ÅRSBÄSTA STAFETT 2017 - MÄN/POJKAR Stäng fönster
Stafett 4x800m
Benjamin Mullen 87 7:47.73 M
Joel Norling 98 Stafett-SM Malmö
Erik Rosqvist 98 27/5
Johan Eriksson 88
Stafett 3x800m
Adam Westermark 98 5:55.17 P19
Joel Norling 98 Stafett-SM Malmö
Erik Rosqvist 98 28/5
Stafett 4x100m
Filip Engström 01 45.14 P17
Emil Johansson 02 Stafett-DM Sätra
Filip Nyström 00 17/5
Eril Ahlfont 00
Stafett 4x80m
Teo Paganus 03 41.65 P15
Victor Gruber 02 Stafett-DM Sätra
Oliver Lindstrand 02 17/5
Hugo Olsson 02
Stafett 3x800m
Victor Gruber 02 6:46.12 P15
Sebastian Christenson 02 Stafett-SM Malmö
Alexander Andersson 02 27/5
Stafett 5x60m
Kalle Billing 04 40.56 P13
Valter Kjellberg 04 Stockholmskampen Hässelby
Conor Hogan 04 31/5
Elias Engström 04
Hugo Winther 04
Stafett 4x100m
Jacob Åhlin 06 55.98 P13
Kalle Billing 04 Vänskapsspelen Tuusula FIN
Hugo Winther 04 6/9
Valter Kjellberg 04
Stafett 3x600m
Valter Kjellberg 04 5:28.24 P13
Hugo Winther 04 Stafett-DM Huddinge
Conor Hogan 04 13/9
Stafett 5x60m
Jonathan Edberg 06 43.73 P11
John Bäck 06 Stafett-DM Huddinge
Lowe Fuxe-Barkvall 06 13/9
Jacob Semb-Josephsson 06
Joel Billing 06
Stafett 3x600m
Lowe Fuxe-Barkvall 06 5:43.31 P11
Jacob Semb-Josephsson 06 Stafett-DM Huddinge
John Bäck 06 13/9
ÅRSBÄSTA STAFETT 2017 - KVINNOR/FLICKOR
Stafett 4x100m
Iris Viel Lamare 00 52.09 F17
Maja Sund 01 Stafett-SM Malmö
Ida Winther 01 28/5
Alice Berg 02
Stafett 1000m
Iris Viel Lamare 00 2:24.88 F17
Ida Winther 01 Stafett-SM Malmö
Alice Berg 02 27/5
Maja Sund 01
Stafett 4x80m
Moa Nyström 03 43.62 F15
Agda Wiklund 02 Stafett-DM Sätra
Elsa Lindberg 02 17/5
Isabelle Berglund 02
Stafett 3x800m
Vanna Ullén 03 7:22.97 F15
Alice Berg 02 Stafett-DM Huddinge
Tove Karlsson 03 13/9
Stafett 5x60m
Elin Snis 04 41.54 F13
Lorena Guzman 04 Stafett-DM Huddinge
Linda Edberg 04 13/9
Kajsa Andersson 06
Maja Jonsson 04
Stafett 5x60m
Elin Snis 04 41.54 F13
Lorena guzman 04 Stockholmskampen Enskede
Linda Edberg 04 16/9
Engla Wik 04
Maja Jonsson 04
Stafett 4x100m
Anna Strunke 05 56.31 F13
Emma Carlsson 05 Vänskapsspelen Tuusula FIN
Elin Snis 04 6/9
Linda Edberg 04
Stafett 5x60m
Lara Johnsson 05 43.42 F12
Fanny Öhr 05 Stockholmskampen Hässelby
Sofia Berg 05 31/5
Anna Strunke 05
Emma Carlsson 05
Stafett 4x100m
Annie Grindange 06 59.77 F12
Fanny Öhr 05 Vänskapsspelen Tuusula FIN
Kajsa Andersson 06 6/9
Maja Lindvall 05
Stafett 5x60m
Frida Westberg 07 44.17 F11
Elsa Kagevik 06 Stafett-DM Huddinge
Ella Fallope 06 13/9
Annie Grindange 06
Kajsa Andersson 06
Stafett 3x600m
Alva Back 06 6:01.44 F11
Venla Engström 07 Stafett-DM Huddinge
Ayla Hallberg Hossain 06 13/9
ÅRSBÄSTA STAFETT 2017 - BLANDADE LAG
Stafett 6x200m
Victor Gruber 02 2:40.05 PF15
Moa Nyström 03 Kraftmätningen kval Glanshammar
Hugo Liljegren 03 18/6
Vanna Ullén 03
Emil Johansson 02
Clara Billing 02
Stafett 4x200m
Jacob Semb-Josefsson 06 2:08.43 PF12
Kajsa Andersson 06 Diamond League Stockholm/S
Joel Billing 06 18/6
Alva Back 06
Stäng fönster