Stafett 2015
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Linda Frödin Glad 93 48.80 K Christoffer Hagren 95 44.52 M
Julia Hässel 94 Svealandsserien div 2 Eskilstuna Benjamin Mullen 87 Svealandsserien div 1 Eskilstuna
Ebba Gällhagen 99 24/5 Johan Henningsson 90 24/5
Caroline Kihlbom 94 Gustav Kjell 96
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Malin Emilsson 00 53.11 F17 Benjamin Mullen 87 3:21.94 M
Leah McCarthy 99 Lag-USM Enskede Johan Henningsson 90 Stafett-SM Sollentuna
Ebba Gällhagen 99 29/8 Erik Smedhs 91 17/5
Betty Lundmark 99 Anton Asplund 90
Stafett 4x80m Stafett 4x800m
Ida Winther 01 45.39 F15 Erik Smedhs 91 7:38.79 M
Maja Sund 01 Stafett-DM Enskede Jonas Wahl Sjöman 93 Stafett-SM Sollentuna
Vanessa Selander 01 12/5 Johan Henningsson 90 16/5
Johanna Fallberg 01 Johan Eriksson 88
Stafett 3x800m Stafett 3x400m
Maja Sund 01 8:29.59 F15 Robin Johansson 94 2:36.36 M22
Ebba Palmaer 01 Stafett-DM Huddinge Martin Hammar 95 Stafett-SM Sollentuna
Johanna Fallberg 01 9/9 Jonas Wahl Sjöman 93 16/5
 
Stafett 5x60m Stafett 3x800m
Ronja Chrifi 02 41.35 F13 Robin Johansson 94 5:54.46 M22
Julia Oussi 02 Stockholmskampen Täby Martin Hammar 95 Stafett-SM Sollentuna
Sarah Olsson 02 3/6 Jonas Wahl Sjöman 93 17/5
Johanna Ståhl 02
Clara Billing 02 Stafett 4x100m
Staffan Risberg 99 46.15 P17
Stafett 5x60m Emil Winther 99 Lag-USM Enskede
Agda Wiklund 02 42.16 F13 Adam Westermark 98 29/8
Clara Billing 02 Stockholmskampen Enskede Joel Norling 98
Elsa Lindberg 02 19/9
Johanna Ståhl 02 Stafett 3x800m
Isabelle Berglund 02 Edvin Hagberg 99 6:17.76 P17
Adam Westermark 98 Stafett-SM Sollentuna
Stafett 5x60m Emil Winther 99 17/5
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 44.41 F13  
Elsa Kagevik 02 Stockholmskampen Täby Stafett 1000m
Lina Isaksson 02 3/6 Staffan Risberg 99 2:05.89 P17
Adga Wiklund 02 Emil Winther 99 Stafett-SM Sollentuna
Nora Lundmark 02 Edvin Hagberg 99 16/5
Adam Westermark 98
Stafett 5x60m
44.69 F13 Stafett 1000m
Surbullespelen Norrköping Staffan Risberg 99 2:09.42 P17
16/8 Emil Winther 99 Stafett-SM Sollentuna
Edvin Hagberg 99 16/5
Stafett 5x60m Adam Westermark 98
57.31 F13
Surbullespelen Norrköping Stafett 5x60m
16/8 Isac Lidström 02 41.99 P13
Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Täby
Stafett 3x600m Sebastian Christenson 02 3/6
Nora Lundmark 02 5:28.43 F13 Karl Ludvik 02
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Stafett-DM Huddinge Erik Dahlberg 02
Alice Berg 02 9/9
  Stafett 5x60m
Stafett 3x600m Hugo Olsson 02 42.88 P13
Anna Jonsson 02 5:55.28 F13 KarlLudvik 02 Stockholmskampen Enskede
Linn Öberg 02 Stafett-DM Huddinge Sebastian Christenson 02 19/9
Sarah Olsson 02 9/9 Isac Lidström 02
  Erik Dahlberg 02
Stafett 5x60m
Moa Nyström 03 44.57 F12 Stafett 5x60m
Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Enskede 43.47 P13
Tove Karlsson 03 3/9 Surbullespelen Norrköping
Ida Pizzaro 03 16/8
Safiatou Njie 03
Stafett 5x60m
Stafett 5x60m Sean Walker 02 45.33 P13
45.11 F12 Oliver Lindstrand 02 Stockholmskampen Täby
Stockholmskampen Täby Rasmus Miller 02 3/6
3/6 Hugo Olsson 02
Leo Svanfelt 02
Stafett 5x60m
Saga Norrman 04 46.09 F11 Stafett 5x60m
Elin Snis 04 Stafett-DM Huddinge 45.66 P13
Lorena Guzman 04 9/9 Surbullespelen Norrköping
Engla Wik 04 16/8
Luna D´Afflitto 04
Stafett 5x60m Stafett 3x600m
50.90 F11 Sebastian Christenson 02 5:52.38 P13
Surbullespelen Norrköping Oliver Lindstrand 02 Stafett-DM Huddinge
16/8 Victor Gruber 02 9/9
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
54.52 F11 43.79 P12
Surbullespelen Norrköping Stockholmskampen Täby
16/8 3/6
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
54.69 F11 Teo Paganus 03 43.84 P12
Surbullespelen Norrköping Erik Palmaer 03 Stockholmskampen Enskede
16/8 Esbjörn Eriksson 03 19/9
Hugo Liljegren 03
Stafett 3x600m Edvin Olsson 03
Saga Norrman 04 6:30.13 F11
Elin Snis 04 Stafett-DM Huddinge Stafett 5x60m
Lorena Guzman 04 9/9 Erik Palmaer 03 44.55 P12
Esbjörn Eriksson 03 Stockholmskampen Enskede
Stafett 1000m Malakai O´Connor 03 3/9
Linda Edberg 04 3:03.7m F11 Oskar Johansson 03
Elin Snis 04 04Games Sollentuna/S Teo Paganus 03
Saga Norrman 04 20/9
Lorena Guzman 04 Stafett 5x60m
Elias Engström 04 44.90 P11
Stafett 1000m Hugo Winther 04 Stafett-DM Huddinge
Luna D´Afflitto 04 3:40.0m F11 Viktor Remberg 04 9/9
Sofia Grenander 04 04Games Sollentuna/S Max Lind 04
Felicia Gunell 04 20/9 Martin Sjödin 04
Lisa Bero Lettse 04
Stafett 5x60m
Stafett 6x200m Conor Hogan 04 47.70 P11
Victor Emanuelsson 01 2:44.99 PF15 Valter Kjellberg 04 Stafett-DM Huddinge
Malin Emilsson 00 Kraftmätningen kval Sätra Erik Springfelter 04 9/9
Emil Holm 01 24/5 Viktor Lindstrand 04
Linda Nyblom 00 Alvin Landström 04
Filip Hamrelius 00
Ida Winther 01 Stafett 5x60m
47.86 P11
Stafett 1000m Surbullespelen Norrköping
Hanya Rizk 04 3:32.5m PF11 16/8
Lukas Gunell 04Games Sollentuna/S
Nicole Wahlqvist 04 20/9 Stafett 3x600m
Viktor Lindstrand 04 Elias Engström 04 5:53.19 P11
Alvin Landström 04 Stafett-DM Huddinge
Stafett 5x60m Conor Hogan 04 9/9
Daniel Opdahl 06 49.32 mix
Elsa Kagevik 06 Sommarsmajlet Lidingö Stafett 3x600m
Alva Jobson-Orrmo 06 16/8 Erik Springfelter 04 6:27.04 P11
Lucas Källman 06 Valter Kjellberg 04 Stafett-DM Huddinge
Ida Chrifi 06 Viktor Lindstrand 04 9/9
Stafett 5x60m Stafett 1000m
Edvin Sämskar 06 50.64 mix Viktor Resmalm 04 2:59.0m P11
Alva Back 06 Sommarsmajlet Lidingö Hugo Winther 04 04Games Sollentuna/S
Selma Sjödin 06 16/8 Conor Hogan 04 20/9
Annie Grindange 06 Elias Engström 04
John Bäck 06
Stafett 1000m
Stafett 3x600m Martin Sjödin 04 3:03.8m P11
Klara Ström 06 51.68 mix Max Lind 04 04Games Sollentuna/S
Lowe Barkvall 06 Sommarsmajlet Lidingö Valter Kjellberg 04 20/9
Frida Westberg 07 16/8 Erik Springfelter 04
Simon Thörnqvist 06
Jonathan Edberg 06
Stäng fönstret