Turebergare bland sverigebästa Stäng fönstret
M  
9 100m 10.50 Gustav Kjell 96 Skara 6.6
25 200m 21.75 Gustav Kjell 96 Leppävaara, FIN 30.8
1 800m 1:45.59 Andreas Almgren 95 Sollentuna 25.6
7 800m 1:50.35 Johan Eriksson 88 Söderhamn 9.8
21 800m 1:52.22 Johan Henningsson 90 Sollentuna 25.6
6 1500m 3:43.60 Daniel Lundgren 85 Oslo, NOR 29.8
1 3000m 7:58.58 Daniel Lundgren 85 Göteborg/S 5.9
1 5000m 13:51.68 Daniel Lundgren 85 Heusden-Z, BEL 18.7
1 3000m hinder 8:33.51 Daniel Lundgren 85 Oordegem, BEL 23.5
22 400m häck 56.09 Benjamin Mullen 87 Karlstad 22.7
19 Spjut 61.80 Stellan Back 75 Sätra 9.5
K  
14 400m 56.54 Caroline Kihlblom 94 Söderhamn 8.8
20 400m 57.13 Lotta Lindsén 90 Göteborg/S 5.9
5 800m
2:07.33
Yolanda Ngarambe 91 Stockholm/S 12.9
6 1500m 4:17.42 Yolanda Ngarambe 91 Merksem, BEL 22.8
22 1500m 4:33.90 Isabella Andersson 97 Söderhamn 8.8
19 3000m 10:08.98 Yolanda Ngarambe 91 Athens, GA 21.3
6 Slägga 62.99 Emma Thor 97 Eskilstuna 17.7
M22
19 400m 50.34 Martin Hammar 95 Sollentuna 5.6
1 800m 1:45.59 Andreas Almgren 95 Sollentuna 25.6
6 800m 1:53.32 Martin Hammar 95 Sollentuna 25.6
20 800m 1:58.94 Robin Johansson 94 Göteborg/U 5.7
8 1500m 3:57.04 Martin Hammar 95 Stockholm/S 30.7
13 Slägga 40.87 Christoffer Hagren 95 Eskilstuna 24.5
K22
13 100m 12.31 Linda Frödin Glad 93 Göteborg/U 4.7
15 100m 12.43 Julia Hässel 94 Huddinge 13.6
100m 12.38w Julia Hässel 94 Västerås 2.8
9 200m 25.07 Linda Frödin Glad 93 Sollentuna 7.6
11 200m 25.14 Caroline Kihlblom 94 Västerås 1.8
16 200m 25.43 Julia Hässel 94 Sollentuna 25.6
200m 25.08w Caroline Kihlblom 94 Västerås 1.8
6 400m 56.54 Caroline Kihlblom 94 Söderhamn 8.8
P19
2 100m 10.50 Gustav Kjell 96 Skara 6.6
9 100m 11.06 Giovanni Inostroza 97 Stockholm/S 2.8
100m 10.85w Giovanni Inostroza 97 Leppävaara, FIN 29.8
5 200m 21.75 Gustav Kjell 96 Leppävaara, FIN 30.8
9 200m 22.28 Giovanni Inostroza 97 Stockholm/S 1.8
18 Längd 6.43 Giovanni Inostroza 97 Kalmar 21.8
Längd 6.60w Giovanni Inostroza 97 Kalmar 21.8
13 Kula 12.61 Gustav Kjell 96 Sollentuna/E 11.10
11 Spjut 49.43 Gustav Kjell 96 Sollentuna 26.9
F19
12 400m 60.02 Isabella Andersson 97 Sollentuna 5.6
6 800m 2:14.62 Isabella Andersson 97 Boissano, ITA 1.7
2 1500m 4:33.90 Isabella Andersson 97 Söderhamn 8.8
11 Stav 2.70 Emma Thor 97 Visby 22.7
9 Kula 11.90 Emma Thor 97 Karlstad/M 19.9
13 Kula 10.90 Linnea Larsson Huusko 97 Eskilstuna 24.5
9 Diskus 38.77 Linnea Larsson Huusko 97 Sollentuna/E 3.9
13 Diskus 36.50 Emma Thor 97 Uppsala 5.9
1 Slägga 62.99 Emma Thor 97 Eskilstuna 17.7
10 Slägga 50.98 Linnea Larsson Huusko 97 Bottnaryd 28.6
P17
12 400m 51.87 Adam Westermark 98 Enskede 29.8
16 800m 2:02.43 Adam Westermark 98 Sollentuna 6.6
7 3000m 9:07.21 Joel Norling 98 Enskede 29.8
P16
12 100m 11.57 Staffan Risberg 99 Enskede 29.8
7 400m 52.44 Emil Winther 99 Karlskrona 22.8
5 800m 2:00.09 Edvin Hagberg 99 Gävle 25.7
14 800m 2:05.53 Emil Winther 99 Sollentuna 6.6
12 3000m 9:55.84 Daniel Nöu 99 Sollentuna 5.6
6 110m häck 15.99 Staffan Risberg 99 Stockholm/S 1.8
13 110m häck 16.47 Edvin Hagberg 99 Huddinge 14.6
110m häck 15.81w Staffan Risberg 99 Norrköping 16.8
110m häck 16.44w Edvin Hagberg 99 Sollentuna 7.6
7 300m häck 41.58 Edvin Hagberg 99 Gävle 26.7
14 300m häck 43.73 Staffan Risberg 99 Enskede 29.8
8 Höjd 1.83 Edvin Hagberg 99 Sollentuna 23.6
14 Höjd
1.76
Staffan Risberg 99 Eskilstuna 24.5
12 Stav 3.71 Edvin Hagberg 99 Sollentuna 25.6
15 Längd 6.01 Edvin Hagberg 99 Gävle 6.9
16 Kula 10.79 Edvin Hagberg 99 Sollentuna 7.6
7 Diskus 37.28 Edvin Hagberg 99 Sollentuna/E 4.8
2 Spjut 54.38 Edvin Hagberg 99 Sätra 2.5
2 Tiokamp 6.121 Edvin Hagberg 99 Gävle 6.9
F16
18 800m 2:31.48 Linn Kalderén 99 Gävle 6.9
8 1500m 4:58.88 Linnea Dennerporth 99 Sollentuna 25.6
8 3000m 11:44.36 Eleonora Olsmats 99 Mora 30.8
4 1500m hinder 5:12.56 Linnéa Dennerporth 99 Göteborg/U 3.7
14 100m häck 15.50 Linn Kalderén 99 Gävle 5.9
9 300m häck 48.12 Ebba Gällhagen 99 Karlskrona 22.8
9 Höjd 1.57 Linn Kalderén 99 Gävle 5.9
9 Diskus 32.63 Eleonora Olsmats 99 Mora 30.8
17 Slägga 39.30 Eleonora Olsmats 99 Mora 30.8
10 Spjut 36.22 Linn Kalderén 99 Karlskrona 23.8
5 Sjukamp 4.369 Linn Kalderén 99 Gävle 6.9
P15
16 Tresteg 11.33 Lukas Björninger 00 Huddinge 13.6
5 Kula 14.29 Lukas Björninger 00 Karlskrona 23.8
8 Diskus 43.14 Lukas Björninger 00 Sollentuna/E 5.5
18 Spjut 28.22 Lukas Björninger 00 Sollentuna/E 20.9
F15
14 800m 2:27.30 Kristina Carlsson 00 Sollentuna 6.6
14 Slägga 42.48 Karin Schöldström 00 Sollentuna/E 4.8
P14
11 800m 2:14.08 Martin Nerell 01 Täby 12.9
6 2000m 6:18.23 Martin Nerell 01 Sollentuna 7.6
5 Spjut 40.90 Karl Ludvik 02 Norrköping 15.8
F14
11 800m 2:21.45 Alice Berg 02 Sollentuna 6.6
8 2000m 6:46.98 Alice Berg 02 Stockholm/S 1.8
20 2000m 7:23.31 Frida Nöu 01 Sollentuna 7.6
13 300m häck 49.75 Ida Winther 01 Kristianstad 8.7
19 300m häck 50.51 Maja Sund 01 Sollentuna 6.6
17 Kula 10.38 Lina Hagberg 01 Sollentuna 20.9
10 Diskus 29.95 Lina Hagberg 01 Västerås 1.8
3 Slägga 47.98 Lina Hagberg 01 Västerås/Ap 1.8
5 Spjut 36.10 Lina Hagberg 01 Sollentuna 7.6
4 Sexkamp 3.212 Lina Hagberg 01 Sätra 10.5
Stäng fönstret