Årsbästa arena 2017 Stäng fönster
2017-07-17
Flickor/Kvinnor
60m
8.68 0,8 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 10/6
8.71 2,0 Sara Sjöstedt 07 SAYO Sollentuna 11/6
8.79 1,1 Emma Carlsson 05 SAYO Sollentuna 10/6
8.96 1,7 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 10/6
8.98 0,7 Ella Fallope 06 SAYO Sollentuna 10/6
8.99 0,0 Engla Wik 04 Kringelspelen Södertälje 6/6
9.01 -0,5 Ayla Hallberg Hossain 06 Huddingespelen 20/5
9.09 1,4 Ella Fallope 06 SAYO Sollentuna 10/6
9.15 1,7 Saga Norrman 04 SAYO Sollentuna/E 10/6
9.20 1,0 Fanny Öhr 05 SAYO Sollentuna 10/6
9.21 1,4 Elsa Kagevik 06 SAYO Sollentuna 10/6
9.25 0,3 Linda Edberg 04 SAYO Sollentuna 10/6
9.26 -0,1 Beate Pott 07 Danderyds Ungdomsspel 14/5
9.26 -1,1 Anna Strunke 05 Tjalvespelen Norrköping 17/6
9.39 -1,2 Kajsa Andersson 06 Huddingespelen 20/5
9.43 0,3 Nadine Kight 04 SAYO Sollentuna 10/6
9.44 0,2 Alva Back 06 SAYO Sollentuna 10/6
9.47 0,7 Emmie Wedin 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.61 1,2 Maja Lindvall 05 SAYO Sollentuna 10/6
9.66 2,0 Venla Engström 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.67 0,2 Annie Grindange 06 Danderyds Ungdomsspel 14/5
9.67 2,0 Zara Klouda 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.96 1,3 Emelie Svensson 06 SAYO Sollentuna 10/6
9.98 2,0 Saga Berg Ojeda 08 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10.05 0,7 Linn Bero Lettse 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.14 0,4 Niamh Hogan 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.15 1,1 Leah Ssempasa 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
10.18 -1,5 Leia Aglert 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.30 1,7 Lisa Bero Lettse 04 SAYO Sollentuna 10/6
10.32 -0,3 Alice Clerkestam 08 Huddingespelen 20/5
10.57 -1,5 Freja Lagander 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.59 1,4 Helin Erkan 06 SAYO Sollentuna 10/6
10.65 -0,5 Frida Öhr 08 Huddingespelen 20/5
10.69 1,7 Agnes Olsson 05 SAYO Sollentuna 10/6
10.78 -1,5 Vendela Heidendahl 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.78 -1,5 Vera Lindberg 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.87 -1,9 Linnea Ekström 08 Turebergskampen 7/5
10.94 0,7 Minna Lund 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.07 0,7 Saga Gustafsson 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.14 -1,5 Sofia Qvarnström 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.18 0,4 Märta Mild 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.21 -1,9 Tilde Söilen 08 Turebergskampen 7/5
11.24 -1,5 Alice Wessely 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.28 -4,5 Frida Öhr 08 Turebergskampen 7/5
11.31 -1,9 Sara Ivarsson 08 Turebergskampen 7/5
11.31 -1,1 Elisabeth Teearu 08 Turebergskampen 7/5
11.35 -1,9 Vera Kjellgren 08 Turebergskampen 7/5
11.36 -1,9 Tilde Jungmyren-Nyman 08 Turebergskampen 7/5
11.38 -4,5 Stella Jungmyren-Nyman 08 Turebergskampen 7/5
11.42 -1,5 Vera Forssmed 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.50 0,7 Smilla Sandkulla Hansson 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.55 -1,1 Emilia Wistrand 08 Turebergskampen 7/5
11.57 -4,5 Lovisa Malmgren 08 Turebergskampen 7/5
11.63 -1,9 Tilda Andersson Cederholm 08 Turebergskampen 7/5
11.63 -1,9 Molly Söderman 08 Turebergskampen 7/5
11.66 -1,9 Julia Sandler Djerf 08 Turebergskampen 7/5
11.73 -1,9 Amanda Medin 08 Turebergskampen 7/5
11.75 -1,9 Maja Magnusson 08 Turebergskampen 7/5
11.78 0,4 Magdalena Eklund-Sporre 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.81 -1,1 Felisa Stölen 08 Turebergskampen 7/5
11.85 1,4 Evelyn Helmers 06 SAYO Sollentuna 10/6
12.13 0,0 Ella Strunke 10 Huddingespelen 21/5
12.14 -1,9 Nora Odelind 08 Turebergskampen 7/5
12.16 -1,1 Elina Kamyabsharifi 08 Turebergskampen 7/5
12.18 -1,1 Celina Ernst-Barnard 08 Turebergskampen 7/5
12.23 -1,9 Sophia Norén 08 Turebergskampen 7/5
12.36 -1,9 Miranda Asplund 08 Turebergskampen 7/5
12.45 -4,5 Mia Töredal 08 Turebergskampen 7/5
12.45 -1,1 India Washbrook 08 Turebergskampen 7/5
12.54 -4,5 Nadine Dutt 08 Turebergskampen 7/5
12.68 -1,9 Ida Fernström 08 Turebergskampen 7/5
13.00 -1,1 Emelie Dahlborn 08 Turebergskampen 7/5
13.27 -1,1 Smilla Lucassen 08 Turebergskampen 7/5
13.34 -4,5 Emma Forshaw Tjärnlund 08 Turebergskampen 7/5
13.38 -4,5 Johanna Lundberg 08 Turebergskampen 7/5
13.47 -4,5 Teia Rehn 08 Turebergskampen 7/5
Medvind/okänd vind
8.78w 2,6 Emma Carlsson 05 SAYO Sollentuna 10/6
8.78w 2,3 Maja Jonsson 04 SAYO Sollentuna 10/6
8.78w 2,3 Engla Wik 04 SAYO Sollentuna 10/6
9.10w 2,8 Kajsa Andersson 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
9.13w 2,6 Anna Strunke 05 SAYO Sollentuna 10/6
9.24w 2,1 Alva Back 06 Huddingespelen 20/5
9.25 Elsa Kagevik 06 Eskilstuna Mini Games 1/7
9.31w 2,6 Meilina Lidström 05 SAYO Sollentuna 10/6
9.33w 3,0 Ida Chrifi 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
9.66w 2,2 Zara Klouda 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.13w 2,2 Evelina Larsson 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.38 Freja Kagevik 09 Eskilstuna Mini Games 1/7
12.53 Alicia Blomberg 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
80m
10.94 1,0 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 10/6
11.35 1,5 Vanna Ullén 03 SAYO Sollentuna 10/6
11.47 1,5 Jennifer Ravelius 03 SAYO Sollentuna 10/6
11.56 0,9 Agda Wiklund 02 SAYO Sollentuna 10/6
11.80 0,6 Safiatou Njie 03 Danderyds Ungdomsspel 14/5
11.84 0,9 Anna Strunke 05 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
12.03 1,6 Michelle Strandberg 03 SAYO Sollentuna 10/6
Medvind/okänd vind
10.97w 2,1 Moa Nyström 03 Huddingespelen 20/5
100m
12.94 0,8 Ida Winther 01 Svealandscupen Eskilstuna 25/5
13.51 0,8 Iris Viel Lamare 00 Huddingespelen 19/5
16.26 -0,8 Gunnel Tolfes 58 VDM Sätra 13/5
16.54 -0,8 Ulla Karnebäck 53 VDM Sätra 13/5
Medvind/okänd vind
12.78w 2,3 Ida Winther 01 SAYO Sollentuna 10/6
13.64w 2,3 Lina Hagberg 01 SAYO Sollentuna 10/6
200m
26.40 -2,1 Bianca Salming 98 Götzis AUT 27/5
26.79 1,4 Ida Winther 01 SAYO Sollentuna 11/6
27.95 0,8 Lina Hagberg 01 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
28.01 0,8 Maja Sund 01 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
28.01 0,5 Maja Jonsson 04 SAYO Sollentuna 11/6
28.53 -1,1 Iris Viel Lamare 00 Huddingespelen 21/5
29.28 1,0 Engla Wik 04 SAYO Sollentuna 11/6
29.41 -1,1 Linn Björklund 00 Huddingespelen 21/5
30.05 2,0 Saga Norrman 04 SAYO Sollentuna 11/6
30.49 -0,3 Anna Strunke 05 Huddingespelen 21/5
32.80 0,2 Gunnel Tolfes 58 VDM Sätra 14/5
33.95 -0,6 Beate Pott 07 Mälaröspelen Ekerö 20/5
34.26 0,2 Ulla Karnebäck 53 VDM Sätra 14/5
34.94 -0,5 Leah Ssempasa 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
37.68 2,0 Lisa Bero Lettse 04 SAYO Sollentuna 11/6
40.71 -2,4 Elise Wiklund 09 Turebergskampen 7/5
40.96 -2,0 Emelie Milani 09 Turebergskampen 7/5
40.97 -1,6 Stephanie Rimér 09 Turebergskampen 7/5
42.05 -2,4 Freja Kagevik 09 Turebergskampen 7/5
42.44 -2,0 Thea Boström 09 Turebergskampen 7/5
42.73 -1,6 Liv Richter Liliegren 09 Turebergskampen 7/5
42.84 -2,0 Stella Jagiello 09 Turebergskampen 7/5
43.47 -2,4 Meja Lund 09 Turebergskampen 7/5
43.57 -2,0 Edith Dinnesen 09 Turebergskampen 7/5
44.28 -3,8 Nora Blom 10 Turebergskampen 7/5
44.69 -1,0 Alicia Blomberg 10 Turebergskampen 7/5
44.83 -2,4 Saga Aghili 09 Turebergskampen 7/5
44.88 -1,6 Ellen Engde 09 Turebergskampen 7/5
44.95 -2,2 Cecilia Melander 09 Turebergskampen 7/5
45.38 -1,6 Thea Ljung 09 Turebergskampen 7/5
45.38 -2,4 Hilda Orling 09 Turebergskampen 7/5
45.46 -1,6 Signe Fridell 09 Turebergskampen 7/5
45.65 -1,6 Freja Ahlepil 09 Turebergskampen 7/5
45.72 -2,2 Sanni Forsberg 09 Turebergskampen 7/5
46.66 -2,4 Clara Lindgren 10 Turebergskampen 7/5
46.67 -1,0 Meja Jonsson 10 Turebergskampen 7/5
46.79 -1,6 Matilda Ouchterlony 09 Turebergskampen 7/5
46.85 -2,4 Ella Palo 10 Turebergskampen 7/5
47.05 -1,6 Maj-Lis Lindberg 09 Turebergskampen 7/5
47.06 -1,7 Poppy Bjurlemark 10 Turebergskampen 7/5
47.22 -2,2 Agnes Sildeby 09 Turebergskampen 7/5
47.27 -2,2 Freja Bergstedt 09 Turebergskampen 7/5
47.27 -2,2 Vera Wilnier 09 Turebergskampen 7/5
47.43 -2,0 Saba Rubensson 09 Turebergskampen 7/5
47.47 -1,0 Lilly Skedung 10 Turebergskampen 7/5
47.65 -2,4 Linnea Lindberg 09 Turebergskampen 7/5
47.71 -3,8 Ella Strunke 10 Turebergskampen 7/5
48.09 -1,6 Lisa Arroyo 09 Turebergskampen 7/5
48.25 -3,7 Tove Askell 10 Turebergskampen 7/5
48.28 -3,7 Greta Khan 10 Turebergskampen 7/5
48.87 -2,2 Elsa Lekander 09 Turebergskampen 7/5
49.12 -3,7 Klara Westlund 10 Turebergskampen 7/5
49.19 -2,0 Lovisa Tiselius 09 Turebergskampen 7/5
49.40 -1,7 Greta Rise 10 Turebergskampen 7/5
49.90 -2,0 Lova Gindin 09 Turebergskampen 7/5
50.08 -1,0 Klara Magnusson 10 Turebergskampen 7/5
50.12 -2,4 Alisia Gatu 10 Turebergskampen 7/5
50.14 -1,0 Juni Lejweman 10 Turebergskampen 7/5
50.23 -2,0 Othilia Johansson 09 Turebergskampen 7/5
50.41 -2,4 Tilde Andersson 09 Turebergskampen 7/5
50.69 -2,2 Hanna Sundström 09 Turebergskampen 7/5
50.75 -2,4 Stella Rybing 09 Turebergskampen 7/5
51.11 -2,4 Alice Maidell 09 Turebergskampen 7/5
51.35 -2,4 Oihane Guzman 10 Turebergskampen 7/5
51.72 -2,4 Ebba Bergtass 10 Turebergskampen 7/5
51.76 -3,7 Idun Elenius 10 Turebergskampen 7/5
51.77 -2,2 Joline Lidström 09 Turebergskampen 7/5
51.87 -2,2 Alice Paulsson 09 Turebergskampen 7/5
52.14 -1,7 Anna Saleh 10 Turebergskampen 7/5
52.39 -3,7 Hanna Åkerman Nordling 10 Turebergskampen 7/5
52.41 -3,7 Vera Sydow 10 Turebergskampen 7/5
52.59 -1,6 Jill Lundmark 09 Turebergskampen 7/5
52.66 -1,7 Elise Allison 10 Turebergskampen 7/5
52.80 -2,0 Saga Martinsson 09 Turebergskampen 7/5
52.99 -1,6 Alice Spångberg 09 Turebergskampen 7/5
55.08 -3,8 Emmy Hagstedt 10 Turebergskampen 7/5
55.24 -1,7 Selma Gjervaldsaeter 10 Turebergskampen 7/5
55.38 -1,0 Elsa Moland 10 Turebergskampen 7/5
55.45 -2,0 Elsa Norek 09 Turebergskampen 7/5
55.49 -2,4 Tilda Thedvall 10 Turebergskampen 7/5
55.74 -2,4 Freya Montero Sternlund 10 Turebergskampen 7/5
55.74 -3,8 Desiree Sulasalmi 10 Turebergskampen 7/5
56.20 -3,8 Ellen Sandesjö 10 Turebergskampen 7/5
56.54 -1,0 Sahara Washbrook 10 Turebergskampen 7/5
56.55 -1,7 Sigrid Gyllenvråk 10 Turebergskampen 7/5
56.65 -1,7 Lucia Arroyo 10 Turebergskampen 7/5
57.79 -3,8 Henny Selander 10 Turebergskampen 7/5
57.98 -3,8 Ella Gilbert 10 Turebergskampen 7/5
58.12 -1,7 Elsa Fandén 10 Turebergskampen 7/5
58.64 -2,4 Vera Jonasson 10 Turebergskampen 7/5
59.00 -3,7 Alva Lundström 10 Turebergskampen 7/5
59.86 -3,7 Melde Holmborn 10 Turebergskampen 7/5
Medvind/okänd vind
28.66w 2,6 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 11/6
29.82w 2,6 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 11/6
39.40 Freja Kagevik 09 Eskilstuna Mini Games 1/7
42.77 Ella Strunke 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
44.66 Alicia Blomberg 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
300m
44.43 Clara Billing 02 SAYO Sollentuna 11/6
44.84 Vanna Ullén 03 SAYO Sollentuna 11/6
46.89 Tove Karlsson 03 SAYO Sollentuna 11/6
47.41 Elsa Lindberg 02 SAYO Sollentuna 11/6
400m
56.24 Hanna Hermansson 89 Celle Ligure ITA 5/7
57.56 Isabella Andersson 97 Celle Ligure ITA 5/7
59.35 Bianca Salming 98 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
59.85 Maja Sund 01 SAYO Sollentuna 11/6
62.24 Linda Nyblom 00 Huddingespelen 20/5
63.3m Clara Billing 02 Turebergs Snabba #1 1/7
64.97 Linnéa Dennerporth 99 SAYO Sollentuna 9/6
72.9m Gunnel Tolfes 58 Turebergs Snabba #1 1/7
75.8m Ulla Karnebäck 53 Turebergs Snabba #1 1/7
78.20 Ulla Karnebäck 53 VDM Sätra 13/5
86.27 Emelie Ovenholm 81 VDM Sätra 13/5
87.6m Alva Jobson Orrmo 06 Turebergs Snabba #1 1/7
600m
1:55.84 Ella Fallope 06 SAYO Sollentuna 10/6
2:02.42 Alva Back 06 SAYO Sollentuna 10/6
2:02.60 Elsa Kagevik 06 Eskilstuna Mini Games 1/7
2:02.65 Lorena Guzman 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
2:03.90 Zara Klouda 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:03.93 Venla Engström 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:10.10 Stina Henning 06 Turebergskampen 7/5
2:12.41 Linda Edberg 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
2:13.71 Leia Aglert 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:13.90 Agnes Olsson 05 Danderyds Ungdomsspel 14/5
2:16.77 Emmie Wedin 07 Turebergskampen 7/5
2:18.01 Emelie Svensson 06 SAYO Sollentuna 10/6
2:19.27 Linn Bero Lettse 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:19.41 Maja Wallin Jämsvi 06 Turebergskampen 7/5
2:20.06 Freja Lagander 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:22.98 Tilde Söilen 08 Turebergskampen 7/5
2:25.06 Vera Lindberg 07 Turebergskampen 7/5
2:27.42 Alice Clerkestam 08 Turebergskampen 7/5
2:28.84 Annie Grindange 06 SAYO Sollentuna 10/6
2:30.09 Linnea Ekström 08 Turebergskampen 7/5
2:30.37 Maja Magnusson 08 Turebergskampen 7/5
2:31.41 Lovisa Malmgren 08 Turebergskampen 7/5
2:33.52 Emilia Wistrand 08 Turebergskampen 7/5
2:33.88 Vanna Ullén 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
2:34.05 Wilma Törnqvist 07 Turebergskampen 7/5
2:34.98 Vera Kjellgren 08 Turebergskampen 7/5
2:36.17 Frida Öhr 08 Turebergskampen 7/5
2:36.55 Smilla Sandkulla Hansson 07 Turebergskampen 7/5
2:37.30 Nora Odelind 08 Turebergskampen 7/5
2:37.42 Vera Forssmed 07 Turebergskampen 7/5
2:37.42 Saga Gustafsson 07 Turebergskampen 7/5
2:37.59 Lisa Bero Lettse 04 SAYO Sollentuna 10/6
2:37.61 Olivia Neding 08 Turebergskampen 7/5
2:39.57 Sara Ivarsson 08 Turebergskampen 7/5
2:41.97 Julia Sandler Djerf 08 Turebergskampen 7/5
2:42.14 Alice Wessely 07 Turebergskampen 7/5
2:44.16 Felisa Stölen 08 Turebergskampen 7/5
2:44.78 Amanda Medin 08 Turebergskampen 7/5
2:48.01 Miranda Asplund 08 Turebergskampen 7/5
2:49.00 Märta Mild 07 Turebergskampen 7/5
2:49.68 India Washbrook 08 Turebergskampen 7/5
2:50.44 Mia Töredal 08 Turebergskampen 7/5
2:50.62 Brita Norin 07 Turebergskampen 7/5
2:53.71 Teia Rehn 08 Turebergskampen 7/5
2:57.89 Emma Forshaw Tjärnlund 08 Turebergskampen 7/5
3:00.30 Ida Fernström 08 Turebergskampen 7/5
3:03.15 Celina Ernst-Barnard 08 Turebergskampen 7/5
3:03.16 Molly Söderman 08 Turebergskampen 7/5
800m
2:00.94 Hanna Hermansson 89   Oregon PO USA 12/6 Klubbrekord K
2:04.12 Isabella Andersson 97   Oordegem BEL 3/6 Klubbrekord K22
2:11.08 Bianca Salming 98 Kuortane FIN 11/6
2:16.46 Maja Sund 01 Världsungdomsspelen Göteborg/U 30/6
2:16.40 Jennie Hurkmans 84 Diamond League förtävling Stockholom/S 18/6
2:23.16 Alice Berg 02 SAYO Sollentuna 10/6
2:24.81 Linda Nyblom 00 SAYO Sollentuna 10/6
2:27.79 Tove Karlsson 03 SAYO Sollentuna 10/6
2:31.29 Elvira Bredin 03 Huddingespelen 20/5
2:35.14 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 SAYO Sollentuna 10/6
2:58.57 Gunnel Tolfes 58 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3:07.95 Ulla Karnebäck 53 VDM Sätra 14/5
3:17.73 Emelie Ovenholm 81 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1000m
3:38.13 Hanna Hermasson 89 Göteborg Friidrott GP Göteborg/S 11/7
1500m
4:12.51 Isabella Andersson 97   Folksam Challenge Göteborg/S 10/6 Klubbrekord K, K22
4:22.46 Hanna Hermansson 89 Torrance CA USA 14/4
4:52.93 Eleonora Olsmats 99 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
2000m
7:10.1m Tove Karlsson 03 Turebergs Snabba #1 1/7
7:10.33 Alice Berg 02 Huddingespelen 21/5
3000m
10:32.66 Eleonora Olsmats 99 Världsungdomsspelen Göteborg/U 30/6
5000m
18:02.13 Eleonora Olsmats 99 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
Marathon
3:41:27 Karin Fröberg 65 Stockholm Marathon 3/6
1500m hinder
5:32.11 Alice Berg 02 Huddingespelen 19/5
5:41.71 Tove Karlsson 03 Danderyds Ungdomsspel 14/5
5:56.85 Elvira Bredin 03 Danderyds Ungdomsspel 14/5
100m häck
14.74 1,9 Bianca Salming 98 Sierra Nevada ESP 7/7
15.85 0,9 Lina Hagberg 01 SAYO Sollentuna 9/6
100m häck 76,2 cm (F17)
15.37 -0,5 Lina Hagberg 01 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
80m häck 76.2 cm (F15 - F14)
13.00 1,0 Clara Billing 02 SAYO Sollentuna 11/6
13.49 0,3 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 11/6
16.45 -3,5 Sarah Olsson 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
16.47 -3,1 Agda Wiklund 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Medvind/okänd vind
12.62w 2,6 Clara Billing 02 SAYO Sollentuna 11/6
60m häck 76.2 cm (F13 - F12)
10.18 0,9 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 11/6
11.05 -0,9 Lorena Guzman 04 Huddingespelen 21/5
11.81 1,7 Anna Strunke 05 SAYO Sollentuna 11/6
11.86 1,7 Annie Grindange 06 SAYO Sollentuna 11/6
Medvind/okänd vind
10.84w 2,2 Emma Carlsson 05 SAYO Sollentuna 11/6
60m häck 55.0 cm (F11 - F10)
9.81 -2,5 Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergskampen 7/5
10.79 -2,5 Elsa Kagevik 06 Turebergskampen 7/5
10.87 -2,5 Alva Back 06 Turebergskampen 7/5
11.03 -2,5 Annie Grindange 06 Turebergskampen 7/5
11.47 -2,5 Kajsa Andersson 06 Turebergskampen 7/5
11.53 -2,2 Sara Sjöstedt 07 Turebergskampen 7/5
12.10 -2,2 Beate Pott 07 Turebergskampen 7/5
12.19 -2,7 Venla Engström 07 Turebergskampen 7/5
12.23 -2,2 Leia Aglert 07 Turebergskampen 7/5
12.25 -2,2 Zara Klouda 07 Turebergskampen 7/5
12.35 -2,5 Stina Henning 06 Turebergskampen 7/5
12.53 -2,7 Evelina Larsson 07 Turebergskampen 7/5
12.55 -2,2 Emmie Wedin 07 Turebergskampen 7/5
12.63 -2,7 Vera Lindberg 07 Turebergskampen 7/5
13.21 -1,4 Freja Lagander 07 Turebergskampen 7/5
13.52 -1,4 Smilla Sandkulla Hansson 07 Turebergskampen 7/5
13.63 -2,5 Disa Elenius 06 Turebergskampen 7/5
13.94 -2,2 Kiara Cancino Rojas 07 Turebergskampen 7/5
14.25 -2,7 Saga Gustafsson 07 Turebergskampen 7/5
14.50 -2,7 Alice Wessely 07 Turebergskampen 7/5
15.48 -1,4 Wilma Törnqvist 07 Turebergskampen 7/5
15.75 -1,4 Märta Mild 07 Turebergskampen 7/5
16.74 -2,7 Brita Norin 07 Turebergskampen 7/5
17.10 -1,4 Olivia Neding 08 Turebergskampen 7/5
300m häck 76.2 cm (F19 - F14)
48.28 Clara Billing 02 Öresundsspelen Helsingborg 7/7
47.99 Lina Hagberg 01 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
57.09 Agda Wiklund 02 Långhäck kväll Sätra 4/6
300m häck 76.2 cm (K50-K55)
60.14 Gunnel Tolfes 58 VDM Sätra 14/5
Höjd
1.89 Bianca Salming 98 Kuortane FIN 10/6
1.54 Iris Viel Lamare 00 Västra Mälardalsspelen Köping 17/6
1.48 Linda Edberg 04 SAYO Sollentuna 10/6
1.48 Ayla Hallberg Hossain 06 Huddingespelen 21/5
1.40 Clara Billing 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
1.40 Agda Wiklund 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
1.37 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 10/6
1.34 Elin Snis 04 Huddingespelen 20/5
1.32 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
1.30 Alva Back 06 Danderyds Ungdomsspel 14/5
1.27 Anna Strunke 05 Eskilstuna Mini Games 1/7
1.26 Annie Grindange 06 SAYO Sollentuna 10/6
1.24 Alice Berg 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
1.23 Kajsa Andersson 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1.20 Olivia Ellgren 05 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1.20 Beate Pott 07 Mälaröspelen Ekerö 20/5
1.20 Annelie Schöldström 67 VDM Sätra 14/5
1.17 Emelie Svensson 06 SAYO Sollentuna 10/6
1.15 Elsa Kagevik 06 Eskilstuna Mini Games 1/7
1.12 Ella Fallope 06 SAYO Sollentuna 10/6
1.10 Niamh Hogan 07 Danderyds Ungdomsspel 14/5
1.05 Venla Engström 07 Danderyds Ungdomsspel 14/5
1.02 Helin Erkan 06 SAYO Sollentuna 10/6
0.90 Freja Kagevik 09 Eskilstuna Mini Games 1/7
0.80 Alicia Blomberg 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
0.75 Ella Strunke 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
Stav
2.40 Clara Billing 02 SAYO Sollentuna 10/6
2.22 Alva Back 06   Huddingespelen 20/5 Klubbrekord F12
1.90 Agda Wiklund 02 SAYO Sollentuna 10/6
Längd
6.13 1,0 Bianca Salming 98 Sierra Nevada ESP 7/7
4.80 0,0 Lorena Guzman 04 Huddingespelen 21/5
4.71 1,1 Ida Winther 01 Svealandscupen Eskilstuna 25/5
4.43 -0,1 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 10/6
4.41 0,0 Jennifer Ravelius 03 SAYO Sollentuna 10/6
4.32 -0,4 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 SAYO Sollentuna 10/6
4.26 0,3 Safiatou Njie 03 SAYO Sollentuna 10/6
4.08 1,8 Clara Billing 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
3.42 0,3 Annelie Schöldström 67 VDM Sätra 14/5
Medvind/okänd vind
4.61w 2,1   Moa Nyström 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
4.16w 3,1   Clara Billing 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
3.93w 2,3   Elvira Bredin 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
3.87w 2,5   Tove Karlsson 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
3.85w 3,0   Alice Berg 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
3.48 Ulla Karnebäck 53 Turebergs Snabba #1 1/7
3.16 Alva Jobson Orrmo 06 Turebergs Snabba #1 1/7
3.10 Gunnel Tolfes 58 Turebergs Snabba #1 1/7
Längd med zon
4.60 0,7 Ayla Hallberg Hossain 06 Huddingespelen 20/5
4.52 1,9 Linda Edberg 04 Huddingespelen 21/5
4.46 1,1 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 11/6
4.28 0,0 Alva Back 06 Huddingespelen 20/5
4.24 -3,3 Emma Carlsson 05 SAYO Sollentuna 11/6
4.18 -0,9 Anna Strunke 05 SAYO Sollentuna 11/6
4.15 -3,8 Ella Fallope 06 SAYO Sollentuna 11/6
4.14 1,9 Engla Wik 04 SAYO Sollentuna 11/6
4.10 1,1 Kajsa Andersson 06 SAYO Sollentuna 11/6
4.10 -0,8 Beate Pott 07 Mälaröspelen Ekerö 20/5
4.06 -0,9 Fanny Öhr 05 SAYO Sollentuna 11/6
3.89 0,5 Saga Norrman 04 SAYO Sollentuna 11/6
3.89 1,9 Sara Sjöstedt 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.75 -0,8 Elsa Kagevik 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.68 1,7 Lisa Bero Lettse 04 SAYO Sollentuna 11/6
3.63 0,9 Zara Klouda 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.58 -1,8 Annie Grindange 06 Mälaröspelen Ekerö 20/5
3.47 0,8 Evelina Larsson 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.47 -1,7 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 11/6
3.44 0,8 Niamh Hogan 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.41 -2,6 Maja Wallin Jämsvi 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.39 1,2 Linn Bero Lettse 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.38 1,6 Nadine Kight 04 SAYO Sollentuna 11/6
3.32 -0,3 Emelie Svensson 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.31 1,5 Venla Engström 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.26 -0,2 Freja Lagander 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.23 0,9 Leia Aglert 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.21 1,0 Vera Lindberg 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.21 -1,3 Leah Ssempasa 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
3.20 -0,5 Frida Öhr 08 Huddingespelen 20/5
3,19 0,1 Agnes Olsson 05 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 21/5
2.87 0,4 Vera Forssmed 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.86 0,6 Sofia Qvarnström 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.80 -1,0 Alice Clerkestam 08 Huddingespelen 20/5
2.79 1,4 Nova Friberg 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.78 1,5 Alice Wessely 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.75 -1,6 Linnea Sandström 06 SAYO Sollentuna 11/6
2.74 1,7 Minna Lund 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.71 -1,3 Smilla Sandkulla Hansson 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.66 0,3 Saga Gustafsson 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.54 -0,1 Josephine Sildeby 06 SAYO Sollentuna 11/6
2.52 -2,2 Helin Erkan 06 SAYO Sollentuna 11/6
2.50 0,7 Magdalena Eklund-Sporre 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.32 0,0 Ella Strunke 10 Tjalvespeln Norrköping 17/6
2.28 0,9 Märta Mild 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.17 -0,5 Isabel Holmertz 07 SAYO Sollentuna 11/6
Medvind/okänd vind
4.62 Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergskampen 7/5
4.47w 2,2 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 11/6
4.32 Beate Pott 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
3.97w 2,5 Nadine Kight 04 SAYO Sollentuna 11/6
3.95 Elsa Kagevik 06 Eskilstuna Mini Games 1/7
3.74 Annie Grindange 06 Turebergskampen 7/5
3.63 Stina Henning 06 Turebergskampen 7/5
3.60 Emmie Wedin 07 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3.59w 2,6 Venla Engström 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.51 Saga Berg Ojeda 08 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3.48 Maja Wallin Jämsvi 06 Turebergskampen 7/5
3.46 Leia Aglert 07 Turebergskampen 7/5
3.39w 2,1 Leia Aglert 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.28 Elisabeth Teearu 08 Turebergskampen 7/5
3.22w 2,6 Vera Lindberg 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.22 Leah Ssempasa 09 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3.13 Hanna Symes 07 Turebergskampen 7/5
3.10 Vera Kjellgren 08 Turebergskampen 7/5
3.08 Elise Wiklund 09 Turebergskampen 7/5
3.05 Sara Ivarsson 08 Turebergskampen 7/5
3.05 Olivia Neding 08 Turebergskampen 7/5
3.04 Maja Nyman 07 Turebergskampen 7/5
3.03 Edith Dinnesen 09 Turebergskampen 7/5
3.00 Stephanie Rimér 09 Turebergskampen 7/5
2.95 Tilda Andersson Cederholm 08 Turebergskampen 7/5
2.94 Emelie Milani 09 Turebergskampen 7/5
2.88 Meja Lund 09 Turebergskampen 7/5
2.86 Tilde Söilen 08 Turebergskampen 7/5
2.85 Julia Sandler Djerf 08 Turebergskampen 7/5
2.83 Freja Kagevik 09 Eskilstuna Mini Games 1/7
2.81 Kiara Cancino Rojas 07 Turebergskampen 7/5
2.81 Alice Clerkestam 08 Turebergskampen 7/5
2.81 Stella Jungmyren-Nyman 08 Turebergskampen 7/5
2.80 Felisa Stölen 08 Turebergskampen 7/5
2.79w 2,1 Vendela Heidendahl 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.76 Thea Boström 09 Turebergskampen 7/5
2.76 Mia Töredal 08 Turebergskampen 7/5
2.75 Josephine Sildeby 06 Turebergskampen 7/5
2.75 Wilma Törnqvist 07 Turebergskampen 7/5
2.74 Tilde Jungmyren-Nyman 08 Turebergskampen 7/5
2.73 Linnea Ekström 08 Turebergskampen 7/5
2.72 Nora Odelind 08 Turebergskampen 7/5
2.69 Emilia Wistrand 08 Turebergskampen 7/5
2.68w 3,6 Saga Gustafsson 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.67 Amanda Medin 08 Turebergskampen 7/5
2.63 Sanni Forsberg 09 Turebergskampen 7/5
2.63 Maja Magnusson 08 Turebergskampen 7/5
2.60 Othilia Johansson 09 Turebergskampen 7/5
2.60 Lovisa Malmgren 08 Turebergskampen 7/5
2.60 Greta Rise 10 Turebergskampen 7/5
2.59 Elise Allison 10 Turebergskampen 7/5
2.57 Nora Blom 10 Turebergskampen 7/5
2.57 Lova Gindin 09 Turebergskampen 7/5
2.56 Maj-Lis Lindberg 09 Turebergskampen 7/5
2.55 Disa Elenius 06 Turebergskampen 7/5
2.53 Linnea Lindberg 09 Turebergskampen 7/5
2.51 Poppy Bjurlemark 10 Turebergskampen 7/5
2.50 Ella Strunke 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
2.50 Emelie Dahlborn 08 Turebergskampen 7/5
2.50 Saba Rubensson 09 Turebergskampen 7/5
2.50 Lilly Skedung 10 Turebergskampen 7/5
2.49 Ellen Engde 09 Turebergskampen 7/5
2.48 Hilda Orling 09 Turebergskampen 7/5
2.47 Celina Ernst-Barnard 08 Turebergskampen 7/5
2.47 Brita Norin 07 Turebergskampen 7/5
2.46 Meja Jonsson 10 Turebergskampen 7/5
2.46 Clara Lindgren 10 Turebergskampen 7/5
2.46 Matilda Ouchterlony 09 Turebergskampen 7/5
2.44 Alicia Blomberg 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
2.44 Ida Fernström 08 Turebergskampen 7/5
2.43 Freja Bergstedt 09 Turebergskampen 7/5
2.41 Jill Lundmark 09 Turebergskampen 7/5
2.40 Stella Jagiello 09 Turebergskampen 7/5
2.40 Klara Magnusson 10 Turebergskampen 7/5
2.39 Nadine Dutt 08 Turebergskampen 7/5
2.38 Alice Spångberg 09 Turebergskampen 7/5
2.38 India Washbrook 08 Turebergskampen 7/5
2.37 Ebba Bergtass 10 Turebergskampen 7/5
2.37 Juni Lejweman 10 Turebergskampen 7/5
2.37 Johanna Lundberg 08 Turebergskampen 7/5
2.36 Thea Ljung 09 Turebergskampen 7/5
2.35 Signe Fridell 09 Turebergskampen 7/5
2.33 Tilde Andersson 09 Turebergskampen 7/5
2.33 Greta Khan 10 Turebergskampen 7/5
2.32 Freya Montero Sternlund 10 Turebergskampen 7/5
2.32 Liv Richter Liliegren 09 Turebergskampen 7/5
2.32 Agnes Sildeby 09 Turebergskampen 7/5
2.31 Teia Rehn 08 Turebergskampen 7/5
2.29w 2,1 Isabel Holmertz 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.29 Alisia Gatu 10 Turebergskampen 7/5
2.29 Lovisa Tiselius 09 Turebergskampen 7/5
2.28 Elsa Lekander 09 Turebergskampen 7/5
2.28 Klara Westlund 10 Turebergskampen 7/5
2.27 Idun Elenius 10 Turebergskampen 7/5
2.26 Alice Maidell 09 Turebergskampen 7/5
2.23 Vera Wilnier 09 Turebergskampen 7/5
2.22 Tove Askell 10 Turebergskampen 7/5
2.21 Tess Liljegren 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2.21 Cecilia Melander 09 Turebergskampen 7/5
2.21 Elsa Moland 10 Turebergskampen 7/5
2.19 Ella Palo 10 Turebergskampen 7/5
2.19 Molly Söderman 08 Turebergskampen 7/5
2.17 Smilla Lucassen 08 Turebergskampen 7/5
2.16 Saga Aghili 09 Turebergskampen 7/5
2.16 Hanna Åkerman Nordling 10 Turebergskampen 7/5
2.15 Tilda Thedvall 10 Turebergskampen 7/5
2.12 Miranda Asplund 08 Turebergskampen 7/5
2.10 Joline Lidström 09 Turebergskampen 7/5
2.06 Elina Kamyabsharifi 08 Turebergskampen 7/5
2.06 Anna Saleh 10 Turebergskampen 7/5
2.05 Saga Martinsson 09 Turebergskampen 7/5
2.05 Alice Paulsson 09 Turebergskampen 7/5
2.05 Stella Rybing 09 Turebergskampen 7/5
2.04 Sigrid Gyllenvråk 10 Turebergskampen 7/5
2.03 Sophia Norén 08 Turebergskampen 7/5
2.02 Neha Eriksson 09 Turebergskampen 7/5
2.02 Emma Forshaw Tjärnlund 08 Turebergskampen 7/5
2.02 Henny Selander 10 Turebergskampen 7/5
1.99 Freja Ahlepil 09 Turebergskampen 7/5
1.97 Ella Gilbert 10 Turebergskampen 7/5
1.97 Elsa Norek 09 Turebergskampen 7/5
1.96 Sahara Washbrook 10 Turebergskampen 7/5
1.94 Hanna Sundström 09 Turebergskampen 7/5
1.94 Vera Sydow 10 Turebergskampen 7/5
1.93 Ellen Sandesjö 10 Turebergskampen 7/5
1.90 Oihane Guzman 10 Turebergskampen 7/5
1.88 Melde Holmborn 10 Turebergskampen 7/5
1.82 Elsa Fandén 10 Turebergskampen 7/5
1.74 Desiree Sulasalmi 10 Turebergskampen 7/5
1.73 Lisa Arroyo 09 Turebergskampen 7/5
1.73 Alva Lundström 10 Turebergskampen 7/5
1.69 Selma Gjervaldsaeter 10 Turebergskampen 7/5
1.52 Emmy Hagstedt 10 Turebergskampen 7/5
1.28 Vera Jonasson 10 Turebergskampen 7/5
Tresteg
10.10 0,0 Moa Nyström 03   Huddingespelen 20/5 Klubbrekord F14
Tresteg med zon
9.53 -0,3 Elin Snis 04 Huddingespelen 20/5
Medvind/okänd vind
8.81 Emma Carlsson 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
8.75 Anna Strunke 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
8.59 Fanny Öhr 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
8.37 Lara Johnsson 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
7.88 Astrid Graufelds 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
7.51 Besiana Dalipi 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
7.41 Meilina Lidström 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
7.03 Sofia Berg 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
6.98 Maja Lindvall 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
6.98 Agnes Olsson 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Kula
13.57 Bianca Salming 98 Kuortane FIN 10/6
11.98 Hanna Mårtensson 96 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
Kula 3.0 kg (F17 - F14)
10.56 Lina Hagberg 01 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
9.92 Sarah Olsson 02 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
8.98 Johanna Björkqvist 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
7.99 Vilma Damberg 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
7.61 Molly Skugge 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
7.08 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
6.99 Clara Billing 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
6.98 Agda Wiklund 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
6.95 Ida Pizarro 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
6.87 Alice Berg 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
6.58 Moa Nyström 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
5.95 Vanna Ullén 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
5.88 Tove Karlsson 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
3.71 Elvira Bredin 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Kula 3.0 kg (K50-)
7.80 Annelie Schöldström 67 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
Kula 2.0 kg (F13 - F12)
9.72 Anna Strunke 05 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
9.58 Kajsa Andersson 06 Huddingespelen 20/5
8.79 Elin Snis 04 Huddingespelen 20/5
8.32 Emelie Svensson 06 Turebergskampen 7/5
8.30 Ida Chrifi 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
8.27 Olivia Ellgren 05 Fortumspelen Bollnäs 8/7
8.06 Meilina Lidström 05 SAYO Sollentuna 10/6
7.98 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 10/6
7.45 Nicole Wahlqvist 04 Huddingespelen 20/5
7.29 Alva Back 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
7.19 Maja Jonsson 04 SAYO Sollentuna 10/6
6.99 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 10/6
6.98 Beate Pott 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
6.85 Maja Lindvall 05 SAYO Sollentuna 10/6
6.79 Elsa Kagevik 06 SAYO Sollentuna 11/6
6.72 Lisa Bero Lettse 04 SAYO Sollentuna 10/6
6.48 Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergskampen 7/5
6.13 Annie Grindange 06 Turebergskampen 7/5
6.08 Disa Elenius 06 Turebergskampen 7/5
6.07 Stina Henning 06 Turebergskampen 7/5
5.98 Vera Lindberg 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.91 Smilla Sandkulla Hansson 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.74 Ella Fallope 06 SAYO Sollentuna 11/6
5.70 Helin Erkan 06 SAYO Sollentuna 11/6
5.56 Leia Aglert 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.53 Maja Wallin Jämsvi 06 SAYO Sollentuna 11/6
5.19 Linn Bero Lettse 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.17 Niamh Hogan 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.05 Evelina Larsson 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.01 Lovisa Malmgren 08 Turebergskampen 7/5
4.98 Alice Clerkestam 08 Turebergskampen 7/5
4.87 Zara Klouda 07 SAYO Sollentuna 11/6
4.82 Magdalena Eklund-Sporre 07 SAYO Sollentuna 11/6
4.75 Freja Lagander 07 SAYO Sollentuna 11/6
4.74 Vera Kjellgren 08 Turebergskampen 7/5
4.45 Frida Öhr 08 Huddingespelen 20/5
4.35 Saga Gustafsson 07 SAYO Sollentuna 11/6
4.33 Alina Nileman 06 Turebergskampen 7/5
4.32 Isabel Holmertz 07 SAYO Sollentuna 11/6
4.31 Vera Forssmed 07 SAYO Sollentuna 11/6
4.31 Sara Ivarsson 08 Turebergskampen 7/5
4.25 Elina Kamyabsharifi 08 Turebergskampen 7/5
4.09 Emilia Wistrand 08 Turebergskampen 7/5
4.01 Miranda Asplund 08 Turebergskampen 7/5
4.01 Elisabeth Teearu 08 Turebergskampen 7/5
3.97 Amanda Medin 08 Turebergskampen 7/5
3.91 Linnea Sandström 06 Turebergskampen 7/5
3.83 Molly Söderman 08 Turebergskampen 7/5
3.83 Mia Töredal 08 Turebergskampen 7/5
3.80 Tilde Jungmyren-Nyman 08 Turebergskampen 7/5
3.62 Sophia Norén 08 Turebergskampen 7/5
3.53 Maja Magnusson 08 Turebergskampen 7/5
3.48 Julia Sandler Djerf 08 Turebergskampen 7/5
3.40 Ida Fernström 08 Turebergskampen 7/5
3.33 Ella Strunke 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
3.32 Nora Blom 10 Turebergskampen 7/5
3.32 Stella Jungmyren-Nyman 08 Turebergskampen 7/5
3.22 Juni Lejweman 10 Turebergskampen 7/5
3.20 India Washbrook 08 Turebergskampen 7/5
3.19 Freja Kagevik 09 Eskilstuna Mini Games 1/7
3.15 Linnea Ekström 08 Turebergskampen 7/5
3.14 Alicia Blomberg 10 Turebergskampen 7/5
3.14 Emelie Dahlborn 08 Turebergskampen 7/5
3.12 Nora Odelind 08 Turebergskampen 7/5
3.12 Felisa Stölen 08 Turebergskampen 7/5
3.10 Teia Rehn 08 Turebergskampen 7/5
3.04 Alisia Gatu 10 Turebergskampen 7/5
3.03 Melde Holmborn 10 Turebergskampen 7/5
3.01 Nadine Dutt 08 Turebergskampen 7/5
2.93 Sigrid Gyllenvråk 10 Turebergskampen 7/5
2.92 Poppy Bjurlemark 10 Turebergskampen 7/5
2.90 Meja Jonsson 10 Turebergskampen 7/5
2.90 Lilly Skedung 10 Turebergskampen 7/5
2.86 Celina Ernst-Barnard 08 Turebergskampen 7/5
2.85 Clara Lindgren 10 Turebergskampen 7/5
2.84 Henny Selander 10 Turebergskampen 7/5
2.79 Smilla Lucassen 08 Turebergskampen 7/5
2.70 Klara Westlund 10 Turebergskampen 7/5
2.68 Sahara Washbrook 10 Turebergskampen 7/5
2.62 Ella Palo 10 Turebergskampen 7/5
2.62 Vera Sydow 10 Turebergskampen 7/5
2.61 Greta Rise 10 Turebergskampen 7/5
2.60 Elise Allison 10 Turebergskampen 7/5
2.60 Johanna Lundberg 08 Turebergskampen 7/5
2.59 Tove Askell 10 Turebergskampen 7/5
2.59 Greta Khan 10 Turebergskampen 7/5
2.51 Emma Forshaw Tjärnlund 08 Turebergskampen 7/5
2.45 Elsa Fandén 10 Turebergskampen 7/5
2.42 Freya Montero Sternlund 10 Turebergskampen 7/5
2.39 Desiree Sulasalmi 10 Turebergskampen 7/5
2.38 Ebba Bergtass 10 Turebergskampen 7/5
2.26 Hanna Åkerman Nordling 10 Turebergskampen 7/5
2.24 Anna Saleh 10 Turebergskampen 7/5
2.23 Oihane Guzman 10 Turebergskampen 7/5
2.22 Tilda Thedvall 10 Turebergskampen 7/5
2.15 Lucia Arroyo 10 Turebergskampen 7/5
2.10 Ellen Sandesjö 10 Turebergskampen 7/5
2.09 Idun Elenius 10 Turebergskampen 7/5
2.08 Klara Magnusson 10 Turebergskampen 7/5
2.08 Elsa Moland 10 Turebergskampen 7/5
2.04 Selma Gjervaldsaeter 10 Turebergskampen 7/5
2.04 Emmy Hagstedt 10 Turebergskampen 7/5
1.90 Vera Jonasson 10 Turebergskampen 7/5
1.85 Alva Lundström 10 Turebergskampen 7/5
1.59 Ella Gilbert 10 Turebergskampen 7/5
Diskus
31.32 Lina Hagberg 01 SAYO Sollentuna/E 10/6
Diskus 1.0 kg (K35-)
20.24 Annelie Schöldström 67 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
Diskus 0.75 kg (F15-F14)
20.99 Vilma Damberg 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
20.61 Johanna Björkqvist 03 SAYO Sollentuna/E 10/6
19.21 Ida Pizarro 03 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
15.26 Moa Nyström 03 Huddingespelen 20/5
Diskus 0.6 kg (F13 - F12)
20.40 Ida Chrifi 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
19.22 Anna Strunke 05 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
18.29 Lara Johnsson 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
17.53 Emma Carlsson 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
17.42 Olivia Ellgren 05 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
14.75 Katja Orback 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
14.35 Fanny Öhr 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
11.98 Maja Lindvall 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
11.91 Agnes Olsson 05 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
11.53 Meilina Lidström 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
11.15 Besiana Dalipi 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
11.08 Astrid Graufelds 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
9.82 Denise Eshetu 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Slägga
64.69 Emma Thor 97   Gainesville FL USA 31/3 Klubbrekord K, K22
57.06 Hanna Mårtensson 96 Sollentuna GP 29/6
52.60 Linnéa Larsson Huusko 97 Austin TX USA 14/4
44.61 Tilde All 99 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
43.95 Karin Schöldström 00 SAYO Sollentuna 9/6
Slägga 3.0 kg (F17 - F14)
52.07 Karin Schöldström 00 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
37.58 Molly Skugge 03 SAYO Sollentuna/E 11/6
35.22 Johanna Björkqvist 03 SAYO Sollentuna/E 11/6
33.53 Vilma Damberg 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
24.11 Ida Pizarro 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
Slägga 3.0 kg (K50-)
39.36 Annelie Schöldström 67 VDM Huddinge 11/5
Slägga 2.0 kg (F13 - F12)
26.13 Linda Edberg 04 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
22.30 Elin Snis 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
21.86 Lorena Guzman 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
21.12 Olivia Ellgren 05 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
16.33 Lisa Bero Lettse 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Spjut
46.08 0,2 Bianca Salming 98   Götzis AUT 28/5 Klubbrekord F19
Spjut 500 g (F17 - F14)
39.58 Lina Hagberg 01   Världsungdomsspelen Göteborg/U 30/6 Klubbrekord F16
35.37 Sarah Olsson 02 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
20.15 Ida Pizarro 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
18.36 Moa Nyström 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
18.34 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
17.67 Johanna Björkqvist 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
17.13 Vilma Damberg 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
14.87 Agda Wiklund 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
12.49 Alice Berg 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
11.48 Tove Karlsson 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
10.23 Elvira Bredin 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
10.00 Vanna Ullén 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Spjut 400 g (F13 - F12)
20.84 Alva Back 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
18.77 Nicole Wahlqvist 04 Huddingespelen 20/5
18.18 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 10/6
17.55 Ida Chrifi 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
17.33 Anna Strunke 05 SAYO Sollentuna 11/6
15.46 Katja Orback 05 Spjutskolan Södertälje 11/6
15.37 Elsa Kagevik 06 Eskilstuna Mini Games 1/7
15.02 Olivia Ellgren 05 Fortumspelen Bollnäs 8/7
13.96 Agnes Olsson 05 SAYO Sollentuna 11/6
13.72 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 11/6
9.51 Lisa Bero Lettse 04 SAYO Sollentuna 10/6
Vikt 7.26 kg (K50-K55)
13.35 Annelie Schöldström 67 VDM Huddinge 11/5
Boll
19.64 Beate Pott 07 Turebergskampen 7/5
17.91 Leia Aglert 07 Turebergskampen 7/5
17.67 Smilla Sandkulla Hansson 07 Turebergskampen 7/5
17.49 Evelina Larsson 07 Turebergskampen 7/5
17.46 Vera Lindberg 07 Turebergskampen 7/5
16.95 Freja Lagander 07 Turebergskampen 7/5
16.04 Sara Sjöstedt 07 Turebergskampen 7/5
15.30 Saga Berg Ojeda 08 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
14.13 Venla Engström 07 Turebergskampen 7/5
14.05 Zara Klouda 07 Turebergskampen 7/5
13.12 Emmie Wedin 07 Turebergskampen 7/5
12.18 Wilma Törnqvist 07 Turebergskampen 7/5
11.91 Maja Nyman 07 Turebergskampen 7/5
11.16 Saba Rubensson 09 Turebergskampen 7/5
10.72 Saga Gustafsson 07 Turebergskampen 7/5
10.57 Alice Wessely 07 Turebergskampen 7/5
10.47 Kiara Cancino Rojas 07 Turebergskampen 7/5
9.63 Leah Ssempasa 09 Turebergskampen 7/5
9.53 Thea Boström 09 Turebergskampen 7/5
9.51 Lovisa Tiselius 09 Turebergskampen 7/5
9.38 Vera Forssmed 07 Turebergskampen 7/5
9.28 Maj-Lis Lindberg 09 Turebergskampen 7/5
9.17 Elise Wiklund 09 Turebergskampen 7/5
8.90 Freja Bergstedt 09 Turebergskampen 7/5
8.72 Ella Strunke 10 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
8.66 Livia Sandström 09 Turebergskampen 7/5
8.60 Joline Lidström 09 Turebergskampen 7/5
8.59 Tess Liljegren 09 Turebergskampen 7/5
8.50 Cecilia Melander 09 Turebergskampen 7/5
8.16 Stephanie Rimér 09 Turebergskampen 7/5
8.15 Freja Kagevik 09 Turebergskampen 7/5
7.97 Vera Wilnier 09 Turebergskampen 7/5
7.88 Edith Dinnesen 09 Turebergskampen 7/5
7.75 Brita Norin 07 Turebergskampen 7/5
7.58 Meja Lund 09 Turebergskampen 7/5
7.54 Elsa Norek 09 Turebergskampen 7/5
7.37 Matilda Ouchterlony 09 Turebergskampen 7/5
7.21 Thea Ljung 09 Turebergskampen 7/5
7.09 Hilda Orling 09 Turebergskampen 7/5
6.95 Ellen Engde 09 Turebergskampen 7/5
6.92 Jill Lundmark 09 Turebergskampen 7/5
6.87 Elsa Lekander 09 Turebergskampen 7/5
6.73 Stella Jagiello 09 Turebergskampen 7/5
6.68 Emelie Milani 09 Turebergskampen 7/5
6.60 Linnea Lindberg 09 Turebergskampen 7/5
6.23 Alice Spångberg 09 Turebergskampen 7/5
6.21 Sanni Forsberg 09 Turebergskampen 7/5
6.20 Agnes Sildeby 09 Turebergskampen 7/5
6.19 Alice Maidell 09 Turebergskampen 7/5
6.07 Alice Paulsson 09 Turebergskampen 7/5
5.94 Lova Gindin 09 Turebergskampen 7/5
5.45 Saga Martinsson 09 Turebergskampen 7/5
5.31 Lisa Arroyo 09 Turebergskampen 7/5
5.26 Saga Aghili 09 Turebergskampen 7/5
5.25 Freja Ahlepil 09 Turebergskampen 7/5
5.17 Signe Fridell 09 Turebergskampen 7/5
5.13 Othilia Johansson 09 Turebergskampen 7/5
4.84 Liv Richter Liliegren 09 Turebergskampen 7/5
4.79 Stella Rybing 09 Turebergskampen 7/5
4.72 Neha Eriksson 09 Turebergskampen 7/5
4.66 Tilde Andersson 09 Turebergskampen 7/5
3.51 Märta Mild 07 Turebergskampen 7/5
Sjukamp
5894 Bianca Salming 98   Kuortane FIN 10-11/6 Klubbrekord K, F19
Pojkar/Män
60m
8.23 0,5 Hugo Winther 04   Huddingespelen 20/5 Klubbrekord P13
8.65 1,5 Elias Engström 04 SAYO Sollentuna 10/6
8.87 0,8 Jonathan Edberg 06 SAYO Sollentuna 10/6
8.92 0,6 Lukas Ängelid 05 SAYO Sollentuna 10/6
8.97 1,3 Anton Gruber 04 SAYO Sollentuna 10/6
8.97 1,5 Valter Kjellberg 04 SAYO Sollentuna 10/6
9.12 1,5 Simon Lindström 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.18 2,0 Conor Hogan 04 Huddingespelen 20/5
9.27 1,0 Joel Billing 06 SAYO Sollentuna 10/6
9.27 1,0 Arvid Tiberg 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.32 0,8 Jakob Semb-Josefson 06 SAYO Sollentuna 10/6
9.39 0,0 John Bäck 06 Huddingespelen 20/5
9.49 1,8 Joar Eriksson 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.65 1,5 Melker Larm 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.65 1,5 Axel Richter Liliegren 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.70 0,6 Vincent Wettergren 05 SAYO Sollentuna 10/6
9.76 1,0 Ludvig Ellgren 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.82 -0,1 Lowe Barkvall 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
9.87 1,5 Alexander Mickelson 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.91 0,3 Vincent Källström 06 SAYO Sollentuna 10/6
9.96 1,2 Carl Grindange 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10.00 -0,4 Nils Wallström 08 Turebergskampen 7/5
10.19 1,0 Charlie Gustafsson 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.20 -0,4 William Strömberg 08 Turebergskampen 7/5
10.25 1,0 Oskar Kruse 06 SAYO Sollentuna 10/6
10.26 -0,1 Jakob Bergström 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10.28 1,8 Erik Håkansson 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.41 0,3 Jacob Rappe 06 SAYO Sollentuna 10/6
10.45 0,5 Viggo Barkvall 07 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10.46 -0,8 Jacob Karlberg 08 Turebergskampen 7/5
10.49 -1,8 Levi Back 08 Turebergskampen 7/5
10.56 -0,8 Edgar Micaux Obol 08 Turebergskampen 7/5
10.64 -2,2 Douglas Pihl 08 Turebergskampen 7/5
10.67 -1,8 John Singh 08 Turebergskampen 7/5
10.69 -0,4 Jonathan Ivarsson Elers 08 Turebergskampen 7/5
10.72 -0,1 Oskar Ahlstrand 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
10.72 -0,4 Oliver Carlsson 08 Turebergskampen 7/5
10.72 0,6 Albin Opdahl 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10.80 0,0 Eliah Hallberg Hossain 10 Huddingespelen 21/5
10.82 -0,8 William Blomquist 08 Turebergskampen 7/5
10.84 -0,8 Baran Erkan 08 Turebergskampen 7/5
10.86 -2,3 Einar Berndtson 08 Turebergskampen 7/5
10.89 -2,2 Elias Hovmöller 08 Turebergskampen 7/5
10.93 1,8 Viktor Holmertz 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.96 -2,3 Rayan Khan 08 Turebergskampen 7/5
11.02 -1,2 Joel Bäck 08 Huddingespelen 20/5
11.06 -1,8 Alvar Nyström 08 Turebergskampen 7/5
11.08 -2,3 Alexander Demirian 08 Turebergskampen 7/5
11.16 1,5 Arvid Fridman 07 SAYO Sollentuna 11/6
11.17 -0,4 Olle Ericsson 08 Turebergskampen 7/5
11.19 -2,2 Martin Bergström 08 Turebergskampen 7/5
11.27 -0,8 Ludwig Engde 08 Turebergskampen 7/5
11.32 0,6 Kian Farzad 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
11.39 -1,8 Simon Forsberg 08 Turebergskampen 7/5
11.45 -2,2 Nick Javadi 08 Turebergskampen 7/5
11.47 -2,3 Valter Johansson 08 Turebergskampen 7/5
11.53 -1,8 Loke Trepte 08 Turebergskampen 7/5
11.87 -0,4 Simon Sjölund 08 Turebergskampen 7/5
11.92 0,6 Anton Ahlstrand 10 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
12.03 -2,3 Wilmer Jonasson 08 Turebergskampen 7/5
12.09 -0,4 Philip Vannum 08 Turebergskampen 7/5
12.17 0,6 Tristan Back 10 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
12.20 -2,3 Olle Sjögren 08 Turebergskampen 7/5
12.33 -2,3 Max Ramsten 08 Turebergskampen 7/5
12.35 0,0 Alvar Engström 10 Huddingespelen 21/5
12.35 -2,2 Simon Ruthner 08 Turebergskampen 7/5
12.46 -1,5 Olof Pott 10 Mälaröspelen Ekerö 20/5
12.63 -2,2 Diego Zagai Roel 08 Turebergskampen 7/5
12.87 -0,8 Erik Candell 08 Turebergskampen 7/5
Medvind/okänd vind
8.92w 2,1 Kalle Billing 04 SAYO Sollentuna 10/6
9.29w 3,2 Liam Dovander 07 Ölandsspelen Högby 16/7
9.44w 3,2 Gustav Palmaer 07 SAYO Sollentuna 11/6
9.95w 3,2 Gustav Snis 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.11w 3,2 Gustav Blomberg 07 SAYO Sollentuna 11/6
10.21w 2,4 Levi Back 08 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10.80w 2,4 Joel Bäck 08 Huddingespelen 20/5
10.88w 2,6 Sean Dovander 09 Ölandsspelen Högby 16/7
11.21w 3,2 Theo Bergqvist 07 SAYO Sollentuna 11/6
12.77w 2,2 Edvin Tiberg 10 Ölandsspelen Högby 16/7
80m
9.51 0,9 Emil Johansson 02   SAYO Sollentuna 10/6 Klubbrekord P15
9.97 0,5 Jesper Ahlin 03 SAYO Sollentuna 10/6
10.49 1,3 Hugo Liljegren 03 Danderyds Ungdomsspel 14/5
10.57 0,9 Teo Paganus 03 Danderyds Ungdomsspel 14/5
10.61 -0,8 Hugo Winther 04 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10.70 0,4 Isak Franzén 03 SAYO Sollentuna 10/6
10.80 1,8 Hugo Olsson 02 SAYO Sollentuna 10/6
11.51 0,4 Edvin Olsson 03 SAYO Sollentuna 10/6
12.21 1,0 Christopher Lundberg 03 SAYO Sollentuna 10/6
12.22 0,6 John Bäck 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Medvind/okänd vind
9.36w 2,3 Emil Johansson 02 SAYO Sollentuna 10/6
100m
11.44 1,2 Erik Ahlfont 00 SAYO Sollentuna 10/6
11.78 0,4 Brian Kawesi 99 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
11.84 0,0 Filip Nyström 00 Huddingespelen 19/5
11.99 -0,5 Filip Engström 01 Huddingespelen 19/5
12.22 1,5 Martin Berg 00 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
12.90 -3,2 Per Sandell 76 VDM Sätra 13/5
12.92 -0,9 Theodor Duvert 01 DM mångkamp Sätra 14/5
13.29 -0,7 Hugo Liljegren 03 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
14.39 -2,8 Hugo Olsson 02 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
14.47 -2,8 Leo Svanfeldt 02 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
14.63 -0,8 Petra Thielers 76 VDM Sätra 13/5
Medvind/okänd vind
11.07w 3,2 Giovanni Inostroza 97 Lag-SM-kval Sätra 25/5
11.83w 2,2 Filip Nyström 00 SAYO Sollentuna 10/6
11.84w 3,4 Filip Engström 01 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
200m
22.54 1,1 Giovanni Inostroza 97 SAYO Sollentuna 11/6
23.92 1,1 Filip Engström 01 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
23.95 -0,9 Erik Ahlfont 00 Huddingespelen 21/5
25.68 -1,3 Per Sandell 76 VDM Sätra 14/5
26.76 1,7 Hugo Winther 04 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
29.09 1,7 Valter Kjellberg 04 SAYO Sollentuna 11/6
29.97 1,7 John Bäck 06 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
31.75 0,0 Simon Lindström 07 Mälaröspelen Ekerö 20/5
32.39 0,0 Joar Eriksson 07 Mälaröspelen Ekerö 20/5
35.60 0,0 Ludvig Ellgren 07 Mälaröspelen Ekerö 20/5
36.56 -0,7 Oskar Ahlstrand 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
37.11 -2,3 Filip Söderlund 09 Turebergskampen 7/5
38.12 -0,7 Albin Opdahl 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
38.27 -1,8 Carl Grindange 09 Turebergskampen 7/5
39.08 -2,3 Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergskampen 7/5
39.42 -2,3 Filip Edholm 10 Turebergskampen 7/5
39.50 -2,3 Elis Björk 09 Turebergskampen 7/5
39.50 -2,2 Gustav Larsson 09 Turebergskampen 7/5
41.11 -2,3 Viktor Berg 09 Turebergskampen 7/5
41.39 -2,3 Sean Dovander 09 Turebergskampen 7/5
41.52 -1,8 Tim Ericsson 09 Turebergskampen 7/5
41.59 -2,3 Love Nytén 10 Turebergskampen 7/5
41.86 -1,8 Linus Sandberg Strömqvist 09 Turebergskampen 7/5
42.21 -2,3 Otto Bernström 09 Turebergskampen 7/5
42.54 -2,3 Liam Knutsson 09 Turebergskampen 7/5
42.78 -1,8 Axel Falk 09 Turebergskampen 7/5
42.99 -1,9 Emil Ribacke 10 Turebergskampen 7/5
43.03 -1,8 Emil Mild 09 Turebergskampen 7/5
43.88 -2,3 Erik Andrén 09 Turebergskampen 7/5
44.22 -1,9 Hugo Meyer 10 Turebergskampen 7/5
44.42 -2,3 Liam Malmström 09 Turebergskampen 7/5
44.62 -2,2 Jack Forssmed 09 Turebergskampen 7/5
44.75 -1,9 Alvar Engström 10 Turebergskampen 7/5
44.92 -1,9 Helmer Olsson 10 Turebergskampen 7/5
45.38 -2,7 Tristan Back 10 Turebergskampen 7/5
45.49 -1,8 Jonathan Sundström 09 Turebergskampen 7/5
46.04 -2,0 Tage Lood Falgen 10 Turebergskampen 7/5
46.33 -2,0 Ossian Aldenroth 10 Turebergskampen 7/5
46.42 -2,3 Ludvig Håkansson 09 Turebergskampen 7/5
46.84 -2,3 Anton Ahlstrand 10 Turebergskampen 7/5
47.02 -2,0 William Thilers 10 Turebergskampen 7/5
47.17 -2,2 Ruben Nyström 09 Turebergskampen 7/5
47.28 -2,2 Hugo Hansen 09 Turebergskampen 7/5
48.19 -2,2 Alex Sundqvist 09 Turebergskampen 7/5
48.68 -1,9 Eddie Holmberg 10 Turebergskampen 7/5
48.89 -2,0 Axel Brink 10 Turebergskampen 7/5
49.30 -2,7 Alexander Kronberg 10 Turebergskampen 7/5
49.90 -2,0 Vide Andersson 10 Turebergskampen 7/5
49.95 -2,3 Adrian Antonsson 09 Turebergskampen 7/5
49.96 -2,0 Svante Welander 10 Turebergskampen 7/5
50.15 -2,3 Anton Norrby 10 Turebergskampen 7/5
51.48 -2,7 Axel Clerkestam 10 Turebergskampen 7/5
51.97 -1,8 Algot Bernell 09 Turebergskampen 7/5
52.11 -1,9 Olof Pott 10 Turebergskampen 7/5
52.16 -1,9 Leon Jabbari 10 Turebergskampen 7/5
52.44 -2,3 Vincenzo Fasano 09 Turebergskampen 7/5
53.18 -2,3 Gabriel Giléus 10 Turebergskampen 7/5
53.32 -2,7 Tor Dahlin 10 Turebergskampen 7/5
53.34 -2,3 Erik Johansson 09 Turebergskampen 7/5
53.48 -2,3 Edvin Möller 09 Turebergskampen 7/5
53.93 -2,7 Liam Sandfjord 10 Turebergskampen 7/5
56.19 -2,7 Sebastian Enholm 10 Turebergskampen 7/5
60.04 -2,2 Erik Lund 09 Turebergskampen 7/5
62.92 -2,3 Loke Bergqvist 10 Turebergskampen 7/5
Medvind/okänd vind
23.41w 2,1 Erik Ahlfont 00 SAYO Sollentuna 11/6
23.80w 3,5 Filip Engström 01 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
24.07w 2,5 Kevin Duvert 98 Lag-SM-kval Sätra 25/5
26.65w 3,1 Hugo Winther 04 SAYO Sollentuna 11/6
27.71w 2,8 Johan Tiberg 71 Ölandsspelen Högby 16/7
28.00w 3,1 Elias Engström 04 SAYO Sollentuna 11/6
28.83w 2,2 Anton Gruber 04 SAYO Sollentuna 11/6
29.26w 2,2 Conor Hogan 04 SAYO Sollentuna 11/6
29.88w 2,6 John Bäck 06 SAYO Sollentuna 11/6
38.05 Eliah Hallberg Hossain 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
300m
36.25 Emil Johansson 02   SAYO Sollentuna 11/6 Klubbrekord P15
42.06 Hugo Liljegren 03 SAYO Sollentuna 11/6
42.73 Theodor Duvert 01 DM mångkamp Sätra 13/5
46.90 Edvin Olsson 03 SAYO Sollentuna 11/6
48.57 Christopher Lundberg 03 SAYO Sollentuna 11/6
400m
48.37 Benjamin Mullen 87 Diamond League förtävling Stockholm/S 18/6
51.63 Emil Winther 99 Uppsalaspelen 18/6
51.8m Emil Johansson 02 Turebergs Snabba #1 1/7
53.56 Kevin Duvert 98 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
54.05 Filip Engström 01 SAYO Sollentuna 11/6
54.06 Adam Westermark 98 Uppsalaspelen 18/6
55.77 Per Sandell 76 VDM Sätra 13/5
59.4m Lasse Hansson 62 Turebergs Snabba #1 1/7 Klubbrekord Vet M55
61.7m Oliver Lindstrand 02 Turebergs Snabba #1 1/7
63.4m Marcus Grindange 72 Turebergs Snabba #1 1/7
67.9m Joakim Pettersson 62 Turebergs Snabba #1 1/7
69.3m Anton Gruber 04 Turebergs Snabba #1 1/7
71.1m John Bäck 06 Turebergs Snabba #1 1/7
72.04 Simon Lindström 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
79.5m Victor Lindstrand 04 Turebergs Snabba #1 1/7
80.95 Gustav Blomberg 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
600m
1:38.42 Elias Engström 04 SAYO Sollentuna 10/6
1:44.87 Hugo Winther 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
1:46.50 Conor Hogan 04 SAYO Sollentuna 10/6
1:47.35 Valter Kjellberg 04 SAYO Sollentuna 10/6
1:50.81 John Bäck 06 SAYO Sollentuna 10/6
1:53.21 Anton Gruber 04 SAYO Sollentuna 10/6
1:53.62 Leonardo Huayna Fernac 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
1:53.72 Kalle Billing 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
1:54.91 Lowe Barkvall 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1:59.08 Simon Lindström 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:01.23 Jakob Lennermark 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:01.83 Gustav Palmaer 07 Turebergskampen 7/5
2:02.04 Tim Nykvist 06 SAYO Sollentuna 10/6
2:02.92 Melker Larm 07 Turebergskampen 7/5
2:03.15 Vilhem Lood Falgén 07 Turebergskampen 7/5
2:04.83 Jakob Bergström 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2:04.86 Jakob Semb-Josefson 06 Turebergskampen 7/5
2:04.92 Edvin Rappe 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
2:05.46 Neo Holgersson 06 SAYO Sollentuna 10/6
2:05.98 Vincent Källström 06 SAYO Sollentuna 10/6
2:06.20 Liam Dovander 07 Ölandsspelen Högby 16/7
2:06.83 Arvid Tiberg 07 Ölandsspelen Högby 16/7
2:07.68 Victor Lindstrand 04 SAYO Sollentuna 10/6
2:09.65 Iker Garcia Lundström 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:12.49 James Singh 06 Turebergskampen 7/5
2:13.03 Jacob Rappe 06 Turebergskampen 7/5
2:13.14 Martin Bergström 08 Turebergskampen 7/5
2:14.38 Ludvig Ellgren 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:16.85 Filip Andersson 06 Turebergskampen 7/5
2:17.02 Jacob Karlberg 08 Turebergskampen 7/5
2:17.86 Melvin  Nilsson 07 Danderyds Ungdomsspel 14/5
2:18.78 John Singh 08 Turebergskampen 7/5
2:19.45 Axel Richter Liliegren 07 Turebergskampen 7/5
2:19.79 Alexander Mickelson 07 Turebergskampen 7/5
2:20.82 Joar Eriksson 07 Turebergskampen 7/5
2:21.48 Elias Hovmöller 08 Turebergskampen 7/5
2:22.20 Erik Håkansson 07 Turebergskampen 7/5
2:22.53 Olof Westas 07 Turebergskampen 7/5
2:22.71 Einar Berndtson 08 Turebergskampen 7/5
2:23.11 Viktor Holmertz 07 Turebergskampen 7/5
2:23.34 Levi Back 08 Turebergskampen 7/5
2:23.44 William Blomquist 08 Turebergskampen 7/5
2:25.77 Simon Ruthner 08 Turebergskampen 7/5
2:26.03 Lucas Sannebro 06 Turebergskampen 7/5
2:26.23 Olle Ericsson 08 Turebergskampen 7/5
2:26.28 Baran Erkan 08 Turebergskampen 7/5
2:26.38 Arvid Fridman 07 SAYO Sollentuna 11/6
2:26.56 Joel Bäck 08 Turebergskampen 7/5
2:26.68 Simon Forsberg 08 Turebergskampen 7/5
2:28.00 Sean Dovander 09 Ölandsspelen Högby 16/7
2:28.88 Alvar Nyström 08 Turebergskampen 7/5
2:30.24 Ludwig Engde 08 Turebergskampen 7/5
2:30.83 Edgar Micaux Obol 08 Turebergskampen 7/5
2:31.50 William Ouchterlony 07 Turebergskampen 7/5
2:31.84 Nick Javadi 08 Turebergskampen 7/5
2:32.58 Loke Trepte 08 Turebergskampen 7/5
2:34.11 Daniel Alkhamisi 07 Turebergskampen 7/5
2:35.13 Diego Zagai Roel 08 Turebergskampen 7/5
2:35.76 Simon Sjölund 08 Turebergskampen 7/5
2:37.12 Gustav Snis 07 Turebergskampen 7/5
2:42.79 Rayan Khan 08 Turebergskampen 7/5
2:42.86 Philip Vannum 08 Turebergskampen 7/5
2:45.19 Oscar Lindgren 07 Turebergskampen 7/5
2:47.07 Ludvig Biltgård 07 Turebergskampen 7/5
2:53.54 Frans Leander 07 Turebergskampen 7/5
2:54.18 Max Ramsten 08 Turebergskampen 7/5
2:55.42 Casper Håkansson 07 Turebergskampen 7/5
3:02.82 Wilmer Jonasson 08 Turebergskampen 7/5
800m
1:50.01 Andreas Almgren 95 Folksam Challenge Göteborg/S 10/6
1:51.25 Johan Eriksson 88 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
1:53.54 Edvin Hagberg 99 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
1:53.77 Joel Norling 98 Folksam Challenge Göteborg/S 10/6
1:54.04 Anton Asplund 90 Celle Ligure ITA 5/7
1:54.48 Erik Rosqvist 98 Huddingespelen 20/5
1:55.61 Dennis Wikström-Roos 93 Bryssel BEL 9/7
2:03.88 Adam Westermark 98 Mälarspelen Eskilstuna 17/6
2:10.84 Per Sandell 76 VDM Sätra 14/5
2:13.30 Victor Gruber 02 Huddingespelen 20/5
2:23.54 Elias Engström 04 Diamond League förtävling Stockholm/S 18/6
2:25.59 Sebastian Christenson 02 SAYO Sollentuna 10/6
2:25.86 Oliver Lindstrand 02 SAYO Sollentuna 10/6
2:35.05 Hugo Liljegren 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
2:39.65 John Bäck 06 Diamond League förtävling Stockholm/S 18/6
1000m
3:18.36 Theodor Duvert 01 DM mångkamp Sätra 14/5
1500m
3:45.54 Amanuel Gergis 96 Grote Prijs Lokeren BEL 25/6
3:55.59 Joel Norling 98 SAYO Sollentuna 11/6
4:00.21 Daniel Lundgren 85 Lag-SM-kval Sätra 25/5
4:00.38 Andreas Almgren 95 Team Championships First League, Vaasa FIN 24/6
4:04.43 Tim Sundström 89 Sollentuna GP 29/6
4:05.58 Edvin Hagberg 99 SAYO Sollentuna 11/6
4:54.04 Magnus Lindblom 77 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
4:55.30 Sebastian Christenson 02 SAYO Sollentuna 11/6
2000m
6:31.29 Victor Gruber 02 Huddingespelen 21/5
6:33.6m Alexander Anderson 02 Turebergs Snabba #1 1/7
6:48.98 Sebastian Christenson 02 Huddingespelen 21/5
3000m
8:05.59 Amanuel Gergis 96   Oordegem BEL 3/6 Klubbrekord M22
5000m
13:53.56 Amanuel Gergis 96 Oslo NOR 6/7 Klubbrekord M22
14:14.06 Daniel Lundgren 85 Nijmegen NED 2/6
15:38.05 Anders Prytz 85 Öresundsspelen Helsingborg 7/7
10000m
32.52.73 Anders Prytz 85 Arenamilen Vallentuna 11/5
Marathon
3:16:39 Marcus Grindange 72 Rotterdam Marathon 9/4
1500m hinder
5:08.96 Victor Gruber 02 Danderyds Ungdomsspel 14/5
5:29.37 Oliver Lindstrand 02 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3000m hinder
8:28.86 Napolen Solomon 94 Kortrijk BEL 8/7
8:52.15 Daniel Lundgren 85 Folksam Challenge Göteborg/S 10/6
110m häck
17.39 1,1 Staffan Risberg 99 Lag-SM-kval Sätra 25/5
110m häck 100.0 cm (P19)
15.01 0,0 Staffan Risberg 99 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
110m häck 91.4 cm (P17)
16.82 -1,6 Theodor Duvert 01 DM mångkamp Sätra 13/5
80m häck 84.0 cm (P15 - P14)
11.78 -4,2 Emil Johansson 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
12.35 -0,9 Elliot Duvert 03 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
13.44 -3,6 Erik Dahlberg 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
13.44 -1,4 Hugo Liljegren 03 Huddingespelen 21/5
14.98 -4,9 Oliver Lindstrand 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Medvind/okänd vind
14.30w 3,2 Oliver Lindstrand 02 SAYO Sollentuna 11/6
60m häck 76.2 cm (P13 - P12)
9.58 0,6 Hugo Winther 04 SAYO Sollentuna 11/6
10.86 0,6 Conor Hogan 04 SAYO Sollentuna 11/6
11.33 0,8 John Bäck 06 SAYO Sollentuna 11/6
11.35 1,4 Joel Billing 06 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
11.70 1,6 Kalle Billing 04 SAYO Sollentuna 11/6
13.49 1,0 Edvin Rappe 04 SAYO Sollentuna 11/6
60m häck 55.0 cm (P11 - P10)
10.09 0,1 Jonathan Edberg 06 Turebergskampen 7/5
10.53 -1,4 Joel Billing 06 Turebergskampen 7/5
11.02 0,1 Leo Axelsson 06 Turebergskampen 7/5
11.07 -1,4 John Bäck 06 Turebergskampen 7/5
11.18 -1,2 Simon Lindström 07 Turebergskampen 7/5
11.26 -1,4 Lowe Barkvall 06 Turebergskampen 7/5
11.38 -0,7 Axel Richter Liliegren 07 Turebergskampen 7/5
11.40 -1,4 Jakob Semb-Josefson 06 Turebergskampen 7/5
11.61 0,1 Jacob Åhlin 06 Turebergskampen 7/5
11.73 -0,7 Jakob Lennermark 07 Turebergskampen 7/5
11.81 -2,4 Liam Dovander 07 Turebergskampen 7/5
11.83 -1,4 Oskar Kruse 06 Turebergskampen 7/5
11.83 -2,4 Vilhem Lood Falgén 07 Turebergskampen 7/5
11.86 -2,4 Arvid Tiberg 07 Turebergskampen 7/5
12.07 0,1 Filip Andersson 06 Turebergskampen 7/5
12.10 0,6 Erik Håkansson 07 Turebergskampen 7/5
12.11 0,6 Karl Thilers 07 Turebergskampen 7/5
12.12 0,6 Alexander Mickelson 07 Turebergskampen 7/5
12.15 -1,2 Joar Eriksson 07 Turebergskampen 7/5
12.15 -1,4 Vincent Källström 06 Turebergskampen 7/5
12.17 -1,2 Gustav Palmaer 07 Turebergskampen 7/5
12.19 -1,4 Jacob Rappe 06 Turebergskampen 7/5
12.26 -2,4 Melker Larm 07 Turebergskampen 7/5
12.38 0,6 Casper Håkansson 07 Turebergskampen 7/5
12.50 0,1 Jakob Bergström 06 Turebergskampen 7/5
12.58 0,1 James Singh 06 Turebergskampen 7/5
12.69 -1,4 Hugo Åkerman Nordling 06 Turebergskampen 7/5
12.93 -1,2 Ludvig Ellgren 07 Turebergskampen 7/5
12.99 -0,7 Iker Garcia Lundström 07 Turebergskampen 7/5
13.17 -0,7 Olof Westas 07 Turebergskampen 7/5
13.35 -0,7 Gustav Snis 07 Turebergskampen 7/5
13.56 -1,2 William Ouchterlony 07 Turebergskampen 7/5
13.58 -2,4 Oskar Arrhen 07 Turebergskampen 7/5
13.61 -2,4 Charlie Gustafsson 07 Turebergskampen 7/5
13.64 0,6 Viktor Holmertz 07 Turebergskampen 7/5
13.82 -1,2 Ludvig Sundström 07 Turebergskampen 7/5
13.93 0,1 Lucas Sannebro 06 Turebergskampen 7/5
13.99 -0,7 Daniel Alkhamisi 07 Turebergskampen 7/5
14.84 -2,4 Oscar Lindgren 07 Turebergskampen 7/5
15.20 0,6 Eskil Hägglöf 07 Turebergskampen 7/5
15.56 -1,2 Ludvig Biltgård 07 Turebergskampen 7/5
17.80 0,6 Frans Leander 07 Turebergskampen 7/5
200m häck 76.2 cm (P13)
30.97 0,9 Hugo Winther 04 Sommarspelen Kristianstad 5/7
33.34 -0,6 John Bäck 06 Öresundsspelen Helsingborg 7/7
200m häck 68.6 cm (P13)
32.51 Conor Hogan 04 Huddingespelen 19/5
300m häck 84.0 cm (P17)
44.56 Theodor Duvert 01 Huddingespelen 19/5
300m häck 76.2 cm (P15 - P14)
46.89 Hugo Liljegren 03 Huddingespelen 19/5 en häck för låg
48.61 Oliver Lindstrand 02 Huddingespelen 19/5 en häck för låg
400m häck
53.04 Benjamin Mullen 87 Celle Ligure ITA 5/7
Höjd
1.88 Edvin Hagberg 99 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
1.86 Kevin Duvert 98 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
1.79 Erik Dahlberg 02 SAYO Sollentuna 11/6
1.76 Elliot Duvert 03 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
1.70 Emil Johansson 02 Huddingespelen 19/5
1.70 Theodor Duvert 01 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
1.44 Hugo Winther 04 DM mångkamp Sätra 14/5
1.43 Kalle Billing 04 SAYO Sollentuna 10/6
1.41 Jonathan Edberg 06 Huddingespelen 21/5
1.36 Oliver Lindstrand 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
1.33 Lukas Ängelid 05 SAYO Sollentuna 10/6
1.32 Lucas Källman 06 Huddingespelen 21/5
1.27 John Bäck 06 SAYO Sollentuna 10/6
1.25 Liam Dovander 07 Ölandsspelen Högby 16/7
1.25 Arvid Tiberg 07 Ölandsspelen Högby 16/7
1.20 Ludvig Ellgren 07 Mälaröspelen Ekerö 20/5
1.18 Lowe Barkvall 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1.18 Simon Lindström 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
1.13 Jakob Semb-Josefson 06 SAYO Sollentuna 10/6
1.08 Oskar Kruse 06 SAYO Sollentuna 10/6
1.08 Jacob Rappe 06 SAYO Sollentuna 10/6
1.05 Gustav Blomberg 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
Stav
3.50 Theodor Duvert 01 SAYO Sollentuna 10/6
3.10 Erik Dahlberg 02 SAYO Sollentuna 9/6
2.95 Elliot Duvert 03 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
2.80 Hugo Winther 04   Huddingespelen 20/5 Klubbrekord P13
2.70 Oliver Lindstrand 04 Huddingespelen 21/5
Längd
6.43 2,0 Giovanni Inostroza 97 SAYO Sollentuna 10/6
6.11 1,4 Filip Nyström 00 Uppsalaspelen 18/6
5.62 0,8 Theodor Duvert 01 DM mångkamp Sätra 14/5
5.32 0,0 Filip Engström 01 Huddingespelen 20/5
5.25 -1,2 Hugo Olsson 02 SAYO Sollentuna 10/6
3.75 1,4 Christopher Lundberg 03 SAYO Sollentuna 10/6
Medvind/okänd vind
5.50 Mikael Brodersen 80 Turebergs Snabba #1 1/7
5.46 Erik Åhlin 71 Turebergs Snabba #1 1/7
5.45w 6,6 Emil Johansson 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
5.37w 3,6 Hugo Olsson 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
4.90w 5,4 Karl Ludvik 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
4.50w 3,7 Sebastian Christenson 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
4.21 Anton Gruber 04 Turebergs Snabba #1 1/7
3.96 John Bäck 06 Turebergs Snabba #1 1/7
1.73w 4,1 Erik Dahlberg 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Längd med zon
4.93 0,9 Jonathan Edberg 06 Huddingespelen 20/5
4.84 1,1 Hugo Winther 04 SAYO Sollentuna 11/6
4.57 0,1 Valter Kjellberg 04 SAYO Sollentuna 11/6
4.44 1,4 John Bäck 06 Huddingespelen 20/5
4.35 -1,6 Kalle Billing 04 SAYO Sollentuna 11/6
4.26 -0,8 Anton Gruber 04 SAYO Sollentuna 11/6
4.13 0,1 Simon Lindström 07 SAYO Sollentuna 11/6
4.02 -0,4 Joel Billing 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.93 0,2 Liam Dovander 07 Ölandsspelen Högby 16/7
3.83 1,2 Alexander Mickelson 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.75 -1,1 Jakob Semb-Josefson 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.75 0,1 Arvid Tiberg 07 Ölandsspelen Högby 16/7
3.74 -1,7 Lowe Barkvall 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.70 1,3 Axel Richter Liliegren 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.67 0,2 Ludvig Ellgren 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.60 -2,2 Edvin Rappe 04 SAYO Sollentuna 11/6
3.59 1,6 Melker Larm 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.57 0,7 Vincent Källström 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.55 1,3 Gustav Snis 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.52 -0,4 Jakob Bergström 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.52 -2,1 Oskar Kruse 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.49 1,0 Erik Håkansson 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.45 0,0 Levi Back 08 Huddingespelen 20/5
3.38 -0,3 Joar Eriksson 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.36 -1,7 Daniel Opdahl 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.35 0,0 Oskar Ahlstrand 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
3.34 1,8 Gustav Blomberg 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.29 -0,7 Hugo Åkerman Nordling 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.27 0,4 Jacob Rappe 06 SAYO Sollentuna 11/6
3.24 0,0 Charlie Gustafsson 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.13 -0,4 Carl Grindange 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
3.12 0,3 Iker Garcia Lundström 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.12 1,8 Viktor Holmertz 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.05 0,6 William Ouchterlony 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.02 0,0 Joel Bäck 08 Huddingespelen 20/5
3.02 0,7 Ludvig Sundström 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.96 -0,3 Oskar Arrhen 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.96 0,2 Simon Linder 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.95 -0,4 Sean Dovander 09 Ölandsspelen Högby 16/7
2.79 -0,3 Albin Opdahl 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
2.71 0,4 Theo Bergqvist 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.60 -0,4 Arvid Fridman 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.12 -2,5 Olof Pott 10 Mälaröspelen Ekerö 20/5
Medvind/okänd vind
4.26 Simon Lindström 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
4.09w 2,6 Viktor Tiberg 04 Ölandsspelen Högby 16/7
3.92 Lucas Källman 06 Turebergskampen 7/5
3.89 Love Barkvall 06 Turebergskampen 7/5
3.71 Leo Axelsson 06 Turebergskampen 7/5
3.63w 2,3 Erik Håkansson 07 SAYO Sollentuna 11/6
3.60 Oskar Kruse 06 Turebergskampen 7/5
3.53 Melvin  Nilsson 07 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3.43 Gustav Palmaer 07 Turebergskampen 7/5
3.41 Oskar Ahlstrand 09 Turebergskampen 7/5
3.37 Gustav Blomberg 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
3.36 Filip Andersson 06 Turebergskampen 7/5
3.34 William Strömberg 08 Turebergskampen 7/5
3.32 John Singh 08 Turebergskampen 7/5
3.31 Karl Thilers 07 Turebergskampen 7/5
3.31 Jacob Åhlin 06 Turebergskampen 7/5
3.30 Jacob Karlberg 08 Turebergskampen 7/5
3.30 Nils Wallström 08 Turebergskampen 7/5
3.28 Carl Grindange 09 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3.27 Jakob Lennermark 07 Turebergskampen 7/5
3.26 Joel Bäck 08 Turebergskampen 7/5
3.22 Hugo Åkerman Nordling 06 Turebergskampen 7/5
3.21 William Blomquist 08 Turebergskampen 7/5
3.21 Filip Söderlund 09 Turebergskampen 7/5
3.17 Edgar Micaux Obol 08 Turebergskampen 7/5
3.13 Vilhem Lood Falgén 07 Turebergskampen 7/5
3.10 Lucas Sannebro 06 Turebergskampen 7/5
3.08 Eliah Hallberg Hossain 10 Eskilstuna Mini Games 1/7
3.08 Casper Håkansson 07 Turebergskampen 7/5
3.06 Ludwig Engde 08 Turebergskampen 7/5
3.04 Noel Nilsson 09 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3.03 Daniel Alkhamisi 07 Turebergskampen 7/5
3.02 Albin Opdahl 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3.01 Douglas Pihl 08 Turebergskampen 7/5
2.93 Elias Hovmöller 08 Turebergskampen 7/5
2.93 James Singh 06 Turebergskampen 7/5
2.92 Baran Erkan 08 Turebergskampen 7/5
2.91 Julian Sigurs Söderman 09 Turebergskampen 7/5
2.87 Kian Farzad 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2.87 Valter Johansson 08 Turebergskampen 7/5
2.86 Viktor Berg 09 Turebergskampen 7/5
2.84 Martin Bergström 08 Turebergskampen 7/5
2.82 Oliver Carlsson 08 Turebergskampen 7/5
2.76 Gustav Larsson 09 Turebergskampen 7/5
2.76 Emil Ribacke 10 Turebergskampen 7/5
2.74 Loke Trepte 08 Turebergskampen 7/5
2.73w 3,2 Arvid Fridman 07 SAYO Sollentuna 11/6
2.73 Erik Andrén 09 Turebergskampen 7/5
2.72 Tristan Back 10 Danderyds Ungdomsspel 14/5
2.72 Jack Forssmed 09 Turebergskampen 7/5
2.70 Olof Westas 07 Turebergskampen 7/5
2.68 Axel Falk 09 Turebergskampen 7/5
2.65 Linus Sandberg Strömqvist 09 Turebergskampen 7/5
2.64 Ludvig Biltgård 07 Turebergskampen 7/5
2.63 Alvar Engström 10 Turebergskampen 7/5
2.62 Liam Malmström 09 Turebergskampen 7/5
2.61 Ludvig Håkansson 09 Turebergskampen 7/5
2.60 Alvar Nyström 08 Turebergskampen 7/5
2.59 Helmer Olsson 10 Turebergskampen 7/5
2.58 Einar Berndtson 08 Turebergskampen 7/5
2.57 Simon Forsberg 08 Turebergskampen 7/5
2.57 Simon Sjölund 08 Turebergskampen 7/5
2.56 William Thilers 10 Turebergskampen 7/5
2.53 Olle Ericsson 08 Turebergskampen 7/5
2.52 Ossian Aldenroth 10 Turebergskampen 7/5
2.50 Alexander Demirian 08 Turebergskampen 7/5
2.50 Emil Mild 09 Turebergskampen 7/5
2.49 Nick Javadi 08 Turebergskampen 7/5
2.48 Elis Persson 09 Turebergskampen 7/5
2.47 Tim Ericsson 09 Turebergskampen 7/5
2.47 Jonathan Sundström 09 Turebergskampen 7/5
2.46 Anton Ahlstrand 10 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2.45 Ruben Nyström 09 Turebergskampen 7/5
2.43 Max Ramsten 08 Turebergskampen 7/5
2.43 Simon Ruthner 08 Turebergskampen 7/5
2.40 Erik Johansson 09 Turebergskampen 7/5
2.36 Wilmer Jonasson 08 Turebergskampen 7/5
2.35 Philip Vannum 08 Turebergskampen 7/5
2.34 Filip Edholm 10 Turebergskampen 7/5
2.34 Tage Lood Falgen 10 Turebergskampen 7/5
2.32 Rayan Khan 08 Turebergskampen 7/5
2.32 Alex Sundqvist 09 Turebergskampen 7/5
2.30 Otto Bernström 09 Turebergskampen 7/5
2.30 Eddie Holmberg 10 Turebergskampen 7/5
2.30 Frans Leander 07 Turebergskampen 7/5
2.28 Love Nytén 10 Turebergskampen 7/5
2.27 Anton Norrby 10 Turebergskampen 7/5
2.26 Gabriel Giléus 10 Turebergskampen 7/5
2.24 Vidar Martin 10 Turebergskampen 7/5
2.21 Liam Knutsson 09 Turebergskampen 7/5
2.20 Eskil Hägglöf 07 Turebergskampen 7/5
2.20 Olle Sjögren 08 Turebergskampen 7/5
2.20 Svante Welander 10 Turebergskampen 7/5
2.18 Adrian Antonsson 09 Turebergskampen 7/5
2.17 Olof Pott 10 Turebergskampen 7/5
2.11 Elis Björk 09 Turebergskampen 7/5
2.10 Axel Brink 10 Turebergskampen 7/5
2.08 Hugo Meyer 10 Turebergskampen 7/5
2.07 Edvin Möller 09 Turebergskampen 7/5
2.06 Vide Andersson 10 Turebergskampen 7/5
2.06 Vincenzo Fasano 09 Turebergskampen 7/5
2.06 Hugo Hansen 09 Turebergskampen 7/5
2.03 Algot Bernell 09 Turebergskampen 7/5
2.02 Oscar Lindgren 07 Turebergskampen 7/5
1.92 Erik Candell 08 Turebergskampen 7/5
1.87 Sebastian Enholm 10 Turebergskampen 7/5
1.87 Liam Sandfjord 10 Turebergskampen 7/5
1.82 Erik Lund 09 Turebergskampen 7/5
1.80 Leon Jabbari 10 Turebergskampen 7/5
1.78 Alexander Kronberg 10 Turebergskampen 7/5
1.70 Tor Dahlin 10 Turebergskampen 7/5
1.69 Axel Clerkestam 10 Turebergskampen 7/5
1.64 Loke Bergqvist 10 Turebergskampen 7/5
Tresteg
12.17 0,8 Filip Nyström 00 Lag-SM-kval Sätra 25/5
12.13 -0,5 Theodor Duvert 01 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
Tresteg med zon
10.12 1,3 John Bäck 06   Huddingespelen 20/5 Klubbrekord P12
Medvind/okänd vind
7.77 Axel Lekander 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
7.20 Gustav Fransson 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
6.81 Vincent Wettergren 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Kula
13.06 Stellan Back 75 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
8.57 Edvin Hagberg 99 Lag-SM-kval Sätra 25/5
Kula 6.0kg (P19)
15.05 Lukas Björninger 00 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
11.53 Edvin Hagberg 99 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
Kula 5.0kg (P17)
16.96 Lukas Björninger 00   Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5 Klubbrekord P17
15.55 Jesper Ahlin 03 SAYO Sollentuna 11/6
12.19 Karl Ludvik 02 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
12.01 Theodor Duvert 01 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
9.11 Emil Holm 01 Enakastet Enköping 7/5
Kula 4.0 kg (P15 - P14)
17.24 Jesper Ahlin 03   Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7 Klubbrekord P14
14.63 Karl Ludvik 02 Gavlehovsspelen Gävle 16/7 Klubbrekord P15
11.33 Elliot Duvert 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
10.15 Teo Paganus 03 Vårkastet Bålsta 13/5
9.99 Fredrik Frunk 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
9.58 Emil Johansson 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
9.33 Esbjörn Eriksson 03 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6  
9.11 Victor Gruber 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
8.61 Viktor Sandström 03 Hellaskastet Sätra 6/5
7.98 Hugo Olsson 02 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Kula 3.0 kg (P13 - P12)
10.13 Hugo Winther 04 Sommarspelen Kristianstad 5/7
6.33 Victor Lindstrand 04 Danderyds Ungdomsspel 14/5
Kula 2.0 kg (P10 - P11)
10.21 Jonathan Edberg 06 SAYO Sollentuna 11/6
9.09 Jakob Semb-Josefson 06 Turebergskampen 7/5
8.53 Daniel Opdahl 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
8.97 Joel Billing 06 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
7.92 Liam Dovander 07 Ölandsspelen Högby 16/7
7.86 Jacob Åhlin 06 SAYO Sollentuna 11/6
7.85 Leo Axelsson 06 Turebergskampen 7/5
7.62 Gustav Blomberg 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
7.56 Ludvig Ellgren 07 SAYO Sollentuna 11/6
7.08 Simon Lindström 07 SAYO Sollentuna 11/6
6.68 Alexander Mickelson 07 SAYO Sollentuna 11/6
6.54 Filip Andersson 06 Turebergskampen 7/5
6.40 Arvid Tiberg 07 Ölandsspelen Högby 16/7
6.36 Jacob Rappe 06 SAYO Sollentuna 11/6
6.31 Oskar Kruse 06 Turebergskampen 7/5
6.25 Jakob Bergström 06 SAYO Sollentuna 11/6
6.08 Melker Larm 07 SAYO Sollentuna 11/6
6.04 James Singh 06 Turebergskampen 7/5
6.03 Gustav Palmaer 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.94 William Strömberg 08 Turebergskampen 7/5
5.86 John Bäck 06 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
5.84 Viggo Barkvall 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.66 Vincent Källström 06 Turebergskampen 7/5
5.59 Levi Back 08 Danderyds Ungdomsspel 14/5
5.47 Love Barkvall 06 Turebergskampen 7/5
5.45 Simon Linder 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.43 Lucas Sannebro 06 Turebergskampen 7/5
5.43 Hugo Åkerman Nordling 06 Turebergskampen 7/5
5.41 Jacob Karlberg 08 Turebergskampen 7/5
5.40 Oskar Ahlstrand 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
5.37 Hugo Åkerman Nordling 06 SAYO Sollentuna 11/6
5.36 Iker Garcia Lundström 07 SAYO Sollentuna 11/6
5.28 Nils Wallström 08 Turebergskampen 7/5
5.12 Ludwig Engde 08 Turebergskampen 7/5
5.03 Joel Bäck 08 Huddingespelen 20/5
4.97 Nick Javadi 08 Turebergskampen 7/5
4.87 Erik Håkansson 07 SAYO Sollentuna 11/6
4.87 John Singh 08 Turebergskampen 7/5
4.69 Elias Hovmöller 08 Turebergskampen 7/5
4.68 Edgar Micaux Obol 08 Turebergskampen 7/5
4.67 Alexander Demirian 08 Turebergskampen 7/5
4.63 William Blomquist 08 Turebergskampen 7/5
4.62 Olle Ericsson 08 Turebergskampen 7/5
4.60 Viktor Holmertz 07 SAYO Sollentuna 11/6
4.56 Martin Bergström 08 Turebergskampen 7/5
4.52 Philip Vannum 08 Turebergskampen 7/5
4.43 Rayan Khan 08 Turebergskampen 7/5
4.36 Baran Erkan 08 Turebergskampen 7/5
4.32 Max Ramsten 08 Turebergskampen 7/5
4.25 Albin Opdahl 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
4.23 Einar Berndtson 08 Turebergskampen 7/5
4.17 Oliver Carlsson 08 Turebergskampen 7/5
4.17 Carl Grindange 09 Mälaröspelen Ekerö 20/5
3.99 Axel Brink 10 Turebergskampen 7/5
3.95 Olle Sjögren 08 Turebergskampen 7/5
3.94 Valter Johansson 08 Turebergskampen 7/5
3.93 Simon Forsberg 08 Turebergskampen 7/5
3.89 Sean Dovander 09 Ölandsspelen Högby 16/7
3.84 Filip Edholm 10 Turebergskampen 7/5
3.81 Jonathan Ivarsson Elers 08 Turebergskampen 7/5
3.53 Alexander Kronberg 10 Turebergskampen 7/5
3.48 Olof Pott 10 Mälaröspelen Ekerö 20/5
3.48 Simon Ruthner 08 Turebergskampen 7/5
3.44 Alvar Engström 10 Turebergskampen 7/5
3.37 Erik Candell 08 Turebergskampen 7/5
3.32 Helmer Olsson 10 Turebergskampen 7/5
3.29 Simon Sjölund 08 Turebergskampen 7/5
3.25 William Thilers 10 Turebergskampen 7/5
3.24 Vide Andersson 10 Turebergskampen 7/5
3.20 Eddie Holmberg 10 Turebergskampen 7/5
3.19 Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergskampen 7/5
3.19 Alvar Nyström 08 Turebergskampen 7/5
3.17 Ossian Aldenroth 10 Turebergskampen 7/5
3.13 Liam Sandfjord 10 Turebergskampen 7/5
3.05 Anton Norrby 10 Turebergskampen 7/5
3.00 Axel Clerkestam 10 Turebergskampen 7/5
2.96 Svante Welander 10 Turebergskampen 7/5
2.83 Tristan Back 10 Turebergskampen 7/5
2.67 Vidar Martin 10 Turebergskampen 7/5
2.66 Emil Ribacke 10 Turebergskampen 7/5
2.60 Gabriel Giléus 10 Turebergskampen 7/5
2.49 Tor Dahlin 10 Turebergskampen 7/5
2.49 Love Nytén 10 Turebergskampen 7/5
2.47 Hugo Meyer 10 Turebergskampen 7/5
2.28 Tage Lood Falgen 10 Turebergskampen 7/5
2.03 Leon Jabbari 10 Turebergskampen 7/5
1.70 Loke Bergqvist 10 Turebergskampen 7/5
1.62 Sebastian Enholm 10 Turebergskampen 7/5
Diskus
40.31 Lukas Björninger 00 Lag-SM-kval Sätra 25/5
39.28 Stellan Back 75 VDM Sätra 13/5
Diskus 1.75 kg (P19)
45.28 Lukas Björninger 00 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
37.15 Edvin Hagberg 99 SAYO Sollentuna/E 10/6
Diskus 1.5 kg (P17)
50.87 Lukas Björninger 00   SAYO Sollentuna/E 10/6 Klubbrekord P17
39.58 Emil Holm 01 Enakastet Enköping 7/5
30.54 Theodor Duvert 01 DM mångkamp Sätra 13/5
Diskus 1.0 kg (P15 - P14)
53.39 Karl Ludvik 02 Gavlehovsspelen Gävle 15/7 Klubbrekord P15
36.80 Fredrik Frunk 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
36.67 Elliot Duvert 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
33.82 Teo Paganus 03 SAYO Sollentuna/E 10/6
29.01 Viktor Sandström 03 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
26.59 Esbjörn Eriksson 03 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
Diskus 1.0 kg (M60-)
18.88 Bo Sundström 40 VDM Sätra 13/5
Diskus 0.6 kg (P13 - P12)
20.20 Victor Lindstrand 04 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
18.69 Gustav Fransson 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
15.42 Daniel Opdahl 06 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
13.02 Chia Khafaf 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
10.13 Axel Lekander 05 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Slägga
37.35 Stellan Back 75 Lag-SM-kval Sätra 25/5
Slägga 5.0 kg (P17)
30.59 Emil Holm 01 Enakastet Enköping 7/5
Slägga 4.0 kg (P15 - P14)
63.60 Karl Ludvik 02 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
48.82 Jesper Ahlin 03 SAYO Sollentuna/E 11/6
41.24 Fredrik Frunk 03 SAYO Sollentuna/E 11/6
28.29 Viktor Sandström 03 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
Slägga 4.0 kg (M70-)
18.18 Bo Sundström 40 VDM Huddinge 11/5
Slägga 3.0 kg (P13 - P12)
27.21 Hugo Winther 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
19.66 Victor Lindstrand 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
18.86 Edvin Rappe 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
16.62 Elias Engström 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
14.01 Conor Hogan 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
12.97 Kalle Billing 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
12.64 Valter Kjellberg 04 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Spjut
61.78 Stellan Back 75 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
44.09 Edvin Hagberg 99 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
43.51 Stefan Borensjö 79 Hellaskastet Sätra 6/5
37.78 Tor Opdahl 80 Vårkastet Bålsta 13/5
Spjut 700 g (P17)
43.77 Theodor Duvert 01 DM mångkamp Sätra 13/5
40.63 Alex Johansson 01 SAYO Sollentuna 11/6
Spjut 500 g (M70-M75)
16.83 Bo Sundström 40 VDM Sätra 13/5
Spjut 600 g (P15 - P14)
56.31 Karl Ludvik 02 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
42.21 Elliot Duvert 03 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
39.45 Fredrik Frunk 03 SAYO Sollentuna 11/6
32.42 Teo Paganus 03 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
29.69 Hugo Olsson 02 SAYO Sollentuna 10/6
24.97 Esbjörn Eriksson 03 SAYO Sollentuna 11/6
16.75 Viktor Sandström 03 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
Spjut 400 g (P13 - P12)
23.22 Jakob Semb-Josefson 06 SAYO Sollentuna 10/6
19.93 Victor Lindstrand 04 Huddingespelen 20/5
18.24 Daniel Opdahl 06 SAYO Sollentuna 10/6
17.31 Jacob Åhlin 06 SAYO Sollentuna 10/6
Vikt 7.26 kg (M70-M75)
5.95 Bo Sundström 40 VDM Huddinge 11/5
Boll
36.05 Daniel Opdahl 06 Huddingespelen 21/5
34.17 Lucas Källman 06 Huddingespelen 21/5
33.40 Jonathan Edberg 06 Huddingespelen 21/5
31.00 Gustav Blomberg 07 Eskilstuna Mini Games 1/7
28.09 Ludvig Ellgren 07 Fortumspelen Bollnäs 8/7
26.98 Liam Dovander 07 Turebergskampen 7/5
26.26 Arvid Tiberg 07 Turebergskampen 7/5
23.43 Alexander Mickelson 07 Turebergskampen 7/5
22.91 Levi Back 08 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
21.99 Joel Bäck 08 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
21.78 Albin Opdahl 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
21.57 Simon Lindström 07 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
21.03 Hugo Winther 04 DM mångkamp Sätra 14/5
19.78 Oskar Ahlstrand 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
19.59 Frans Leander 07 Turebergskampen 7/5
19.38 Gustav Palmaer 07 Turebergskampen 7/5
18.81 Casper Håkansson 07 Turebergskampen 7/5
18.67 Melker Larm 07 Turebergskampen 7/5
18.41 Erik Håkansson 07 Turebergskampen 7/5
18.35 Axel Richter Liliegren 07 Turebergskampen 7/5
17.98 Jakob Lennermark 07 Turebergskampen 7/5
17.63 Carl Grindange 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
17.58 Daniel Alkhamisi 07 Turebergskampen 7/5
17.58 Iker Garcia Lundström 07 Turebergskampen 7/5
17.30 Joar Eriksson 07 Turebergskampen 7/5
17.08 Kian Farzad 09 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
16.85 Liam Malmström 09 Turebergskampen 7/5
15.76 Viktor Holmertz 07 Turebergskampen 7/5
15.65 Otto Bernström 09 Turebergskampen 7/5
15.65 Karl Thilers 07 Turebergskampen 7/5
15.57 Filip Söderlund 09 Turebergskampen 7/5
15.29 Jonathan Sundström 09 Turebergskampen 7/5
14.91 Erik Andrén 09 Turebergskampen 7/5
14.04 Axel Falk 09 Turebergskampen 7/5
13.92 Viktor Berg 09 Turebergskampen 7/5
13.56 Gustav Snis 07 Turebergskampen 7/5
13.46 Tristan Back 10 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
13.22 Julian Sigurs Söderman 09 Turebergskampen 7/5
13.11 William Ouchterlony 07 Turebergskampen 7/5
12.74 Gustav Larsson 09 Turebergskampen 7/5
12.73 Ruben Nyström 09 Turebergskampen 7/5
12.28 Ludvig Håkansson 09 Turebergskampen 7/5
12.18 Eskil Hägglöf 07 Turebergskampen 7/5
11.99 Oskar Arrhen 07 Turebergskampen 7/5
11.48 Anton Ahlstrand 10 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10.98 Ludvig Sundström 07 Turebergskampen 7/5
10.88 Erik Johansson 09 Turebergskampen 7/5
10.39 Ludvig Biltgård 07 Turebergskampen 7/5
10.32 Emil Mild 09 Turebergskampen 7/5
10.21 Vilhem Lood Falgén 07 Turebergskampen 7/5
10.01 Tim Ericsson 09 Turebergskampen 7/5
9.64 Charlie Gustafsson 07 Turebergskampen 7/5
9.41 Linus Sandberg Strömqvist 09 Turebergskampen 7/5
9.31 Elis Björk 09 Turebergskampen 7/5
9.07 Elis Persson 09 Turebergskampen 7/5
8.91 Liam Knutsson 09 Turebergskampen 7/5
8.63 Edvin Möller 09 Turebergskampen 7/5
7.94 Jack Forssmed 09 Turebergskampen 7/5
7.33 Hugo Hansen 09 Turebergskampen 7/5
7.08 Sean Dovander 09 Turebergskampen 7/5
6.41 Algot Bernell 09 Turebergskampen 7/5
6.37 Oscar Lindgren 07 Turebergskampen 7/5
6.08 Vincenzo Fasano 09 Turebergskampen 7/5
5.75 Erik Lund 09 Turebergskampen 7/5
5.73 Adrian Antonsson 09 Turebergskampen 7/5
Femkamp (P13)
4155 Hugo Winther 04 DM mångkamp Sätra 14/5
Tiokamp (P17)
5111 Theodor Duvert 01 DM mångkamp Sätra 13-14/5
Stäng fönster