ÅRSBÄSTA STAFETT 2016 - MÄN/POJKAR Stäng fönster
Stafett 4x100m
Kevin Duvert 98 45.10 M
Staffan Risberg 99 Svealandsserien Gävle
Adam Westermark 98 22/5
Giovanni Inostroza 97
Stafett 4x400m
Edvin Hagberg 99 3:19.48 M
Johan Eriksson 88 Stafett-SM Stockholm/S
Benjamin Mullen 87 29/5
Dennis Wikström Roos 93
Stafett 4x800m
Tim Sundström 89 7:27.65 M
Martin Hammar 95 Stafett-SM Stockholm/S
Johan Eriksson 88 28/5
Andreas Almgren 95
Stafett 3x800m
Amanuel Gergis 96 5:42.88 M22
Joel Norling 98 Stafett-SM Stockholm/S
Martin Hammar 95 29/5
Stafett 4x100m
Hugo Jacobsson 99 45.87 P17
Staffan Risberg 99 Lag-USM Huddinge
Emil Winther 99 20/8
Edvin Hagberg 99
Stafett 1000m
Hugo Jacobsson 99 2:02.17 P17
Staffan Risberg 99 Stafett-SM Stockholm/S
Emil Winther 99 28/5
Edvin Hagberg 99
Stafett 3x800m
Alexander Andersson 02 7:24.18 P15
Sebastian Christenson 02 Stafett-DM Huddinge
Victor Gruber 02 13/9
Stafett 5x60m
Esbjörn Eriksson 03 39.30 P13
Fredrik Frunk 03 Stafett-DM Huddinge
Hugo Winther 04 13/9
Teo Paganus 03
Hugo Liljegren 03
Stafett 5x60m
Elias Engström 04 42.89 P12
Conor Hogan 04 Stockholmskampen del 4 Enskede
Kalle Billing 04 17/9
Max Lind 04
Hugo Winther 04
Stafett 5x60m
John Bäck 06 45.12 P11
Lucas Källman 06 Stafett-DM Huddinge
Lowe Fuxe Barkvall 06 13/9
Joel Billing 06
Jonathan Edberg 06
Stafett 3x600m
Lowe Fuxe Barkvall 06 6:00.40 P11
Lucas Källman 06 Stafett-DM Huddinge
John Bäck 06 13/9
ÅRSBÄSTA STAFETT 2016 - KVINNOR/FLICKOR
Stafett 4x100m
Maja Sund 01 53.93 F17
Malin Emilsson 00 Lag-USM Huddinge
Ebba Gällhagen 99 20/8
Ida Winther 01
Stafett 1000m
Malin Emilsson 00 2:29.71 F17
Leah McCarthy 99 Stafett-SM Stockholm/S
Ebba Gällhagen 99 28/5
Linda Nyblom 00
Stafett 4x80m
Isabelle Berglund 02 42.52 F15
Ronja Chrifi 02 Stafett-DM Enskede
Clara Billing 02 18/5
Julia Oussi 02
Stafett 3x800m
Alice Berg 02 7:33.01 F15
Sarah Olsson 02 Stafett-DM Huddinge
Maja Sund 01 13/9
Stafett 5x60m
Moa Nyström 03 42.34 F13
Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Hässelby
Tove Karlsson 03 1/6
Elvira Bredin 03
Isolde Enholm 03
Stafett 5x60m
Elsa Kagevik 06 45.93 F11
Frida Westberg 07 Stafett-DM Huddinge
Alva Back 06 13/9
Annie Grindange 06
Ida Chrifi 06
Stafett 3x600m
Eira Wahlund 06 6:42.10 F11
Annie Grindange 06 Stafett-DM Huddinge
Alva Back 06 13/9
ÅRSBÄSTA STAFETT 2016 - BLANDADE LAG
Stafett 4x80m
62.24 PF15
Surbullespelen Norrköping
13/8
Stafett 4x100m
Clara Billing 02 49.12 PF15
Ida Winther 01 SM Ungdomsstafett Sollentuna
Emil Holm 01 27/8
Filip Engström 01
Stafett 6x200m
Filip Engström 01 2:46.00 PF15
Ida Winther 01 Kraftmätningen kval Märsta
Hugo Olsson 02 6/6
Clara Billing 02
Victor Gruber 02
Stafett 4x200m
2:10.92 PF12
Bauhausgalan Stockholm/S
15/6
Stäng fönster