Årsbästa arena 2016 Stäng fönster
2017-01-16
Flickor/Kvinnor
60m
8.63 0,0 Iris Viel Lamare 00 Täby Open 3/9
8.94 -1,6 Jennifer Ravelius 03 SAYO Sollentuna 4/6
8.94 0,7 Ayla Hallberg Hossain 06 Gurkspelen Västerås 30/7
9.00 -0,4 Elin Snis 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.08 -3,4 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 4/6
9.22 -1,4 Emma Carlsson 05 SAYO Sollentuna 4/6
9.33 -2,0 Isolde Enholm 03 SAYO Sollentuna 4/6
9.33 0,4 Lorena Guzman 04 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
9.33 -2,4 Beate Pott 07 Björknässpelen 27/8
9.37 -2,0 Vanna Ullén 03 SAYO Sollentuna 4/6
9.40 -1,5 Engla Wik 04 SAYO Sollentuna 4/6
9.41 1,9 Frida Westberg 07 Sommarspelen Kristianstad 6/7
9.44 -1,8 Eira Wahlund 06 SAYO Sollentuna 4/6
9.47 -1,0 Elvira Bredin 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
9.49 -2,0 Saga Norrman 04 SAYO Sollentuna 4/6
9.50 1,5 Elsa Kagevik 06 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
9.63 -1,9 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
9.64 -0,4 Chilla Lydia 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.64 -1,8 Ida Chrifi 06 SAYO Sollentuna 4/6
9.65 -2,3 Fanny Öhr 05 SAYO Sollentuna 4/6
9.71 -0,6 Kajsa Andersson 06 Täby Open 4/9
9.74 -1,4 Alva Back 06 Väsbyspelen 20/8
9.76 -1,5 Maja Bucaite 04 SAYO Sollentuna 4/6
9.78 -1,9 Johanna Björkqvist 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.83 -0,4 Sara Gudjonsdottir 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.93 -2,3 Linnea Lundevall 05 SAYO Sollentuna 4/6
9.97 -3,2 Lara Johnsson 05 SAYO Sollentuna 4/6
9.98 -0,8 Meilina Lidström 05 Väsbyspelen 20/8
10.04 -1,0 Annie Grindange 06 Täby Open 4/9
10.10 0,0 Kajsa Andersson 06 Huddingespelen 21/5
10.22 -2,4 Linnéa Hjelm 05 SAYO Sollentuna 4/6
10.22 -0,8 Selma Sjödin 06 Huddingespelen 21/5
10.24 -2,7 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 4/6
10.28 -1,3 Venla Engström 07 Huddingespelen 21/5
10.39 -2,4 Anna Strunke 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
10.47 -1,1 Mika Skugge 06 SAYO Sollentuna 4/6
10.55 -2,7 Besiana Dalipi 05 SAYO Sollentuna 4/6
10.60 -2,0 Lisa Lettse 04 SAYO Sollentuna 4/6
10.63 -1,4 Stina Henning 06 Väsbyspelen 20/8
10.65 -2,4 Emma Martini 05 SAYO Sollentuna 4/6
10.80 -0,7 Emelie Lindström 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
10.80 -3,7 Alva Jobson Orrmo 06 Huddingespelen 21/5
10.84 -1,4 Milana Gheorghiu 05 SAYO Sollentuna 4/6
10.89 -1,4 Olivia Ellgren 05 SAYO Sollentuna 4/6
10.90 -0,9 Emelie Svensson 06 Huddingespelen 21/5
10.91 -1,4 Helin Erkan 06 Väsbyspelen 20/8
10.95 -1,1 Olivia Shafai 07 Brommaspelen Sätra  28/8
10.98 -1,4 Evelina Larsson 07 Brommaspelen Sätra  28/8
11.06 -0,7 Agnes Olsson 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
11.36 -3,8 Stina Fredell 06 SAYO Sollentuna 4/6
11.39 -1,4 Holly Fredlund 07 Brommaspelen Sätra  28/8
11.63 -1,4 Linnéa Sandström 06 Väsbyspelen 20/8
11.63 -1,1 Josephine Sildeby 06 SAYO Sollentuna 4/6
11.67 0,9 Emelie Milani 09 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
11.78 -1,4 Matilda Tiselius 05 SAYO Sollentuna 4/6
11.84 -2,9 Thea Boström 09 Väsbyspelen 20/8
11.85 0,3 Alice Wessely 07 Brommaspelen Sätra  28/8
11.92 0,9 Stella Jagiello 09 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
12.00 -1,1 Saga Gustafsson 07 Brommaspelen Sätra  28/8
12.30 -1,7 Ella Hedman 09 Väsbyspelen 20/8
12.88 -2,9 Joline Lidström 09 Väsbyspelen 20/8
13.20 -0,7 Mimmi Larsson 09 Väsbyspelen 20/8
13.25 -1,1 Alina Nileman 06 SAYO Sollentuna 4/6
13.43 -2,9 Alice Maidell 09 Väsbyspelen 20/8
14.20 0,0 Alice Paulsson 09 Leksands Sparbanksspel 23/7
14.23 -2,2 Ebba Östergren 09 Väsbyspelen 20/8
14.99 -0,7 Livia Sandström 09 Väsbyspelen 20/8
Medvind/okänd vind
9.42 Ida Chrifi 06 SAYO Sollentuna 4/6
9.43 Elsa Kagevik 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
9.56 Lisa Evin 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9.60 Frida Vestling 04 Täby Open 3/9
9.69 Alva Back 06 SAYO Sollentuna 4/6
9.94 Meilina Lidström 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9.95 Hilda Arhammar Pakarinen 06 SAYO Sollentuna 4/6
9.97 Annie Grindange 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
10.07 Linda Edberg 04 Täby Open 3/9
10.23 Sofia Berg 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.23 Kajsa Cabanas Andersson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.25 Victoria Oussi 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.32 Astrid Graufelds 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.48 Emmie Wedin 07 Täby Open 3/9
10.53 Emma Martini 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.54 Fanny Sundqvist 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.74 Stina Henning 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.78 Zara Klouda 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.82 Emelie Lindström 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.96 Wilma Blitz 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.06 Stina Fischier 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.13 Linn Bero Lettse 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.15 Tuva Carstensen 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.15 Moa Larsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.29 Stina Fredell 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.29 Linnéa Sandström 06 SAYO Sollentuna 4/6
11.29 Emilia Ytterström 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.38 Tilde Werner 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.59 Maja Jämsvi 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.60 Kajsa Mild 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.65 Tova Björkman 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.65 Niamh Hogan 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.65 Freja Kagevik 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
11.68 Matilda Tiselius 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.70 Filippa Hedlund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.70 Vera Lindberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.75 Elin Edwards 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.76 Sofia Qvarnström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.77 Elin Lindström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.99 Olivia Hanefors 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.03 Hanna Rasmusson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.04 Minna Lund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.14 Vera Forssmed 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.15 Maaya Johnsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.31 Smilla Sandkulla Hansson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.35 Joline Lidström 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
12.35 Sofia Käll 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.55 Sofie Aare 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.56 Majken Forslöw 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.58 Olivia Jonasson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.24 Magdalena Eklund-Sporre 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.24 Lilian Holfve 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.69 Isola Larsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14.14 Josefin Kjellberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
80m
10.63 -0,9 Ida Winther 01 Uppsalaspelen 12/6
11.48 -2,1 Clara Billing 02 Huddingespelen 21/5
11.51 -0,9 Isabelle Berglund 02 Huddingespelen 21/5
11.61 1,0 Ebba Palmaer 01 Danderyds Ungdomsspel 15/5
11.77 -1,2 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
11.99 -2,6 Elsa Lindberg 02 SAYO Sollentuna 4/6
12.03 1,2 Agda Wiklund 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
12.60 -5,1 Rebecca Karlsson 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
Medvind/okänd vind
10.61w 5,5 Ida Winther 01 Danderyds Ungdomsspel 15/5
11.24w 3,9 Maja Sund 01 Gavlehovspelen Gävle 16/7
100m
13.38 -0,8 Ebba Gällhagen 99 Lag-USM Huddinge 20/8
13.81 0,5 Iris Viel Lamare 00 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
16.28 1,5 Ulla Karnebäck 53 SM Sollentuna 26/8
16.33 0,9 Gunnel Tolfes 58 VDM Huddinge 14/5
16.73 -3,5 Julia Wällstedt 99 SAYO Sollentuna 4/6
18.98 0,9 Kristina Carlsson 40 VVM Pert AUS 27/10
Medvind/okänd vind
16.04 Ulla Karnebäck 53 VVM Pert AUS 26/10
16.98 Marie Karlsson 72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19.70w 3,1 Kristina Carlsson 40 VSM Söderhamn 22/7
150m
20.78 -0,2 Klara Hällerfors 97 Täby Open 4/9
200m
24.83 0,8 Caroline Kihlblom 94 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
27.75 -1,8 Ebba Gällhagen 99 SAYO Sollentuna 5/6
28.86 -1,4 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
30.28 -2,7 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 5/6
30.79 -2,1 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 5/6
31.35 -2,7 Saga Norrman 04 SAYO Sollentuna 5/6
31.74 -0,2 Lorena Guzman 04 Väsbyspelen 21/8
31.79 -0,9 Elsa Lindberg 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
31.97 -1,0 Elvira Bredin 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
32.78 -1,4 Chilla Lydia 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
33.08 1,3 Ida Chrifi 06 Väsbyspelen 21/8
33.35 1,1 Ulla Karnebäck 53 VVM Perth AUS 1/11
33.51 0,0 Frida Westberg 07 Sommarspelen Kristianstad 6/7
33.67 -1,1 Kajsa Andersson 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
33.86 -1,4 Sara Gudjonsdottir 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
34.17 1,4 Gunnel Tolfes 58 VDM Sätra 15/5
34.68 -0,8 Annie Grindange 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
35.91 -1,5 Linnea Lundevall 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
36.22 0,0 Emelie Lindström 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
36.61 -1,4 Emma Fröberg 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
38.69 -1,5 Agnes Olsson 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
38.89 1,3 Maja Jämsvi 06 Väsbyspelen 21/8
41.54 0,7 Kristina Carlson 40 VSM Söderhamn 23/7
Medvind/okänd vind
26.83 Hanna Hermansson 89 Aliso Viejo CA USA 23/4
27.37.w 3,0 Ebba Gällhagen 99 Danderyds Ungdomsspel 15/5
27.98w 3,0 Linnéa Dennerporth 99 Danderyds Ungdomsspel 15/5
33.44w 3,9 Ulla Karnebäck 53 VVM Perth AUS 31/10
40.47 4,2 Kristina Carlsson 40 VVM Perth AUS 1/11
43.67 Freja Kagevik 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
300m
43.57 Ida Winther 01 SAYO Sollentuna 5/6
44.17 Maja Sund 01 Bauhaus Youth Stockholm/S 19/6
47.75 Ebba Palmaer 01 Uppsalaspelen 11/6
52.10 Nora Lundmark 02 SAYO Sollentuna 5/6
400m
58.37 Caroline Kihlblom 94 SAYO Sollentuna 3/6
59.12 Isabella Andersson 97 SAYO Sollentuna 3/6
62.30 Maja Sund 01 Lag-USM Huddinge 20/8
62.94 Linnéa Dennerporth 99 Uppsalaspelen 11/6
71.55 Gunnel Tolfes 58 VVM Perth AUS 2/11
75.11 Alva Back 06 Väsbyspelen 21/8
77.86 Ulla Karnebäck 53 VDM Huddinge 14/5
78.13 Elsa Kagevik 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
79.53 Kajsa Andersson 06 Väsbyspelen 21/8
80.37 Venla Engström 07 Väsbyspelen 21/8
80.88 Frida Westberg 04 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
83.32 Stina Henning 06 Väsbyspelen 21/8
89.47 Maja Jämsvi 06 Väsbyspelen 21/8
90.75 Emmie Wedin 07 Täby Open 3/9
91.17 Molly Linder 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
94.01 Sara Ivarsson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
94.95 Saga Stork 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
95.91 Olivia Neding 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
96.72 Louisa Chrifi 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
97.31 Alice Clerkestam 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
95.50 Kristina Carlson 40 VVM Perth AUS 5/11
99.97 Amanda Medin 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
100.15 Emelie Milani 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
100.72 Helin Erkan 06 Väsbyspelen 21/8
100.91 Freja Kagevik 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
100.97 Frida Öhr 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
101.77 Vera Kjellgren 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
103.99 Tilde Jungmyren-Nyman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
104.12 Nora Odelind 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
104.79 Stephanie Rimér 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
105.41 Julia Sandler Djerf 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
105.80 Ella Hedman 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
106.56 Stella Jungmyren-Nyman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
106.76 Cornelia Häger 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
106.77 Tyra Mardi 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
107.89 Emilia Wistrand 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
108.18 Linnea Lindberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
108.44 Isabella Pluntky 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
108.46 Mila Molander 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
108.72 Lisa Thelander 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
109.20 Eva-Maria Steer 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
109.30 Maja Ström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
109.42 Miranda Asplund 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
109.92 Nora Boldt 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
110.91 Lovisa Tiselius 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
111.62 Edith Dinnesen 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
112.02 Moa Mineur 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
112.49 Mimmi Larsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
112.65 Felisa Stölen 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
112.74 Ellen Engde 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
113.84 Mariam Azerkan 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
115.89 Ingrid Axelsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
115.92 Molly Söderman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
116.53 Meja Lund 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
117.50 Freja Bergstedt 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
117.65 Emelie Dahlborn 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
118.67 Saga Aghili 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
118.75 Freja Ahlepil 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
119.28 Thea Boström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
119.36 Joline Lidström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
119.39 Emma Akselsson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
121.03 Stella Rybing 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
121.53 Lova Gindin 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
121.65 Matilda Ouchterlony 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
122.05 Signe Fridell 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
122.10 Alice Maidell 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
122.23 Alice Paulsson 09 Leksands Sparbanksspel 23/7
122.35 Agnes Sildeby 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
125.10 Hanna Kjellberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
125.40 Saba Rubensson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
126.87 Sanni Forsberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
126.87 Matilda Lindgren 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
127.72 Ellie Blitz 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
128.20 Nadine Dutt 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
129.93 Elsa Lekander 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
132.86 Thea Ljung 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
133.87 Emma Sandström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
135.72 Tindra Selhammer 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
138.33 Hanna Sundström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
138.57 Ida Vikström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
138.77 Milla Enström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
141.33 Alice Spångberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
145.40 Livia Sandström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
161.21 Maya Brandt 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
172.21 Stella Jagiello 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
600m
1:37.72 Jennie Hurkmans 84 Udda grenars kväll Enskede 17/8
1:48.98 Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
1:52.86 Tove Karlsson 03 SAYO Sollentuna 4/6
1:55.64 Elvira Bredin 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
1:57.72 Moa Nyström 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
1:59.43 Eira Wahlund 06 SAYO Sollentuna 4/6
2:01.87 Alva Back 06 SAYO Sollentuna 4/6
2:04.75 Lorena Guzman 04 Täby Open 4/9
2:10.05 Besiana Dalipi 05 SAYO Sollentuna 4/6
2:11.33 Elin Snis 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:11.95 Ayla Hallberg Hossain 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:12.72 Stina Henning 06 SAYO Sollentuna 4/6
2:13.17 Linnéa Hedman 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:14.13 Sofia Berg 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:14.40 Wilma Blitz 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:14.50 Venla Engström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:16.16 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 4/6
2:16.93 Agnes Olsson 05 SAYO Sollentuna 4/6
2:17.01 Fanny Sundqvist 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:17.85 Lara Johnsson 05 SAYO Sollentuna 4/6
2:18.01 Katja Orback 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:18.63 Elsa Kagevik 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:18.90 Zara Klouda 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:20.15 Kajsa Cabanas Andersson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:21.32 Felicia Gunell 04 SAYO Sollentuna 4/6
2:22.51 Chilla Lydia 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:23.28 Linn Bero Lettse 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:23.45 Meilina Lidström 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:23.56 Emelie Svensson 06 SAYO Sollentuna 4/6
2:23.70 Anna Strunke 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:25.87 Sara Gudjonsdottir 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:25.92 Emma Fröberg 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:27.58 Maja Jämsvi 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:28.02 Stina Fredell 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:29.69 Kajsa Mild 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:30.90 Linnéa Sandström 06 SAYO Sollentuna 4/6
2:32.53 Annie Grindange 06 SAYO Sollentuna 4/6
2:35.37 Sofia Qvarnström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:38.06 Holly Fredlund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:42.75 Smilla Sandkulla Hansson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:44.80 Elin Edwards 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:46.98 Elin Lindström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:48.72 Filippa Hedlund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:49.02 Maaya Johnsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:49.80 Olivia Jonasson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:51.47 Sofie Aare 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:52.43 Alice Wessely 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:53.15 Tuva Carstensen 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:50.89 Gunnel Tolfes 58 VVM Perth AUS 31/10
2:55.74 Vera Forssmed 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3:03.08 Isola Larsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3:12.95 Magdalena Eklund-Sporre 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3:35.43 Helin Erkan 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
800m
2:03.32 Hanna Hermansson 89 Sollentuna GP 28/6
2:05.06 Yolanda Ngarambe 91 SM Sollentuna 28/8
2:11.46 Isabella Andersson 97 SM Sollentuna 28/8
2:13.95 Jennie Hurkmans 84 Kvilles Vårtävling Göteborg/S 9/6
2:21.30 Alice Berg 02 Bauhaus Youth Stockholm/S 19/6
2:21.85 Maja Sund 01 Kraftmätningen final Linköping 3/9
2:22.68 Linda Nyblom 00 Huddingespelen 21/5
2:23.62 Linnéa Dennerporth 99 Huddingespelen 21/5
2:39.10 Sarah Olsson 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2:40.29 Nora Lundmark 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2:41.94 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
2:42.76 Eleonora Olsmats 99 SAYO Sollentuna 4/6
2:54.70 Johanna Fallberg 01 Täby Open 4/9
2:59.84 Ulla Karnebäck 53 VNM Odense DEN 2/7
3:00.60 Tove Karlsson 03 Poõngjakt 4 Hede 27/7
3:44.97 Kristina Carlsson 40 VVM Perth AUS 31/10
1000m
2:44.41 Hanna Hermansson 89 Claremont CA USA 20/2
1500m
4:13.18 Yolanda Ngarambe 91 Sollentuna GP 28/6
4:18.61 Hanna Hermansson 89 Irvine CA USA 30/4
4:30.89 Isabella Andersson 97 Resultattävling Göteborg/S 8/6
4:51.20 Alice Berg 02 Bauhaus Youth Stockholm/S 17/6
5:38.84 Elvira Bredin 03 Väsbyspelen 21/8
6:36.86 Agnes Olsson 05 Väsbyspelen 21/8
1 eng mile
4:57.65 Yolanda Ngarambe 91 Scandinavian Milers Club Göteborg/S 13/8
4:59.72 Hanna Hermansson 89 Claremont CA USA 20/2
2000m
6:51.33 Alice Berg 02 SAYO Sollentuna 5/6
3000m
10:50.41 Amanda Nekby 92 SAYO Sollentuna 3/6
10:54.35 Eleonora Olsmats 99 Moraspelen 3/9
5000m
18:05.37 Amanda Nekby 92 ALJ Open Stockholm/S 17/9
800m hinder
2:48.92 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
2:48.98 Elvira Bredin 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
1000m hinder
4:10.4m Ayla Hallberg Hossain 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4:17.2m Alva Back 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4:17.9m Stina Henning 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4:18.7m Ida Chrifi 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
5:00.8m Annie Grindange 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
5:20.7m Linnea Sandström 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
5:50.7m Disa Elenius 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
1500m hinder
5:26.99 Alice Berg 02 Väsbyspelen 21/8
5:30.68 Linnéa Dennerporth 99 JSM Hässleholm 5/8
2000m hinder
7:48.52 Linnéa Dennerporth 99 SAYO Sollentuna 3/6
60m häck 76.2 cm (F13 - F12)
10.63 -1,4 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 5/6
11.51 0,0 Elin Snis 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
11.76 0,0 Lorena Guzman 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
11.88 -0,6 Alva Back 06 Väsbyspelen 21/8
12.44 -0,6 Elsa Kagevik 06 Väsbyspelen 21/8
12.66 -0,6 Annie Grindange 06 Väsbyspelen 21/8
12.78 -0,5 Johanna Björkqvist 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
12.97 -0,5 Elvira Bredin 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
13.14 -0,7 Frida Westberg 07 Surbullespelen Norrköping 14/8
13.38 -1,0 Stina Henning 06 Väsbyspelen 21/8
13.50 -1,0 Ida Chrifi 06 Väsbyspelen 21/8
13.87 -0,6 Kajsa Andersson 06 Väsbyspelen 21/8
80m häck 76.2 cm (F15 - F14)
13.05 0,1 Lina Hagberg 01 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
13.23 1,8 Clara Billing 02 Ystadspelen 24/7
14.71 -0,1 Ida Winther 01 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
14.77 0,6 Agda Wiklund 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
15.68 0,6 Anna Jonsson 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
15.84 0,6 Elsa Lindberg 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
100m häck 76.2 cm (F17)
19.02 0,3 Ida Winther 01 Lag-USM Huddinge 20/8
200m häck 68.0 cm (PF13)
33.06 Moa Nyström 03 Huddingespelen 20/5
34.98 -0,9 Elin Snis 04 Väsbyspelen 20/8
37.44 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
300m häck 76.2 cm (F19 - F14)
48.66 Maja Sund 01 Gurkspelen Västerås 30/7
49.67 Ebba Gällhagen 99 SAYO Sollentuna 4/6
50.59 Clara Billing 02 SAYO Sollentuna 4/6
59.11 Agda Wiklund 02 SAYO Sollentuna 4/6
Höjd
1.50 Maja Sund 01 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
1.49 Iris Viel Lamare 00 Danderyds Ungdomsspel 15/5
1.42 Clara Billing 02 Huddingespelen 21/5
1.41 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Kraftmätningen final Linköping 3/9
1.40 Agda Wiklund 02 Väsbyspelen 20/8
1.37 Ida Winther 01 Kraftmätningen final Linköping 3/9
1.36 Ayla Hallberg Hossain 06 SAYO Sollentuna 4/6
1.32 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 4/6
1.32 Nora Lundmark 02 SAYO Sollentuna 5/6
1.32 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 4/6
1.30 Linda Edberg 04 Täby Open 3/9
1.30 Isabelle Berglund 02 Huddingespelen 21/5
1.30 Rebecca Karlsson 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
1.28 Elvira Bredin 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
1.26 Meilina Lidström 05 SAYO Sollentuna 4/6
1.24 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
1.22 Fanny Öhr 05 SAYO Sollentuna 4/6
1.17 Olivia Ellgren 05 SAYO Sollentuna 4/6
1.17 Annie Grindange 06 SAYO Sollentuna 4/6
1.17 Lara Johnsson 05 SAYO Sollentuna 4/6
1.15 Anna Strunke 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
1.13 Alva Back 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
1.12 Hilda Arhammar Pakarinen 06 SAYO Sollentuna 4/6
1.12 Maja Lindvall 05 SAYO Sollentuna 4/6
1.12 Engla Wik 04 SAYO Sollentuna 4/6
1.10 Elsa Kagevik 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
1.07 Ida Chrifi 06 SAYO Sollentuna 4/6
1.07 Milana Gheorghiu 05 SAYO Sollentuna 4/6
1.05 Emelie Lindström 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
0.85 Freja Kagevik 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
0.85 Joline Lidström 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
Stav
2.11 Clara Billing 02 Väsbyspelen 21/8
2.02 Agda Wiklund 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
2.01 Alva Back 06 Väsbyspelen 20/8
1.40 Ida Chrifi 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
1.00 Ayla Hallberg Hossain 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
0.90 Annie Grindange 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
Längd
4.59 -0,3 Maja Sund 01 Kraftmätningen final Linköping 4/9
4.58 -2,2 Clara Billing 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
4.48 -2,9 Ida Winther 01 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
4.40 -2,3 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
4.21 -0,3 Alice Berg 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
4.03 -0,4 Agda Wiklund 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
3.99 -0,8 Sarah Olsson 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
3.98 -3,1 Elsa Lindberg 02 SAYO Sollentuna 4/6
3.80 -1,5 Nora Lundmark 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
3.54 -1,1 Anna Jonsson 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
3.51 -1,0 Isabelle Berglund 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
Medvind/okänd vind
4.41w 3,3 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
4.32w 3,5 Linn Björklund 00 SAYO Sollentuna 4/6
Längd med zon
4.56 1,0 Ayla Hallberg Hossain 06 Gurkspelen Västerås 30/7
4.29 0,0 Lorena Guzman 04 Väsbyspelen 21/8
4.22 0,8 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 5/6
4.18 0,0 Jennifer Ravelius 03 Huddingespelen 22/5
4.11 -0,3 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 5/6
4.10 1,4 Johanna Björkqvist 03 SAYO Sollentuna 5/6
4.05 -0,4 Lara Johnsson 05 SAYO Sollentuna 5/6
3.93 0,8 Alva Back 06 Huddingespelen 21/5
3.91 0,0 Emma Carlsson 05 SAYO Sollentuna 5/6
3.88 -0,6 Beate Pott 07 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
3.85 -0,9 Eira Wahlund 06 SAYO Sollentuna 5/6
3.71 -0,7 Fanny Öhr 05 SAYO Sollentuna 5/6
3.66 1,7 Ida Chrifi 06 Huddingespelen 21/5
3.61 0,0 Meilina Lidström 05 Väsbyspelen 21/8
3.58 1,7 Stina Henning 06 Väsbyspelen 20/8
3.54 -2,2 Saga Norrman 04 SAYO Sollentuna 5/6
3.50 1,7 Kajsa Andersson 06 Väsbyspelen 20/8
3.47 0,0 Annie Grindange 06 Huddingespelen 21/5
3.45 1,9 Frida Westberg 07 Stefan Holm-spelen Kil 4/6
3.43 0,0 Elsa Kagevik 06 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
3.40 1,6 Kajsa Andersson 06 Huddingespelen 21/5
3.32 1,8 Venla Engström 07 Huddingespelen 21/5
3.32 -2,3 Anna Strunke 05 SAYO Sollentuna 5/6
3.28 0,8 Alva Jobson Orrmo 06 Huddingespelen 21/5
3.27 1,1 Besiana Dalipi 05 SAYO Sollentuna 5/6
3.24 -0,9 Indra Hyde 04 SAYO Sollentuna 5/6
3.12 0,1 Emilia Ytterström 06 SAYO Sollentuna 5/6
3.07 1,5 Maja Jämsvi 06 Väsbyspelen 20/8
3.04 1,2 Emelie Svensson 06 Huddingespelen 21/5
3.02 -0,6 Evelina Larsson 07 Brommaspelen Sätra  28/8
2.98 -1,4 Agnes Olsson 05 Brommaspelen Sätra  28/8
2.94 -1,6 Milana Gheorghiu 05 SAYO Sollentuna 5/6
2.92 1,0 Helin Erkan 06 Väsbyspelen 20/8
2.92 -4,1 Olivia Ellgren 05 SAYO Sollentuna 5/6
2.90 -0,7 Zoe Hyde 06 SAYO Sollentuna 5/6
2.86 -0,2 Olivia Shafai 07 Brommaspelen Sätra  28/8
2.86 -1,1 Tilde Werner 06 SAYO Sollentuna 5/6
2.80 1,5 Linnea Sandström 06 Väsbyspelen 20/8
2.76 2,0 Emelie Milani 09 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
2.74 -1,6 Holly Fredlund 07 Brommaspelen Sätra  28/8
2.69 0,0 Agnes Olsson 05 Väsbyspelen 21/8
2.60 0,0 Alice Wessely 07 Brommaspelen Sätra  28/8
2.58 -1,0 Nicole Wahlqvist 04 SAYO Sollentuna 5/6
2.36 -0,9 Saga Gustafsson 07 Brommaspelen Sätra  28/8
2.03 0,2 Alice Paulsson 09 Moraspelen 3/9
Medvind/okänd vind
4.46 Ayla Hallberg Hossain 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.40w 3,9 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 5/6
4.36 Lorena Guzman 04 Täby Open 4/9
4.23 Elin Snis 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
4.10w 3,6 Emma Carlsson 05 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
4.04 Eira Wahlund 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.95 Beate Pott 07 Björknässpelen 27/8
3.86 Meilina Lidström 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.78 Elvira Bredin 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
3.76 Kajsa Andersson 06 Täby Open 4/9
3.76 Fanny Öhr 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.73 Lisa Evin 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.67 Elsa Kagevik 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.66 Vanna Ullén 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
3.64 Chilla Lydia 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
3.61w 2,2 Frida Westberg 07 Sommarspelen Kristianstad 6/7
3.53 Wilma Blitz 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.49 Venla Engström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.49 Tove Karlsson 03 Poõngjakt 4 Hede 27/7
3.47 Katja Orback 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
3.44 Sofia Berg 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.43 Kajsa Cabanas Andersson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.41 Hilda Arhammar Pakarinen 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.40 Emmie Wedin 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.38 Zara Klouda 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.36 Sara Gudjonsdottir 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
3.34 Katja Orback 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.26 Victoria Oussi 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.24 Fanny Sundqvist 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.21 Olivia Shafai 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.20 Tova Björkman 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.19 Emma Fröberg 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
3.16 Emilia Ytterström 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.15 Stina Fredell 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.13 Tuva Carstensen 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.13 Emelie Lindström 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.13 Emma Martini 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.12 Mika Skugge 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.11 Astrid Graufelds 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.10 Agnes Olsson 05 Täby Open 3/9
3.09 Stina Fischier 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.08 Olivia Ellgren 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.08 Tilde Werner 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.05 Maaya Johnsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.03 Louisa Chrifi 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.03 Niamh Hogan 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.03 Julia Sundqvist 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.01 Linn Bero Lettse 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.00 Milana Gheorghiu 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.99 Agnes Olsson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.98 Elin Edwards 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.96 Sofia Qvarnström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.92 Moa Larsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.92 Olivia Neding 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.91 Elin Lindström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.88 Alice Clerkestam 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.85 Nova Friberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.84 Minna Lund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.83 Filippa Hedlund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.81 Saga Stork 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.80 Nicole Wahlqvist 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
2.80 Smilla Sandkulla Hansson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.79 Holly Fredlund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.77 Vera Kjellgren 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.77 Linnea Lundevall 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.75 Ellika Ljunggren 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.74 Edith Dinnesen 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.70 Olivia Jonasson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.70 Stephanie Rimér 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.68 Sofie Aare 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.66 Molly Linder 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.65 Linn Lindgren 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.63 Disa Elenius 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.63 Frida Öhr 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.62 Hugo Ahnén 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.61 Nora Boldt 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.60 Mia Töredal 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.59 Olivia Hanefors 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.59 Freja Kagevik 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
2.58 Sofia Käll 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.58 Julia Sandler Djerf 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.58 Lisa Thelander 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.55 Matilda Tiselius 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.53 Tyra Mardi 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.51 Stella Jungmyren-Nyman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.50 Meja Lund 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.45 Ellen Engde 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.44 Cornelia Häger 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.44 Sara Ivarsson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.42 Vera Forssmed 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.42 Isola Larsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.42 Felisa Stölen 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.41 Sanni Forsberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.40 Magdalena Eklund-Sporre 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.39 Alva Lidmark 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.39 Amanda Medin 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.38 Josefin Kjellberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.38 Hanna Rasmusson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.38 Stella Rybing 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.37 Miranda Asplund 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.37 Molly Söderman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.36 Mariam Azerkan 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.36 Mila Molander 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.35 Eva-Maria Steer 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.34 Ella Hedman 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.34 Tilde Jungmyren-Nyman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.34 Moa Mineur 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.34 Emilia Wistrand 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.33 Ingrid Axelsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.31 Agnes Sildeby 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.30 Emma Akselsson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.27 Emelie Dahlborn 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.24 Stella Jagiello 09 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
2.23 Lova Gindin 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.23 Lilian Holfve 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.20 Elsa Lekander 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.20 Hanna Sundström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.20 Ida Vikström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.20 Joline Lidström 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
2.18 Lovisa Tiselius 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.17 Emma Sandström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.15 Linnea Lindberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.10 Mira Kjaernes 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.10 Thea Ljung 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.09 Brita Norin 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.08 Saba Rubensson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.07 Signe Fridell 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.06 Sonja Gartz Lidén 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.05 Alina Nileman 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.04 Mimmi Larsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.03 Moa Jäderling 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.01 Nadine Dutt 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.00 Maja Ström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.98 Freja Ahlepil 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.97 Saga Aghili 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.97 Freja Bergstedt 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.96 Josefin Eklund-Sporre 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.95 Hanna Kjellberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.92 Alice Maidell 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.90 Thea Boström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.91 Tess Liljegren 09 Gurkspelen Västerås 30/7
1.89 Matilda Lindgren 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.87 Matilda Ouchterlony 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.87 Isabella Pluntky 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.79 Tindra Selhammer 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.78 Livia Sandström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.60 Milla Enström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.53 Ellie Blitz 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.49 Alice Spångberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.25 Maya Brandt 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Tresteg
9.56 0,2 Ebba Gällhagen 99 Lag-USM Huddinge 20/8
9.15 0,1 Elsa Lindberg 02 Huddingespelen 21/5
Tresteg med zon
9.85 0,9 Moa Nyström 03 Huddingespelen 21/5
8.77 0,4 Elin Snis 04 Väsbyspelen 20/8
8.49 0,0 Lorena Guzman 04 Väsbyspelen 20/8
7.67 1,3 Maja Jämsvi 06 Väsbyspelen 20/8
7.48 1,5 Alva Back 06 Väsbyspelen 20/8
Medvind/okänd vind
7.45 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
6.07 Nicole Wahlqvist 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
Kula
11.46 Emma Thor 97 Castorama Blacksburg VA USA 19/10
10.19 Maria Hedbeck 73 VNM Odense DEN 2/7
9.12 Lina Hagberg 01 Castorama Sollentuna/E 25/9
8.93 Jennie Hurkmans 84 Castorama Sollentuna/E 25/9
7.30 Lotta Lindsör 90 Tingstäde 16/7
6.89 Karin Schöldström 00 Castorama Sollentuna/E 17/9
Kula 3.0 kg (F17 - F14)
11.33 Lina Hagberg 01 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
10.39 Ida Winther 01 SAYO Sollentuna 4/6
8.80 Sarah Olsson 02 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
8.47 Maja Sund 01 Kraftmätningen final Linköping 3/9
7.77 Nora Lundmark 02 Kraftmätningen final Linköping 3/9
7.53 Ronja Chrifi 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
7.27 Rebecca Karlsson 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
7.03 Agda Wiklund 02 Kraftmätningen final Linköping 3/9
6.83 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Kraftmätningen final Linköping 3/9
6.72 Anna Jonsson 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
6.48 Lovisa Hällerfors 01 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
6.42 Isabelle Berglund 02 Kraftmätningen final Linköping 3/9
6.40 Clara Billing 02 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
Kula 2.0 kg (F13 - F12)
9.02 Isolde Enholm 03 SAYO Sollentuna 4/6
8.93 Johanna Björkqvist 03 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
8.14 Elin Snis 04 Täby Open 3/9
7.90 Kajsa Andersson 06 Väsbyspelen 21/8
7.61 Emelie Svensson 06 Huddingespelen 21/5
7.46 Olivia Ellgren 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.23 Meilina Lidström 05 Väsbyspelen 20/8
7.19 Ida Chrifi 06 SAYO Sollentuna 4/6
7.17 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 4/6
7.15 Tove Karlsson 03 Poõngjakt 4 Hede 27/7
7.00 Lara Johnsson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.87 Victoria Oussi 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.84 Anna Strunke 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
6.74 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 4/6
6.63 Linda Edberg 04 Täby Open 3/9
6.40 Nicole Wahlqvist 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
6.27 Milana Gheorghiu 05 SAYO Sollentuna 5/6
6.26 Kajsa Andersson 06 Huddingespelen 21/5
6.25 Lisa Lettse 04 SAYO Sollentuna 4/6
6.09 Fanny Öhr 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
5.91 Katja Orback 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.83 Elsa Kagevik 06 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
5.48 Alva Back 06 Väsbyspelen 21/8
5.48 Astrid Graufelds 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.43 Beate Pott 07 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
5.33 Stina Henning 06 Väsbyspelen 21/8
5.29 Ayla Hallberg Hossain 06 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
5.26 Stina Fredell 06 SAYO Sollentuna 4/6
5.19 Helin Erkan 06 Väsbyspelen 21/8
4.94 Maja Jämsvi 06 Väsbyspelen 21/8
4.87 Agnes Olsson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.71 Alva Jobson Orrmo 06 Huddingespelen 21/5
4.61 Smilla Sandkulla Hansson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.44 Vera Lindberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.44 Emelie Lindström 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.42 Majken Forslöw 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.42 Tea Thelander 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.38 Linn Bero Lettse 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.30 Moa Larsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.29 Maaya Johnsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.23 Lilian Holfve 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.18 Venla Engström 07 Väsbyspelen 21/8
4.18 Besiana Dalipi 05 SAYO Sollentuna 5/6
4.11 Tuva Carstensen 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.09 Zara Klouda 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.08 Wilma Blitz 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.05 Alina Nileman 06 SAYO Sollentuna 4/6
3.86 Linn Lindgren 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.85 Evelina Larsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.84 Ellika Ljunggren 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.83 Miranda Asplund 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.81 Frida Öhr 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.73 Isola Larsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.67 Ida Fernström 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.65 Louisa Chrifi 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.65 Sofia Qvarnström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.64 Mia Töredal 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.56 Tilde Jungmyren-Nyman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.48 Alice Wessely 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.46 Olivia Hanefors 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.41 Molly Linder 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.39 Molly Söderman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.37 Joline Lidström 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
3.33 Magdalena Eklund-Sporre 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.31 Vera Forssmed 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.26 Niamh Hogan 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.25 Alice Clerkestam 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.25 Saga Stork 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.10 Cornelia Häger 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.10 Hanna Kjellberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.09 Olivia Jonasson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.08 Sara Ivarsson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.99 Josefin Kjellberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.95 Nadine Dutt 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.95 Alice Paulsson 09 Leksands Sparbanksspel 23/7
2.91 Lisa Thelander 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.88 Moa Jäderling 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.86 Vera Kjellgren 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.84 Emelie Dahlborn 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.78 Julia Sandler Djerf 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.70 Minna Lund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.69 Emilia Wistrand 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.68 Amanda Medin 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.56 Sofie Aare 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.37 Felisa Stölen 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.17 Emma Akselsson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.59 Stella Jungmyren-Nyman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Diskus
39.08 Emma Thor 97 Castorama Blacksburg VA USA 19/10
32.71 Lina Hagberg 01 Lag-USM Huddinge 20/8
30.62 Eleonora Olsmats 99 Huddingespelen 21/5
24.79 Jennie Hurkmans 84 Castorama Sollentuna/E 25/9
19.41 Lotta Lindsör 90 Tingstäde 16/7
19.67 Karin Schöldström 00 Castorama Sollentuna/E 17/9
Diskus 0,75 kg (F15)
36.86 Lina Hagberg 01 USM Vellinge 6/8
19.21 Nora Lundmark 02 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
Diskus 0.6 kg (F13 - F12)
22.76 Moa Nyström 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
18.93 Isolde Enholm 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
15.97 Johanna Björkqvist 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
15.24 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
15.21 Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
11.74 Kajsa Andersson 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
11.24 Ida Chrifi 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
10.84 Alva Jobson Orrmo 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
10.70 Alva Back 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
10.38 Elvira Bredin 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
10.25 Stina Fredell 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
9.95 Annie Grindange 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
9.38 Alina Nileman 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
8.83 Ayla Hallberg Hossain 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
8.38 Disa Elenius 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga
61.33 Emma Thor 97 JVM Bydgoszcz POL 21/7
42.78 Lina Hagberg 01 Castorama Sollentuna/E 25/9
35.39 Karin Schöldström 00 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
22.63 Jennie Hurkmans 84 Castorama Sollentuna/E 25/9
22.04 Lotta Lindsör 90 Tingstäde 16/7
Slägga 3.0 kg (F17 - F14)
53.26 Lina Hagberg 01 USM Velllinge 5/8
49.87 Karin Schöldström 00 USM Velllinge 5/8
39.78 Eleonora Olsmats 99 Huddingespelen 22/5
24.18 Nora Lundmark 02 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
18.81 Clara Billing 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
17.09 Agda Wiklund 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
15.98 Elsa Lindberg 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
Slägga 2.0 kg (F13 - F12)
24.44 Emelie Svensson 06 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 23/8
23.81 Johanna Björkqvist 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
22.42 Isolde Enholm 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
18.78 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
18.29 Moa Nyström 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
18.18 Ida Chrifi 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
16.94 Kajsa Andersson 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
14.71 Alva Back 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
13.35 Disa Elenius 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
11.35 Saga Törnquist 05 Väsbyspelen 21/8
10.98 Alva Jobson Orrmo 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
10.51 Stina Fredell 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
10.28 Ayla Hallberg Hossain 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
9.23 Annie Grindange 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
8.43 Alina Nileman 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Vikt
7.40 Lotta Lindsör 90 Tingstäde 16/7
Spjut
34.13 Jennie Hurkmans 84 Castorama Sollentuna/E 25/9
30.65 Lina Hagberg 01 Castorama Sollentuna/E 25/9
25.41 Emma Thor 97 Castorama Blacksburg VA USA 19/10
15.75 Lotta Lindsör 90 Tingstäde 16/7
13.92 Karin Schöldström 00 Castorama Sollentuna/E 17/9
Spjut 500 g (F17 - F14)
37.85 Lina Hagberg 01 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
30.60 Sarah Olsson 02 Väsbyspelen 20/8
27.59 Ronja Chrifi 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
22.72 Nora Lundmark 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
21.41 Ida Winther 01 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
18.21 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
16.26 Alice Berg 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
13.40 Agda Wiklund 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
12.15 Isabelle Berglund 02 Kraftmätningen final Linköping 4/9
Spjut 400 g (F13 - F12)
17.66 Alva Back 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
16.92 Ida Chrifi 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
16.76 Johanna Björkqvist 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
15.70 Nicole Wahlqvist 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
15.60 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 5/6
15.45 Elin Snis 04 Väsbyspelen 20/8
15.09 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 4/6
13.51 Isolde Enholm 03 SAYO Sollentuna 4/6
12.94 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
11.56 Agnes Olsson 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
11.14 Kajsa Andersson 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
10.97 Vanna Ullén 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
10.75 Elvira Bredin 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
10.55 Stina Fredell 06 Väsbyspelen 20/8
9.93 Maja Jämsvi 06 Väsbyspelen 20/8
9.64 Disa Elenius 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
9.59 Stina Henning 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
9.57 Matilda Green 04 SAYO Sollentuna 5/6
8.71 Ayla Hallberg Hossain 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
8.14 Annie Grindange 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
7.81 Alva Jobson Orrmo 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
6.90 Alina Nileman 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
5.18 Alina Nileman 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4.28 Linnea Sandström 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
Boll
24.68 Frida Westberg 07 Surbullespelen Norrköping 13/8
23.39 Alva Back 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
23.17 Frida Westberg 07 Sommarspelen Kristianstad 6/7
22.94 Ida Chrifi 06 Huddingespelen 21/5
18.63 Katja Orback 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
18.58 Beate Pott 07 Gurkspelen Västerås 31/7
18.47 Emelie Svensson 06 Huddingespelen 21/5
18.43 Anna Strunke 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
18.27 Ayla Hallberg Hossain 06 Täby Open 3/9
17.07 Agnes Olsson 05 Täby Open 4/9
16.75 Stina Fredell 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
16.74 Olivia Ellgren 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
16.68 Emelie Lindström 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
16.54 Kajsa Andersson 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
15.47 Kajsa Cabanas Andersson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14.85 Fanny Öhr 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
14.79 Hilda Arhammar Pakarinen 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14.55 Elin Edwards 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14.18 Annie Grindange 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
14.18 Alva Jobson Orrmo 06 Huddingespelen 21/5
13.82 Stina Henning 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.82 Sofia Käll 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.59 Kajsa Mild 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.71 Maja Jämsvi 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.75 Mira Kjaernes 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.67 Elsa Kagevik 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.92 Venla Engström 07 Täby Open 3/9
10.61 Mika Skugge 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.53 Maja Ström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.25 Linnéa Sandström 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.12 Thea Boström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.05 Edith Dinnesen 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9.80 Disa Elenius 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9.73 Helin Erkan 06 Huddingespelen 21/5
9.50 Stephanie Rimér 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.98 Tindra Selhammer 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.65 Mariam Azerkan 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.55 Ellen Engde 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.38 Lovisa Tiselius 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.35 Mimmi Larsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.31 Joline Lidström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.05 Emelie Milani 09 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
7.85 Thea Ljung 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.62 Alva Lidmark 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.47 Stella Jagiello 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.43 Emma Sandström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.39 Saba Rubensson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.31 Signe Fridell 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.29 Meja Lund 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.15 Freja Bergstedt 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.14 Alina Nileman 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.07 Livia Sandström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.02 Ella Hedman 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.83 Eva-Maria Steer 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.80 Freja Ahlepil 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.72 Maya Brandt 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.58 Sanni Forsberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.46 Mila Molander 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.45 Milla Enström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.42 Freja Kagevik 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.34 Ingrid Axelsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.25 Agnes Sildeby 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.22 Tyra Mardi 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.22 Isabella Pluntky 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.13 Ellie Blitz 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.13 Ida Vikström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.88 Sonja Gartz Lidén 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.74 Saga Aghili 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.70 Alice Maidell 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.68 Hanna Sundström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.64 Matilda Ouchterlony 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.55 Linnea Lindberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.39 Alice Spångberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.34 Stella Rybing 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.29 Moa Mineur 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.25 Alice Paulsson 09 Moraspelen 3/9
5.09 Josefin Eklund-Sporre 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.42 Tess Liljegren 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.11 Lova Gindin 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Pojkar/Män
60m
7.99 0,0 Brian Kawesi 99 Täby Open 3/9
8.44 -3,7 Teo Paganus 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
8.51 -1,9 Esbjörn Eriksson 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
8.57 -1,8 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
8.64 -0,7 Hugo Winther 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
8.82 0,0 Fredrik Frunk 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
8.89 -0,5 Elias Engström 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
8.92 1,7 Kalle Billing 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.06 -1,0 Erik Palmaer 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.23 -0,4 John Bäck 06 Huddingespelen 21/5
9.31 -0,4 Jonathan Edberg 06 Huddingespelen 21/5
9.35 0,7 Joel Billing 06 Ystadspelen 24/7
9.37 -1,1 Jonathan Wikström 06 Huddingespelen 21/5
9.42 -0,2 Max Lind 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
9.43 -1,0 Christopher Lundberg 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.49 0,5 Valter Kjellberg 04 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
9.56 -1,0 Simon Lindström 07 Täby Open 3/9
9.58 -1,1 Lukas Ängelid 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.59 -0,7 Conor Hogan 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.73 -1,0 Jakob Lennermark 07 Täby Open 3/9
9.80 -1,9 Martin Sjödin 04 SAYO Sollentuna 4/6
9.82 -1,5 Lucas Källman 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.84 -1,1 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.85 -0,4 Simon Thörnqvist 06 Väsbyspelen 20/8
9.87 -1,5 Lowe Barkvall 06 Huddingespelen 21/5
9.89 -1,5 Jacob Åhlin 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.91 -1,5 Viggo Fuxe Barkvall 07 Surbullespelen Norrköping 13/8
9.96 -1,9 Joel Åhlin 04 SAYO Sollentuna 4/6
10.02 -1,2 Joar Eriksson 07 Tjalvespelen Norrköping 11/6
10.07 1,7 Leonardo Huayna Fernac 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
10.08 0,0 Tim Nykvist 06 Täby Open 4/9
10.11 1,0 Martin Bergström 08 Leksands Sparbanksspel 23/7
10.12 1,7 Victor Lindstrand 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
10.12 -1,0 Arvid Tiberg 07 Täby Open 3/9
10.24 -1,6 Marcus Liberman 06 Huddingespelen 21/5
10.27 -4,6 Jacob Semb-Josefson 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
10.27 1,0 Jakob Bergström 06 Leksands Sparbanksspel 23/7
10.30 -1,9 Melvin  Nilsson 07 Kringelspelen Södertälje 6/6
10.31 -0,3 Oskar Kruse 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
10.52 -1,6 Ludvig Ellgren 07 Västra Mälardalsspelen Köping 19/6
10.57 -1,6 Gustav Snis 07 Väsbyspelen 20/8
10.83 -0,8 Levi Back 08 Väsbyspelen 21/8
10.84 -0,1 Carl Grindange 09 Täby Open 4/9
10.99 -2,3 Vincent Wettergren 05 SAYO Sollentuna 4/6
11.00 -0,6 Erik Håkansson 07 Brommaspelen Sätra  28/8
11.25 0,9 Joel Bäck 08 Huddingespelen 22/5
11.30 -2,9 Isak Englund 09 Väsbyspelen 20/8
11.32 0,0 Edgar Micaux Obol 08 Täby Open 4/9
11.34 -0,7 Noel Nilsson 09 Väsbyspelen 20/8
11.70 -3,3 Albin Opdahl 09 East Sweden Games Linköping 4/6
11.84 -4,6 Daniel Opdahl 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
11.84 -3,0 Anton Thonfors 08 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
12.12 -1,7 Kian Farzad 09 Väsbyspelen 20/8
12.14 -2,9 Axel Falk 09 Väsbyspelen 20/8
12.21 1,0 Simon Ruthner 08 Täby Open 4/9
12.31 0,8 Petter Pauli 08 Täby Open 4/9
Medvind/okänd vind
8.57w 5,2 Hugo Winther 04 Danderyds Ungdomsspel 15/5
9.27w Valter Kjellberg 04 Danderyds Ungdomsspel 15/5
9.45w 2,9 Viktor Resmalm 04 Danderyds Ungdomsspel 15/5
9.66 Axel Lekander 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9.69 Oscar Möller 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.19 Arvid Tiberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.20 Jacob Semb-Josefson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.25 Carl Grindange 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
10.27 Joel Kjellsson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.29w 4,1 Melvin  Nilsson 07 Danderyds Ungdomsspel 15/5
10.30 Liam Dovander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.43 Leo Axelsson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.48 Joar Eriksson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.56 Jakob Bergström 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
10.59 Karl Thilers 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.65 Nils Jansson 06 SAYO Sollentuna 4/6
10.69 Jonathan Johansson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.70 Elias Bolander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.96 Hugo Åkerman Nordling 06 SAYO Sollentuna 4/6
10.97 Arvid Ekehov 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.99 Erik Håkansson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.03 Fabian Törnqvist 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.08 Frans Levin 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.10 Alexander Gottnersson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.11 Olof Westas 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.18 Rocky Baburin 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.18 Viktor Hedlund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.19 Filip Andersson 06 SAYO Sollentuna 4/6
11.22w 3,4 Joel Bäck 08 Tyresö Ungdomsspel 6/6
11.30 Neo Holgersson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.36 Joshua Hedenskog 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.46 Carl Lindgren 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.50 Colin Rosén 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.54 Vincent Källström 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.55 Filip Hessle 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.70 Melker Rosenberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.76 Benedikt Thorsteinsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.86 Omar Azerkan 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.88 Elias Lindmark 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.89 Noa Nordstrand 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.92 Ludvig Sundström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.93 Vidar Kjellsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.08 Frans Leander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.21 Jakob Fryklund Nilsagård 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.30 Algot Riis 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.65 Oskar Arrhén 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.85 Theo Bergqvist 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.82 Liam Sjöberg 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
80m
10.09 -1,1 Filip Engström 01 Täby Open 3/9
11.58 -1,3 Victor Gruber 02 Täby Open 3/9
11.98 -2,3 Sebastian Christenson 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
12.13 -1,3 Hugo Olsson 02 Täby Open 3/9
12.40 -1,7 Leon Wahlqvist 02 SAYO Sollentuna 4/6
12.55 -1,1 Oliver Lindstrand 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
12.66 -1,1 Olov Larsson 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
13.18 -2,3 Leo Svanfeldt 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
Medvind/okänd vind
11.68w 2,2 Hugo Olsson 02 Danderyds Ungdomsspel 15/5
100m
10.79 0,9 Gustav Kjell 96 Skararacet Skara 6/6
11.13 1,7 Giovanni Inostroza 97 Sollentuna GP 28/6
11.72 0,7 Staffan Risberg 99 Huddingespelen 20/5
11.76 1,1 Kevin Duvert 98 JDM Mångkamp Sätra 14/5
11.79 0,8 Edvin Hagberg 99 SAYO Sollentuna 3/6
12.04 -1,0 Erik Ahlfont 00 SAYO Sollentuna 4/6
12.34 0,2 Filip Nyström 00 Huddingespelen 20/5
12.43 1,8 Joel Djerf 78 VSM Söderhamn 22/7
12.81 1,8 Magnus Lindblom 77 VSM Söderhamn 22/7
12.88 -1,1 Hugo Jacobsson 99 Ölandsspelen Högby 17/7
12.89 -1,8 Erik Åhlin 71 VNM Odense DEN 1/7
13.38 1,0 Magnus Ingvarsson 70 VDM Sätra 14/5
Medvind/okänd vind
11.64w 3,2 Staffan Risberg 99 Danderyds Ungdomsspel 15/5
11.77w 2,4 Edvin Hagberg 99 SM Mångkamp Falun 11/9
13.12 Joel Djerf 78 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.50 Collin Obol 77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.94 Magnus Lundevall 73 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.98 Mats Hovmöller 72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14.88 Björn Ahlepil 80 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15.12 Sebastian Ullberg 73 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
150m
17.52 0,6 Staffan Risberg 99 Täby Open 4/9
200m
22.45 0,6 Giovanni Inostroza 97 Svealandsserien Gävle 22/5
23.76 1,5 Staffan Risberg 99 Lag-USM Huddinge 20/8
24.09 -2,0 Kevin Duvert 98 SAYO Sollentuna 5/6
24.73 -3,3 Emil Winther 99 SAYO Sollentuna 5/6
25.51 2,0 Joel Djerf 78 VDM Sätra 15/5
26.38 -1,0 Hugo Jacobsson 99 Ölandsspelen Högby 17/7
28.07 1,7 Victor Gruber 02 Täby Open 4/9
28.37 -1,3 Teo Paganus 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
28.86 0,9 Hugo Liljegren 03 Huddingespelen 22/5
28.48 1,3 Esbjörn Eriksson 03 UDM Torneå 14/8
29.15 -0,8 Hugo Winther 04 Väsbyspelen 21/8
29.50 1,0 Erik Palmaer 03 Huddingespelen 22/5
29.88 -1,1 Sebastian Christenson 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
30.16 -0,7 Kalle Billing 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
30.75 0,9 John Bäck 06 Huddingespelen 22/5
30.99 -1,2 Rasmus Miller 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
31.30 -1,2 Lukas Ängelid 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
31.45 1,7 Hugo Olsson 02 Täby Open 4/9
31.56 -1,1 Oliver Lindstrand 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
31.73 -1,6 Valter Kjellberg 04 SAYO Sollentuna 5/6
32.10 -1,2 Leo Svanfeldt 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
32.54 -1,3 Christopher Lundberg 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
32.57 0,0 Viggo Fuxe Barkvall 07 Surbullespelen Norrköping 14/8
32.77 0,0 Joel Billing 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
32.96 -1,2 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
33.32 -0,7 Conor Hogan 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
33.40 -1,1 Joel Åhlin 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
34.57 -0,7 Leonardo Huayna Fernac 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
34.83 0,0 Jacob Semb-Josefson 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
35.10 -1,2 Lucas Källman 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
36.23 -0,7 Victor Lindstrand 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
36.30 1,0 Martin Bergström 08 Leksands Sparbanksspel 24/7
36.68 0,0 Jakob Bergström 06 Leksands Sparbanksspel 24/7
39.15 1,0 Edvin Wallner 07 Leksands Sparbanksspel 24/7
40.88 -1,2 Adam Liljegren 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
40.90 -1,2 Oskar Kruse 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
Medvind/okänd vind
23.76w 2,5 Staffan Risberg 99 JSM Hässleholm 6/8
24.94w 2,3 Filip Engström 01 Täby Open 4/9
26.25w 2,4 Magnus Lindblom 77 Vikinglinespelen Huddinge 10/8
39.69 Carl Grindange 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
42.55 Albin Opdahl 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
49.35 Joel Bäck 08 Eskilstuna Mini Games 2/7
300m
36.35 Edvin Hagberg 99 SM Mångkamp Falun 10/9
43.85 Victor Gruber 02 Väsbyspelen 21/8
51.65 Hugo Olsson 02 SAYO Sollentuna 5/6
52.77 Rasmus Miller 02 Väsbyspelen 21/8
400m
47.12 Benjamin Mullen 87 SM Sollentuna 27/8
50.60 Edvin Hagberg 99 UNM Mångkamp Huddinge 11/6
51.88 Emil Winther 99 Uppsalaspelen 11/6
51.88 Kevin Duvert 98 JSM Hässleholm 5/8
52.16 Joel Norling 98 SAYO Sollentuna 3/6
53.90 Adam Westermark 98 SAYO Sollentuna 3/6
56.26 Magnus Lindblom 77 Sommarspelen Stockholm/S 18/8
71.05 John Bäck 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
74.02 Simon Lindström 07 Väsbyspelen 21/8
74.62 Jakob Lennermark 07 Täby Open 3/9
77.60 Jakob Bergström 06 Leksands Sparbanksspel 23/7
80.12 Gustav Palmaer 07 Täby Open 3/9
84.20 Martin Bergström 08 Leksands Sparbanksspel 23/7
85.45 Lowe Barkvall 06 Täby Open 3/9
86.16 William Strömberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
86.86 Edvin Wallner 07 Täby Open 3/9
88.20 Edgar Micaux Obol 08 Täby Open 4/9
89.15 Gustav Snis 07 Täby Open 3/9
90.97 Liam Öström 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
91.04 Elias Hovmöller 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
91.07 Levi Back 08 Täby Open 4/9
92.03 Linus Hedman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
92.65 Baran Erkan 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
93.11 Linus Edwards 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
95.06 Colin Rosén 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
95.64 Albin Opdahl 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
96.95 Oscar Torstensson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
97.16 Felix Dyberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
97.37 Erik Holmberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
98.18 Simon Ruthner 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
98.52 Alex Hessle 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
98.58 Isidor Palo Söderberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
99.43 Oskar Ahlstrand 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
99.65 Joel Bäck 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
100.34 Milo Turner 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
100.52 Kian Farzad 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
100.58 Alfred Lindbäck 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
101.04 Valter Johansson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
101.33 Otto Bernström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
101.80 Wiggo Tunebro 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
102.12 Bo Gustavsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
102.23 Viktor Berg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
102.74 Loke Trepte 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
103.47 Petter Pauli 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
103.98 Alvar Nyström 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
104.25 Liam Malmström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
104.72 Elis Björk 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
105.06 Emil Mild 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
105.17 Simon Hagbert 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
105.28 Isak Gündogdu Wigman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
105.79 Joakim Forsmark 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
106.02 Viggo Blomqvist 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
106.05 Otto Ståhlgren 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
106.97 Dennis Omazic 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
107.27 Einar Berndtson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
107.46 Tim Ericsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
110.14 Oliver Andersen 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
110.75 Axel Falk 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
112.80 Rio Baburin 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
112.84 Jonathan Sundström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
114.43 Charlie Börjesson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
114.92 Gabriel Fernandez Eriksson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
116.22 Axel Ahnén 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
119.74 Jack Forssmed 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
119.78 Alex Sundqvist 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
119.82 Leo Stambro 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
120.44 Charlie Lekås 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
121.22 Gustav Widerberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
123.15 Tristan Back 10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
123.15 Simon Johansson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
129.68 Ludvig Håkansson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
136.17 Hugo Lassander 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
600m
1:28.31 Adam Westermark 98 Udda grenars kväll Enskede 17/8
1:43.83 Elias Engström 04 Huddingespelen 21/5
1:52.45 Erik Palmaer 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
1:52.49 Hugo Winther 04 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
1:53.16 Conor Hogan 04 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
1:53.99 Kalle Billing 04 Ystadspelen 24/7
1:54.51 Lowe Barkvall 06 Huddingespelen 22/5
1:55.91 Valter Kjellberg 04 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
1:56.23 Fredrik Frunk 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
1:58.04 John Bäck 06 Täby Open 3/9
1:59.15 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
2:01.97 Christopher Lundberg 03 SAYO Sollentuna 4/6
2:02.72 Joel Billing 06 Ystadspelen 24/7
2:03.75 Lukas Ängelid 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:05.52 Viggo Fuxe Barkvall 07 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:08.08 Leonardo Huayna Fernac 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:08.21 Jacob Semb-Josefson 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:08.66 Simon Lindström 07 Gurkspelen Västerås 30/7
2:08.70 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:09.07 Jakob Bergström 06 Täby Open 3/9
2:11.01 Esbjörn Eriksson 03 Stockholmskampen Hässelby 1/6
2:11.10 Gustav Palmaer 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:11.54 Jakob Lennermark 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:12.91 Victor Lindstrand 04 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
2:15.84 Vide Jansson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:16.39 Liam Dovander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:16.40 Arvid Tiberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:17.54 Vincent Källström 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:19.66 Arvid Ekehov 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:19.98 Elias Bolander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:20.67 Neo Holgersson 06 Täby Open 3/9
2:21.08 Rocky Baburin 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:23.59 Carl Lindgren 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:24.06 Adam Liljegren 06   Gurkspelen Västerås 30/7
2:24.59 Victor Lindstrand 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:24.96 Daniel Opdahl 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
2:25.23 Ludvig Ellgren 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:26.07 Erik Håkansson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:26.69 Joar Eriksson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:30.05 Gustav Snis 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:31.52 Benedikt Thorsteinsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:32.17 Vidar Kjellsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:39.09 Jakob Fryklund Nilsagård 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:42.65 Ludvig Sundström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2:52.37 Frans Leander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5:14.87 Liam Sjöberg 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
800m
1:47.90 Andreas Almgren 95 Hengelo NED 22/5
1:50.20 Johan Eriksson 88 Scandinavian Milers Club Göteborg/S 13/8
1:53.35 Tim Sundström 89 Karlstad GP 27/7
1:53.48 Johan Henningsson 90 Sollentuna GP 28/6
1:54.06 Martin Hammar 95 Huddingespelen 21/5
1:55.17 Joel Norling 98 Bauhausgalan Stockholm/S 15/6
1:56.18 Edvin Hagberg 99 Sollentuna GP 28/6
1:57.47 Erik Widing 87 Huddingespelen 21/5
1:57.81 Dennis Wikström-Roos 93 Scandinavian Milers Club Göteborg/S 13/8
1:59.29 Kevin Duvert 98 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
2:01.79 Adam Westermark 98 SM Sollentuna 27/8
2:08.64 Magnus Lindblom 77 Nynässpelen 21/8
2:20.01 Alexander Anderson 02 SAYO Sollentuna 4/6
2:26.08 Victor Gruber 02 Täby Open 3/9
2:29.10 Marcus Grindange 72 Märsta 6/6
2:41.21 Sebastian Christenson 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2:47.72 Oliver Lindstrand 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2:59.05 Leo Svanfeldt 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
3:01.69 John Bäck 06 Måndagstävling Visby 25/7
1000m
2:39.36 Edvin Hagberg 99 SM Mångkamp Falun 11/9
1500m
3:45.16 Tim Sundström 89 Sollentuna GP 28/6
3:51.84 Amanuel Gergis 96 Sollentuna GP 28/6
3:56.00 Daniel Lundgren 85 Sommarspelen Stockholm/S 18/8
3:58.93 Erik Widing 87 SAYO Sollentuna 5/6
4:02.22 Joel Norling 98 SM Sollentuna 26/8
4:07.25 Martin Hammar 95 SAYO Sollentuna 5/6
4:23.90 Edvin Hagberg 99 UNM Mångkamp Huddinge 12/6
4:42.43 Alexander Andersson 02 Bauhaus Youth Stockholm/S 17/6
5:00.92 Kevin Duvert 98 JDM Mångkamp Sätra 15/5
5:14.29 Elias Engström 04 Väsbyspelen 21/8
5:29.10 Lowe Barkvall 06 Väsbyspelen 21/8
2000m
6:32.65 Alexander Anderson 02 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
7:18.75 Sebastian Christenson 02 Huddingespelen 22/5
8:20.64 Leo Svanfeldt 02 SAYO Sollentuna 5/6
3000m
8:16.82 Amanuel Gergis 96 Karlstad GP 27/7
8:23.07 Erik Widing 87 SAYO Sollentuna 3/6
5000m
14:29.57 Amanuel Gergis 96 JSM Hässleholm 5/8
14:30.24 Napoleon Solomon 94 JSM Hässleholm 5/8
16:39.12 Gunnar Hirschfeldt 78 Enhörna Challenge 6/7
10000m
34:46.83 Gunnar Hirschfeldt 78 ALJ Open Stockholm/S 17/9
Halvmarathon
1:29:39 Marcus Grindange 72 Stockholm Halvmarathon 10/9
1:39:15 Björn Olander 66 Stockholm Halvmarathon 10/9
Marathon
3:39.22 Björn Olander 66 Vintermaran Stockholm 5/11
400m hinder
1:32.59 Martin Bergström 08 Leksands Sparbanksspel 24/7
1:32.82 Edvin Wallner 07 Leksands Sparbanksspel 24/7
800m hinder
2:41.62 Elias Engström 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
2:41.82 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
2:49.32 Conor Hogan 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
2:55.79 Fredrik Frunk 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
2:58.25 Teo Paganus 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
3:06.28 Christopher Lundberg 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
1000m hinder
3:47.4m Jonathan Wikström 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
3:48.0m John Bäck 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
3:55.9m Lowe Barkvall 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4:13.3m Jonathan Edberg 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4:19.3m Joel Billing 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4:21.6m Neo Holgersson 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4:35.5m Adam Liljegren 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
2000m hinder
5:45.22 Napoleon Solomon 94 JSM Hässleholm 7/8
7:19.03 Adam Westermark 98 Svealandsserien Gävle 22/5
7:48.50 Emil Winther 99 Lag-USM Huddinge 20/8
3000m hinder
8:52.86 Daniel Lundgren 85 Palo Alto CA Usa 1/5
8:59.07 Napoleon Solomon 94 SM Sollentuna 27/8
40m häck
10.66 0,0 Edvin Wallner 07 Leksands Sparbanksspel 24/7
50m häck
10.99 0,0 Leksands Sparbanksspel 23/7
60m häck 76.2 cm (P13 - P12)
10.41 -0,5 Hugo Liljegren 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
10.44 0,3 Hugo Winther 04 Uppsalaspelen 11/6
10.52 -0,5 Erik Palmaer 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
11.35 0,0 Joel Billing 06 Väsbyspelen 21/8
11.59 0,0 Jonathan Edberg 06 Väsbyspelen 21/8
11.64 -1,3 John Bäck 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
11.65 2,0 Conor Hogan 04 Danderyds Ungdomsspel 15/5
12.62 -0,6 Lucas Källman 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
12.76 -0,4 Jacob Semb-Josefson 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
13.11 -0,6 Oskar Kruse 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
13.75 0,0 Victor Lindstrand 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
15.05 -1,3 Jakob Bergström 06 Väsbyspelen 21/8
15.63 -0,4 Adam Liljegren 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
80m häck 84.0 cm (P15 - P14)
15.17 1,3 Oliver Lindstrand 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
15.68 -1,2 Rasmus Miller 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
15.93 1,3 Victor Gruber 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
17.19 -1,2 Leo Svanfeldt 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
18.41 1,1 Hugo Olsson 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
110m häck
20.05 1,2 Staffan Risberg 99 Svealandsserien Gävle 22/5
Medvind/okänd vind
16.82w 2,1 Kevin Duvert 98 JDM Mångkamp Sätra 15/5
110m häck 91.4 cm (P17)
15.42 0,1 Staffan Risberg 99 Lag-USM Huddinge 20/8
15.77 -0,6 Edvin Hagberg 99 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
200m häck 68.0 cm (P13)
32.81 Hugo Winther 04 Väsbyspelen 20/8
33.81 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
33.98 John Bäck 06 Väsbyspelen 20/8
34.63 Teo Paganus 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
37.24 Fredrik Frunk 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
38.18 Christopher Lundberg 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
200m häck 76.2 cm (P12)
34.22 Hugo Winther 04 Sommarspelen Kristianstad 6/7
300m häck 84.0 cm (P17)
39.38 Edvin Hagberg 99 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
400m häck
51.83 Benjamin Mullen 87 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
Höjd
1.89 Edvin Hagberg 99 UNM Mångkamp Huddinge 11/6
1.86 Kevin Duvert 98 JDM Mångkamp Sätra 14/5
1.67 Erik Dahlberg 02 Huddingespelen 21/5
1.60 Filip Nyström 00 Täby Open 4/9
1.43 Emil Holm 01 SAYO Sollentuna 5/6
1.42 Valter Kjellberg 04 Danderyds Ungdomsspel 15/5
1.38 Sebastian Christenson 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
1.38 Erik Palmaer 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
1.34 Elias Engström 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
1.34 Oliver Lindstrand 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
1.34 Kalle Billing 04 Väsbyspelen 21/8
1.32 Jan de Besche 50 VDM Sätra 15/5
1.31 Hugo Winther 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
1.30 Hugo Olsson 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
1.27 John Bäck 06 SAYO Sollentuna 4/6
1.27 Lukas Ängelid 05 SAYO Sollentuna 4/6
1.26 Lucas Källman 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
1.24 Jonathan Edberg 06 Täby Open 3/9
1.23 Rocky Baburin 06 SAYO Sollentuna 4/6
1.23 Anton Kull 04 SAYO Sollentuna 4/6
1.18 Joel Billing 06 SAYO Sollentuna 4/6
1.18 Christopher Lundberg 03 SAYO Sollentuna 4/6
1.15 Conor Hogan 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
1.13 Joel Åhlin 04 SAYO Sollentuna 4/6
1.12 Fredrik Frunk 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
1.12 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
1.12 Teo Paganus 03 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
1.10 Lowe Barkvall 06 Täby Open 3/9
1.05 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
1.03 Oskar Kruse 06 SAYO Sollentuna 4/6
1.01 Carl Grindange 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
1.00 Jakob Bergström 06 Täby Open 3/9
0.98 Lucas Gunell 06 SAYO Sollentuna 4/6
0.70 Martin Bergström 08 Leksands Sparbanksspel 23/7
Stav
3.95 Edvin Hagberg 99 Sommarhoppet Sollentuna 26/6
3.65 Kevin Duvert 98 JDM Mångkamp Sätra 15/5
3.45 Gustav Kullman 96 Sommarhoppet Sollentuna 26/6
2.87 Erik Dahlberg 02 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
2.31 Rasmus Miller 02 Väsbyspelen 21/8
2.12 Erik Palmaer 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
2.11 Hugo Liljegren 03 Väsbyspelen 21/8
2.04 Hugo Winther 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
1.92 Oliver Lindstrand 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
1.82 Teo Paganus 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
1.44 Kalle Billing 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
1.30 Simon Thörnqvist 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
1.10 Joel Billing 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
1.10 Jonathan Edberg 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
1.10 Jonathan Wikström 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
0.90 Lucas Källman 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
Längd
6.19 0,1 Edvin Hagberg 99 UNM Mångkamp Huddinge 11/6
6.09 1,9 Giovanni Inostroza 97 Svealandsserien Gävle 22/5
6.07 0,5 Kevin Duvert 98 JDM Mångkamp Sätra 14/5
5.52 1,3 Erik Åhliln 71 VNM Odense DEN 1/7
5.47 1,3 Hugo Jacobsson 99 Lag-USM Huddinge 20/8
4.52 1,3 Hugo Olsson 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
4.32 1,6 Karl Ludvik 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
4.28 1,1 Sebastian Christenson 02 Huddingespelen 22/5
3.93 1,9 Leon Wahlqvist 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
Medvind/okänd vind
4.63w 2,6 Hugo Olsson 02 Täby Open 3/9
6.27w 2,2 Edvin Hagberg 99 UNM Mångkamp Huddinge 11/6
4.37w 2,3 Sebastian Christenson 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
3.64w 3,3 Emil Holm 01 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
Längd med zon
4.64 0,0 Hugo Winther 04 Väsbyspelen 21/8
4.49 -0,5 Hugo Liljegren 03 Huddingespelen 22/5
4.36 1,0 John Bäck 06 Huddingespelen 21/5
4.28 -0,5 Kalle Billing 04 Ystadspelen 24/7
4.21 0,0 Jonathan Edberg 06 Väsbyspelen 20/8
4.15 0,3 Valter Kjellberg 04 SAYO Sollentuna 5/6
4.05 0,0 Esbjörn Eriksson 03 Väsbyspelen 21/8
4.02 -0,7 Elias Engström 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
3.87 0,5 Simon Lindström 07 Väsbyspelen 20/8
3.84 0,9 Martin Sjödin 04 SAYO Sollentuna 5/6
3.74 0,5 Jonathan Wikström 06 Huddingespelen 21/5
3.68 1,7 Arvid Tiberg 07 Brommaspelen Sätra  28/8
3.66 -3,1 Conor Hogan 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
3.52 1,8 Lowe Barkvall 06 Huddingespelen 21/5
3.47 -1,3 Joel Åhlin 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
3.44 1,4 Gustav Snis 07 Väsbyspelen 20/8
3.35 0,5 Marcus Liberman 06 Huddingespelen 21/5
3.23 -1,4 Jakob Bergström 06 Leksands Sparbanksspel 23/7
3.17 1,5 Erik Håkansson 07 Brommaspelen Sätra  28/8
3.13 -0,9 Leonardo Huayna Fernac 04 Surbullespelen Norrköping 13/8
3.07 0,2 Daniel Opdahl 06 Väsbyspelen 20/8
3.01 -0,3 Vincent Wettergren 05 SAYO Sollentuna 5/6
3.01 0,0 Martin Bergström 08 Leksands Sparbanksspel 23/7
2.99 0,0 Edvin Wallner 07 Leksands Sparbanksspel 23/7
2.92 0,0 Edgar Micaux Obol 08 Huddingespelen 22/5
2.91 -1,7 Melvin  Nilsson 07 Kringelspelen Södertälje 6/6
2.80 0,2 Joel Bäck 08 Huddingespelen 22/5
2.71 0,2 William Ouchterlony 07 Brommaspelen Sätra  28/8
2.70 -0,5 Noel Nilsson 09 Kringelspelen Södertälje 6/6
Medvind/okänd vind
4.51 Teo Paganus 03 Täby Open 4/9
4.39w 3,2 Hugo Winther 04 SAYO Sollentuna 5/6
4.27w 4,6 Jonathan Edberg 06 SAYO Sollentuna 5/6
4.02 Simon Lindström 07 Täby Open 3/9
3.94w 5,2 Joel Billing 06 SAYO Sollentuna 5/6
3.87 Axel Lekander 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.81 Lukas Ängelid 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.74 Daniel Sackey 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.73 Christopher Lundberg 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
3.68 Jacob Semb-Josefson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.60 Lucas Källman 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.55 Liam Dovander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.52 Vide Jansson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.51 Tim Nykvist 06 Täby Open 4/9
3.50 Jonathan Johansson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.48 Jacob Åhlin 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
3.47w 2,3 Marcus Liberman 06 Huddingespelen 21/5
3.47 Oskar Kruse 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
3.46 Joel Kjellsson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.41 Simon Thörnqvist 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.38 Rocky Baburin 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.35 Karl Thilers 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.35 Jakob Bergström 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
3.30 Viggo Fuxe Barkvall 07 Surbullespelen Norrköping 14/8
3.29 Erik Håkansson 07 Tyresö Ungdomsspel 6/6
3.28 Ludvig Ellgren 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.26 Daniel Opdahl 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
3.24 Vincent Källström 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
3.18 Martin Bergström 08 Eskilstuna Mini Games 2/7
3.15 Elias Hovmöller 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.15 Jakob Lennermark 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.10 Joshua Hedenskog 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.09 Carl Grindange 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
3.08 Edvin Wallner 07 Täby Open 3/9
3.06 Edgar Micaux Obol 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.05 Liam Öström 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.04 Ludwig Engde 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.04 Joar Eriksson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.02 Wiggo Tunebro 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.01 Frans Levin 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.97 Joel Bäck 08 Eskilstuna Mini Games 2/7
2.94 Gustav Malmunger 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.92 Colin Rosén 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.91 Oskar Arrhén 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.91 Gustav E Fransson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.90 Omar Azerkan 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.90 Levi Back 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.89 Viktor Hedlund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.87 Ludvig Sundström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.86 Adam Liljegren 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
2.85 Arvid Ekehov 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.84 Noa Nordstrand 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.82 Neo Holgersson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.82 Erik Holmberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.82 Albin Möller 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.77 Elias Lindmark 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.76 Simon Hagbert 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.76 Benedikt Thorsteinsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.74 Oskar Ahlstrand 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.74 Linus Hedman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.73 Dennis Omazic 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.71 Milo Turner 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.70 Kian Farzad 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.70 Vidar Kjellsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.69 Algot Riis 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.66 Gustaf Blomberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.65 Linus Edwards 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.65 Iker Lundström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.65 Anton Thonfors 08 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
2.63 Petter Pauli 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.62 Valter Johansson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.61 Oliver Carlsson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.61 Baran Erkan 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.61 Vincent Källström 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.61 Frans Leander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.61 William Strömberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.60 Carl Lindgren 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.57 Joakim Forsmark 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.55 Emil Mild 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.54 Viktor Berg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.51 Theo Bergqvist 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.51 Einar Berndtson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.50 Isak Gündogdu Wigman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.50 Gustav Larsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.50 Alex Sundqvist 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.50 Jonathan Sundström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.49 Jakob Fryklund Nilsagård 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.49 Oscar Torstensson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.44 Alex Hessle 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.44 Loke Trepte 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.42 Isidor Palo Söderberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.40 Tim Ericsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.40 Charlie Lekås 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.40 Otto Ståhlgren 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.38 Albin Opdahl 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
2.37 Liam Malmström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.35 Lukas Potter 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.34 Ludvig Håkansson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.32 Otto Bernström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.30 Axel Falk 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.30 Simon Johansson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.25 Simon Ruthner 08 Täby Open 4/9
2.24 Elis Björk 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.24 Viggo Blomqvist 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.24 Felix Dyberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.23 Tristan Back 10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.19 Oliver Andersen 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.18 Charlie Börjesson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.17 Axel Ahnén 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.17 Liam Sjöberg 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.16 Jack Forssmed 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.16 Alvar Nyström 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.15 Alfred Lindbäck 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.10 Leo Stambro 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.07 Gustav Widerberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.00 Gabriel Fernandez Eriksson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.00 Hugo Lassander 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.98 Rio Baburin 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1.45 Bo Gustavsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Tresteg
11.79 0,5 Kevin Duvert 98 Svealandsserien Gävle 22/5
Tresteg med zon
9.76 1,5 Hugo Winther 04 Sommarspelen Kristianstad 6/7
8.45 0,0 John Bäck 06 Huddingespelen 21/5
Medvind/okänd vind
9.51 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
9.50 Teo Paganus 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
8.70 John Bäck 06 Väsbyspelen 20/8
8.61 Kalle Billing 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
8.36 Valter Kjellberg 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
8.28 Martin Sjödin 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
8.20 Fredrik Frunk 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
8.19 Christopher Lundberg 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
7.90 Conor Hogan 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
7.24 Victor Lindstrand 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
Kula
13.07 Fredrik Hallinder 88 Castorama Sollentuna/E 17/9
12.81 Stellan Back 75 SAYO Sollentuna 3/6
11.55 Lukas Björninger 00 Castorama Sollentuna/E 17/9
10.17 Christoffer Hagren 95 Castorama Sollentuna/E 15/9
9.04 Edvin Hagberg 99 Castorama Sollentuna/E 15/9
6.58 Emil Holm 01 Castorama Sollentuna/E 17/9
5.10 Karl Ludvik 02 Castorama Sollentuna/E 17/9
Kula 6.0 kg (P19)
13.58 Lukas Björninger 00 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
11.38 Kevin Duvert 98 JDM Mångkamp Sätra 14/5
Kula 5.0kg (P17)
15.50 Lukas Björninger 00 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
11.60 Edvin Hagberg 99 UNM Mångkamp Huddinge 11/6
Kula 4.0 kg (P15 - P14)
10.89 Karl Ludvik 02 Vårkastet Bålsta 28/5
9.62 Emil Holm 01 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
8.04 Victor Gruber 02 Täby Open 4/9
7.27 Olov Larsson 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
6.57 Hugo Olsson 02 Täby Open 4/9
5.86 Leon Wahlqvist 02 Surbullespelen Norrköping 14/8
5.61 Oliver Lindstrand 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
Kula 4.0 kg (M75)
7.89 Bo Sundström 40 VSM Söderhamn 23/7
Kula 3.0 kg (P13 - P12)
11.27 Teo Paganus 03 Täby Open 3/9
9.61 Erik Palmaer 03 Öresundsspelen Helsingborg 10/7
9.04 Hugo Winther 04 Täby Open 3/9
9.02 Fredrik Frunk 03 Väsbyspelen 20/8
8.30 Esbjörn Eriksson 03 Väsbyspelen 20/8
8.07 Hugo Liljegren 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
6.04 Valter Kjellberg 04 Täby Open 3/9
5.95 Kalle Billing 04 Huddingespelen 21/5
Kula 2.0 kg (P10 - P11)
8.73 Jonathan Edberg 06 Väsbyspelen 21/8
7.69 Lukas Ängelid 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
7.63 Leo Axelsson 06 Väsbyspelen 21/8
7.61 Oscar Möller 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.54 Marcus Liberman 06 SAYO Sollentuna 4/6
7.46 Gustav E Fransson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.45 Rocky Baburin 06 SAYO Sollentuna 4/6
7.36 Joel Billing 06 Väsbyspelen 21/8
7.10 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 14/8
6.93 Liam Dovander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.92 Daniel Opdahl 06 Surbullespelen Norrköping 14/8
6.84 Joel Åhlin 04 SAYO Sollentuna 4/6
6.52 Joel Kjellsson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.45 Simon Lindström 07 Gurkspelen Västerås 30/7
6.40 Oskar Kruse 06 SAYO Sollentuna 4/6
6.38 Jonathan Johansson 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.31 Gustaf Blomberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.91 Ludvig Ellgren 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.80 Karl Thilers 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.74 Jakob Bergström 06 Leksands Sparbanksspel 23/7
5.70 Algot Riis 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.68 Axel Lekander 05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.23 John Bäck 06 SAYO Sollentuna 4/6
5.17 Jakob Fryklund Nilsagård 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.13 Elias Bolander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5.06 Melvin  Nilsson 07 Kringelspelen Södertälje 6/6
4.99 William Strömberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.98 Hugo Ahnén 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.96 Martin Bergström 08 Leksands Sparbanksspel 23/7
4.87 Lucas Gunell 06 SAYO Sollentuna 4/6
4.86 Simon Hagbert 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.85 Frans Levin 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.84 Simon Linder 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.84 Anton Thonfors 08 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
4.77 Elias Lindmark 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.77 Liam Öström 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.70 Joel Bäck 08 Eskilstuna Mini Games 2/7
4.59 Jakob Lennermark 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.58 Gustav Palmaer 07 Huddingespelen 21/5
4.56 Oliver Carlsson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.51 Arvid Tiberg 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.50 Vidar Kjellsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.44 Gustav Malmunger 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.43 Iker Lundström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.42 Arvid Ekehov 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.39 Elias Hovmöller 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.39 Erik Håkansson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.39 Noa Nordstrand 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.35 Oscar Torstensson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.35 Hugo Åkerman Nordling 06 SAYO Sollentuna 4/6
4.32 Benedikt Thorsteinsson 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.26 Linus Edwards 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.26 Colin Rosén 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.17 Levi Back 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.16 Baran Erkan 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.14 Valter Johansson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.12 Gustav Snis 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4.10 Frans Leander 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.89 Albin Möller 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.88 Albin Opdahl 09 East Sweden Games Linköping 4/6
3.82 Viktor Hedlund 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.78 Edgar Micaux Obol 08 Huddingespelen 22/5
3.74 Wiggo Tunebro 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.71 Ludvig Sundström 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.67 Ludwig Engde 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.66 Carl Grindange 09 Eskilstuna Mini Games 2/7
3.58 Isak Gündogdu Wigman 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.57 Erik Holmberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.44 Liam Sjöberg 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.37 Einar Berndtson 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.35 Petter Pauli 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.28 William Ouchterlony 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.18 Oskar Arrhén 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.09 Alex Hessle 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.09 Isidor Palo Söderberg 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3.06 Theo Bergqvist 07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.88 Joakim Forsmark 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2.68 Alvar Nyström 08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Diskus
42.99 Stellan Back 75 SAYO Sollentuna 3/6
38.47 Fredrik Hallinder 88 Castorama Sollentuna/E 17/9
33.12 Lukas Björninger 00 Castorama Sollentuna/E 17/9
29.55 Edvin Hagberg 99 Castorama Sollentuna/E 15/9
28.16 Håkan Larsson 67 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
25.88 Christoffer Hagren 95 Castorama Sollentuna/E 15/9
25.17 Emil Holm 01 Castorama Sollentuna/E 17/9
22.80 Magnus Ingvarsson 70 VDM Huddinge 14/5
18.30 Tom Johansson 67 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
14.34 Karl Ludvik 02 Castorama Sollentuna/E 17/9
Diskus 1.75 kg (P19)
37.50 Lukas Björninger 00 Elfte Turebergskastet Sollentuna/E 8/9
32.50 Kevin Duvert 98 JDM Mångkamp Sätra 15/5
28.90 Felix Gluhak 97 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
Diskus 1.5 kg (P17)
46.10 Lukas Björninger 00 Fjortonde Turebergskastet Sollentuna/E 17/9
39.15 Edvin Hagberg 99 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
30.67 Emil Holm 01 Elfte Turebergskastet Sollentuna/E 8/9
Diskus 1.0 kg (P15 - P14)
40.83 Emil Holm 01 Fjortonde Turebergskastet Sollentuna/E 17/9
38.75 Karl Ludvik 02 SAYO Sollentuna/E 4/6
26.18 Alex Johansson 01 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
22.05 Erik Dahlberg 02 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
21.51 Hugo Olsson 02 Väsbyspelen 21/8
19.33 Rasmus Miller 02 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
18.01 Victor Gruber 02 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
Diskus 1.0 kg (M75)
23.14 Bo Sundström 40 VSM Söderhamn 22/7
Diskus 0.6 kg (P13 - P12)
36.34 Fredrik Frunk 03 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
33.97 Teo Paganus 03 Elfte Turebergskastet Sollentuna/E 8/9
30.96 Erik Palmaer 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
27.01 Esbjörn Eriksson 03 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
25.63 Hugo Winther 04 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
19.30 Hugo Liljegren 03 Huddingespelen 21/5
18.44 Jacob Åhlin 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
17.23 Victor Lindstrand 04 Surbullespelen Norrköping 14/8
16.40 Viktor Sandström 03 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
15.44 Elias Engström 04 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
14.57 Conor Hogan 04 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
13.72 Edvin Olsson 03 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
12.48 Jacob Rappe 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
12.37 Christopher Lundberg 03 Surbullespelen Norrköping 14/8
12.10 Valter Kjellberg 04 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
11.99 Adam Chrifi 08 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
9.36 Levi Back 08 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
7.48 Alexander Gottnersson 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga
39.65 Stellan Back 75 Hellaskastet Sätra 7/5
33.29 Christoffer Hagren 95 Castorama Sollentuna/E 15/9
26.73 Fredrik Hallinder 88 Castorama Sollentuna/E 17/9
26.01 Edvin Hagberg 99 Castorama Sollentuna/E 15/9
19.20 Lukas Björninger 00 Castorama Sollentuna/E 17/9
19.14 Karl Ludvik 02 Castorama Sollentuna/E 17/9
17.17 Emil Holm 01 Castorama Sollentuna/E 17/9
Slägga 5.0 kg (P17)
37.17 Edvin Hagberg 99 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
20.35 Filip Nyström 00 Lag-USM Huddinge 20/8
Slägga 4.0 kg (P15 - P14)
48.22 Karl Ludvik 02 Halloweenkastet Västerås 29/10
27.20 Emil Holm 01 Halloweenkastet Västerås 29/10
18.58 Rasmus Miller 02 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
18.48 Victor Gruber 02 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
17.42 Erik Dahlberg 02 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
11.64 Leo Svanfeldt 02 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
11.19 Hugo Olsson 02 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Slägga 4.0 kg (M75)
20.01 Bo Sundström 40 VSM Söderhamn 23/7
Slägga 3.0 kg (P13 - P12)
30.46 Fredrik Frunk 03 Halloweenkastet Västerås 29/10
23.97 Hugo Liljegren 03 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
22.40 Viktor Sandström 03 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
21.34 Hugo Winther 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
21.22 Erik Palmaer 03 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
18.08 Teo Paganus 03 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
17.15 Max Lind 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
16.08 Esbjörn Eriksson 03 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
15.62 Jacob Åhlin 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
14.73 Jacob Semb-Josefson 06 Väsbyspelen 21/8
13.60 Victor Lindstrand 04 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
12.26 Edvin Olsson 03 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
12.12 Leo Axelsson 06 Väsbyspelen 21/8
11.64 Kalle Billing 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
11.64 Elias Engström 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
10.89 Conor Hogan 04 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
8.85 Christopher Lundberg 03 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
8.02 Alexander Gottnersson 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (P8)
7.95 Adam Chrifi 08 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
6.83 Carl Grindange 09 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
6.53 Levi Back 08 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut
62.20 Stellan Back 75 Täby Open 4/9
45.34 Stefan Borensjö 79 VDM Sätra 14/5
43.33 Edvin Hagberg 99 Castorama Sollentuna/E 15/9
40.54 Fredrik Hallinder 88 Castorama Sollentuna/E 17/9
40.50 Christoffer Hagren 95 Castorama Sollentuna/E 15/9
39.39 Tor Opdahl 80 Vårkastet Bålsta 28/5
34.17 Lukas Björninger 00 Castorama Sollentuna/E 17/9
30.56 Magnus Ingvarsson 70 VDM Huddinge 14/5
22.93 Emil Holm 01 Castorama Sollentuna/E 17/9
19.78 Karl Ludvik 02 Castorama Sollentuna/E 17/9
Spjut 700 g (P17)
50.34 Edvin Hagberg 99 UNM Mångkamp Huddinge 12/6
Spjut 500 g (M75)
19.21 Bo Sundström 40 VSM Söderhamn 23/7
Spjut 600 g (P15 - P14)
43.86 Karl Ludvik 02 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
40.61 Alex Johansson 01 Gurkspelen Västerås 31/7
24.56 Emil Holm 01 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
23.11 Hugo Olsson 02 SAYO Sollentuna 5/6
20.13 Rasmus Miller 02 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
19.62 Oliver Lindstrand 02 SAYO Sollentuna 5/6
15.98 Victor Gruber 02 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
13.15 Leo Svanfeldt 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
10.58 Olov Larsson 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
10.45 Leon Wahlqvist 02 Surbullespelen Norrköping 13/8
Spjut 400 g (P13 - P12)
35.36 Fredrik Frunk 03 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
33.28 Teo Paganus 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
29.30 Erik Palmaer 03 SAYO Sollentuna 4/6
26.10 Esbjörn Eriksson 03 Huddingespelen 21/5
23.12 Hugo Winther 04 SAYO Sollentuna 4/6
23.01 Martin Sjödin 04 SAYO Sollentuna 4/6
21.35 Victor Lindstrand 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
19.71 Conor Hogan 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
19.25 Joel Billing 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
19.02 Valter Kjellberg 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
18.50 Kalle Billing 04 Stockholmskampen Hässelby 1/6
17.97 Daniel Opdahl 06 Eskilstuna Mini Games 2/7
17.80 Joel Åhlin 04 SAYO Sollentuna 4/6
17.30 Christopher Lundberg 03 Surbullespelen Norrköping 13/8
16.94 Oskar Kruse 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
16.88 Hugo Liljegren 03 Huddingespelen 21/5
16.72 Viktor Sandström 03 SAYO Sollentuna 4/6
16.54 Jacob Åhlin 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
15.36 Jonathan Wikström 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
14.94 Simon Thörnqvist 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
14.08 Jacob Rappe 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
14.00 Marcus Liberman 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
13.65 Lucas Källman 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
13.24 Jonathan Edberg 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
13.08 Hannes Arhammar Pakarinen 02 SAYO Sollentuna 4/6
11.69 Adam Liljegren 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
11.24 Carl Grindange 09 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
10.40 Levi Back 08 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
9.53 Edvin Olsson 03 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
9.41 Adam Chrifi 08 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
9.35 Alexander Gottnersson 06 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
9.07 Lowe Barkvall 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
7.44 Omar Azerkan 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
6.95 John Bäck 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
6.48 Neo Holgersson 06 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
Vikt 15.88 kg (M35 - M45)
12.52 Stellan Back 75 VSM Söderhamn 22/7
Vikt 7.26 kg (M75)
7.77 Bo Sundström 40 VSM Söderhamn 22/7
Boll
35.10 Daniel Opdahl 06 Täby Open 4/9
33.61 Lucas Källman 06 Täby Open 3/9
31.52 Jonathan Edberg 06 Täby Open 3/9
29.13 Lukas Ängelid 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
28.01 Joel Billing 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
27.65 Jacob Åhlin 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
27.59 Jonathan Wikström 06 Huddingespelen 21/5
26.33 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 13/8
24.78 Rocky Baburin 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24.50 Marcus Liberman 06 Huddingespelen 21/5
24.05 Simon Thörnqvist 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
22.94 Jacob Semb-Josefson 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
22.27 Joel Bäck 08 Tyresö Ungdomsspel 6/6
20.91 Ludvig Ellgren 07 Västra Mälardalsspelen Köping 19/6
19.75 Jakob Bergström 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
19.73 Simon Lindström 07 Täby Open 3/9
19.38 Oskar Kruse 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
19.05 Martin Bergström 08 Täby Open 4/9
18.73 Albin Opdahl 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18.26 Carl Grindange 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18.20 Arvid Tiberg 07 Täby Open 3/9
18.03 Lowe Barkvall 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17.82 Neo Holgersson 06 Täby Open 3/9
17.80 Leo Axelsson 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17.56 Viggo Fuxe Barkvall 07 Surbullespelen Norrköping 13/8
17.36 Ludvig Håkansson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17.29 Joar Eriksson 07 Tjalvespelen Norrköping 11/6
17.22 Levi Back 08 Täby Open 4/9
16.48 Omar Azerkan 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
16.39 Edgar Micaux Obol 08 Täby Open 4/9
16.15 Vincent Källström 06 Surbullespelen Norrköping 13/8
16.12 Liam Malmström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15.73 Otto Bernström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15.05 Jakob Lennermark 07 Täby Open 3/9
14.88 Tristan Back 10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.82 Axel Ahnén 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13.14 Gustav Snis 07 Täby Open 3/9
12.33 Felix Dyberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.24 Charlie Börjesson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12.22 Dennis Omazic 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.72 John Bäck 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.65 Milo Turner 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.50 Emil Mild 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.41 Alfred Lindbäck 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.20 Jonathan Sundström 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11.01 Simon Ruthner 08 Täby Open 4/9
10.91 Kian Farzad 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.65 Axel Falk 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.58 Tim Ericsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.55 Rio Baburin 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.51 Viggo Blomqvist 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.34 Gustav Widerberg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.33 Lukas Potter 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10.10 Simon Johansson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9.72 Alex Sundqvist 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9.45 Otto Ståhlgren 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9.38 Filip Hessle 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9.16 Oskar Ahlstrand 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.60 Charlie Lekås 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.26 Gustav Larsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8.16 Fabian Törnqvist 06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.98 Oliver Andersen 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.88 Bo Gustavsson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.74 Viktor Berg 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.69 Elis Björk 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7.29 Jack Forssmed 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.87 Gabriel Fernandez Eriksson 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6.34 Leo Stambro 09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Nerfboll
22.51 Jakob Bergström 06 Leksands Sparbanksspel 23/7
Tiokamp (P19)
5425 Kevin Duvert 98 JDM Mångkamp Sätra 14-15/5
Tiokamp (P18)
6374 Edvin Hagberg 99 UNM Mångkamp Huddinge 11-12/6
Tiokamp (P17)
6603 Edvin Hagberg 99 SM Mångkamp Falun 10-11/9
Stäng fönster