö 3/3 Klubbrek K50
1.75 Elsa Kagevik 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.73 Esther Melander 06 Hammarbyspelen Sätra 10/2
1.58 Emmie Wedin 07 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
1.45 Annie Grindange 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.45 Annie Sjölund 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
Längd
5.50 Bianca Salming 98 DM Mångkamp Sätra 13/1
4.75 Lara Johnsson 05 Götas Ungdomsspel Karlstad 27/1
4.70 Parya Darvishi Gaziani 03 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
4.66 Clara Billing 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
4.65 Moa Nyström 03 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.65 Jennifer Ravelius 03 Täby Vinterspel Sätra 19/1
4.45 Anna Strunke 05 IUDM Sätra 16/2
4.38 Lorena Guzman 04 Luciaspelen Sätra 15/12
3.81 Nicole Wahlqvist 04 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.69 Linda Edberg 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
3.62 Kira Pettersson 03 Hammarbyspelen Sätra 10/2
3.59 Ulla Karnebäck 53 IVVM Torun POL 29/3
3.57 Lisa Bero Lettse 04 Hammarbyspelen Sätra 10/2
3.50 Gunnel Tolfes 58 IVVM Torun POL 29/3 Klubbrek K60 tang
3.42 Annelie Schöldström 67 IVVM Torun POL 29/3
2.17 Kristina Carlson 40 IVSM Malmö 1/3 Klubbrek K75
Längd med zon
5.44 Ayla Hallberg Hossain 06 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4 Klubbrek F13
4.94 Beate Pott 07 IUDM Sätra 16/2 Klubbrek F12
4.91 Annie Grindange 06 Svealands Örebro 17/3
4.56 Alva Back 06 SAYO Indoor 1/12
4.52 Kajsa Cabanas Andersson 06 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
4.50 Ida Chrifi 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
4.43 Ella Fallope 06 SAYO Indoor 1/12
4.40 Elsa Kagevik 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
4.35 Matilda Petersson 06 SAYO Indoor 1/12
4.23 Sara Sjöstedt 07 Täby Vinterspel Sätra 19/1
4.16 Emmie Wedin 07 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
4.13 Venla Engström 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
4.11 Emilia Nielsen 06 Sista Chansen Huddinge 24/3
4.06 Alexandra Myrestam 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
4.00 Evelina Larsson 07 Sista Chansen Huddinge 23/3
3.98 Alva Jobson Orrmo 06 Täby Vinterspel Sätra 20/1
3.97 Saga Hjelmeland Björnsson 07 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
3.95 Saga Felter 06 SAYO Indoor 1/12
3.90 Molly Envall 09 Falu IK Spelen 9/3
3.89 Leah Ssempasa 09 Luciaspelen Sätra 15/12
3.88 Niamh Hogan 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
3.83 Louisa Chrifi 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.78 Wilma Blitz 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.78 Linnea Ershammar 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.78 Selma Persson 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.77 Stina Fischier 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.75 Zara Klouda 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.70 Rebecka Paska 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.68 Hanna Symes 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.68 Stephanie Rimér 09 Eskilstunaspelen 17/11
3.66 Elin Runemar 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.65 Esther Melander 06 Hammarbyspelen Sätra 10/2
3.63 Saga Berg Ojeda 08 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
3.59 Celine Rajalakso 10 Sista Chansen Huddinge 23/3
3.57 Annie Sjölund 06 SAYO Indoor 1/12
3.53 Matilda Solén 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.53 Molly Linder 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.42 Nora Blom 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
3.41 Maja Nyman 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.40 Freja Kagevik 09 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
3.38 Linn Bero Lettse 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.35 Sofia Qvarnström 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.34 Elina Ravik 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.31 Amisha Aubun 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.29 Amanda Solén 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.29 Vera Kjellgren 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.24 Molly Lindberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
3.23 Olivia Neding 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.20 Linnea Sandström 06 SAYO Indoor 1/12
3.19 Cecilia Melander 09 Luciaspelen Sätra 15/12
3.18 Emma Håkansson 10 SAYO Indoor 1/12
3.12 Amanda Medin 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.12 Maja Envall 11 Falu IK Spelen 9/3
3.09 Thea Boström 09 Eskilstunaspelen 17/11
3.07 Maja Magnusson 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.02 Emelie Milani 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.00 Agnes Sildeby 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
2.98 Ella Palo 10 SAYO Indoor 1/12
2.98 Lilly Skedung 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.96 Saga Gustafsson 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
2.94 Abigail Jöfelt 09 Eskilstunaspelen 17/11
2.92 Alice Windahl 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
2.92 Poppy Bjurlemark 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.92 Klara Westlund 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.90 Ebba Wiklander 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.90 Alma Gerlach 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.90 Lily Ssempasa 11 Eskilstunaspelen 17/11
2.87 Vera Forssmed 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.84 Tilda Thedvall 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.83 Matilda Ouchterlony 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
2.83 Klara Magnusson 10 SAYO Indoor 1/12
2.80 Alisia Gatu 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.79 Martina Zagai Roel 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.76 Lova Boström 11 Sista Chansen Huddinge 23/3
2.74 Ida Vikström 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
2.73 Ella Strunke 10 Götas Ungdomsspel Karlstad 26/1
2.73 Tuva-Li Breding 11 SAYO Indoor 1/12
2.72 Lovelia Rajalakso 11 SAYO Indoor 1/12
2.68 Elise Allison 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.68 Elsa Fandén 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.62 Audrey Coan 10 SAYO Indoor 1/12
2.62 Corinne Eklund 10 SAYO Indoor 1/12
2.60 Livia Sandström 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
2.60 Sigrid Gyllenvråk Eriksson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.59 Alice Slars Paulsson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.59 Juni Lejweman 10 SAYO Indoor 1/12
2.57 Amanda Dyberg 11 Sista Chansen Huddinge 23/3
2.55 Stella Jagiello 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.55 Brita Norin 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.55 Emmy Hagstedt 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.54 Alice Klouda 11 SAYO Indoor 1/12
2.52 Ella Hilding 11 SAYO Indoor 1/12
2.52 Elva Köhler 11 SAYO Indoor 1/12
2.51 Emilia Huss 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.49 Matilda Schönning 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.45 Tess Liljegren 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.41 Ebba Grip 11 SAYO Indoor 1/12
2.40 Elsa Moland 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.39 Oihane Guzman 10 SAYO Indoor 1/12
2.37 Thea Karlsson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.36 Hanna Åkerman Nordling 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.29 Rebecka Rådmark 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.29 Ellen Sandesjö 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.28 Esther Andersson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.26 Idun Elenius 10 SAYO Indoor 1/12
2.21 Estelle Strömberg 11 SAYO Indoor 1/12
2.16 Greta Sandvik 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.15 Savannah Lundin-Kimby 11 SAYO Indoor 1/12
2.11 Lilly Paulsson 11 SAYO Indoor 1/12
2.09 Selma Gjervaldsaeter 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.09 Ester Korzuk 11 SAYO Indoor 1/12
2.08 Evelina Wetterholm 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.07 Evelina Wetterstrand 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.06 Emmy Stadell 11 SAYO Indoor 1/12
2.05 Emma Lockner 11 SAYO Indoor 1/12
2.01 Agnes Wilnier 11 SAYO Indoor 1/12
2.00 Klara Håkansson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
1.90 Ebba Mårtensson 11 SAYO Indoor 1/12
1.89 Vera Jonasson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
1.86 Frida Dunkars 11 SAYO Indoor 1/12
1.65 Hally Torstensson 11 SAYO Indoor 1/12
1.48 Tora Strid Lundberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
Tresteg
10.49 Moa Nyström 03 IUSM Västerås 9/3
9.65 Lara Johnsson 05 IUDM Sätra 17/2
9.57 Anna Strunke 05 Svealands Örebro 17/3
7.13 Annelie Schöldström 67 IVSM Malmö 3/3
Tresteg med zon
11.05 Ayla Hallberg Hossain 06 IUDM Sätra 17/2 Klubbrek F13
9.67 Beate Pott 07 IUDM Sätra 17/2
9.61 Annie Grindange 06 MAIK Indoor Göteborg 23/2
9.07 Emmie Wedin 07 Hammarbyspelen Sätra 9/2
9.05 Alva Back 06 Uppsala Indoor Games 5/1
9.02 Elsa Kagevik 06 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
8.93 Venla Engström 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
8.81 Sara Sjöstedt 07 Uppsala Indoor Games 5/1
8.65 Alva Jobson Orrmo 06 IUDM Sätra 17/2
8.32 Evelina Larsson 07 IUDM Sätra 17/2
8.05 Zara Klouda 07 Uppsala Indoor Games 5/1
Kula
13.83 Bianca Salming 98 IJSM Växjö 24/2
8.32 Anna Werner 79 IVDM Sätra 12/1 Klubbrek K40
Kula 3.0 kg (F17 - F14)
12.30 Anna Strunke 05 IUDM Sätra 17/2 Klubbrek F14
11.43 Hannah Luxemburg 02 Hammarbyspelen Sätra 9/2
10.08 Sarah Olsson 02 Turebergs Explosiva #3 13/2
9.71 Kajsa Cabanas Andersson 06 Turebergs Explosiva #3 13/2
9.07 Molly Skugge 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
8.96 Lara Johnsson 05 Turebergs Explosiva #3 13/2
8.77 Clara Billing 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
8.60 Olivia Ellgren 05 Turebergs Explosiva #3 13/2
6.23 Alva Jobson Orrmo 06 Täby Vinterspel Sätra 19/1
Kula 3.0 kg K50- )
9.90 Annelie Schöldström 67 IVDM Sätra 12/1
7.31 Gunnel Tolfes 58 Turebergs Explosiva #2 16/1 Klubbrek K60
6.90 Kristina Carlson 40 IVSM Malmö 1/3 Klubbrek K75
6.90 Ulla Karnebäck 53 IVVM Torun POL 29/3
4.27 Anita Christenson 66 IVSM Malmö 3/3
Kula 2.0 kg (F13 - F12)
13.06 Kajsa Cabanas Andersson 06 Svealands Örebro 16/3 Klubbrek F13
11.52 Ida Chrifi 06 Svealands Örebro 16/3
10.12 Matilda Petersson 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
9.89 Elin Runemar 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
9.81 Alva Back 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
9.27 Ayla Hallberg Hossain 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
9.23 Beate Pott 07 Luciaspelen Sätra 15/12
8.63 Elsa Kagevik 06 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
8.33 Sara Sjöstedt 07 Täby Vinterspel Sätra 19/1
7.95 Ella Fallope 06 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
7.80 Disa Elenius 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
7.64 Annie Grindange 06 SAYO Indoor 2/12
7.63 Alexandra Myrestam 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
7.44 Evelina Larsson 07 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
7.39 Greta Westelius 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.83 Stephanie Rimér 09 Sista Chansen Huddinge 24/3
6.80 Emilia Nielsen 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.53 Rebecka Paska 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.45 Sara Ivarsson 08 SAYO Indoor 2/12
6.45 Alva Jobson Orrmo 06 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
6.44 Stina Fischier 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.41 Emmie Wedin 07 Hammarbyspelen Sätra 9/2
6.40 Linnea Ershammar 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.28 Hanna Symes 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.23 Saga Gustafsson 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.16 Annie Sjölund 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.16 Ebba Wiklander 08 SAYO Indoor 2/12
6.12 Nora Blom 10 Täby Vinterspel Sätra 20/1
6.11 Louisa Chrifi 08 SAYO Indoor 2/12
6.06 Venla Engström 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.05 Molly Envall 09 Luciaspelen Sätra 15/12
6.01 Leah Ssempasa 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.89 Matilda Solén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.85 Linnea Sandström 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.78 Molly Linder 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.75 Vera Kjellgren 08 SAYO Indoor 2/12
5.70 Freja Kagevik 09 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
5.68 Tora Sandin 08 SAYO Indoor 2/12
5.67 Maja Nyman 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.66 Emilia Huss 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.60 Thea Boström 09 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
5.53 Niamh Hogan 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.45 Amisha Aubun 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.43 Vera Forssmed 07 SAYO Indoor 1/12
5.39 Amanda Solén 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.38 Joline Lidström 09 Sista Chansen Huddinge 24/3
5.36 Alicia Triay Strömvall 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.35 Zara Klouda 07 SAYO Indoor 1/12
5.32 Saga Berg Ojeda 08 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
5.28 Selma Persson 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.12 Celine Rajalakso 10 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
5.04 Amanda Medin 08 SAYO Indoor 2/12
5.03 Stella Jagiello 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.93 Elina Ravik 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.92 Esther Melander 06 SAYO Indoor 2/12
4.87 Ida Fernström 08 SAYO Indoor 2/12
4.82 Brita Norin 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.81 Maja Magnusson 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.74 Ella Strunke 10 Marsspelen Örebro 31/3
4.71 Linn Bero Lettse 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.65 Livia Sandström 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.60 Alice Windahl 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
4.48 Maja Envall 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
4.44 Abigail Jöfelt 09 Eskilstunaspelen 17/11
4.20 Cecilia Melander 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.96 Klara Håkansson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.92 Ida Vikström 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
3.84 Ella Palo 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.77 Klara Westlund 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.60 Lilly Skedung 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.59 Evelina Wetterstrand 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.54 Alice Slars Paulsson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.47 Elsa Fandén 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.44 Greta Sandvik 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.40 Ellen Sandesjö 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.38 Molly Lindberg 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.32 Esther Andersson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.28 Lova Boström 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
3.25 Matilda Schönning 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.10 Alma Gerlach 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.08 Hanna Åkerman Nordling 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.07 Thea Karlsson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.05 Selma Gjervaldsaeter 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.04 Lily Ssempasa 11 Eskilstunaspelen 17/11
3.00 Sigrid Gyllenvråk Eriksson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.87 Elise Allison 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.84 Amanda Dyberg 11 Eskilstunaspelen 17/11
2.80 Rebecka Rådmark 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.80 Tilda Thedvall 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.77 Ella Hilding 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
2.77 Vera Jonasson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.50 Lovelia Rajalakso 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
2.49 Emmy Hagstedt 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
Vikt
18.85 Emma Thor 97 Blacksburg VA USA 15/2 Klubbrek K, K22
15.34 Hanna Mårtensson 96 Turebergs Explosiva #2 16/1
11.48 Karin Schöldström 00 Turebergs Explosiva #3 13/2
Vikt 7.26 kg (F17 - F14)
15.65 Molly Skugge 03 Hammarbyspelen Sätra 10/2
14.92 Vilma Damberg 03 IUSM Västerås 10/3
13.77 Linn Harrysson 03 Turebergs Explosiva #4 6/3
13.42 Hannah Luxemburg 02 Turebergs Explosiva #2 16/1
11.27 Olivia Ellgren 05 Svealands Örebro 16/3
9.79 Anna Strunke 05 Götas Ungdomsspel Karlstad 26/1
9.68 Lara Johnsson 05 IUDM Sätra 16/2
7.83 Lorena Guzman 04 SAYO Indoor 1/12
Vikt 9.08 kg K35 - K45)
9.62 Anna Werner 79 Turebergs Explosiva #2 16/1 Klubbrek K40
Vikt 7.26 kg (K50 - K55)
13.81 Annelie Schöldström 67 Turebergs Explosiva #4 6/3
Femkamp
4048 Bianca Salming 98 DM Mångkamp Sätra 13/1
Femkamp (K50 - K55)
2156e Annelie Schöldström 67 IVSM Mångkamp Nyköping 26/1 Klubbrek K50
Femkamp (K60 - )
3800e Ulla Karnebäck 53 IVVM Torun POL 29/3
3650e Gunnel Tolfes 58 IVVM Torun POL 29/3 Klubbrek K60 Sv rek
Femkamp (F15)
2216 Anna Strunke 05 IUDM Mångkamp Sätra 13/1
1933 Lara Johnsson 05 IUDM Mångkamp Sätra 13/1
Fyrkamp
4101 Ayla Hallberg Hossain 06 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
3534 Annie Grindange 06 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
3495 Beate Pott 07 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
3244 Matilda Petersson 06 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
3162 Alva Back 06 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
2859 Elsa Kagevik 06 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
********************************************************************************************************
Pojkar/Män
30m
4.21 Filip Nyström 00 Luciaspelen Sätra 16/12
4.30 Kiran Karlström 01 Luciaspelen Sätra 16/12
4.33 Erik Ahlfont 00 Luciaspelen Sätra 16/12
4.37 Anton Runemar 02 Luciaspelen Sätra 16/12
4.47 Esbjörn Eriksson 03 Luciaspelen Sätra 16/12
4.52 Stellan Back 75 Luciaspelen Sätra 16/12
60m
6.89 Emil Johansson 02 IUSM Växjö 24/2 Klubbrek P17
7.32 Anton Runemar 02 Turebergs Explosiva #4 6/3
7.42 Filip Nyström 00 Hammarbyspelen Sätra 9/2
7.45 Erik Ahlfont 00 Turebergs Explosiva #1 19/12
7.49 Edvin Hagberg 99 IJSM Mångkamp Uppsala 2/2
7.50 Teo Paganus 03 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
7.55 Hugo Olsson 02 Täby Vinterspel Sätra 19/1
7.57 Esbjörn Eriksson 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
7.67 Hugo Winther 04 Täby Vinterspel Sätra 19/1
7.67 Elliot Duvert 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
7.70 David Mattiasson 01 Hammarbyspelen Sätra 9/2
7.76 Hugo Liljegren 03 IUSM Västerås 10/3
7.90 Stellan Back 75 Turebergs Explosiva #1 19/12
8.02 Levis Sjöö 01 Turebergs Explosiva #2 16/1
8.10 Sebastian Cabanas Andersson 04 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
8.23 Davud Gazibara 01 Turebergs Explosiva #2 16/1
8.30 Per Sandell 76 IVDM Sätra 12/1
8.30 Edvin Olsson 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
8.46 Tobias Forsberg 77 Turebergs Explosiva #2 16/1
8.51 Leonardo Huayna Fernandez 04 Turebergs Explosiva #3 13/2
8.51 Christopher Lundberg 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
8.52 Valter Kjellberg 04 Turebergs Explosiva #2 16/1
8.53 Magnus Ingvarsson 70 IVDM Sätra 12/1
8.64 Jonathan Edberg 06 Sista Chansen Huddinge 24/3
8.78 Tim Nykvist 06 Turebergs Explosiva #2 16/1
8.78 John Bäck 06 Tybblelundsspelen Örebro 2/3
8.79 Edvin Rappe 04 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
8.80 Joar Eriksson 07 Hammarbyspelen Sätra 9/2
8.81 Adam Chrifi 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
8.83 Simon Lindström 07 SAYO Indoor 1/12
9.01 Jakob Lennermark 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
9.03 Arvid Tiberg 07 IUDM Sätra 17/2
9.05 Emil Svensson 08 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
9.14 Nils Wallström 08 SAYO Indoor 1/12
9.19 Emil Svarverud Svensson 08 SAYO Indoor 1/12
9.20 Alexander Mickelson 07 IUDM Sätra 17/2
9.20 Carl Grindange 09 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
9.21 Edvin Huss 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
9.23 Isak Englund 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
9.30 Jacob Karlberg 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.31 Karl Thilers 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.31 Måns Lidman 09 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
9.33 Trausti Mar Dagsson 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
9.39 Oskar Ahlstrand 09 Luciaspelen Sätra 15/12
9.41 Elias Hovmöller 08 SAYO Indoor 1/12
9.43 Ludvig Ellgren 07 Turebergs Explosiva #1 19/12
9.44 Edvin Hansen Tydén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.47 Filip Söderlund 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
9.50 Eliah Hallberg Hossain 10 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
9.52 Trausti Mar Dagsson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.55 Gustav Snis 07 SAYO Indoor 1/12
9.59 Erik Håkansson 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
9.59 Frans Levin 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
9.62 Liam Dovander 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
9.64 Albin Opdahl 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.64 Jacob Rappe 06 SAYO Indoor 1/12
9.65 Elliot Sjöberg 10 SAYO Indoor 1/12
9.66 Casper Håkansson 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.69 Elis Björk 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.71 Filip Hessle 06 SAYO Indoor 1/12
9.71 Daniel Opdahl 06 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.76 Iker Garcia Lundström 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.76 Ludwig Engde 08 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
9.80 Albin Möller 07 Turebergs Explosiva #2 16/1
9.81 Ben Ford 07 SAYO Indoor 1/12
9.82 Levi Back 08 Aimsoft Games Västerås 6/4
9.85 Oliver Carlsson 08 SAYO Indoor 1/12
9.92 Vilhelm Lood Falgén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.93 John Singh 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.97 William Strömberg 08 SAYO Indoor 1/12
9.97 Love Lindberg 10 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
10.01 Pheniqs Fequiere 10 SAYO Indoor 1/12
10.02 Edvin Wedin 09 Luciaspelen Sätra 15/12
10.03 Simon Linder 07 SAYO Indoor 1/12
10.07 Filip Edholm 10 SAYO Indoor 1/12
10.13 Jakob Bergström 06 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.16 Martin Bergström 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.18 Tudor Tocca 11 Tybblelundsspelen Örebro 2/3
10.23 Jack Forssmed 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.24 Gabriel Ekengren 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
10.28 Viktor Berg 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
10.30 Alvar Engström 10 Täby Vinterspel Sätra 20/1
10.33 Erik Andrén 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.37 Viktor Holmertz 07 SAYO Indoor 1/12
10.37 Oskar Arrhen 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
10.40 Emil Ribacke 10 SAYO Indoor 1/12
10.45 Joel Bäck 08 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
10.47 Theo Bergqvist 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.54 Fred Hofverberg 10 SAYO Indoor 1/12
10.55 Tristan Back 10 Aimsoft Games Västerås 6/4
10.61 Theo Hiller 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
10.64 Filip Zuckerman 11 SAYO Indoor 1/12
10.67 Valter Johansson 08 SAYO Indoor 1/12
10.68 Hugo Odelind 10 SAYO Indoor 1/12
10.69 Simon Sjölund 08 SAYO Indoor 1/12
10.72 David Redborg 11 SAYO Indoor 1/12
10.74 Ludvig Håkansson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
10.75 Victor Cederberg 10 SAYO Indoor 1/12
10.78 Arian Ronquist 11 SAYO Indoor 1/12
10.80 Liam Malmström 09 Eskilstunaspelen 17/11
10.80 Samuel Petersen 11 SAYO Indoor 1/12
10.84 Tage Lood Falgén 10 SAYO Indoor 1/12
10.86 Cian Hogan 10 Sista Chansen Huddinge 23/3
10.88 Olof Pott 10 SAYO Indoor 1/12
10.90 Hugo Meyer 10 SAYO Indoor 1/12
11.01 Anton Kruse 10 SAYO Indoor 1/12
11.04 Diego Zagai Roel 08 SAYO Indoor 1/12
11.09 Anton Ahlstrand 10 Första Chansen Huddinge 17/11
11.21 Olle Lundberg 10 SAYO Indoor 1/12
11.42 Florian Lindberg 12 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
11.57 Edvin Möller 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
11.61 Gustav Virgin Eriksson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
11.77 Aston Soini Nordström 11 SAYO Indoor 1/12
11.80 Måns Joachimsson 11 SAYO Indoor 1/12
11.83 August Agö Lindberg 11 Sista Chansen Huddinge 23/3
11.83 Billy Ederyd 11 SAYO Indoor 1/12
11.83 Edwin Matsers 11 SAYO Indoor 1/12
11.88 Aron Andrén 11 SAYO Indoor 1/12
11.91 Kasper Ekholm 11 SAYO Indoor 1/12
12.05 Loke Bergqvist 10 SAYO Indoor 1/12
12.10 Viggo Rybing 11 SAYO Indoor 1/12
12.16 Anton Elmqvist 10 SAYO Indoor 1/12
12.26 Filip Dahlborn 11 SAYO Indoor 1/12
12.33 Adam Dunkars 11 SAYO Indoor 1/12
12.40 Aron Djerf 11 SAYO Indoor 1/12
12.46 Nils Erlandsson 11 SAYO Indoor 1/12
12.49 Charlie Svahn Lundqvist 10 SAYO Indoor 1/12
12.61 Sigge Herlestam 11 SAYO Indoor 1/12
12.73 Emil Ohm 11 SAYO Indoor 1/12
14.27 Marius Lucassen 11 SAYO Indoor 1/12
14.44 Klas Möller 11 SAYO Indoor 1/12
Manuell tidtagning
9.3m Eliah Hallberg Hossain 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
9.5m Filip Enhörning Edholm 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
9.9m Love Nytén 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.2m Tristan Back 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.3m Emil Ribacke 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.4m Tage Lood Falgén 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.5m Leon Jabbari 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.8m Axel Brink 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.8m Anton Kruse 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
10.8m William Thilers 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.1m Joel Ullberg 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.2m Vidar Martin 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.3m Svante Welander 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.4m Harry Johansson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.4m Anton Norrby 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.4m Jack Viktorsson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.5m Anton Bernström 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.5m Arthur Ljunggren 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
11.6m Léon De La Fuente 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
12.0m Kelvin Widahl 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
12.1m Adam Perhult 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
12.1m Liam Sandfjord 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
12.4m Arvid Westerholm Bjerkner 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
13.9m Douglas Tynnedal 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
200m
21.86 Emil Johansson 02 ISM Norrköping 17/2
23.62 Anton Runemar 02 Marsspelen Örebro 31/3
24.52 Esbjörn Eriksson 03 Turebergs Explosiva #4 6/3
24.59 Hugo Liljegren 03 Turebergs Explosiva #4 6/3
24.67 Levi Sjöö 01 Turebergs Explosiva #2 16/1
24.73 David Mattiasson 01 Hammarbyspelen Sätra 10/2
25.03 Hugo Winther 04 Täby Vinterspel Sätra 20/1
25.70 Per Sandell 76 Turebergs Explosiva #2 16/1
25.83 Isak Franzén 03 Täby Vinterspel Sätra 20/1
26.89 Valter Kjellberg 04 Turebergs Explosiva #2 16/1
26.91 Stellan Back 75 Turebergs Explosiva #3 13/2
27.03 Edvin Olsson 03 Turebergs Explosiva #2 16/1
27.22 Conor Hogan 04 Turebergs Explosiva #2 16/1
27.31 Leonardo Huayna Fernandez 04 IUDM Sätra 16/2
27.72 Anton Gruber 04 Turebergs Explosiva #2 16/1
28.00 John Bäck 06 Turebergs Explosiva #3 13/2
28.02 Tobias Forsberg 77 Turebergs Explosiva #2 16/1
28.03 Edvin Rappe 04 Täby Vinterspel Sätra 20/1
28.04 Simon Lindström 07 Turebergs Explosiva #3 13/2 Klubbrek P12
28.08 Bobbie Baars 58 IVSM Malmö 3/3 Klubbrek M60
28.44 Christopher Lundberg 03 Turebergs Explosiva #3 13/2
28.58 Magnus Ingvarsson 70 IVDM Sätra 13/1
29.04 Tim Nykvist 06 IUDM Sätra 16/2
29.73 Joar Eriksson 07 Vintersportspelen Nyköping 23/3
29.81 Vincent Wettergren 05 Turebergs Explosiva #2 16/1
30.58 Arvid Tiberg 07 IUDM Sätra 16/2
30.82 Jakob Lennermark 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
31.23 Melker Larm 07 IUDM Sätra 16/2
31.57 Frans Levin 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
31.89 Alexander Mickelson 07 IUDM Sätra 16/2
32.25 Ludvig Ellgren 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
32.26 Gustav Snis 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
32.30 Erik Håkansson 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
32.85 Carl Grindange 09 Uppsala Indoor Games 6/1
33.68 Albin Möller 07 Turebergs Explosiva #2 16/1
33.90 Levi Back 08 Uppsala Indoor Games 6/1
36.76 Tudor Tocca 11 Tybblelundsspelen Örebro 2/3
38.01 Oskar Arrhen 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
38.50 Tristan Back 10 Vintersportspelen Nyköping 23/3
43.43 Florian Lindberg 12 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
Manuell tidtagning
32.2m Eliah Hallberg Hossain 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
33.0m Elliot Sjöberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
33.6m Filip Enhörning Edholm 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
35.6m Emil Ribacke 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
36.5m Fred Sjöström 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
37.0m Alvar Engström 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
38.8m Tage Lood Falgén 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
39.7m Victor Cederberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
39.9m Jack Viktorsson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
40.0m Anton Norrby 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
40.1m Vidar Martin 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
40.8m Harry Johansson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
40.9m Anton Kruse 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
41.3m Liam Sandfjord 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
41.3m Arvid Westerholm Bjerkner 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
41.3m Lucas Östling 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
42.1m Ludvig Hellstrand 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
42.2m Olof Pott 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
43.3m Arthur Ljunggren 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
45.3m Loke Bergqvist 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
45.3m Adam Perhult 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
46.0m Sean Hu 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
50.8m Douglas Tynnedal 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
400m
48.55 Emil Johansson 02 IUSM Växjö 24/2 Klubbrek P17
52.22 Kevin Duvert 98 Turebergs Explosiva #4 6/3
53.84 Erik Ahlfont 00 Turebergs Explosiva #1 19/12
54.33 Levis Sjöö 01 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
54.72 Hugo Liljegren 03 Turebergs Explosiva #1 19/12
54.76 Adam Westermark 98 Hammarbyspelen Sätra 9/2
55.15 Hugo Winther 04 Turebergs Explosiva #1 19/12
55.28 Esbjörn Eriksson 03 IUDM Sätra 16/2
57.39 Per Sandell 76 Turebergs Explosiva #1 19/12
58.99 Isak Franzén 03 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
59.15 Hugo Olsson 02 Turebergs Explosiva #1 19/12
59.60 Valter Kjellberg 04 Turebergs Explosiva #4 6/3
60.23 Edvin Olsson 03 IUDM Sätra 16/2
61.27 Stellan Back 75 Turebergs Explosiva #4 6/3
61.59 John Bäck 06 Turebergs Explosiva #4 6/3
61.70 Dante Carstelius 04 Turebergs Explosiva #4 6/3
61.75 Christopher Lundberg 03 Turebergs Explosiva #4 6/3
62.60 Bobbie Baars 58 IVVM Torun POL 24/3 Klubbrek M60
66.46 Simon Lindström 07 Turebergs Explosiva #1 19/12
70.53 Joar Eriksson 07 Turebergs Explosiva #4 6/3
71.17 Måns Lidman 09 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
71.45 Melker Larm 07 Turebergs Explosiva #4 6/3
72.22 Nils Nestor 52 IVSM Malmö 2/3 Klubbrek M65
74.51 Carl Grindange 09 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
74.62 Trausti Mar Dagsson 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
74.69 Oskar Ahlstrand 09 Eskilstunaspelen 17/11
76.19 Gustav Snis 07 Turebergs Explosiva #4 6/3
77.68 Erik Håkansson 07 Turebergs Explosiva #4 6/3
77.94 Elis Björk 09 Eskilstunaspelen 17/11
78.01 Eliah Hallberg Hossain 10 SAYO Indoor 1/12
81.70 Cian Hogan 10 Sista Chansen Huddinge 24/3
81.83 Love Lindberg 10 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
83.07 Elliot Sjöberg 10 SAYO Indoor 1/12
83.18 Alvar Engström 10 Sista Chansen Huddinge 24/3
83.29 Sean Dovander 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
85.21 Filip Edholm 10 SAYO Indoor 1/12
85.21 Emil Ribacke 10 SAYO Indoor 1/12
85.24 Gabriel Ekengren 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
85.98 Love Lindberg 10 Tybblelundsspelen Örebro 2/3
86.88 Pheniqs Fequiere 10 SAYO Indoor 1/12
87.45 Oskar Arrhen 07 Turebergs Explosiva #1 19/12
87.64 Anton Ahlstrand 10 SAYO Indoor 1/12
88.02 Victor Cederberg 10 SAYO Indoor 1/12
88.24 Joel Bäck 08 Tybblelundsspelen Örebro 2/3
89.63 Tage Lood Falgén 10 SAYO Indoor 1/12
90.45 Hugo Meyer 10 SAYO Indoor 1/12
90.99 Tristan Back 10 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
91.01 Tudor Tocca 11 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
91.73 Olle Lundberg 10 SAYO Indoor 1/12
91.79 Edvin Wedin 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
95.96 Hugo Odelind 10 SAYO Indoor 1/12
96.63 Anton Bernström 10 SAYO Indoor 1/12
97.07 Florian Lindberg 12 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
98.51 Olof Pott 10 SAYO Indoor 1/12
600m
1:43.13 John Bäck 06 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
1:48.53 Vilhelm Lood Falgén 07 IUDM Sätra 17/2
1:49.91 Melker Larm 07 IUDM Sätra 17/2
1:55.38 Måns Lidman 09 SAYO Indoor 2/12
1:55.69 Iker Garcia Lundström 07 Hammarbyspelen Sätra 10/2
1:56.24 Isak Englund 09 SAYO Indoor 2/12
1:56.57 Arvid Tiberg 07 IUDM Sätra 17/2
1:57.30 Simon Lindström 07 Uppsala Indoor Games 5/1
1:57.69 Jacob Rappe 06 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
1:59.90 Martin Bergström 08 SAYO Indoor 1/12
2:00.08 Jacob Karlberg 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:00.69 Trausti Mar Dagsson 09 SAYO Indoor 2/12
2:01.34 Frans Levin 07 SAYO Indoor 2/12
2:02.05 Levi Back 08 Aimsoft Games Västerås 6/4
2:02.61 Jakob Bergström 06 SAYO Indoor 1/12
2:04.05 Oskar Ahlstrand 09 SAYO Indoor 2/12
2:04.15 Emil Svensson 08 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
2:04.58 Filip Söderlund 09 SAYO Indoor 2/12
2:04.77 Elias Hovmöller 08 SAYO Indoor 1/12
2:04.87 James Singh 06 SAYO Indoor 1/12
2:05.98 Erik Håkansson 07 SAYO Indoor 2/12
2:06.77 Carl Grindange 09 MAIK Indoor Göteborg 23/2
2:08.95 Elis Björk 09 SAYO Indoor 2/12
2:09.69 Viktor Berg 09 SAYO Indoor 2/12
2:10.40 Emil Sigfridson 09 SAYO Indoor 2/12
2:11.74 Liam Dovander 07 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
2:11.95 Albin Opdahl 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:12.00 Ludvig Ellgren 07 Första Chansen Huddinge 18/11
2:12.60 Viktor Graufelds 08 SAYO Indoor 1/12
2:14.45 Joel Bäck 08 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
2:14.52 Axel Falk 09 SAYO Indoor 2/12
2:15.34 Simon Forsberg 08 SAYO Indoor 1/12
2:15.50 Filip Hessle 06 SAYO Indoor 1/12
2:16.29 Erik Andrén 09 SAYO Indoor 2/12
2:16.41 Edvin Hansen Tydén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:19.50 Love Lindberg 10 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
2:19.72 Valter Hortans 09 SAYO Indoor 2/12
2:21.77 Diego Zagai Roel 08 SAYO Indoor 1/12
2:21.94 Jack Forssmed 09 SAYO Indoor 2/12
2:22.26 Liam Malmström 09 SAYO Indoor 2/12
2:25.17 Albin Möller 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:28.29 Alexander Mickelson 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:30.13 Edvin Möller 09 SAYO Indoor 2/12
2:30.42 Valter Johansson 08 SAYO Indoor 1/12
2:32.62 Gabriel Melander 09 SAYO Indoor 2/12
2:40.07 Gustav Virgin Eriksson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
800m
1:55.79 Johan Eriksson 88 ISM Norrköping 16/2
2:03.47 Emil Johansson 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:04.27 Sebastian Christenson 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:07.29 Kevin Duvert 98 Turebergs Explosiva #3 13/2
2:18.47 Conor Hogan 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:19.39 Hugo Winther 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:19.63 Anton Runemar 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:20.54 Elliot Duvert 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:20.59 Tristan Back 10 Aimsoft Games Västerås 6/4
2:20.66 Leonardo Huayna Fernandez 04 SAYO Indoor 2/12
2:22.86 Hugo Liljegren 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:25.00 Esbjörn Eriksson 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:25.23 Bobbie Baars 58 IVVM Torun POL 27/3 Klubbrek M60
2:25.87 Patrik Karlsson 62 IVSM Malmö 3/3
2:26.98 John Bäck 06 IUDM Sätra 17/2
2:27.38 Edvin Olsson 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:28.03 Arvid Eliasson 04 Turebergs Explosiva #3 13/2
2:31.47 Marcus Grindange 72 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2:31.83 Christopher Lundberg 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
2:35.92 Lowe Barkvall 06 IUDM Sätra 17/2
2:41.49 Arvid Tiberg 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
2:45.13 Jakob Bergström 06 Turebergs Explosiva #3 13/2
2:45.89 Nils Nestor 52 IVVM Torun POL 27/3
2:46.31 Iker Garcia Lundström 07 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
3:21.81 Oskar Arrhen 07 Turebergs Explosiva #3 13/2
1000m
2:36.28 Edvin Hagberg 99 IJSM Mångkamp Uppsala 3/2
2:56.33 Conor Hogan 04 IUSM Västerås 9/3
3:05.10 Valter Kjellberg 04 IUDM Sätra 17/2
3:07.35 Leonardo Huayna Fernandez 04 IUDM Sätra 17/2
3:13.27 Simon Buskas 04 Turebergs Explosiva #1 19/12
3:14.25 Anton Gruber 04 Hammarbyspelen Sätra 9/2
3:33.60 Melker Larm 07 Turebergs Explosiva #4 6/3
3:41.92 Nils Nestor 52 Turebergs Explosiva #4 6/3 Klubbrek M65
1500m
3:59.95 Tim Sundström 89 ISM Norrköping 16/2
4:25.36 Sebastian Christenson 02 IUSM Växjö 23/2
4:43.71 Patrik Karlsson 62 IVVM Torun POL 29/3 Klubbrek M55
4:59.83 Simon Buskas 04 Turebergs Explosiva #2 16/1
5:40.76 Nils Nestor 52 IVVM Torun POL 29/3 Klubbrek M65
6:03.61 James Singh 06 Turebergs Explosiva #2 16/1 Klubbrek P13
1 eng mile
4:22.98 Tim Sundström 89 Inneserien Örebro 31/1
3000m
8:10.98 Amanuel Gergis 96 Metz FRA 10/2
8:17.90 Napoleon Solomon 94 ISM Norrköping 16/2
8:18.66 Daniel Lundgren 85 Gent BEL 8/2
9:59.82 Patrik Karlsson 62 IVVM Torun POL 24/3 Klubbrek M55
10:46.38 Björn Axelsson 73 IVDM Sätra 13/1 Klubbrek M45
12:30.05 Nils Nestor 52 IVVM Torun POL 24/3
60m häck
9.12 Edvin Hagberg 99 IJSM Mångkamp Uppsala 3/2
60m häck 91.4 cm (P17)
8.16 Emil Johansson 02 IUSM Växjö 23/2 Klubbrek P17
8.52 Elliot Duvert 03 IUDM Sätra 16/2
9.65 Hugo Liljegren 03 Turebergs Explosiva #2 16/1
12.34 Erik Dahlberg 12 Turebergs Explosiva #1 19/12
60m häck 84.0 cm (P15 - P14)
8.72 Hugo Winther 04 IUDM Sätra 16/2 Klubbrek P15
10.44 Conor Hogan 04 Turebergs Explosiva #2 16/1
60m häck 76.2 cm (P13 - P12)
9.90 John Bäck 06 Turebergs Explosiva #1 19/12
10.31 Jonathan Edberg 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
10.66 Simon Lindström 07 Vinterspelen Örebro 17/11
11.09 Jacob Semb-Josefson 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
11.55 Jakob Lennermark 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
11.88 Melker Larm 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
11.94 Arvid Tiberg 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
12.02 Albin Möller 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
12.09 Liam Dovander 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
12.31 Ludvig Ellgren 07 Turebergs Explosiva #1 19/12
12.36 Joar Eriksson 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
12.50 Gustav Snis 07 Turebergs Explosiva #4 6/3
12.57 Jacob Rappe 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
12.75 Erik Håkansson 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
12.84 Carl Grindange 09 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
12.96 Levi Back 08 Uppsala Indoor Games 6/1
13.00 Casper Håkansson 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
13.41 Karl Thilers 07 SAYO Indoor 2/12
13.69 Frans Levin 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
13.76 Viktor Holmertz 07 SAYO Indoor 2/12
14.10 Alexander Mickelson 07 SAYO Indoor 2/12
14.74 Oskar Arrhen 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
60m häck 68.6 cm (P11)
12.16 Carl Grindange 09 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
12.59 Levi Back 08 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
60m häck 60.0 cm (P11)
10.65 Adam Chrifi 08 SAYO Indoor 2/12
10.67 Emil Svarverud Svensson 08 SAYO Indoor 2/12
11.04 Elias Hovmöller 08 SAYO Indoor 2/12
11.59 John Singh 08 SAYO Indoor 2/12
11.79 Levi Back 08 SAYO Indoor 2/12
11.98 Jacob Karlberg 08 SAYO Indoor 2/12
12.00 William Strömberg 08 SAYO Indoor 2/12
12.04 Martin Bergström 08 SAYO Indoor 2/12
13.03 Simon Sjölund 08 SAYO Indoor 2/12
13.72 Simon Forsberg 08 SAYO Indoor 2/12
40m häck 60.0 cm (P10)
7.51 Carl Grindange 09 SAYO Indoor 2/12
7.66 Oskar Ahlstrand 09 SAYO Indoor 2/12
7.67 Trausti Mar Dagsson 09 SAYO Indoor 2/12
7.93 Albin Opdahl 09 SAYO Indoor 2/12
8.12 Filip Söderlund 09 SAYO Indoor 2/12
8.15 Viktor Berg 09 SAYO Indoor 2/12
8.20 Axel Falk 09 SAYO Indoor 2/12
8.21 Emil Sigfridson 09 SAYO Indoor 2/12
8.36 Elis Björk 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
8.38 Isak Englund 09 SAYO Indoor 2/12
8.57 Edvin Wedin 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
8.58 Jack Forssmed 09 SAYO Indoor 2/12
8.70 Liam Malmström 09 SAYO Indoor 2/12
8.71 Måns Lidman 09 SAYO Indoor 2/12
8.88 Sean Dovander 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
8.96 Erik Andrén 09 SAYO Indoor 2/12
9.64 Arvid Narvinger 09 SAYO Indoor 2/12
9.68 Edvin Möller 09 SAYO Indoor 2/12
9.75 Gabriel Melander 09 SAYO Indoor 2/12
10.02 Gustav Virgin Eriksson 09 SAYO Indoor 2/12
Höjd
1.92 Elliot Duvert 03 IUSM Mångkamp Uppsala 3/2
1.86 Erik Dahlberg 02 Uppsala Indoor Games 6/1
1.86 Edvin Hagberg 99 IJSM Mångkamp Uppsala 2/2
1.81 Emil Pettersson 02 IUSM Växjö 24/2
1.79 Teodor Duvert 01 Hammarbyspelen Sätra 9/2
1.77 Emil Johansson 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
1.65 Johan Redborg 81 Hälsingespelen Bollnäs 19/1 Klubbrek M35
1.61 Hugo Winther 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
1.61 Valter Kjellberg 04 Hammarbyspelen Sätra 10/2
1.60 Jonathan Edberg 06 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1 Klubbrek P13
1.59 Sebastian Cabanas Andersson 04 IUDM Sätra 16/2
1.53 Christopher Lundberg 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
1.49 Simon Lindström 07 IUDM Sätra 16/2
1.45 Conor Hogan 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
1.42 Magnus Ingvarsson 70 IVDM Sätra 12/1
1.41 Anton Runemar 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
1.35 Gustav Snis 07 Första Chansen Huddinge 17/11
1.32 Arvid Tiberg 07 IUDM Sätra 16/2
1.32 Alexander Mickelson 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.32 Albin Möller 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.32 Karl Thilers 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.32 Liam Dovander 07 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
1.30 Jan de Besche 50 IVDM Sätra 12/1
1.28 Melker Larm 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.28 Erik Håkansson 07 Uppsala Indoor Games 6/1
1.28 Emil Svarverud Svensson 08 SAYO Indoor 1/12
1.26 Casper Håkansson 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
1.26 Frans Levin 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
1.24 Viktor Berg 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
1.23 John Singh 08 SAYO Indoor 1/12
1.21 Levi Back 08 Uppsala Indoor Games 5/1
1.18 Oskar Ahlstrand 09 Eskilstunaspelen 17/11
1.18 Carl Grindange 09 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
1.18 Elias Hovmöller 08 SAYO Indoor 1/12
1.18 Elias Petersen 08 SAYO Indoor 1/12
1.16 Eliah Hallberg Hossain 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
1.15 Erik Andrén 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
1.15 Isak Englund 09 Uppsala Indoor Games 5/1
1.15 Trausti Mar Dagsson 09 Eskilstunaspelen 17/11
1.15 Nils Wallström 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
1.13 Simon Forsberg 08 SAYO Indoor 1/12
1.13 Diego Zagai Roel 08 SAYO Indoor 1/12
1.12 Edvin Hansen Tydén 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.12 Elis Björk 09 SAYO Indoor 2/12
1.12 Emil Sigfridson 09 SAYO Indoor 2/12
1.11 Theo Bergqvist 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
1.09 Liam Malmström 09 Eskilstunaspelen 17/11
1.07 Filip Söderlund 09 SAYO Indoor 2/12
1.05 Ludvig Håkansson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
1.04 Filip Enhörning Edholm 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
1.03 Martin Bergström 08 SAYO Indoor 1/12
1.02 Jack Forssmed 09 SAYO Indoor 2/12
1.02 Albin Opdahl 09 SAYO Indoor 2/12
1.02 Edvin Wedin 09 SAYO Indoor 2/12
1.01 Måns Lidman 09 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
0.99 Love Lindberg 10 Tybblelundsspelen Örebro 2/3
0.98 Tage Lood Falgén 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.97 Anton Ahlstrand 10 Sista Chansen Huddinge 23/3
0.97 Theo Hiller 09 Sista Chansen Huddinge 23/3
0.95 Harry Johansson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.92 Loke Bergqvist 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.92 Edvin Möller 09 SAYO Indoor 2/12
0.92 Anton Norrby 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.92 Emil Ribacke 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.92 Elliot Sjöberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.92 Fred Sjöström 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.89 Anton Kruse 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.89 Vidar Martin 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.89 Olof Pott 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.87 Gabriel Melander 09 SAYO Indoor 2/12
0.86 Tristan Back 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.86 Victor Cederberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.86 Alvar Engström 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.86 Sean Hu 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.86 Lucas Östling 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.83 Arvid Westerholm Bjerkner 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.83 Jack Viktorsson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.80 Ludvig Hellstrand 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.80 Liam Sandfjord 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
0.75 Arthur Ljunggren 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
Stav
4.32 Stellan Back 75 Just Pole Vault Sätra 26/1 Klubbrek M40
4.25 Edvin Hagberg 99 IJSM Mångkamp Uppsala 3/2
4.05 Elliot Duvert 03 IUDM Sätra 17/2 Klubbrek P16
3.80 Erik Dahlberg 02 Uppsala Indoor Games 5/1
2.80 Hugo Winther 04 Uppsala Indoor Games 6/1
2.73 Jacob Semb-Josefson 06 IUDM Sätra 16/2
2.34 Levi Back 08 Aimsoft Games Västerås 6/4
2.20 Jonathan Edberg 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.93 Joel Billing 06 IUDM Sätra 16/2
1.75 Jacob Rappe 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.73 Liam Dovander 07 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
1.60 Jakob Bergström 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.60 John Bäck 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.60 Lucas Sannebro 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.60 Simon Lindström 07 Uppsala Indoor Games 5/1
1.60 Carl Grindange 09 Luciaspelen Sätra 15/12
1.45 Hugo Renström 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
1.30 Vincent Källström 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
Längd
6.79 Kiran Karlström 01 Hammarbyspelen Sätra 9/2
6.67 Filip Nyström 00 Hammarbyspelen Sätra 9/2 Klubbrek P19
6.34 Edvin Hagberg 99 IJSM Mångkamp Uppsala 2/2
6.17 Elliot Duvert 03 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
6.14 Emil Johansson 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
5.87 Theodor Duvert 01 Täby Vinterspel Sätra 19/1
5.82 Hugo Winther 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
5.62 Anton Runemar 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
5.43 Hugo Olsson 02 Uppsala Indoor Games 5/1
5.39 Sebastian Cabanas Andersson 04 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
4.95 Magnus Ingvarsson 70 IVDM Sätra 12/1
4.78 Sebastian Christenson 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
4.75 Hugo Liljegren 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
4.60 Conor Hogan 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
4.37 Leonardo Huayna Fernandez 04 IUDM Sätra 16/2
4.05 Edvin Olsson 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
Längd med zon
4.84 Jonathan Edberg 06 Sista Chansen Huddinge 24/3
4.80 Simon Lindström 07 Marsspelen Örebro 31/3
4.64 John Bäck 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
4.33 Gustav Snis 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
4.30 Jacob Semb-Josefson 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
4.30 Oskar Ahlstrand 09 Luciaspelen Sätra 15/12
4.21 Joel Billing 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
4.17 Adam Chrifi 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.13 Alexander Mickelson 07 IUDM Sätra 16/2
4.12 Melker Larm 07 IUDM Sätra 16/2
4.09 Arvid Tiberg 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
4.07 Joar Eriksson 07 IUDM Sätra 16/2
4.01 Eliah Hallberg Hossain 10 Scandic Indoor Games Huddinge 27/1
3.98 Jakob Lennermark 07 Täby Vinterspel Sätra 19/1
3.97 Vincent Källström 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.94 Robin Hasselgren 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.94 Ludvig Ellgren 07 IUDM Sätra 16/2
3.92 Erik Håkansson 07 IUDM Sätra 16/2
3.91 Carl Grindange 09 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
3.90 Liam Dovander 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.89 Frans Levin 07 Täby Vinterspel Sätra 19/1
3.86 Oskar Kruse 06 SAYO Indoor 1/12
3.82 Trausti Mar Dagsson 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
3.79 Nils Wallström 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.77 Levi Back 08 Aimsoft Games Västerås 6/4
3.76 Hugo Renström 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.73 John Singh 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.72 Edvin Hansen Tydén 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.69 Joel Bäck 08 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
3.69 Daniel Opdahl 06 SAYO Indoor 1/12
3.67 Jacob Karlberg 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.67 Måns Lidman 09 Skadespelen Gävle 17/2
3.62 Jacob Rappe 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.61 Edvin Wedin 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
3.59 Iker Garcia Lundström 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.59 Karl Thilers 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.56 Lucas Sannebro 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.56 Viktor Berg 09 Täby Vinterspel Sätra 19/1
3.54 Ludwig Engde 08 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
3.51 Jakob Bergström 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.51 Simon Linder 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.48 Isak Englund 09 Luciaspelen Sätra 15/12
3.48 Casper Håkansson 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.43 Filip Enhörning Edholm 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
3.39 Tristan Back 10 Aimsoft Games Västerås 6/4
3.36 Martin Bergström 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.35 Filip Edholm 10 SAYO Indoor 1/12
3.35 Albin Opdahl 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.35 Love Lindberg 10 Haninge Open Handen 16/3
3.30 Elis Björk 09 Eskilstunaspelen 17/11
3.27 Albin Möller 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.25 Liam Malmström 09 Eskilstunaspelen 17/11
3.24 Theo Bergqvist 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.23 Elliot Sjöberg 10 SAYO Indoor 1/12
3.22 Alvar Engström 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
3.21 Filip Hessle 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
3.19 Erik Andrén 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.11 Jack Forssmed 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.10 Tage Lood Falgén 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
3.10 Tudor Tocca 11 Tybblelundsspelen Örebro 2/3
3.09 Samuel Petersen 11 SAYO Indoor 1/12
3.07 Harry Johansson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
3.06 David Redborg 11 SAYO Indoor 1/12
3.05 Sean Dovander 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
3.04 Filip Zuckerman 11 SAYO Indoor 1/12
3.03 Oskar Arrhen 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.01 Vidar Martin 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.98 Hugo Odelind 10 SAYO Indoor 1/12
2.98 Emil Ribacke 10 SAYO Indoor 1/12
2.95 Pheniqs Fequiere 10 SAYO Indoor 1/12
2.93 Gabriel Ekengren 11 SAYO Indoor 1/12
2.92 Fred Sjöström 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.91 Fred Hofverberg 10 SAYO Indoor 1/12
2.90 Cian Hogan 10 Sista Chansen Huddinge 24/3
2.86 Olof Pott 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.85 Frans Leander 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.83 Anton Ahlstrand 10 SAYO Indoor 1/12
2.83 Jack Viktorsson 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.80 Axel Brink 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.80 Olle Lundberg 10 SAYO Indoor 1/12
2.79 Hugo Meyer 10 SAYO Indoor 1/12
2.78 Anton Kruse 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.78 Liam Sandfjord 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.78 Svante Welander 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.77 Edvin Möller 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.77 Anton Norrby 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.75 Anton Elmqvist 10 SAYO Indoor 1/12
2.75 Gustav Virgin Eriksson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.74 William Thilers 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.72 Karl Hjort 10 SAYO Indoor 1/12
2.72 Ludvig Håkansson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
2.71 Victor Cederberg 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.69 Billy Ederyd 11 SAYO Indoor 1/12
2.64 Arthur Ljunggren 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.64 Florian Lindberg 12 Haninge Open Handen 16/3
2.63 Joel Ullberg 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.56 Kelvin Widahl 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.55 Aron Andrén 11 SAYO Indoor 1/12
2.55 Ludvig Hellstrand 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.55 Lucas Östling 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.52 Aston Soini Nordström 11 SAYO Indoor 1/12
2.50 Filip Dahlborn 11 SAYO Indoor 1/12
2.49 Anton Bernström 10 SAYO Indoor 1/12
2.44 Arvid Westerholm Bjerkner 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.43 Leon Jabbari 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.42 Sean Hu 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.39 Nils Erlandsson 11 SAYO Indoor 1/12
2.38 Léon De La Fuente 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.37 Adam Perhult 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.31 Edwin Matsers 11 SAYO Indoor 1/12
2.30 Alex Forsberg 10 SAYO Indoor 1/12
2.14 August Agö Lindberg 11 Sista Chansen Huddinge 23/3
2.11 Loke Bergqvist 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.10 Måns Joachimsson 11 SAYO Indoor 1/12
2.03 Douglas Tynnedal 10 Rekordjakten 10#2 Sollentuna 9/12
2.02 Marius Lucassen 11 SAYO Indoor 1/12
1.94 Adam Dunkars 11 SAYO Indoor 1/12
1.91 Arian Ronquist 11 SAYO Indoor 1/12
1.90 Viggo Rybing 11 SAYO Indoor 1/12
1.90 Charlie Svahn Lundqvist 10 SAYO Indoor 1/12
Tresteg
12.72 Filip Nyström 00 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
11.30 Sebastian Cabanas Andersson 04 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
Tresteg med zon
10.37 John Bäck 06 IUDM Sätra 17/2
9.58 Simon Lindström 07 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
8.57 Arvid Tiberg 07 IUDM Sätra 17/2
8.53 Gustav Snis 07 Hammarbyspelen Sätra 9/2
8.43 Ludvig Ellgren 07 IUDM Sätra 17/2
8.38 Jakob Lennermark 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
8.36 Erik Håkansson 07 Hammarbyspelen Sätra 9/2
8.05 Frans Levin 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
7.85 Joar Eriksson 07 Hammarbyspelen Sätra 9/2
Kula 7.26 kg
12.33 Stellan Back 75 Turebergs Explosiva #3 13/2
11.19 Edvin Hagberg 99 IJSM Mångkamp Uppsala 2/2
9.40 Lars-Göran Nylén 75 IVDM Sätra 12/1
9.38 Fredrik Ellgren 76 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
9.27 Magnus Ingvarsson 70 IVDM Sätra 12/1 Klubbrek M45
Kula 6.0 kg (P19)
17.35 Lukas Björninger 00 Turebergs Explosiva #2 16/1 Klubbrek P19
12.41 Emil Holm 01 Turebergs Explosiva #3 13/2
Kula 5.0 kg (P17)
17.46 Jesper Ahlin 03 IUSM Västerås 9/3 Klubbrek P16
16.29 Karl Ludvik 02 Uppsala Indoor Games 5/1
13.52 Teo Paganus 03 IUSM Västerås 9/3
12.75 Elliot Duvert 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
11.80 Fredrik Frunck 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
10.30 Esbjörn Eriksson 03 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
10.23 Emil Johansson 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
10.21 Hugo Winther 04 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
9.32 Hugo Liljegren 03 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
8.48 Anton Runemar 02 Kraftmätningen 17 år Sollentuna 16/3
Kula 4.0 kg (M75 - )
6.71 Bo Sundström 40 IVDM Sätra 12/1
Kula 3.0 kg (P13 - P12)
10.43 Jacob Semb-Josefson 06 Hammarbyspelen Sätra 9/2
9.20 Jonathan Edberg 06 Uppsala Indoor Games 5/1
9.00 Jacob Rappe 06 Lilla Globen-galan Sätra 2/2
8.61 Joel Billing 06 IUDM Sätra 16/2
8.33 Daniel Opdahl 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
8.23 Ludvig Ellgren 07 Hammarbyspelen Sätra 9/2
7.83 Oskar Kruse 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
7.63 Liam Dovander 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
7.49 Simon Lindström 07 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
7.25 Karl Thilers 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
7.19 Alexander Mickelson 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
7.11 Edvin Hansen Tydén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
6.89 Iker Garcia Lundström 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
6.50 Felix Vangstad 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.50 Jakob Bergström 06 SAYO Indoor 2/12
6.41 Arvid Tiberg 07 Första Chansen Huddinge 18/11
6.33 Albin Möller 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.27 Melker Larm 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.22 Simon Linder 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.14 Filip Hessle 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
6.12 Frans Leander 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.95 Theo Bergqvist 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.89 John Bäck 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.89 Casper Håkansson 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.83 Lucas Sannebro 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.78 Hugo Renström 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.61 Vincent Källström 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.42 Robin Hasselgren 06 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.27 Vilhelm Lood Falgén 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.24 Erik Håkansson 07 Stockholmkampen Sollentuna 7/4
5.10 Joar Eriksson 07 Gavlehov Indoor Youth Gävle 9/12
4.22 Oskar Arrhen 07 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
Kula 2.0 kg (P10 - P11)
7.71 Adam Chrifi 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
7.70 Levi Back 08 Uppsala Indoor Games 6/1
7.60 Jacob Karlberg 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
7.19 Elias Hovmöller 08 SAYO Indoor 2/12
6.92 William Strömberg 08 SAYO Indoor 2/12
6.86 Carl Grindange 09 Luciaspelen Sätra 15/12
6.80 Nils Wallström 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
6.75 Oliver Carlsson 08 SAYO Indoor 2/12
6.71 Joel Bäck 08 Scandic Indoor Games Huddinge 26/1
6.57 Oskar Ahlstrand 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
6.47 Martin Bergström 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
6.46 Elis Björk 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
6.21 Erik Andrén 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
6.12 Edvin Wedin 09 Gavlehov Indoor Youth Gävle 8/12
6.10 Liam Malmström 09 Eskilstunaspelen 17/11
5.73 John Singh 08 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.63 Isak Englund 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.44 Trausti Mar Dagsson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
5.38 Love Lindberg 10 Westinghouse Inlagda Gurkspel Västerås 19/1
5.34 Anton Bernström 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
5.22 Olof Pott 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
5.20 Anton Kruse 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
5.13 Måns Lidman 09 Skadespelen Gävle 17/2
5.10 Axel Brink 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
5.09 Sean Dovander 09 Lilla Hammarbyspelen Sätra 17/3
5.07 Filip Enhörning Edholm 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
4.99 Jack Forssmed 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.96 Florian Lindberg 12 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
4.95 Eliah Hallberg Hossain 10 Uppsala Indoor Games 6/1
4.82 Emil Ribacke 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
4.80 Tudor Tocca 11 Tybblelundsspelen Örebro 2/3
4.68 Alvar Engström 10 Täby Vinterspel Sätra 20/1
4.67 Harry Johansson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
4.59 Tristan Back 10 Luciaspelen Sätra 15/12
4.46 Tudor Tocca 11 Uppsala Indoor Games 6/1
4.37 Liam Sandfjord 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
4.34 Edvin Möller 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
4.28 Gabriel Ekengren 11 Ungdomsspelen Eskilstuna 19/4
4.08 Love Nytén 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
4.00 Arvid Westerholm Bjerkner 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.97 Joel Ullberg 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.85 Vidar Martin 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.80 Léon De La Fuente 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.76 William Thilers 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.75 Gustav Virgin Eriksson 09 Hälsingespelen Bollnäs 19/1
3.68 Tage Lood Falgén 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.65 Leon Jabbari 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.63 Anton Norrby 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.55 Adam Perhult 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.55 Svante Welander 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.40 Douglas Tynnedal 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
3.18 Kelvin Widahl 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.72 Jack Viktorsson 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.50 Arthur Ljunggren 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
2.30 Loke Bergqvist 10 Rekordjakten 10#1 Sollentuna 21/10
Vikt 15.88 kg
11.84 Emil Holm 01 Turebergs Explosiva #3 13/2 Klubbrek P18
Vikt 11.34 kg (P17)
20.78 Karl Ludvik 02 IUSM Växjö 23/2
18.33 Jesper Ahlin 03 IUSM Västerås 10/3
16.72 Fredrik Frunk 03 IUSM Västerås 10/3
Vikt 15.88 kg (M35 - M45)
11.74 Stellan Back 75 Turebergs Explosiva #3 13/2
11.59 Lars-Göran Nylén 75 IVDM Sätra 13/1
Vikt 7.26 kg (M70 - M75)
8.13 Bo Sundström 40 IVDM Sätra 13/1
Sjukamp
4936e Edvin Hagberg 99 IJSM Mångkamp Uppsala 2-3/2 Klubbrek M, M22
Sjukamp (P16)
4560e Elliot Duvert 03 IUSM Mångkamp Uppsala 2-3/2
Fyrkamp
3390 Jonathan Edberg 06 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
2118 Carl Grindange 09 IUDM Mångkamp Sätra 12/1
2032 Levi Back 08 IUDM Mångkamp Sätra 12/1