Stafett 2018
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Ida Winther 01 51.02 F17 Gustav Kjell 96 43.41 M
Maja Sund 01 Stafett-DM Sätra Emil Johansson 02 Lag-SM kval Karlstad
Clara Billing 02 16/5 Filip Nyström 00 19/5
Ronja Chrifi 02 Emil Winther 99
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Ida Winther 01 51.44 F17 Filip Nyström 00 43.83 M
Maja Sund 01 Lag-USM Malmö Staffan Risberg 99 Stafett-DM Sätra
Clara Billing 02 19/8 Erik Ahlfont 00 16/5
Ronja Chrifi 02 Martin Berg 00
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Ida Winther 01 52.45 F17 Emil Winther 99 3:16.40 M
Maja Sund 01 Svealandsmatchen Sätra Johan Eriksson 88 Stafett-SM Göteborg/S
Praya Darvishi Gaziani 03 20/5 Edvin Hagberg 99 27/5
Moa Nyström 03 Benjamin Mullen 87
 
Stafett 3x800m Stafett 4x100m
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 7:18.35 F17 Filip Nyström 00 44.04 P19
Alice Berg 02 Stafett-SM Göteborg/S Staffan Risberg 99 Stafett-SM Göteborg/S
Maja Sund 01 27/5 Erik Ahlfont 99 27/5
  Martin Berg 00
Stafett 4x80m
Moa Nyström 03 41.62 F15 Stafett 1000m
Vanna Ullén 03 Stafett-SM Göteborg/S Erik Ahlfont 00 2:04.45 P19
Hedda Folkhage 03 27/5 Filip Nyström 00 Stafett-SM Göteborg/S
Jennifer Ravelius 03 Emil Winther 99 26/5
Edvin Hagberg 99
Stafett 4x80m
Moa Nyström 03 42.36 F15 Stafett 1000m
Vanna Ullén 03 Stafett-DM Sätra Erik Ahlfont 00 2:04.54 P19
Hedda Folkehage 03 16/5 Filip Nyström 00 Stafett-SM Göteborg/S
Jennifer Revelius 02 Emil Winther 99 26/5
Edvin Hagberg 99 tappad pinne växel 2
Stafett 4x80m
Karin Andersson Berger 04 43.44 F15 Stafett 4x100m
Lorena Guzman 04 Stafett-DM Sätra Filip Engström 01 44.95 P17
Elin Snis 04 16/5 Emil Johansson 01 Stafett-SM Göteborg/S
Linda Edberg 04 Hugo Liljegren 03 27/5
Hugo Olsson 02
Stafett 5x60m
Anna Strunke 05 41.02 F13 Stafett 4x100m
Matilda Petersson 06 Stafett-DM Huddinge Filip Engström 01 45.15 P17
Elsa Kagevik 06 12/9 Emil Johansson 02 Stafett-DM Sätra
Kajsa Cabanas Andersson 06 Hugo Liljegren 03 16/5
Ayla Hallberg Hossain 06 Hugo Olsson 02
Stafett 5x60m Stafett 1000m
Besiana Dalipi 05 42.43 F13 Hugo Olsson 02 2:04.27 P17
Annie Grindange 06 Stafett-DM Huddinge Hugo Liljegren 02 Stafett-SM Göteborg/S
Alva Back 06 12/9 Filip Engström 02 26/5
Ida Chrifi 06 Emil Johansson 02
Ella Fallope 06
Stafett 1000m
Stafett 5x60m Hugo Olsson 02 2:04.39 P17
Lara Johnsson 05 43.89 F13 Hugo Liljegren 02 Stafett-SM Göteborg/S
Anna Strunke 05 Stockholmskampen Hässelby Filip Engström 02 26/5
Meilina Lidström 05 30/5 Emil Johansson 02
Besiania Dalipi 05
Agnes Olsson 05 Stafett 4x80m
Esbjörn Eriksson 03 36.92 P15
Stafett 5x60m Hugo Winther 04 Stafett-SM Göteborg/S
Anna Strunke 05 43.97 F13 Isak Franzén 03 27/5
Lara Johnsson 05 Stockholmskampen Ensked Teo Paganus 03
Meilina Lidström 05 22/9
Besiana Dalipi 05 Stafett 4x80m
Agnes Olsson 05 Esbjörn Eriksson 03 37.41 P15
Hugo Winther 04 Stafett-SM Göteborg/S
Stafett 3x600m Isak Franzén 03 27/5
Ella Fallope 06 5:46.22 F13 Teo Paganus 03
Alva Back 06 Stafett-DM Huddinge
Elsa Kagevik 06 12/9 Stafett 4x80m
Esbjörn Eriksson 03 37.67 P15
Stafett 3x600m Hugo Winther 02 Stafett-DM Sätra
Ida Chrifi 06 6:13.93 F13 Isak Franzén 03 16/5
Annie Grindange 06 Stafett-DM Huddinge Teo Paganus 03
Ayla Hallberg Hossain 06 12/9
Stafett 4x80m
Stafett 3x600m Christoffer Lundberg 03 43.65 P15
Agnes Olsson 05 6:17.97 F13 Conor Hogan 04 Stafett-DM Sätra
Besiana Dalipi 05 Stafett-DM Huddinge Valter Kjellberg 04 16/5
Matilda Petersson 06 12/9 Anton Gruber 04
Stafett 5x60m Stafett 3x600m
Matilda Petersson 06 40.99 F12 Lowe Barkvall 06 5:45.05 P13
Elsa Kagevik 06 Stockholmskampen Huddinge Lucas Källman 06 Stafett-DM Huddinge
Ella Fallope 06 5/9 John Bäck 06 12/9
Kajsa Cabanas Andersson 06
Ayla Hallberg Hossain 06 Stafett 3x600m
Fabian Törnqvist 06 6:16.34 P13
Stafett 5x60m Jakob Bergström 06 Stafett-DM Huddinge
Annie Grindange 06 41.28 F12 Jacob Rappe 06 12/9
Alva Back 06 Stockholmskampen Huddinge
Ida Chrifi 06 5/9 Stafett 5x60m
Kajsa Cabanas Andersson 06 Daniel Opdahl 06 43.30 P12
Ayla Hallberg Hossain 06 Jacob Semb-Josefson 06 Stockholmskampen Huddinge
Vincent Källström 06 5/9
Stafett 5x60m John Bäck 06
Annie Grindange 06 41.50 F12 Jonathan Edberg 06
Alva Back 06 Stockholmskampen Enskede
Ida Chrifi 06 22/9 Stafett 5x60m
Kajsa Cabanas Andersson 06 Felix Vangstad 06 43.59 P12
Ayla Hallberg Hossain 06 Jakob Bergström 06 Stockholmskampen Hässelby
Jacob Rappe 06 30/5
Stafett 5x60m Jacob Semb-Josefsson 06
Matilda Petersson 06 41.71 F12 Lowe Barkwall 06
Elsa Kagevik 06 Stockholmskampen Enskede
Ella Fallope 06 22/9 Stafett 5x60m
Kajsa Cabanas Andersson 06 Lowe Barkvall 06 45.84 P12
Ayla Hallberg Hossain 06 Oskar Kruse 06 Stockholmskampen Huddinge
Jakob Rappe 06 5/9
Stafett 5x60m Jakob Bergström 06
Matilda Petersson 06 42.61 F12 Jonathan Edberg 06
Elsa Kagevik 06 Stockholmskampen Hässelby
Ella Fallope 06 30/5 Stafett 5x60m
Kajsa Cabanas Andersdson 06 Lowe Barkwall 06 45.95 P12
Ayla Hallberg Hossain 06 Vincent Källström 06 Stockholmskampen Hässelby
John Bäck 06 30/5
Stafett 5x60m Jacob Semb-Josefsson 06
Annie Grindange 06 42.85 F12 Joel Billing 06
Alva Back 06 Stockholmskampen Hässelby
Ida Chrifi 06 30/5 Stafett 5x60m
Kajsa Cabanas Andersdson 06 Oskar Kruse 06 46.29 P12
Ayla Hallberg Hossain 06 Jacob Rappe 06 Stockholmskampen Enskede
Jacob Bergström 06 22/9
Stafett 5x60m Felix Vangstad 06
Matilda Petersson 06 47.86 F12 Tim Nykvist 06
Linnéa Sandström 06 Stockholmskampen Huddinge
Ella Fallope 06 5/9 Stafett 5x60m
Esther Melander 06 Jonathan Edberg 06 47.50 P12
Amisha Aubun 06 Jacob Semb-Josefson 06 Stockholmskampen Enskede
Vincent Källström 06 22/9
Stafett 5x60m John Bäck 06
Alva Jobson Orrmo 06 48.65 F12 Tim Nykvist 06
Esther Melander 06 Stockholmskampen Ensked
Linnéa Sandström 06 22/9 Stafett 5x60m
Annie Sjöland 06 Daniel Opdahl 06 47.52 P12
Klara Grundin 06 Oskar Kruse 06 Stockholmskampen Hässelby
Lukas Sannebro 06 30/5
Stafett 5x60m Vincent Källström 06
Amisha Aubun 06 50.79 F12 John Bäck 06
Annie Sjölund 06 Stockholmskampen Hässelby
Linnéa Sandström 06 30/5 Stafett 3x600m
Disa Elenius 06 Edvin Huss 07 5:48.09 P11
Esther Melander 06 Vilhelm Lood Falgén 07 Stafett-DM Huddinge
Jacob Lennermark 07 12/9
Stafett 5x60m
Sara Sjöstedt 07 44.69 F11 Teo Paganus 03 2:40.57 PF15
Emmie Wedin 07 Huddingespelen Moa Nyström 03 Kraftmätningen final Linköping
Niamh Hogan 07 16/6 Hugo Liljegren 03 2/9
Venla Engström 07 Lorena Guzman 04
Beate Pott 07 Hugo Winther 04
Vanna Ullén 03
Stafett 3x600m
Venla Engström 07 6:02.63 F11 Stafett 6x200m
Matilda Solén 07 Stafett-DM Huddinge Hugo Winther 04 2:46.44 PF15
Zara Klouda 07 12/9 Hedda Folkhage 03 Kraftmätningen kval Täby
Valter Kjellberg 04 19/5
Stafett 3x600m Elin Snis 04
Amanda Solén 07 6:44.52 F11 Hugo Liljegren 03
Saga Gustafsson 07 Stafett-DM Huddinge Vanna Ullén 03
Wilma Blitz 07 12/9
Stafett 6x200m
Stafett 6x200m Esbjörn Eriksson 03 2:51.02 PF15
Lorena Guzman 04 Kraftmätningen kval Täby
Christoffer Lundberg 03 19/5
Saga Norrman 04
Leonardo Huayna Fernadez 04
Elvira Bredin 03
Stafett 4x200m
Hugo Winther 04 1:48.01 PF14
Elin Snis 04 Bauhaus Youth Stockholm/S
Elias Engström 04 10/6
Lorena Guzman 04
Stafett 4x200m
Hugo Winther 04 1:49.37 PF14
Elin Snis 04 Bauhaus Youth Stockholm/S
Elias Engström 04 10/6
Lorena Guzman 04
Stafett 4x200m
Conor Hogan 04 1:54.73 PF14
Emma Carlsson 05 Bauhaus Youth Stockholm/S
Anton Gruber 04 10/6
Engla Wik 04
Stafett 4x200m
Jonathan Edberg 06 1:59.33 PF12
Kajsa Cabanas Andersson 06 Bauhaus Youth Stockholm/S
John Bäck 06 10/6
Annie Grindange 06
Stafett 4x200m
Tim Nyqvist 06 1:59.64 PF12
Ella Fallope 06 Bauhaus Youth Stockholm/S
Joel Billing 06 10/6
Alva Back 06
Stafett 4x200m
Tim Nyqvist 06 2:00.01 PF12
Ida Chrifi 06 Bauhaus Youth Stockholm/S
Edvin Huss 07 10/6
Alva Back 06
Stafett 4x200m
Jonathan Edberg 06 2:00.48 PF12
Kajsa Cabanas Andersson 06 Bauhaus Youth Stockholm/S
John Bäck 06 10/6
Annie Grindange 06
Stafett 4x200m
Lowe Barkvall 06 2:05.62 PF12
Matilda Pettersson 06 Bauhaus Youth Stockholm/S
Vincent Källström 06 10/6
Ida Chrifi 06
Stafett 4x200m
Jakob Lennermark 07 2:07.18 PF12
Sara Sjöstedt 07 Bauhaus Youth Stockholm/S
Erik Håkansson 07 10/6
Venla Engström 07
Stafett 4x200m
Edvin Huss 07 2:08.87 PF12
Emmie Wedin 07 Bauhaus Youth Stockholm/S
Joar Eriksson 07 10/6
Beate Pott 07
Stäng fönstret