Stafett 2017
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x100m Stafett 4x800m
Iris Viel Lamare 00 52.09 F17 Benjamin Mullen 87 7:47.73 M
Maja Sund 01 Stafett-SM Malmö Joel Norling 98 Stafett-SM Malmö
Ida Winther 01 28/5 Erik Rosqvist 98 27/5
Alice Berg 02 Johan Eriksson 88
 
Stafett 4x100m Stafett 3x800m
Iris Viel Lamare 00 52.29 F17 Adam Westermark 98 5:55.17 P19
Maja Sund 01 Stafett-DM Sätra Joel Norling 98 Stafett-SM Malmö
Ida Winther 01 17/5 Erik Rosqvist 98 28/5
Linn Berglund 00  
Stafett 4x100m
Stafett 4x100m Filip Engström 01 45.82 P17
Ida Winther 01 52.81 F17 Emil Johansson 02 Stafett-SM Malmö
Maja Sund 01 Svealandsserien Eskilstuna Filip Nyström 00 28/5
Clara Billing 02 25/5 Martin Berg 00
Lina Hagberg 01
Stafett 4x100m
Stafett 1000m Filip Engström 01 45.14 P17
Iris Viel Lamare 00 2:24.88 F17 Emil Johansson 02 Stafett-DM Sätra
Ida Winther 01 Stafett-SM Malmö Filip Nyström 00 17/5
Alice Berg 02 27/5 Eril Ahlfont 00
Maja Sund 01
Stafett 4x100m
Stafett 1000m Filip Engström 01 45.43 P17
Iris Viel Lamare 00 2:43.24 F17 Emil Johansson 02 Stafett-SM Malmö
Linn Björklund 00 Svealandsserien Nynäshamn Filip Nyström 00 28/5
Ebba Palmaer 02 2/9 Martin Berg 00
Maja Sund 01
Stafett 4x80m
Stafett 4x80m Teo Paganus 03 41.65 P15
Moa Nyström 03 43.62 F15 Victor Gruber 02 Stafett-DM Sätra
Agda Wiklund 02 Stafett-DM Sätra Oliver Lindstrand 02 17/5
Elsa Lindberg 02 17/5 Hugo Olsson 02
Isabelle Berglund 02
Stafett 3x800m
Stafett 3x800m Victor Gruber 02 6:46.12 P15
Vanna Ullén 03 7:22.97 F15 Sebastian Christenson 02 Stafett-SM Malmö
Alice Berg 02 Stafett-DM Huddinge Alexander Andersson 02 27/5
Tove Karlsson 03 13/9
Stafett 5x60m
Stafett 3x800m Edvin Rappe 04 42.50 P13
Elvira Bredin 03 8:02.83 F15 Conor Hogan 04 Stafett-DM Huddinge
Nora Lundmark 02 Stafett-DM Huddinge Valter Kjellberg 04 13/9
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 13/9 Anton Gruber 04
Hugo Winther 04
Stafett 5x60m
Elin Snis 04 41.54 F13 Stafett 5x60m
Lorena Guzman 04 Stafett-DM Huddinge Leonardo Huayna Fernadez 04 42.12 P13
Linda Edberg 04 13/9 Conor Hogan 04 Stockholmskampen Enskede
Kajsa Andersson 06 Valter Kjellberg 04 16/9
Maja Jonsson 04 Kalle Billing 04
Hugo Winther 04
Stafett 5x60m
Elin Snis 04 41.54 F13 Stafett 5x60m
Lorena guzman 04 Stockholmskampen Enskede Kalle Billing 04 40.56 P13
Linda Edberg 04 16/9 Valter Kjellberg 04 Stockholmskampen Hässelby
Engla Wik 04 Conor Hogan 04 31/5
Maja Jonsson 04 Elias Engström 04
Hugo Winther 04
Stafett 5x60m
Emma Carlsson 05 F13 Stafett 4x100m
Lisa Bero Lettse 04 Stockholmskampen Hässelby Jacob Åhlin 06 55.98 P13
Linda Edberg 04 31/5 Kalle Billing 04 Vänskapsspelen Tuusula FIN
Lorena Guzman 04 Hugo Winther 04 6/9
Elin Snis 04 Valter Kjellberg 04
Stafett 4x100m Stafett 3x600m
Anna Strunke 05 56.31 F13 Valter Kjellberg 04 5:28.24 P13
Emma Carlsson 05 Vänskapsspelen Tuusula FIN Hugo Winther 04 Stafett-DM Huddinge
Elin Snis 04 6/9 Conor Hogan 04 13/9
Linda Edberg 04
Stafett 3x600m
Stafett 5x60m Markus Svedenheim 04 5:54.31 P13
Lara Johnsson 05 43.42 F12 Anton Gruber 04 Stafett-DM Huddinge
Fanny Öhr 05 Stockholmskampen Hässelby Edvin Rappe 04 13/9
Sofia Berg 05 31/5
Anna Strunke 05 Stafett 5x60m
Emma Carlsson 05 Jonathan Edberg 06 43.93 P11
John Bäck 06 Huddingespelen
Stafett 5x60m Lowe Barkvall 06 20/5
Meilina Lidström 05 46.94 F12 Jacob Semb Josefsson 06
Astrid Graufelds 05 Stockholmskampen Hässelby Joel Billing 06
Besiania Dalipi 05 31/5
Denise Eshetu 05 Stafett 5x60m
Agnes Olsson 05 Jonathan Edberg 06 43.73 P11
John Bäck 06 Stafett-DM Huddinge
Stafett 5x60m Lowe Fuxe-Barkvall 06 13/9
Anna Strunke 05 44.96 F12 Jacob Semb-Josephsson 06
Meilina Lidström 05 Stockholmskampen Enskede Joel Billing 06
Agnes Olsson 05 16/9
Besiania Dalipi 05 Stafett 3x600m
Emma Carlsson 05 Lowe Fuxe-Barkvall 06 5:43.31 P11
Jacob Semb-Josephsson 06 Stafett-DM Huddinge
Stafett 4x100m John Bäck 06 13/9
Annie Grindange 06 59.77 F12
Fanny Öhr 05 Vänskapsspelen Tuusula FIN
Kajsa Andersson 06 6/9
Maja Lindvall 05
Stafett 5x60m
Frida Westberg 07 44.17 F11
Elsa Kagevik 06 Stafett-DM Huddinge
Ella Fallope 06 13/9
Annie Grindange 06
Kajsa Andersson 06
Stafett 5x60m
Alva Jobson Orrmo 06 44.57 F11
Venla Engström 07 Stafett-DM Huddinge
Ida Chrifi 06 13/9
Alva Back 06
Ayla Hallberg Hossain 06
Stafett 3x600m
Alva Back 06 6:01.44 F11
Venla Engström 07 Stafett-DM Huddinge
Ayla Hallberg Hossain 06 13/9
Stafett 3x600m
Elsa Kagevik 06 6:02.73 F11
Ida Chrifi 06 Stafett-DM Huddinge
Ella Fallope 06 13/9
Blandade lag
Stafett 4x200m
James Sing 06 2:13.65 PF15
Besiana Dalipi 05 Diamond League Stockholm/S
Lukas Källman 06 18/6
Fanny Fahlman 06
Stafett 6x200m
Victor Gruber 02 2:40.05 PF15
Moa Nyström 03 Kraftmätningen kval Glanshammar
Hugo Liljegren 03 18/6
Vanna Ullén 03
Emil Johansson 02
Clara Billing 02
Stafett 4x200m
Jacob Semb-Josefsson 06 2:08.43 PF12
Kajsa Andersson 06 Diamond League Stockholm/S
Joel Billing 06 18/6
Alva Back 06
Stafett 4x200m
John Bäck 06 2:12.20 PF12
Maja Wallin Jämsvi 06 Diamond League Stockholm/S
Jakob Åhlin 06 18/6
Ella Fallope 06
Stafett 4x200m
Leo Axelsson 06 2:13.18 PF12
Emmi Wedin 07 Diamond League Stockholm/S Stäng fönstret
Lowe Barkvall 06 18/6
Beate Pott 07