ÅRSBÄSTA STAFETT 2018 - MÄN/POJKAR Stäng fönster
Stafett 4x100m
Gustav Kjell 96 43.41 M
Emil Johansson 02 Lag-SM kval Karlstad
Filip Nyström 00 19/5
Emil Winther 99
Stafett 4x400m
Emil Winther 99 3:16.40 M
Johan Eriksson 88 Stafett-SM Göteborg/S
Edvin Hagberg 99 27/5
Benjamin Mullen 87
Stafett 4x100m
Filip Nyström 00 44.04 P19
Staffan Risberg 99 Stafett-SM Göteborg/S
Erik Ahlfont 99 27/5
Martin Berg 00
Stafett 1000m
Erik Ahlfont 00 2:04.45 P19
Filip Nyström 00 Stafett-SM Göteborg/S
Emil Winther 99 26/5
Edvin Hagberg 99
Stafett 4x100m
Filip Engström 01 44.95 P17
Emil Johansson 01 Stafett-SM Göteborg/S
Hugo Liljegren 03 27/5
Hugo Olsson 02
Stafett 1000m
Hugo Olsson 02 2:04.27 P17
Hugo Liljegren 02 Stafett-SM Göteborg/S
Filip Engström 02 26/5
Emil Johansson 02
Stafett 4x80m
Esbjörn Eriksson 03 36.92 P15
Hugo Winther 04 Stafett-SM Göteborg/S
Isak Franzén 03 27/5
Teo Paganus 03
Stafett 3x600m
Lowe Barkvall 06 5:45.05 P13
Lucas Källman 06 Stafett-DM Huddinge
John Bäck 06 12/9
Stafett 5x60m
Daniel Opdahl 06 43.30 P12
Jacob Semb-Josefson 06 Stockholmskampen Huddinge
Vincent Källström 06 5/9
John Bäck 06
Jonathan Edberg 06
Stafett 3x600m
Edvin Huss 07 5:48.09 P11
Vilhelm Lood Falgén 07 Stafett-DM Huddinge
Jacob Lennermark 07 12/9
ÅRSBÄSTA STAFETT 2018 - KVINNOR/FLICKOR
Stafett 4x100m
Ida Winther 01 51.02 F17
Maja Sund 01 Stafett-DM Sätra
Clara Billing 02 16/5
Ronja Chrifi 02
Stafett 3x800m
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 7:18.35 F17
Alice Berg 02 Stafett-SM Göteborg/S
Maja Sund 01 27/5
Stafett 4x80m
Moa Nyström 03 41.62 F15
Vanna Ullén 03 Stafett-SM Göteborg/S
Hedda Folkhage 03 27/5
Jennifer Ravelius 03
Stafett 5x60m
Anna Strunke 05 41.02 F13
Matilda Petersson 06 Stafett-DM Huddinge
Elsa Kagevik 06 12/9
Kajsa Cabanas Andersson 06
Ayla Hallberg Hossain 06
Stafett 3x600m
Ella Fallope 06 5:46.22 F13
Alva Back 06 Stafett-DM Huddinge
Elsa Kagevik 06 12/9
Stafett 5x60m
Matilda Petersson 06 40.99 F12
Elsa Kagevik 06 Stockholmskampen Huddinge
Ella Fallope 06 5/9
Kajsa Cabanas Andersson 06
Ayla Hallberg Hossain 06
Stafett 5x60m
Sara Sjöstedt 07 44.69 F11
Emmie Wedin 07 Huddingespelen
Niamh Hogan 07 16/6
Venla Engström 07
Beate Pott 07
Stafett 3x600m
Venla Engström 07 6:02.63 F11
Matilda Solén 07 Stafett-DM Huddinge
Zara Klouda 07 12/9
ÅRSBÄSTA STAFETT 2018 - BLANDADE LAG
Stafett 6x200m
Teo Paganus 03 2:40.57 PF15
Moa Nyström 03 Kraftmätningen final Linköping
Hugo Liljegren 03 2/9
Lorena Guzman 04
Hugo Winther 04
Vanna Ullén 03
Stafett 4x200m
Hugo Winther 04 1:48.01 PF14
Elin Snis 04 Bauhaus Youth Stockholm/S
Elias Engström 04 10/6
Lorena Guzman 04
Stafett 4x200m
Jonathan Edberg 06 1:59.33 PF12
Kajsa Cabanas Andersson 06 Bauhaus Youth Stockholm/S
John Bäck 06 10/6
Annie Grindange 06
Stäng fönster