Resultat 2017 alla aktiva i bokstavsordning Stäng fönstret
2017-11-17
Saga Aghili 09
5h4 200m 44.83 -2,4 Turebergskampen 7/5
32 Medvind/okänd vind 2.16 Turebergskampen 7/5
34 Boll 5.26 Turebergskampen 7/5
Leia Aglert 07
2h2 60m 10.18 -1,5 SAYO Sollentuna 11/6
6 600m 2:13.71 SAYO Sollentuna 11/6
3h1 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 12.23 -2,2 Turebergskampen 7/5
Längd med zon 3.23 0,9 SAYO Sollentuna 11/6
14 Medvind/okänd vind 3.39w 2,1 SAYO Sollentuna 11/6
5 Medvind/okänd vind 3.46 Turebergskampen 7/5
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.56 SAYO Sollentuna 11/6
2 Boll 17.91 Turebergskampen 7/5
Freja Ahlepil 09
6h1 200m 45.65 -1,6 Turebergskampen 7/5
39 Medvind/okänd vind 1.99 Turebergskampen 7/5
20 Slägga 350 g 7.83 Rekordjakten09 #1 2/9
35 Boll 5.25 Turebergskampen 7/5
Erik Ahlfont 00
2h4 100m 11.44 1,2 SAYO Sollentuna 10/6
7 100m 11.44 1,2 Diamond Leaue förtävlingar Stockholm/S 18/6
7 100m 11.45 2,0 SAYO Sollentuna 10/6
2h2 100m 11.61 1,6 Diamond Leaue förtävlingar Stockholm/S 18/6
2 100m 11.63 0,7 Huddingespelen 19/5
1h2 100m 11.69 0,0 Huddingespelen 19/5
6h1 Medvind/okänd vind 11.53w 2,1 USM Gävle 11/8
3 200m 23.95 -0,9 Huddingespelen 21/5
6h1 200m 23.97 1,6 USM Gävle 12/8
3bf Medvind/okänd vind 23.41w 2,1 SAYO Sollentuna 11/6
Jesper Ahlin 03
5 80m 10.01 -1,1 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
1h2 80m 10.06 0,4 Väsbyspelen 19/8
2h2 80m 10.09 -1,7 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
2h1 80m 10.18 0,4 SAYO Sollentuna 10/6
5 80m 9.97 0,5 SAYO Sollentuna 10/6
4 80m 9.98 1,4 Väsbyspelen 19/8
2 Kula 5.0kg (P17) 15.55 SAYO Sollentuna 11/6
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 14.32 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 14.36 Westinghouse Gurkspel Västerås 6/8
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 15.27 Väsbyspelen 19/8
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 15.62 Midgårdskastet Märsta 17/9
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 16.89 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 16.90 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 17.00 Kraftmätningen Täby 3/9
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 17.08 SAYO Sollentuna 10/6
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 17.24 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
6 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 29.48 Väsbyspelen 20/8
4 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 43.92 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 44.36 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
12 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 44.79 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 47.11 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 47.33 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 48.72 Väsbyspelen 20/8
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 48.82 SAYO Sollentuna/E 11/6
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 50.48 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 50.88 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
6 Spjut 600 g (P15 - P14) 34.35 Midgårdskastet Märsta 17/9
Anton Ahlstrand 10
13 60m 11.92 0,6 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
5h3 200m 46.84 -2,3 Turebergskampen 7/5
14 400m 99.5m Rekordjakten09 #1 2/9
6 Höjd 0.90 Rekordjakten09 #1 2/9
18 Medvind/okänd vind 2.45 Turebergskampen 7/5
14 Medvind/okänd vind 2.46 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
7 Slägga 350 g 19.58 Rekordjakten09 #1 2/9
15 Visselspjut 13.34 Rekordjakten09 #1 2/9
12 Boll 11.48 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
23 Boll 7.84 Turebergskampen 7/5
Oskar Ahlstrand 09
4 60m 10.72 -0,1 Mälaröspelen Ekerö 20/5
1h3 60m 10.74 -0,5 Mälaröspelen Ekerö 20/5
2 200m 36.56 -0,7 Mälaröspelen Ekerö 20/5
1h2 200m 38.79 -2,2 Turebergskampen 7/5
3 400m 87.9m Rekordjakten09 #1 2/9
3 Höjd 0.95 Rekordjakten09 #1 2/9
2 Längd med zon 3.35 0,0 Mälaröspelen Ekerö 20/5
1 Medvind/okänd vind 3.41 Turebergskampen 7/5
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.40 Mälaröspelen Ekerö 20/5
10 Slägga 350 g 16.53 Rekordjakten09 #1 2/9
6 Visselspjut 20.55 Rekordjakten09 #1 2/9
9 Boll 13.40 Turebergskampen 7/5
4 Boll 19.78 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Ossian Aldenroth 10
2h4 200m 46.33 -2,0 Turebergskampen 7/5
7 Medvind/okänd vind 2.52 Turebergskampen 7/5
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.17 Turebergskampen 7/5
Daniel Alkhamisi 07
11h1 600m 2:34.11 Turebergskampen 7/5
7h2 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 13.99 -0,7 Turebergskampen 7/5
18 Medvind/okänd vind 3.03 Turebergskampen 7/5
13 Boll 17.58 Turebergskampen 7/5
Tilde All 99
Kula 9.55 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
Diskus 26.01 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
20 Slägga 36.10 JSM Gävle 11/8
Slägga 39.81 Castorama Sollentuna/E 16/9
1 Slägga 40.82 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
1 Slägga 41.46 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
1 Slägga 42.54 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
1 Slägga 42.77 Turebergskastet #5 Sollentuna/E 9/8
4 Slägga 42.79 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
Slägga 42.96 Västerås 22/4
3 Slägga 43.52 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
4 Slägga 43.64 SAYO Sollentuna/E 11/6
11 Slägga 43.83 SAYO Sollentuna 9/6
8 Slägga 43.98 Världsungdomsspelen Göteborg/S 1/7
2 Slägga 44.61 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
Spjut 21.78 Castorama Sollentuna/E 16/9
Elise Allison 10
4h2 200m 52.66 -1,7 Turebergskampen 7/5
2 Medvind/okänd vind 2.59 Turebergskampen 7/5
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.60 Turebergskampen 7/5
Andreas Almgren 95
7af 800m 1:50.01 Folksam Challenge Göteborg/S 10/6
8 800m 1:50.23 Diamond Leaue förtävlingar Stockholm/S 18/6
8af 800m 1:51.01 Sollentuna GP 29/6
2 800m 1:51.53 SM Helsingborg 27/8
5 800m 1:51.55 Finnkampen Stockholm/S 3/9
2h1 800m 1:52.38 SM Helsingborg 26/8
1 1500m 3:45.56 Finnkampen Stockholm/S 2/9
1 1500m 3:48.15 SM Helsingborg 26/8
1 1500m 3:53.41 JSM Gävle 12/8
1h1 1500m 3:54.91 SM Helsingborg 25/8
3 1500m 4:00.38 Team Championships First League, Vaasa FIN 24/6
Alexander Anderson 02
1 800m 2:14.02 Täby Open 26/8
16 800m 2:15.77 Kraftmätningen Täby 2/9
9 2000m 6:29.85 USM Falun 11/8
2 2000m 6:33.6m Turebergs Snabba #1 1/7
66 Höjd 1.47 Kraftmätningen Täby 3/9
Filip Andersson 06
8 600m 2:16.85 Turebergskampen 7/5
4h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.07 0,1 Turebergskampen 7/5
9 Medvind/okänd vind 3.36 Turebergskampen 7/5
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.54 Turebergskampen 7/5
Isabella Andersson 97
3bf 400m 57.56 Celle Ligure ITA 5/7
7 800m 2:04.02 Karlstad GP 25/7
4 800m 2:04.12 Oordegem BEL 3/6
3h4 800m 2:04.81 Heusden-Zolder BEL 22/7
8 800m 2:05.20 Heusden-Zolder BEL 22/7
5af 800m 2:05.32 Celle Ligure ITA 5/7
4 800m 2:06.70 Finnkampen Stockholm/S 2/9
1 800m 2:07.52 Huddingespelen 20/5
1 800m 2:09.06 JSM Gävle 13/8
8af 800m 2:09.13 Sollentuna GP 29/6
3 800m 2:09.67 SM Helsingborg 27/8
2h1 800m 2:09.98 SM Helsingborg 26/8
4 1500m 4:12.51 Folksam Challenge Göteborg/S 10/6
1bf 1500m 4:18.25 Oordegem BEL 3/6
3h2 1500m 4:19.66 JEM U23 Bydgoszcz POL 14/7
3 1500m 4:19.71 SM Helsingborg 26/8
1 1500m 4:25.48 Svealandsserien Eskilstuna 25/5
12 1500m 4:28.38 JEM U23 Bydgoszcz POL 16/7
1 1500m 4:33.86 JSM Gävle 12/8
4 1500m 4:36.75 Finnkampen Stockholm/S 3/9
Kajsa Andersson 06
1h1 60m 9.33 -1,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
2 60m 9.39 -1,2 Huddingespelen 20/5
5 60m 9.42 -2,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
1h3 60m 9.51 -1,5 Huddingespelen 20/5
3 Medvind/okänd vind 9.10w 2,8 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
6h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 13.08 0,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
5 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 11.47 -2,5 Turebergskampen 7/5
9 Höjd 1.15 Surbullespelen Norrköping 19/8
5 Höjd 1.23 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
7 Längd med zon 3.88 0,3 Surbullespelen Norrköping 20/8
4 Längd med zon 4.01 0,3 Huddingespelen 20/5
4 Längd med zon 4.10 1,1 SAYO Sollentuna 11/6
3 Medvind/okänd vind 3.89 Turebergskampen 7/5
2 Medvind/okänd vind 4.22 Vänskapsspelen Tuusula FIN 6/9
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.57 SAYO Sollentuna 11/6
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.63 Surbullespelen Norrköping 20/8
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.90 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9.20 Turebergskampen 7/5
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9.58 Huddingespelen 20/5
12 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.36 Surbullespelen Norrköping 20/8
4 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 23.36 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 Boll 21.45 Surbullespelen Norrköping 19/8
Tilde Andersson 09
8h4 200m 50.41 -2,4 Turebergskampen 7/5
24 Medvind/okänd vind 2.33 Turebergskampen 7/5
41 Boll 4.66 Turebergskampen 7/5
Vide Andersson 10
5h4 200m 49.90 -2,0 Turebergskampen 7/5
19 Medvind/okänd vind 2.06 Turebergskampen 7/5
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.24 Turebergskampen 7/5
Tilda Andersson Cederholm 08
3h4 60m 11.63 -1,9 Turebergskampen 7/5
5 Medvind/okänd vind 2.95 Turebergskampen 7/5
Erik Andrén 09
4h3 200m 43.88 -2,3 Turebergskampen 7/5
14 400m 100.2m Rekordjakten09 #1 2/9
1 Höjd 1.00 Rekordjakten09 #1 2/9
7 Medvind/okänd vind 2.73 Turebergskampen 7/5
9 Slägga 350 g 18.95 Rekordjakten09 #1 2/9
8 Visselspjut 18.60 Rekordjakten09 #1 2/9
6 Boll 14.91 Turebergskampen 7/5
Adrian Antonsson 09
6h3 200m 49.95 -2,3 Turebergskampen 7/5
12 400m 97.8m Rekordjakten09 #1 2/9
9 Höjd 0.85 Rekordjakten09 #1 2/9
24 Medvind/okänd vind 2.18 Turebergskampen 7/5
13 Slägga 350 g 14.65 Rekordjakten09 #1 2/9
19 Visselspjut 7.24 Rekordjakten09 #1 2/9
29 Boll 5.73 Turebergskampen 7/5
Oskar Arrhen 07
5h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 13.58 -2,4 Turebergskampen 7/5
40 Längd med zon 2.96 -0,3 SAYO Sollentuna 11/6
21 Medvind/okänd vind 2.85 Turebergskampen 7/5
22 Boll 11.99 Turebergskampen 7/5
Lisa Arroyo 09
9h1 200m 48.09 -1,6 Turebergskampen 7/5
42 Medvind/okänd vind 1.73 Turebergskampen 7/5
33 Boll 5.31 Turebergskampen 7/5
Lucia Arroyo 10
7h2 200m 56.65 -1,7 Turebergskampen 7/5
29 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.15 Turebergskampen 7/5
Tove Askell 10
1h3 200m 48.25 -3,7 Turebergskampen 7/5
17 Medvind/okänd vind 2.22 Turebergskampen 7/5
19 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.59 Turebergskampen 7/5
Anton Asplund 90
6af 800m 1:54.04 Celle Ligure ITA 5/7
7 800m 2:00.97 Karlstad GP 25/7
Miranda Asplund 08
7h3 60m 12.36 -1,9 Turebergskampen 7/5
5h1 600m 2:48.01 Turebergskampen 7/5
28 Medvind/okänd vind 2.12 Turebergskampen 7/5
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.01 Turebergskampen 7/5
Ingrid Axelsson 09
4 400m 97.9m Rekordjakten09 #1 2/9
11 Höjd 0.85 Rekordjakten09 #1 2/9
17 Slägga 350 g 10.61 Rekordjakten09 #1 2/9
3 Visselspjut 13.21 Rekordjakten09 #1 2/9
Leo Axelsson 06
2h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 11.02 0,1 Turebergskampen 7/5
5 Medvind/okänd vind 3.71 Turebergskampen 7/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.85 Turebergskampen 7/5
Alva Back 06
4 60m 9.33 0,1 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
2h2 60m 9.37 -0,3 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
3h3 60m 9.42 0,8 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2h2 60m 9.43 -1,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
3h2 60m 9.44 0,2 SAYO Sollentuna 10/6
3 60m 9.48 -1,2 Huddingespelen 20/5
6 60m 9.49 -2,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
4 60m 9.57 0,1 Danderyds Ungdomsspel 14/5
2h1 60m 9.61 0,2 Danderyds Ungdomsspel 14/5
1h1 Medvind/okänd vind 9.24w 2,1 Huddingespelen 20/5
6 Medvind/okänd vind 9.32w 2,8 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
5 200m 31.75 -2,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
3 400m 72.10 Turebergs snabba #2 28/7
6 600m 2:02.42 SAYO Sollentuna 10/6
2 600m 2:07.83 Turebergskampen 7/5
5 800m 2:50.90 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
3h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.02 0,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.06 -0,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
3 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 10.87 -2,5 Turebergskampen 7/5
7 Höjd 1.20 Täby Open 26/8
4 Höjd 1.26 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
4 Höjd 1.27 Surbullespelen Norrköping 19/8
1 Höjd 1.28 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Höjd 1.30 SAYO Sollentuna 10/6
3 Höjd 1.30 Danderyds Ungdomsspel 14/5
2 Höjd 1.32 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
5 Stav 2.00 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3 Stav 2.22 Huddingespelen 20/5
5 Längd med zon 4.09 0,6 SAYO Sollentuna 11/6
1 Längd med zon 4.24 0,2 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Längd med zon 4.28 0,0 Huddingespelen 20/5
3 Medvind/okänd vind 4.06w 2,6 Surbullespelen Norrköping 20/8
2 Medvind/okänd vind 4.13 Turebergskampen 7/5
2 Medvind/okänd vind 4.26 Danderyds Ungdomsspel 14/5
2 Medvind/okänd vind 4.30 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.50 Danderyds Ungdomsspel 14/5
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.56 SAYO Sollentuna 11/6
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.69 Huddingespelen 20/5
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.71 Surbullespelen Norrköping 20/8
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.72 Turebergskampen 7/5
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.83 Täby Open 27/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.29 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 14.69 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.94 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 14.76 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
1 Spjut 400 g (F13 - F12) 18.46 SAYO Sollentuna 11/6
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 19.73 Huddingespelen 20/5
5 Spjut 400 g (F13 - F12) 20.84 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Spjut 400 g (F13 - F12) 25.14 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
2 Spjut 400 g (F13 - F12) 25.59 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 26.19 Täby Open 27/8
1 Spjut 400 g (F13 - F12) 26.46 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
Boll 26.11 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
1 Boll 31.86 Surbullespelen Norrköping 19/8
Levi Back 08
3h2 60m 10.15 1,0 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1h1 60m 10.49 -1,8 Turebergskampen 7/5
3h1 60m 10.66 -0,6 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3h1 60m 10.97 -3,3 Huddingespelen 20/5
2 Medvind/okänd vind 10.21w 2,4 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3h2 Medvind/okänd vind 10.56w 2,9 Täby Open 26/8
4h2 600m 2:23.34 Turebergskampen 7/5
Längd med zon 3.24 0,1 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
3 Längd med zon 3.45 0,0 Huddingespelen 20/5
10 Medvind/okänd vind 3.00 Turebergskampen 7/5
4 Medvind/okänd vind 3.33 Danderyds Ungdomsspel 14/5
11 Medvind/okänd vind 3.38w 2,5 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Medvind/okänd vind 3.39 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3 Medvind/okänd vind 3.45 Täby Open 26/8
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.06 Turebergskampen 7/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.32 Huddingespelen 20/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.59 Danderyds Ungdomsspel 14/5
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 11.26 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 2.0 kg (P11 - P10) 10.32 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 15.75 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Boll 16.35 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
3 Boll 20.60 Täby Open 26/8
1 Boll 22.91 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
8 Visselspjut 22.99 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
Stellan Back 75
5 400m 61.77 Turebergs snabba #2 28/7
1 Höjd 1.70 VSM Karlskrona 18/8
1 Stav 3.80 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Stav 3.70 VSM Karlskrona 19/8
Kula 12.02 Castorama Sollentuna/E 16/9
2 Kula 12.47 VSM Karlskrona 19/8
4 Kula 13.06 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
6 Diskus 39.12 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
1 Diskus 39.28 VDM Sätra 13/5
Diskus 40.20 Castorama Sollentuna/E 16/9
1 Diskus 40.43 VSM Karlskrona 18/8
1 Diskus 40.80 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
1 Slägga 31.11 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
Slägga 35.09 Castorama Sollentuna/E 16/9
5 Slägga 37.35 Lag-SM-kval Sätra 25/5
1 Spjut 55.91 VDM Sätra 13/5
1 Spjut 56.40 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
1 Spjut 57.38 VSM Karlskrona 19/8
1 Spjut 58.66 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3 Spjut 59.18 Hellaskastet Sätra 6/5
Spjut 60.62 Castorama Sollentuna/E 16/9
3 Spjut 61.73 Lag-SM-kval Sätra 25/5
1 Spjut 61.78 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
1 Spjut 62.06 Täby Open 27/8
1 Spjut 63.03 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Vikt 12.62 VSM Karlskrona 18/8
Tristan Back 10
14 60m 12.17 0,6 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
5 60m 12.31 -0,9 Danderyds Ungdomsspel 14/5
1h2 200m 45.38 -2,7 Turebergskampen 7/5
24 Längd med zon 2.68 0,7 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
8 Längd med zon 2.91 -1,5 Täby Open 27/8
6 Medvind/okänd vind 2.54 Turebergskampen 7/5
12 Medvind/okänd vind 2.57 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
6 Medvind/okänd vind 2.72 Danderyds Ungdomsspel 14/5
16 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.83 Turebergskampen 7/5
9 Boll 13.46 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10 Boll 15.25 Täby Open 27/8
30 Visselspjut 12.19 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
Lowe Barkvall 06
4 60m 10.05 -1,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
1h2 60m 10.07 -0,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
5 60m 9.82 -0,1 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
6h2 60m 9.94 0,3 SAYO Sollentuna 10/6
3 200m 33.72 -1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
3 600m 1:54.91 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3 600m 1:57.07 SAYO Sollentuna 10/6
7 600m 1:57.44 Täby Open 27/8
7 600m 1:58.87 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
2 600m 2:01.12 Turebergskampen 7/5
2 600m 2:01.39 Surbullespelen Norrköping 19/8
1h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.99 -0,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
4 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.08 -1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
3h2 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 11.26 -1,4 Turebergskampen 7/5
5 Höjd 1.05 Surbullespelen Norrköping 19/8
8 Höjd 1.05 Täby Open 26/8
9 Höjd 1.08 SAYO Sollentuna 10/6
4 Höjd 1.18 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10 Längd med zon 3.74 -1,7 SAYO Sollentuna 11/6
2 Medvind/okänd vind 3.80w 2,7 Surbullespelen Norrköping 20/8
4 Medvind/okänd vind 3.89 Turebergskampen 7/5
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.55 Surbullespelen Norrköping 20/8
13 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.47 Turebergskampen 7/5
8 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 10.57 Surbullespelen Norrköping 20/8
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.59 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 8.33 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 16.69 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Boll 18.56 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
4 Boll 20.08 Surbullespelen Norrköping 19/8
Viggo Barkvall 07
12 60m 10.45 0,5 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
20 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.84 SAYO Sollentuna 11/6
Alice Berg 02
2 400m 63.78 Turebergs snabba #2 28/7
1 800m 2:20.57 Kraftmätningen Täby 2/9
3 800m 2:23.16 SAYO Sollentuna 10/6
5 800m 2:34.07 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
6 2000m 7:05.21 USM Falun 11/8
2 2000m 7:10.33 Huddingespelen 21/5
2 1500m hinder 5:20.69 Lag-USM Tanumshede 19/8
2 1500m hinder 5:22.88 USM Falun 13/8
1 1500m hinder 5:32.11 Huddingespelen 19/5
1 1500m hinder 5:33.11 Danderyds Ungdomsspel 14/5
5 1500m hinder 5:37.98 Öresundsspelen Helsingborg 7/7
28 Höjd 1.24 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
60 Höjd 1.37 Kraftmätningen Täby 2/9
57 Längd 4.31 -1,1 Kraftmätningen Täby 3/9
24 Medvind/okänd vind 3.85w 3,0 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
83 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.78 Kraftmätningen Täby 2/9
26 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.87 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
29 Spjut 500 g (F17 - F14) 12.49 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Martin Berg 00
6h2 100m 12.22 1,5 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
7h3 100m 12.31 0,0 Westinghouse Gurkspel Västerås 6/8
Saga Berg Ojeda 08
1 60m 10.17 0,2 Nynässpelen Nynäshamn 2/9
2 60m 9.98 2,0 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1 Längd med zon 3.58 1,5 Nynässpelen Nynäshamn 2/9
3 Medvind/okänd vind 3.51 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2 Boll 13.94 Nynässpelen Nynäshamn 2/9
2 Boll 15.30 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Sofia Berg 05
4h1 60m 9.91 -1,1 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 Höjd 1.15 Surbullespelen Norrköping 20/8
11 Längd med zon 3.76 -2,0 Surbullespelen Norrköping 19/8
59 Medvind/okänd vind 7.03 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Viktor Berg 09
2h1 200m 41.11 -2,3 Turebergskampen 7/5
5 Medvind/okänd vind 2.86 Turebergskampen 7/5
8 Boll 13.92 Turebergskampen 7/5
Loke Bergqvist 10
6h3 200m 62.92 -2,3 Turebergskampen 7/5
26 Medvind/okänd vind 1.64 Turebergskampen 7/5
25 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 1.70 Turebergskampen 7/5
Theo Bergqvist 07
7h1 Medvind/okänd vind 11.21w 3,2 SAYO Sollentuna 11/6
43 Längd med zon 2.71 0,4 SAYO Sollentuna 11/6
Freja Bergstedt 09
5h3 200m 47.27 -2,2 Turebergskampen 7/5
18 Medvind/okänd vind 2.43 Turebergskampen 7/5
6 Boll 8.90 Turebergskampen 7/5
Jakob Bergström 06
7 60m 10.26 -0,1 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
8h1 60m 10.32 1,0 SAYO Sollentuna 10/6
6h1 60m 10.49 -0,6 Kvantumspelen Bålsta 9/9
3h2 60m 10.55 -0,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
5h2 60m 10.64 1,5 Leksands sommarspel 22/7
6 60m 10.66 -1,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
4 200m 35.34 -1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
9 200m 36.54 0,1 Leksands sommarspel 23/7
4 600m 2:04.83 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
4 600m 2:05.28 Turebergskampen 7/5
12 600m 2:06.44 SAYO Sollentuna 10/6
4 600m 2:08.06 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 600m 2:11.92 Leksands sommarspel 22/7
5h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.87 -1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
5h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.50 0,1 Turebergskampen 7/5
8 50m häck 10.96 1,5 Leksands sommarspel 23/7
3 800m hinder 3:06.71 Leksands sommarspel 23/7
Längd med zon 3.10 1,8 Leksands sommarspel 22/7
13 Längd med zon 3.34 0,0 Kvantumspelen Bålsta 9/9
13 Längd med zon 3.52 -0,4 SAYO Sollentuna 11/6
3 Längd med zon 3.60 -1,3 Surbullespelen Norrköping 20/8
13 Medvind/okänd vind 3.14 Turebergskampen 7/5
9 Medvind/okänd vind 3.30w 2,4 Leksands sommarspel 22/7
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.17 Turebergskampen 7/5
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.23 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.25 SAYO Sollentuna 11/6
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.46 Surbullespelen Norrköping 20/8
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.64 Kvantumspelen Bålsta 9/9
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.65 Leksands sommarspel 22/7
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 13.61 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
4 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 15.79 Surbullespelen Norrköping 20/8
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 9.82 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 10.45 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
9 Visselspjut 23.09 Leksands sommarspel 23/7
5 Boll 19.83 Surbullespelen Norrköping 19/8
Martin Bergström 08
5 60m 10.20 1,4 Leksands sommarspel 22/7
3h2 60m 11.19 -2,2 Turebergskampen 7/5
3h1 Medvind/okänd vind 10.13w 2,2 Leksands sommarspel 22/7
4 Medvind/okänd vind 35.52w 2,4 Leksands sommarspel 23/7
3 400m 79.28 Leksands sommarspel 22/7
1h2 600m 2:13.14 Turebergskampen 7/5
2 40m häck 8.94 1,1 Leksands sommarspel 23/7
4 400m hinder 1:24.34 Leksands sommarspel 23/7
5 Längd med zon 3.16 1,0 Leksands sommarspel 22/7
14 Medvind/okänd vind 2.84 Turebergskampen 7/5
14 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.56 Turebergskampen 7/5
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.27 Leksands sommarspel 22/7
9 Visselspjut 16.24 Leksands sommarspel 23/7
Ebba Bergtass 10
5h5 200m 51.72 -2,4 Turebergskampen 7/5
10 Medvind/okänd vind 2.37 Turebergskampen 7/5
24 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.38 Turebergskampen 7/5
Einar Berndtson 08
1h4 60m 10.86 -2,3 Turebergskampen 7/5
3h2 600m 2:22.71 Turebergskampen 7/5
18 Medvind/okänd vind 2.58 Turebergskampen 7/5
19 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.23 Turebergskampen 7/5
Algot Bernell 09
7h4 200m 51.97 -1,8 Turebergskampen 7/5
29 Medvind/okänd vind 2.03 Turebergskampen 7/5
26 Boll 6.41 Turebergskampen 7/5
Otto Bernström 09
3h3 200m 42.21 -2,3 Turebergskampen 7/5
22 Medvind/okänd vind 2.30 Turebergskampen 7/5
2 Boll 15.65 Turebergskampen 7/5
Linn Bero Lettse 07
4h1 60m 10.05 0,7 SAYO Sollentuna 11/6
9 600m 2:19.27 SAYO Sollentuna 11/6
13 Längd med zon 3.39 1,2 SAYO Sollentuna 11/6
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.19 SAYO Sollentuna 11/6
Lisa Bero Lettse 04
7h6 60m 10.30 1,7 SAYO Sollentuna 10/6
41 60m 10.44 -1,9 Stockholmskampen Enskede 16/9
8ef 200m 37.68 2,0 SAYO Sollentuna 11/6
10 600m 2:37.59 SAYO Sollentuna 10/6
25 600m 2:43.44 Stockholmskampen Hässelby 31/5
39 Längd med zon 3.68 1,7 SAYO Sollentuna 11/6
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.72 SAYO Sollentuna 10/6
30 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 16.33 Stockholmskampen Hässelby 31/5
18 Spjut 400 g (F13 - F12) 9.51 SAYO Sollentuna 10/6
Clara Billing 02
2bf 300m 44.43 SAYO Sollentuna 11/6
1h2 400m 63.3m Turebergs Snabba #1 1/7
5h1 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.00 1,0 SAYO Sollentuna 11/6
6h1 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.13 -1,4 USM Falun 13/8
24 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.36 0,1 Kraftmätningen Täby 2/9
4 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.37 -3,5 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
5 Medvind/okänd vind 12.62w 2,6 SAYO Sollentuna 11/6
5 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 48.28 Öresundsspelen Helsingborg 7/7
4 Höjd 1.37 SAYO Sollentuna 11/6
9 Höjd 1.40 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
54 Höjd 1.41 Kraftmätningen Täby 2/9
1 Stav 2.30 Svealandsserien Eskilstuna 25/5
2 Stav 2.40 SAYO Sollentuna 10/6
8 Stav 2.51 USM Falun 13/8
8 Stav 2.54 Hellashoppet Sätra 20/8
Längd 4.08 1,8 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
55 Längd 4.31 -1,5 Kraftmätningen Täby 3/9
17 Medvind/okänd vind 4.16w 3,1 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
23 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.99 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
61 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.50 Kraftmätningen Täby 2/9
Joel Billing 06
3h1 60m 9.27 1,0 SAYO Sollentuna 10/6
10 600m 2:06.66 Täby Open 27/8
4h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.35 1,4 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
7 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.63 0,3 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
1h2 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 10.53 -1,4 Turebergskampen 7/5
7 Längd med zon 4.02 -0,4 SAYO Sollentuna 11/6
6 Medvind/okänd vind 3.66 Turebergskampen 7/5
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.18 SAYO Sollentuna 11/6
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.25 Täby Open 27/8
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.49 Turebergskampen 7/5
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.97 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 20.25 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 15.43 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 27.64 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Boll 31.01 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Kalle Billing 04
6 Medvind/okänd vind 8.87w 3,1 Stockholmskampen Enskede 16/9
3h4 Medvind/okänd vind 8.92w 2,1 SAYO Sollentuna 10/6
4 Medvind/okänd vind 9.19w 3,3 Täby Open 26/8
12 600m 1:53.72 Stockholmskampen Hässelby 31/5
4h3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.70 1,6 SAYO Sollentuna 11/6
13 800m hinder 3:09.24 Stockholmskampen Enskede 16/9
9 Höjd 1.35 Stockholmskampen Enskede 16/9
7 Höjd 1.43 SAYO Sollentuna 10/6
5 Höjd 1.45 Täby Open 26/8
14 Längd med zon 4.35 -1,6 SAYO Sollentuna 11/6
4 Medvind/okänd vind 4.56 Vänskapsspelen Tuusula FIN 6/9
18 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 12.97 Stockholmskampen Hässelby 31/5
7 Spjut 400 g (P13 - P12) 22.07 Stockholmskampen Enskede 16/9
Ludvig Biltgård 07
12h1 600m 2:47.07 Turebergskampen 7/5
7h3 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 15.56 -1,2 Turebergskampen 7/5
23 Medvind/okänd vind 2.64 Turebergskampen 7/5
24 Boll 10.39 Turebergskampen 7/5
Poppy Bjurlemark 10
1h2 200m 47.06 -1,7 Turebergskampen 7/5
4 Medvind/okänd vind 2.51 Turebergskampen 7/5
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.92 Turebergskampen 7/5
Elis Björk 09
1h1 200m 39.50 -2,3 Turebergskampen 7/5
5 400m 88.3m Rekordjakten09 #1 2/9
3 Höjd 0.95 Rekordjakten09 #1 2/9
25 Medvind/okänd vind 2.11 Turebergskampen 7/5
4 Slägga 350 g 21.49 Rekordjakten09 #1 2/9
10 Visselspjut 16.91 Rekordjakten09 #1 2/9
18 Boll 9.31 Turebergskampen 7/5
Linn Björklund 00
4 200m 29.41 -1,1 Huddingespelen 21/5
1 Tresteg 8.72 -0,2 Svealandsserien Nynäshamn 2/9
Johanna Björkqvist 03
Kula 7.73 Castorama #2 Sollentuna /E 23/9
13 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.93 SAYO Sollentuna 10/6
5 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.55 Danderyds Ungdomsspel 14/5
2 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.62 Hellaskastet Sätra 6/5
8 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.63 Väsbyspelen 19/8
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.65 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
10 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.75 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.80 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
4 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.94 Midgårdskastet Märsta 17/9
2 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.98 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
Diskus 17.38 Castorama #2 Sollentuna /E 23/9
Diskus 0.75 kg (F15-F14) 16.72 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
6 Diskus 0.75 kg (F15-F14) 17.66 Hellaskastet Sätra 6/5
1 Diskus 0.75 kg (F15-F14) 19.14 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
6 Diskus 0.75 kg (F15-F14) 19.83 Midgårdskastet Märsta 17/9
4 Diskus 0.75 kg (F15-F14) 20.10 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
4 Diskus 0.75 kg (F15-F14) 20.61 SAYO Sollentuna/E 10/6
Slägga 27.49 Castorama #2 Sollentuna /E 23/9
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 30.49 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 31.25 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 31.76 Hellaskastet Sätra 6/5
6 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 32.68 Midgårdskastet Märsta 17/9
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 32.70 Väsbyspelen 20/8
7 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 33.00 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
6 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 33.10 Halloween Kastet Västerås 4/11
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 34.00 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 34.14 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 34.76 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 35.05 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 35.22 SAYO Sollentuna/E 11/6
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 35.75 Nyårskastet sistachensen Västerås/A 31/12
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 37.66 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
Spjut 18.75 Castorama #2 Sollentuna /E 23/9
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 16.34 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
5 Spjut 500 g (F17 - F14) 16.57 Hellaskastet Sätra 6/5
9 Spjut 500 g (F17 - F14) 16.93 SAYO Sollentuna 11/6
8 Spjut 500 g (F17 - F14) 17.62 Midgårdskastet Märsta 17/9
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 17.67 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 19.21 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
Lukas Björninger 00
Kula 12.51 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
1 Kula 6.0 kg (P19) 15.05 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
1 Kula 5.0kg (P17) 15.84 Enakastet Enköping 7/5
1 Kula 5.0kg (P17) 16.33 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
1 Kula 5.0kg (P17) 16.35 Turebergskastet #5 Sollentuna/E 9/8
1 Kula 5.0kg (P17) 16.55 Ystadsspelen 23/7
1 Kula 5.0kg (P17) 16.64 SAYO Sollentuna 11/6
1 Kula 5.0kg (P17) 16.74 Westinghouse Gurkspel Västerås 6/8
Kula 5.0kg (P17) 16.80 Växjö 13/5
1 Kula 5.0kg (P17) 16.96 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
2 Kula 5.0kg (P17) 17.15 USM Gävle 13/8
3 Kula 5.0kg (P17) 17.17 Ungdomsfinnkampen Stockholm/S 3/9
Diskus 33.51 Castorama Sollentuna/E 16/9
4 Diskus 40.31 Lag-SM-kval Sätra 25/5
1 Diskus 1.75 kg (P19) 45.28 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
1 Diskus 1.5 kg (P17) 44.04 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
Diskus 1.5 kg (P17) 45.10 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
1 Diskus 1.5 kg (P17) 47.14 Enakastet Enköping 7/5
Diskus 1.5 kg (P17) 47.56 Växjö 13/5
2 Diskus 1.5 kg (P17) 48.35 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
1 Diskus 1.5 kg (P17) 48.45 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
3 Diskus 1.5 kg (P17) 49.05 USM Gävle 11/8
1 Diskus 1.5 kg (P17) 49.49 Ystadsspelen 23/7
1 Diskus 1.5 kg (P17) 49.64 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
1 Diskus 1.5 kg (P17) 50.71 Turebergskastet #5 Sollentuna/E 9/8
2 Diskus 1.5 kg (P17) 50.87 SAYO Sollentuna/E 10/6
1 Diskus 1.5 kg (P17) 52.83 Lag-USM Tanumshede 19/8
Slägga 23.18 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
Spjut 35.98 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
Nora Blom 10
1h4 200m 44.28 -3,8 Turebergskampen 7/5
3 Medvind/okänd vind 2.57 Turebergskampen 7/5
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.32 Turebergskampen 7/5
Alicia Blomberg 10
4 Medvind/okänd vind 12.53 Eskilstuna Mini Games 1/7
1h1 200m 44.69 -1,0 Turebergskampen 7/5
4 Medvind/okänd vind 44.66 Eskilstuna Mini Games 1/7
3 Höjd 0.80 Eskilstuna Mini Games 1/7
20 Medvind/okänd vind 2.19 Turebergskampen 7/5
5 Medvind/okänd vind 2.44 Eskilstuna Mini Games 1/7
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.68 Eskilstuna Mini Games 1/7
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.14 Turebergskampen 7/5
Gustav Blomberg 07
6h1 Medvind/okänd vind 10.11w 3,2 SAYO Sollentuna 11/6
5h1 Medvind/okänd vind 10.78 Eskilstuna Mini Games 1/7
7 Medvind/okänd vind 10.79 Eskilstuna Mini Games 1/7
6 400m 80.95 Eskilstuna Mini Games 1/7
3 Höjd 1.05 Eskilstuna Mini Games 1/7
8 Längd med zon 3.12 0,3 Huddingespelen 20/5
22 Längd med zon 3.34 1,8 SAYO Sollentuna 11/6
6 Medvind/okänd vind 3.37 Eskilstuna Mini Games 1/7
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.08 SAYO Sollentuna 11/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.50 Huddingespelen 20/5
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.62 Eskilstuna Mini Games 1/7
2 Boll 30.63 Huddingespelen 20/5
1 Boll 31.00 Eskilstuna Mini Games 1/7
William Blomquist 08
3h3 60m 10.82 -0,8 Turebergskampen 7/5
3h1 600m 2:23.44 Turebergskampen 7/5
6 Medvind/okänd vind 3.21 Turebergskampen 7/5
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.63 Turebergskampen 7/5
Stefan Borensjö 79
4 Spjut 43.51 Hellaskastet Sätra 6/5
Max Boström 08
5h2 60m 10.88 1,0 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
21 Längd med zon 2.97 1,8 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
19 Visselspjut 18.55 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
Thea Boström 09
2h2 200m 42.44 -2,0 Turebergskampen 7/5
13 400m 108.5m Rekordjakten09 #1 2/9
2 Höjd 1.00 Rekordjakten09 #1 2/9
7 Medvind/okänd vind 2.76 Turebergskampen 7/5
4 Slägga 350 g 19.89 Rekordjakten09 #1 2/9
14 Visselspjut 9.55 Rekordjakten09 #1 2/9
2 Boll 9.53 Turebergskampen 7/5
Elvira Bredin 03
9 200m 31.03 -1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
2 800m 2:31.29 Huddingespelen 20/5
2 800m 2:33.38 Täby Open 26/8
6 800m 2:34.24 SAYO Sollentuna 10/6
7 800m 2:38.26 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
6 800m 2:38.73 Danderyds Ungdomsspel 14/5
4 800m 2:40.52 Surbullespelen Norrköping 20/8
6 2000m 7:16.39 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
3 1500m hinder 5:38.98 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
6 1500m hinder 5:56.85 Danderyds Ungdomsspel 14/5
7 Höjd 1.20 Surbullespelen Norrköping 20/8
16 Längd 3.57 1,6 Surbullespelen Norrköping 19/8
22 Medvind/okänd vind 3.93w 2,3 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
39 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 3.71 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
35 Spjut 500 g (F17 - F14) 10.23 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Axel Brink 10
4h4 200m 48.89 -2,0 Turebergskampen 7/5
17 Medvind/okänd vind 2.10 Turebergskampen 7/5
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.99 Turebergskampen 7/5
Mikael Brodersen 80
1 Medvind/okänd vind 5.50 Turebergs Snabba #1 1/7
Joel Bäck 08
8 60m 11.02 -1,2 Huddingespelen 20/5
5h3 60m 11.19 -0,8 Turebergskampen 7/5
5h3 Medvind/okänd vind 10.80w 2,4 Huddingespelen 20/5
7h1 600m 2:26.56 Turebergskampen 7/5
5 Längd med zon 3.02 0,0 Huddingespelen 20/5
11 Längd med zon 3.06 -1,8 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
5 Medvind/okänd vind 3.26 Turebergskampen 7/5
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.78 Turebergskampen 7/5
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.03 Huddingespelen 20/5
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.86 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
6 Boll 21.99 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
John Bäck 06
7 60m 9.38 1,3 Kvantumspelen Bålsta 9/9
1h1 60m 9.39 0,0 Huddingespelen 20/5
3h1 60m 9.61 -0,6 Kvantumspelen Bålsta 9/9
5 60m 9.66 -0,3 Huddingespelen 20/5
6h1 80m 12.22 0,6 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
12 200m 29.97 1,7 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
7 200m 30.42 -0,5 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
8 200m 30.89 -2,2 Väsbyspelen 20/8
7bf Medvind/okänd vind 29.88w 2,6 SAYO Sollentuna 11/6
3h2 400m 71.1m Turebergs Snabba #1 1/7
2 600m 1:50.81 SAYO Sollentuna 10/6
2 600m 1:50.95 Kvantumspelen Bålsta 9/9
1 600m 1:51.05 Täby Open 27/8
2 600m 1:54.58 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3 600m 1:56.27 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
1 600m 1:58.53 Turebergskampen 7/5
10 800m 2:39.65 Diamond Leaue förtävlingar Stockholm/S 18/6
1 800m 2:54.31 Resultattävling Visby 24/7
7 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.33 0,8 SAYO Sollentuna 11/6
3 Medvind/okänd vind 11.38w 4,2 Täby Open 27/8
5h1 Medvind/okänd vind 11.42w 2,3 SAYO Sollentuna 11/6
2h2 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 11.07 -1,4 Turebergskampen 7/5
3 200m häck 76,2 cm (P13) 33.01 0,8 Väsbyspelen 19/8
6 200m häck 76,2 cm (P13) 33.34 -0,6 Öresundsspelen Helsingborg 7/7
1 Höjd 1.20 Resultattävling Visby 24/7
2 Höjd 1.26 Kvantumspelen Bålsta 9/9
3 Höjd 1.27 SAYO Sollentuna 10/6
4 Höjd 1.27 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
4 Medvind/okänd vind 3.96 Turebergs Snabba #1 1/7
7 Längd med zon 4.17 -0,5 Väsbyspelen 20/8
3 Längd med zon 4.20 0,8 Kvantumspelen Bålsta 9/9
5 Längd med zon 4.35 0,6 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
3 Längd med zon 4.37 -3,0 SAYO Sollentuna 11/6
2 Längd med zon 4.43 -1,4 Täby Open 27/8
3 Längd med zon 4.44 1,4 Huddingespelen 20/5
2 Medvind/okänd vind 4.06 Turebergskampen 7/5
1 Tresteg med zon 10.12 1,3 Huddingespelen 20/5
1 Tresteg med zon 9.92 1,3 Väsbyspelen 19/8
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.53 Turebergskampen 7/5
Johannes Bäckafall 09
17 400m 111.9m Rekordjakten09 #1 2/9
13 Höjd 0.80 Rekordjakten09 #1 2/9
15 Slägga 350 g 14.23 Rekordjakten09 #1 2/9
13 Visselspjut 15.12 Rekordjakten09 #1 2/9
Javier Cabello 67
729 Halvmarathon 1:35:35 Stockholm Halvmarathon 9/9
Kiara Cancino Rojas 07
6h1 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 13.94 -2,2 Turebergskampen 7/5
13 Medvind/okänd vind 2.81 Turebergskampen 7/5
15 Boll 10.47 Turebergskampen 7/5
Erik Candell 08
7h3 60m 12.87 -0,8 Turebergskampen 7/5
30 Medvind/okänd vind 1.92 Turebergskampen 7/5
26 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.37 Turebergskampen 7/5
Emma Carlsson 05
3 60m 8.79 1,1 SAYO Sollentuna 10/6
3 60m 8.90 1,6 Stockholmskampen Enskede 16/9
5h1 60m 9.05 0,7 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
3h1 60m 9.41 -1,1 Surbullespelen Norrköping 19/8
5 60m 9.46 -3,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
2h3 Medvind/okänd vind 8.78w 2,6 SAYO Sollentuna 10/6
3h2 Medvind/okänd vind 9.11w 2,6 Täby Open 26/8
2 Medvind/okänd vind 14.26 Vänskapsspelen Tuusula FIN 6/9
5 200m 30.40 -0,6 Surbullespelen Norrköping 20/8
7h3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.35 0,2 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
3 Medvind/okänd vind 10.84w 2,2 SAYO Sollentuna 11/6
4h3 Medvind/okänd vind 11.48w 2,1 SAYO Sollentuna 11/6
28 800m hinder 3:23.03 Stockholmskampen Enskede 16/9
1 Stav 2.03 Stockholmskampen Enskede 16/9
4 Längd med zon 4.23 -1,5 Surbullespelen Norrköping 19/8
4 Längd med zon 4.24 -3,3 SAYO Sollentuna 11/6
3 Längd med zon 4.30 0,0 Täby Open 27/8
9 Medvind/okänd vind 8.81 Stockholmskampen Hässelby 31/5
8 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 17.53 Stockholmskampen Hässelby 31/5
34 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 15.50 Stockholmskampen Enskede 16/9
Kristina Carlson 40
2 100m 19.25 1,2 VSM Karlskrona 18/8
2 Medvind/okänd vind 41.12w 3,9 VSM Karlskrona 19/8
400m 101.78 VSM Karlskrona 20/8
Oliver Carlsson 08
7 60m 10.47 1,9 Täby Open 26/8
4h5 60m 10.72 -0,4 Turebergskampen 7/5
2h3 Medvind/okänd vind 10.47w 3,2 Täby Open 26/8
15 Medvind/okänd vind 2.82 Turebergskampen 7/5
20 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.17 Turebergskampen 7/5
18 Boll 14.96 Täby Open 26/8
Ida Chrifi 06
7 Medvind/okänd vind 9.33w 3,0 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.30 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
5 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 20.40 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
8 Spjut 400 g (F13 - F12) 17.55 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Louisa Chrifi 08
5 Medvind/okänd vind 10.09w 2,4 Täby Open 26/8
2h1 Medvind/okänd vind 10.20w 3,1 Täby Open 26/8
6 Medvind/okänd vind 3.22 Täby Open 26/8
7 Boll 13.41 Täby Open 26/8
Anita Christenson 66
2 Medvind/okänd vind 36.07w 3,1 VSM Karlskrona 19/8
1 400m 92.22 VSM Karlskrona 20/8
Sebastian Christenson 02
9 800m 2:25.59 SAYO Sollentuna 10/6
5 800m 2:28.65 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
9df 1500m 4:55.30 SAYO Sollentuna 11/6
4 2000m 6:48.98 Huddingespelen 21/5
15 2000m 6:54.27 USM Falun 11/8
4 2000m 7:01.5m Turebergs Snabba #1 1/7
11 3000m 10:51.56 Lag-USM Tanumshede 19/8
17 Medvind/okänd vind 4.50w 3,7 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Alice Clerkestam 08
2 60m 10.00 -2,2 Väsbyspelen 19/8
2h1 60m 10.31 -0,8 Väsbyspelen 19/8
3 60m 10.32 -0,3 Huddingespelen 20/5
2h2 60m 10.34 -1,8 Huddingespelen 20/5
1h3 60m 10.51 -1,9 Turebergskampen 7/5
3 400m 79.42 Väsbyspelen 20/8
1h2 600m 2:27.42 Turebergskampen 7/5
14 Längd med zon 2.80 -1,0 Huddingespelen 20/5
6 Längd med zon 3.16 -0,2 Väsbyspelen 19/8
8 Medvind/okänd vind 2.81 Turebergskampen 7/5
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.14 Väsbyspelen 20/8
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.55 Huddingespelen 20/5
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.98 Turebergskampen 7/5
Axel Clerkestam 10
3h2 200m 51.48 -2,7 Turebergskampen 7/5
25 Medvind/okänd vind 1.69 Turebergskampen 7/5
14 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.00 Turebergskampen 7/5
Erik Dahlberg 02
50 800m 2:28.10 Kraftmätningen Täby 2/9
32 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.30 0,6 Kraftmätningen Täby 2/9
4 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.44 -3,6 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
8 Höjd 1.67 Kraftmätningen Täby 3/9
1 Höjd 1.68 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
7 Höjd 1.72 Lag-USM Tanumshede 19/8
1 Höjd 1.79 SAYO Sollentuna 11/6
5 Stav 3.10 SAYO Sollentuna 9/6
44 Längd 5.08 0,7 Kraftmätningen Täby 2/9
26 Medvind/okänd vind 1.73w 4,1 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Emelie Dahlborn 08
7h1 60m 13.00 -1,1 Turebergskampen 7/5
19 Medvind/okänd vind 2.50 Turebergskampen 7/5
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.14 Turebergskampen 7/5
Tor Dahlin 10
4h2 200m 53.32 -2,7 Turebergskampen 7/5
24 Medvind/okänd vind 1.70 Turebergskampen 7/5
20 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.49 Turebergskampen 7/5
Besiana Dalipi 05
32 60m 9.65 0,9 Stockholmskampen Enskede 16/9
22 600m 2:12.69 Stockholmskampen Huddinge 6/9
37 800m hinder 3:39.70 Stockholmskampen Enskede 16/9
52 Medvind/okänd vind 7.51 Stockholmskampen Hässelby 31/5
56 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.15 Stockholmskampen Hässelby 31/5
45 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 12.14 Stockholmskampen Enskede 16/9
29 Spjut 400 g (F13 - F12) 12.41 Stockholmskampen Huddinge 6/9
Vilma Damberg 03
12 Längd 3.39 -0,3 Upplands DM Märsta 20/8
6 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.57 Upplands DM Märsta 20/8
16 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.65 SAYO Sollentuna 10/6
8 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.74 Midgårdskastet Märsta 17/9
3 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.99 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
Diskus 0.75 kg (F15-F14) 19.38 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
5 Diskus 0.75 kg (F15-F14) 19.91 SAYO Sollentuna/E 10/6
5 Diskus 0.75 kg (F15-F14) 20.50 Midgårdskastet Märsta 17/9
3 Diskus 0.75 kg (F15-F14) 20.99 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
7 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 24.80 Midgårdskastet Märsta 17/9
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 28.81 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 28.82 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 31.17 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
5 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 31.56 SAYO Sollentuna/E 11/6
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 31.95 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
6 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 33.53 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 34.07 Turebergskastet #6 Sollentuna/E 31/8
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 34.34 Upplands DM Märsta 20/8
12 Spjut 500 g (F17 - F14) 15.48 SAYO Sollentuna 11/6
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 17.13 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 18.93 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 19.07 Turebergskastet #6 Sollentuna/E 31/8
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 20.87 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 21.81 Midgårdskastet Märsta 17/9
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 21.92 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
Alexander Demirian 08
3h4 60m 11.08 -2,3 Turebergskampen 7/5
22 Medvind/okänd vind 2.50 Turebergskampen 7/5
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.67 Turebergskampen 7/5
Linnéa Dennerporth 99
7 400m 64.97 SAYO Sollentuna 9/6
Edith Dinnesen 09
4h2 200m 43.57 -2,0 Turebergskampen 7/5
11 400m 104.3m Rekordjakten09 #1 2/9
2 Höjd 1.00 Rekordjakten09 #1 2/9
2 Medvind/okänd vind 3.03 Turebergskampen 7/5
15 Slägga 350 g 11.84 Rekordjakten09 #1 2/9
4 Visselspjut 13.16 Rekordjakten09 #1 2/9
14 Boll 7.88 Turebergskampen 7/5
Joel Djerf 78
2 400m 56.91 VSM Karlskrona 20/8
Tresteg 10.17 1,7 VSM Karlskrona 20/8
3 Medvind/okänd vind 10.40w 4,3 VSM Karlskrona 20/8
Liam Dovander 07
1h3 60m 9.39 -1,5 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 60m 9.43 1,5 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1 60m 9.47 -0,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
1h2 Medvind/okänd vind 9.29w 3,2 Ölandsspelen Högby 16/7
1 Medvind/okänd vind 9.33w 3,0 Ölandsspelen Högby 16/7
3h1 Medvind/okänd vind 9.40w 3,2 SAYO Sollentuna 11/6
2 200m 31.75 1,3 Surbullespelen Norrköping 20/8
1 600m 2:05.71 Surbullespelen Norrköping 19/8
2 600m 2:06.20 Ölandsspelen Högby 16/7
7af 600m 2:13.13 SAYO Sollentuna 11/6
4h2 600m 2:13.27 Turebergskampen 7/5
3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.92 -1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
3h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.90 -1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
1h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 11.81 -2,4 Turebergskampen 7/5
3 Höjd 1.10 Surbullespelen Norrköping 19/8
7 Höjd 1.20 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1 Höjd 1.25 Ölandsspelen Högby 16/7
11 Längd med zon 3.80 0,7 SAYO Sollentuna 11/6
2 Längd med zon 3.93 0,2 Ölandsspelen Högby 16/7
8 Längd med zon 3.95 1,2 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Längd med zon 4.07 0,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
7 Medvind/okänd vind 3.53 Turebergskampen 7/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.63 SAYO Sollentuna 11/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.92 Ölandsspelen Högby 16/7
1 Visselspjut 35.93 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1 Boll 26.98 Turebergskampen 7/5
1 Boll 27.09 Surbullespelen Norrköping 19/8
Sean Dovander 09
1h3 Medvind/okänd vind 10.88w 2,6 Ölandsspelen Högby 16/7
6 Medvind/okänd vind 11.08w 2,9 Ölandsspelen Högby 16/7
2h3 200m 41.39 -2,3 Turebergskampen 7/5
2 400m 86.8m Rekordjakten09 #1 2/9
8 600m 2:28.00 Ölandsspelen Högby 16/7
6 Höjd 0.90 Rekordjakten09 #1 2/9
6 Längd med zon 2.95 -0,4 Ölandsspelen Högby 16/7
9 Medvind/okänd vind 2.69 Turebergskampen 7/5
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.89 Ölandsspelen Högby 16/7
17 Slägga 350 g 6.70 Rekordjakten09 #1 2/9
17 Visselspjut 10.41 Rekordjakten09 #1 2/9
25 Boll 7.08 Turebergskampen 7/5
Nadine Dutt 08
5h2 60m 12.54 -4,5 Turebergskampen 7/5
22 Medvind/okänd vind 2.39 Turebergskampen 7/5
25 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.01 Turebergskampen 7/5
Elliot Duvert 03
4h3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.35 -0,9 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
19 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.44 0,5 Kraftmätningen Täby 2/9
3h1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.73 1,8 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.78 -4,9 Väsbyspelen 20/8
5 Medvind/okänd vind 12.55w 2,4 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
3 Höjd 1.76 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
1 Höjd 1.84 Väsbyspelen 19/8
1 Höjd 1.87 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
1 Höjd 1.91 Kraftmätningen Täby 3/9
4 Stav 2.95 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
1 Stav 3.16 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
1 Stav 3.31 Väsbyspelen 20/8
23 Längd 5.48 1,0 Kraftmätningen Täby 2/9
5 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 11.26 Midgårdskastet Märsta 17/9
3 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 11.33 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 11.41 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
8 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 11.62 Kraftmätningen Täby 3/9
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 31.29 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 34.40 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
4 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 34.60 Väsbyspelen 20/8
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 34.63 SAYO Sollentuna/E 10/6
4 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 36.67 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 37.52 Midgårdskastet Märsta 17/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 39.54 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
6 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 28.49 Midgårdskastet Märsta 17/9
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 36.73 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 38.93 Midgårdskastet Märsta 17/9
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 38.98 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 39.46 Väsbyspelen 19/8
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 39.52 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
7 Spjut 600 g (P15 - P14) 40.07 Kraftmätningen Täby 2/9
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 40.26 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 40.43 SAYO Sollentuna 11/6
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 41.83 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 42.21 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
Kevin Duvert 98
Medvind/okänd vind 12.08w 2,2 Mångkamps-SM Linköping 9/9
6 Medvind/okänd vind 24.07w 2,5 Lag-SM-kval Sätra 25/5
24 400m 53.56 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
400m 55.09 Mångkamps-SM Linköping 9/9
6h1 800m 2:05.22 JSM Gävle 12/8
1500m 5:08.13 Mångkamps-SM Linköping 10/9
110m häck 100.0 cm (P19) 17.67 1,9 Mångkamps-SM Linköping 10/9
9 Höjd 1.86 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
Höjd 1.90 Mångkamps-SM Linköping 9/9
5 Höjd 1.96 JSM Gävle 12/8
Stav 3.62 Mångkamps-SM Linköping 10/9
Längd 5.86 2,0 Mångkamps-SM Linköping 9/9
Kula 9.30 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
Kula 6.0 kg (P19) 9.94 Mångkamps-SM Linköping 9/9
Diskus 31.01 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
Diskus 1.75 kg (P19) 29.74 Mångkamps-SM Linköping 10/9
2 Diskus 1.75 kg (P19) 34.12 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
Slägga 23.98 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
2 Spjut 36.69 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
3 Spjut 37.12 Täby Open 27/8
Spjut 38.40 Castorama Sollentuna/E 16/9
Spjut 40.62 Mångkamps-SM Linköping 10/9
Tiokamp (P19) 5476 Mångkamps-SM Linköping 9-10/9
Theodor Duvert 01
100m 12.92 -0,9 DM mångkamp Sätra 14/5
300m 42.73 DM mångkamp Sätra 13/5
1000m 3:18.36 DM mångkamp Sätra 14/5
110m häck 91.4 cm (P17) 16.82 -1,6 DM mångkamp Sätra 13/5
110m häck 91.4 cm (P17) 17.19 -0,8 Mångkamps-SM Linköping 9/9
5 Medvind/okänd vind 16.32w 4,4 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
1 300m häck 84.0 cm (P17) 44.56 Huddingespelen 19/5
8 Höjd 1.68 USM Falun 12/8
Höjd 1.68 DM mångkamp Sätra 14/5
8 Höjd 1.70 Täby Open 27/8
13 Höjd 1.70 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
Stav 3.35 DM mångkamp Sätra 13/5
2 Stav 3.36 Huddingespelen 20/5
5 Stav 3.40 Lag-SM-kval Sätra 25/5
8 Stav 3.43 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
11 Stav 3.48 USM Falun 11/8
3 Stav 3.50 SAYO Sollentuna 10/6
14 Längd 05 0,8 SAYO Sollentuna 10/6
Längd 5.33 1,3 Världsungdomsspelen Göteborg/U 30/6
3 Längd 5.58 0,6 Huddingespelen 20/5
Längd 5.62 0,8 DM mångkamp Sätra 14/5
11 Längd 6.12 0,5 USM Falun 12/8
24 Medvind/okänd vind 5.56w 2,1 Världsungdomsspelen Göteborg/U 30/6
11 Tresteg 12.13 -0,5 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
7 Tresteg 12.77 0,0 USM Falun 13/8
1 Tresteg 12.81 0,0 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
9 Kula 5.0kg (P17) 10.78 USM Falun 13/8
Kula 5.0kg (P17) 11.69 DM mångkamp Sätra 14/5
3 Kula 5.0kg (P17) 11.91 SAYO Sollentuna 11/6
7 Kula 5.0kg (P17) 12.01 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
Diskus 1.5 kg (P17) 23.83 Mångkamps-SM Linköping 9/9
3 Diskus 1.5 kg (P17) 25.18 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
Diskus 1.5 kg (P17) 30.54 DM mångkamp Sätra 13/5
2 Spjut 700 g (P17) 39.07 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
3 Spjut 700 g (P17) 40.30 USM Falun 13/8
6 Spjut 700 g (P17) 40.88 Westinghouse Gurkspel Västerås 6/8
1 Spjut 700 g (P17) 40.95 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
16 Spjut 700 g (P17) 41.95 Världsungdomsspelen Göteborg/U 30/6
2 Spjut 700 g (P17) 42.36 Täby Open 27/8
1 Spjut 700 g (P17) 43.33 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
4 Spjut 700 g (P17) 43.47 SAYO Sollentuna 11/6
Spjut 700 g (P17) 43.77 DM mångkamp Sätra 13/5
1 Tiokamp (P17) 5111 DM mångkamp Sätra 13-14/5
Felix Dyberg 09
11 400m 97.7m Rekordjakten09 #1 2/9
13 Höjd 0.80 Rekordjakten09 #1 2/9
14 Slägga 350 g 14.31 Rekordjakten09 #1 2/9
9 Visselspjut 18.32 Rekordjakten09 #1 2/9
Jonathan Edberg 06
4 60m 8.87 0,8 SAYO Sollentuna 10/6
1h3 60m 8.90 0,0 Huddingespelen 20/5
1h1 60m 8.92 1,9 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
1 60m 8.95 -0,3 Huddingespelen 20/5
2h1 60m 9.03 1,0 SAYO Sollentuna 10/6
1h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 10.09 0,1 Turebergskampen 7/5
1 Höjd 1.39 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
1 Höjd 1.40 SAYO Sollentuna 10/6
1 Höjd 1.41 Huddingespelen 21/5
1 Höjd 1.42 Vänskapsspelen Tuusula FIN 6/9
2 Längd med zon 4.70 -0,3 SAYO Sollentuna 11/6
1 Längd med zon 4.93 0,9 Huddingespelen 20/5
1 Medvind/okänd vind 4.41 Turebergskampen 7/5
1 Medvind/okänd vind 4.72w 3,5 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 10.09 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 10.21 SAYO Sollentuna 11/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 9.29 Turebergskampen 7/5
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 9.97 Huddingespelen 20/5
3 Boll 33.40 Huddingespelen 21/5
Linda Edberg 04
3h5 60m 9.25 0,3 SAYO Sollentuna 10/6
7h2 60m 9.27 -0,6 Huddingespelen 20/5
26 60m 9.45 -1,9 Stockholmskampen Enskede 16/9
21 600m 2:12.41 Stockholmskampen Hässelby 31/5
18 800m hinder 3:26.21 Stockholmskampen Enskede 16/9
12 Höjd 1.32 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
2 Höjd 1.38 Kringelspelen Södertälje 6/6
2 Höjd 1.39 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1 Höjd 1.42 Vänskapsspelen Tuusula FIN 6/9
4 Höjd 1.42 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
5 Höjd 1.43 Stockholmskampen Enskede 16/9
13 Höjd 1.44 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
2 Höjd 1.47 Huddingespelen 20/5
2 Höjd 1.48 SAYO Sollentuna 10/6
16 Längd med zon 3.38 1,9 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
10 Längd med zon 4.52 1,9 Huddingespelen 21/5
22 Medvind/okänd vind 4.19 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
3 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 25.26 Stockholmskampen Hässelby 31/5
1 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 26.13 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
35 Spjut 400 g (F13 - F12) 8.63 Stockholmskampen Enskede 16/9
Filip Edholm 10
2h3 200m 39.42 -2,3 Turebergskampen 7/5
8 Medvind/okänd vind 2.34 Turebergskampen 7/5
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.84 Turebergskampen 7/5
Magdalena Eklund-Sporre 07
8h3 60m 11.78 0,4 SAYO Sollentuna 11/6
30 Längd med zon 2.50 0,7 SAYO Sollentuna 11/6
16 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.82 SAYO Sollentuna 11/6
Linnea Ekström 08
2h3 60m 10.87 -1,9 Turebergskampen 7/5
2h2 600m 2:30.09 Turebergskampen 7/5
13 Medvind/okänd vind 2.73 Turebergskampen 7/5
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.15 Turebergskampen 7/5
Disa Elenius 06
7 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 13.63 -2,5 Turebergskampen 7/5
11 Medvind/okänd vind 2.55 Turebergskampen 7/5
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.08 Turebergskampen 7/5
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 8.84 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 14.03 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Spjut 400 g (F13 - F12) 12.69 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Boll 13.88 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Idun Elenius 10
4h3 200m 51.76 -3,7 Turebergskampen 7/5
16 Medvind/okänd vind 2.27 Turebergskampen 7/5
31 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.09 Turebergskampen 7/5
Ludvig Ellgren 07
2h4 60m 10.24 0,0 Mälaröspelen Ekerö 20/5
6 60m 10.27 -0,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
4h4 60m 9.76 1,0 SAYO Sollentuna 11/6
3 60m 9.94 -1,8 Fortumspelen Bollnäs 8/7
3h2 60m 9.95 -3,0 Surbullespelen Norrköping 19/8
8 200m 35.60 0,0 Mälaröspelen Ekerö 20/5
8af 600m 2:14.38 SAYO Sollentuna 11/6
8h1 600m 2:21.93 Turebergskampen 7/5
4h3 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.93 -1,2 Turebergskampen 7/5
1 Höjd 1.20 Mälaröspelen Ekerö 20/5
6 Längd med zon 3.39 0,0 Mälaröspelen Ekerö 20/5
15 Längd med zon 3.67 0,2 SAYO Sollentuna 11/6
6 Medvind/okänd vind 3.54 Turebergskampen 7/5
3 Medvind/okänd vind 3.57 Fortumspelen Bollnäs 8/7
4 Medvind/okänd vind 3.66 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.13 Surbullespelen Norrköping 20/8
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.20 Fortumspelen Bollnäs 8/7
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.21 Mälaröspelen Ekerö 20/5
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.56 SAYO Sollentuna 11/6
3 Boll 25.21 Turebergskampen 7/5
3 Boll 26.56 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2 Boll 27.06 Surbullespelen Norrköping 19/8
2 Boll 28.09 Fortumspelen Bollnäs 8/7
Olivia Ellgren 05
4h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 13.85 1,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
8 Höjd 1.10 Surbullespelen Norrköping 20/8
7 Höjd 1.15 Mälaröspelen Ekerö 20/5
11 Höjd 1.20 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.93 Mälaröspelen Ekerö 20/5
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.07 Surbullespelen Norrköping 20/8
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.27 Fortumspelen Bollnäs 8/7
11 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.65 Surbullespelen Norrköping 20/8
11 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 16.70 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 17.42 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
9 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 17.34 Fortumspelen Bollnäs 8/7
2 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 21.12 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
5 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 22.99 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 Spjut 400 g (F13 - F12) 11.20 Spjutskolan Södertälje 11/6
15 Spjut 400 g (F13 - F12) 12.17 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
20 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.61 Stockholmskampen Huddinge 6/9
14 Spjut 400 g (F13 - F12) 14.23 Surbullespelen Norrköping 19/8
7 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.02 Fortumspelen Bollnäs 8/7
Ellen Engde 09
3h1 200m 44.88 -1,6 Turebergskampen 7/5
15 Medvind/okänd vind 2.49 Turebergskampen 7/5
20 Boll 6.95 Turebergskampen 7/5
Ludwig Engde 08
6h3 60m 11.27 -0,8 Turebergskampen 7/5
7h2 600m 2:30.24 Turebergskampen 7/5
4 Längd med zon 3.53 -0,5 Väsbyspelen 19/8
8 Längd med zon 3.59 1,2 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
8 Medvind/okänd vind 3.06 Turebergskampen 7/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.12 Turebergskampen 7/5
18 Visselspjut 19.53 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
Alvar Engström 10
5h1 60m 11.70 0,0 Kvantumspelen Bålsta 9/9
8 60m 11.74 0,4 Kvantumspelen Bålsta 9/9
4h1 60m 12.35 0,0 Huddingespelen 21/5
3h1 200m 44.75 -1,9 Turebergskampen 7/5
8 400m 96.12 Kvantumspelen Bålsta 9/9
4 Medvind/okänd vind 2.62 Huddingespelen 21/5
3 Medvind/okänd vind 2.63 Turebergskampen 7/5
5 Medvind/okänd vind 2.74 Kvantumspelen Bålsta 9/9
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.44 Turebergskampen 7/5
6 Boll 16.27 Kvantumspelen Bålsta 9/9
Elias Engström 04
1h1 60m 8.48 -0,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
2h2 60m 8.65 1,5 SAYO Sollentuna 10/6
2h1 60m 8.68 -0,4 Danderyds Ungdomsspel 14/5
1 60m 8.70 -2,2 Surbullespelen Norrköping 19/8
2 200m 28.25 2,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
5af Medvind/okänd vind 28.00w 3,1 SAYO Sollentuna 11/6
1af 600m 1:38.42 SAYO Sollentuna 10/6
1 600m 1:41.62 Stockholmskampen Hässelby 31/5
1 600m 1:42.87 Huddingespelen 20/5
2 600m 1:44.53 Danderyds Ungdomsspel 14/5
4 800m 2:23.54 Diamond Leaue förtävlingar Stockholm/S 18/6
1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.64 -0,6 Surbullespelen Norrköping 20/8
2 Höjd 1.50 Surbullespelen Norrköping 20/8
2 Längd med zon 4.62 -2,6 Surbullespelen Norrköping 19/8
12 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 16.62 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Filip Engström 01
3 Medvind/okänd vind 7.65w 4,6 Täby Open 26/8
3h1 100m 11.99 -0,5 Huddingespelen 19/5
5h2 100m 12.07 0,0 USM Falun 11/8
6 100m 12.15 -0,1 Huddingespelen 19/5
4h1 Medvind/okänd vind 11.84w 3,4 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
4h1 Medvind/okänd vind 12.00w 2,2 SAYO Sollentuna 10/6
6 Medvind/okänd vind 17.77w 5,5 Täby Open 27/8
3h1 200m 23.92 1,1 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
4h2 200m 24.16 -0,6 USM Falun 12/8
6 200m 24.42 -1,5 Huddingespelen 21/5
6 Medvind/okänd vind 23.80w 3,5 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
4bf 400m 54.05 SAYO Sollentuna 11/6
2h1 400m 55.7m Turebergs Snabba #1 1/7
7 400m 55.87 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
5h1 400m 55.90 USM Falun 11/8
12 400m 56.64 Lag-USM Tanumshede 19/8
4 Längd 5.32 0,0 Huddingespelen 20/5
Venla Engström 07
7 60m 10.06 0,2 Kvantumspelen Bålsta 9/9
15 60m 10.06 2,0 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4h1 60m 10.12 0,0 Kvantumspelen Bålsta 9/9
3h4 60m 10.40 -1,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 60m 9.66 2,0 SAYO Sollentuna 11/6
3h3 60m 9.81 0,4 SAYO Sollentuna 11/6
4h5 60m 9.94 -0,1 Danderyds Ungdomsspel 14/5
7 200m 34.73 -0,9 Surbullespelen Norrköping 20/8
10 600m 2:03.57 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4 600m 2:03.93 SAYO Sollentuna 11/6
1h1 600m 2:04.97 Turebergskampen 7/5
2 600m 2:05.03 Danderyds Ungdomsspel 14/5
6 600m 2:05.98 Huddingespelen 21/5
1 600m 2:09.74 Surbullespelen Norrköping 19/8
1h3 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 12.19 -2,7 Turebergskampen 7/5
11 Höjd 1.01 Kvantumspelen Bålsta 9/9
10 Höjd 1.05 Danderyds Ungdomsspel 14/5
Längd med zon 3.31 1,5 SAYO Sollentuna 11/6
12 Längd med zon 3.33 -0,7 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
9 Längd med zon 3.40 1,4 Surbullespelen Norrköping 20/8
12 Medvind/okänd vind 3.40 Danderyds Ungdomsspel 14/5
4 Medvind/okänd vind 3.46 Turebergskampen 7/5
8 Medvind/okänd vind 3.56 Kvantumspelen Bålsta 9/9
8 Medvind/okänd vind 3.59w 2,6 SAYO Sollentuna 11/6
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.05 Kvantumspelen Bålsta 9/9
23 Visselspjut 12.75 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
8 Boll 14.13 Turebergskampen 7/5
7 Boll 15.87 Surbullespelen Norrköping 19/8
Sebastian Enholm 10
6h2 200m 56.19 -2,7 Turebergskampen 7/5
21 Medvind/okänd vind 1.87 Turebergskampen 7/5
26 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 1.62 Turebergskampen 7/5
Olle Ericsson 08
5h5 60m 11.17 -0,4 Turebergskampen 7/5
5h1 600m 2:26.23 Turebergskampen 7/5
21 Medvind/okänd vind 2.53 Turebergskampen 7/5
13 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.62 Turebergskampen 7/5
Tim Ericsson 09
2h4 200m 41.52 -1,8 Turebergskampen 7/5
16 Medvind/okänd vind 2.47 Turebergskampen 7/5
16 Boll 10.01 Turebergskampen 7/5
Esbjörn Eriksson 03
3 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.50 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
8 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.61 Midgårdskastet Märsta 17/9
11 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.69 SAYO Sollentuna 10/6
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.97 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
6 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.15 Surbullespelen Norrköping 20/8
6 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.17 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
13 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.33 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.46 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
7 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 23.69 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
9 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 24.16 SAYO Sollentuna/E 10/6
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 24.66 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
4 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 26.59 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
7 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 27.00 Midgårdskastet Märsta 17/9
5 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 27.05 Surbullespelen Norrköping 20/8
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 27.57 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 28.35 Turebergskastet #6 Sollentuna/E 31/8
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 28.42 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 29.15 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
3 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 18.90 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
5 Spjut 600 g (P15 - P14) 21.57 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 24.92 Turebergskastet #6 Sollentuna/E 31/8
8 Spjut 600 g (P15 - P14) 24.97 SAYO Sollentuna 11/6
4 Spjut 600 g (P15 - P14) 25.19 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 25.34 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 26.18 Surbullespelen Norrköping 19/8
5 Spjut 600 g (P15 - P14) 26.76 Täby Open 26/8
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 26.79 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
7 Spjut 600 g (P15 - P14) 28.39 Midgårdskastet Märsta 17/9
Joar Eriksson 07
5 60m 10.20 -0,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
2h3 60m 9.49 1,8 SAYO Sollentuna 11/6
11 60m 9.69 1,5 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4 60m 9.76 -0,9 Mälaröspelen Ekerö 20/5
1h4 60m 9.81 0,0 Mälaröspelen Ekerö 20/5
2h1 60m 9.99 -0,5 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 200m 32.39 0,0 Mälaröspelen Ekerö 20/5
7 200m 34.42 1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
7h1 600m 2:20.82 Turebergskampen 7/5
2h3 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.15 -1,2 Turebergskampen 7/5
12 Längd med zon 3.12 -0,1 Surbullespelen Norrköping 20/8
9 Längd med zon 3.17 -1,3 Mälaröspelen Ekerö 20/5
20 Längd med zon 3.38 -0,3 SAYO Sollentuna 11/6
14 Medvind/okänd vind 3.22 Turebergskampen 7/5
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.72 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
15 Boll 17.30 Turebergskampen 7/5
9 Boll 20.66 Surbullespelen Norrköping 19/8
Johan Eriksson 88
800m 1:49.38 Kessel-Lo BEL 19/8
7 800m 1:50.29 Karlstad GP 25/7
1 800m 1:51.25 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
4 800m 1:51.79 SM Helsingborg 27/8
2bf 800m 1:53.38 Sollentuna GP 29/6
3h2 800m 1:54.07 SM Helsingborg 26/8
1 800m 1:55.73 Lag-SM-kval Sätra 25/5
10   1500m 3:54.32 Rekordjakten 2.0 Huddinge 8/8
Neha Eriksson 09
38 Medvind/okänd vind 2.02 Turebergskampen 7/5
40 Boll 4.72 Turebergskampen 7/5
Linnéa Ericsson Bäckvall 02
9 800m 2:35.14 SAYO Sollentuna 10/6
28 800m 2:39.80 Kraftmätningen Täby 2/9
8 800m 2:42.43 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
5 Höjd 1.27 Huddingespelen 19/5
17 Höjd 1.32 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Längd 4.10 1,3 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
8 Längd 4.32 -0,4 SAYO Sollentuna 10/6
52 Längd 4.35 -2,6 Kraftmätningen Täby 3/9
16 Medvind/okänd vind 4.30w 2,6 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
97 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.40 Kraftmätningen Täby 2/9
21 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.08 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
15 Spjut 500 g (F17 - F14) 18.34 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Baran Erkan 08
4h3 60m 10.84 -0,8 Turebergskampen 7/5
6h1 600m 2:26.28 Turebergskampen 7/5
12 Medvind/okänd vind 2.92 Turebergskampen 7/5
17 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.36 Turebergskampen 7/5
Helin Erkan 06
5h1 60m 10.59 1,4 SAYO Sollentuna 10/6
14 Höjd 1.02 SAYO Sollentuna 10/6
18 Längd med zon 2.52 -2,2 SAYO Sollentuna 11/6
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.70 SAYO Sollentuna 11/6
Celina Ernst-Barnard 08
5h1 60m 12.18 -1,1 Turebergskampen 7/5
11h2 600m 3:03.15 Turebergskampen 7/5
20 Medvind/okänd vind 2.47 Turebergskampen 7/5
26 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.86 Turebergskampen 7/5
Denise Eshetu 05
62 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 9.82 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Axel Falk 09
4h4 200m 42.78 -1,8 Turebergskampen 7/5
9 400m 93.6m Rekordjakten09 #1 2/9
9 Höjd 0.85 Rekordjakten09 #1 2/9
10 Medvind/okänd vind 2.68 Turebergskampen 7/5
5 Slägga 350 g 21.18 Rekordjakten09 #1 2/9
3 Visselspjut 21.08 Rekordjakten09 #1 2/9
7 Boll 14.04 Turebergskampen 7/5
Ella Fallope 06
2 60m 8.98 0,7 SAYO Sollentuna 10/6
4 60m 9.07 0,1 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1h1 60m 9.09 1,4 SAYO Sollentuna 10/6
2h1 60m 9.19 0,3 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
2 60m 9.22 0,1 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
1 60m 9.42 -2,4 Resultattävling Visby 7/8
4h1 Medvind/okänd vind 9.20w 2,4 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 200m 30.62 -2,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
8 200m 30.68 2,0 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 600m 1:55.84 SAYO Sollentuna 10/6
2 600m 1:57.82 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 600m 2:00.74 Surbullespelen Norrköping 19/8
4 800m 2:47.90 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
10 Höjd 1.12 SAYO Sollentuna 10/6
2 Längd med zon 4.15 -3,8 SAYO Sollentuna 11/6
3 Medvind/okänd vind 3.90 Resultattävling Visby 7/8
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.74 SAYO Sollentuna 11/6
10 Boll 15.50 Surbullespelen Norrköping 19/8
Elsa Fandén 10
8h2 200m 58.12 -1,7 Turebergskampen 7/5
32 Medvind/okänd vind 1.82 Turebergskampen 7/5
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.45 Turebergskampen 7/5
Kian Farzad 09
9 60m 11.32 0,6 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
9 Medvind/okänd vind 2.87 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
7 Boll 17.08 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Vincenzo Fasano 09
7h3 200m 52.44 -2,3 Turebergskampen 7/5
27 Medvind/okänd vind 2.06 Turebergskampen 7/5
27 Boll 6.08 Turebergskampen 7/5
Ida Fernström 08
8h3 60m 12.68 -1,9 Turebergskampen 7/5
9h1 600m 3:00.30 Turebergskampen 7/5
21 Medvind/okänd vind 2.44 Turebergskampen 7/5
17 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.40 Turebergskampen 7/5
Sanni Forsberg 09
2h3 200m 45.72 -2,2 Turebergskampen 7/5
9 Medvind/okänd vind 2.63 Turebergskampen 7/5
27 Boll 6.21 Turebergskampen 7/5
Simon Forsberg 08
4h1 60m 11.39 -1,8 Turebergskampen 7/5
5h2 600m 2:26.68 Turebergskampen 7/5
20 Medvind/okänd vind 2.57 Turebergskampen 7/5
23 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.93 Turebergskampen 7/5
Emma Forshaw Tjärnlund 08
6h2 60m 13.34 -4,5 Turebergskampen 7/5
8h1 600m 2:57.89 Turebergskampen 7/5
31 Medvind/okänd vind 2.02 Turebergskampen 7/5
29 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.51 Turebergskampen 7/5
Jack Forssmed 09
3h2 200m 44.62 -2,2 Turebergskampen 7/5
8 Medvind/okänd vind 2.72 Turebergskampen 7/5
22 Boll 7.94 Turebergskampen 7/5
Vera Forssmed 07
3h3 60m 11.19 -0,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
8h2 60m 11.42 -1,5 SAYO Sollentuna 11/6
19 200m 40.77w 3,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
4h2 600m 2:37.42 Turebergskampen 7/5
8 600m 2:39.51 Surbullespelen Norrköping 19/8
20 Längd med zon 2.74 1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
22 Längd med zon 2.87 0,4 SAYO Sollentuna 11/6
17 Medvind/okänd vind 2.60 Turebergskampen 7/5
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.31 SAYO Sollentuna 11/6
13 Boll 11.56 Surbullespelen Norrköping 19/8
16 Boll 9.38 Turebergskampen 7/5
Gustav Fransson 05
32 Medvind/okänd vind 7.20 Stockholmskampen Hässelby 31/5
10 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 18.69 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Isak Franzén 03
4h1 80m 10.70 0,4 SAYO Sollentuna 10/6
2h1 Medvind/okänd vind 10.77 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 200m 27.71 -2,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
5 Längd 4.93 1,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
5 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.16 Surbullespelen Norrköping 20/8
Nova Friberg 07
25 Längd med zon 2.79 1,4 SAYO Sollentuna 11/6
Sandra Friberg
1 Kula 9.41 Castorama #3 Sollentuna/E 12/10
1 Diskus 26.81 Castorama #3 Sollentuna/E 12/10
1 Slägga 37.38 Castorama #3 Sollentuna/E 12/10
1 Spjut 25.30 Castorama #3 Sollentuna/E 12/10
Signe Fridell 09
5h1 200m 45.46 -1,6 Turebergskampen 7/5
23 Medvind/okänd vind 2.35 Turebergskampen 7/5
36 Boll 5.17 Turebergskampen 7/5
Arvid Fridman 07
8h2 60m 11.16 1,5 SAYO Sollentuna 11/6
10bf 600m 2:26.38 SAYO Sollentuna 11/6
Längd med zon 2.60 -0,4 SAYO Sollentuna 11/6
42 Medvind/okänd vind 2.73w 3,2 SAYO Sollentuna 11/6
Fredrik Frunck 03
10 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.43 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
3 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.52 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
5 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.90 Vårkastet Bålsta 13/5
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.08 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
20 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.24 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
5 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.27 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.43 Enakastet Enköping 7/5
5 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.66 Hellaskastet Sätra 6/5
9 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.82 SAYO Sollentuna 10/6
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.97 Turebergskastet #5 Sollentuna/E 9/8
8 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.99 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
5 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 29.06 Vårkastet Bålsta 13/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 29.50 Enakastet Enköping 7/5
4 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 30.25 Hellaskastet Sätra 6/5
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 31.04 Västerås 22/4
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 31.45 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 32.65 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
20 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 32.97 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
7 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 36.75 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 36.80 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 38.36 Väsbyspelen 20/8
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 38.40 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 38.95 Turebergskastet #5 Sollentuna/E 9/8
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 41.29 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 42.42 Turebergskastet #6 Sollentuna/E 31/8
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 43.00 Midgårdskastet Märsta 17/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 45.88 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
5 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 27.67 Hellaskastet Sätra 6/5
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 29.56 Enakastet Enköping 7/5
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 30.13 Västerås 22/4
7 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 32.21 Vårkastet Bålsta 13/5
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 35.71 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 39.27 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 39.38 Turebergskastet #5 Sollentuna/E 9/8
3 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 40.17 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
3 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 40.36 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
3 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 41.24 SAYO Sollentuna/E 11/6
3 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 41.82 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 42.39 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 44.91 Väsbyspelen 20/8
5 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 46.13 Halloween Kastet Västerås 4/11
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 32.59 Enakastet Enköping 7/5
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 33.07 Hellaskastet Sätra 6/5
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 33.92 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 34.41 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
10 Spjut 600 g (P15 - P14) 34.89 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
5 Spjut 600 g (P15 - P14) 35.27 Westinghouse Gurkspel Västerås 6/8
4 Spjut 600 g (P15 - P14) 35.80 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 37.53 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 37.58 Vårkastet Bålsta 13/5
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 37.83 Väsbyspelen 19/8
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 38.72 Täby Open 26/8
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 39.45 SAYO Sollentuna 11/6
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 39.69 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 42.39 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
Karin Fröberg 65
368 Marathon 3:41:27 Stockholm Marathon 3/6
Iker Garcia Lundström 07
8 200m 35.10 1,3 Surbullespelen Norrköping 20/8
6af 600m 2:09.65 SAYO Sollentuna 11/6
4h1 600m 2:13.73 Turebergskampen 7/5
4h2 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.99 -0,7 Turebergskampen 7/5
32 Längd med zon 3.12 0,3 SAYO Sollentuna 11/6
11 Längd med zon 3.17 -0,4 Surbullespelen Norrköping 20/8
20 Medvind/okänd vind 2.86 Turebergskampen 7/5
26 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.36 SAYO Sollentuna 11/6
14 Boll 17.58 Turebergskampen 7/5
4 Boll 25.38 Surbullespelen Norrköping 19/8
Alisia Gatu 10
3h5 200m 50.12 -2,4 Turebergskampen 7/5
14 Medvind/okänd vind 2.29 Turebergskampen 7/5
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.04 Turebergskampen 7/5
Amanuel Gergis 96
1 1500m 3:45.54 Grote Prijs Lokeren BEL 25/6
5 3000m 8:03.30 Karlstad GP 25/7
3 3000m 8:05.59 Oordegem BEL 3/6
4cf 5000m 13:48.07 Heusden-Zolder BEL 22/7
2 5000m 13:53.56 Oslo NOR 6/7
3af 5000m 14:07.17 Sollentuna GP 29/6
2 5000m 14:52.11 Lag-SM-kval Sätra 25/5
Daniel Gestblom 07
10h1 600m 2:26.53 Turebergskampen 7/5
3h2 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.78 -0,7 Turebergskampen 7/5
5 Medvind/okänd vind 3.56 Turebergskampen 7/5
5 Boll 22.85 Turebergskampen 7/5
Ella Gilbert 10
7h4 200m 57.98 -3,8 Turebergskampen 7/5
26 Medvind/okänd vind 1.97 Turebergskampen 7/5
38 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1.59 Turebergskampen 7/5
Gabriel Giléus 10
5h3 200m 53.18 -2,3 Turebergskampen 7/5
13 Medvind/okänd vind 2.26 Turebergskampen 7/5
19 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.60 Turebergskampen 7/5
Lova Gindin 09
7h2 200m 49.90 -2,0 Turebergskampen 7/5
11 Medvind/okänd vind 2.57 Turebergskampen 7/5
31 Boll 5.94 Turebergskampen 7/5
Selma Gjervaldsaeter 10
5h2 200m 55.24 -1,7 Turebergskampen 7/5
35 Medvind/okänd vind 1.69 Turebergskampen 7/5
35 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.04 Turebergskampen 7/5
Astrid Graufelds 05
36 Medvind/okänd vind 7.88 Stockholmskampen Hässelby 31/5
58 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.08 Stockholmskampen Hässelby 31/5
Annie Grindange 06
2h2 60m 9.47 1,7 Leksands sommarspel 22/7
4 60m 9.59 1,5 Leksands sommarspel 22/7
3h3 60m 9.67 0,2 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3h2 60m 9.76 0,4 Mälaröspelen Ekerö 20/5
7h2 60m 9.76 0,2 SAYO Sollentuna 10/6
5 60m 9.84 -0,6 Mälaröspelen Ekerö 20/5
3h1 60m 9.85 -1,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 60m 9.86 0,1 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3h1 60m 9.99 -1,5 Täby Open 26/8
5h1 Medvind/okänd vind 9.53w 2,4 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
10 Medvind/okänd vind 9.86w 2,8 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3 200m 32.64 1,3 Leksands sommarspel 23/7
12 200m 34.52 -2,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
12 600m 2:28.84 SAYO Sollentuna 10/6
5 600m 2:29.80 Turebergskampen 7/5
8 600m 2:32.15 Surbullespelen Norrköping 19/8
5h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.86 1,7 SAYO Sollentuna 11/6
3h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.48 1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
10 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.91 -0,4 Danderyds Ungdomsspel 14/5
4 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 11.03 -2,5 Turebergskampen 7/5
5 50m häck 9.62 0,9 Leksands sommarspel 23/7
5 Höjd 1.19 Danderyds Ungdomsspel 14/5
6 Höjd 1.20 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
6 Höjd 1.21 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 Höjd 1.23 Leksands sommarspel 22/7
3 Höjd 1.24 Mälaröspelen Ekerö 20/5
5 Höjd 1.24 Täby Open 26/8
7 Höjd 1.24 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4 Höjd 1.26 SAYO Sollentuna 10/6
1 Höjd 1.36 Vänskapsspelen Tuusula FIN 6/9
15 Längd med zon 3.42 0,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
9 Längd med zon 3.58 -1,8 Mälaröspelen Ekerö 20/5
9 Längd med zon 3.72 1,0 Leksands sommarspel 23/7
12 Längd med zon 3.76 1,9 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4 Medvind/okänd vind 3.74 Turebergskampen 7/5
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.26 Leksands sommarspel 22/7
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.51 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.56 Mälaröspelen Ekerö 20/5
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.57 Surbullespelen Norrköping 20/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.87 Danderyds Ungdomsspel 14/5
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.13 Turebergskampen 7/5
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.44 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 15.45 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Spjut 400 g (F13 - F12) 11.09 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
11 Visselspjut 17.14 Leksands sommarspel 23/7
Boll 17.51 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
7 Boll 17.61 Surbullespelen Norrköping 19/8
Carl Grindange 09
2 60m 10.11 -0,1 Mälaröspelen Ekerö 20/5
1h4 60m 10.20 0,0 Mälaröspelen Ekerö 20/5
3 60m 10.24 -0,9 Danderyds Ungdomsspel 14/5
5 60m 10.30 1,9 Täby Open 26/8
2h1 60m 9.88 1,4 Leksands sommarspel 22/7
4 60m 9.96 1,2 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3h1 Medvind/okänd vind 10.15w 2,1 Täby Open 26/8
3 Medvind/okänd vind 9.79w 2,7 Leksands sommarspel 22/7
3 200m 35.56 0,4 Leksands sommarspel 23/7
1h4 200m 38.27 -1,8 Turebergskampen 7/5
3 400m 79.08 Leksands sommarspel 22/7
1 400m 83.2m Rekordjakten09 #1 2/9
4 40m häck 9.22 1,9 Leksands sommarspel 23/7
4 400m hinder 1:29.26 Leksands sommarspel 23/7
4 Höjd 0.93 Leksands sommarspel 23/7
1 Höjd 1.00 Rekordjakten09 #1 2/9
2 Längd med zon 3.13 -0,4 Mälaröspelen Ekerö 20/5
4 Längd med zon 3.34 0,8 Leksands sommarspel 22/7
11 Medvind/okänd vind 3.16 Täby Open 26/8
3 Medvind/okänd vind 3.21 Turebergskampen 7/5
5 Medvind/okänd vind 3.23 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
3 Medvind/okänd vind 3.28 Danderyds Ungdomsspel 14/5
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.17 Mälaröspelen Ekerö 20/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.69 Leksands sommarspel 22/7
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.41 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 2.0 kg (P11 - P10) 12.52 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
1 Slägga 350 g 25.08 Rekordjakten09 #1 2/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 11.07 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
6 Visselspjut 18.40 Leksands sommarspel 23/7
7 Visselspjut 19.55 Rekordjakten09 #1 2/9
16 Boll 15.23 Täby Open 26/8
4 Boll 15.50 Turebergskampen 7/5
5 Boll 17.63 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Boll 18.42 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Marcus Grindange 72
5 100m 13.58 1,3 Leksands sommarspel 22/7
6 200m 27.86 0,9 Leksands sommarspel 23/7
5h1 400m 63.4m Turebergs Snabba #1 1/7
3 400m 67.75 Leksands sommarspel 23/7
8 800m 2:28.65 VSM Karlskrona 18/8
4 800m 2:34.70 Leksands sommarspel 22/7
7 1500m 5:14.38 VSM Karlskrona 19/8
5 5000m 19:10.90 VSM Karlskrona 18/8
10 Halvmarathon 1:27:50 Stadtlauf Nürnberg GER 3/10
Marathon 3:16:39 Rotterdam Marathon NED 9/4
Anton Gruber 04
4h1 60m 8.97 1,3 SAYO Sollentuna 10/6
3h1 60m 9.01 -0,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
5 60m 9.26 -2,2 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 200m 29.17 2,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
2df Medvind/okänd vind 28.83w 2,2 SAYO Sollentuna 11/6
2h2 400m 69.3m Turebergs Snabba #1 1/7
5af 600m 1:53.21 SAYO Sollentuna 10/6
3 Medvind/okänd vind 4.21 Turebergs Snabba #1 1/7
15 Längd med zon 4.26 -0,8 SAYO Sollentuna 11/6
3 Längd med zon 4.35 -1,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
2 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.20 Surbullespelen Norrköping 20/8
Victor Gruber 02
4 800m 2:13.30 Huddingespelen 20/5
6 800m 2:14.94 SAYO Sollentuna 10/6
19 800m 2:16.05 Kraftmätningen Täby 2/9
2 800m 2:17.76 Danderyds Ungdomsspel 14/5
1 800m 2:21.65 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
8 2000m 6:26.31 USM Falun 11/8
3 2000m 6:31.29 Huddingespelen 21/5
71 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 15.73 0,9 Kraftmätningen Täby 2/9
7 1500m hinder 4:54.64 USM Falun 13/8
2 1500m hinder 5:08.96 Danderyds Ungdomsspel 14/5
15 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.11 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
62 Spjut 600 g (P15 - P14) 22.97 Kraftmätningen Täby 2/9
Charlie Gustafsson 07
6h4 60m 10.19 1,0 SAYO Sollentuna 11/6
6h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 13.61 -2,4 Turebergskampen 7/5
26 Längd med zon 3.24 0,0 SAYO Sollentuna 11/6
13 Medvind/okänd vind 3.23 Turebergskampen 7/5
26 Boll 9.64 Turebergskampen 7/5
Saga Gustafsson 07
7h1 60m 11.07 0,7 SAYO Sollentuna 11/6
5h1 600m 2:37.42 Turebergskampen 7/5
4h3 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 14.25 -2,7 Turebergskampen 7/5
Längd med zon 2.66 0,3 SAYO Sollentuna 11/6
16 Medvind/okänd vind 2.60 Turebergskampen 7/5
29 Medvind/okänd vind 2.68w 3,6 SAYO Sollentuna 11/6
19 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.35 SAYO Sollentuna 11/6
13 Boll 10.72 Turebergskampen 7/5
Lorena Guzman 04
13 60m 8.88 1,1 Stockholmskampen Enskede 16/9
7h3 60m 8.96 1,7 SAYO Sollentuna 10/6
1h1 60m 9.13 -1,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
4 60m 9.22 -1,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
5h1 60m 9.23 -0,3 Danderyds Ungdomsspel 14/5
4 200m 30.27 -1,3 Surbullespelen Norrköping 20/8
3df Medvind/okänd vind 29.82w 2,6 SAYO Sollentuna 11/6
12 600m 2:02.65 Stockholmskampen Hässelby 31/5
3 600m 2:05.54 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 10.68 0,9 Surbullespelen Norrköping 20/8
7 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.05 -0,9 Huddingespelen 21/5
5h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.13 1,4 SAYO Sollentuna 11/6
7 200m häck 76,2 cm (F13) 33.92 0,1 Stockholmskampen Huddinge 6/9
5 800m hinder 2:53.81 Stockholmskampen Enskede 16/9
2 Höjd 1.30 Surbullespelen Norrköping 20/8
11 Höjd 1.37 SAYO Sollentuna 10/6
6 Höjd 1.39 Stockholmskampen Enskede 16/9
11 Längd med zon 4.51 2,0 SAYO Sollentuna 11/6
1 Längd med zon 4.55 0,0 Surbullespelen Norrköping 19/8
2 Längd med zon 4.80 0,0 Huddingespelen 21/5
6 Medvind/okänd vind 4.44 Danderyds Ungdomsspel 14/5
14 Medvind/okänd vind 4.61w 5,1 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
10 Tresteg med zon 9.66 0,4 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
7 Medvind/okänd vind 9.63 Stockholmskampen Huddinge 6/9
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.98 SAYO Sollentuna 10/6
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.24 Surbullespelen Norrköping 20/8
2 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 21.19 Stockholmskampen Huddinge 6/9
13 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 18.16 Surbullespelen Norrköping 19/8
10 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 21.86 Stockholmskampen Hässelby 31/5
11 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.12 Surbullespelen Norrköping 19/8
11 Spjut 400 g (F13 - F12) 17.60 Stockholmskampen Enskede 16/9
11 Spjut 400 g (F13 - F12) 18.18 SAYO Sollentuna 10/6
Oihane Guzman 10
4h5 200m 51.35 -2,4 Turebergskampen 7/5
30 Medvind/okänd vind 1.90 Turebergskampen 7/5
27 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.23 Turebergskampen 7/5
Sigrid Gyllenvråk 10
6h2 200m 56.55 -1,7 Turebergskampen 7/5
24 Medvind/okänd vind 2.04 Turebergskampen 7/5
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.93 Turebergskampen 7/5
Edvin Hagberg 99
Medvind/okänd vind 11.80w 2,2 Mångkamps-SM Linköping 9/9
4 800m 1:53.54 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
1h1 800m 1:55.21 JSM Gävle 12/8
3 800m 1:55.39 JSM Gävle 13/8
4 800m 1:57.33 Nordiska juniorlandskampen Umeå 20/8
3cf 1500m 4:05.58 SAYO Sollentuna 11/6
2 Höjd 1.88 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
3 Höjd 1.88 Täby Open 27/8
Längd 5.69 1,2 Mångkamps-SM Linköping 9/9
6 Kula 8.57 Lag-SM-kval Sätra 25/5
Kula 9.52 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
Kula 6.0 kg (P19) 11.01 Mångkamps-SM Linköping 9/9
1 Kula 6.0 kg (P19) 11.18 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
2 Kula 6.0 kg (P19) 11.53 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
Diskus 28.59 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
1 Diskus 1.75 kg (P19) 35.04 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
3 Diskus 1.75 kg (P19) 37.15 SAYO Sollentuna/E 10/6
Slägga 29.78 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
1 Slägga 6.0 kg (P19) 32.61 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
1 Spjut 44.09 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
1 Spjut 44.55 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
Spjut 46.27 Castorama Sollentuna/E 16/9
2 Spjut 50.09 Täby Open 27/8
Lina Hagberg 01
5h3 Medvind/okänd vind 13.64w 2,3 SAYO Sollentuna 10/6
11 200m 27.95 0,8 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
1 100m häck 15.85 0,9 SAYO Sollentuna 9/6
1 100m häck 15.97 1,2 Svealandsserien Eskilstuna 25/5
8 100m häck 76,2 cm (F17) 15.37 -0,5 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
3h3 100m häck 76,2 cm (F17) 15.49 -0,6 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
3h1 100m häck 76,2 cm (F17) 15.53 -0,9 USM Falun 13/8
6 100m häck 76,2 cm (F17) 26.03 -0,9 USM Falun 13/8
4 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 47.99 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
17 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 49.64 Världsungdomsspelen Göteborg/U 30/6
2 Höjd 1.46 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
Kula 9.21 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.56 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
6 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.88 Lag-USM Tanumshede 19/8
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.97 Turebergskastet #5 Sollentuna/E 9/8
Diskus 28.23 Castorama Sollentuna/E 16/9
9 Diskus 28.40 USM Falun 12/8
1 Diskus 31.13 Turebergskastet #5 Sollentuna/E 9/8
6 Diskus 31.32 SAYO Sollentuna/E 10/6
4 Diskus 32.40 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
1 Diskus 33.77 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
Slägga 41.35 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 46.17 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
Spjut 34.77 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 36.26 SAYO Sollentuna 11/6
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 36.90 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 38.42 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 38.51 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 39.58 Världsungdomsspelen Göteborg/U 30/6
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 40.62 USM Falun 13/8
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 41.04 Westinghouse Gurkspel Västerås 6/8
Emmy Hagstedt 10
3h4 200m 55.08 -3,8 Turebergskampen 7/5
36 Medvind/okänd vind 1.52 Turebergskampen 7/5
34 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.04 Turebergskampen 7/5
Ayla Hallberg Hossain 06
3 60m 8.55 1,5 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1af 60m 8.61 -0,4 Väsbyspelen 19/8
1h3 60m 8.73 -1,3 Väsbyspelen 19/8
1 60m 8.81 0,1 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
1 60m 8.82 1,9 Täby Open 26/8
1h1 60m 8.93 0,3 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
1h1 60m 8.93 -1,5 Täby Open 26/8
1h4 60m 9.01 -0,5 Huddingespelen 20/5
1 60m 9.01 -1,2 Huddingespelen 20/5
3h4 Medvind/okänd vind 8.64w 2,4 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Medvind/okänd vind 8.89 Götas Ungdomsspel Karlstad 23/7
1h2 Medvind/okänd vind 8.99 Götas Ungdomsspel Karlstad 23/7
2 Medvind/okänd vind 9.05w 2,8 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2 200m 28.20 2,0 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1 200m 29.40 -2,1 Väsbyspelen 20/8
2 400m 73.47 Götas Ungdomsspel Karlstad 23/7
4 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 10.95 -2,5 Väsbyspelen 20/8
2h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.37 -1,8 Väsbyspelen 20/8
1 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 9.81 -2,5 Turebergskampen 7/5
1 200m häck 76,2 cm (F13) 32.50 -1,1 Väsbyspelen 19/8
3 Höjd 1.22 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
2 Höjd 1.41 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1 Höjd 1.42 Täby Open 26/8
3 Höjd 1.42 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
3 Höjd 1.43 Väsbyspelen 20/8
1 Höjd 1.44 Götas Ungdomsspel Karlstad 23/7
1 Höjd 1.48 Huddingespelen 21/5
2 Längd med zon 4.48 -3,6 Väsbyspelen 20/8
1 Längd med zon 4.60 0,7 Huddingespelen 20/5
1 Längd med zon 4.80 -0,2 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1 Medvind/okänd vind 4.54 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
1 Medvind/okänd vind 4.58 Götas Ungdomsspel Karlstad 23/7
1 Medvind/okänd vind 4.62 Turebergskampen 7/5
1 Medvind/okänd vind 4.76 Täby Open 27/8
1 Tresteg med zon 10.06 1,8 Väsbyspelen 19/8
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.39 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.48 Turebergskampen 7/5
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.86 Götas Ungdomsspel Karlstad 23/7
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.96 Täby Open 27/8
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.86 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 20.34 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Spjut 400 g (F13 - F12) 13.70 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
8 Spjut 400 g (F13 - F12) 14.35 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
Boll 19.39 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Eliah Hallberg Hossain 10
1 60m 10.80 0,0 Huddingespelen 21/5
2h2 60m 11.05 0,0 Huddingespelen 21/5
2h2 Medvind/okänd vind 10.52w 5,0 Täby Open 27/8
2 Medvind/okänd vind 11.56 Eskilstuna Mini Games 1/7
1h3 200m 39.08 -2,3 Turebergskampen 7/5
1 Medvind/okänd vind 38.05 Eskilstuna Mini Games 1/7
9 Längd med zon 2.91 -0,8 Täby Open 27/8
1 Medvind/okänd vind 2.85 Huddingespelen 21/5
1 Medvind/okänd vind 3.07 Turebergskampen 7/5
1 Medvind/okänd vind 3.08 Eskilstuna Mini Games 1/7
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.14 Eskilstuna Mini Games 1/7
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.19 Turebergskampen 7/5
14 Boll 13.01 Täby Open 27/8
Hugo Hansen 09
5h2 200m 47.28 -2,2 Turebergskampen 7/5
15 400m 100.4m Rekordjakten09 #1 2/9
9 Höjd 0.85 Rekordjakten09 #1 2/9
28 Medvind/okänd vind 2.06 Turebergskampen 7/5
8 Slägga 350 g 19.31 Rekordjakten09 #1 2/9
18 Visselspjut 10.00 Rekordjakten09 #1 2/9
24 Boll 7.33 Turebergskampen 7/5
Lasse Hansson 62
1 400m 59.42 VSM Karlskrona 20/8
3h1 400m 59.4m Turebergs Snabba #1 1/7
1 800m 2:22.33 VSM Karlskrona 18/8
Vendela Heidendahl 07
4h2 60m 10.78 -1,5 SAYO Sollentuna 11/6
24 Medvind/okänd vind 2.79w 2,1 SAYO Sollentuna 11/6
Evelyn Helmers 06
6h1 60m 11.85 1,4 SAYO Sollentuna 10/6
Stina Henning 06
3 600m 2:10.10 Turebergskampen 7/5
6 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 12.35 -2,5 Turebergskampen 7/5
5 Medvind/okänd vind 3.63 Turebergskampen 7/5
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.07 Turebergskampen 7/5
Hanna Hermansson 89
3af 400m 56.24 Celle Ligure ITA 5/7
7s1 800m 2:00.43 VM London GBR 11/8
4 800m 2:00.94 Oregon PO USA 12/6
6h6 800m 2:01.25 VM London GBR 10/8
1af 800m 2:02.25 Celle Ligure ITA 5/7
3 800m 2:02.47 Karlstad GP 25/7
1df 800m 2:02.82 Eagle Rock CA USA 18/5
2af 800m 2:03.68 Sollentuna GP 29/6
2 800m 2:04.42 Eagle Rock CA USA 6/5
3bf 800m 2:04.90 Torrance CA USA 15/4
2 800m 2:04.97 Finnkampen Stockholm/S 2/9
2 800m 2:08.10 SM Helsingborg 27/8
1h2 800m 2:12.64 SM Helsingborg 26/8
2 1000m 2:38.13 Göteborg Friidrott GP Göteborg/S 11/7
2 1500m 4:18.58 SM Helsingborg 26/8
5bf 1500m 4:22.46 Torrance CA USA 14/4
3 1500m 4:22.70 Irvine CA USA 29/4
2 1500m 4:35.40 Finnkampen Stockholm/S 3/9
Gunnar Hirschfeldt 78
37 Halvmarathon 1:17:48 Stockholm Halvmarathon 9/9
Conor Hogan 04
8 60m 9.01 1,4 Stockholmskampen Enskede 16/9
3h2 60m 9.14 0,0 Surbullespelen Norrköping 19/8
4h1 60m 9.18 2,0 Huddingespelen 20/5
6 60m 9.36 -2,2 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 200m 29.96 2,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
4df Medvind/okänd vind 29.26w 2,2 SAYO Sollentuna 11/6
3 600m 1:45.96 Täby Open 26/8
2bf 600m 1:46.50 SAYO Sollentuna 10/6
6 600m 1:46.97 Stockholmskampen Hässelby 31/5
4 600m 1:48.05 Huddingespelen 20/5
1 600m 1:49.82 Surbullespelen Norrköping 19/8
4 600m 1:50.28 Danderyds Ungdomsspel 14/5
7 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.86 0,6 SAYO Sollentuna 11/6
3h3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.91 1,6 SAYO Sollentuna 11/6
1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.93 -0,9 Danderyds Ungdomsspel 14/5
2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.02 -0,6 Surbullespelen Norrköping 20/8
7 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.40 -0,6 Huddingespelen 21/5
1 Medvind/okänd vind 10.99w 4,2 Täby Open 27/8
4 200m häck 68,6 cm (P13) 32.51 Huddingespelen 19/5
4 200m häck 76,2 cm (P13) 33.26 0,3 Stockholmskampen Huddinge 6/9
3 800m hinder 2:39.02 Stockholmskampen Enskede 16/9
10 Höjd 1.35 Stockholmskampen Enskede 16/9
9 Längd med zon 3.91 -1,5 Surbullespelen Norrköping 19/8
10 Medvind/okänd vind 8.97 Stockholmskampen Huddinge 6/9
16 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 16.66 Stockholmskampen Huddinge 6/9
17 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 14.01 Stockholmskampen Hässelby 31/5
18 Spjut 400 g (P13 - P12) 18.50 Stockholmskampen Enskede 16/9
Niamh Hogan 07
5h3 60m 10.14 0,4 SAYO Sollentuna 11/6
2h4 60m 10.42 0,0 Danderyds Ungdomsspel 14/5
4h4 60m 10.49 -1,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
21 200m 46.36w 3,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
7 600m 2:22.39 Täby Open 26/8
4 600m 2:22.61 Surbullespelen Norrköping 19/8
10 Höjd 1.00 Täby Open 26/8
4 Höjd 1.10 Danderyds Ungdomsspel 14/5
8 Längd med zon 3.44 1,1 Surbullespelen Norrköping 20/8
10 Längd med zon 3.44 0,8 SAYO Sollentuna 11/6
13 Medvind/okänd vind 3.37 Danderyds Ungdomsspel 14/5
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.17 SAYO Sollentuna 11/6
9 Boll 14.66 Surbullespelen Norrköping 19/8
Neo Holgersson 06
7h1 60m 10.39 1,3 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
9 600m 2:05.46 SAYO Sollentuna 10/6
11 Längd med zon 3.04 0,5 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
Emil Holm 01
Kula 7.76 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
1 Kula 5.0kg (P17) 9.11 Enakastet Enköping 7/5
Diskus 24.41 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
6 Diskus 1.5 kg (P17) 34.23 SAYO Sollentuna/E 10/6
2 Diskus 1.5 kg (P17) 35.49 Turebergskastet #6 Sollentuna/E 31/8
Diskus 1.5 kg (P17) 35.65 Västerås 22/4
Diskus 1.5 kg (P17) 36.31 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
2 Diskus 1.5 kg (P17) 37.56 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
5 Diskus 1.5 kg (P17) 38.05 Turebergskastet #5 Sollentuna/E 9/8
5 Diskus 1.5 kg (P17) 38.33 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
5 Diskus 1.5 kg (P17) 39.06 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
1 Diskus 1.5 kg (P17) 39.10 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
1 Diskus 1.5 kg (P17) 39.58 Enakastet Enköping 7/5
6 Diskus 1.5 kg (P17) 40.57 USM Falun 12/8
Slägga 23.75 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
Slägga 5.0 kg (P17) 26.25 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
1 Slägga 5.0 kg (P17) 30.59 Enakastet Enköping 7/5
1 Slägga 5.0 kg (P17) 31.30 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
Spjut 23.55 Castorama #1 Sollentuna/E 16/9
1 Spjut 700 g (P17) 26.24 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
Eddie Holmberg 10
5h1 200m 48.68 -1,9 Turebergskampen 7/5
10 Medvind/okänd vind 2.30 Turebergskampen 7/5
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.20 Turebergskampen 7/5
Melde Holmborn 10
8h3 200m 59.86 -3,7 Turebergskampen 7/5
31 Medvind/okänd vind 1.88 Turebergskampen 7/5
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.03 Turebergskampen 7/5
Isabel Holmertz 07
5h3 60m 12.77 -0,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
24 Längd med zon 1.94 -1,7 Surbullespelen Norrköping 20/8
Längd med zon 2.17 -0,5 SAYO Sollentuna 11/6
31 Medvind/okänd vind 2.29w 2,1 SAYO Sollentuna 11/6
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.32 SAYO Sollentuna 11/6
18 Boll 9.48 Surbullespelen Norrköping 19/8
Viktor Holmertz 07
4h2 60m 10.81 -3,0 Surbullespelen Norrköping 19/8
7h3 60m 10.93 1,8 SAYO Sollentuna 11/6
12 200m 37.62 1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
7 600m 2:22.34 Surbullespelen Norrköping 19/8
6h2 600m 2:23.11 Turebergskampen 7/5
5h4 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 13.64 0,6 Turebergskampen 7/5
13 Längd med zon 3.10 0,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
31 Längd med zon 3.12 1,8 SAYO Sollentuna 11/6
16 Medvind/okänd vind 3.11 Turebergskampen 7/5
31 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.60 SAYO Sollentuna 11/6
17 Boll 15.76 Turebergskampen 7/5
14 Boll 17.66 Surbullespelen Norrköping 19/8
Elias Hovmöller 08
3h3 60m 10.16 0,8 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2h2 60m 10.89 -2,2 Turebergskampen 7/5
2h2 600m 2:21.48 Turebergskampen 7/5
13 Längd med zon 3.30 1,2 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
11 Medvind/okänd vind 2.93 Turebergskampen 7/5
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.69 Turebergskampen 7/5
7 Visselspjut 23.42 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
Leonardo Huayna Fernandez 04
10 Medvind/okänd vind 9.11w 2,3 Stockholmskampen Enskede 16/9
11 600m 1:53.62 Stockholmskampen Hässelby 31/5
9 800m hinder 2:57.28 Stockholmskampen Enskede 16/9
16 Höjd 1.19 Stockholmskampen Enskede 16/9
24 Spjut 400 g (P13 - P12) 11.10 Stockholmskampen Enskede 16/9
Jennie Hurkmans 84
3 600m 1:39.45 Udda grenars kväll Enskede 9/8
6bf 800m 2:16.40 Diamond Leaue förtävlingar Stockholm/S 18/6
3 800m 2:19.64 Viking Line-spelen Huddinge 15/8
7af 800m 2:21.29 SAYO Sollentuna 10/6
Casper Håkansson 07
11h2 600m 2:55.42 Turebergskampen 7/5
4h4 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.38 0,6 Turebergskampen 7/5
17 Medvind/okänd vind 3.08 Turebergskampen 7/5
8 Boll 18.81 Turebergskampen 7/5
Erik Håkansson 07
18 60m 10.10 1,3 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
5h3 60m 10.28 1,8 SAYO Sollentuna 11/6
2h3 60m 10.46 -1,5 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 200m 34.10 -1,4 Surbullespelen Norrköping 20/8
5 600m 2:19.56 Surbullespelen Norrköping 19/8
5h2 600m 2:22.20 Turebergskampen 7/5
1h4 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.10 0,6 Turebergskampen 7/5
Längd med zon 3.49 1,0 SAYO Sollentuna 11/6
6 Längd med zon 3.55 1,9 Surbullespelen Norrköping 20/8
13 Längd med zon 3.59 0,7 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
10 Medvind/okänd vind 3.33 Turebergskampen 7/5
16 Medvind/okänd vind 3.63w 2,3 SAYO Sollentuna 11/6
30 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.87 SAYO Sollentuna 11/6
21 Visselspjut 18.79 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
10 Boll 18.41 Turebergskampen 7/5
8 Boll 20.79 Surbullespelen Norrköping 19/8
Ludvig Håkansson 09
5h1 200m 46.42 -2,3 Turebergskampen 7/5
13 Medvind/okänd vind 2.61 Turebergskampen 7/5
13 Boll 12.28 Turebergskampen 7/5
Eskil Hägglöf 07
6h4 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 15.20 0,6 Turebergskampen 7/5
26 Medvind/okänd vind 2.20 Turebergskampen 7/5
21 Boll 12.18 Turebergskampen 7/5
Magnus Ingvarsson 70
6h2 100m 13.58 1,3 VSM Karlskrona 18/8
3h2 200m 29.16 -1,0 VSM Karlskrona 19/8
5 Längd 4.84 0,7 VSM Karlskrona 19/8
Giovanni Inostroza 97
4 Medvind/okänd vind 11.07w 3,2 Lag-SM-kval Sätra 25/5
5h8 Medvind/okänd vind 11.12w 3,3 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
1bf 200m 22.54 1,1 SAYO Sollentuna 11/6
3h5 200m 22.73 1,6 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
5 Längd 6.19 0,9 Lag-SM-kval Sätra 25/5
8 Längd 6.43 2,0 SAYO Sollentuna 10/6
Sara Ivarsson 08
13 60m 10.57 0,6 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1h4 60m 11.31 -1,9 Turebergskampen 7/5
3h1 600m 2:39.57 Turebergskampen 7/5
6 Längd med zon 3.17 -0,1 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4 Medvind/okänd vind 3.05 Turebergskampen 7/5
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.31 Turebergskampen 7/5
Jonathan Ivarsson Elers 08
3h5 60m 10.69 -0,4 Turebergskampen 7/5
24 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.81 Turebergskampen 7/5
Leon Jabbari 10
7h1 200m 52.16 -1,9 Turebergskampen 7/5
22 Medvind/okänd vind 1.80 Turebergskampen 7/5
24 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.03 Turebergskampen 7/5
Stella Jagiello 09
2 60m 10.77 0,3 Ystadsspelen 23/7
2h1 Medvind/okänd vind 10.62w 3,1 Ystadsspelen 23/7
3h2 200m 42.84 -2,0 Turebergskampen 7/5
5 400m 98.1m Rekordjakten09 #1 2/9
2 Höjd 1.00 Rekordjakten09 #1 2/9
20 Medvind/okänd vind 2.40 Turebergskampen 7/5
8 Medvind/okänd vind 2.50 Ystadsspelen 23/7
3 Slägga 350 g 20.16 Rekordjakten09 #1 2/9
7 Visselspjut 11.50 Rekordjakten09 #1 2/9
4 Boll 10.94 Ystadsspelen 23/7
23 Boll 6.73 Turebergskampen 7/5
Nils Jansson 06
2h2 60m 10.28 -0,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
5 60m 10.35 -1,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
4h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.82 -0,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
7 Höjd 1.05 Surbullespelen Norrköping 19/8
5 Längd med zon 3.51 -0,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
6 Boll 18.64 Surbullespelen Norrköping 19/8
Nick Javadi 08
4h2 60m 11.45 -2,2 Turebergskampen 7/5
8h2 600m 2:31.84 Turebergskampen 7/5
23 Medvind/okänd vind 2.49 Turebergskampen 7/5
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.97 Turebergskampen 7/5
Alva Jobson Orrmo 06
4h1 60m 10.29 -1,5 Täby Open 26/8
7h2 400m 87.6m Turebergs Snabba #1 1/7
6 Medvind/okänd vind 3.16 Turebergs Snabba #1 1/7
11 Medvind/okänd vind 3.00 Täby Open 27/8
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.96 Täby Open 27/8
Alex Johansson 01
1 Spjut 700 g (P17) 37.03 Västra Mälardalsspelen Köping 18/6
2 Spjut 700 g (P17) 39.68 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
5 Spjut 700 g (P17) 40.63 SAYO Sollentuna 11/6
Emil Johansson 02
1 80m 9.39 -1,4 USM Falun 11/8
1h3 80m 9.50 0,0 USM Falun 11/8
1h2 80m 9.51 0,9 SAYO Sollentuna 10/6
2 Medvind/okänd vind 9.36w 2,3 SAYO Sollentuna 10/6
5 100m 11.39 1,8 Lag-USM Tanumshede 19/8
3 300m 36.25 SAYO Sollentuna 11/6
1 300m 36.50 USM Falun 13/8
1h3 300m 36.81 USM Falun 12/8
1h1 400m 51.8m Turebergs Snabba #1 1/7
12 800m 2:13.32 Kraftmätningen Täby 2/9
1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 11.78 -4,2 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
2 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 11.89 -0,2 Huddingespelen 21/5
5 300m häck 84.0 cm (P17) 41.59 Lag-USM Tanumshede 19/8
6 Höjd 1.50 Lag-SM-kval Sätra 25/5
2 Höjd 1.68 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
4 Höjd 1.68 SAYO Sollentuna 11/6
2 Höjd 1.70 Huddingespelen 19/5
6 Höjd 1.72 USM Falun 12/8
4 Medvind/okänd vind 5.45w 6,6 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
12 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.58 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
80 Spjut 600 g (P15 - P14) 19.27 Kraftmätningen Täby 2/9
Erik Johansson 09
6h1 200m 53.34 -2,3 Turebergskampen 7/5
18 400m 113.1m Rekordjakten09 #1 2/9
17 Höjd 0.75 Rekordjakten09 #1 2/9
20 Medvind/okänd vind 2.40 Turebergskampen 7/5
11 Slägga 350 g 16.19 Rekordjakten09 #1 2/9
14 Visselspjut 14.90 Rekordjakten09 #1 2/9
14 Boll 10.88 Turebergskampen 7/5
Othilia Johansson 09
8h2 200m 50.23 -2,0 Turebergskampen 7/5
10 Medvind/okänd vind 2.60 Turebergskampen 7/5
37 Boll 5.13 Turebergskampen 7/5
Valter Johansson 08
4h4 60m 11.47 -2,3 Turebergskampen 7/5
13 Medvind/okänd vind 2.87 Turebergskampen 7/5
22 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.94 Turebergskampen 7/5
Lara Johnsson 05
23 Medvind/okänd vind 8.37 Stockholmskampen Hässelby 31/5
5 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 18.29 Stockholmskampen Hässelby 31/5
22 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.45 Stockholmskampen Huddinge 6/9
Vera Jonasson 10
8h5 200m 58.64 -2,4 Turebergskampen 7/5
37 Medvind/okänd vind 1.28 Turebergskampen 7/5
36 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1.90 Turebergskampen 7/5
Wilmer Jonasson 08
5h4 60m 12.03 -2,3 Turebergskampen 7/5
13h1 600m 3:02.82 Turebergskampen 7/5
26 Medvind/okänd vind 2.36 Turebergskampen 7/5
Maja Jonsson 04
8 60m 8.69 1,8 Stockholmskampen Enskede 16/9
5h4 Medvind/okänd vind 8.78w 2,3 SAYO Sollentuna 10/6
1ff 200m 28.01 0,5 SAYO Sollentuna 11/6
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.19 SAYO Sollentuna 10/6
Meja Jonsson 10
2h1 200m 46.67 -1,0 Turebergskampen 7/5
6 Medvind/okänd vind 2.46 Turebergskampen 7/5
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.90 Turebergskampen 7/5
Stella Jungmyren-Nyman 08
2h2 60m 11.38 -4,5 Turebergskampen 7/5
9 Medvind/okänd vind 2.81 Turebergskampen 7/5
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.32 Turebergskampen 7/5
Tilde Jungmyren-Nyman 08
4h3 60m 11.36 -1,9 Turebergskampen 7/5
12 Medvind/okänd vind 2.74 Turebergskampen 7/5
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.80 Turebergskampen 7/5
Lisa Jämtsved Lundmark 67
208 Halvmarathon 1:43:20 Stockholm Halvmarathon 9/9
Elsa Kagevik 06
1h2 60m 9.10 -0,2 Kvantumspelen Bålsta 9/9
2h2 60m 9.17 1,9 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
6 60m 9.19 0,1 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2h1 60m 9.21 1,4 SAYO Sollentuna 10/6
3 60m 9.23 0,2 Kvantumspelen Bålsta 9/9
1h2 60m 9.30 -1,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 60m 9.31 -2,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
1h2 60m 9.32 -0,3 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
6 60m 9.33 0,7 SAYO Sollentuna 10/6
5 60m 9.53 0,1 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
1h1 Medvind/okänd vind 9.25 Eskilstuna Mini Games 1/7
1 Medvind/okänd vind 9.38 Eskilstuna Mini Games 1/7
6 200m 31.83 -2,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
6 600m 2:00.76 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4 600m 2:01.01 Kvantumspelen Bålsta 9/9
2 600m 2:02.60 Eskilstuna Mini Games 1/7
1 600m 2:04.40 Turebergskampen 7/5
4 600m 2:05.35 Surbullespelen Norrköping 19/8
7 600m 2:06.30 SAYO Sollentuna 10/6
5 600m 2:06.63 Täby Open 27/8
7 800m 2:58.51 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
4 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.96 -0,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
4h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.07 0,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
2 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 10.79 -2,5 Turebergskampen 7/5
5 Höjd 1.15 Eskilstuna Mini Games 1/7
11 Längd med zon 3.69 -1,3 Surbullespelen Norrköping 20/8
8 Längd med zon 3.75 -0,8 SAYO Sollentuna 11/6
Längd med zon 3.85 0,5 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
6 Medvind/okänd vind 3.57 Turebergskampen 7/5
7 Medvind/okänd vind 3.68 Kvantumspelen Bålsta 9/9
5 Medvind/okänd vind 3.69 Täby Open 27/8
9 Medvind/okänd vind 3.87w 3,4 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
5 Medvind/okänd vind 3.95 Eskilstuna Mini Games 1/7
6 Medvind/okänd vind 3.98 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.42 Surbullespelen Norrköping 20/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.53 Eskilstuna Mini Games 1/7
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.69 Turebergskampen 7/5
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.69 Kvantumspelen Bålsta 9/9
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.79 SAYO Sollentuna 11/6
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.12 Täby Open 27/8
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.97 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 14.83 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Spjut 400 g (F13 - F12) 12.13 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
9 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.68 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
5 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.37 Eskilstuna Mini Games 1/7
Boll 14.64 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
11 Boll 14.95 Surbullespelen Norrköping 19/8
Freja Kagevik 09
3 60m 11.07 1,1 Kvantumspelen Bålsta 9/9
2h1 60m 11.25 0,0 Kvantumspelen Bålsta 9/9
3h2 Medvind/okänd vind 11.02w 3,9 Täby Open 27/8
8 Medvind/okänd vind 11.38 Eskilstuna Mini Games 1/7
5h1 Medvind/okänd vind 11.43 Eskilstuna Mini Games 1/7
3h4 200m 42.05 -2,4 Turebergskampen 7/5
6 Medvind/okänd vind 39.40 Eskilstuna Mini Games 1/7
4 400m 87.40 Kvantumspelen Bålsta 9/9
7 400m 92.30 Täby Open 27/8
3 400m 94.1m Rekordjakten09 #1 2/9
3 Höjd 0.90 Eskilstuna Mini Games 1/7
6 Höjd 0.90 Rekordjakten09 #1 2/9
5 Längd med zon 2.87 0,0 Kvantumspelen Bålsta 9/9
12 Medvind/okänd vind 2.59 Täby Open 27/8
8 Medvind/okänd vind 2.65 Turebergskampen 7/5
8 Medvind/okänd vind 2.83 Eskilstuna Mini Games 1/7
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.19 Eskilstuna Mini Games 1/7
14 Slägga 350 g 12.01 Rekordjakten09 #1 2/9
19 Visselspjut 7.80 Rekordjakten09 #1 2/9
8 Boll 7.90 Kvantumspelen Bålsta 9/9
12 Boll 8.15 Turebergskampen 7/5
9 Boll 9.34 Täby Open 27/8
Elina Kamyabsharifi 08
4h1 60m 12.16 -1,1 Turebergskampen 7/5
29 Medvind/okänd vind 2.06 Turebergskampen 7/5
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.25 Turebergskampen 7/5
Jacob Karlberg 08
1h3 60m 10.46 -0,8 Turebergskampen 7/5
1h1 600m 2:17.02 Turebergskampen 7/5
4 Medvind/okänd vind 3.30 Turebergskampen 7/5
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.41 Turebergskampen 7/5
Tove Karlsson 03
6cf 300m 46.89 SAYO Sollentuna 11/6
1 800m 2:27.50 Surbullespelen Norrköping 20/8
5 800m 2:27.74 Kraftmätningen Täby 2/9
4 800m 2:27.79 SAYO Sollentuna 10/6
3 800m 2:31.39 Danderyds Ungdomsspel 14/5
4 800m 2:33.89 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
1 2000m 7:04.45 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
5 2000m 7:10.1m Turebergs Snabba #1 1/7
2 1500m hinder 5:35.41 Svealandsmästerskapen Gävle 9/9
2 1500m hinder 5:41.71 Danderyds Ungdomsspel 14/5
88 Höjd 1.21 Kraftmätningen Täby 2/9
23 Medvind/okänd vind 3.87w 2,5 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
36 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 5.88 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
98 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.36 Kraftmätningen Täby 2/9
32 Spjut 500 g (F17 - F14) 11.48 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Ulla Karnebäck 53
2 100m 16.08 2,0 VSM Karlskrona 18/8
1 100m 16.54 -0,8 VDM Sätra 13/5
3 200m 33.01 1,6 VEM Aarhus DEN 27/7
1 200m 34.26 0,2 VDM Sätra 14/5
2 Medvind/okänd vind 32.96w 3,7 VSM Karlskrona 19/8
3h1 400m 74.23 VEM Aarhus DEN 31/7
6 400m 74.85 VEM Aarhus DEN 2/8
5h2 400m 75.8m Turebergs Snabba #1 1/7
2 400m 76.50 VSM Karlskrona 20/8
1 400m 78.20 VDM Sätra 13/5
7 800m 2:58.19 VEM Aarhus DEN 5/8
1 800m 3:02.99 VEM Aarhus DEN 28/7
2 800m 3:05.39 VSM Karlskrona 18/8
1 800m 3:07.95 VDM Sätra 14/5
5 80m häck 68.6 cm (K60) 16.97 1,0 VEM Aarhus DEN 27/7
4 Höjd 1.10 VEM Aarhus DEN 27/7
1 Höjd 1.12 VSM Karlskrona 20/8
Längd 3.22 1,9 VSM Karlskrona 18/8
4 Längd 3.58 1,6 VEM Aarhus DEN 28/7
1 Medvind/okänd vind 3.36w 3,1 VSM Karlskrona 18/8
5 Medvind/okänd vind 3.48 Turebergs Snabba #1 1/7
5 Kula 3.0 kg (K50-) 6.95 VEM Aarhus DEN 27/7
5 Spjut 500 g (K60) 11.59 VEM Aarhus DEN 28/7
4 Sjukamp (K60) 4233 VEM Aarhus DEN 27-28/7
Brian Kawesi 99
1 100m 11.78 0,4 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Chia Khafaf 05
33 600m 2:45.60 Stockholmskampen Huddinge 6/9
34 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 13.02 Stockholmskampen Hässelby 31/5
33 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.01 Stockholmskampen Huddinge 6/9
Nadine Kight 04
4h5 60m 9.43 0,3 SAYO Sollentuna 10/6
4h3 60m 9.44 1,0 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
31 60m 9.56 1,4 Stockholmskampen Enskede 16/9
Längd med zon 3.38 1,6 SAYO Sollentuna 11/6
15 Medvind/okänd vind 3.81 Tjejernas Kväll Stadion 16/8
32 Medvind/okänd vind 3.97w 2,5 SAYO Sollentuna 11/6
Valter Kjellberg 04
5h2 60m 8.97 1,5 SAYO Sollentuna 10/6
3h3 60m 9.06 -1,5 Huddingespelen 20/5
6h1 60m 9.12 1,7 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
4h2 60m 9.15 -0,4 Danderyds Ungdomsspel 14/5
4h1 60m 9.30 -0,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
7 Medvind/okänd vind 9.00w 3,1 Stockholmskampen Enskede 16/9
2cf 200m 29.09 1,7 SAYO Sollentuna 11/6
5 200m 29.92 1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
4bf 600m 1:47.35 SAYO Sollentuna 10/6
7 600m 1:49.55 Öresundsspelen Helsingborg 9/7
6 600m 1:49.70 Täby Open 26/8
7 600m 1:51.36 Stockholmskampen Hässelby 31/5
5 600m 1:52.64 Huddingespelen 20/5
8 800m hinder 2:56.35 Stockholmskampen Enskede 16/9
5 Höjd 1.39 Stockholmskampen Enskede 16/9
4 Höjd 1.41 Surbullespelen Norrköping 20/8
2 Höjd 1.42 Vänskapsspelen Tuusula FIN 6/9
4 Höjd 1.42 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4 Höjd 1.45 Täby Open 26/8
3 Längd med zon 4.22 0,0 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
5 Längd med zon 4.28 -2,0 Surbullespelen Norrköping 19/8
5 Längd med zon 4.34 0,0 Täby Open 27/8
9 Längd med zon 4.57 0,1 SAYO Sollentuna 11/6
1 Medvind/okänd vind 4.53 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.91 Surbullespelen Norrköping 20/8
19 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 12.64 Stockholmskampen Hässelby 31/5
17 Spjut 400 g (P13 - P12) 18.68 Stockholmskampen Enskede 16/9
Vera Kjellgren 08
2h4 60m 11.35 -1,9 Turebergskampen 7/5
5h2 600m 2:34.98 Turebergskampen 7/5
3 Medvind/okänd vind 3.10 Turebergskampen 7/5
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.74 Turebergskampen 7/5
Chia Khafaf 05
27 Medvind/okänd vind 10.18w 2,2 Stockholmskampen Enskede 16/9
Greta Khan 10
2h3 200m 48.28 -3,7 Turebergskampen 7/5
12 Medvind/okänd vind 2.33 Turebergskampen 7/5
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.59 Turebergskampen 7/5
Rayan Khan 08
2h4 60m 10.96 -2,3 Turebergskampen 7/5
10h1 600m 2:42.79 Turebergskampen 7/5
28 Medvind/okänd vind 2.32 Turebergskampen 7/5
16 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.43 Turebergskampen 7/5
Zara Klouda 07
7 60m 9.67 2,0 SAYO Sollentuna 11/6
3h4 Medvind/okänd vind 9.66w 2,2 SAYO Sollentuna 11/6
3 600m 2:03.90 SAYO Sollentuna 11/6
1h2 600m 2:13.15 Turebergskampen 7/5
4h1 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 12.25 -2,2 Turebergskampen 7/5
7 Längd med zon 3.63 0,9 SAYO Sollentuna 11/6
7 Medvind/okänd vind 3.37 Turebergskampen 7/5
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.87 SAYO Sollentuna 11/6
9 Boll 14.05 Turebergskampen 7/5
Liam Knutsson 09
3h1 200m 42.54 -2,3 Turebergskampen 7/5
23 Medvind/okänd vind 2.21 Turebergskampen 7/5
20 Boll 8.91 Turebergskampen 7/5
Alexander Kronberg 10
2h2 200m 49.30 -2,7 Turebergskampen 7/5
23 Medvind/okänd vind 1.78 Turebergskampen 7/5
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.53 Turebergskampen 7/5
Oskar Kruse 06
7h1 60m 10.25 1,0 SAYO Sollentuna 10/6
7h2 60m 10.46 1,2 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
5h2 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 11.83 -1,4 Turebergskampen 7/5
10 Höjd 1.08 SAYO Sollentuna 10/6
12 Längd med zon 3.52 -2,1 SAYO Sollentuna 11/6
9 Längd med zon 3.56 0,6 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
7 Medvind/okänd vind 3.60 Turebergskampen 7/5
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.31 Turebergskampen 7/5
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 10.18 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 14.10 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
17 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.20 Väsbyspelen 19/8
Spjut 400 g (P13 - P12) 17.65 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
6 Spjut 400 g (P13 - P12) 19.04 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
Gustav Kullman 96
2 Stav 3.70 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
6 Stav 3.74 Hellashoppet Sätra 20/8
Emma Källman 74
1442 Halvmarathon 2:02:10 Stockholm Halvmarathon 9/9
Lucas Källman 06
5h1 60m 9.61 1,3 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Höjd 1.31 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Höjd 1.32 Huddingespelen 21/5
2 Höjd 1.34 Täby Open 26/8
Längd med zon 4.02 1,2 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
3 Medvind/okänd vind 3.92 Turebergskampen 7/5
4 Medvind/okänd vind 4.17w 2,3 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Boll 34.17 Huddingespelen 21/5
Vincent Källström 06
3 60m 9.74 -1,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
3h1 60m 9.85 -2,5 Surbullespelen Norrköping 19/8
5h2 60m 9.91 0,3 SAYO Sollentuna 10/6
2 200m 33.11 -1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
10 600m 2:05.98 SAYO Sollentuna 10/6
7 600m 2:14.77 Turebergskampen 7/5
4h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.34 -1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
6h2 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.15 -1,4 Turebergskampen 7/5
6 Höjd 1.05 Surbullespelen Norrköping 19/8
11 Längd med zon 3.57 0,7 SAYO Sollentuna 11/6
8 Medvind/okänd vind 3.53 Turebergskampen 7/5
4 Medvind/okänd vind 3.60w 2,4 Surbullespelen Norrköping 20/8
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.60 SAYO Sollentuna 11/6
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.64 Surbullespelen Norrköping 20/8
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.66 Turebergskampen 7/5
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 10.76 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
7 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 11.31 Surbullespelen Norrköping 20/8
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 7.90 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
10 Spjut 400 g (P13 - P12) 12.86 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 14.14 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
Boll 15.98 Rekordjakten06 #13 Sollentuna/E 23/9
7 Boll 17.15 Surbullespelen Norrköping 19/8
Freja Lagander 07
2h3 60m 10.55 -0,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
3h2 60m 10.57 -1,5 SAYO Sollentuna 11/6
12 200m 36.04 -0,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
10 600m 2:20.06 SAYO Sollentuna 11/6
3h1 600m 2:25.09 Turebergskampen 7/5
7 600m 2:31.01 Surbullespelen Norrköping 19/8
1h2 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 13.21 -1,4 Turebergskampen 7/5
17 Längd med zon 2.90 1,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
17 Längd med zon 3.26 -0,2 SAYO Sollentuna 11/6
12 Medvind/okänd vind 2.92 Turebergskampen 7/5
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.75 SAYO Sollentuna 11/6
6 Boll 16.57 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 Boll 16.95 Turebergskampen 7/5
Melker Larm 07
1h2 60m 9.51 -3,0 Surbullespelen Norrköping 19/8
3h2 60m 9.65 1,5 SAYO Sollentuna 11/6
2 60m 9.65 -0,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 200m 32.30 1,3 Surbullespelen Norrköping 20/8
1h1 600m 2:02.92 Turebergskampen 7/5
2 600m 2:05.72 Surbullespelen Norrköping 19/8
4h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 12.26 -2,4 Turebergskampen 7/5
17 Längd med zon 3.59 1,6 SAYO Sollentuna 11/6
3 Längd med zon 3.81 -0,4 Surbullespelen Norrköping 20/8
8 Medvind/okänd vind 3.48 Turebergskampen 7/5
17 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.08 SAYO Sollentuna 11/6
9 Boll 18.67 Turebergskampen 7/5
7 Boll 21.14 Surbullespelen Norrköping 19/8
Evelina Larsson 07
5h4 Medvind/okänd vind 10.13w 2,2 SAYO Sollentuna 11/6
14 Medvind/okänd vind 9.99w 3,8 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2h3 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 12.53 -2,7 Turebergskampen 7/5
9 Längd med zon 3.47 0,8 SAYO Sollentuna 11/6
6 Längd med zon 3.50 -1,5 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
6 Medvind/okänd vind 3.42 Turebergskampen 7/5
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.05 SAYO Sollentuna 11/6
5 Visselspjut 22.00 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
4 Boll 17.49 Turebergskampen 7/5
Gustav Larsson 09
2h2 200m 39.50 -2,2 Turebergskampen 7/5
6 Medvind/okänd vind 2.76 Turebergskampen 7/5
11 Boll 12.74 Turebergskampen 7/5
Linnéa Larsson Huusko 97
18 Slägga 46.48 El Paso TX USA 12/5
1 Slägga 48.17 Svealandsserien Eskilstuna 25/5
3 Slägga 50.23 Fort Worth TX USA 17/3
3 Slägga 50.82 Waco TX USSA 8/4
3 Slägga 50.87 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
2 Slägga 51.33 Arlington TX USA 24/3
5 Slägga 51.37 Norman OK USA 21/4
2 Slägga 52.14 San Marcos TX USA 28/4
2 Slägga 52.60 Austin TX USA 14/4
Frans Leander 07
3h3 60m 11.45 -1,5 Surbullespelen Norrköping 19/8
14 200m 40.55 -1,4 Surbullespelen Norrköping 20/8
10h2 600m 2:53.54 Turebergskampen 7/5
7h4 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 17.80 0,6 Turebergskampen 7/5
16 Längd med zon 2.46 -1,9 Surbullespelen Norrköping 20/8
25 Medvind/okänd vind 2.30 Turebergskampen 7/5
13 Boll 18.04 Surbullespelen Norrköping 19/8
6 Boll 19.59 Turebergskampen 7/5
Juni Lejweman 10
5h1 200m 50.14 -1,0 Turebergskampen 7/5
11 Medvind/okänd vind 2.37 Turebergskampen 7/5
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.22 Turebergskampen 7/5
Axel Lekander 05
3 60m 9.18 -0,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 200m 30.36 1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
27 600m 2:16.62 Stockholmskampen Huddinge 6/9
1 Höjd 1.30 Surbullespelen Norrköping 20/8
1 Längd med zon 4.23 -0,8 Surbullespelen Norrköping 19/8
28 Medvind/okänd vind 7.77 Stockholmskampen Hässelby 31/5
5 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.48 Surbullespelen Norrköping 20/8
39 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 10.13 Stockholmskampen Hässelby 31/5
37 Spjut 400 g (P13 - P12) 12.16 Stockholmskampen Huddinge 6/9
Elsa Lekander 09
6h3 200m 48.87 -2,2 Turebergskampen 7/5
28 Medvind/okänd vind 2.28 Turebergskampen 7/5
22 Boll 6.87 Turebergskampen 7/5
Jakob Lennermark 07
1h1 60m 9.68 -0,5 Surbullespelen Norrköping 19/8
3 60m 9.68 -0,9 Surbullespelen Norrköping 19/8
4 200m 32.69 1,3 Surbullespelen Norrköping 20/8
4af 600m 2:01.23 SAYO Sollentuna 11/6
2h1 600m 2:03.92 Turebergskampen 7/5
3 600m 2:06.27 Surbullespelen Norrköping 19/8
2h2 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 11.73 -0,7 Turebergskampen 7/5
9 Längd med zon 3.38 -1,1 Surbullespelen Norrköping 20/8
19 Längd med zon 3.39 1,4 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
12 Medvind/okänd vind 3.27 Turebergskampen 7/5
16 Visselspjut 23.36 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
12 Boll 17.98 Turebergskampen 7/5
12 Boll 18.20 Surbullespelen Norrköping 19/8
Joline Lidström 09
8h3 200m 51.77 -2,2 Turebergskampen 7/5
34 Medvind/okänd vind 2.10 Turebergskampen 7/5
18 Slägga 350 g 10.47 Rekordjakten09 #1 2/9
9 Visselspjut 11.20 Rekordjakten09 #1 2/9
8 Boll 8.60 Turebergskampen 7/5
Meilina Lidström 05
22 60m 9.46 -0,4 Stockholmskampen Enskede 16/9
4bf 60m 9.48 -0,4 Väsbyspelen 19/8
5h1 60m 9.59 0,3 Väsbyspelen 19/8
5h3 Medvind/okänd vind 9.31w 2,6 SAYO Sollentuna 10/6
26 800m hinder 3:22.46 Stockholmskampen Enskede 16/9
11 Längd med zon 3.83 -2,1 Väsbyspelen 20/8
53 Medvind/okänd vind 7.41 Stockholmskampen Hässelby 31/5
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.06 SAYO Sollentuna 10/6
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.74 Väsbyspelen 19/8
52 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.53 Stockholmskampen Hässelby 31/5
7 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.40 Väsbyspelen 20/8
25 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 16.30 Stockholmskampen Enskede 16/9
Hugo Liljegren 03
5h4 80m 10.49 1,3 Danderyds Ungdomsspel 14/5
3h1 80m 10.58 0,4 SAYO Sollentuna 10/6
3 80m 10.64 -2,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
2h2 Medvind/okänd vind 10.65 Surbullespelen Norrköping 19/8
5 100m 13.29 -0,7 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2 200m 26.20 1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
2bf 300m 42.06 SAYO Sollentuna 11/6
9 300m 42.73 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
48 800m 2:25.93 Kraftmätningen Täby 2/9
11 800m 2:35.05 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
16 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.35 0,3 Kraftmätningen Täby 2/9
2h1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.62 1,8 Svealandsmästerskapen Gävle 10/9
1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.90 -2,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.44 -1,4 Huddingespelen 21/5
5 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.58 -4,2 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
7 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 46.09 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
4 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 46.89 Huddingespelen 19/5 en häck för låg
45 Längd 5.08 0,8 Kraftmätningen Täby 2/9
3 Längd 5.12 1,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
Tess Liljegren 09
11 Höjd 0.85 Rekordjakten09 #1 2/9
33 Medvind/okänd vind 2.15 Turebergskampen 7/5
13 Medvind/okänd vind 2.16 Danderyds Ungdomsspel 14/5
11 Medvind/okänd vind 2.21 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
17 Visselspjut 8.79 Rekordjakten09 #1 2/9
9 Boll 8.29 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
9 Boll 8.59 Turebergskampen 7/5
Benjamin Liljeqvist 09
7 400m 89.4m Rekordjakten09 #1 2/9
13 Höjd 0.80 Rekordjakten09 #1 2/9
16 Slägga 350 g 11.98 Rekordjakten09 #1 2/9
16 Visselspjut 10.82 Rekordjakten09 #1 2/9
Elsa Lindberg 02
6bf 300m 47.41 SAYO Sollentuna 11/6
1 400m häck 79.05 Svealandsserien Nynäshamn 2/9
Linnea Lindberg 09
7h4 200m 47.65 -2,4 Turebergskampen 7/5
9 400m 103.2m Rekordjakten09 #1 2/9
6 Höjd 0.90 Rekordjakten09 #1 2/9
13 Medvind/okänd vind 2.53 Turebergskampen 7/5
13 Slägga 350 g 12.90 Rekordjakten09 #1 2/9
18 Visselspjut 7.99 Rekordjakten09 #1 2/9
25 Boll 6.60 Turebergskampen 7/5
Maj-Lis Lindberg 09
8h1 200m 47.05 -1,6 Turebergskampen 7/5
10 400m 103.2m Rekordjakten09 #1 2/9
6 Höjd 0.90 Rekordjakten09 #1 2/9
12 Medvind/okänd vind 2.56 Turebergskampen 7/5
6 Slägga 350 g 17.70 Rekordjakten09 #1 2/9
5 Visselspjut 12.26 Rekordjakten09 #1 2/9
4 Boll 9.28 Turebergskampen 7/5
Vera Lindberg 07
4h2 60m 10.78 -1,5 SAYO Sollentuna 11/6
2h1 600m 2:25.06 Turebergskampen 7/5
3h3 60m häck 55.0 cm (F11 - F10) 12.63 -2,7 Turebergskampen 7/5
Längd med zon 3.21 1,0 SAYO Sollentuna 11/6
11 Medvind/okänd vind 3.01 Turebergskampen 7/5
19 Medvind/okänd vind 3.22w 2,6 SAYO Sollentuna 11/6
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.98 SAYO Sollentuna 11/6
5 Boll 17.46 Turebergskampen 7/5
Magnus Lindblom 77
2 1500m 4:54.04 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Alfred Lindbäck 09
10 400m 97.4m Rekordjakten09 #1 2/9
9 Höjd 0.85 Rekordjakten09 #1 2/9
2 Slägga 350 g 22.92 Rekordjakten09 #1 2/9
12 Visselspjut 15.33 Rekordjakten09 #1 2/9
Simon Linder 07
41 Längd med zon 2.96 0,2 SAYO Sollentuna 11/6
25 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.45 SAYO Sollentuna 11/6
Clara Lindgren 10
1h5 200m 46.66 -2,4 Turebergskampen 7/5
7 Medvind/okänd vind 2.46 Turebergskampen 7/5
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.85 Turebergskampen 7/5
Oscar Lindgren 07
9h2 600m 2:45.19 Turebergskampen 7/5
7h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 14.84 -2,4 Turebergskampen 7/5
27 Medvind/okänd vind 2.02 Turebergskampen 7/5
27 Boll 6.37 Turebergskampen 7/5
Oliver Lindstrand 02
4h1 400m 61.7m Turebergs Snabba #1 1/7
10 800m 2:25.86 SAYO Sollentuna 10/6
2 800m 2:27.00 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
6 800m 2:30.61 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
15 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 14.98 -4,9 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
4 Medvind/okänd vind 14.30w 3,2 SAYO Sollentuna 11/6
3 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 48.61 Huddingespelen 19/5 en häck för låg
13 1500m hinder 5:20.01 USM Falun 13/8
4 1500m hinder 5:29.37 Danderyds Ungdomsspel 14/5
13 Höjd 1.36 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
9 Stav 2.46 USM Falun 11/8
2 Stav 2.60 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
6 Stav 2.60 SAYO Sollentuna 9/6
2 Stav 2.70 Huddingespelen 21/5
Victor Lindstrand 04
6h2 400m 79.5m Turebergs Snabba #1 1/7
9bf 600m 2:07.68 SAYO Sollentuna 10/6
20 600m 2:12.10 Stockholmskampen Hässelby 31/5
12 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.89 SAYO Sollentuna 10/6
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.11 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.33 Danderyds Ungdomsspel 14/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 13.95 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 16.03 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
8 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 17.15 Huddingespelen 20/5
4 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 18.43 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 20.20 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 17.61 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 16.35 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 17.86 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 18.55 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
5 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 19.66 Stockholmskampen Hässelby 31/5
1 Spjut 400 g (F13 - F12) 19.47 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
6 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.59 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 19.09 SAYO Sollentuna 10/6
11 Spjut 400 g (P13 - P12) 19.93 Huddingespelen 20/5
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 23.76 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
Simon Lindström 07
1h2 60m 9.12 1,5 SAYO Sollentuna 11/6
4 60m 9.20 0,1 Leksands sommarspel 22/7
1 60m 9.29 0,1 Väsbyspelen 19/8
4 60m 9.29 1,3 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
3 60m 9.32 0,5 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
1 60m 9.47 -0,9 Mälaröspelen Ekerö 20/5
1h1 60m 9.58 -0,3 Mälaröspelen Ekerö 20/5
1h1 Medvind/okänd vind 9.00w 3,5 Leksands sommarspel 22/7
5 Medvind/okänd vind 9.18 2,1 SAYO Sollentuna 11/6
4 Medvind/okänd vind 9.24w 2,1 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
2h2 Medvind/okänd vind 9.33w 2,5 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
2 Medvind/okänd vind 9.61 Eskilstuna Mini Games 1/7
1 200m 30.86 -1,4 Surbullespelen Norrköping 20/8
3 200m 31.41 0,4 Leksands sommarspel 23/7
1 200m 31.75 0,0 Mälaröspelen Ekerö 20/5
2 400m 72.04 Eskilstuna Mini Games 1/7
3 400m 73.52 Leksands sommarspel 22/7
2af 600m 1:59.08 SAYO Sollentuna 11/6
5 600m 2:01.85 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
3h1 600m 2:12.29 Turebergskampen 7/5
1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.74 -1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
2h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.42 -1,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
1h3 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 11.18 -1,2 Turebergskampen 7/5
3 Medvind/okänd vind 9.13w 2,2 Leksands sommarspel 23/7
3 400m hinder 1:21.96 Leksands sommarspel 23/7
2 Höjd 1.10 Mälaröspelen Ekerö 20/5
5 Höjd 1.15 Leksands sommarspel 23/7
2 Höjd 1.18 Eskilstuna Mini Games 1/7
3 Höjd 1.31 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1 Längd med zon 4.07 -1,9 Väsbyspelen 19/8
1 Längd med zon 4.09 1,5 Mälaröspelen Ekerö 20/5
4 Längd med zon 4.13 0,1 SAYO Sollentuna 11/6
1 Längd med zon 4.21 -1,1 Surbullespelen Norrköping 20/8
Längd med zon 4.29 2,0 Leksands sommarspel 22/7
1 Längd med zon 4.39 2,0 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
1 Medvind/okänd vind 3.85 Turebergskampen 7/5
3 Medvind/okänd vind 4.01 Westinghouse Gurkspel Västerås 6/8
1 Medvind/okänd vind 4.22 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
2 Medvind/okänd vind 4.26 Eskilstuna Mini Games 1/7
3 Medvind/okänd vind 4.35w 2,2 Leksands sommarspel 22/7
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.05 Mälaröspelen Ekerö 20/5
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.96 Leksands sommarspel 22/7
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.04 Eskilstuna Mini Games 1/7
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.08 SAYO Sollentuna 11/6
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.27 Westinghouse Gurkspel Västerås 5/8
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.27 Surbullespelen Norrköping 20/8
5 Visselspjut 30.05 Leksands sommarspel 23/7
7 Visselspjut 31.50 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
16 Boll 16.52 Turebergskampen 7/5
4 Boll 21.04 Eskilstuna Mini Games 1/7
10 Boll 21.57 Tyresö Ungdoms- och veteranspel Sätra 6/6
Maja Lindvall 05
4h4 60m 9.61 1,2 SAYO Sollentuna 10/6
40 60m 9.89 0,9 Stockholmskampen Enskede 16/9
26 Stav 1.13 Stockholmskampen Enskede 16/9
61 Medvind/okänd vind 6.98 Stockholmskampen Hässelby 31/5
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.85 SAYO Sollentuna 10/6
50 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.98 Stockholmskampen Hässelby 31/5
31 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 15.80 Stockholmskampen Enskede 16/9
3 Boll 30.72 Vänskapsspelen Tuusula FIN 6/9
Thea Ljung 09
4h1 200m 45.38 -1,6 Turebergskampen 7/5
22 Medvind/okänd vind 2.36 Turebergskampen 7/5
18 Boll 7.21 Turebergskampen 7/5
Ellika Ljunggren 07
5h1 60m 11.84 -2,0 Surbullespelen Norrköping 19/8
17 200m 38.96w 3,5 Surbullespelen Norrköping 20/8
14 Medvind/okänd vind 3.02w 3,0 Surbullespelen Norrköping 20/8
Tage Lood Falgén 10
1h4 200m 46.04 -2,0 Turebergskampen 7/5
9 Medvind/okänd vind 2.34 Turebergskampen 7/5
23 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.28 Turebergskampen 7/5
Vilhem Lood Falgén 07
2h2 600m 2:03.15 Turebergskampen 7/5
2 600m 2:04.81 Täby Open 26/8
2h1 60m häck 55.0 cm (P11 - P10) 11.83 -2,4 Turebergskampen 7/5
15 Medvind/okänd vind 3.13 Turebergskampen 7/5
25 Boll 10.21 Turebergskampen 7/5
Smilla Lucassen 08
8h1 60m 13.27 -1,1 Turebergskampen 7/5
27 Medvind/okänd vind 2.17 Turebergskampen 7/5
27 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.79 Turebergskampen 7/5
Karl Ludvik 02
96 Längd 3.79 0,0 Kraftmätningen Täby 2/9
13 Medvind/okänd vind 4.90w 5,4 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
Kula 8.40 Castorama #2 Sollentuna /E 23/9
1 Kula 5.0kg (P17) 10.66 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
2 Kula 5.0kg (P17) 12.19 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
11 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.40 Världsungdomsspelen Göteborg/U 30/6
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.56 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
4 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.89 Kraftmätningen Täby 3/9
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.08 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 20/5
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.24 SAYO Sollentuna 10/6
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.70 Midgårdskastet Märsta 17/9
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 14.05 Uppsalaspelen  17/6
5 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 14.24 USM Falun 13/8
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 14.28 Stjärnspelen Arvika 29/4
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 14.52 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 14.63 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
Diskus 28.27 Castorama #2 Sollentuna /E 23/9
1 Diskus 1.5 kg (P17) 36.61 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
6 Diskus 1.5 kg (P17) 37.06 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
1 Diskus 1.5 kg (P17) 37.19 Turebergskastet #6 Sollentuna/E 31/8
1 Diskus 1.5 kg (P17) 39.37 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 43.40 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 44.19 Västerås 22/4
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 45.76 East Sweden Games Linköping 28/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 46.74 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 47.35 Midgårdskastet Märsta 17/9
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 48.29 Turebergskastet #1 Sollentuna/E 18/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 48.51 SAYO Sollentuna/E 10/6
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 49.28 Halloween Kastet Västerås 4/11
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 49.57 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 51.70 USM Falun 12/8
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 51.86 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 52.83 Stjärnspelen Arvika 29/4
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 53.39 Gavlehovsspelen Gävle 15/7
Slägga 39.07 Castorama #2 Sollentuna /E 23/9
1 Slägga 5.0 kg (P17) 49.22 Turebergskastet #7 Sollentuna/E 6/9
1 Slägga 5.0 kg (P17) 55.17 Turebergskastet #6 Sollentuna/E 31/8
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 48.93 Enakastet Enköping 7/5
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 52.89 Turebergskastet #3 Sollentuna/E 21/6
5 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 54.21 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 54.28 Turebergskastet #9 Sollentuna/E 21/9
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 55.43 Västerås 22/4
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 56.61 SAYO Sollentuna/E 11/6
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 58.59 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 58.77 Turebergskastet #4 Sollentuna/E 2/8
3 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 59.16 Halloween Kastet Västerås 4/11
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 59.76 Götas Ungdomsspel Karlstad/M 22/7
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 59.92 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 60.34 USM Falun 11/8
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 60.46 Stjärnspelen Arvika 29/4
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 60.65 Uppsalaspelen  17/6
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 61.80 Nyårskastet sistachensen Västerås/A 31/12
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 63.34 Midgårdskastet Märsta 17/9
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 63.60 Gavlehovsspelen Gävle 14/7
Spjut 46.68 Castorama #2 Sollentuna /E 23/9
2 Spjut 700 g (P17) 49.91 Lag-USM Tanumshede 19/8
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 24.61 Turebergskastet #8 Sollentuna/E 13/9
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 39.83 Turebergskastet #2 Sollentuna/E 3/6
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 43.37 Stora Turebergskastet Sollentuna/E 21/5
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 46.14 East Sweden Games Linköping 28/5
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 49.24 SAYO Sollentuna 10/6
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 50.41 Stjärnspelen Arvika 29/4
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 50.69 Midgårdskastet Märsta 17/9
4 Spjut 600 g (P15 - P14) 51.35 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 51.80 Kraftmätningen Täby 2/9
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 53.21 Kraftmätningen kval Glanshammar 18/6
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 53.36 Brommaspelen Stockholm/S 10/9
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 53.80 USM Falun 13/8
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 56.31 Gavlehovsspelen Gävle 16/7
Erik Lund 09
7h2 200m 60.04 -2,2 Turebergskampen 7/5
30 Medvind/okänd vind 1.82 Turebergskampen 7/5
28 Boll 5.75 Turebergskampen 7/5
Meja Lund 09
4h4 200m 43.47 -2,4 Turebergskampen 7/5
2 400m 91.4m Rekordjakten09 #1 2/9
2 Höjd 1.00 Rekordjakten09 #1 2/9
6 Medvind/okänd vind 2.88 Turebergskampen 7/5
12 Slägga 350 g 13.37 Rekordjakten09 #1 2/9
6 Visselspjut 11.55 Rekordjakten09 #1 2/9
15 Boll 7.58 Turebergskampen 7/5
Minna Lund 07
6h1 60m 10.94 0,7 SAYO Sollentuna 11/6
3h1 60m 11.46 -2,0 Surbullespelen Norrköping 19/8
27 Längd med zon 2.74 1,7 SAYO Sollentuna 11/6
18 Längd med zon 2.87 1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
16 Boll 10.72 Surbullespelen Norrköping 19/8
Christopher Lundberg 03
6 80m 11.59 -2,3 Surbullespelen Norrköping 19/8
7h3 80m 12.21 1,0 SAYO Sollentuna 10/6
4h1 Medvind/okänd vind 12.07 Surbullespelen Norrköping 19/8
7 200m 30.85 1,8 Surbullespelen Norrköping 20/8
6af 300m 48.57 SAYO Sollentuna 11/6
4 800m 2:52.49 Surbullespelen Norrköping 20/8
4 Höjd 1.30 Surbullespelen Norrköping 20/8
18 Längd 3.75 1,4 SAYO Sollentuna 10/6
9 Medvind/okänd vind 4.07w 2,2 Surbullespelen Norrköping 20/8
Johanna Lundberg 08
7h2 60m 13.38 -4,5 Turebergskampen 7/5
24 Medvind/okänd vind 2.37 Turebergskampen 7/5
28