Stafett 2016
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Maja Sund 01 53.93 F17 Kevin Duvert 98 45.10 M
Malin Emilsson 00 Lag-USM Huddinge Staffan Risberg 99 Svealandsserien Gävle
Ebba Gällhagen 99 20/8 Adam Westermark 98 22/5
Ida Winther 01 Giovanni Inostroza 97
Stafett 1000m Stafett 4x400m
Malin Emilsson 00 2:29.71 F17 Edvin Hagberg 99 3:19.48 M
Leah McCarthy 99 Stafett-SM Stockholm/S Johan Eriksson 88 Stafett-SM Stockholm/S
Ebba Gällhagen 99 28/5 Benjamin Mullen 87 29/5
Linda Nyblom 00 Dennis Wikström Roos 93
Stafett 4x80m Stafett 4x800m
Isabelle Berglund 02 42.52 F15 Tim Sundström 89 7:27.65 M
Ronja Chrifi 02 Stafett-DM Enskede Martin Hammar 95 Stafett-SM Stockholm/S
Clara Billing 02 18/5 Johan Eriksson 88 28/5
Julia Oussi 02 Andreas Almgren 95
Stafett 4x80m Stafett 3x800m
Ebba Palmaer 01 45.04 F15 Amanuel Gergis 96 5:42.88 M22
Agda Wiklund 02 Stafett-DM Enskede Joel Norling 98 Stafett-SM Stockholm/S
Maja Sund 01 18/5 Martin Hammar 95 29/5
Elsa Lindberg 02
Stafett 4x100m
Stafett 3x800m Hugo Jacobsson 99 45.87 P17
Alice Berg 02 7:33.01 F15 Staffan Risberg 99 Lag-USM Huddinge
Sarah Olsson 02 Stafett-DM Huddinge Emil Winther 99 20/8
Maja Sund 01 13/9 Edvin Hagberg 99
 
Stafett 1000m
Stafett 3x800m Hugo Jacobsson 99 2:02.17 P17
Maja Sund 01 7:40.24 F15 Staffan Risberg 99 Stafett-SM Stockholm/S
Johanna Fallberg 01 Stafett-SM Stockholm/S Emil Winther 99 28/5
Alice Berg 02 28/5 Edvin Hagberg 99
 
Stafett 5x60m Stafett 3x800m
Moa Nyström 03 42.34 F13 Alexander Andersson 02 7:24.18 P15
Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Hässelby Sebastian Christenson 02 Stafett-DM Huddinge
Tove Karlsson 03 1/6 Victor Gruber 02 13/9
Elvira Bredin 03
Isolde Enholm 03
Stafett 5x60m
Stafett 5x60m Esbjörn Eriksson 03 39.30 P13
Jennifer Ravelius 03 42.92 F13 Fredrik Frunk 03 Stafett-DM Huddinge
Moa Nyström 03 Stafett-DM Huddinge Hugo Winther 04 13/9
Isolde Enholm 03 13/9 Teo Paganus 03
Elvira Bredin 03 Hugo Liljegren 03
Safiatou Njie 03
Stafett 5x60m
Stafett 5x60m Esbjörn Eriksson 03 40.68 P13
Jennifer Ravelius 03 43.01 F13 Fredrik Frunk 03 Stockholmskampen del 4 Enskede
Moa Nyström 03 Stockholmskampen del 4 Enskede Hugo Liljegren 03 17/9
Tove Karlsson 03 17/9 Teo Paganus 03
Elvira Bredin 03 Christoffer Lundberg 03
Vanna Ullén 03
Stafett 5x60m
Stafett 5x60m Erik Palmaer 03 41.50 P13
Elsa Kagevik 06 45.93 F11 Fredrik Frunk 03 Stockholmskampen Hässelby
Frida Westberg 07 Stafett-DM Huddinge Teo Paganus 03 1/6
Alva Back 06 13/9 Hugo Liljegren 03
Annie Grindange 06 Esbjörn Eriksson 03
Ida Chrifi 06
Stafett 5x60m
Stafett 5x60m Elias Engström 04 42.89 P12
Kajsa Andersson 06 48.28 F11 Conor Hogan 04 Stockholmskampen del 4 Enskede
Venla Engström 07 Huddingespelen Kalle Billing 04 17/9
Emelie Svensson 06 21/5 Max Lind 04
Alva Back 06 Hugo Winther 04
Ayla Hallberg Hossain 06
Stafett 5x60m
Stafett 5x60m Elias Engström 04 43.70 P12
Beate Pott 07 48.45 F11 Valter Kjellberg 04 Stockholmskampem del 3 Huddinge
Alva Jobsson Orrmo 06 Huddingespelen Connor Hogan 04 31/8
Selma Sjödin 06 21/5 Victor Lindstrand 04
Annie Grindange 06 Hugo Winther 04
Ida Chrifi 06
Stafett 5x60m
Stafett 3x600m Valter Kjellberg 04 44.86 P12
Eira Wahlund 06 6:42.10 F11 Conor Hogan 04 Stockholmskampen Hässelby
Annie Grindange 06 Stafett-DM Huddinge Kalle Billing 04 1/6
Alva Back 06 13/9 Martin Sjödin 04
Hugo Winther 04
Blandade lag
Stafett 4x80m Stafett 5x60m
62.24 PF15 John Bäck 06 45.12 P11
Surbullespelen Norrköping Lucas Källman 06 Stafett-DM Huddinge
13/8 Lowe Fuxe Barkvall 06 13/9
Joel Billing 06
Stafett 4x80m Jonathan Edberg 06
62.52 PF15
Surbullespelen Norrköping Stafett 5x60m
13/8 Marcus Liberman 06 45.61 P11
John Bäck 06 Huddingespelen
Stafett 4x100m Joel Billing 06 21/5
Clara Billing 02 49.12 PF15 Jonathan Edberg 06
Ida Winther 01 SM Ungdomsstafett Sollentuna Jonathan Wikström 06
Emil Holm 01 27/8
Filip Engström 01 Stafett 3x600m
Lowe Fuxe Barkvall 06 6:00.40 P11
Stafett 6x200m Lucas Källman 06 Stafett-DM Huddinge
Filip Engström 01 2:46.00 PF15 John Bäck 06 13/9
Ida Winther 01 Kraftmätningen kval Märsta
Hugo Olsson 02 6/6 Stafett 3x600m
Clara Billing 02 Joel Billing 06 6:29.47 P11
Victor Gruber 02 Jakob Bergström 06 Stafett-DM Huddinge
Stafett 4x200m Jacob Semb Josefsson 06 13/9
2:10.92 PF12
Bauhausgalan Stockholm/S
15/6
Stafett 4x200m
2:11.47 PF12
Bauhausgalan Stockholm/S
15/6
Stafett 4x200m
2:14.08 PF12
Bauhausgalan Stockholm/S
15/6 Stäng fönstret