Resultat 2016 alla aktiva i bokstavsordning Stäng fönstret
2016-12-15
Sofie Aare 07
5h2 Medvind/okänd vind 12.55 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4h2 600m 2:51.47 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
25 Medvind/okänd vind 2.68 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
25 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.56 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Saga Aghili 09
7h3 400m 118.67 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
35 Medvind/okänd vind 1.97 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
36 Boll 5.74 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Björn Ahlepil 80
4h2 Medvind/okänd vind 14.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Freja Ahlepil 09
4h1 400m 118.75 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
34 Medvind/okänd vind 1.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
23 Boll 6.80 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Erik Ahlfont 00
3h1 100m 12.04 -1,0 SAYO Sollentuna 4/6
5h1 100m 12.10 -0,8 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
7 100m 12.13 -2,2 Brommaspelen Sätra  28/8
4h1 100m 12.28 -1,6 Brommaspelen Sätra  28/8
Oskar Ahlstrand 09
2h1 400m 99.43 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Medvind/okänd vind 2.74 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
25 Boll 9.16 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Axel Ahnén 09
7h3 400m 116.22 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
27 Medvind/okänd vind 2.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Boll 13.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Hugo Ahnén 08
9 Medvind/okänd vind 2.62 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Emma Akselsson 08
5h2 400m 119.39 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
23 Medvind/okänd vind 2.30 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Andreas Almgren 95
8 800m 1:47.90 Hengelo NED 22/5
6 800m 1:49.13 Nijmegen NED 18/5
Alexander Anderson 02
3 800m 2:20.01 SAYO Sollentuna 4/6
9 800m 2:21.75 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
7 800m 2:23.61 Bauhaus Youth Stockholm/S 19/6
4 800m 2:26.39 Väsbyspelen 21/8
15 800m 2:27.04 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
9 800m 2:31.74 Danderyds Ungdomsspel 15/5
3 1500m 4:42.43 Bauhaus Youth Stockholm/S 17/6
4 2000m 6:32.65 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
1 2000m 6:42.08 Väsbyspelen 20/8
1 2000m 6:44.22 SAYO Sollentuna 5/6
Filip Andersson 06
8h2 Medvind/okänd vind 11.19 SAYO Sollentuna 4/6
Isabella Andersson 97
2bf 400m 59.12 SAYO Sollentuna 3/6
4h2 800m 2:11.46 SM Sollentuna 27/8
1 800m 2:11.64 JSM Hässleholm 7/8
7af 800m 2:12.34 Sollentuna GP 28/6
1af 800m 2:12.62 SAYO Sollentuna 4/6
3 800m 2:15.21 Huddingespelen 21/5
8 800m 2:17.60 SM Sollentuna 28/8
3h2 800m 2:20.82 JSM Hässleholm 6/8
3 1500m 4:30.89 Resultattävling Göteborg/S 8/6
2 1500m 4:33.08 Folksam Challenge Stockholm/S 17/6
7 1500m 4:34.01 Folksam Challenge Umeå 21/6
2bf 1500m 4:35.35 Karlstad GP 27/7
1 1500m 4:39.64 Huddingespelen 22/5
2 1500m 4:40.77 JSM Hässleholm 6/8
2 1500m 4:41.76 SAYO Sollentuna 5/6
7 1500m 4:42.50 Nordiska 19-årslandskampen Hafnarfjördur ISL 14/8
Kajsa Andersson 06
2h1 60m 10.03 -1,4 Surbullespelen Norrköping 13/8
7 60m 10.08 -2,3 Väsbyspelen 20/8
3f2 60m 10.10 0,0 Huddingespelen 21/5
4h2 60m 10.18 -2,3 Väsbyspelen 20/8
4h1 60m 10.23 -0,8 Huddingespelen 21/5
7 60m 9.71 -0,6 Täby Open 4/9
2 60m 9.74 0,9 Surbullespelen Norrköping 13/8
3h3 60m 9.76 0,0 Täby Open 4/9
3 200m 33.67 -1,1 Surbullespelen Norrköping 14/8
7 400m 79.53 Väsbyspelen 21/8
5h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 13.87 -0,6 Väsbyspelen 21/8
15 Längd med zon 3.40 1,6 Huddingespelen 21/5
6 Längd med zon 3.50 1,7 Väsbyspelen 20/8
6 Medvind/okänd vind 3.36 Surbullespelen Norrköping 14/8
6 Medvind/okänd vind 3.76 Täby Open 4/9
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.26 Huddingespelen 21/5
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.90 Väsbyspelen 21/8
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.74 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 16.94 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 11.14 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
14 Boll 16.00 Huddingespelen 21/5
4 Boll 16.54 Surbullespelen Norrköping 13/8
Oliver Andersen 09
7h2 400m 110.14 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
25 Medvind/okänd vind 2.19 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
28 Boll 7.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Hannes Arhammar Pakarinen 02
15 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.08 SAYO Sollentuna 4/6
Hilda Arhammar Pakarinen 06
1h2 Medvind/okänd vind 10.28 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4h1 Medvind/okänd vind 9.95 SAYO Sollentuna 4/6
7 Höjd 1.12 SAYO Sollentuna 4/6
15 Medvind/okänd vind 3.41 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Boll 14.79 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Oskar Arrhén 07
6h3 Medvind/okänd vind 12.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Medvind/okänd vind 2.91 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
27 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.18 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Miranda Asplund 08
8h1 400m 109.42 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
20 Medvind/okänd vind 2.37 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.83 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Ingrid Axelsson 09
5h3 400m 115.89 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Medvind/okänd vind 2.33 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
29 Boll 6.34 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Leo Axelsson 06
5h1 Medvind/okänd vind 10.43 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.63 Väsbyspelen 21/8
16 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 12.12 Väsbyspelen 21/8
12 Boll 17.80 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Mariam Azerkan 09
4h2 400m 113.84 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11 Medvind/okänd vind 2.36 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Boll 8.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Omar Azerkan 06
7h2 Medvind/okänd vind 11.86 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Medvind/okänd vind 2.90 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Spjut 400 g (P13 - P12) 7.44 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
15 Boll 16.48 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Rio Baburin 09
5h3 400m 112.80 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
34 Medvind/okänd vind 1.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Boll 10.55 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Rocky Baburin 06
3h3 Medvind/okänd vind 11.18 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7h1 600m 2:21.08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Höjd 1.23 SAYO Sollentuna 4/6
8 Medvind/okänd vind 3.38 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.45 SAYO Sollentuna 4/6
3 Boll 24.78 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Alva Back 06
6f1 60m 10.08 0,0 Huddingespelen 21/5
3h1 60m 9.74 -1,4 Väsbyspelen 20/8
2h2 60m 9.85 0,0 Täby Open 4/9
7 60m 9.90 -1,8 SAYO Sollentuna 4/6
1h5 60m 9.92 -3,7 Huddingespelen 21/5
4h2 60m 9.94 -1,7 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
4 60m 9.94 -2,3 Väsbyspelen 20/8
4h1 Medvind/okänd vind 10.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2h1 Medvind/okänd vind 9.69 SAYO Sollentuna 4/6
6 Medvind/okänd vind 9.71 Eskilstuna Mini Games 2/7
2h1 Medvind/okänd vind 9.90 Eskilstuna Mini Games 2/7
3 400m 75.11 Väsbyspelen 21/8
3 400m 77.28 Eskilstuna Mini Games 2/7
3af 600m 2:01.87 SAYO Sollentuna 4/6
3 600m 2:03.25 Täby Open 3/9
3h1 600m 2:13.08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.88 -0,6 Väsbyspelen 21/8
1h3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.18 -1,9 Väsbyspelen 21/8
1000m hinder 4:17.2m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4 Höjd 1.10 Täby Open 3/9
6 Höjd 1.12 SAYO Sollentuna 4/6
3 Höjd 1.13 Eskilstuna Mini Games 2/7
Stav 1.70 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
2 Stav 1.82 Huddingespelen 21/5
3 Stav 2.01 Väsbyspelen 20/8
3 Längd med zon 3.90 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
3 Längd med zon 3.91 1,9 Väsbyspelen 20/8
2 Längd med zon 3.93 0,8 Huddingespelen 21/5
12 Medvind/okänd vind 3.76 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Medvind/okänd vind 3.80 Eskilstuna Mini Games 2/7
4 Medvind/okänd vind 3.90 Täby Open 4/9
25 Tresteg med zon 7.48 1,5 Väsbyspelen 20/8
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.62 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.65 Eskilstuna Mini Games 2/7
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.73 SAYO Sollentuna 4/6
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.77 Huddingespelen 21/5
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.48 Väsbyspelen 21/8
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 10.70 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 14.71 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 12.83 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
11 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.63 Väsbyspelen 20/8
Spjut 400 g (F13 - F12) 17.66 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
1 Boll 20.16 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Boll 20.24 Huddingespelen 21/5
1 Boll 22.15 Täby Open 3/9
3 Boll 23.39 Eskilstuna Mini Games 2/7
Levi Back 08
1 60m 10.83 -0,8 Väsbyspelen 21/8
5h4 60m 11.03 -0,1 Täby Open 4/9
10 400m 91.07 Täby Open 4/9
5h1 400m 94.60 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Medvind/okänd vind 2.79 Täby Open 4/9
4 Medvind/okänd vind 2.83 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
6 Medvind/okänd vind 2.90 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.81 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 9.36 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (P8) 6.53 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (P13 - P12) 10.40 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
5 Boll 17.22 Täby Open 4/9
Stellan Back 75
1 Kula 12.74 VSM Söderhamn 23/7
4 Kula 12.81 SAYO Sollentuna 3/6
Kula 12.81 Castorama Sollentuna/E 17/9
Diskus 39.69 Castorama Sollentuna/E 17/9
2 Diskus 40.74 Hellaskastet Sätra 7/5
1 Diskus 41.10 Sommarkastet Sollentuna/E 26/6
1 Diskus 41.92 VSM Söderhamn 22/7
1 Diskus 42.32 VDM Sätra 14/5
3 Diskus 42.99 SAYO Sollentuna 3/6
3 Slägga 35.13 SAYO Sollentuna 3/6
Slägga 36.02 Castorama Sollentuna/E 17/9
3 Slägga 36.56 Svealandsserien Gävle 22/5
1 Slägga 36.95 VDM Sätra 12/5
2 Slägga 37.40 VSM Söderhamn 24/7
1 Slägga 39.65 Hellaskastet Sätra 7/5
Spjut 58.12 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
1 Spjut 58.70 VDM Sätra 14/5
2 Spjut 58.90 Svealandsserien Gävle 22/5
20 Spjut 58.91 SM Sollentuna 26/8
Spjut 59.16 Castorama Sollentuna/E 17/9
1 Spjut 59.44 Hellaskastet Sätra 7/5
1 Spjut 59.86 VSM Söderhamn 23/7
1 Spjut 62.20 Täby Open 4/9
1 Vikt 15.88 kg (M35 - M45) 12.15 VDM Huddinge 12/5
3 Vikt 15.88 kg (M35 - M45) 12.52 VSM Söderhamn 22/7
Tristan Back 10
10h3 400m 123.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24 Medvind/okänd vind 2.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Boll 14.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Lowe Barkvall 06
2h3 60m 9.87 -1,5 Huddingespelen 21/5
4f2 60m 9.99 -0,2 Huddingespelen 21/5
3h1 Medvind/okänd vind 10.16 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 400m 85.45 Täby Open 3/9
1 600m 1:54.51 Huddingespelen 22/5
2 600m 1:56.35 SAYO Sollentuna 4/6
4 600m 1:57.09 Täby Open 3/9
5 600m 1:58.01 Väsbyspelen 20/8
1h1 600m 2:01.01 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 1500m 5:29.10 Väsbyspelen 21/8
1000m hinder 3:55.9m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
12 Höjd 1.10 Täby Open 3/9
11 Längd med zon 3.52 1,8 Huddingespelen 21/5
6 Medvind/okänd vind 3.48 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Spjut 400 g (P13 - P12) 9.07 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
11 Boll 18.03 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Alice Berg 02
2 800m 2:21.30 Bauhaus Youth Stockholm/S 19/6
3 800m 2:24.61 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
7 800m 2:26.49 Kraftmätningen final Linköping 3/9
4 1500m 4:51.20 Bauhaus Youth Stockholm/S 17/6
1 2000m 6:51.33 SAYO Sollentuna 5/6
3 2000m 7:06.18 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
1 2000m 7:12.21 Väsbyspelen 20/8
1 1500m hinder 5:26.99 Väsbyspelen 21/8
1 1500m hinder 5:28.57 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
1 1500m hinder 5:45.98 Danderyds Ungdomsspel 15/5
39 Längd 3.89 -1,3 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
9 Längd 4.21 -0,3 Kraftmätningen final Linköping 4/9
12 Spjut 500 g (F17 - F14) 16.26 Kraftmätningen final Linköping 4/9
Sofia Berg 05
4h1 Medvind/okänd vind 10.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 600m 2:14.13 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Medvind/okänd vind 3.44 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Viktor Berg 09
2h3 400m 102.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Medvind/okänd vind 2.54 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
30 Boll 7.74 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Isabelle Berglund 02
5h2 80m 11.51 -0,9 Huddingespelen 21/5
7 80m 11.58 -2,1 Huddingespelen 21/5
3h1 80m 11.65 -3,6 SAYO Sollentuna 4/6
11 Höjd 1.29 Kraftmätningen final Linköping 3/9
7 Höjd 1.30 Huddingespelen 21/5
22 Längd 3.51 -1,0 Kraftmätningen final Linköping 4/9
19 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.42 Kraftmätningen final Linköping 3/9
22 Spjut 500 g (F17 - F14) 12.15 Kraftmätningen final Linköping 4/9
Theo Bergqvist 07
7h3 Medvind/okänd vind 12.85 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
28 Medvind/okänd vind 2.51 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
28 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Freja Bergstedt 09
6h4 400m 117.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
36 Medvind/okänd vind 1.97 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Boll 7.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Jakob Bergström 06
3h2 60m 10.27 1,0 Leksands Sparbanksspel 23/7
5h1 60m 11.12 -4,6 Surbullespelen Norrköping 13/8
5h2 Medvind/okänd vind 10.56 Eskilstuna Mini Games 2/7
6h2 Medvind/okänd vind 11.68 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 200m 36.68 0,0 Leksands Sparbanksspel 24/7
8 200m 36.85 0,0 Surbullespelen Norrköping 14/8
3 400m 77.60 Leksands Sparbanksspel 23/7
5 400m 80.25 Väsbyspelen 21/8
4 400m 87.80 Eskilstuna Mini Games 2/7
12 600m 2:09.07 Täby Open 3/9
4h1 600m 2:09.40 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 600m 2:12.94 Huddingespelen 22/5
6 600m 2:17.56 Surbullespelen Norrköping 13/8
4h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 15.05 -1,3 Väsbyspelen 21/8
6 50m häck 10.99 0,0 Leksands Sparbanksspel 23/7
8 Höjd 0.90 Leksands Sparbanksspel 23/7
8 Höjd 0.95 Eskilstuna Mini Games 2/7
16 Höjd 1.00 Täby Open 3/9
8 Längd med zon 3.23 -1,4 Leksands Sparbanksspel 23/7
11 Medvind/okänd vind 2.98 Surbullespelen Norrköping 14/8
11 Medvind/okänd vind 3.22 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Medvind/okänd vind 3.35 Eskilstuna Mini Games 2/7
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.29 Eskilstuna Mini Games 2/7
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.53 Väsbyspelen 21/8
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.74 Leksands Sparbanksspel 23/7
13 Boll 16.72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Boll 17.95 Eskilstuna Mini Games 2/7
17 Boll 19.52 Täby Open 3/9
7 Boll 19.75 Surbullespelen Norrköping 13/8
10 Nerfboll 22.51 Leksands Sparbanksspel 23/7
Martin Bergström 08
2 60m 10.11 1,0 Leksands Sparbanksspel 23/7
6 60m 10.55 1,4 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
2h2 60m 10.60 0,0 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
1h2 60m 10.65 0,0 Leksands Sparbanksspel 23/7
1h3 60m 10.99 0,8 Täby Open 4/9
2 60m 11.01 -0,8 Väsbyspelen 21/8
2h1 60m 11.26 1,4 Huddingespelen 22/5
4 Medvind/okänd vind 10.72 Eskilstuna Mini Games 2/7
2h2 Medvind/okänd vind 10.91 Eskilstuna Mini Games 2/7
2 200m 36.30 1,0 Leksands Sparbanksspel 23/7
3 Medvind/okänd vind 37.86 Eskilstuna Mini Games 2/7
2 400m 84.20 Leksands Sparbanksspel 23/7
8 400m 88.22 Täby Open 4/9
12 400m 89.12 Väsbyspelen 21/8
3h1 400m 92.91 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 400m 97.27 Eskilstuna Mini Games 2/7
2 400m hinder 1:32.59 Leksands Sparbanksspel 24/7
5 Höjd 0.70 Leksands Sparbanksspel 23/7
11 Längd med zon 2.70 0,2 Huddingespelen 22/5
3 Längd med zon 3.01 0,0 Leksands Sparbanksspel 23/7
20 Medvind/okänd vind 2.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Medvind/okänd vind 2.66 Täby Open 4/9
11 Medvind/okänd vind 2.76 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
4 Medvind/okänd vind 3.18 Eskilstuna Mini Games 2/7
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.30 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.45 Eskilstuna Mini Games 2/7
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.62 Huddingespelen 22/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.96 Leksands Sparbanksspel 23/7
3 Boll 19.05 Täby Open 4/9
Einar Berndtson 08
8h3 400m 107.27 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Medvind/okänd vind 2.51 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.37 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Otto Bernström 09
4h2 400m 101.33 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Medvind/okänd vind 2.32 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Boll 15.73 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Linn Bero Lettse 07
2h4 Medvind/okänd vind 11.13 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2h1 600m 2:23.28 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Medvind/okänd vind 3.01 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.38 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Clara Billing 02
6 80m 11.48 -2,1 Huddingespelen 21/5
4h2 80m 11.49 -0,9 Huddingespelen 21/5
3h2 80m 11.60 -0,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
8 200m 30.02 -1,4 Surbullespelen Norrköping 14/8
4h1 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.23 1,8 Ystadspelen 24/7
2h2 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.36 0,6 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.71 -0,9 Surbullespelen Norrköping 14/8
42 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 14.12 -2,2 Kraftmätningen final Linköping 3/9
3 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 50.59 SAYO Sollentuna 4/6
4 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 51.37 Huddingespelen 20/5
5 Höjd 1.35 Surbullespelen Norrköping 14/8
7 Höjd 1.35 Ystadspelen 24/7
8 Höjd 1.37 Kraftmätningen final Linköping 3/9
8 Höjd 1.38 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
5 Höjd 1.42 Huddingespelen 21/5
3 Stav 1.90 Ystadspelen 24/7
2 Stav 1.92 Surbullespelen Norrköping 13/8
1 Stav 2.11 Väsbyspelen 21/8
4 Längd 4.58 -2,2 Kraftmätningen final Linköping 4/9
11 Medvind/okänd vind 4.23w 2,1 Surbullespelen Norrköping 13/8
4 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.40 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
13 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.05 Kraftmätningen final Linköping 3/9
5 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 18.81 Surbullespelen Norrköping 13/8
Joel Billing 06
1 60m 9.35 0,7 Ystadspelen 24/7
2 60m 9.49 -1,5 Surbullespelen Norrköping 13/8
7 60m 9.87 -1,9 SAYO Sollentuna 4/6
2h1 60m 9.92 -4,6 Surbullespelen Norrköping 13/8
2h1 Medvind/okänd vind 9.90 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4h1 Medvind/okänd vind 9.92 SAYO Sollentuna 4/6
4 200m 32.77 0,0 Surbullespelen Norrköping 14/8
4 600m 2:02.72 Ystadspelen 24/7
4 600m 2:12.84 Surbullespelen Norrköping 13/8
5h1 600m 2:13.97 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.35 0,0 Väsbyspelen 21/8
5 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.90 -1,3 Surbullespelen Norrköping 14/8
2h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.04 -0,6 Surbullespelen Norrköping 14/8
2h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.35 -0,7 Väsbyspelen 21/8
1000m hinder 4:19.3m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
7 Höjd 1.18 SAYO Sollentuna 4/6
Stav 1.10 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
3 Medvind/okänd vind 3.66 Ystadspelen 24/7
3 Medvind/okänd vind 3.73 Surbullespelen Norrköping 14/8
3 Medvind/okänd vind 3.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Medvind/okänd vind 3.94w 5,2 SAYO Sollentuna 5/6
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.08 SAYO Sollentuna 4/6
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.31 Surbullespelen Norrköping 14/8
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.36 Väsbyspelen 21/8
Spjut 400 g (P13 - P12) 19.25 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
7 Boll 22.37 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Boll 28.01 Surbullespelen Norrköping 13/8
Kalle Billing 04
3h1 60m 8.92 1,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
3h2 60m 9.05 -0,5 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
4h2 60m 9.47 1,8 Huddingespelen 21/5
2 200m 30.16 -0,7 Surbullespelen Norrköping 14/8
3bf 200m 30.63 -1,6 SAYO Sollentuna 5/6
10 200m 30.77 -0,5 Väsbyspelen 21/8
3 600m 1:53.99 Ystadspelen 24/7
8 600m 1:56.78 Huddingespelen 21/5
2 Höjd 1.30 Ystadspelen 24/7
5 Höjd 1.34 Väsbyspelen 21/8
15 Stav 1.44 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
11 Längd med zon 3.98 0,0 Väsbyspelen 21/8
4 Längd med zon 4.08 -0,6 Surbullespelen Norrköping 13/8
3 Längd med zon 4.28 -0,5 Ystadspelen 24/7
9 Medvind/okänd vind 8.61 Stockholmskampen Hässelby 1/6
13 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.95 Huddingespelen 21/5
16 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 11.64 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
13 Spjut 400 g (P13 - P12) 18.50 Stockholmskampen Hässelby 1/6
Elis Björk 09
6h1 400m 104.72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
23 Medvind/okänd vind 2.24 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
31 Boll 7.69 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Linn Björklund 00
12 Medvind/okänd vind 4.32w 3,5 SAYO Sollentuna 4/6
Tova Björkman 07
2h5 Medvind/okänd vind 11.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Medvind/okänd vind 3.20 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Johanna Björkqvist 03
5h1 60m 9.78 -1,9 Surbullespelen Norrköping 13/8
8h2 60m 9.87 -1,6 SAYO Sollentuna 4/6
3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.78 -0,5 Surbullespelen Norrköping 14/8
6h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 14.27 -1,4 SAYO Sollentuna 5/6
16 Längd med zon 4.10 1,4 SAYO Sollentuna 5/6
9 Medvind/okänd vind 3.74 Surbullespelen Norrköping 13/8
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.50 SAYO Sollentuna 4/6
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.64 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.87 Surbullespelen Norrköping 14/8
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.93 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
1 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 12.44 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 14.93 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
5 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.97 Surbullespelen Norrköping 14/8
1 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 18.78 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 19.21 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
3 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 23.81 Surbullespelen Norrköping 13/8
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.57 SAYO Sollentuna 4/6
3 Spjut 400 g (F13 - F12) 16.76 Surbullespelen Norrköping 13/8
Lukas Björninger 00
Kula 11.55 Castorama Sollentuna/E 17/9
1 Kula 6.0 kg (P19) 13.52 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
2 Kula 6.0 kg (P19) 13.58 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
2 Kula 5.0kg (P17) 14.33 USM Vellinge 7/8
Kula 5.0kg (P17) 14.61 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
2 Kula 5.0kg (P17) 14.72 Lag-USM Huddinge 20/8
1 Kula 5.0kg (P17) 14.73 Huddingespelen 20/5
1 Kula 5.0kg (P17) 14.76 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Kula 5.0kg (P17) 14.80 Upplands DM Märsta 21/8
3 Kula 5.0kg (P17) 15.15 Ungdomsfinnkampen Tammerfors FIN 4/9
1 Kula 5.0kg (P17) 15.28 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
1 Kula 5.0kg (P17) 15.50 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
Diskus 33.12 Castorama Sollentuna/E 17/9
1 Diskus 1.75 kg (P19) 36.93 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
2 Diskus 1.75 kg (P19) 37.50 Elfte Turebergskastet Sollentuna/E 8/9
Diskus 1.5 kg (P17) 33.16 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
3 Diskus 1.5 kg (P17) 34.85 SAYO Sollentuna/E 4/6
1 Diskus 1.5 kg (P17) 38.14 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Diskus 1.5 kg (P17) 39.56 Huddingespelen 21/5
1 Diskus 1.5 kg (P17) 41.63 Elfte Turebergskastet Sollentuna/E 8/9
1 Diskus 1.5 kg (P17) 41.66 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
1 Diskus 1.5 kg (P17) 46.10 Fjortonde Turebergskastet Sollentuna/E 17/9
Slägga 19.20 Castorama Sollentuna/E 17/9
Spjut 34.17 Castorama Sollentuna/E 17/9
Ellie Blitz 09
12h2 400m 127.72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
48 Medvind/okänd vind 1.53 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
33 Boll 6.13 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Wilma Blitz 07
3h1 Medvind/okänd vind 10.96 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1h2 600m 2:14.40 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Medvind/okänd vind 3.53 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Gustaf Blomberg 07
24 Medvind/okänd vind 2.66 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.31 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Viggo Blomqvist 09
3h3 400m 106.02 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
21 Medvind/okänd vind 2.24 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Boll 10.51 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Elias Bolander 07
4h4 Medvind/okänd vind 10.70 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5h1 600m 2:19.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.13 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Nora Boldt 08
3h2 400m 109.92 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Medvind/okänd vind 2.61 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Stefan Borensjö 79
2 Spjut 45.34 VDM Sätra 14/5
Thea Boström 09
12 60m 11.84 -2,9 Väsbyspelen 20/8
5h2 400m 119.28 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
39 Medvind/okänd vind 1.90 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Boll 10.12 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Maya Brandt 09
9h4 400m 161.21 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
50 Medvind/okänd vind 1.25 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24 Boll 6.72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Elvira Bredin 03
4h3 60m 10.04 -2,8 Surbullespelen Norrköping 13/8
5h3 60m 9.47 -1,0 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
6 200m 31.97 -1,0 Surbullespelen Norrköping 14/8
4 600m 1:55.64 Stockholmskampen Hässelby 1/6
2 600m 2:00.45 Surbullespelen Norrköping 13/8
5 1500m 5:38.84 Väsbyspelen 21/8
4 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.97 -0,5 Surbullespelen Norrköping 14/8
3h3 800m hinder 2:48.98 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
18 Höjd 1.28 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
8 Medvind/okänd vind 3.78 Surbullespelen Norrköping 13/8
50 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 10.38 Stockholmskampen Hässelby 1/6
41 Spjut 400 g (F13 - F12) 10.75 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
Maja Bucaite 04
6h4 60m 9.76 -1,5 SAYO Sollentuna 4/6
Joel Bäck 08
4h2 60m 11.25 0,9 Huddingespelen 22/5
9 Medvind/okänd vind 11.22 3,4 Tyresö Ungdomsspel 6/6
4h2 Medvind/okänd vind 11.41 Eskilstuna Mini Games 2/7
7 Medvind/okänd vind 11.50 Eskilstuna Mini Games 2/7
7 Medvind/okänd vind 49.35 Eskilstuna Mini Games 2/7
5h3 400m 99.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Längd med zon 2.80 0,2 Huddingespelen 22/5
10 Medvind/okänd vind 2.72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Medvind/okänd vind 2.80 Tyresö Ungdomsspel 6/6
7 Medvind/okänd vind 2.97 Eskilstuna Mini Games 2/7
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.31 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.62 Huddingespelen 22/5
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.70 Eskilstuna Mini Games 2/7
8 Boll 17.56 Eskilstuna Mini Games 2/7
1 Boll 22.27 Tyresö Ungdomsspel 6/6
John Bäck 06
1f1 60m 9.23 -0,4 Huddingespelen 21/5
1h4 60m 9.37 -1,6 Huddingespelen 21/5
1h1 60m 9.40 0,0 Täby Open 4/9
3 60m 9.41 -0,9 Väsbyspelen 20/8
2h2 60m 9.48 -2,0 Väsbyspelen 20/8
3 60m 9.53 0,2 Täby Open 4/9
3 Medvind/okänd vind 9.26 Eskilstuna Mini Games 2/7
2h1 Medvind/okänd vind 9.43 Eskilstuna Mini Games 2/7
4 Medvind/okänd vind 9.63 SAYO Sollentuna 4/6
2h1 Medvind/okänd vind 9.66 SAYO Sollentuna 4/6
1h1 Medvind/okänd vind 9.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 200m 30.75 0,9 Huddingespelen 22/5
1 200m 31.06 -1,2 Surbullespelen Norrköping 14/8
2 200m 32.13 -1,0 Tyresö Ungdomsspel 6/6
3 400m 71.05 Eskilstuna Mini Games 2/7
5 600m 1:58.04 Täby Open 3/9
3 600m 2:02.26 SAYO Sollentuna 4/6
2h1 600m 2:05.69 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
800m 3:01.69 Måndagstävling Visby 25/7
3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.64 -1,3 Surbullespelen Norrköping 14/8
2h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.72 -0,4 Surbullespelen Norrköping 14/8
4 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.14 1,5 Täby Open 4/9
3 200m häck 68.0 cm (PF13) 33.98 -0,6 Väsbyspelen 20/8
8 200m häck 68.0 cm (PF13) 36.56 Huddingespelen 20/5
1000m hinder 3:48.0m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
3 Höjd 1.22 Eskilstuna Mini Games 2/7
Höjd 1.25 Måndagstävling Visby 25/7
2 Höjd 1.27 SAYO Sollentuna 4/6
Längd med zon 4.18 0,7 SAYO Sollentuna 5/6
3 Längd med zon 4.36 1,0 Huddingespelen 21/5
1 Medvind/okänd vind 4.06 Surbullespelen Norrköping 14/8
1 Medvind/okänd vind 4.13 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Medvind/okänd vind 4.19 Täby Open 4/9
2 Medvind/okänd vind 4.26 Väsbyspelen 20/8
2 Medvind/okänd vind 4.27 Tyresö Ungdomsspel 6/6
2 Medvind/okänd vind 4.30w 3,1 SAYO Sollentuna 5/6
2 Medvind/okänd vind 4.36 Eskilstuna Mini Games 2/7
6 Tresteg med zon 8.45 Huddingespelen 21/5
9 Medvind/okänd vind 8.70 Väsbyspelen 20/8
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.23 SAYO Sollentuna 4/6
Spjut 400 g (P13 - P12) 6.95 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
17 Boll 11.72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Charlie Börjesson 09
8h2 400m 114.43 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
26 Medvind/okänd vind 2.18 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Boll 12.24 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Kajsa Cabanas Andersson 06
1h3 Medvind/okänd vind 10.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5h1 600m 2:20.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Medvind/okänd vind 3.43 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Boll 15.47 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Emma Carlsson 05
1h4 60m 9.22 -1,4 SAYO Sollentuna 4/6
1h2 60m 9.32 -1,9 Surbullespelen Norrköping 13/8
4 60m 9.42 -1,7 SAYO Sollentuna 4/6
1h1 60m 9.55 -2,2 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
3 60m 9.58 -3,1 Surbullespelen Norrköping 13/8
1h2 Medvind/okänd vind 9.64 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Längd med zon 3.84 1,6 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
2 Längd med zon 3.91 0,0 SAYO Sollentuna 5/6
5 Medvind/okänd vind 3.78 Surbullespelen Norrköping 14/8
3 Medvind/okänd vind 3.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Medvind/okänd vind 4.10w 3,6 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
Kristina Carlson 40
6 100m 18.98 0,6 VVM Perth AUS 27/10
8 100m 19.52 1,5 SM Sollentuna 26/8
1 Medvind/okänd vind 19.70w 3,1 VSM Söderhamn 22/7
1 200m 41.54 0,7 VSM Söderhamn 23/7
6 Medvind/okänd vind 40.47 4,2 VVM Perth AUS 1/11
4 400m 95.50 VVM Perth AUS 5/11
1 400m 99.61 VSM Söderhamn 24/7
3 800m 3:44.97 VVM Perth AUS 31/10
2 800m 3:57.04 VSM Söderhamn 22/7
Oliver Carlsson 08
14 Medvind/okänd vind 2.61 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.56 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Tuva Carstensen 07
2h2 Medvind/okänd vind 11.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6h2 600m 2:53.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Medvind/okänd vind 3.13 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.11 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Adam Chrifi 08
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 11.99 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (P8) 7.95 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (P13 - P12) 9.41 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Ida Chrifi 06
4 60m 9.64 -1,8 SAYO Sollentuna 4/6
1h1 60m 9.68 -0,8 Huddingespelen 21/5
2h2 60m 9.68 -2,3 Väsbyspelen 20/8
2 60m 9.70 -2,3 Väsbyspelen 20/8
2f1 60m 9.77 0,0 Huddingespelen 21/5
1h1 Medvind/okänd vind 9.42 SAYO Sollentuna 4/6
33 200m 33.08 1,3 Väsbyspelen 21/8
3h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 13.50 -1,0 Väsbyspelen 21/8
1000m hinder 4:18.7m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
8 Höjd 1.07 SAYO Sollentuna 4/6
Stav 1.40 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
6 Längd med zon 3.66 1,7 Huddingespelen 21/5
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.29 Huddingespelen 21/5
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.19 SAYO Sollentuna 4/6
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.24 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 18.18 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 15.31 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
13 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.32 Väsbyspelen 20/8
Spjut 400 g (F13 - F12) 16.92 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
3 Boll 22.94 Huddingespelen 21/5
Louisa Chrifi 08
1h2 400m 96.72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Medvind/okänd vind 3.03 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Ronja Chrifi 02
29 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.53 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 27.59 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
Sebastian Christenson 02
3h2 80m 11.98 -2,3 Surbullespelen Norrköping 13/8
8 200m 29.88 -1,1 Surbullespelen Norrköping 14/8
30 800m 2:41.21 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
10 800m 2:43.39 Danderyds Ungdomsspel 15/5
1 2000m 7:18.75 Huddingespelen 22/5
2 2000m 7:40.85 SAYO Sollentuna 5/6
1 Höjd 1.30 Surbullespelen Norrköping 14/8
15 Höjd 1.38 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
47 Längd 3.64 -0,3 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
9 Längd 4.28 1,1 Huddingespelen 22/5
6 Medvind/okänd vind 4.37w 2,3 Surbullespelen Norrköping 13/8
Alice Clerkestam 08
2h1 400m 97.31 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Medvind/okänd vind 2.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.25 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Erik Dahlberg 02
5 Höjd 1.53 SAYO Sollentuna 5/6
1 Höjd 1.55 Täby Open 4/9
4 Höjd 1.63 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
3 Höjd 1.64 Väsbyspelen 20/8
1 Höjd 1.67 Huddingespelen 21/5
2 Stav 2.51 Väsbyspelen 21/8
4 Stav 2.87 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 22.05 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 17.42 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
Emelie Dahlborn 08
4h2 400m 117.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24 Medvind/okänd vind 2.27 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.84 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Besiana Dalipi 05
6h2 60m 10.55 -2,7 SAYO Sollentuna 4/6
3bf 600m 2:10.05 SAYO Sollentuna 4/6
13 Längd med zon 3.27 1,1 SAYO Sollentuna 5/6
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.18 SAYO Sollentuna 5/6
Jan de Besche 50
2 Höjd 1.32 VDM Sätra 15/5
Linnéa Dennerporth 99
3 Medvind/okänd vind 27.98w 3,0 Danderyds Ungdomsspel 15/5
11 400m 62.94 Uppsalaspelen 11/6
2 800m 2:23.62 Huddingespelen 21/5
5 800m 2:25.49 Bauhaus Youth Stockholm/S 19/6
3 1500m hinder 5:30.68 JSM Hässleholm 5/8
4 2000m hinder 7:48.52 SAYO Sollentuna 3/6
Edith Dinnesen 09
4h4 400m 111.62 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Medvind/okänd vind 2.74 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Boll 10.05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Joel Djerf 78
4 100m 12.43 1,8 VSM Söderhamn 22/7
1h1 Medvind/okänd vind 13.12 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 200m 25.51 2,0 VDM Sätra 15/5
Liam Dovander 07
2h4 Medvind/okänd vind 10.30 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3h1 600m 2:16.39 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Medvind/okänd vind 3.55 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.93 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Nadine Dutt 08
6h2 400m 128.20 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
26 Medvind/okänd vind 2.01 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.95 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Kevin Duvert 98
100m 11.76 1,1 JDM Mångkamp Sätra 14/5
2extr 100m 11.85 -0,4 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
4h2 100m 12.14 -3,1 Uppsalaspelen 11/6
1 Medvind/okänd vind 11.86w 3,6 Klubbtävling Märsta 14/8
2bf 200m 24.09 -2,0 SAYO Sollentuna 5/6
1 Medvind/okänd vind 24.10w 4,7 Klubbtävling Märsta 14/8
4h2 400m 51.88 JSM Hässleholm 5/8
7 400m 52.10 Uppsalaspelen 11/6
21 400m 52.34 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
4 400m 53.00 Gurkspelen Västerås 31/7
400m 53.91 JDM Mångkamp Sätra 14/5
16 800m 1:59.29 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
3h1 800m 1:59.81 JSM Hässleholm 6/8
2ff 800m 2:00.00 Sollentuna GP 28/6
8 800m 2:03.02 Bauhaus Youth Stockholm/S 19/6
1500m 5:00.92 JDM Mångkamp Sätra 15/5
Medvind/okänd vind 16.82w 2,1 JDM Mångkamp Sätra 15/5
Höjd 1.86 JDM Mångkamp Sätra 14/5
4 Stav 3.50 Svealandsserien Gävle 22/5
Stav 3.65 JDM Mångkamp Sätra 15/5
Längd 6.07 0,5 JDM Mångkamp Sätra 14/5
4 Tresteg 11.79 0,5 Svealandsserien Gävle 22/5
Kula 6.0 kg (P19) 11.38 JDM Mångkamp Sätra 14/5
Diskus 1.75 kg (P19) 32.50 JDM Mångkamp Sätra 15/5
2 Tiokamp (P19) 5425 JDM Mångkamp Sätra 14-15/5
Felix Dyberg 09
1h1 400m 97.16 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
22 Medvind/okänd vind 2.24 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Boll 12.33 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Jonathan Edberg 06
3f1 60m 9.31 -0,4 Huddingespelen 21/5
3h1 60m 9.41 -0,4 Väsbyspelen 20/8
4 60m 9.42 -0,9 Väsbyspelen 20/8
1h3 60m 9.46 -1,5 Huddingespelen 21/5
1h2 Medvind/okänd vind 9.95 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.59 0,0 Väsbyspelen 21/8
3h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.17 -0,7 Väsbyspelen 21/8
1000m hinder 4:13.3m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
3 Höjd 1.24 Täby Open 3/9
Stav 1.10 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4 Längd med zon 4.19 1,0 Huddingespelen 21/5
Längd med zon 4.19 1,6 SAYO Sollentuna 5/6
3 Längd med zon 4.21 0,0 Väsbyspelen 20/8
2 Medvind/okänd vind 3.96 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Medvind/okänd vind 4.27w 4,6 SAYO Sollentuna 5/6
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.24 SAYO Sollentuna 4/6
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.26 Huddingespelen 21/5
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.53 Hellaskastet Sätra 7/5
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.73 Väsbyspelen 21/8
Spjut 400 g (P13 - P12) 13.24 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
8 Boll 21.21 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Boll 29.01 Huddingespelen 21/5
2 Boll 31.52 Täby Open 3/9
Linda Edberg 04
7h3 Medvind/okänd vind 10.07 Täby Open 3/9
6 Höjd 1.30 Täby Open 3/9
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.63 Täby Open 3/9
Gustav E Fransson 05
3 Medvind/okänd vind 2.91 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.46 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Elin Edwards 06
7h2 Medvind/okänd vind 11.75 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4h2 600m 2:44.80 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
23 Medvind/okänd vind 2.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Boll 14.55 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Linus Edwards 08
4h1 400m 93.11 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11 Medvind/okänd vind 2.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.26 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Arvid Ekehov 07
1h1 Medvind/okänd vind 10.97 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2h2 600m 2:19.66 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Medvind/okänd vind 2.85 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.42 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Josefin Eklund-Sporre 09
37 Medvind/okänd vind 1.96 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
44 Boll 5.09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Magdalena Eklund-Sporre 07
5h3 Medvind/okänd vind 13.24 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9h2 600m 3:12.95 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
30 Medvind/okänd vind 2.40 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.33 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Disa Elenius 06
1000m hinder 5:50.7m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
27 Medvind/okänd vind 2.63 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 8.38 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 13.35 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 7.40 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
Spjut 400 g (F13 - F12) 9.64 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
8 Boll 9.80 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Ludvig Ellgren 07
3h2 60m 10.52 -1,6 Västra Mälardalsspelen Köping 19/6
6 60m 10.68 -2,5 Västra Mälardalsspelen Köping 19/6
5h4 Medvind/okänd vind 10.79 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5h2 600m 2:25.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Medvind/okänd vind 3.28 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Medvind/okänd vind 3.28 Västra Mälardalsspelen Köping 19/6
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.91 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Boll 20.91 Västra Mälardalsspelen Köping 19/6
Olivia Ellgren 05
6h4 60m 10.89 -1,4 SAYO Sollentuna 4/6
6h2 60m 10.95 -1,9 Surbullespelen Norrköping 13/8
7h2 Medvind/okänd vind 10.99 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Höjd 1.15 Surbullespelen Norrköping 13/8
6 Höjd 1.17 Västra Mälardalsspelen Köping 19/6
8 Höjd 1.17 SAYO Sollentuna 4/6
20 Längd med zon 2.92 -4,1 SAYO Sollentuna 5/6
18 Medvind/okänd vind 3.02 Surbullespelen Norrköping 14/8
13 Medvind/okänd vind 3.08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.65 Västra Mälardalsspelen Köping 19/6
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.91 SAYO Sollentuna 5/6
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.95 Surbullespelen Norrköping 14/8
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.46 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Boll 16.74 Surbullespelen Norrköping 13/8
Ellen Engde 09
3h1 400m 112.74 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Medvind/okänd vind 2.45 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Boll 8.55 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Ludwig Engde 08
4 Medvind/okänd vind 3.04 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.67 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Isak Englund 09
6 60m 11.30 -2,9 Väsbyspelen 20/8
Elias Engström 04
1h2 60m 8.89 -0,5 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
3 60m 8.92 -0,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
1h2 60m 9.09 -2,8 Surbullespelen Norrköping 13/8
1 600m 1:43.83 Huddingespelen 21/5
2 600m 1:44.65 Väsbyspelen 20/8
1 600m 1:47.38 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
2 600m 1:47.53 Surbullespelen Norrköping 13/8
1 1500m 5:14.29 Väsbyspelen 21/8
1h1 800m hinder 2:41.62 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
2 Höjd 1.34 Surbullespelen Norrköping 14/8
5 Längd med zon 4.02 -0,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
17 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 15.44 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
16 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 11.64 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
Filip Engström 01
1 80m 10.09 -1,1 Täby Open 3/9
7h2 80m 10.11 1,4 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
1h2 80m 10.14 -2,4 Brommaspelen Sätra  28/8
2 80m 10.21 -2,5 Brommaspelen Sätra  28/8
2 Medvind/okänd vind 24.94w 2,3 Täby Open 4/9
Venla Engström 07
7 60m 10.28 -1,3 Huddingespelen 21/5
3h3 60m 10.37 -0,6 Huddingespelen 21/5
6 60m 10.37 -1,3 Täby Open 3/9
4 60m 10.50 -3,1 Väsbyspelen 20/8
2h1 60m 10.63 -0,8 Väsbyspelen 20/8
1h5 Medvind/okänd vind 10.39 Täby Open 3/9
1h1 Medvind/okänd vind 10.67 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 400m 80.37 Väsbyspelen 21/8
3 400m 80.64 Täby Open 3/9
2h2 600m 2:14.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Längd med zon 3.23 0,1 Väsbyspelen 20/8
5 Längd med zon 3.32 1,8 Huddingespelen 21/5
9 Medvind/okänd vind 3.22 Täby Open 3/9
5 Medvind/okänd vind 3.31w 3,4 Väsbyspelen 20/8
3 Medvind/okänd vind 3.49 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.04 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.05 Huddingespelen 21/5
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.18 Väsbyspelen 21/8
20 Boll 10.92 Täby Open 3/9
Isolde Enholm 03
5h1 60m 9.33 -2,0 SAYO Sollentuna 4/6
4h2 60m 9.41 -2,2 Surbullespelen Norrköping 13/8
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9.02 SAYO Sollentuna 4/6
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9.29 Surbullespelen Norrköping 14/8
6 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 14.91 Surbullespelen Norrköping 14/8
16 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 18.93 Stockholmskampen Hässelby 1/6
5 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 22.42 Surbullespelen Norrköping 13/8
10 Spjut 400 g (F13 - F12) 11.38 Surbullespelen Norrköping 13/8
6 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.51 SAYO Sollentuna 4/6
Milla Enström 09
9h1 400m 138.77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
47 Medvind/okänd vind 1.60 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
27 Boll 6.45 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Tim Ericsson 09
6h2 400m 107.46 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Medvind/okänd vind 2.40 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Boll 10.58 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Esbjörn Eriksson 03
2h4 60m 8.51 -1,9 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
3 60m 8.53 0,9 UDM Torneå 14/8
4h4 60m 8.77 -1,6 Väsbyspelen 20/8
3h1 60m 8.80 -0,3 Huddingespelen 21/5
2 60m 8.82 -0,2 Tjalvespelen Norrköping 11/6
6bf 60m 8.83 -1,5 Väsbyspelen 20/8
3h1 60m 8.92 -1,4 SAYO Sollentuna 4/6
8 60m 9.16 -2,6 SAYO Sollentuna 4/6
2h1 Medvind/okänd vind 8.79w 2,5 Danderyds Ungdomsspel 15/5
6 Medvind/okänd vind 8.91w 2,9 Danderyds Ungdomsspel 15/5
2 200m 28.48 1,3 UDM Torneå 14/8
6 200m 29.00 1,0 Huddingespelen 22/5
6af 200m 29.92 -3,3 SAYO Sollentuna 5/6
3 200m 30.06 -1,0 Tjalvespelen Norrköping 11/6
29 600m 2:11.01 Stockholmskampen Hässelby 1/6
11 Längd med zon 4.02 0,0 Huddingespelen 22/5
18 Längd med zon 4.05 0,0 Väsbyspelen 21/8
5 Medvind/okänd vind 3.65 Danderyds Ungdomsspel 15/5
10 Medvind/okänd vind 4.01w 4,1 SAYO Sollentuna 5/6
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.23 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.65 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
9 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.73 SAYO Sollentuna 4/6
4 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.06 Danderyds Ungdomsspel 15/5
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.31 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.32 Tjalvespelen Norrköping 11/6
7 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.33 Huddingespelen 21/5
4 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.56 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
11 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.30 Väsbyspelen 20/8
11 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 17.52 Väsbyspelen 21/8
8 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 18.89 Huddingespelen 21/5
3 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 20.06 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
4 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 20.43 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 21.16 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
3 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 22.51 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
13 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 24.18 Stockholmskampen Hässelby 1/6
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 25.48 UDM Torneå 14/8
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 25.84 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
3 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 27.01 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
4 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 14.03 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 16.08 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
2 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 8.75 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
10 Spjut 400 g (P13 - P12) 14.88 Väsbyspelen 20/8
3 Spjut 400 g (P13 - P12) 15.04 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
3 Spjut 400 g (P13 - P12) 15.75 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
20 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.79 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
12 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.90 SAYO Sollentuna 4/6
5 Spjut 400 g (P13 - P12) 26.10 Huddingespelen 21/5
Joar Eriksson 07
1 60m 10.02 -1,2 Tjalvespelen Norrköping 11/6
1h1 60m 10.11 -1,5 Tjalvespelen Norrköping 11/6
1h3 Medvind/okänd vind 10.48 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6h1 600m 2:26.69 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Längd med zon 3.03 -1,4 Tjalvespelen Norrköping 11/6
8 Medvind/okänd vind 3.04 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Boll 17.29 Tjalvespelen Norrköping 11/6
Johan Eriksson 88
1 800m 1:50.20 Scandinavian Milers Club Göteborg/S 13/8
3df 800m 1:50.32 Heusden-Zolder BEL 16/7
6bf 800m 1:50.45 Karlstad GP 27/7
10 800m 1:51.03 Bauhausgalan Stockholm/S 16/6
3bf 800m 1:51.11 Sollentuna GP 28/6
4 800m 1:51.34 SM Sollentuna 28/8
2h1 800m 1:54.20 SM Sollentuna 27/8
2 800m 1:59.90 Svealandsserien Gävle 22/5
Linnéa Eriksson Bäckwall 02
5h3 80m 11.77 -1,2 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
3h3 80m 12.14 -5,1 Surbullespelen Norrköping 13/8
5 200m 28.86 -1,4 Surbullespelen Norrköping 14/8
4 800m 2:41.94 Surbullespelen Norrköping 14/8
8 Höjd 1.30 Väsbyspelen 20/8
6 Höjd 1.35 Surbullespelen Norrköping 14/8
8 Höjd 1.38 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
5 Höjd 1.40 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
5 Höjd 1.41 Kraftmätningen final Linköping 3/9
13 Längd 4.01 -1,8 Kraftmätningen final Linköping 4/9
13 Längd 4.26 -0,1 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
21 Längd 4.40 -2,3 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
8 Medvind/okänd vind 4.41w 3,3 Surbullespelen Norrköping 13/8
17 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.83 Kraftmätningen final Linköping 3/9
41 Spjut 500 g (F17 - F14) 12.36 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
11 Spjut 500 g (F17 - F14) 18.21 Kraftmätningen final Linköping 4/9
Baran Erkan 08
2h1 400m 92.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
16 Medvind/okänd vind 2.61 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.16 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Helin Erkan 06
7h1 60m 10.91 -1,4 Väsbyspelen 20/8
4h5 60m 11.06 -3,7 Huddingespelen 21/5
5h2 Medvind/okänd vind 11.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
16 400m 100.72 Väsbyspelen 21/8
8h1 600m 3:35.43 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Längd med zon 2.54 0,0 Huddingespelen 21/5
12 Längd med zon 2.92 1,0 Väsbyspelen 20/8
27 Medvind/okänd vind 2.56w 2,8 Huddingespelen 21/5
25 Medvind/okänd vind 2.84 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.13 Huddingespelen 21/5
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.19 Väsbyspelen 21/8
8 Boll 8.12 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
25 Boll 9.73 Huddingespelen 21/5
Lisa Evin 05
1h1 Medvind/okänd vind 9.56 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Medvind/okänd vind 3.73 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Axel Falk 09
17 60m 12.14 -2,9 Väsbyspelen 20/8
8h1 400m 110.75 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Medvind/okänd vind 2.30 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
16 Boll 10.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Johanna Fallberg 01
2 800m 2:54.70 Täby Open 4/9
Kian Farzad 09
16 60m 12.12 -1,7 Väsbyspelen 20/8
3h1 400m 100.52 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Medvind/okänd vind 2.70 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Boll 10.91 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Gabriel Fernandez Eriksson 09
6h3 400m 114.92 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
32 Medvind/okänd vind 2.00 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
33 Boll 6.87 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Ida Fernström 08
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.67 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Stina Fischier 06
4h2 Medvind/okänd vind 11.06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
21 Medvind/okänd vind 3.09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Sanni Forsberg 09
10h2 400m 126.87 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Medvind/okänd vind 2.41 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
25 Boll 6.58 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Majken Forslöw 07
6h4 Medvind/okänd vind 12.56 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.42 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Joakim Forsmark 08
8h1 400m 105.79 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Medvind/okänd vind 2.57 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
23 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Jack Forssmed 09
10h1 400m 119.74 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
28 Medvind/okänd vind 2.16 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
32 Boll 7.29 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Vera Forssmed 07
3h2 Medvind/okänd vind 12.14 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7h2 600m 2:55.74 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
28 Medvind/okänd vind 2.42 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.31 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Stina Fredell 06
5h4 60m 11.36 -3,8 SAYO Sollentuna 4/6
5h1 Medvind/okänd vind 11.29 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6h1 600m 2:28.02 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Medvind/okänd vind 3.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.17 Väsbyspelen 20/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.26 SAYO Sollentuna 4/6
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 10.25 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 10.51 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
224 Spjut 400 g (F13 - F12) 10.55 Väsbyspelen 20/8
Spjut 400 g (F13 - F12) 8.38 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
2 Boll 16.75 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Holly Fredlund 07
10 60m 11.39 -1,4 Brommaspelen Sätra  28/8
7h1 Medvind/okänd vind 12.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4h1 600m 2:38.06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Längd med zon 2.74 -1,6 Brommaspelen Sätra  28/8
22 Medvind/okänd vind 2.79 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Nova Friberg 07
17 Medvind/okänd vind 2.85 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Signe Fridell 09
6h1 400m 122.05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
29 Medvind/okänd vind 2.07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Boll 7.31 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Fredrik Frunk 03
5h1 60m 8.82 0,0 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
4h3 Medvind/okänd vind 9.04 SAYO Sollentuna 4/6
13 600m 1:56.23 Stockholmskampen Hässelby 1/6
15 200m häck 68.0 cm (PF13) 37.24 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
6h2 800m hinder 2:55.79 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
22 Höjd 1.12 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
23 Medvind/okänd vind 8.20 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.99 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.12 Danderyds Ungdomsspel 15/5
6 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.35 Hellaskastet Sätra 7/5
2 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.47 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.50 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
8 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.84 SAYO Sollentuna 4/6
6 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.86 Huddingespelen 21/5
2 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.98 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
9 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.02 Väsbyspelen 20/8
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 21.80 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
2 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 25.15 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
7 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 26.56 Björknässpelen 27/8
2 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 27.33 Hellaskastet Sätra 7/5
6 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 27.73 Väsbyspelen 21/8
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 28.64 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
2 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 29.37 Elfte Turebergskastet Sollentuna/E 8/9
2 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 29.61 Huddingespelen 21/5
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 29.67 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 30.25 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 33.13 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 23/8
5 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 33.90 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 33.90 Halloweenkastet Västerås 29/10
2 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 34.09 Stockholmskampen Hässelby 1/6
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 34.88 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 36.34 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
3 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 15.26 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
6 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 16.44 Hellaskastet Sätra 7/5
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 18.18 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 21.75 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 22.56 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
4 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 25.66 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
4 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 25.86 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 27.16 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 30.46 Halloweenkastet Västerås 29/10
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 24.98 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
Spjut 400 g (P13 - P12) 26.39 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 27.39 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
6 Spjut 400 g (P13 - P12) 27.93 Hellaskastet Sätra 7/5
2 Spjut 400 g (P13 - P12) 28.16 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 28.35 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
2 Spjut 400 g (P13 - P12) 30.24 Björknässpelen 27/8
3 Spjut 400 g (P13 - P12) 30.37 SAYO Sollentuna 4/6
2 Spjut 400 g (P13 - P12) 30.50 Täby Open 4/9
4 Spjut 400 g (P13 - P12) 33.05 Väsbyspelen 20/8
2 Spjut 400 g (P13 - P12) 34.37 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
3 Spjut 400 g (P13 - P12) 35.36 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
Jakob Fryklund Nilsagård 07
6h2 Medvind/okänd vind 12.21 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3h3 600m 2:39.09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
29 Medvind/okänd vind 2.49 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Emma Fröberg 04
14 200m 36.61 -1,4 Surbullespelen Norrköping 14/8
6 600m 2:25.92 Surbullespelen Norrköping 13/8
15 Medvind/okänd vind 3.19 Surbullespelen Norrköping 14/8
Viggo Fuxe Barkvall 07
6 60m 9.91 -1,5 Surbullespelen Norrköping 13/8
3h2 60m 9.93 -0,3 Surbullespelen Norrköping 13/8
3 200m 32.57 0,0 Surbullespelen Norrköping 14/8
2 600m 2:05.52 Surbullespelen Norrköping 13/8
3h2 600m 2:22.12 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Medvind/okänd vind 3.30 Surbullespelen Norrköping 14/8
9 Boll 17.56 Surbullespelen Norrköping 13/8
Sonja Gartz Lidén 09
30 Medvind/okänd vind 2.06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
35 Boll 5.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Amanuel Gergis 96
6bf 1500m 3:51.84 Sollentuna GP 28/6
3 1500m 3:51.88 Folksam Challenge Stockholm/S 17/6
5df 1500m 3:53.52 Kortrijk BEL 9/7
3af 1500m 3:54.66 SAYO Sollentuna 5/6
1bf 3000m 8:16.82 Karlstad GP 27/7
8 3000m 8:30.92 SAYO Sollentuna 3/6
1 3000m 9:01.95 Svealandsserien Gävle 22/5
1 5000m 14.29.57 JSM Hässleholm 5/8
5 5000m 14:32.73 SM Sollentuna 28/8
Milana Gheorghiu 05
5h4 60m 10.84 -1,4 SAYO Sollentuna 4/6
7h1 Medvind/okänd vind 11.20 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Höjd 1.07 SAYO Sollentuna 4/6
19 Längd med zon 2.94 -1,6 SAYO Sollentuna 5/6
14 Medvind/okänd vind 3.00 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.76 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.27 SAYO Sollentuna 5/6
Lova Gindin 09
8h3 400m 121.53 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Medvind/okänd vind 2.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
47 Boll 2.11 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Felix Gluhak 97
1 Diskus 1.75 kg (P19) 26.95 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
Diskus 1.75 kg (P19) 28.90 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
Alexander Gottnersson 06
6h1 Medvind/okänd vind 11.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 7.48 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 8.02 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (P13 - P12) 9.35 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Astrid Graufelds 05
4h2 Medvind/okänd vind 10.32 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Medvind/okänd vind 3.11 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.48 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Matilda Green 04
17 Spjut 400 g (F13 - F12) 9.57 SAYO Sollentuna 5/6
Annie Grindange 06
5h1 60m 10.04 -1,0 Täby Open 4/9
4h2 60m 10.21 -1,4 Surbullespelen Norrköping 13/8
3h3 60m 10.23 -1,1 SAYO Sollentuna 4/6
4h2 60m 10.27 -0,2 Huddingespelen 21/5
3h3 60m 10.31 -0,5 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
7f2 60m 10.52 0,0 Huddingespelen 21/5
5h1 Medvind/okänd vind 10.26 Eskilstuna Mini Games 2/7
2h2 Medvind/okänd vind 10.52 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Medvind/okänd vind 9.97 Eskilstuna Mini Games 2/7
6 200m 34.68 -0,8 Surbullespelen Norrköping 14/8
40 200m 39.57 -0,2 Väsbyspelen 21/8
5bf 600m 2:32.53 SAYO Sollentuna 4/6
3h2 600m 2:39.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.66 -0,6 Väsbyspelen 21/8
1h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.87 -1,0 Väsbyspelen 21/8
1000m hinder 5:00.8m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
7 Höjd 1.05 Täby Open 3/9
11 Höjd 1.07 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
5 Höjd 1.10 Eskilstuna Mini Games 2/7
Höjd 1.10 Måndagstävling Visby 25/7
8 Höjd 1.15 Surbullespelen Norrköping 13/8
4 Höjd 1.17 SAYO Sollentuna 4/6
Stav 0.90 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
12 Längd med zon 3.25 -1,2 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
13 Längd med zon 3.47 0,0 Huddingespelen 21/5
7 Medvind/okänd vind 3.27 Surbullespelen Norrköping 14/8
14 Medvind/okänd vind 3.34 Täby Open 4/9
16 Medvind/okänd vind 3.38 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 9.95 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 9.23 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 8.05 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 8.14 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
6 Boll 11.09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Boll 14.18 Surbullespelen Norrköping 13/8
Carl Grindange 09
4h4 60m 10.84 -0,1 Täby Open 4/9
3 60m 10.85 -0,7 Väsbyspelen 20/8
2h1 Medvind/okänd vind 10.25 Eskilstuna Mini Games 2/7
4 Medvind/okänd vind 10.30 Eskilstuna Mini Games 2/7
4 Medvind/okänd vind 39.69 Eskilstuna Mini Games 2/7
1h2 400m 94.41 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Höjd 0.90 Måndagstävling Visby 25/7
1 Höjd 1.01 Eskilstuna Mini Games 2/7
4 Medvind/okänd vind 3.00 Täby Open 4/9
1 Medvind/okänd vind 3.04 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Medvind/okänd vind 3.09 Eskilstuna Mini Games 2/7
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.66 Eskilstuna Mini Games 2/7
Slägga 2.0 kg (P8) 6.83 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (P13 - P12) 11.24 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
25 Boll 11.15 Täby Open 4/9
2 Boll 18.26 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Marcus Grindange 72
1 800m 2:29.10 Märsta 6/6
800m 2:35.32 Måndagstävling Visby 25/7
299 Halvmarathon 00 Stockholm Halmarathon 10/9
Victor Gruber 02
2 80m 11.58 -1,3 Täby Open 3/9
1 200m 28.07 1,7 Täby Open 4/9
10 300m 43.85 Väsbyspelen 21/8
4 800m 2:26.08 Täby Open 3/9
5 800m 2:27.20 Väsbyspelen 21/8
5h1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 15.93 1,3 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
44 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 7.25 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.04 Täby Open 4/9
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 18.01 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 13.80 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 18.48 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
Spjut 600 g (P15 - P14) 15.98 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Sara Gudjonsdottir 04
5h3 60m 9.83 -0,4 Surbullespelen Norrköping 13/8
12 200m 33.86 -1,4 Surbullespelen Norrköping 14/8
5 600m 2:25.87 Surbullespelen Norrköping 13/8
13 Medvind/okänd vind 3.36 Surbullespelen Norrköping 14/8
Felicia Gunell 04
7bf 600m 2:21.32 SAYO Sollentuna 4/6
Lucas Gunell 06
12 Höjd 0.98 SAYO Sollentuna 4/6
13 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.87 SAYO Sollentuna 4/6
Bo Gustavsson 9
1h3 400m 102.12 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
35 Medvind/okänd vind 1.45 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
29 Boll 7.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Saga Gustafsson 07
7 60m 12.00 -1,1 Brommaspelen Sätra  28/8
17 Längd med zon 2.36 -0,9 Brommaspelen Sätra  28/8
Lorena Guzman 04
6h1 60m 9.33 0,4 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
4h4 60m 9.39 -1,5 SAYO Sollentuna 4/6
4h2 60m 9.76 -2,4 Surbullespelen Norrköping 13/8
25 200m 31.74 -0,2 Väsbyspelen 21/8
6cf 200m 31.85 -2,7 SAYO Sollentuna 5/6
11 200m 33.42 -1,6 Surbullespelen Norrköping 14/8
8 600m 2:04.75 Täby Open 4/9
6bf 600m 2:05.26 SAYO Sollentuna 4/6
2 600m 2:09.82 Surbullespelen Norrköping 13/8
10 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.31 -0,3 Täby Open 4/9
4 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.76 0,0 Surbullespelen Norrköping 14/8
6h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.83 -3,0 SAYO Sollentuna 5/6
1h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.02 -0,7 Surbullespelen Norrköping 14/8
2 Höjd 1.27 Surbullespelen Norrköping 14/8
11 Höjd 1.28 Väsbyspelen 21/8
7 Höjd 1.32 SAYO Sollentuna 4/6
16 Längd med zon 3.80 -0,5 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
7 Längd med zon 4.17 -0,7 SAYO Sollentuna 5/6
4 Längd med zon 4.29 0,0 Väsbyspelen 21/8
5 Medvind/okänd vind 4.23 Surbullespelen Norrköping 14/8
6 Medvind/okänd vind 4.36 Täby Open 4/9
15 Tresteg med zon 8.49 0,0 Väsbyspelen 20/8
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.92 Väsbyspelen 20/8
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.17 SAYO Sollentuna 4/6
10 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.60 SAYO Sollentuna 5/6
Isak Gündogdu Wigman 08
8h2 400m 105.28 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Medvind/okänd vind 2.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.58 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Ebba Gällhagen 99
10 100m 13.38 -0,8 Lag-USM Huddinge 20/8
3bf 200m 27.75 -1,8 SAYO Sollentuna 5/6
1 Medvind/okänd vind 27.37.w 3,0 Danderyds Ungdomsspel 15/5
4 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 49.67 SAYO Sollentuna 4/6
6h2 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 51.29 JSM Hässleholm 6/8
10 Tresteg 9.56 0,2 Lag-USM Huddinge 20/8
Edvin Hagberg 99
7h2 100m 11.79 0,8 SAYO Sollentuna 3/6
100m 11.93 -0,2 JDM Mångkamp Sätra 15/5
5 100m 12.25 -0,8 UNM mångkamp Huddinge 11/6
3 Medvind/okänd vind 11.77w 2,4 SM Mångkamp Falun 11/9
1 300m 36.35 SM Mångkamp Falun 10/9
300m 36.48 JDM Mångkamp Sätra 14/5
1 400m 50.60 UNM mångkamp Huddinge 11/6
3 400m 50.78 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
2 400m 50.99 Svealandsserien Gävle 22/5
2ef 800m 1:56.18 Sollentuna GP 28/6
6h3 800m 1:56.53 SM Sollentuna 27/8
2 800m 1:57.43 Bauhaus Youth Stockholm/S 19/6
4bf 800m 1:57.45 SAYO Sollentuna 4/6
2 800m 1:57.56 JSM Hässleholm 7/8
3 800m 1:58.12 Lag-USM Huddinge 20/8
5 800m 1:59.68 Gurkspelen Västerås 30/7
16 800m 2:00.03 Huddingespelen 21/5
1 800m 2:03.33 Ungdomsfinnkampen Tammerfors FIN 4/9
1h2 800m 2:04.82 JSM Hässleholm 6/8
1 1000m 2:39.36 SM Mångkamp Falun 11/9
1000m 2:47.23 JDM Mångkamp Sätra 15/5
1 1500m 4:23.90 UNM mångkamp Huddinge 12/6
4h1 110m häck 91.4 cm (P17) 15.77 -0,6 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
6 110m häck 91.4 cm (P17) 15.79 -1,1 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
3 110m häck 91.4 cm (P17) 15.86 -2,8 SAYO Sollentuna 5/6
2 110m häck 91.4 cm (P17) 15.97 0,9 SM Mångkamp Falun 10/9
6 110m häck 91.4 cm (P17) 16.00 -0,6 UNM mångkamp Huddinge 12/6
5 110m häck 91.4 cm (P17) 16.22 -2,4 SAYO Sollentuna 5/6
Medvind/okänd vind 15.88w 2,8 JDM Mångkamp Sätra 14/5
3 300m häck 84.0 cm (P17) 39.38 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
2 300m häck 84.0 cm (P17) 40.07 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
1 Höjd 1.84 SM Mångkamp Falun 11/9
3 Höjd 1.85 Svealandsserien Gävle 22/5
Höjd 1.86 JDM Mångkamp Sätra 15/5
2 Höjd 1.89 UNM mångkamp Huddinge 11/6
4 Höjd 1.89 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
4 Höjd 1.89 JSM Hässleholm 5/8
6 Stav 3.68 UNM mångkamp Huddinge 12/6
2 Stav 3.73 Lag-USM Huddinge 20/8
Stav 3.75 JDM Mångkamp Sätra 14/5
1 Stav 3.81 Huddingespelen 20/5
4 Stav 3.82 SM Mångkamp Falun 10/9
5 Stav 3.95 Sommarhoppet Sollentuna 26/6
3 Längd 5.96 1,4 SM Mångkamp Falun 11/9
Längd 6.06 -0,4 JDM Mångkamp Sätra 15/5
Längd 6.19 0,1 UNM mångkamp Huddinge 11/6
7 Medvind/okänd vind 6.27w 2,2 UNM mångkamp Huddinge 11/6
Kula 9.04 Castorama Sollentuna/E 15/9
3 Kula 5.0kg (P17) 10.88 SM Mångkamp Falun 11/9
3 Kula 5.0kg (P17) 11.14 Hellaskastet Sätra 7/5
3 Kula 5.0kg (P17) 11.30 SAYO Sollentuna 5/6
Kula 5.0kg (P17) 11.39 JDM Mångkamp Sätra 15/5
8 Kula 5.0kg (P17) 11.60 UNM mångkamp Huddinge 11/6
Diskus 29.55 Castorama Sollentuna/E 15/9
8 Diskus 1.5 kg (P17) 27.15 UNM mångkamp Huddinge 12/6
Diskus 1.5 kg (P17) 31.94 JDM Mångkamp Sätra 14/5
Diskus 1.5 kg (P17) 32.03 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
2 Diskus 1.5 kg (P17) 33.42 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
2 Diskus 1.5 kg (P17) 34.50 Elfte Turebergskastet Sollentuna/E 8/9
2 Diskus 1.5 kg (P17) 36.08 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 2/8
1 Diskus 1.5 kg (P17) 36.96 SM Mångkamp Falun 10/9
2 Diskus 1.5 kg (P17) 39.15 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
Slägga 26.01 Castorama Sollentuna/E 15/9
1 Slägga 5.0 kg (P17) 37.17 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
Spjut 43.33 Castorama Sollentuna/E 15/9
3 Spjut 700 g (P17) 45.71 Hellaskastet Sätra 7/5
Spjut 700 g (P17) 46.47 JDM Mångkamp Sätra 14/5
1 Spjut 700 g (P17) 46.81 SM Mångkamp Falun 10/9
3 Spjut 700 g (P17) 50.34 UNM mångkamp Huddinge 12/6
5 Tiokamp (P19) 6374 UNM mångkamp Huddinge 11-12/6
1 Tiokamp (P17) 6433 JDM Mångkamp Sätra 14-15/5
1 Tiokamp (P17) 6603 SM Mångkamp Falun 10-11/9
Lina Hagberg 01
5h3 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.05 0,1 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
18 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.06 -2,6 Kraftmätningen final Linköping 3/9
Kula 9.12 Castorama Sollentuna/E 25/9
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.36 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
10 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.50 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.78 Hellaskastet Sätra 7/5
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.80 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
2 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.85 SAYO Sollentuna 4/6
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.17 Kraftmätningen final Linköping 3/9
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.33 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
Diskus 23.42 Castorama Sollentuna/E 25/9
3 Diskus 32.71 Lag-USM Huddinge 20/8
5 Diskus 0,75 kg (F15) 30.05 Gurkspelen Västerås 30/7
1 Diskus 0,75 kg (F15) 31.38 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 2/8
7Q Diskus 0,75 kg (F15) 32.79 USM Vellinge 6/8
1 Diskus 0,75 kg (F15) 33.39 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
3 Diskus 0,75 kg (F15) 36.86 USM Vellinge 6/8
Slägga 42.78 Castorama Sollentuna/E 25/9
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 43.35 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 43.44 Huddingespelen 22/5
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 47.10 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
5 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 47.60 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 48.18 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 48.85 Gurkspelen Västerås 30/7
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 49.98 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 50.74 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 2/8
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 51.83 SAYO Sollentuna/E 5/6
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 53.26 USM Vellinge 5/8
Spjut 30.65 Castorama Sollentuna/E 25/9
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.27 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
7 Spjut 500 g (F17 - F14) 31.71 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 32.45 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 32.51 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 32.60 Hellaskastet Sätra 7/5
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 32.73 Huddingespelen 22/5
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 33.13 Lag-USM Huddinge 20/8
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 33.61 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 34.18 SAYO Sollentuna 4/6
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 34.42 Kraftmätningen final Linköping 4/9
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 37.85 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
Simon Hagbert 08
7h2 400m 105.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Medvind/okänd vind 2.76 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.86 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Christoffer Hagren 95
Kula 10.17 Castorama Sollentuna/E 15/9
Diskus 25.88 Castorama Sollentuna/E 15/9
Slägga 33.29 Castorama Sollentuna/E 15/9
Spjut 40.50 Castorama Sollentuna/E 15/9
Ayla Hallberg Hossain 06
1h1 60m 8.94 0,7 Gurkspelen Västerås 30/7
1h2 60m 8.96 0,8 Gurkspelen Västerås 30/7
3 60m 8.99 0,6 Gurkspelen Västerås 30/7
1 60m 9.06 -2,2 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
1h3 60m 9.09 -0,9 Huddingespelen 21/5
1h2 60m 9.11 -1,7 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
1 60m 9.11 -1,8 SAYO Sollentuna 4/6
1h3 60m 9.12 0,0 Täby Open 4/9
1h3 60m 9.13 -3,2 Huddingespelen 21/5
2f1 60m 9.16 -0,5 Huddingespelen 21/5
1 60m 9.17 -0,6 Täby Open 4/9
1f1 60m 9.21 0,0 Huddingespelen 21/5
1h2 60m 9.39 -3,8 SAYO Sollentuna 4/6
1 Medvind/okänd vind 8.98 Gurkspelen Västerås 30/7
1h1 Medvind/okänd vind 9.40 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2h1 600m 2:11.95 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1000m hinder 4:10.4m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
1 Höjd 1.34 Täby Open 3/9
1 Höjd 1.36 SAYO Sollentuna 4/6
Stav 1.00 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
1 Längd med zon 4.30 -0,9 SAYO Sollentuna 5/6
1 Längd med zon 4.44 0,2 Huddingespelen 21/5
1 Längd med zon 4.46 -1,0 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
5 Längd med zon 4.56 1,0 Gurkspelen Västerås 30/7
1 Medvind/okänd vind 4.30 Täby Open 4/9
10 Medvind/okänd vind 4.46 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.29 Sommarsmajlet Lidingö 11/6
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 8.83 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 10.28 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 7.55 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
Spjut 400 g (F13 - F12) 8.71 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
2 Boll 15.38 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Boll 16.80 Huddingespelen 21/5
4 Boll 18.27 Täby Open 3/9
Fredrik Hallinder 88
1 Kula 12.56 Svealandsserien Gävle 22/5
Kula 13.07 Castorama Sollentuna/E 17/9
3 Diskus 34.89 Svealandsserien Gävle 22/5
Diskus 38.47 Castorama Sollentuna/E 17/9
Slägga 26.73 Castorama Sollentuna/E 17/9
Spjut 40.54 Castorama Sollentuna/E 17/9
Martin Hammar 95
3 800m 1:54.06 Huddingespelen 21/5
6af 800m 1:54.77 SAYO Sollentuna 4/6
5ef 800m 1:55.45 Karlstad GP 27/7
7h3 800m 1:59.11 SM Sollentuna 27/8
6h1 800m 1:59.14 JSM Hässleholm 6/8
9ff 800m 2:03.04 Heusden-Zolder BEL 16/7
13af 1500m 4:07.25 SAYO Sollentuna 5/6
10 1500m 4:13.30 JSM Hässleholm 6/8
Olivia Hanefors 07
3h5 Medvind/okänd vind 11.99 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
27 Medvind/okänd vind 2.59 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.46 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Maria Hedbeck 73
1 Kula 10.19 VNM Odense DEN 2/7
Joshua Hedenskog 07
6h4 Medvind/okänd vind 11.36 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Medvind/okänd vind 3.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Filippa Hedlund 07
4h4 Medvind/okänd vind 11.70 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6h1 600m 2:48.72 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Medvind/okänd vind 2.83 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Viktor Hedlund 07
3h2 Medvind/okänd vind 11.18 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Medvind/okänd vind 2.89 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
23 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Ella Hedman 09
18 60m 12.30 -1,7 Väsbyspelen 20/8
1h3 400m 105.80 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Medvind/okänd vind 2.34 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
21 Boll 7.02 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Linnéa Hedman 05
1 600m 2:13.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Linus Hedman 08
1h2 400m 92.03 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Medvind/okänd vind 2.74 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Stina Henning 06
5h1 60m 10.63 -1,4 Väsbyspelen 20/8
4h4 60m 10.78 -3,8 SAYO Sollentuna 4/6
2h3 Medvind/okänd vind 10.74 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 400m 83.32 Väsbyspelen 21/8
5af 600m 2:12.72 SAYO Sollentuna 4/6
1h2 600m 2:18.69 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 13.38 -1,0 Väsbyspelen 21/8
1000m hinder 4:17.9m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4 Längd med zon 3.44 -0,5 SAYO Sollentuna 5/6
5 Längd med zon 3.58 1,7 Väsbyspelen 20/8
17 Medvind/okänd vind 3.31 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.48 SAYO Sollentuna 4/6
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.33 Väsbyspelen 21/8
Spjut 400 g (F13 - F12) 9.59 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
3 Boll 13.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Johan Henningsson 90
7cf 800m 1:53.48 Sollentuna GP 28/6
7df 800m 1:54.35 Karlstad GP 27/7
1 800m 1:55.17 Öresundsspelen Helsingborg 8/7
15 800m 1:55.36 Scandinavian Milers Club Göteborg/S 13/8
5h2 800m 1:55.76 SM Sollentuna 27/8
Hanna Hermansson 89
2 Medvind/okänd vind 26.83 Aliso Viejo CA USA 23/4
5af 800m 2:03.32 Sollentuna GP 28/6
1 800m 2:03.42 Oslo NOR 24/6
1bf 800m 2:03.76 Eagle Rock CA USA 7/5
2 800m 2:03.78 Huizingen NED 6/8
1 800m 2:04.21 Scandinavian Milers Club Göteborg/S 13/8
3 800m 2:04.28 SM Sollentuna 28/8
9cf 800m 2:04.36 Eagle Rock CA USA 20/5
2 800m 2:04.81 Finnkampen Tammerfors FIN 4/9
1bf 800m 2:06.11 Long Beach CA USA 16/4
2bf 800m 2:06.65 Palo Alto CA USA 2/4
1 800m 2:06.93 Point Loma CA USA 19/3
8 800m 2:08.04 Bauhausgalan Stockholm/S 16/6
5af 800m 2:09.13 Norwalk CA USA 14/4
1h2 800m 2:12.79 Gulf Shores AL USA 28/5
1h1 800m 2:13.55 SM Sollentuna 27/8
1 1000m 2:44.41 Claremont CA USA 20/2
1 1000m 2:47.46 Santa Barbara CA USA 6/2
1af 1500m 4:18.61 Irvine CA USA 30/4
8af 1500m 4:19.22 Karlstad GP 27/7
1 1500m 4:22.63 San Francisco CA USA 1/4
1 1500m 4:22.78 Point Loma CA USA 19/3
1 1500m 4:30.18 Folksam Challenge Stockholm/S 17/6
3h1 1500m 4:34.17 Gulf Shores AL USA 26/5
3 1 eng mile 4:59.72 Claremont CA USA 20/2
Alex Hessle 08
4h3 400m 98.52 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
22 Medvind/okänd vind 2.44 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
22 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Filip Hessle 06
5h3 Medvind/okänd vind 11.55 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Boll 9.38 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Gunnar Hirschfeldt 78
6 5000m 16:39.12 Enhörna Challenge 6/7
6 10000m 34:46.83 ALJ Open Stockholm/S 17/9
Linnéa Hjelm 05
3h3 60m 10.22 -2,4 SAYO Sollentuna 4/6
Conor Hogan 04
5 60m 9.59 -0,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
4h1 60m 9.61 1,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
1h3 60m 9.73 -1,2 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
8 200m 33.32 -0,7 Surbullespelen Norrköping 14/8
4 600m 1:53.16 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
5 600m 1:55.55 Täby Open 4/9
3 600m 1:57.98 Danderyds Ungdomsspel 15/5
4 600m 1:58.15 Surbullespelen Norrköping 13/8
2h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.65 2,0 Danderyds Ungdomsspel 15/5
3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.89 -0,8 Surbullespelen Norrköping 14/8
1h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.99 0,0 Surbullespelen Norrköping 14/8
3 Medvind/okänd vind 11.80 Täby Open 4/9
3h1 800m hinder 2:49.32 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
6 Höjd 1.15 Surbullespelen Norrköping 14/8
7 Längd med zon 3.66 -3,1 Surbullespelen Norrköping 13/8
27 Medvind/okänd vind 7.90 Stockholmskampen Hässelby 1/6
20 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 14.57 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
19 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 10.89 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
8 Spjut 400 g (P13 - P12) 19.71 Stockholmskampen Hässelby 1/6
Niamh Hogan 07
2h3 Medvind/okänd vind 11.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11 Medvind/okänd vind 3.03 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.26 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Lilian Holfve 07
6h5 Medvind/okänd vind 13.24 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
33 Medvind/okänd vind 2.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.23 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Neo Holgersson 06
4h2 Medvind/okänd vind 11.30 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 600m 2:20.67 Täby Open 3/9
8h1 600m 2:21.09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1000m hinder 4:21.6m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
13 Medvind/okänd vind 2.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Spjut 400 g (P13 - P12) 6.48 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
16 Boll 14.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Boll 17.82 Täby Open 3/9
Emil Holm 01
6 Höjd 1.43 SAYO Sollentuna 5/6
47 Medvind/okänd vind 3.64w 3,3 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
Kula 6.58 Castorama Sollentuna/E 17/9
33 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.22 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
10 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.66 SAYO Sollentuna 4/6
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.43 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.49 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.62 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
Diskus 25.17 Castorama Sollentuna/E 17/9
3 Diskus 1.5 kg (P17) 30.67 Elfte Turebergskastet Sollentuna/E 8/9
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 29.11 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 29.42 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 30.34 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
5 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 31.92 SAYO Sollentuna/E 4/6
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 32.12 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 32.83 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 33.43 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 34.10 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 36.86 Halloweenksatet Västerås 29/10
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 36.95 Elfte Turebergskastet Sollentuna/E 8/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 38.40 Tolfte Turebergskastet Sollentuna/E 13/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 39.17 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 23/8
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 39.61 Trettonde Turebergskastet Sollentuna/E 15/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 40.40 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 2/8
9 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 40.55 USM Vellinge 6/8
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 40.83 Fjortonde Turebergskastet Sollentuna/E 17/9
Slägga 17.17 Castorama Sollentuna/E 17/9
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 22.12 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 23.53 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 25.13 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 23/8
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 27.20 Halloweenksatet Västerås 29/10
Spjut 22.93 Castorama Sollentuna/E 17/9
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 18.56 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
13 Spjut 600 g (P15 - P14) 19.42 SAYO Sollentuna 5/6
Spjut 600 g (P15 - P14) 19.83 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
29 Spjut 600 g (P15 - P14) 24.56 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
Erik Holmberg 08
2h2 400m 97.37 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Medvind/okänd vind 2.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.57 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Elias Hovmöller 08
2h3 400m 91.04 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Medvind/okänd vind 3.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.39 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Mats Hovmöller 72
3h2 Medvind/okänd vind 13.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Leonardo Huayna Fernac 04
5h1 60m 10.07 1,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
10 200m 34.57 -0,7 Surbullespelen Norrköping 14/8
8 600m 2:08.08 Surbullespelen Norrköping 13/8
10 Längd med zon 3.13 -0,9 Surbullespelen Norrköping 13/8
Jennie Hurkmans 84
1 600m 1:37.72 Udda grenas kväll Enskede 17/8
5 800m 2:13.95 Kvilles Vårtävling Göteborg/S 9/6
6h2 800m 2:14.60 SM Sollentuna 27/8
11 800m 2:14.92 Scandinavian Milers Club Göteborg/S 13/8
24 800m 2:16.17 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
6bf 800m 2:16.28 Sollentuna GP 28/6
6af 800m 2:16.46 SAYO Sollentuna 4/6
4 800m 2:19.85 Huddingespelen 21/5
Kula 8.93 Castorama Sollentuna/E 25/9
Diskus 24.79 Castorama Sollentuna/E 25/9
Slägga 22.63 Castorama Sollentuna/E 25/9
Spjut 34.13 Castorama Sollentuna/E 25/9
Indra Hyde 04
20 Längd med zon 3.24 -0,9 SAYO Sollentuna 5/6
Zoe Hyde 06
6 Längd med zon 2.90 -0,7 SAYO Sollentuna 5/6
Erik Håkansson 07
10 60m 11.00 -0,6 Brommaspelen Sätra  28/8
2h1 Medvind/okänd vind 10.99 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6h2 600m 2:26.07 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Längd med zon 3.17 1,5 Brommaspelen Sätra  28/8
5 Medvind/okänd vind 3.27 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Medvind/okänd vind 3.29 Tyresö Ungdomsspel 6/6
16 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.39 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Ludvig Håkansson 09
11h1 400m 129.68 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Medvind/okänd vind 2.34 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Boll 17.36 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Cornelia Häger 08
6h3 400m 106.76 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Medvind/okänd vind 2.44 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Klara Hällerfors 97
4 150m 20.78 -0,2 Täby Open 4/9
Lovisa Hällerfors 01
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.48 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
Magnus Ingvarsson 70
3 100m 13.38 1,0 VDM Sätra 14/5
4 Diskus 22.80 VDM Sätra 14/5
2 Spjut 30.56 VDM Sätra 14/5
Giovanni Inostroza 97
5cf 100m 11.13 1,7 Sollentuna GP 28/6
3h1 100m 11.14 1,0 JSM Hässleholm 5/8
1 100m 11.18 -2,0 SAYO Sollentuna 4/6
5 100m 11.21 0,0 JSM Hässleholm 5/8
1h2 100m 11.27 -1,1 SAYO Sollentuna 4/6
4 100m 11.33 -1,3 Bauhausgalan Stockholm/S 16/6
4h5 Medvind/okänd vind 11.23w 3,0 Snabba Klipp Skara 19/6
1 200m 22.45 0,6 Svealandsserien Gävle 22/5
5s1 200m 22.57 JSM Hässleholm 7/8
6af 200m 23.17 -3,0 SAYO Sollentuna 5/6
2h4 Medvind/okänd vind 22.78w 3,2 JSM Hässleholm 6/8
6 Längd 6.09 1,9 Svealandsserien Gävle 22/5
Sara Ivarsson 08
1h3 400m 94.01 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
16 Medvind/okänd vind 2.44 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Hugo Jacobsson 99
6 100m 12.88 -1,1 Ölandsspelen Högby 17/7
6 100m 12.93 -1,0 Tyresö Ungdomsspel 6/6
8 200m 26.38 -1,0 Ölandsspelen Högby 17/7
12 Längd 5.47 1,3 Lag-USM Huddinge 20/8
Stella Jagiello 09
5h4 60m 11.92 0,9 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
20 60m 12.43 -0,7 Väsbyspelen 20/8
10h4 400m 172.21 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
32 Medvind/okänd vind 2.02 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
21 Medvind/okänd vind 2.24 2,8 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
17 Boll 7.23 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
14 Boll 7.47 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Nils Jansson 06
7h2 Medvind/okänd vind 10.65 SAYO Sollentuna 4/6
Vide Jansson 07
2h1 600m 2:15.84 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Medvind/okänd vind 3.52 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Alva Jobson Orrmo 06
3h5 60m 10.80 -3,7 Huddingespelen 21/5
17 Längd med zon 3.28 0,8 Huddingespelen 21/5
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.71 Huddingespelen 21/5
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 10.84 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 10.98 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 7.81 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
19 Boll 14.18 Huddingespelen 21/5
Alex Johansson 01
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 26.18 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 29.27 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 32.64 Spjutskolan Södertälje 12/6
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 32.99 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
10 Spjut 600 g (P15 - P14) 34.80 USM Vellinge 7/8
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 38.30 SAYO Sollentuna 5/6
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 38.61 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 40.03 Brommaspelen Sätra  28/8
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 40.61 Gurkspelen Västerås 31/7
Jonathan Johansson 05
6h1 Medvind/okänd vind 10.69 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Medvind/okänd vind 3.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.38 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Simon Johansson 09
10h3 400m 123.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
20 Medvind/okänd vind 2.30 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
22 Boll 10.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Tom Johansson 67
1 Diskus 18.30 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
Valter Johansson 08
6h3 400m 101.04 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Medvind/okänd vind 2.62 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.14 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Lara Johnsson 05
3h5 60m 9.97 -3,2 SAYO Sollentuna 4/6
3h1 Medvind/okänd vind 10.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10af 600m 2:17.85 SAYO Sollentuna 4/6
4 600m 2:22.94 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Höjd 1.17 SAYO Sollentuna 4/6
1 Längd med zon 4.05 -0,4 SAYO Sollentuna 5/6
1 Medvind/okänd vind 3.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.95 SAYO Sollentuna 5/6
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.00 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Maaya Johnsson 07
4h5 Medvind/okänd vind 12.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7h1 600m 2:49.02 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Medvind/okänd vind 3.05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.29 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Olivia Jonasson 07
7h4 Medvind/okänd vind 12.58 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8h1 600m 2:49.80 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24 Medvind/okänd vind 2.70 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
22 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Anna Jonsson 02
5h2 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 15.68 0,6 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
46 Längd 3.54 -1,1 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
42 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.72 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
Stella Jungmyren-Nyman 08
6h1 400m 106.56 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Medvind/okänd vind 2.51 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
25 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1.59 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Tilde Jungmyren-Nyman 08
4h3 400m 103.99 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
21 Medvind/okänd vind 2.34 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.56 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Moa Jäderling 08
25 Medvind/okänd vind 2.03 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Maja Jämsvi 06
4h3 Medvind/okänd vind 11.59 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
39 200m 38.89 1,3 Väsbyspelen 21/8
13 400m 89.47 Väsbyspelen 21/8
2h2 600m 2:27.58 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
11 Längd med zon 3.07 1,5 Väsbyspelen 20/8
24 Medvind/okänd vind 2.85 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24 Tresteg med zon 7.67 1,3 Väsbyspelen 20/8
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.94 Väsbyspelen 21/8
25 Spjut 400 g (F13 - F12) 9.93 Väsbyspelen 20/8
5 Boll 12.71 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Elsa Kagevik 06
1h3 60m 9.50 1,5 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
2h1 60m 9.51 -1,0 Täby Open 4/9
6 60m 9.69 -0,6 Täby Open 4/9
1h3 60m 9.77 -0,5 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
5 60m 9.84 -1,1 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
4 Medvind/okänd vind 9.43 Eskilstuna Mini Games 2/7
2h2 Medvind/okänd vind 9.54 Eskilstuna Mini Games 2/7
5 Medvind/okänd vind 9.62 2,9 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
3h1 Medvind/okänd vind 9.91 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 400m 78.13 Eskilstuna Mini Games 2/7
4h1 600m 2:18.63 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.44 -0,6 Väsbyspelen 21/8
3h3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 13.00 -1,9 Väsbyspelen 21/8
12 Höjd 1.02 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
7 Höjd 1.10 Eskilstuna Mini Games 2/7
10 Längd med zon 3.42 -1,2 Tjejernas Kväll Stockholm/S 16/8
16 Längd med zon 3.43 0,0 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
10 Medvind/okänd vind 3.22 Eskilstuna Mini Games 2/7
7 Medvind/okänd vind 3.53 Täby Open 4/9
13 Medvind/okänd vind 3.67 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.35 Eskilstuna Mini Games 2/7
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.83 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
6 Boll 11.67 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Freja Kagevik 09
5 Medvind/okänd vind 11.65 Eskilstuna Mini Games 2/7
3h1 Medvind/okänd vind 11.70 Eskilstuna Mini Games 2/7
5 Medvind/okänd vind 43.67 Eskilstuna Mini Games 2/7
1h2 400m 100.91 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Höjd 0.85 Eskilstuna Mini Games 2/7
5 Medvind/okänd vind 2.49 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Medvind/okänd vind 2.59 Eskilstuna Mini Games 2/7
28 Boll 6.42 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Marie Karlsson 72
3h1 Medvind/okänd vind 16.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Rebecca Karlsson 02
5h3 80m 12.60 -5,1 Surbullespelen Norrköping 13/8
8 Höjd 1.30 Surbullespelen Norrköping 14/8
6 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.27 Surbullespelen Norrköping 14/8
Tove Karlsson 03
4h1 60m 9.63 -1,9 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
4h2 60m 9.74 1,7 Poängjakt 4 Hede 27/7
4 600m 1:52.86 SAYO Sollentuna 4/6
13 600m 1:59.70 Stockholmskampen Hässelby 1/6
1 800m 3:00.60 Poängjakt 4 Hede 27/7
20 200m häck 68.0 cm (PF13) 37.44 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
3h1 800m hinder 2:48.92 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
27 Höjd 1.24 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
6 Medvind/okänd vind 3.49 Poängjakt 4 Hede 27/7
42 Medvind/okänd vind 7.45 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.15 Poängjakt 4 Hede 27/7
30 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.24 Stockholmskampen Hässelby 1/6
36 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 18.78 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
30 Spjut 400 g (F13 - F12) 12.94 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
Ulla Karnebäck 53
7 100m 16.28 1,5 SM Sollentuna 26/8
2 100m 16.49 0,9 VDM Sätra 14/5
2 100m 16.49 1,1 VSM Söderhamn 22/7
3 100m 16.70 -1,3 VNM Odense DEN 1/7
3h2 Medvind/okänd vind 16.04 VVM Perth AUS 26/10
9 200m 33.35 1,1 VVM Perth AUS 1/11
2 200m 34.17 1,4 VSM Söderhamn 23/7
2 200m 34.23 1,4 VDM Sätra 15/5
3h1 Medvind/okänd vind 33.44w VVM Perth AUS 31/10
3 Medvind/okänd vind 04 2,6 VNM Odense DEN 2/7
2 400m 75.41 VSM Söderhamn 24/7
7 400m 77.16 VVM Perth AUS 5/11
4h1 400m 77.61 VVM Perth AUS 2/11
2 400m 77.86 VDM Sätra 14/5
2 400m 78.23 VNM Odense DEN 3/7
2 800m 2:59.84 VNM Odense DEN 2/7
2 800m 3:01.12 VSM Söderhamn 22/7
5 800m 3:02.89 VVM Perth AUS 31/10
1 800m 3:05.12 VDM Sätra 15/5
1 Medley Relay 200m VNM Odense DEN 2/7
Brian Kawesi 99
2h2 60m 7.99 0,0 Täby Open 3/9
4 60m 8.01 -1,3 Täby Open 3/9
Caroline Kihlblom 94
9 200m 24.83 0,8 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
2 200m 25.00 1,4 JSM Hässleholm 7/8
7h3 200m 25.38 1,3 SM Sollentuna 27/8
4af 200m 25.67 -1,9 SAYO Sollentuna 5/6
6 200m 25.73 -1,4 Källbrinksöz 2 Huddinge 24/7
6bf Medvind/okänd vind 24.96w 2,9 Sollentuna GP 28/6
1h1 Medvind/okänd vind 24.99w 3,4 JSM Hässleholm 6/8
5af 400m 58.37 SAYO Sollentuna 3/6
2 400m 58.39 Rask Grand Prix Lidingö 22/6
1 400m 58.77 Huddingespelen 21/5
Mira Kjaernes 09
27 Medvind/okänd vind 2.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Boll 11.75 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Gustav Kjell 96
4h10 100m 10.79 0,9 Skararacet Skara 6/6
4cf 100m 10.80 0,2 Skararacet Skara 6/6
8s1 100m 10.85 1,0 SM Sollentuna 26/8
4 100m 10.86 -0,6 Bauhausgalan Stockholm/S 16/6
4h1 100m 10.91 1,7 JSM Hässleholm 5/8
4 100m 10.92 1,4 Windsprint Sundsvall 31/7
6 100m 11.00 0,0 JSM Hässleholm 5/8
8h3 100m 11.07 0,7 Windsprint Sundsvall 31/7
3h3 Medvind/okänd vind 10.80w 3 SM Sollentuna 26/8
Hanna Kjellberg 08
10h1 400m 125.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
27 Medvind/okänd vind 1.95 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Josefin Kjellberg 07
7h2 Medvind/okänd vind 14.14 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
31 Medvind/okänd vind 2.38 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
23 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.99 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Valter Kjellberg 04
5 60m 9.49 0,5 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
6 60m 9.52 -1,1 SAYO Sollentuna 4/6
3h2 60m 9.67 -2,8 Surbullespelen Norrköping 13/8
4h1 60m 9.76 -3,2 SAYO Sollentuna 4/6
4h3 60m 9.86 -2,3 Brommaspelen Sätra  28/8
3h2 Medvind/okänd vind 9.27w Danderyds Ungdomsspel 15/5
7 Medvind/okänd vind 9.91 Täby Open 3/9
4bf 200m 31.73 -1,6 SAYO Sollentuna 5/6
6 200m 32.68 -1,1 Surbullespelen Norrköping 14/8
6 600m 1:55.91 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
6 600m 1:57.68 Täby Open 4/9
5 600m 2:01.45 SAYO Sollentuna 4/6
7 600m 2:03.70 Surbullespelen Norrköping 13/8
3 Höjd 1.28 SAYO Sollentuna 4/6
5 Höjd 1.28 Surbullespelen Norrköping 14/8
5 Höjd 1.34 Bauhaus Youth Stockholm/S 18/6
5 Höjd 1.34 Brommaspelen Sätra  28/8
1 Höjd 1.42 Danderyds Ungdomsspel 15/5
2 Höjd 1.42 Täby Open 3/9
6 Längd med zon 3.90 -1,9 Surbullespelen Norrköping 13/8
7 Längd med zon 4.03 0,7 Brommaspelen Sätra  28/8
7 Längd med zon 4.15 0,3 SAYO Sollentuna 5/6
4 Medvind/okänd vind 3.73 Danderyds Ungdomsspel 15/5
6 Medvind/okänd vind 4.14 Täby Open 4/9
15 Medvind/okänd vind 8.36 Stockholmskampen Hässelby 1/6
6 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.04 Täby Open 3/9
33 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.10 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
11 Spjut 400 g (P13 - P12) 19.02 Stockholmskampen Hässelby 1/6
Vera Kjellgren 08
4h1 400m 101.77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Medvind/okänd vind 2.77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.86 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Joel Kjellsson 05
5h1 Medvind/okänd vind 10.27 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Medvind/okänd vind 3.46 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.52 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Vidar Kjellsson 07
6h1 Medvind/okänd vind 11.93 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7h2 600m 2:32.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
23 Medvind/okänd vind 2.70 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Zara Klouda 07
2h1 Medvind/okänd vind 10.78 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1h1 600m 2:18.90 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Medvind/okänd vind 3.38 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Oskar Kruse 06
5h2 60m 10.31 -0,3 Surbullespelen Norrköping 13/8
7h1 Medvind/okänd vind 10.48 SAYO Sollentuna 4/6
5h2 Medvind/okänd vind 11.58 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 200m 40.90 -1,2 Surbullespelen Norrköping 14/8
5h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.11 -0,6 Surbullespelen Norrköping 14/8
8 Höjd 1.00 Surbullespelen Norrköping 13/8
11 Höjd 1.03 SAYO Sollentuna 4/6
9 Medvind/okänd vind 3.29 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Medvind/okänd vind 3.47 Surbullespelen Norrköping 14/8
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.40 SAYO Sollentuna 4/6
Spjut 400 g (P13 - P12) 16.94 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
14 Boll 16.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Boll 19.38 Surbullespelen Norrköping 13/8
Anton Kull 04
5 Höjd 1.23 SAYO Sollentuna 4/6
Gustav Kullman 96
2 Stav 3.30 Tyresö Ungdomsspel 6/6
7 Stav 3.45 Sommarhoppet Sollentuna 26/6
Sofia Käll 06
8h1 Medvind/okänd vind 12.35 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
28 Medvind/okänd vind 2.58 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Boll 13.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Lucas Källman 06
4 60m 9.82 -1,5 Surbullespelen Norrköping 13/8
2h2 60m 9.87 -0,3 Surbullespelen Norrköping 13/8
2h3 Medvind/okänd vind 10.25 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 200m 35.10 -1,2 Surbullespelen Norrköping 14/8
4h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.62 -0,6 Surbullespelen Norrköping 14/8
3 Höjd 1.24 Täby Open 3/9
2 Höjd 1.26 Surbullespelen Norrköping 13/8
Stav 0.90 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
4 Medvind/okänd vind 3.48 Surbullespelen Norrköping 14/8
5 Medvind/okänd vind 3.60 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Spjut 400 g (P13 - P12) 13.65 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
3 Boll 28.86 Huddingespelen 21/5
2 Boll 29.01 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Boll 30.33 Surbullespelen Norrköping 13/8
1 Boll 33.61 Täby Open 3/9
Vincent Källström 06
4h3 Medvind/okänd vind 11.54 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 600m 2:17.54 Surbullespelen Norrköping 13/8
6h1 600m 2:19.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Medvind/okänd vind 2.61 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Medvind/okänd vind 3.24 Surbullespelen Norrköping 14/8
19 Boll 16.15 Surbullespelen Norrköping 13/8
Evelina Larsson 07
8 60m 10.98 -1,4 Brommaspelen Sätra  28/8
5h5 Medvind/okänd vind 12.31 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5 Längd med zon 3.02 -0,6 Brommaspelen Sätra  28/8
20 Medvind/okänd vind 2.81 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.85 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Gustav Larsson 09
9 Medvind/okänd vind 2.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
27 Boll 8.26 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Håkan Larsson 67
Diskus 28.16 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
Isola Larsson 07
6h2 Medvind/okänd vind 13.69 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8h2 600m 3:03.08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
29 Medvind/okänd vind 2.42 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.73 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Mimmi Larsson 09
26 60m 13.20 -0,7 Väsbyspelen 20/8
5h4 400m 112.49 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
31 Medvind/okänd vind 2.04 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Boll 8.35 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Moa Larsson 07
3h4 Medvind/okänd vind 11.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Medvind/okänd vind 2.92 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.30 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Olov Larsson 02
4h1 80m 12.66 -1,1 Surbullespelen Norrköping 13/8
8 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 7.27 Surbullespelen Norrköping 14/8
12 Spjut 600 g (P15 - P14) 10.58 Surbullespelen Norrköping 13/8
Hugo Lassander 09
11h2 400m 136.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
33 Medvind/okänd vind 2.00 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Frans Leander 07
5h2 Medvind/okänd vind 12.08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4h3 600m 2:52.37 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
26 Medvind/okänd vind 2.61 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
21 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Axel Lekander 05
1h1 Medvind/okänd vind 9.66 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Medvind/okänd vind 3.87 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.68 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Elsa Lekander 09
10h3 400m 129.93 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
19 Medvind/okänd vind 2.20 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Charlie Lekås 09
9h3 400m 120.44 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Medvind/okänd vind 2.40 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
26 Boll 8.60 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Jakob Lennermark 07
5 60m 9.73 -1,0 Täby Open 3/9
2h3 60m 9.79 -1,1 Täby Open 3/9
2h3 Medvind/okänd vind 10.57 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 400m 74.62 Täby Open 3/9
1h1 600m 2:11.54 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Medvind/okänd vind 3.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.59 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
22 Boll 15.05 Täby Open 3/9
Lisa Lettse 04
6h2 60m 10.60 -2,0 SAYO Sollentuna 4/6
16 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.25 SAYO Sollentuna 4/6
Frans Levin 07
2h2 Medvind/okänd vind 11.08 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Medvind/okänd vind 3.01 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.85 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Marcus Liberman 06
5h4 60m 10.24 -1,6 Huddingespelen 21/5
6h1 Medvind/okänd vind 10.35 SAYO Sollentuna 4/6
2h2 Medvind/okänd vind 10.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Längd med zon 3.35 0,5 Huddingespelen 21/5
10 Medvind/okänd vind 3.26 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Medvind/okänd vind 3.47w 2,3 Huddingespelen 21/5
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.47 Huddingespelen 21/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.54 SAYO Sollentuna 4/6
Spjut 400 g (P13 - P12) 14.00 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
9 Boll 20.94 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Boll 24.50 Huddingespelen 21/5
Alva Lidmark 09
8 Medvind/okänd vind 2.39 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Boll 7.62 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Joline Lidström 09
25 60m 12.88 -2,9 Väsbyspelen 20/8
4h1 Medvind/okänd vind 12.35 Eskilstuna Mini Games 2/7
6 Medvind/okänd vind 12.40 Eskilstuna Mini Games 2/7
5h1 400m 119.36 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Höjd 0.85 Eskilstuna Mini Games 2/7
24 Medvind/okänd vind 2.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7 Medvind/okänd vind 2.20 Eskilstuna Mini Games 2/7
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.37 Eskilstuna Mini Games 2/7
11 Boll 8.31 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Meilina Lidström 05
7h5 60m 9.98 -0,8 Väsbyspelen 20/8
2h2 Medvind/okänd vind 9.94 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4h2 Medvind/okänd vind 9.98 Eskilstuna Mini Games 2/7
5 600m 2:23.45 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Höjd 1.26 SAYO Sollentuna 4/6
19 Längd med zon 3.61 0,0 Väsbyspelen 21/8
5 Medvind/okänd vind 3.68 Eskilstuna Mini Games 2/7
2 Medvind/okänd vind 3.86 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.93 Eskilstuna Mini Games 2/7
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.23 Väsbyspelen 20/8
Adam Liljegren 06
9 200m 40.88 -1,2 Surbullespelen Norrköping 14/8
8 600m 2:24.06 Gurkspelen Västerås 30/7
8 600m 2:29.08 Surbullespelen Norrköping 13/8
5h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 15.63 -0,4 Surbullespelen Norrköping 14/8
1000m hinder 4:35.5m Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
12 Medvind/okänd vind 2.86 Surbullespelen Norrköping 14/8
Spjut 400 g (P13 - P12) 11.69 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
Hugo Liljegren 03
3h2 60m 8.57 -1,8 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
4 60m 8.74 -3,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
3h2 60m 8.75 -0,8 Surbullespelen Norrköping 13/8
5 60m 8.85 0,0 Gurkspelen Västerås 30/7
3h2 60m 8.95 -3,1 Huddingespelen 21/5
3h2 60m 8.96 -1,4 SAYO Sollentuna 4/6
5 200m 28.86 0,9 Huddingespelen 22/5
3 200m 28.89 -1,3 Surbullespelen Norrköping 13/8
15 200m 28.90 1,0 Väsbyspelen 21/8
5af 200m 29.47 -3,3 SAYO Sollentuna 5/6
17 600m 1:59.15 Stockholmskampen Hässelby 1/6
2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.41 -0,5 Surbullespelen Norrköping 14/8
4 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.50 -0,1 Väsbyspelen 21/8
2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.51 1,0 Huddingespelen 22/5
2h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.53 -0,3 Väsbyspelen 21/8
6 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.58 -1,4 SAYO Sollentuna 5/6
1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.62 0,0 Gurkspelen Västerås 30/7
6h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.65 -2,6 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
1h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 10.87 0,0 Surbullespelen Norrköping 14/8
3 200m häck 68.0 cm (PF13) 33.81 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
4h3 800m hinder 2:41.82 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
22 Höjd 1.12 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
5 Stav 2.07 Huddingespelen 21/5
5 Stav 2.11 Väsbyspelen 21/8
5 Längd med zon 4.49 -0,5 Huddingespelen 22/5
10 Medvind/okänd vind 2.46 Surbullespelen Norrköping 13/8
4 Medvind/okänd vind 9.51 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
7 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.07 Surbullespelen Norrköping 14/8
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 17.51 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
24 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 18.05 Stockholmskampen Hässelby 1/6
7 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 19.30 Huddingespelen 21/5
3 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 14.40 Gurkspelen Västerås 30/7
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 15.62 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
10 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 20.16 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
2 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 20.30 Huddingespelen 22/5
2 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 20.65 Surbullespelen Norrköping 13/8
6 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 22.93 Väsbyspelen 21/8
6 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 23.97 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 15.07 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
14 Spjut 400 g (P13 - P12) 15.55 SAYO Sollentuna 4/6
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.88 Huddingespelen 21/5
16 Spjut 400 g (P13 - P12) 18.69 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
Tess Liljegren 09
40 Medvind/okänd vind 1.90 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Medvind/okänd vind 1.91 Gurkspelen Västerås 30/7
45 Boll 4.42 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Max Lind 04
3h4 60m 9.42 -0,2 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
3 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 17.15 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
Elsa Lindberg 02
5h2 80m 11.99 -2,6 SAYO Sollentuna 4/6
3h4 80m 12.16 -1,4 Huddingespelen 21/5
4h3 80m 12.48 -5,1 Surbullespelen Norrköping 13/8
9 200m 31.79 -0,9 Surbullespelen Norrköping 14/8
6h2 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 15.84 0,6 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
5 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 16.48 -0,9 Surbullespelen Norrköping 14/8
13 Längd 3.85 2,0 Surbullespelen Norrköping 13/8
11 Längd 3.98 -3,1 SAYO Sollentuna 4/6
5 Tresteg 9.15 0,1 Huddingespelen 21/5
7 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 15.98 Surbullespelen Norrköping 13/8
Linnea Lindberg 09
2h4 400m 108.18 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
25 Medvind/okänd vind 2.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
40 Boll 5.55 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Vera Lindberg 07
3h3 Medvind/okänd vind 11.70 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.44 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Magnus Lindblom 77
5 100m 12.81 1,8 VSM Söderhamn 22/7
6 100m 12.89 -0,2 Vikinglinespelen Huddinge 10/8
7 Medvind/okänd vind 26.25w 2,4 Vikinglinespelen Huddinge 10/8
6bf 400m 56.26 Sommarspelen Stockholm/S 18/8
1 800m 2:08.64 Nynässpelen 21/8
4 800m 2:10.51 VSM Söderhamn 22/7
Alfred Lindbäck 09
4h1 400m 100.58 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
29 Medvind/okänd vind 2.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Boll 11.41 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Molly Linder 08
1h1 400m 91.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Medvind/okänd vind 2.66 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.41 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Simon Linder 07
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.84 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Carl Lindgren 07
4h1 Medvind/okänd vind 11.46 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4h2 600m 2:23.59 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
27 Medvind/okänd vind 2.60 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Linn Lindgren 08
7 Medvind/okänd vind 2.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.86 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Matilda Lindgren 09
10h2 400m 126.87 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
41 Medvind/okänd vind 1.89 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Elias Lindmark 07
4h3 Medvind/okänd vind 11.88 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
20 Medvind/okänd vind 2.77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Oliver Lindstrand 02
3h1 80m 12.55 -1,1 Surbullespelen Norrköping 13/8
11 200m 31.56 -1,1 Surbullespelen Norrköping 14/8
31 800m 2:47.72 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
4h1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 15.17 1,3 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 15.41 -1,2 Surbullespelen Norrköping 14/8
6 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 15.59 -1,4 SAYO Sollentuna 5/6
17 Höjd 1.34 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
4 Stav 1.92 Surbullespelen Norrköping 13/8
49 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 5.61 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
41 Spjut 600 g (P15 - P14) 17.75 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
8 Spjut 600 g (P15 - P14) 19.22 Surbullespelen Norrköping 13/8
11 Spjut 600 g (P15 - P14) 19.62 SAYO Sollentuna 5/6
Victor Lindstrand 04
6h1 60m 10.12 1,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
11 200m 36.23 -0,7 Surbullespelen Norrköping 14/8
22 600m 2:12.91 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
9 600m 2:24.59 Surbullespelen Norrköping 13/8
3h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.75 0,0 Surbullespelen Norrköping 14/8
6 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.89 -0,8 Surbullespelen Norrköping 14/8
35 Medvind/okänd vind 7.24 Stockholmskampen Hässelby 1/6
13 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 16.88 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
10 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 17.23 Surbullespelen Norrköping 14/8
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 13.60 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Spjut 400 g (P13 - P12) 18.66 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
8 Spjut 400 g (P13 - P12) 19.27 Surbullespelen Norrköping 13/8
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 20.02 SAYO Sollentuna 4/6
5 Spjut 400 g (P13 - P12) 21.35 Stockholmskampen Hässelby 1/6
Elin Lindström 07
5h1 Medvind/okänd vind 11.77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
5h1 600m 2:46.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
16 Medvind/okänd vind 2.91 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Emelie Lindström 05
4h3 60m 10.80 -0,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
6h2 Medvind/okänd vind 10.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 200m 36.22 0,0 Surbullespelen Norrköping 14/8
11 Höjd 1.05 Surbullespelen Norrköping 13/8
17 Medvind/okänd vind 3.08 Surbullespelen Norrköping 14/8
11 Medvind/okänd vind 3.13 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.15 Surbullespelen Norrköping 14/8
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.44 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Boll 16.68 Surbullespelen Norrköping 13/8
Simon Lindström 07
3 60m 9.56 -1,0 Täby Open 3/9
3 60m 9.70 0,0 Gurkspelen Västerås 30/7
1h1 60m 9.78 -1,3 Väsbyspelen 20/8
1h4 60m 9.80 -1,1 Täby Open 3/9
2h2 60m 9.83 0,5 Gurkspelen Västerås 30/7
3 60m 9.89 -1,5 Väsbyspelen 20/8
3 400m 74.02 Väsbyspelen 21/8
5 400m 76.33 Täby Open 3/9
4 600n 2:08.66 Gurkspelen Västerås 30/7
1 Längd med zon 3.87 0,5 Väsbyspelen 20/8
2 Medvind/okänd vind 3.67 Gurkspelen Västerås 31/7
2 Medvind/okänd vind 4.02 Täby Open 3/9
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.04 Väsbyspelen 21/8
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.45 Gurkspelen Västerås 30/7
6 Boll 19.46 Gurkspelen Västerås 31/7
10 Boll 19.73 Täby Open 3/9
Lotta Lindsör 90
Kula 7.30 Tingstäde 16/7
Diskus 19.41 Tingstäde 16/7
Slägga 22.04 Tingstäde 16/7
Spjut 14.54 Tingstäde 16/7
2 Spjut 15.75 Tingstäde 16/7
Vikt 7.40 Tingstäde 16/7
Maja Lindvall 05
11 Höjd 1.12 SAYO Sollentuna 4/6
Thea Ljung 09
11h3 400m 132.86 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
26 Medvind/okänd vind 2.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Boll 7.85 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Ellika Ljunggren 07
23 Medvind/okänd vind 2.75 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.84 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Karl Ludvik 02
36 Längd 4.32 1,6 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
Kula 5.10 Castorama Sollentuna/E 17/9
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.52 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.89 Vårkastet Bålsta 28/5
25 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.98 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
7 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.86 SAYO Sollentuna 4/6
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.91 Bilmetrospelen Fallun 21/5
Diskus 14.34 Castorama Sollentuna/E 17/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 23.60 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
6 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 29.34 Vårkastet Bålsta 28/5
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 29.75 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 31.35 Kasttävling Västerås 14/5
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 34.54 Halloweenkastet Västerås 29/10
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 34.61 Bilmetrospelen Fallun 21/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 37.23 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 38.28 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 38.33 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 38.75 SAYO Sollentuna/E 4/6
Slägga 19.14 Castorama Sollentuna/E 17/9
4 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 38.48 Vårkastet Bålsta 28/5
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 39.50 Bilmetrospelen Fallun 21/5
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 39.90 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 40.04 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 26/5
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 40.56 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 40.78 Första Turebergskastet Sollentuna/E 12/5
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 41.33 Kasttävling Västerås 14/5
2 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 42.36 SAYO Sollentuna/E 5/6
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 43.54 Huddingespelen 22/5
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 43.94 Uppsalaspelen 12/6
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 44.47 Uppsalaspelen 11/6
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 48.22 Halloweenkastet Västerås 29/10
Spjut 19.78 Castorama Sollentuna/E 17/9
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 38.65 Bilmetrospelen Fallun 21/5
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 43.86 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
Meja Lund 09
6h3 400m 116.53 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Medvind/okänd vind 2.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Boll 7.29 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Minna Lund 07
6h1 Medvind/okänd vind 12.04 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Medvind/okänd vind 2.84 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.70 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Christopher Lundberg 03
4h1 60m 9.43 -1,0 Surbullespelen Norrköping 13/8
6h4 60m 9.72 -1,9 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
5h2 60m 9.79 -1,4 SAYO Sollentuna 4/6
5 200m 32.54 -1,3 Surbullespelen Norrköping 13/8
5 600m 2:01.97 SAYO Sollentuna 4/6
2 600m 2:11.95 Surbullespelen Norrköping 13/8
118 200m häck 68.0 cm (PF13) 38.18 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
7h1 800m hinder 3:06.28 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
7 Höjd 1.15 Surbullespelen Norrköping 14/8
21 Höjd 1.16 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
8 Höjd 1.18 SAYO Sollentuna 4/6
9 Medvind/okänd vind 3.73 Surbullespelen Norrköping 13/8
24 Medvind/okänd vind 8.19 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
11 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.37 Surbullespelen Norrköping 14/8
26 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 8.85 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
27 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.26 Stockholmskampen del 4 Enskede 17/9
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 17.30 Surbullespelen Norrköping 13/8
Linnea Lundevall 05
4h2 60m 10.14 -1,9 Surbullespelen Norrköping 13/8
4h1 60m 9.93 -2,3 SAYO Sollentuna 4/6
3h2 Medvind/okänd vind 10.02 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 200m 35.91 -1,5 Surbullespelen Norrköping 14/8
16 Medvind/okänd vind 2.77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Magnus Lundevall 73
2h2 Medvind/okänd vind 13.94 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Daniel Lundgren 85
8af 1500m 3:56.00 Sommarspelen Stockholm/S 18/8
11cf 3000m hinder 8:52.86 Palo Alto CA Usa 1/5
4 3000m hinder 9:02.29 SM Sollentuna 27/8
Nora Lundmark 02
5bf 300m 52.10 SAYO Sollentuna 5/6
13 800m 2:40.29 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
31 800m 2:41.27 Kraftmätningen final Linköping 3/9
11 Höjd 1.29 Kraftmätningen final Linköping 3/9
11 Höjd 1.30 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
5 Höjd 1.32 SAYO Sollentuna 5/6
18 Längd 3.80 -1,5 Kraftmätningen final Linköping 4/9
32 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.37 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
3 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.45 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
11 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.77 Kraftmätningen final Linköping 3/9
Diskus 0,75 kg (F15) 17.30 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Diskus 0,75 kg (F15) 19.21 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 19.84 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 24.18 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
9 Spjut 500 g (F17 - F14) 18.10 SAYO Sollentuna 5/6
Spjut 500 g (F17 - F14) 18.15 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 21.64 Kraftmätningen final Linköping 4/9
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 22.56 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
6 Spjut 500 g (F17 - F14) 22.72 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
Iker Lundström 07
25 Medvind/okänd vind 2.65 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.43 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Chilla Lydia 04
3h3 60m 9.64 -0,4 Surbullespelen Norrköping 13/8
10 200m 32.78 -1,4 Surbullespelen Norrköping 14/8
4 600m 2:22.51 Surbullespelen Norrköping 13/8
10 Medvind/okänd vind 3.64 Surbullespelen Norrköping 14/8
Alice Maidell 09
27 60m 13.43 -2,9 Väsbyspelen 20/8
9h3 400m 122.10 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
38 Medvind/okänd vind 1.92 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
37 Boll 5.70 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Liam Malmström 09
5h1 400m 104.25 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
15 Medvind/okänd vind 2.37 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Boll 16.12 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Gustav Malmunger 07
12 Medvind/okänd vind 2.94 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.44 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Tyra Mardi 09
2h3 400m 106.77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Medvind/okänd vind 2.53 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
31 Boll 6.22 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Emma Martini 05
5h3 60m 10.65 -2,4 SAYO Sollentuna 4/6
5h2 Medvind/okänd vind 10.53 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Medvind/okänd vind 3.13 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Amanda Medin 08
2h2 400m 99.97 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Medvind/okänd vind 2.39 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
22 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.68 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Edgar Micaux Obol 08
1h5 60m 11.32 0,0 Täby Open 4/9
3h1 60m 11.40 1,4 Huddingespelen 22/5
7 400m 88.20 Täby Open 4/9
3h2 400m 97.77 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Längd med zon 2.92 0,0 Huddingespelen 22/5
7 Medvind/okänd vind 2.95 Täby Open 4/9
2 Medvind/okänd vind 3.06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
16 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.64 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.78 Huddingespelen 22/5
9 Boll 16.39 Täby Open 4/9
Emelie Milani 09
4h4 60m 11.67 0,9 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
22 60m 12.77 -2,9 Väsbyspelen 20/8
1h1 400m 100.15 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
9 Längd med zon 2.76 2,0 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
22 Medvind/okänd vind 2.17 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
46 Boll 3.79 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Boll 8.05 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
Emil Mild 09
7h1 400m 105.06 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Medvind/okänd vind 2.55 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 Boll 11.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Kajsa Mild 06
6h1 Medvind/okänd vind 11.60 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
7h1 600m 2:29.69 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
4 Boll 13.59 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Rasmus Miller 02
9 200m 30.99 -1,2 Surbullespelen Norrköping 14/8
12 300m 52.77 Väsbyspelen 21/8
3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 15.68 -1,2 Surbullespelen Norrköping 14/8
2 Stav 2.01 Huddingespelen 22/5
3 Stav 2.02 Surbullespelen Norrköping 13/8
3 Stav 2.31 Väsbyspelen 21/8
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 16.82 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 16/6
8 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 16.83 Surbullespelen Norrköping 14/8
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 19.33 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 18.58 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
10 Spjut 600 g (P15 - P14) 18.27 Surbullespelen Norrköping 13/8
Spjut 600 g (P15 - P14) 20.13 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Moa Mineur 09
4h3 400m 112.02 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Medvind/okänd vind 2.34 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
43 Boll 5.29 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Mila Molander 09
2h1 400m 108.46 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Medvind/okänd vind 2.36 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
26 Boll 6.46 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Benjamin Mullen 87
1 400m 47.12 SM Sollentuna 27/8
1 400m 47.55 Källbrinksöz 2 Huddinge 24/7
2h1 400m 48.24 SM Sollentuna 26/8
1 400m 48.59 Rask Grand Prix Lidingö 22/6
3af 400m 49.30 Sommarspelen Stockholm/S 18/8
1cf 400m 49.74 SAYO Sollentuna 3/6
3 400m häck 51.83 Världsungdomsspelen Göteborg/U 1/7
1af 400m häck 52.40 SAYO Sollentuna 4/6
5 400m häck 52.48 Sollentuna GP 28/6
1 400m häck 52.62 Gurkspelen Västerås 31/7
3 400m häck 53.14 Karlstad GP 27/7
5 400m häck 53.26 SM Sollentuna 28/8
3 400n häck 53.31 Bauhausgalan Stockholm/S 16/6
5 400n häck 53.46 Lapinlahti FIN 19/6
1h3 400m häck 54.12 SM Sollentuna 27/8
1 400m häck 54.53 Svealandsserien Gävle 22/5
Albin Möller 07
19 Medvind/okänd vind 2.82 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
22 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.89 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Oscar Möller 05
2h1 Medvind/okänd vind 9.69 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.61 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Olivia Neding 08
3h3 400m 95.91 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
2 Medvind/okänd vind 2.92 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Amanda Nekby 92
7 3000m 10:50.41 SAYO Sollentuna 3/6
3 5000m 18:05.37 ALJ Open Stockholm/S 17/9
8 5000m 18:10.34 Sommarspelen Stockholm/S 18/8
Yolanda Ngarambe 91
4 800m 2:05.06 SM Sollentuna 28/8
2 800m 2:05.10 Atlanta GA USA 24/5
2 800m 2:06.90 Scandinavian Milers Club Göteborg/S 13/8
2 800m 2:08.82 Jacksonville FL USA 4/5
3h2 800m 2:11.12 SM Sollentuna 27/8
9af 1500m 4:13.18 Sollentuna GP 28/6
2 1500m 4:14.34 Huizingen NED 6/8
4 1500m 4:15.67 Renton WA USA 18/6
2df 1500m 4:16.15 Eagle Rock CA USA 20/5
3 1500m 4:16.17 Murfreesboro TN USA 4/6
1 1500m 4:16.20 Oslo NOR 24/6
6af 1500m 4:17.39 Karlstad GP 27/7
5cf 1500m 4:18.22 Portland OR USA 12/6
2 1500m 4:22.43 Atlanta GA USA 24/5
1 1500m 4:22.88 Atlanta GA USA 10/5
3 1500m 4:24.73 Atlanta GA USA 22/4
12 1500m 4:26.92 Gainesville FL USA 1/4
3 1500m 4:28.78 SM Sollentuna 27/8
1 1 eng mile 4:57.65 Scandinavian Milers Club Göteborg/S 13/8
Alina Nileman 06
6h3 60m 13.25 -1,1 SAYO Sollentuna 4/6
5h3 Medvind/okänd vind 13.45 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
29 Medvind/okänd vind 2.05 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.05 SAYO Sollentuna 4/6
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 9.38 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 8.43 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 5.18 Rekordjakten #8 Sollentuna 30/4
Spjut 400 g (F13 - F12) 6.90 Rekordjakten #9 Sollentuna/E 1/10
9 Boll 7.14 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Melvin  Nilsson 07
1h2 60m 10.30 -1,9 Kringelspelen Södertälje 6/6
3h1 60m 10.38 -1,3 Väsbyspelen 20/8
5h1 Medvind/okänd vind 10.29w 4,1 Danderyds Ungdomsspel 15/5
3 Längd med zon 2.91 -1,7 Kringelspelen Södertälje 6/6
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.06 Kringelspelen Södertälje 6/6
Noel Nilsson 09
7 60m 11.34 -0,7 Väsbyspelen 20/8
2 Medvind/okänd vind 11.43w 2,3 Kringelspelen Södertälje 6/6
1 Längd med zon 2.70 -0,5 Kringelspelen Södertälje 6/6
Noa Nordstrand 07
7h4 Medvind/okänd vind 11.89 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
18 Medvind/okänd vind 2.84 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.39 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Brita Norin 07
34 Medvind/okänd vind 2.09 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Joel Norling 98
6af 400m 52.16 SAYO Sollentuna 3/6
5cf 800m 1:55.17 Bauhausgalan Stockholm/S 16/6
6 800m 1:55.94 Huddingespelen 21/5
6ef 800m 1:56.23 Karlstad GP 27/7
3df 800m 1:56.29 Sollentuna GP 28/6
10af 800m 1:56.46 SAYO Sollentuna 4/6
8 800m 1:57.82 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
6 800m 1:57.88 JSM Hässleholm 7/8
2h4 800m 1:57.97 JSM Hässleholm 6/8
6h1 800m 1:58.19 SM Sollentuna 27/8
3 800m 1:58.69 Bauhaus Youth Stockholm/S 19/6
8h1 1500m 4:02.22 SM Sollentuna 26/8
4bf 1500m 4:03.55 Sommarspelen Stockholm/S 18/8
12af 1500m 4:04.16 SAYO Sollentuna 5/6
3 1500m 4:05.69 Världsungdomsspelen Göteborg/U 2/7
Saga Norrman 04
3h2 60m 9.49 -2,0 SAYO Sollentuna 4/6
2h3 60m 9.60 -0,4 Surbullespelen Norrköping 13/8
5cf 200m 31.35 -2,7 SAYO Sollentuna 5/6
8 200m 32.14 -1,4 Surbullespelen Norrköping 14/8
16 Längd med zon 3.54 -2,2 SAYO Sollentuna 5/6
12 Medvind/okänd vind 3.48 Surbullespelen Norrköping 14/8
Linda Nyblom 00
1 800m 2:22.68 Huddingespelen 21/5
1 800m 2:23.60 Ölandsspelen Högby 17/7
5h2 800m 2:29.52 USM Vellinge 6/8
9bf 800m 2:31.74 Sollentuna GP 28/6
Tim Nykvist 06
4h3 60m 10.08 0,0 Täby Open 4/9
6 Medvind/okänd vind 3.51 Täby Open 4/9
Alvar Nyström 08
6h2 400m 103.98 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
25 Medvind/okänd vind 2.16 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
24 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.68 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Filip Nyström 00
4h2 100m 12.34 0,2 Huddingespelen 20/5
8 Höjd 1.60 Täby Open 4/9
11 Slägga 5.0 kg (P17) 20.35 Lag-USM Huddinge 20/8
Moa Nyström 03
3h3 60m 9.08 -3,4 SAYO Sollentuna 4/6
7bf 200m 30.79 -2,1 SAYO Sollentuna 5/6
13 200m 31.36 0,0 Täby Open 4/9
7 600m 1:57.72 Stockholmskampen Hässelby 1/6
4h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 10.63 -1,4 SAYO Sollentuna 5/6
6 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 10.89 -0,9 SAYO Sollentuna 5/6
5h3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.03 -2,6 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
4 200m häck 68.0 cm (PF13) 33.06 Huddingespelen 20/5
14 200m häck 68.0 cm (PF13) 34.56 0,4 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
12 200m häck 68.0 cm (PF13) 35.40 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
Längd med zon 4.22 0,8 SAYO Sollentuna 5/6
14 Medvind/okänd vind 4.40w 3,9 SAYO Sollentuna 5/6
9 Tresteg med zon 9.64 1,0 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
2 Tresteg med zon 9.85 0,9 Huddingespelen 21/5
5 Medvind/okänd vind 9.65 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
4 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 20.00 Huddingespelen 21/5
5 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 22.76 Stockholmskampen Hässelby 1/6
38 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 18.29 Stockholmskampen del 3 Huddinge 31/8
13 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.45 Huddingespelen 21/5
5 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.09 SAYO Sollentuna 4/6
Collin Obol 77
1h2 Medvind/okänd vind 13.50 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Nora Odelind 08
5h3 400m 104.12 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Björn Olander
1171 Halvmarathon 1:39:15 Stockholm Halvmarathon 10/9
179 Marathon 3:39:22 Vintermaran Stockholm 5/11
Eleonora Olsmats 99
11 800m 2:42.76 SAYO Sollentuna 4/6
1 3000m 10:54.35 Moraspelen 3/9
3 3000m 11:02.98 Lag-USM Huddinge 20/8
3 3000m 11:17.18 JSM Hässleholm 7/8
4 Diskus 29.00 SAYO Sollentuna/E 4/6
12 Diskus 30.43 JSM Hässleholm 5/8
1 Diskus 30.62 Huddingespelen 21/5
19 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 34.09 JSM Hässleholm 7/8
9 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 37.28 SAYO Sollentuna/E 5/6
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 39.78 Huddingespelen 22/5
Agnes Olsson 05
5h3 60m 11.06 -0,7 Surbullespelen Norrköping 13/8
7h2 60m 11.22 -2,7 SAYO Sollentuna 4/6
4h2 60m 11.62 -1,8 Brommaspelen Sätra  28/8
8h2 Medvind/okänd vind 11.39 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
12 200m 38.69 -1,5 Surbullespelen Norrköping 14/8
8bf 600m 2:16.93 SAYO Sollentuna 4/6
12 600m 2:17.20 Täby Open 4/9
8 600m 2:19.71 Huddingespelen 22/5
7 600m 2:20.55 Brommaspelen Sätra  28/8
8 600m 2:20.67 Surbullespelen Norrköping 13/8
6 600m 2:33.69 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 1500m 6:36.86 Väsbyspelen 21/8
29 Längd med zon 2.69 0,0 Väsbyspelen 21/8
11 Längd med zon 2.98 -1,4 Brommaspelen Sätra  28/8
19 Medvind/okänd vind 2.78 Surbullespelen Norrköping 14/8
29 Medvind/okänd vind 2.88 Kvantumspeleln Bålsta 10/9
15 Medvind/okänd vind 2.99 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
17 Medvind/okänd vind 3.10 Täby Open 3/9
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.30 Surbullespelen Norrköping 14/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.87 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
6 Spjut 400 g (F13 - F12) 10.65 Brommaspelen Sätra  28/8
9 Spjut 400 g (F13 - F12) 11.56 Surbullespelen Norrköping 13/8
11 Boll 15.56 Surbullespelen Norrköping 13/8
10 Boll 17.07 Täby Open 4/9
Edvin Olsson 03
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 13.72 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 12.26 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Spjut 400 g (P13 - P12) 9.53 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
Hugo Olsson 02
3 80m 12.13 -1,3 Täby Open 3/9
8h1 80m 12.20 -1,8 SAYO Sollentuna 4/6
2h1 80m 12.43 -1,1 Surbullespelen Norrköping 13/8
4h2 Medvind/okänd vind 11.68w 2,2 Danderyds Ungdomsspel 15/5
3 200m 31.45 1,7 Täby Open 4/9
13 200m 32.40 -1,2 Surbullespelen Norrköping 14/8
5cf 300m 51.65 SAYO Sollentuna 5/6
5h2 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 18.41 1,1 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
20 Höjd 1.30 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
42 Längd 4.17 0,5 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
11 Längd 4.18 0,0 Huddingespelen 22/5
11 Längd 4.30 -0,7 Väsbyspelen 21/8
4 Längd 4.52 1,3 Surbullespelen Norrköping 13/8
4 Medvind/okänd vind 4.06w 3,7 Danderyds Ungdomsspel 15/5
2 Medvind/okänd vind 4.63w 2,6 Täby Open 3/9
3 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 6.57 Täby Open 4/9
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 17.48 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
7 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 20.81 Surbullespelen Norrköping 14/8
6 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 21.51 Väsbyspelen 21/8
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 11.19 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
9 Spjut 600 g (P15 - P14) 19.08 Surbullespelen Norrköping 13/8
36 Spjut 600 g (P15 - P14) 19.61 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
12 Spjut 600 g (P15 - P14) 20.39 Huddingespelen 22/5
Spjut 600 g (P15 - P14) 22.29 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 28/5
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 23.06 Täby Open 3/9
8 Spjut 600 g (P15 - P14) 23.11 SAYO Sollentuna 5/6
Sarah Olsson 2
12 800m 2:39.10 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
7 800m 2:40.61 Huddingespelen 21/5
5 800m 2:43.00 SAYO Sollentuna 4/6
6 800m 2:44.94 Väsbyspelen 21/8
48 800m 2:50.23 Kraftmätningen final Linköping 3/9
46 Längd 3.54 0,0 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
19 Längd 3.92 0,0 Huddingespelen 22/5
15 Längd 3.99 -0,8 Kraftmätningen final Linköping 4/9
10 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.79 Kraftmätningen final Linköping 3/9
10 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.39 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.65 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
13 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.80 Svealandsmästerskapen Visby 10/9
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 23.87 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 26.31 Huddingespelen 22/5
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 26.50 Kraftmätningen kval Märsta 6/6
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 26.93 Kraftmätningen final Linköping 4/9
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 29.71 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 2/6
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 29.85 Tionde Turebergskastet Sollentuna/E 30/8
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 29.97 SAYO Sollentuna 5/6
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.37 Svealandsmästerskapen Visby 11/9
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.60 Väsbyspelen 20/8
Dennis Omazic 09
4h3 400m 106.97 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
3 Medvind/okänd vind 2.73 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
10 Boll 12.22 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
Albin Opdahl 09
5h1 60m 11.70 -3,3 East Sweden Games Linköping 4/6
13 60m 11.89 -2,2 Väsbyspelen 20/8
6 Medvind/okänd vind 11.71 Eskilstuna Mini Games 2/7
3h2 Medvind/okänd vind 11.72 Eskilstuna Mini Games 2/7
6 Medvind/okänd vind 42.55 Eskilstuna Mini Games 2/7
2h2 400m 95.64 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
13 Medvind/okänd vind 2.12 East Sweden Games Linköping 4/6
14 Medvind/okänd vind 2.37 KM 7-11 år Sollentuna 15/5
8 Medvind/okänd vind 2.38 Eskilstuna Mini Games 2/7
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.56 Eskilstuna Mini Games 2/7
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.88 East Sweden Games Linköping 4/6
10 Boll 16.23 Täby Open 4/9