Årsbästa arena 2015 Stäng fönster
2015-11-16
Flickor/Kvinnor
30m flygande
4.12 Elin Snis 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.23 Lorena Guzman 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.33 Saga Norrman 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.69 Linda Edberg 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.71 Luna D´Afflitto 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.77 Sofia Grenander 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.86 Lisa Bero Lettse 04 04Games Sollentuna/S 20/9
5.10 Felicia Gunell 04 04Games Sollentuna/S 20/9
5.13 Hanya Rizk 04 04Games Sollentuna/S 20/9
5.21 Nicole Wahlqvist 04 04Games Sollentuna/S 20/9
60m
8.58 1,5 Ronja Chrifi 02 SAYO Sollentuna 6/6
8.74 1,4 Julia Oussi 02 SAYO Sollentuna 6/6
9.03 1,8 Sarah Olsson 02 SAYO Sollentuna 6/6
9.05 1,8 Agda Wiklund 02 SAYO Sollentuna 6/6
9.09 1,7 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.16 1,4 Emelie Aare 03 SAYO Sollentuna 6/6
9.24 -1,0 Isolde Enholm 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.29 1,4 Saga Rönnback 03 SAYO Sollentuna 6/6
9.40 -1,4 Jennifer Ravelius 03 Täby Open 29/8
9.42 -2,1 Moa Nyström 03 Täby Open 29/8
9.51 1,7 Safiatou Njie 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.51 1,3 Saga Norrman 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.53 0,0 Ayla Hallberg 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
9.57 1,5 Lorena Guzman 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.67 1,6 Lisa Evin 05 KM Sollentuna 30/8
9.69 1,9 Emma Carlsson 05 SAYO Sollentuna 6/6
9.70 0,0 Ida Chrifi 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
9.72 -1,0 Engla Wik 04 Kvantumspelen Bålsta 12/9
9.73 1,2 Linda Edberg 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.76 1,6 Fanny Öhr 05 KM Sollentuna 30/8
9.77 -0,6 Sara Agerman 03 Danderyds Ungdomsspel 10/5
9.77 0,0 Elsa Kagevik 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
9.89 0,8 Eira Wahlund 06 KM Sollentuna 30/8
9.94 0,1 Johanna Björkqvist 03 Danderyds Ungdomsspel 10/5
9.99 2,0 Alva Back 06 SAYO Sollentuna 6/6
10.05 1,9 Linnéa Hedman 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.09 1,5 Meilina Lidström 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.12 1,3 Linnea Lundevall 05 KM Sollentuna 30/8
10.20 0,0 Beate Pott 07 Kvantumspelen Bålsta 12/9
10.28 1,3 Liv Reynolds 05 KM Sollentuna 30/8
10.30 1,9 Anna Strunke 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.32 1,9 Victoria Oussi 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.33 1,3 Astrid Graufelds 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.33 1,2 Ida Hellström 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.35 -1,6 Saga Törnquist 05 Väsbyspelen 22/8
10.36 1,3 Linnéa Blomberg 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.36 1,6 Fanny Sundqvist 05 KM Sollentuna 30/8
10.37 1,3 Besiana Dalipi 05 KM Sollentuna 30/8
10.40 1,7 Matilda Green 04 SAYO Sollentuna 6/6
10.42 1,5 Vera Sandberg 04 SAYO Sollentuna 6/6
10.43 1,3 Vilma Danielsson 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.47 1,2 Lisa Bero Lettse 04 SAYO Sollentuna 6/6
10.52 1,6 Linnéa Hjelm 05 KM Sollentuna 30/8
10.54 1,3 Tindra Orrgren 06 KM Sollentuna 30/8
10.54 1,2 Frida Westberg 07 Leksands Sparbanksspel 25/7
10.57 0,8 Maja Lindvall 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.60 1,9 Alva Rönnback 04 SAYO Sollentuna 6/6
10.62 0,7 Alva Jobson Orrmo 06 KM Sollentuna 30/8
10.69 2,0 Frida Larsson 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.72 0,5 Stina Henning 06 SAYO Sollentuna 6/6
10.73 -0,2 Annie Grindange 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
10.73 2,0 Mika Skugge 06 SAYO Sollentuna 6/6
10.78 1,7 Olivia Ellgren 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.78 0,4 Alva Lindberg 05 Leksands Sparbanksspel 25/7
10.87 -2,6 Alva Nylander 05 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
10.88 1,2 Luna D´Afflitto 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.90 2,0 Olivia Shafai 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.90 2,0 Emilia Wallentin 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.93 0,7 Katja Orback 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.93 1,2 Nicole Wahlqvist 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.95 -0,2 Selma Sjödin 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
10.97 1,1 Kajsa Mild 06 SAYO Sollentuna 6/6
10.99 -0,5 Sofia Grenander 04 Danderyds Ungdomsspel 10/5
11.01 1,2 Felicia Gunell 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
11.02 2,0 Wendy Wangel 07 SAYO Sollentuna 6/6
11.03 0,0 Lovisa Klouda 04 Danderyds Ungdomsspel 10/5
11.04 0,7 Alice Aare 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
11.05 -0,2 Klara Ström 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
11.07 0,8 Stina Fredell 06 KM Sollentuna 30/8
11.10 1,1 Emelie Svensson 06 SAYO Sollentuna 6/6
11.12 -0,3 Louisa Chrifi 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
11.13 1,3 Clara Thelin 06 KM Sollentuna 30/8
11.16 1,5 Leonora Sandberg 04 SAYO Sollentuna 6/6
11.17 0,8 Emma Backman 06 KM Sollentuna 30/8
11.23 -0,5 Wilma Törnquist 07 Väsbyspelen 22/8
11.34 0,9 Vera Lindberg 07 Leksands Sparbanksspel 25/7
11.35 0,7 Emelie Lindström 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
11.44 0,8 Agnes Olsson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
11.44 1,3 Emilia Ytterström 06 KM Sollentuna 30/8
11.46 1,3 Elin Edwards 06 KM Sollentuna 30/8
11.49 -0,1 Venla Engström 07 Eskilstuna Mini Games 4/7
11.55 0,7 Clara Sköld 06 KM Sollentuna 30/8
11.58 1,3 Zoe Hyde 06 KM Sollentuna 30/8
11.59 0,5 Evelina Larsson 07 SAYO Sollentuna 6/6
11.65 1,5 Matilda Tiselius 05 SAYO Sollentuna 6/6
11.80 0,0 Nova Lee Fihr 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
11.81 0,7 Tilde Werner 06 KM Sollentuna 30/8
11.82 1,1 Olivia Hanefors 07 SAYO Sollentuna 6/6
11.87 2,0 Smilla Hansson 07 SAYO Sollentuna 6/6
11.93 0,5 Linnéa Eriksson 06 SAYO Sollentuna 6/6
11.98 2,0 Alva Andersson 07 SAYO Sollentuna 6/6
12.00 0,8 Josephine Sildeby 06 KM Sollentuna 30/8
12.03 2,0 Amanda Solén 07 SAYO Sollentuna 6/6
12.04 0,5 Maja Jämsvi 06 SAYO Sollentuna 6/6
12.05 0,7 Ellen Nordin 06 KM Sollentuna 30/8
12.09 0,8 Linnea Sandström 06 KM Sollentuna 30/8
12.31 0,5 Stella Fredsberg 06 SAYO Sollentuna 6/6
12.36 2,0 Vera Forssmed 07 SAYO Sollentuna 6/6
12.41 -0,3 Maja Ström 09 Eskilstuna Mini Games 4/7
12.77 2,0 Disa Elenius 06 SAYO Sollentuna 6/6
13.33 0,5 Ebba Engström 07 SAYO Sollentuna 6/6
13.39 2,0 Elin Ernfors 07 SAYO Sollentuna 6/6
14.02 2,0 Isola Larsson 07 SAYO Sollentuna 6/6
14.83 0,7 Alina Nileman 06 KM Sollentuna 30/8
Manuell tidtagning
9.3m Lorena Guzman 04 04Games Sollentuna/S 20/9
10.6m Sofia Grenander 04 04Games Sollentuna/S 20/9
11.5m Hanya Rizk 04 04Games Sollentuna/S 20/9
Medvind/okänd vind
8.74   Johanna Ståhl 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
8.95 Isabelle Berglund 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
8.97w 3,3 Clara Billing 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.05w 3,2 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.28w 2,3 Moa Nyström 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.33 Elsa Lindberg 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.36w 3,3 Vanna Ullén 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.37w 2,6 Ida Chrifi 06 SAYO Sollentuna 6/6
9.43w 2,6 Ayla Hallberg 06 SAYO Sollentuna 6/6
9.49w 3,6 Safiatou Njie 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.52w 2,8 Sara Agerman 03 SAYO Sollentuna 6/6
9.61 3,6 Engla Wik 04 KM Sollentuna 30/8
9.66w 2,1 Nora Lundmark 02 SAYO Sollentuna 6/6
9.71w 2,6 Eira Wahlund 06 SAYO Sollentuna 6/6
9.71w 2,1 Fanny Öhr 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.89w 3,8 Johanna Björkqvist 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.91w 3,3 Lina Isaksson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.93w 3,3 Maja Olofsson 05 SAYO Sollentuna 6/6
9.97w 2,6 Alva Back 06 SAYO Sollentuna 6/6
10.06w 3,3 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.06w 3,8 Jodiann Williams 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.11 Sofia Berg 05 KM Sollentuna 30/8
10.14w 3,3 Lara Johnsson 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.28w 3,6 Lisa Bero Lettse 04 KM Sollentuna 30/8
10.29 Ebba Pihl 05 KM Sollentuna 30/8
10.37w 2,2 Matilda Green 04 KM Sollentuna 30/8
10.38w 3,1 Selma Sjödin 06 KM Sollentuna 30/8
10.41 Elsa Thörnberg 05 KM Sollentuna 30/8
10.47 2,2 Luna D Afflitto 04 KM Sollentuna 30/8
10.69 Stina Henning 06 Danderyds Ungdomsspel 10/5
10.82 Alice Aare 05 KM Sollentuna 30/8
10.99w 2,2 Indra Hyde 04 KM Sollentuna 30/8
11.04w 2,4 Helin Erkan 06 SAYO Sollentuna 6/6
11.09w 2,3 Emma Viktorsson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
11.33 Milana Gheorghiu 05 KM Sollentuna 30/8
11.41w 2,4 Alicia Norman 07 SAYO Sollentuna 6/6
11.49w 3,3 Rebecka Fohlin 05 SAYO Sollentuna 6/6
11.52 Matilda Tiselius 05 KM Sollentuna 30/8
11.56w 3,1 Johanna Levin 06 KM Sollentuna 30/8
11.58w 2,4 Elin Viktorsson 06 SAYO Sollentuna 6/6
11.81w 2,4 Matilda Solén 07 SAYO Sollentuna 6/6
11.83w 3,1 Maja Jämsvi 06 KM Sollentuna 30/8
12.24w 3,1 Stella Fredsberg 06 KM Sollentuna 30/8
12.28w 3,3 Emma Tanneståhl 05 SAYO Sollentuna 6/6
12.30w 3,1 Disa Elenius 06 KM Sollentuna 30/8
12.77 Sofia Qvarnström 07 Danderyds Ungdomsspel 10/5
14.08 Magdalena Eklund-Sporre 07 Danderyds Ungdomsspel 10/5
80m
10.76 1,9 Ida Winther 01 Surbullespelen Norrköping 16/8
11.98 1,2 Ebba Palmaer 01 Surbullespelen Norrköping 16/8
12.61 1,3 Johanna Fallberg 01 SAYO Sollentuna 6/6
Medvind/okänd vind
10.72w 3,0 Ida Winther 01 HAIS-spelen Hässleholm 26/7
11.49w 2,5 Julia Stenberg 01 SAYO Sollentuna 6/6
100m
12.31 0,7 Linda Frödin Glad 93 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
12.43 0,3 Julia Hässel 94 Huddingespelen Huddinge 13/6
12.72 1,2 Lena Aruhn 70 VSM Uddevalla 24/7
13.59 -0,5 Ebba Gällhagen 99 Huddingespelen Huddinge 12/6
15.63 1,0 Linda Kjellson 73 KM Sollentuna 30/8
16.07 1,0 Jenny Wallner 77 KM Sollentuna 30/8
16.10 0,9 Karin Lundquist KM Sollentuna 30/8
17.01 0,9 Marie Karlsson 72 KM Sollentuna 30/8
Medvind/okänd vind
12.38w 4,0 Julia Hässel 94 Gurkspelen Västerås 2/8
12.37w 3,3 Linda Frödin Glad 93 Gavlehovspelen Gävle 24/7
12.90w 2,9 Ebba Gällhagen 99 SAYO Sollentuna 6/6
16.68w 2,1 Julia Wällstedt 99 SAYO Sollentuna 6/6
150m
18.92 -0,9 Linda Frödin Glad 93 Täby Open 29/8
200m
25.07 1,0 Linda Frödin Glad 93 SAYO Sollentuna 7/6
25.14 1,8 Caroline Kihlblom 94 Gurkspelen Västerås 1/8
25.43 1,2 Julia Hässel 94 Sollentuna GP 25/6
26.26 0,9 Lena Aruhn 70 VVM Lyon FRA 10/8
27.43 -1,6 Ebba Gällhagen 99 Huddingespelen Huddinge 14/6
27.47 -2,1 Linn Kalderén 99 Mångkamp-SM Gävle 3/9
28.27 1,1 Ida Winther 01 Surbullespelen Norrköping 16/8
28.90 1,3 Alice Berg 02 Öresundsspelen Helsingborg 11/7
29.58 0,7 Rojna Chrifi 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
30.50 -2,4 Clara Billing 02 Väsbyspelen 23/8
30.99 1,1 Ebba Palmaer 01 Surbullespelen Norrköping 16/8
31.18 0,6 Vanna Ullén 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
31.30 -1,4 Moa Nyström 03 Väsbyspelen 23/8
31.93 0,6 Moa Nyström 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
36.46 1,9 Vilma Danielsson 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
36.52 1,9 Linnéa Blomberg 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
37.96 1,9 Olivia Ellgren 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
38.93 -0,9 Frida Westberg 07 Leksands Sparbanksspel 26/7
39.54 1,9 Nicole Wahlqvist 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
43.68 1,8 Louisa Chrifi 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
45.04 0,5 Venla Engström 07 Eskilstuna Mini Games 4/7
49.25 1,8 Maja Ström 09 Eskilstuna Mini Games 4/7
Medvind/okänd vind
25.08w 2,4 Caroline Kihlblom 94 Gurkspelen Västerås 1/8
26.77w 2,4 Ebba Gällhagen 99 SAYO Sollentuna 7/6
27.56 Ida Winther 01 Danderyds Ungdomsspel 10/5
28.01w 2,4 Linda Nyblom 00 Sollentuna GP 25/6
29.06 Clara Billing 02 SAYO Sollentuna 7/6
29.19 Maja Sund 01 Danderyds Ungdomsspel 10/5
30.49 Sarah Olsson 02 SAYO Sollentuna 7/6
30.57w 2,4 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
30.84 Moa Nyström 03 SAYO Sollentuna 7/6
30.96 Vanna Ullén 03 SAYO Sollentuna 7/6
31.71w 2,9 Emelie Aare 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
31.76w 2,9 Elvira Bredin 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
31.88 Tove Karlsson 03 SAYO Sollentuna 7/6
32.09 Sara Agerman 03 SAYO Sollentuna 7/6
32.27w 2,3 Saga Norrman 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
32.53w 2,9 Saga Rönnback 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
33.79 Johanna Fallberg 01 Danderyds Ungdomsspel 10/5
34.13w 2,1 Lorena Guzman 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
34.22 Ida Pizarro 03 SAYO Sollentuna 7/6
34.44w 2,4 Agda Wiklund 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
35.35w 2,8 Meilina Lidström 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
35.44w 3,3 Fanny Sundqvist 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
36.56w 5,1 Maja Lindvall 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
36.64w 2,3 Anna Strunke 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
36.71w 3,3 Fanny Öhr 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
36.81w 2,9 Jodiann Williams 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
37.15w 2,3 Astrid Graufelds 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
37.87w 5,1 Linnea Lundevall 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
38.96w 2,3 Felicia Gunell 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
39.12w 3,3 Katja Orback 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
39.46w 2,3 Emelie Lindström 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
39.64w 3,2 Agnes Olsson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
39.72w 3,2 Alice Aare 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
39.87w 2,3 Luna D´Afflitto 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
300m
44.20 Linda Nyblom 00 SAYO Sollentuna 7/6
44.49 Ida Winther 01 HAIS-spelen Hässleholm 25/7
45.08 Lina Hagberg 01 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
400m
56.54 Caroline Kihlblom 94 SM Söderhamn 8/8
57.13 Lotta Lindsén 90 Göteborg Friidrott GP 5/9
60.02 Isabella Andersson 97 SAYO Sollentuna 5/6
61.11 Jennie Hurkmans 84 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
64.94 Linda Nyblom 00 SAYO Sollentuna 5/6
79.36 Alva Back 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
81.36 Elsa Kagevik 06 Kvantumspelen Bålsta 12/9
81.84 Zara Klouda 07 KM Sollentuna 30/8
82.30 Wilma Blitz 07 KM Sollentuna 30/8
82.85 Ayla Hallberg 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
86.97 Olivia Shafai 07 KM Sollentuna 30/8
88.33 Linn Bero Lettse 07 KM Sollentuna 30/8
89.21 Annie Grindange 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
89.72 Ida Chrifi 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
90.28 Selma Sjödin 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
90.66 Emma Thurell 07 KM Sollentuna 30/8
92.32 Alicia Norman 07 KM Sollentuna 30/8
92.35 Amanda Solén 07 KM Sollentuna 30/8
93.43 Matilda Solén 07 KM Sollentuna 30/8
94.37 Niamh Hogan 07 KM Sollentuna 30/8
95.81 Frida Westberg 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
96.06 Sara Ivarsson 08 KM Sollentuna 30/8
96.92 Wilma Törnquist 07 KM Sollentuna 30/8
97.37 Madeleine Nylander 07 KM Sollentuna 30/8
97.57 Smilla Hansson 07 KM Sollentuna 30/8
98.04 Elina Ravik 07 KM Sollentuna 30/8
100.08 Selma Bredin 07 KM Sollentuna 30/8
100.30 Saga Stork 08 KM Sollentuna 30/8
102.11 Louisa Chrifi 08 KM Sollentuna 30/8
103.52 Aida Ristolainen 07 KM Sollentuna 30/8
103.63 Linnea Ekström 08 KM Sollentuna 30/8
103.84 Lisa Thelander 08 KM Sollentuna 30/8
107.29 Elin Abrander 08 KM Sollentuna 30/8
109.74 Vera Forssmed 07 KM Sollentuna 30/8
110.28 Olivia Lindmark 08 KM Sollentuna 30/8
111.07 Vera Kjellgren 08 KM Sollentuna 30/8
115.61 Amanda Medin 08 KM Sollentuna 30/8
118.50 Julia Sandler Djerf 08 KM Sollentuna 30/8
120.67 Miranda Asplund 08 KM Sollentuna 30/8
120.73 Emelie Dahlborn 08 KM Sollentuna 30/8
121.12 Hanna Kjellberg 08 KM Sollentuna 30/8
121.37 Isola Larsson 07 KM Sollentuna 30/8
123.74 Evelina Larsson 07 KM Sollentuna 30/8
600m
1:37.24 Jennie Hurkmans 84 Hr Anders Triple Run Bonanza Huddinge 7/7
1:39.39 Alice Berg 02 SAYO Sollentuna 7/6
1:52.84 Nora Lundmark 02 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1:53.00 Julia Oussi 02 Stockholmskampen Täby 3/6
1:53.23 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1:54.34 Lina Hagberg 01 DM Mångkamp Sätra 10/5
1:55.14 Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
1:56.08 Anna Jonsson 02 Huddingespelen Huddinge 13/6
1:58.00 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
1:58.02 Elvira Bredin 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
1:58.84 Sarah Olsson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:00.90 Ronja Chrifi 02 Stockholmskampen Täby 3/6
2:02.18 Tove Karlsson 03 SAYO Sollentuna 7/6
2:02.38 Moa Nyström 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
2:02.82 Eira Wahlund 06 KM Sollentuna 30/8
2:03.20 Johanna Ståhl 02 Stockholmskampen Täby 3/6
2:03.47 Ida Pizarro 03 SAYO Sollentuna 7/6
2:04.80 Clara Billing 02 Stockholmskampen Täby 3/6
2:07.37 Saga Norrman 04 SAYO Sollentuna 7/6
2:08.60 Lorena Guzman 04 KM Sollentuna 30/8
2:08.63 Ayla Hallberg 06 KM Sollentuna 30/8
2:08.71 Lovisa Klouda 04 SAYO Sollentuna 7/6
2:10.08 Liv Reynolds 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:11.67 Ebba Ludvigson 04 SAYO Sollentuna 7/6
2:11.99 Sofia Berg 05 KM Sollentuna 30/8
2:12.42 Alva Back 06 KM Sollentuna 30/8
2:14.50 Linnéa Hedman 05 KM Sollentuna 30/8
2:14.82 Ida Chrifi 06 SAYO Sollentuna 7/6
2:15.40 Stina Fredell 06 KM Sollentuna 30/8
2:15.45 Fanny Sundqvist 05 KM Sollentuna 30/8
2:15.78 Emelie Aare 03 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2:15.86 Agda Wiklund 02 Stockholmskampen Täby 3/6
2:15.96 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 7/6
2:16.38 Sara Agerman 03 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2:17.97 Elsa Kagevik 06 KM Sollentuna 30/8
2:18.86 Linnéa Blomberg 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:19.20 Lisa Evin 05 KM Sollentuna 30/8
2:19.33 Besiana Dalipi 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:19.9m Meilina Lidström 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:21.30 Agnes Olsson 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
2:21.32 Stina Henning 06 SAYO Sollentuna 7/6
2:22.04 Tindra Orrgren 06 KM Sollentuna 30/8
2:23.32 Vera Sandberg 04 SAYO Sollentuna 7/6
2:23.44 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:23.62 Wilma Blitz 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:23.62 Anna Strunke 05 KM Sollentuna 30/8
2:23.5m Sofia Grenander 04 04Games Sollentuna/S 20/9
2:24.30 Lara Johnsson 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:25.78 Kajsa Mild 06 KM Sollentuna 30/8
2:26.0m Katja Orback 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:26.50 Selma Sjödin 06 SAYO Sollentuna 7/6
2:26.63 Ebba Pihl 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:26.64 Engla Wik 04 KM Sollentuna 30/8
2:26.79 Olivia Shafai 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:27.09 Linn Bero Lettse 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:27.7m Felicia Gunell 04 04Games Sollentuna/S 20/9
2:28.24 Elsa Thörnberg 05 KM Sollentuna 30/8
2:28.52 Emma Backman 06 KM Sollentuna 30/8
2:31.01 Luna D´Afflitto 04 SAYO Sollentuna 7/6
2:31.58 Alva Jobson Orrmo 06 KM Sollentuna 30/8
2:32.69 Maja Jämsvi 06 SAYO Sollentuna 7/6
2:32.82 Emilia Ytterström 06 KM Sollentuna 30/8
2:32.95 Olivia Ellgren 05 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2:33.83 Annie Grindange 06 SAYO Sollentuna 7/6
2:34.15 Felicia Gunell 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:34.42 Fanny Öhr 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:35.11 Madeleine Nylander 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:35.49 Wilma Törnquist 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:35.53 Clara Sköld 06 KM Sollentuna 30/8
2:36.18 Elin Viktorsson 06 SAYO Sollentuna 7/6
2:36.1m Alice Aare 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:37.51 Vera Lindberg 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:38.32 Emelie Svensson 06 KM Sollentuna 30/8
2:38.81 Linnéa Sandström 06 KM Sollentuna 30/8
2:41.96 Lisa Bero Lettse 04 KM Sollentuna 30/8
2:42.77 Elina Ravik 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:44.44 Smilla Hansson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:45.04 Tilde Werner 06 KM Sollentuna 30/8
2:48.55 Ella Omazic 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:50.95 Maaya Johnsson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:58.90 Emma Viktorsson 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:59.93 Alva Andersson 07 SAYO Sollentuna 7/6
3:00.72 Helin Erkan 06 SAYO Sollentuna 7/6
3:01.79 Disa Elenius 06 SAYO Sollentuna 7/6
3:32.0m Hanya Rizk 04 04Games Sollentuna/S 20/9
800m
2:07.33 Yolanda Ngarambe 91 Finnkampen Stockholm/S 12/9
2:14.37 Jennie Hurkmans 84 SM Söderhamn 8/8
2:14.62 Isabella Andersson 97 Boissano ITA 1/7
2:17.39 Lotta Lindsén 90 SM Söderhamn 8/8
2:21.45 Alice Berg 02 SAYO Sollentuna 6/6
2:23.05 Linnéa Dennerporth 99 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
2:27.30 Kristina Carlson 00 SAYO Sollentuna 6/6
2:29.80 Linda Nyblom 00 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
2:31.48 Linn Kalderén 99 Mångkamps-SM Gävle 6/9
2:34.11 Maja Sund 01 Huddingespelen Huddinge 13/6
2:44.34 Ebba Palmaer 01 Täby Open 29/8
2:45.98 Johanna Fallberg 01 SAYO Sollentuna 6/6
2:53.34 Sarah Olsson 02 Kraftmätningen Täby 12/9
3:17.39 Saga Törnquist 05 Väsbyspelen 23/8
1000m
2:42.15 Yolanda Ngarambe 91 Göteborg Friidrott GP 5/9
3:05.60 Alice Berg 02 Väsbyspelen 23/8
3:29.94 Eleonora Olsmats 99 Udda grenars kväll Stockholm/E 12/8
3:31.48 Vanna Ullén 03 Väsbyspelen 23/8
3:32.77 Elvira Bredin 03 Väsbyspelen 23/8
1500m
4:17.42 Yolanda Ngarambe 91 Merksem BEL 22/8
4:33.90 Isabella Andersson 97 SM Söderhamn 8/8
4:58.58 Alice Berg 02 Svealands 13-14 år Falun 6/9
4:58.88 Linnéa Dennerporth 99 Sollentuna GP 25/6
5:50.66 Linn Kalderén 99 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
1 eng mile
4:44.94 Yolanda Ngarambe 91 Nashville TN USA 6/6
2000m
6:46.98 Alice Berg 02 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
7:23.31 Frida Nöu 01 SAYO Sollentuna 7/6
7:36.25 Maja Sund 01 SAYO Sollentuna 7/6
8:10.11 Johanna Fallberg 01 SAYO Sollentuna 7/6
3000m
10:08.98 Yolanda Ngarambe 91 Athens GA USA 21/3
11:44.36 Eleonora Olsmats 99 Moraspelen 30/8
Halvmarathon
2:17:16 Lisa Englund 65 Stockholm Halvmarathon 12/9
Marathon
3:42:13 Karin Fröberg 65 Stockholm Marathon 30/5
Medvind/okänd vind
18.76w 2,5 Ebba Gällhagen 99 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
800m hinder
2:57.26 Nora Lundmark 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
2:58.83 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
3:05.56 Clara Billing 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
3:05.62 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
3:16.76 Elsa Lindberg 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
3:20.98 Agda Wiklund 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
3:33.38 Isabelle Berglund 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
1500m hinder
5:12.56 Linnéa Dennerporth 99 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
100m häck 76,2 cm (F17)
15.50 1,6 Linn Kalderén 99 Mångkamp-SM Gävle 3/9
80m häck 76.2 cm (F15 - F14)
13.44 -0,4 Lina Hagberg 01 Gavlehovspelen Gävle 26/7
14.19 1,9 Malin Emilson 00 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
14.91 -1,8 Ida Winther 01   Kraftmätningen Täby 12/9
15.48 -1,7 Linn Björklund 00   Kraftmätningen Täby 12/9
15.67 -1,8 Sarah Olsson 02   Kraftmätningen Täby 12/9
Medvind/okänd vind
13.36w 2,6 Lina Hagberg 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
16.39w 2,2 Maja Sund 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
60m häck 76.2 cm (F13 - F12)
10.93 1,0 Clara Billing 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
12.01 0,6 Sarah Olsson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
12.11 1,0 Agda Wiklund 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
11.96 -0,8 Moa Nyström 03 Täby Open 30/8
12.63 0,8 Lorena Guzman 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
13.31 -0,1 Johanna Björkqvist 03 Danderyds Ungdomsspel 10/5
14.19 0,8 Vilma Danielsson 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
Medvind/okänd vind
10.61w 3,3 Clara Billing 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
200m häck (F13)
32.11 0,1 Clara Billing 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
34.00 0,4 Moa Nyström 03 Väsbyspelen 22/8
34.80 0,1 Agda Wiklund 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
35.08 0,0 Isabelle Berglund 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
36.32 0,0 Elsa Lindberg 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
37.28 0,0 Nora Lundmark 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
300m häck 76.2 cm (F19 - F14)
48.12 Ebba Gällhagen 99 USM Karlskrona 22/8
49.75 Ida Winther 01 Sommarspelen Kristianstad 8/7
50.51 Maja Sund 01 SAYO Sollentuna 6/6
Höjd
1.57 Linn Kalderén 99 Mångkamp-SM Gävle 3/9
1.49 Lina Hagberg 01 Kraftmätningen Täby 13/9
1.48 Ida Winther 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
1.44 Maja Sund 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
1.37 Julia Stenberg 01 SAYO Sollentuna 7/6
1.34 Elin Snis 04 Täby Open 29/8
1.33 Agda Wiklund 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
1.30 Clara Billing 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.30 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.29 Moa Nyström 03 Täby Open 29/8
1.27 Nora Lundmark 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
1.26 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 6/6
1.20 Vanna Ullén 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.17 Meilina Lidström 05 SAYO Sollentuna 6/6
1.15 Isabelle Berglund 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
1.15 Jodiann Williams 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.13 Alva Nylander 05 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1.12 Julia Oussi 02 SAYO Sollentuna 6/6
1.09 Elsa Lindberg 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
1.08 Ayla Hallberg 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
1.07 Olivia Ellgren 05 SAYO Sollentuna 6/6
1.07 Maja Olofsson 05 SAYO Sollentuna 6/6
1.07 Fanny Öhr 05 SAYO Sollentuna 6/6
1.02 Lara Johnsson 05 SAYO Sollentuna 6/6
1.02 Anna Strunke 05 SAYO Sollentuna 6/6
1.00 Lovisa Klouda 04 Danderyds Ungdomsspel 10/5
0.97 Ida Hellström 05 SAYO Sollentuna 6/6
0.97 Elsa Thörnberg 05 SAYO Sollentuna 6/6
0.96 Ida Chrifi 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
Stav
2.70 Emma Thor 97 Onsdagstävling Visby 22/7
2.04 Betty Lundmark 99 Lag-USM Enskede 29/8
1.75 Clara Billing 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.58 Ronja Chrifi 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.58 Agda Wiklund 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.40 Klara Hällerfors 97 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
Längd
4.97 1,9 Linn Kalderén 99 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
4.84 2,0 Johanna Andersson 98 Huddingespelen Huddinge 13/6
4.82 0,0 Emelie Walcott 97 Huddingespelen Huddinge 13/6
4.60 1,1 Ida Winther 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
4.59 1,2 Malin Emilson 00 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
4.46 1,1 Maja Sund 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
4.32 0,3 Linn Björklund 00 Kraftmätningen Täby 13/9
4.32 1,2 Lina Hagberg 01 DM Mångkamp Sätra 10/5
4.05 0,0 Ebba Palmaer 01 Väsbyspelen 23/8
3.48 0,6 Sarah Olsson 02 Kraftmätningen Täby 13/9
Medvind/okänd vind
5.01w 3,2 Linn Kalderén 99 Mångkamps-SM Gävle 6/9
4.93w 2,2 Johanna Andersson 98 Huddingespelen Huddinge 13/6
4.84w 3,5 Emelie Walcott 97 Huddingespelen Huddinge 13/6
Längd med zon
4.31 -0,9 Clara Billing 02 Väsbyspelen 23/8
4.17 -0,3 Sarah Olsson 02 SAYO Sollentuna 7/6
3.96 -1,2 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.95 -0,1 Ronja Chrifi 02 SAYO Sollentuna 7/6
3.93 1,7 Alva Back 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3.91 -0,5 Lorena Guzman 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.84 1,8 Ayla Hallberg 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3.79 -2,4 Sara Agerman 03 SAYO Sollentuna 7/6
3.79 0,7 Nora Lundmark 02 SAYO Sollentuna 7/6
3.72 1,1 Ida Chrifi 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.66 0,1 Vanna Ullén 03 SAYO Sollentuna 7/6
3.64 -1,6 Johanna Björkqvist 03 SAYO Sollentuna 7/6
3.60 1,8 Linda Edberg 04 Mälaröspelen Ekerö 23/5
3.60 0,2 Ida Pizarro 03 SAYO Sollentuna 7/6
3.59 1,6 Alva Nylander 05 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3.55 -0,3 Fanny Öhr 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.53 -1,9 Saga Norrman 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.53 1,4 Meilina Lidström 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
3.49 -0,1 Emelie Aare 03 SAYO Sollentuna 7/6
3.45 0,9 Lara Johnsson 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.45 0,0 Elsa Kagevik 06 Huddingespelen Huddinge 14/6
3.43 -2,4 Ebba Pihl 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.41 -1,0 Matilda Green 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.41 -1,6 Eira Wahlund 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.40 1,9 Emma Carlsson 05 Mälarspelen Eskilstuna 13/6
3.39 -0,6 Hilda Arhammar-Pakarinen 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.39 -0,1 Lisa Bero Lettse 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.38 -0,9 Liv Reynolds 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.33 0,4 Sofia Grenander 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.30 0,5 Frida Westberg 07 Huddingespelen Huddinge 13/6
3.27 -3,2 Lisa Evin 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.24 0,0 Anna Strunke 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
3.23 1,1 Annie Grindange 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3.23 -1,7 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.21 -5,3 Maja Olofsson 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.21 0,3 Linnéa Blomberg 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
3.10 -1,0 Olivia Ellgren 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.10 1,4 Selma Sjödin 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3.09 -0,3 Besiana Dalipi 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.07 -0,9 Elsa Thörnberg 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.06 -2,4 Stina Henning 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.04 -1,5 Tindra Orrgren 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.03 -1,7 Alva Rönnback 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.02 0,2 Vera Sandberg 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.02 1,5 Beate Pott 07 Björknässpelen 29/8
2.99 0,0 Klara Ström 06 Huddingespelen Huddinge 14/6
2.97 0,3 Olivia Shafai 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.95 0,2 Stina Fredell 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.93 -3,3 Linnéa Hedman 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.93 -0,5 Nora Ludvigson 04 SAYO Sollentuna 7/6
2.91 -1,9 Linnea Lundevall 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.89 -0,7 Indra Hyde 04 SAYO Sollentuna 7/6
2.89 -1,5 Linnéa Johnson 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.88 0,2 Zara Klouda 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.88 -0,9 Kajsa Mild 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.86 -0,6 Wilma Blitz 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.83 -1,4 Leonora Sandberg 04 SAYO Sollentuna 7/6
2.82 -3,1 Wilma Törnquist 07 Väsbyspelen 23/8
2.81 -2,6 Luna D´Afflitto 04 SAYO Sollentuna 7/6
2.81 -1,6 Alva Jobson-Orrmo 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
2.79 1,8 Linn Bero Lettse 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.78 -1,2 Helin Erkan 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.78 0,0 Maja Knight 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.70 1,0 Elin Viktorsson 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.70 0,7 Agnes Olsson 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
2.69 0,6 Linnéa Eriksson 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.64 -1,1 Maja Jämsvi 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.64 1,5 Elin Lindström 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.61 -0,6 Tilde Werner 06 Väsbyspelen 22/8
2.56 1,9 Nova Lee Fihr 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2.56 -1,3 Linnea Sandström 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.54 -1,3 Matilda Tiselius 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.54 -2,1 Emma Viktorsson 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.47 1,3 Nova Friberg 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.44 1,6 Smilla Hansson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.42 1,7 Julia Backlund 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.37 0,2 Olivia Hanefors 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.36 -0,7 Josephine Sildeby 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.32 1,1 Disa Elenius 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2.32 -0,9 Ella Omazic 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.31 -1,0 Ellen Johnson 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.25 0,6 Elina Ravik 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.25 0,5 Elin Sämskar 08 SAYO Sollentuna 7/6
2.17 -0,1 Astrid Engström 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.16 1,2 Saga Stork 08 SAYO Sollentuna 7/6
2.11 -1,9 Alice Engmark 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.06 2,0 Maaya Johnsson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.04 -1,8 Linnea Widerberg 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.00 1,0 Maja Ström 09 Eskilstuna Mini Games 4/7
1.94 1,3 Josefin Kjellberg 07 SAYO Sollentuna 7/6
1.60 0,9 Alva Andersson 07 SAYO Sollentuna 7/6
1.55 1,7 Hanna Kjellberg 08 SAYO Sollentuna 7/6
Medvind/okänd vind
4.21 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
4.16 Elin Snis 04 Täby Open 29/8
4.05 Moa Nyström 03 Täby Open 30/8
4.02 Lorena Guzman 04 KM Sollentuna 30/8
4.01 Elvira Bredin 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
4.00w 2,2 Ronja Chrifi 02 SAYO Sollentuna 7/6
3.99 Agda Wiklund 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.90 Linda Edberg 04 Gutegalan Visby 14/6
3.88 Saga Norrman 04 KM Sollentuna 30/8
3.88 Vanna Ullén 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.74 Safiatou Njie 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.67 Johanna Björkqvist 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.67 Eira Wahlund 06 KM Sollentuna 30/8
3.59 Lina Isaksson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.57 Fanny Öhr 05 KM Sollentuna 30/8
3.56 Lisa Bero Lettse 04 KM Sollentuna 30/8
3.55 Engla Wik 04 KM Sollentuna 30/8
3.52w 3,8 Elsa Kagevik 06 Mälaröspelen Ekerö 23/5
3.48 Emma Carlsson 05 KM Sollentuna 30/8
3.44 Anna Strunke 05 KM Sollentuna 30/8
3.29 Alva Jobson Orrmo 06 KM Sollentuna 30/8
3.28 Lisa Evin 05 KM Sollentuna 30/8
3.28 Fanny Sundqvist 05 KM Sollentuna 30/8
3.25 Linnéa Hedman 05 KM Sollentuna 30/8
3.24 Stina Henning 06 KM Sollentuna 30/8
3.24 Zara Klouda 07 KM Sollentuna 30/8
3.22 Linnéa Hjelm 05 KM Sollentuna 30/8
3.21   Beate Pott 07 Brommaspelen Sätra 6/9
3.19 Besiana Dalipi 05 KM Sollentuna 30/8
3.19 Ellen Åslundh 03 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3.18 Luna D Afflitto 04 KM Sollentuna 30/8
3.18 Klara Ström 06 KM Sollentuna 30/8
3.15 Sofia Berg 05 KM Sollentuna 30/8
3.10 Tindra Orrgren 06 KM Sollentuna 30/8
3.08 Elsa Thörnberg 05 KM Sollentuna 30/8
3.06 Vilma Danielsson 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.05w 3,5 Olivia Shafai 07 SAYO Sollentuna 7/6
3.03 Maja Lindvall 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.02 Julia Sundqvist 07 KM Sollentuna 30/8
3.01 Indra Hyde 04 KM Sollentuna 30/8
3.00 Lovisa Klouda 04 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2.98 Linnea Sigurs-Söderman 07 KM Sollentuna 30/8
2.98 Matilda Solén 07 KM Sollentuna 30/8
2.97 Stina Fredell 06 KM Sollentuna 30/8
2.97 Emma Thurell 07 KM Sollentuna 30/8
2.96 Leonora Sandberg 04 KM Sollentuna 30/8
2.95 Amanda Solén 07 KM Sollentuna 30/8
2.94 Linnea Eriksson 06 KM Sollentuna 30/8
2.94 Linnea Lundevall 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
2.93 Alice Aare 05 KM Sollentuna 30/8
2.90 Agnes Olsson 05 KM Sollentuna 30/8
2.86 Emma Backman 06 KM Sollentuna 30/8
2.85 Clara Thelin 06 KM Sollentuna 30/8
2.83 Emma Viktorsson 05 KM Sollentuna 30/8
2.82 Elin Edwards 06 KM Sollentuna 30/8
2.79 Emilia Ytterström 06 KM Sollentuna 30/8
2.78 Louisa Chrifi 08 KM Sollentuna 30/8
2.78 Maja Nyman 07 KM Sollentuna 30/8
2.76 Emelie Svensson 06 KM Sollentuna 30/8
2.75 Clara Sköld 06 KM Sollentuna 30/8
2.75 Tilde Werner 06 KM Sollentuna 30/8
2.71 Linnéa Sandström 06 KM Sollentuna 30/8
2.71 Nicole Wahlqvist 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
2.70 Emelie Lindström 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
2.66 Smilla Hansson 07 KM Sollentuna 30/8
2.65 Niamh Hogan 07 KM Sollentuna 30/8
2.63 Alicia Norman 07 KM Sollentuna 30/8
2.62 Disa Elenius 06 KM Sollentuna 30/8
2.61 Elina Ravik 07 KM Sollentuna 30/8
2.60 Vera Kjellgren 08 KM Sollentuna 30/8
2.58 Linnea Ekström 08 KM Sollentuna 30/8
2.57 Evelina Larsson 07 KM Sollentuna 30/8
2.57 Mika Skugge 06 KM Sollentuna 30/8
2.56w 2,2 Maaya Johnsson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.54 Sofia Qvarnström 07 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2.52 Zoe Hyde 06 KM Sollentuna 30/8
2.52 Ellen Nordin 06 KM Sollentuna 30/8
2.50 Milana Gheorghiu 05 KM Sollentuna 30/8
2.49 Sara Ivarsson 08 KM Sollentuna 30/8
2.46 Vera Forssmed 07 KM Sollentuna 30/8
2.45 Josephine Sildeby 06 KM Sollentuna 30/8
2.45 Lisa Thelander 08 KM Sollentuna 30/8
2.44 Elin Abrander 08 KM Sollentuna 30/8
2.41 Linn Lindgren 08 KM Sollentuna 30/8
2.40 Minna Lund 07 KM Sollentuna 30/8
2.39 Ida Werner 07 KM Sollentuna 30/8
2.35 Aida Ristolainen 07 KM Sollentuna 30/8
2.34 Stella Fredsberg 06 KM Sollentuna 30/8
2.32 Olivia Lindmark 08 KM Sollentuna 30/8
2.30 Isola Larsson 07 KM Sollentuna 30/8
2.24 Milou Ahltin 08 KM Sollentuna 30/8
2.24 Felicia Gunell 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
2.21 Emelie Dahlborn 08 KM Sollentuna 30/8
2.20 Josefin Kjellberg 07 KM Sollentuna 30/8
2.18 Magdalena Eklund-Sporre 07 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2.17 Selma Bredin 07 KM Sollentuna 30/8
2.08 Amanda Medin 08 KM Sollentuna 30/8
2.05 Julia Sandler Djerf 08 KM Sollentuna 30/8
1.93 Miranda Asplund 08 KM Sollentuna 30/8
1.78 Alina Nileman 06 KM Sollentuna 30/8
1.76w 2,2 Hanna Kjellberg 08 SAYO Sollentuna 7/6
Längd stående
2.06 Lorena Guzman 04 04Games Sollentuna/S 20/9
2.01 Elin Snis 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.99 Saga Norrman 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.96 Sofia Grenander 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.84 Linda Edberg 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.64 Luna D´Afflitto 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.60 Lisa Bero Lettse 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.60 Felicia Gunell 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.60 Hanya Rizk 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.55 Nicole Wahlqvist 04 04Games Sollentuna/S 20/9
Tresteg med zon
9.40 0,0 Moa Nyström 03 Huddingespelen Huddinge 14/6
8.98 0,2 Clara Billing 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
8.73 -0,5 Isabelle Berglund 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
8.73 1,1 Elsa Lindberg 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
8.38 -0,3 Agda Wiklund 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
7.73 -0,4 Alva Back 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
7.63 0,6 Nora Lundmark 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
7.47 -0,4 Ayla Hallberg 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
7.25 0,5 Ida Chrifi 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
7.00 -0,5 Elsa Kagevik 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.63 -1,1 Clara Thelin 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.36 -2,0 Alva Jobson-Orrmo 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.09 -0,8 Helin Erkan 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.09 -1,6 Annie Grindange 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.00 -1,8 Kajsa Mild 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
5.96 -2,2 Emilia Ytterström 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
5.71 -0,9 Elin Viktorsson 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
5.45 -0,7 Linnea Sandström 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
5.34 -2,2 Disa Elenius 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
5.21 -1,4 Josephine Sildeby 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
Medvind/okänd vind
8.31 Safiatou Njie 03 Stockholmskampen Täby 3/6
8.29 Elin Snis 04 04Games Sollentuna/S 20/9
8.13 Lorena Guzman 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.78 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen Täby 3/6
7.72 Johanna Björkqvist 03 Stockholmskampen Täby 3/6
7.70 Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Täby 3/6
7.38 Sofia Grenander 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.37 Linda Edberg 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.34 Saga Norrman 04 04Games Sollentuna/S 20/9
6.84 Lisa Bero Lettse 04 04Games Sollentuna/S 20/9
6.83 Luna D´Afflitto 04 04Games Sollentuna/S 20/9
6.17 Hanya Rizk 04 04Games Sollentuna/S 20/9
6.09 Felicia Gunell 04 04Games Sollentuna/S 20/9
5.36 Nicole Wahlqvist 04 04Games Sollentuna/S 20/9
Kula
11.90 Emma Thor 97 Castorama Karlstad 19/9
10.90 Linnéa Larsson Huusko 97 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
9.90 Linn Kalderén 99 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
9.30 Sandra Friberg 94 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Kula 3.0 kg (F17 - F14)
10.95 Linn Kalderén 99 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
10.38 Lina Hagberg 01 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
9.74 Ida Winther 01 Första Turebergskastet Edsberg 21/4
9.59 Julia Stenberg 01 Första Turebergskastet Edsberg 21/4
9.45 Eleonora Olsmats 99 Midgårdskastet Märsta 27/9
8.11 Karin Schöldström 00 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
7.18 Sarah Olsson 02 Kraftmätningen Täby 13/9
7.14 Lovisa Hällerfors 01 Surbullespelen Norrköping 16/8
Kula 2.0 kg (F13 - F12)
9.06 Sarah Olsson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
8.07 Johanna Björkqvist 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
7.95 Ronja Chrifi 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
7.91 Ellen Åslundh 03 Väsbyspelen 23/8
7.87 Nora Lundmark 02 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
7.69 Lorena Guzman 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
7.56 Julia Oussi 02 SAYO Sollentuna 6/6
7.52 Agda Wiklund 02 SAYO Sollentuna 6/6
7.21 Johanna Ståhl 02 SAYO Sollentuna 6/6
7.17 Lina Isaksson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
6.91 Emelie Aare 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
6.86 Elin Snis 04 SAYO Sollentuna 6/6
6.47 Sara Agerman 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
6.32 Safiatou Njie 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
6.31 Moa Nyström 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
6.23 Linda Edberg 04 KM Sollentuna 30/8
6.11 Nicole Wahlqvist 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
6.10 Olivia Ellgren 05 SAYO Sollentuna 6/6
6.09 Ida Chrifi 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
6.09 Emelie Svensson 06 KM Sollentuna 30/8
6.06 Lara Johnsson 05 SAYO Sollentuna 6/6
6.05 Vilma Danielsson 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
6.00 Alva Nylander 05 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5.82 Meilina Lidström 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
5.78 Sofia Grenander 04 Danderyds Ungdomsspel 10/5
5.74 Anna Strunke 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
5.70 Lisa Bero Lettse 04 KM Sollentuna 30/8
5.56 Linnéa Blomberg 05 SAYO Sollentuna 6/6
5.47 Emma Viktorsson 05 SAYO Sollentuna 6/6
5.37 Liv Reynolds 05 SAYO Sollentuna 6/6
5.36 Matilda Green 04 KM Sollentuna 30/8
5.34 Clara Thelin 06 KM Sollentuna 30/8
5.26 Victoria Oussi 05 SAYO Sollentuna 6/6
5.23 Fanny Öhr 05 SAYO Sollentuna 6/6
5.10 Leonora Sandberg 04 KM Sollentuna 30/8
5.01 Saga Törnquist 05 SAYO Sollentuna 6/6
4.94 Felicia Gunell 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
4.84 Stina Henning 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
4.83 Klara Ström 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
4.76 Beate Pott 07 KM Sollentuna 30/8
4.66 Stina Fredell 06 KM Sollentuna 30/8
4.64 Luna D Afflitto 04 KM Sollentuna 30/8
4.64 Mika Skugge 06 KM Sollentuna 30/8
4.55 Elsa Kagevik 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
4.50 Vera Lindberg 07 Leksands Sparbanksspel 25/7
4.49 Ellen Nordin 06 KM Sollentuna 30/8
4.46 Kajsa Mild 06 SAYO Sollentuna 6/6
4.42 Linnea Sigurs-Söderman 07 KM Sollentuna 30/8
4.42 Agnes Olsson 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
4.41 Frida Westberg 07 Leksands Sparbanksspel 25/7
4.39 Disa Elenius 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
4.38 Alva Jobson-Orrmo 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
4.36 Alva Back 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
4.33 Elin Viktorsson 06 SAYO Sollentuna 6/6
4.27 Selma Sjödin 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
4.20 Emma Thurell 07 KM Sollentuna 30/8
4.19 Linnea Eriksson 06 KM Sollentuna 30/8
4.15 Elin Edwards 06 KM Sollentuna 30/8
4.10 Elsa Thörnberg 05 SAYO Sollentuna 6/6
4.01 Tilde Werner 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
4.00 Maja Jämsvi 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
4.00 Indra Hyde 04 KM Sollentuna 30/8
4.00 Alicia Norman 07 KM Sollentuna 30/8
3.99 Maja Jämsvi 06 KM Sollentuna 30/8
3.96 Smilla Hansson 07 KM Sollentuna 30/8
3.94 Emma Tanneståhl 05 SAYO Sollentuna 6/6
3.92 Zoe Hyde 06 KM Sollentuna 30/8
3.91 Tilde Werner 06 KM Sollentuna 30/8
3.88 Besiana Dalipi 05 SAYO Sollentuna 6/6
3.87 Annie Grindange 06 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3.86 Linnea Sandström 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
3.85 Helin Erkan 06 SAYO Sollentuna 6/6
3.74 Zara Klouda 07 KM Sollentuna 30/8
3.66 Clara Sköld 06 KM Sollentuna 30/8
3.60 Evelina Larsson 07 SAYO Sollentuna 6/6
3.57 Alina Nileman 06 KM Sollentuna 30/8
3.57 Matilda Solén 07 KM Sollentuna 30/8
3.51 Wilma Blitz 07 KM Sollentuna 30/8
3.49 Emma Backman 06 KM Sollentuna 30/8
3.43 Emilia Ytterström 06 KM Sollentuna 30/8
3.35 Nova Lee Fihr 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3.29 Josephine Sildeby 06 KM Sollentuna 30/8
3.24 Amanda Solén 07 KM Sollentuna 30/8
3.19 Wilma Törnquist 07 KM Sollentuna 30/8
3.17 Isola Larsson 07 KM Sollentuna 30/8
3.06 Aida Ristolainen 07 KM Sollentuna 30/8
3.02 Vera Forssmed 07 KM Sollentuna 30/8
3.02 Maaya Johnsson 07 SAYO Sollentuna 6/6
3.00 Maja Nyman 07 KM Sollentuna 30/8
2.99 Niamh Hogan 07 KM Sollentuna 30/8
2.81 Ida Werner 07 KM Sollentuna 30/8
2.73 Selma Bredin 07 KM Sollentuna 30/8
2.70 Elina Ravik 07 KM Sollentuna 30/8
2.66 Linn Bero Lettse 07 KM Sollentuna 30/8
2.62 Louisa Chrifi 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
2.50 Stella Fredsberg 06 SAYO Sollentuna 6/6
2.42 Maja Ström 09 Eskilstuna Mini Games 4/7
Diskus
38.77 Linnéa Larsson Huusko 97 Sjätte Turebergskastet Edsberg 3/9
36.50 Emma Thor 97 Castorama Uppsala 5/9
32.63 Eleonora Olsmats 99 Moraspelen 30/8
25.03 Sandra Friberg 94 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
21.70 Linn Kalderén 99 Åttonde Turebergskastet Edsberg 11/10
Diskus 0.75 kg (F15)
29.95 Lina Hagberg 01 Gurkspelen Västerås 1/8
18.46 Karin Schöldström 00 Sjätte Turebergskastet Edsberg 3/9
17.68 Maja Sund 01 Lilla Turebergskastet 2 16/6
16.06 Alice Pizarro 01 Lilla Turebergskastet 2 16/6
Diskus 0.6 kg (F13 - F12)
22.27 Nora Lundmark 02 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
19.53 Lina Isaksson 02 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
18.13 Moa Nyström 03 Huddingespelen Huddinge 13/6
17.57 Ellen Åslundh 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
15.37 Elsa Lindberg 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
15.31 Agda Wiklund 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
15.00 Emma Hulterström 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
14.97 Johanna Björkqvist 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
14.87 Clara Billing 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
13.78 Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Täby 3/6
13.02 Jennifer Ravelius 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
12.13 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen Täby 3/6
12.13 Safiatou Njie 03 Stockholmskampen Täby 3/6
11.96 Ida Pizarro 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
11.02 Isabelle Berglund 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
9.68 Saga Rönnback 03 Stockholmskampen Täby 3/6
Slägga
62.99 Emma Thor 97 JEM Eskilstuna 18/7
50.98 Linnéa Larsson Huusko 97 Bottnarydskastet 28/6
38.45 Sandra Friberg 94 Åttonde Turebergskastet Edsberg 11/10
30.17 Eleonora Olsmats 99 Första Turebergskastet Edsberg 21/4
28.46 Karin Schöldström 00 Åttonde Turebergskastet Edsberg 11/10
Slägga 3.0 kg (F17 - F14)
47.98 Lina Hagberg 01 Gurkspelen Västerås 1/8
42.48 Karin Schöldström 00 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 4/8
39.30 Eleonora Olsmats 99 Moraspelen 30/8
20.37 Maja Sund 01 SAYO Sollentuna/E 7/6
14.79 Alice Pizarro 01 Lilla Turebergskastet 2 16/6
Slägga 2.0 kg (F13 - F12)
25.04 Nora Lundmark 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
22.40 Agda Wiklund 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
21.45 Julia Oussi 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
19.52 Ronja Chrifi 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
19.37 Clara Billing 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
18.75 Isolde Enholm 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
18.56 Ellen Åslundh 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
17.77 Sara Agerman 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
17.24 Isabelle Berglund 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
16.45 Sarah Olsson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
16.22 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
16.14 Ida Pizarro 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
15.62 Elsa Lindberg 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
15.49 Emelie Aare 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
15.18 Johanna Björkqvist 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
15.16 Safiatou Njie 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
15.13 Linnéa Eriksson Bäckwall 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
14.98 Emma Hulterström 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
13.95 Johanna Ståhl 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
13.61 Jennifer Ravelius 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
13.60 Moa Nyström 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
13.50 Lina Isaksson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
11.97 Vanna Ullén 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
11.11 Jodiann Williams 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
Spjut
26.98 Emma Thor 97 Onsdagstävling Visby 22/7
22.52 Linnéa Larsson Huusko 97 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
19.59 Sandra Friberg 94 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Spjut 500 g (F17 - F14)
36.22 Linn Kalderén 99 USM Karlskrona 23/8
36.10 Lina Hagberg 01 SAYO Sollentuna 7/6
28.84 Matilda Rönnberg 00 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
27.86 Eleonora Olsmats 99 Huddingespelen Huddinge 14/6
23.58 Sarah Olsson 02 Kraftmätningen Täby 13/9
21.71 Ida Winther 01 Kraftmätningen Täby 13/9
20.60 Maja Sund 01 SAYO Sollentuna 7/6
18.22 Julia Stenberg 01 Turebergs hopp- och kasttävling 1 23/6
12.64 Karin Schöldström 00 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
Spjut 400 g (F13 - F12)
28.60 Sarah Olsson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
27.58 Ronja Chrifi 02 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
18.58 Lina Isaksson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
18.37 Agda Wiklund 02 Stockholmskampen Täby 3/6
17.80 Moa Nyström 03 Huddingespelen Huddinge 13/6
19.99 Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
16.85 Julia Oussi 02 Stockholmskampen Täby 3/6
16.78 Ida Pizarro 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
16.38 Alice Berg 02 Stockholmskampen Täby 3/6
16.03 Nora Lundmark 02 Stockholmskampen Täby 3/6
15.86 Sofia Grenander 04 04Games Sollentuna/S 20/9
14.35 Elsa Lindberg 02 Leksands Sparbanksspel 25/7
15.81 Johanna Björkqvist 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
14.03 Clara Billing 02 Turebergs hopp- och kasttävling 1 23/6
13.18 Ellen Åslundh 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
13.07 Isabelle Berglund 02 Stockholmskampen Täby 3/6
12.51 Elin Snis 04 04Games Sollentuna/S 20/9
12.02 Nicole Wahlqvist 04 04Games Sollentuna/S 20/9
11.57 Johanna Ståhl 02 Stockholmskampen Täby 3/6
11.41 Lorena Guzman 04 04Games Sollentuna/S 20/9
11.39 Tove Karlsson 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
10.45 Safiatou Njie 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
10.11 Saga Norrman 04 04Games Sollentuna/S 20/9
9.85 Jodiann Williams 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
9.63 Saga Rönnback 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
9.24 Felicia Gunell 04 04Games Sollentuna/S 20/9
9.11 Lisa Bero Lettse 04 04Games Sollentuna/S 20/9
8.61 Johanna Mellin 02 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
8.36 Emelie Aare 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
7.84 Anna Jonsson 02 Stockholmskampen Täby 3/6
6.88 Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
6.65 Linda Edberg 04 04Games Sollentuna/S 20/9
6.42 Elvira Bredin 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
5.62 Luna D´Afflitto 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.90 Hanya Rizk 04 04Games Sollentuna/S 20/9
Visselspjut
27.67 Ida Chrifi 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
18.26 Alva Back 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
17.91 Kajsa Mild 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
17.88 Clara Thelin 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
15.80 Elsa Kagevik 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
13.59 Alva Jobson-Orrmo 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
11.73 Disa Elenius 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
11.52 Annie Grindange 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
10.82 Ayla Hallberg 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
10.80 Emilia Ytterström 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
8.71 Elin Viktorsson 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
7.93 Linnea Sandström 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
7.91 Josephine Sildeby 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.66 Helin Erkan 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
Boll
29.89 Lorena Guzman 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
19.95 Ida Chrifi 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
19.71 Linnéa Blomberg 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
19.46 Ebba Pihl 05 KM Sollentuna 30/8
18.49 Lisa Evin 05 KM Sollentuna 30/8
18.26 Elin Snis 04 Täby Open 29/8
17.40 Meilina Lidström 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
17.27 Maja Lindvall 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
17.25 Frida Westberg 07 Tyresö Ungdomsspel 6/6
17.19 Liv Reynolds 05 KM Sollentuna 30/8
17.08 Alva Back 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
16.77 Emelie Svensson 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
16.36 Katja Orback 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
16.27 Nicole Wahlqvist 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
15.31 Olivia Ellgren 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
14.90 Alice Aare 05 KM Sollentuna 30/8
14.83 Anna Strunke 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
14.40 Louisa Chrifi 08 KM Sollentuna 30/8
14.12 Saga Törnquist 05 KM Sollentuna 30/8
13.83 Emma Viktorsson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
13.53 Vilma Danielsson 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
13.51 Milana Gheorghiu 05 KM Sollentuna 30/8
13.33 Astrid Graufelds 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
13.32 Emelie Lindström 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
13.16 Fanny Öhr 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
12.93 Klara Ström 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
12.76 Agnes Olsson 05 Kvantumspelen Bålsta 12/9
12.38 Besiana Dalipi 05 KM Sollentuna 30/8
12.36 Vera Kjellgren 08 KM Sollentuna 30/8
12.35 Elsa Thörnberg 05 KM Sollentuna 30/8
12.31 Sofia Berg 05 KM Sollentuna 30/8
12.27 Sara Ivarsson 08 KM Sollentuna 30/8
12.25 Linnéa Hedman 05 KM Sollentuna 30/8
12.20 Alva Jobson-Orrmo 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
11.74 Stina Henning 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
10.87 Felicia Gunell 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.49 Elsa Kagevik 06 Kvantumspelen Bålsta 12/9
10.40 Miranda Asplund 08 KM Sollentuna 30/8
10.38 Maja Jämsvi 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
10.17 Ayla Hallberg 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
9.53 Annie Grindange 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
8.88 Elin Sämskar 08 KM Sollentuna 30/8
8.37 Alina Nileman 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
8.10 Elin Abrander 08 KM Sollentuna 30/8
8.05 Linnea Sandström 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
8.00 Disa Elenius 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
7.56 Emelie Dahlborn 08 KM Sollentuna 30/8
7.42 Linnea Ekström 08 KM Sollentuna 30/8
7.11 Lisa Thelander 08 KM Sollentuna 30/8
6.70 Tilde Werner 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
5.71 Matilda Tiselius 05 KM Sollentuna 30/8
5.41 Hanna Kjellberg 08 KM Sollentuna 30/8
5.28 Olivia Lindmark 08 KM Sollentuna 30/8
4.70 Milou Ahltin 08 KM Sollentuna 30/8
4.51 Julia Sandler Djerf 08 KM Sollentuna 30/8
3.93 Amanda Medin 08 KM Sollentuna 30/8
Nerfbollkast
18.89 Frida Westberg 07 Leksands Sparbanksspel 26/7
Slungboll
14.42 Emelie Svensson 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
14.21 Stina Henning 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
12.84 Alva Back 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
11.07 Annie Grindange 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
10.96 Ida Chrifi 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
10.02 Tilde Werner 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
9.88 Linnea Sandström 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
9.00 Maja Jämsvi 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
8.81 Disa Elenius 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
7.24 Alina Nileman 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Sjukamp
4369 Linn Kalderén 99 Mångkamps-SM Gävle 5-6/9
Sexkamp
3212 Lina Hagberg 01 DM Mångkamp Sätra 10/5
Pojkar/Män
30m flygande
4.04 Elias Engström 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.09 Hugo Winter 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.15 Conor Hogan 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.23 Max Lind 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.24 Viktor Resmalm 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.36 Martin Sjödin 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.57 Valter Kjellberg 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.67 Erik Springfelter 04 04Games Sollentuna/S 20/9
4.87 Viktor Lindstrand 04 04Games Sollentuna/S 20/9
60m
8.54 1,1 Teo Paganus 03 Huddingespelen Huddinge 13/6
8.70 2,0 Karl Ludvik 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
8.73 -1,3 Magnus Ingvarsson 70 Täby Open 29/8
8.95 1,2 Elias Engström 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.00 1,9 Frej Biverstrand 04 Mälaröspelen Ekerö 23/5
9.00 0,8 Hugo Winther 04 KM Sollentuna 30/8
9.02 1,9 Erik Dahlberg 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.05 2,0 Isac Lidström 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.06 1,9 Erik Palmaer 03 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 2/8
9.13 1,5 Sean Walker 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.15 1,0 Hugo Olsson 02 SAYO Sollentuna 6/6
9.26 1,5 Sebastian Christenson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.37 0,3 Jonathan Edberg 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
9.40 0,4 Viktor Resmalm 04 Danderyds Ungdomsspel 10/5
9.48 1,3 Alexander Hasselström 03 SAYO Sollentuna 6/6
9.49 1,8 Esbjörn Eriksson 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.62 0,0 John Bäck 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
9.76 0,0 Valter Kjellberg 04 KM Sollentuna 30/8
9.76 1,3 Oliver Lindstrand 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.76 1,5 Martin Sjödin 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.77 -0,8 Max Lind 04 Uppsalaspelen Uppsla 13/6
9.77 0,8 Truls Nilsson-Hydén 04 KM Sollentuna 30/8
9.78 1,5 Anton Kull 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.86 0,0 Conor Hogan 04 KM Sollentuna 30/8
9.87 1,4 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.91 0,6 Leo Axelsson 06 SAYO Sollentuna 6/6
9.93 1,2 Leo Smedberg 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.94 0,0 Oskar Johansson 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.97 0,8 Alvin Landström 04 KM Sollentuna 30/8
10.00 0,5 Marcus Liberman 06 KM Sollentuna 30/8
10.01 0,6 Jacob Semb-Josefson 06 SAYO Sollentuna 6/6
10.13 1,2 Ivar Bredin 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.14 0,9 Malakai O´Connor 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.15 0,8 Erik Springfelter 04 KM Sollentuna 30/8
10.15 -2,1 Jacob Åhlin 06 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
10.15 0,0 Joel Åhlin 04 KM Sollentuna 30/8
10.20 0,8 Jacob Petersson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.26 -0,1 Edvin Olsson 03 Huddingespelen Huddinge 13/6
10.27 0,3 Fabian Steibert 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.31 -0,7 Hannes Arhammar Pakarinen 02 Väsbyspelen 22/8
10.37 0,3 Lucas Källman 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
10.37 1,3 Leo Svanfeldt 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.39 1,4 Joel Kjellsson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
10.39 1,6 Simon Thörnqvist 06 KM Sollentuna 30/8
10.40 0,0 Leonardo Huayna Fernández 04 KM Sollentuna 30/8
10.43 1,1 Gustav Olofsson 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.46 1,1 Michael Vidh 06 SAYO Sollentuna 6/6
10.51 1,5 Leon Lehtonen 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.55 -1,0 Oskar Kruse 06 Huddingespelen Huddinge 14/6
10.57 1,5 Rocky Baburin 06 KM Sollentuna 30/8
10.57 1,2 Jonathan Johansson 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.64 -1,7 Lowe Barkvall 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
10.67 0,8 Theo Fredsberg 04 KM Sollentuna 30/8
10.67 0,5 Oskar Lundvall 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
10.71 -0,7 Adam Chrifi 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
10.72 0,8 Victor Lindstrand 04 KM Sollentuna 30/8
10.79 0,6 Alexander Mickelson 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.81 1,5 Edvin Sämskar 06 KM Sollentuna 30/8
10.82 1,6 Gustav Palmaer 07 Ystadsspelen 19/7
10.89 1,1 Karl Thilers 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.92 0,0 Ludvig Ellgren 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
10.94 1,6 Alexander Gottnersson 06 KM Sollentuna 30/8
10.98 0,6 Erik Håkansson 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.98 0,2 Melvin NIlsson 07 Täby Open 30/8
11.00 0,0 Jakob Bergström 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
11.11 1,6 Anton Grabner 06 KM Sollentuna 30/8
11.14 1,5 Omar Azerkan 06 KM Sollentuna 30/8
11.17 1,6 Neo Holgersson 06 KM Sollentuna 30/8
11.19 0,5 Filip Andersson 06 KM Sollentuna 30/8
11.25 1,4 Daniel Moradpour 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
11.33 -1,2 Carl Grindange 09 Väsbyspelen 22/8
11.49 0,5 Hugo Åkerman Nordling 06 KM Sollentuna 30/8
11.58 1,5 Joel Bäck 08 Väsbyspelen 22/8
11.59 -0,7 Martin Bergström 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
11.62 0,2 Daniel Opdahl 06 Danderyds Ungdomsspel 10/5
11.98 0,6 Gustaf Blomberg 07 SAYO Sollentuna 6/6
12.08 -0,7 Levi Back 08 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
12.28 0,5 Adam Liljegren 06 KM Sollentuna 30/8
12.43 -1,2 Albin Opdahl 06 Väsbyspelen 22/8
12.45 1,1 Hugo Selenius 07 SAYO Sollentuna 6/6
12.56 -1,7 Edgar Micaux Obol 08 Huddingespelen Huddinge 13/6
12.57 -2,5 Karl Sundkvist 08 Huddingespelen Huddinge 13/6
14.11 -1,0 Anton Källman 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
15.67 -2,5 Elliott Dannesund 08 Huddingespelen Huddinge 13/6
Manuell tidtagning
9.5m Max Lind 04 04Games Sollentuna/S 20/9
9.8m Conor Hogan 04 04Games Sollentuna/S 20/9
10.1m Erik Springfelter 04 04Games Sollentuna/S 20/9
Medvind/okänd vind
8.59w 4,4 Elias Engström 04 SAYO Sollentuna 6/6
8.66w 4,4 Frej Biverstrand 04 SAYO Sollentuna 6/6
8.97w 4,4 Hugo Winther 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.01 Isac Lidström 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.14 Hugo Olsson 02 Gurkspelen Västerås 1/8
9.21w 2,2 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.25w 2,2 Viktor Resmalm 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.34w 4,3 Jonathan Edberg 06 Mälaröspelen Ekerö 23/5
9.41 Leon Wahlqvist 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.49w 2,7 Rasmus Miller 02 SAYO Sollentuna 6/6
9.55w 2,5 Valter Kjellberg 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.69 Oliver Lindstrand 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.69 Axel Lekander 05 KM Sollentuna 30/8
9.69w 2,6 Viktor Johannesson 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.70w 2,5 Jakob Gestblom 04 SAYO Sollentuna 6/6
9.71 Daniel Sackey 05 KM Sollentuna 30/8
9.77w 2,3 Martin Sjödin 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.86w 2,3 Leo Smedberg 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.97 Oscar Möller 05 KM Sollentuna 30/8
9.98 Leo Svanfeldt 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
10.10w 2,5 Jacob Petersson 05 SAYO Sollentuna 6/6
10.21 Fabian Steibert 05 KM Sollentuna 30/8
10.37w 2,5 Victor Lindstrand 04 SAYO Sollentuna 6/6
10.41w 4,3 Oskar Lundvall 06 SAYO Sollentuna 6/6
10.44w 2,1 Lowe Barkvall 06 SAYO Sollentuna 6/6
10.62w 2,1 Joar Eriksson 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.67w 2,7 Vide Jansson 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.69w 2,1 Gustav Palmaer 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.75w 2,7 Oskar Falk 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.85w 2,7 Ludvig Ellgren 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.87w 2,2 Gustav Snis 07 SAYO Sollentuna 6/6
10.98w 2,2 Neo Holgersson 06 SAYO Sollentuna 6/6
11.06 Gustav Edlund Fransson 05 KM Sollentuna 30/8
11.19 Vincent Wettergren 05 KM Sollentuna 30/8
11.29w 2,1 Hugo Bredin 07 SAYO Sollentuna 6/6
11.38w 2,2 Viggo Fuxe Barkvall 07 SAYO Sollentuna 6/6
11.38w 2,2 Elias Lindmark 07 SAYO Sollentuna 6/6
11.52w 2,6 Viktor Selenius 05 SAYO Sollentuna 6/6
11.95w 4,3 Emil Åslundh 06 SAYO Sollentuna 6/6
12.22w 4,3 Oskar Arrhen 07 SAYO Sollentuna 6/6
12.50w 2,7 Noa Nordstrand 07 SAYO Sollentuna 6/6
12.51w 2,7 Linus Hedman 08 SAYO Sollentuna 6/6
12.82 Lucas Semb-Josefson 08 Danderyds Ungdomsspel 10/5
13.58w 2,7 Liam Sjöberg 06 SAYO Sollentuna 6/6
80m
10.31 0,8 Samuel Sundell 00 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 2/8
100m
10.50 1,3 Gustav Kjell 96 Skararacet 6/6
11.06 1,5 Giovanni Inostroza 97 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 2/8
11.57 1,8 Staffan Risberg 99 Lag-USM Enskede 29/8
12.04 1,1 Edvin Hagberg 99 Mångkamps-SM Gävle 6/9
12.62 1,7 Erik Åhlin 71 VSM Uddevalla 24/7
12.70 1,3 Joel Djerf 78 KM Sollentuna 30/8
12.99 1,3 Stefan Hallberg 80 KM Sollentuna 30/8
13.22 1,3 Jens Falk 72 KM Sollentuna 30/8
13.26 0,7 Magnus Ingvarsson 70 Uppsalaspelen Uppsla 13/6
13.27 0,9 Marcus Grindange 72 KM Sollentuna 30/8
13.55 1,3 Martin Svensson Henning 80 KM Sollentuna 30/8
13.64 0,9 Pelle Möller 77 KM Sollentuna 30/8
13.67 1,0 Daniel Gheorghiu 79 KM Sollentuna 30/8
13.93 0,9 Niklas Kagevik 73 KM Sollentuna 30/8
14.17 1,3 Fredrik Ellgren 76 KM Sollentuna 30/8
14.30 0,9 Mårten Barkvall 72 KM Sollentuna 30/8
14.30 1,0 Thomas Lund 76 KM Sollentuna 30/8
14.58 1,3 Niklas Ruthner 70 KM Sollentuna 30/8
14.68 0,9 Martin Törnquist 71 KM Sollentuna 30/8
15.00 1,0 Peter Werner 75 KM Sollentuna 30/8
15.47 1,0 Robert Blomquist 72 KM Sollentuna 30/8
16.94 1,0 Håkan Abrander 69 KM Sollentuna 30/8
21.68 -0,3 Joel Bäck 08 Löpkväll på Gutavallen Visby 10/7
Medvind/okänd vind
10.85w 2,8 Giovanni Inostroza 97 Nordiska Juniorlandskampen Leppävaara FIN 29/8
11.89w 3,5 Johannes Arenander 97 SAYO Sollentuna 6/6
12.90w 3,5 Felix Gluhak 97 SAYO Sollentuna 6/6
150m
19.39 -2,8 Erik Lundmark 96 Täby Open 29/8
20.62 -0,3 Magnus Ingvarsson 70 Täby Open 29/8
200m
21.75 2,0 Gustav Kjell 96 Nordiska Juniorlandskampen Leppävaara FIN 30/8
22.28 0,6 Giovanni Inostroza 97 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
24.36 1,2 Edvin Hagberg 99 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
24.62 0,7 Staffan Risberg 99 Surbullespelen Norrköping 16/8
24.95 -1,5 Adam Westermark 98 Gavlehovspelen Gävle 25/7
25.22 -1,0 Erik Lundmark 96 Huddingespelen Huddinge 14/6
27.33 0,3 Erik Åhlin 71 VSM Uddevalla 25/7
27.65 0,6 Magnus Ingvarsson 70 VDM Sätra 10/5
28.87 1,2 Isac Lidström 02 SAYO Sollentuna 7/6
28.99 1,2 Teo Paganus 03 SAYO Sollentuna 7/6
29.31 -1,2 Karl Ludvik 02 Väsbyspelen 23/8
30.43 -0,8 Hugo Winther 04 Sommarspelen Kristianstad 8/7
30.90 1,2 Erik Palmaer 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
31.71 1,1 Hugo Olsson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
32.39 0,8 Oliver Lindstrand 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
32.74 1,0 Martin Sjödin 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
33.97 0,8 Rasmus Miller 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
34.01 1,2 Esbjörn Eriksson 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
34.34 1,9 Malakai O´Connor 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
35.93 1,3 Joel Kjellsson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
38.54 1,3 Leon Lehtonen 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
40.85 0,8 Leo Svanfeldt 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
42.37 1,3 Carl Grindange 09 Eskilstuna Mini Games 4/7
43.95 1,3 Joel Bäck 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
48.62 1,3 Anton Källman 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
Medvind/okänd vind
24.78w 2,3 Daniel Gleimar 92 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
29.71w 2,8 Erik Dahlberg 02 SAYO Sollentuna 7/6
29.83w 2,9 Sebastian Christenson 02 SAYO Sollentuna 7/6
29.91w 3,3 Elias Engström 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
31.90w 3,0 Viktor Resmalm 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
31.93w 2,9 Oliver Lindstrand 02 SAYO Sollentuna 7/6
32.27w 2,8 Martin Sjödin 04 SAYO Sollentuna 7/6
33.20w 2,9 Rasmus Miller 02 SAYO Sollentuna 7/6
33.28w 2,3 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
33.50w 3,0 Valter Kjellberg 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
34.22w 2,9 Malakai O´Connor 03 SAYO Sollentuna 7/6
36.03w 2,3 Fabian Steibert 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
37.92w 3,0 Victor Lindstrand 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
38.19w 2,3 Jonathan Johansson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
39.11w 2,3 Daniel Moradpour 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
300m
37.29 Edvin Hagberg 99 Mångkamp-SM Gävle 5/9
54.93 John Bäck 06 Löpkväll på Gutavallen Visby 10/7
400m
50.07 Erik Smedhs 91 SAYO Sollentuna 5/6
50.34 Martin Hammar 95 SAYO Sollentuna 5/6
50.36 Johan Eriksson 88 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
51.87 Adam Westermark 98 Lag-USM Enskede 29/8
52.14 Benjamin Mullen 87 SAYO Sollentuna 5/6
52.44 Emil Winther 99 USM Karlskrona 22/8
52.80 Robin Johansson 94 Gurkspelen Västerås 2/8
55.98 Erik Lundmark 96 SAYO Sollentuna 5/6
73.07 John Bäck 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
77.01 Jakob Bergström 06 Kvantumspelen Bålsta 12/9
78.32 Lowe Barkvall 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
79.53 Lucas Källman 06 Kvantumspelen Bålsta 12/9
80.96 Gustav Palmaer 07 KM Sollentuna 30/8
82.11 Jakob Lennermark 07 KM Sollentuna 30/8
83.70 Joar Eriksson 07 KM Sollentuna 30/8
85.58 Ville Lood Falgén 07 KM Sollentuna 30/8
86.04 Olof Westas 07 KM Sollentuna 30/8
86.63 Viggo Fuxe Barkvall 07 KM Sollentuna 30/8
86.71 Simon Thörnqvist 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
86.87 Martin Bergström 08 KM Sollentuna 30/8
87.78 William Strömberg 08 KM Sollentuna 30/8
88.31 Melvin  Nilsson 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
88.53 Alexander Mickelson 07 KM Sollentuna 30/8
89.08 Liam Dovander 07 KM Sollentuna 30/8
89.34 Levi Back 08 KM Sollentuna 30/8
89.52 Edvin Sämskar 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
89.54 Theodor Maltais 08 KM Sollentuna 30/8
89.63 Ludvig Ellgren 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
90.17 Edvin Wallner 07 KM Sollentuna 30/8
90.40 Erik Håkansson 07 KM Sollentuna 30/8
91.06 Viktor Nyberg 08 KM Sollentuna 30/8
91.07 Elias Hovmöller 08 KM Sollentuna 30/8
91.65 Gustaf Blomberg 07 KM Sollentuna 30/8
91.78 Oskar Falk 07 KM Sollentuna 30/8
92.68 Karl Thilers 07 KM Sollentuna 30/8
94.38 Hugo Bredin 07 KM Sollentuna 30/8
95.77 Linus Hedman 08 KM Sollentuna 30/8
96.14 Carl Ahldén 08 KM Sollentuna 30/8
96.94 Colin Rosén 08 KM Sollentuna 30/8
97.00 Vidar Kjellsson 07 KM Sollentuna 30/8
97.72 Jakob Fryklund Nilsagård 07 KM Sollentuna 30/8
98.17 Leo Franzén 08 KM Sollentuna 30/8
98.49 David Ristolainen 07 KM Sollentuna 30/8
98.70 David Wingmark 08 KM Sollentuna 30/8
98.73 Julius Ingvarsson 07 KM Sollentuna 30/8
99.26 Kristian Wilde 07 KM Sollentuna 30/8
99.92 Linus Edwards 08 KM Sollentuna 30/8
100.13 Einar Berndtson 08 KM Sollentuna 30/8
100.87 Edgard Micaux Obol 08 KM Sollentuna 30/8
101.66 Joel Bäck 08 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
102.29 Ludwig Engde 08 KM Sollentuna 30/8
105.86 Simon Ruthner 08 KM Sollentuna 30/8
106.44 Petter Pauli 08 KM Sollentuna 30/8
106.73 Albin Opdahl 06 Kvantumspelen Bålsta 12/9
107.36 Albert Almroth 08 KM Sollentuna 30/8
107.44 Markus Weber 08 KM Sollentuna 30/8
109.09 Simon Forsberg 08 KM Sollentuna 30/8
109.59 Nils Ullberg 08 KM Sollentuna 30/8
111.01 Arvid Jonshammar 08 KM Sollentuna 30/8
112.90 Isak Gündogdu Wigman 08 KM Sollentuna 30/8
114.90 Olle Ericsson 08 KM Sollentuna 30/8
115.01 Joakim Forsmark 08 KM Sollentuna 30/8
115.51 Elliott Dannesund 08 KM Sollentuna 30/8
123.99 Albin Möller 07 KM Sollentuna 30/8
600m
1:42.59 Isac Lidström 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1:44.72 Jesper Quick 02 Kvantumspelen Bålsta 12/9
1:49.11 Sebastian Christenson 02 Huddingespelen Huddinge 13/6
1:49.59 Marcus Grindange 72 Löpkväll på Gutavallen Visby 10/7
1:51.06 Elias Engström 04 SAYO Sollentuna 7/6
1:55.27 Sean Walker 02 Stockholmskampen Täby 3/6
1:56.31 Karl Ludvik 02 Stockholmskampen Täby 3/6
1:58.14 Alvin Landström 04 KM Sollentuna 30/8
1:58.19 John Bäck 06 KM Sollentuna 30/8
1:58.19 Conor Hogan 04 KM Sollentuna 30/8
1:59.24 Erik Dahlberg 02 Stockholmskampen Täby 3/6
2:00.93 Oliver Lindstrand 02 Stockholmskampen Täby 3/6
2:01.39 Alvin Landström 04 SAYO Sollentuna 7/6
2:04.02 Erik Springfelter 04 SAYO Sollentuna 7/6
2:04.20 Teo Paganus 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
2:05.16 Michael Vidh 06 KM Sollentuna 30/8
2:05.88 Lucas Källman 06 KM Sollentuna 30/8
2:06.84 Leo Svanfeldt 02 SAYO Sollentuna 7/6
2:06.93 Valter Kjellberg 04 KM Sollentuna 30/8
2:07.12 Daniel Sackey 05 KM Sollentuna 30/8
2:07.15 Lowe Barkvall 06 KM Sollentuna 30/8
2:07.99 Adam Ström 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:08.26 Jacob Peterson 05 KM Sollentuna 30/8
2:09.35 Marcus Liberman 06 SAYO Sollentuna 7/6
2:09.57 Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Täby 3/6
2:09.96 Vide Jansson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:10.71 Jakob Bergström 06 KM Sollentuna 30/8
2:11.68 Gustav Palmaer 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:11.74 Oscar Möller 05 KM Sollentuna 30/8
2:11.88 Simon Thörnqvist 06 KM Sollentuna 30/8
2:11.91 Rasmus Miller 02 Stockholmskampen Täby 3/6
2:13.43 Leonardo Huayna Fernández 04 KM Sollentuna 30/8
2:13.67 Malakai O´Connor 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
2:13.76 Viktor Johannesson 04 SAYO Sollentuna 7/6
2:15.03 Vilhelm Lood Falgen 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:15.12 Ivar Bredin 05 KM Sollentuna 30/8
2:16.54 Liam Dovander 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:17.84 Hugo Åkerman Nordling 06 KM Sollentuna 30/8
2:18.74 Oskar Johansson 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
2:19.35 Jacob Åhlin 06 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
2:19.54 Jacob Semb-Josefson 06 SAYO Sollentuna 7/6
2:22.04 Viktor Resmalm 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:22.36 Esbjörn Eriksson 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
2:23.7m Victor Lindstrand 04 04Games Sollentuna/S 20/9
2:26.38 Oskar Falk 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:26.70 Leon Lehtonen 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:26.76 Vincent Wettergren 05 KM Sollentuna 30/8
2:26.84 Gustaf Blomberg 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:26.85 August Ullén 06 SAYO Sollentuna 7/6
2:27.55 Jacob Rappe 06 KM Sollentuna 30/8
2:27.79 Axel Zetterlind 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:29.12 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
2:29.58 Joar Eriksson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:29.83 Alexander Mickelson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:30.73 Edvin Wallner 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:30.86 Joel Kjellsson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:32.38 Martin Bergström 08 SAYO Sollentuna 7/6
2:33.57 Alexander Holm 05 SAYO Sollentuna 7/6
2:34.12 Neo Holgersson 06 KM Sollentuna 30/8
2:35.29 Erik Håkansson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:35.75 Gustav Snis 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:36.26 Joel Bäck 08 SAYO Sollentuna 7/6
2:37.74 Jonathan Johansson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:39.06 Arvid Fridman 07 SAYO Sollentuna 7/6
2:39.13 Linus Hedman 08 SAYO Sollentuna 7/6
2:40.28 Alexander Gottnersson 06 KM Sollentuna 30/8
2:44.14 Adam Liljegren 06 KM Sollentuna 30/8
2:45.50 Daniel Moradpour 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
800m
1:45.59 Andreas Almgren 95 Sollentuna GP 25/6
1:50.35 Johan Eriksson 88 SM Söderhamn 9/8
1:52.22 Johan Henningsson 90 Sollentuna GP 25/6
1:53.32 Martin Hammar 95 Sollentuna GP 25/6
1:56.42 Erik Smedhs 91 Sollentuna GP 25/6
1:56.70 Daniel Gleimar 92 Sommarspelen Stockholm/S 25/8
1:58.42 Joel Norling 98 JSM Kalmar 23/8
1:58.76 John Dunell 86 Sollentuna GP 25/6
1:58.80 Robin Johansson 94 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
2:00.09 Edvin Hagberg 99 Gavlehovspelen Gävle 25/7
2:02.43 Adam Westermark 98 SAYO Sollentuna 6/6
2:05.53 Emil Winther 99 SAYO Sollentuna 6/6
2:14.08 Martin Nerell 01 Kraftmätningen Täby 12/9
2:24.41 Marcus Grindange 72 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2:24.98 Isac Lidström 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
2:29.20 Filip Nyström 00 Kraftmätningen Täby 12/9
2:33.88 Emil Holm 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
2:34.91 Max Arkad 01 SAYO Sollentuna 6/6
2:41.99 Sebastian Christenson 02 Täby Open 29/8
2:42.23 Victor Emanuelsson 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
2:43.87 Simon Holmfeldt 01 Kraftmätningen Täby 12/9
1000m
2:23.43 Johan Eriksson 88 Göteborg Friidrott GP 5/9
2:27.90 Johan Henningsson 90 Göteborg Friidrott GP 5/9
2:29.71 Daniel Gleimar 92 Göteborg Friidrott GP 5/9
2:47.80 Edvin Hagberg 99 Mångkamps-SM Gävle 6/9
3:03.72 Isac Lidström 02 Väsbyspelen 23/8
1500m
3:43.60 Daniel Lundgren 85 Oslo 30/8
3:57.04 Martin Hammar 95 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
3:57.44 Daniel Gleimar 92 Gavlehovspelen Gävle 26/7
4:09.58 Joel Norling 98 JSM Kalmar 22/8
4:53.8m Marcus Grindange 72 Einar Smithspelen Klintehamn 15/7
4:59.07 Isac Lidström 02 Svealands 13-14 år Falun 6/9
5:53.1m Erik Widing 87 Einar Smithspelen Klintehamn 15/7
2000m
6:18.23 Martin Nerell 01 SAYO Sollentuna 7/6
7:28.48 Egil Löthman 01 SAYO Sollentuna 7/6
3000m
7:58.58 Daniel Lundgren 85 Göteborg Friidrott GP 5/9
9:07.21 Joel Norling 98 Lag-USM Enskede 29/8
9:28.98 Lars Ekman 84 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
9:55.84 Daniel Nöu 92 SAYO Sollentuna 5/6
5000m
13:51.68 Daniel Lundgren 85 Heusden-Zolder BEL 18/7
18:06.57 Marcus Grindange 72 Sommarspelen Stockholm/S 25/8
10000m
39:30.98 Marcus Grindange 72 Långlöparnas Kväll Stockholm/S 16/6
39:37.29 Petrus Nordin 74 Långlöparnas Kväll Stockholm/S 16/6
Halvmarathon
1:17:02 Gunnar Hirschfeldt 78 Stockholm Halvmarathon 12/9
1:21:41 Tomas Johnsson 77 Stockholm Halvmarathon 12/9
1:24:24 Marcus Grindange 72 Kungsholmen Runt 9/5
1:36.40 Björn Olander 66 Stockholm Halvmarathon 12/9
1:41:44 Johan Thege 61 Stockholm Halvmarathon 12/9
1:57.38 Tommy Daniels 71 Stockholm Halvmarathon 12/9
Marathon
2:45:27 Gunnar Hirschfeldt 78 New York Marathon 1/11
3:13.29 Marcus Grindange 72 Valencia Marathon ESP 15/11
3:38:21 Håkan Jacobsson 68 Stockholm Marathon 30/5
400m hinder
78.80 John Bäck 06 Högbospelen Sandviken 24/5
105.67 Joel Bäck 08 Högbospelen Sandviken 24/5
800m hinder
2:46.53 Sebastian Christenson 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
2:47.16 Karl Ludvik 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
2:48.03 Erik Dahlberg 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
2:49.86 Oliver Lindstrand 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
2:56.76 Teo Paganus 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
2:57.87 Rasmus Miller 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
3:07.60 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
3:11.60 Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
3:20.32 Leo Svanfeldt 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
1000m hinder
3:57.69 John Bäck 06 Högbospelen Sandviken 24/5
2000m hinder
6:08.53 Daniel Gleimar 92 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
3000m hinder
8:33.51 Daniel Lundgren 85 Oordegem, BEL 24/5
110m häck 91.4 cm (P17)
15.99 -1,3 Staffan Risberg 99 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
16.47 -0,1 Edvin Hagberg 99 Huddingespelen Huddinge 14/6
Medvind/okänd vind
15.81w 3,5 Staffan Risberg 99 Surbullespelen Norrköping 16/8
16.44w 2,6 Edvin Hagberg 99 SAYO Sollentuna 7/6
80m häck 84.0 cm (P15 - P14)
12.97 -3,8 Filip Nyström 00 Kraftmätningen Täby 12/9
13.23 1,3 Filip Hamrelius 00 Kraftmätningen Täby 12/9
13.56 1,3 Victor Emanuelsson 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
14.06 0,8 Simon Holmfeldt 01 SAYO Sollentuna 7/6
Medvind/okänd vind
14.03w 3,2 Simon Holmfeldt 01 SAYO Sollentuna 7/6
60m häck 76.2 cm (P13 - P12)
11.29 1,2 Erik Dahlberg 02 SAYO Sollentuna 7/6
11.36 -1,2 Erik Palmaer 03 Täby Open 30/8
11.72 -0,1 Hugo Winther 04 Väsbyspelen 23/8
11.75 -1,2 Teo Paganus 03 Täby Open 30/8
11.85 1,7 Sebastian Christenson 02 SAYO Sollentuna 7/6
12.18 0,4 Oliver Lindstrand 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
12.31 0,4 Rasmus Miller 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
12.35 1,5 Teo Paganus 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
12.61 1,2 Frej Biverstrand 04 DM Mångkamp Sätra 9/5
12.78 1,3 Viktor Resmalm 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
13.30 0,4 Hugo Olsson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
13.84 0,9 Oskar Johansson 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
14.11 1,3 Leo Smedberg 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
14.17 0,7 Leo Svanfeldt 02 SAYO Sollentuna 7/6
14.27 1,5 Malakai O´Connor 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
Medvind/okänd vind
11.93w 3,7 Oliver Lindstrand 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
12.93w 3,4 Martin Sjödin 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
13.88w 3,4 Victor Lindstrand 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
200m häck (P13)
33.26 0,2 Erik Dahlberg 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
33.74 0,0 Oliver Lindstrand 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
33.87 0,1 Sebastian Christenson 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
33.95 0,0 Rasmus Miller 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
38.80 -0,1 Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
Medvind/okänd vind
43.80w 2,4 Leo Svanfeldt 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
300m häck 84.0 cm (P17)
41.58 Edvin Hagberg 99 Gavlehovspelen Gävle 26/7
43.73 Staffan Risberg 99 Lag-USM Enskede 29/8
400m häck
56.09 Benjamin Mullen 87 Karlstad GP 22/7
Höjd
1.83 Edvin Hagberg 99 Turebergs hopp- och kasttävling 1 23/6
1.76 Staffan Risberg 99 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
1.59 Emil Winther 99 Lag-USM Enskede 29/8
1.55 Filip Hamrelius 00 Kraftmätningen Täby 13/9
1.55 Filip Nyström 00 Kraftmätningen Täby 13/9
1.48 Erik Dahlberg 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.48 Erik Palmaer 03 Täby Open 29/8
1.47 Emil Holm 01 Kraftmätningen Täby 13/9
1.45 Isac Lidström 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
1.43 Simon Holmfeldt 01 Kraftmätningen Täby 13/9
1.40 Frej Biverstrand 04 SAYO Sollentuna 6/6
1.36 Karl Ludvik 02 Turebergs hopp- och kasttävling 1 23/6
1.34 Teo Paganus 03 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1.28 Sebastian Christenson 02 SAYO Sollentuna 6/6
1.28 Oliver Lindstrand 02 SAYO Sollentuna 6/6
1.27 Viktor Resmalm 04 SAYO Sollentuna 6/6
1.27 Hugo Winther 04 SAYO Sollentuna 6/6
1.23 Valter Kjellberg 04 SAYO Sollentuna 6/6
1.21 Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
1.20 Oskar Johansson 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.19 Victor Lindstrand 04 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1.18 Anton Kull 04 SAYO Sollentuna 6/6
1.17 John Bäck 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
1.15 Rasmus Miller 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
1.15 Martin Sjödin 04 Högbospelen Sandviken 24/5
1.11 Lucas Källman 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
1.10 Malakai O´Connor 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.08 Jonathan Johansson 05 SAYO Sollentuna 6/6
1.08 Leo Smedberg 04 SAYO Sollentuna 6/6
1.00 Oskar Lundvall 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
0.98 Theo Fredsberg 04 SAYO Sollentuna 6/6
0.98 Leon Lehtonen 05 SAYO Sollentuna 6/6
0.98 Fabian Steibert 05 SAYO Sollentuna 6/6
0.90 Jakob Bergström 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
0.88 Adam Chrifi 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
0.73 Martin Bergström 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
0.73 Joel Bäck 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
0.73 Albin Opdahl 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
Stav
3.71 Edvin Hagberg 99 Turebergs hopp- och kasttävling 1 23/6
2.04 Teo Paganus 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
1.88 Erik Dahlberg 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.73 Oliver Lindstrand 02 Väsbyspelen 23/8
1.68 Sebastian Christenson 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.68 Rasmus Miller 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
1.43 Erik Palmaer 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
1.28 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
Längd
6.58 2,0 Elhadji Oumar Thiam 91 SAYO Sollentuna 6/6
6.43 1,8 Giovanni Inostroza 97 JSM Kalmar 21/8
6.01 1,9 Edvin Hagberg 99 Mångkamps-SM Gävle 6/9
5.42 0,7 Erik Åhlin 71 Uppsalaspelen Uppsla 13/6
5.08 1,4 Victor Emanuelsson 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
5.07 -1,2 Magnus Ingvarsson 70 VDM Sätra 10/5
5.00 1,3 Filip Hamrelius 00 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
4.60 -2,4 Emil Holm 01 Kraftmätningen Täby 12/9
4.13 -1,8 Simon Holmfeldt 01 Kraftmätningen Täby 12/9
Medvind/okänd vind
6.84w 4,8 Elhadji Oumar Thiam 91 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
6.60w 2,5 Giovanni Inostroza 97 JSM Kalmar 21/8
Längd med zon
4.52 -1,6 Hugo Olsson 02 SAYO Sollentuna 7/6
4.42 0,8 Teo Paganus 03 SAYO Sollentuna 7/6
4.31 0,7 Erik Palmaer 03 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 2/8
4.30 -1,7 Sebastian Christenson 02 SAYO Sollentuna 7/6
4.26 -0,3 Hugo Winther 04 HAIS-spelen Hässleholm 25/7
4.21 -1,8 Erik Dahlberg 02 SAYO Sollentuna 7/6
4.20 -0,3 John Bäck 06 Väsbyspelen 22/8
4.08 0,2 Jonathan Edberg 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
4.05 -1,8 Rasmus Miller 02 SAYO Sollentuna 7/6
4.02 0,0 Frej Biverstrand 04 DM Mångkamp Sätra 9/5
3.73 1,9 Jacob Petersson 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.67 0,2 Valter Kjellberg 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.67 1,7 Erik Springfelter 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.54 1,7 Esbjörn Eriksson 03 SAYO Sollentuna 7/6
3.54 0,4 Martin Sjödin 04 Högbospelen Sandviken 24/5
3.53 0,3 Jakob Gestblom 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.52 1,6 Joel Åhlin 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.49 0,0 Viktor Johannesson 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.46 1,7 Jacob Åhlin 06 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
3.45 2,0 Oskar Lundvall 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.41 1,2 Malakai O´Connor 03 SAYO Sollentuna 7/6
3.39 -0,3 Oliver Lindstrand 02 SAYO Sollentuna 7/6
3.37 0,0 Oskar Kruse 06 Huddingespelen Huddinge 14/6
3.37 0,6 Lucas Källman 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.30 1,2 Samuel Huss 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.26 1,8 Jonathan Johansson 05 SAYO Sollentuna 7/6
3.23 0,1 Gustav Snis 07 SAYO Sollentuna 7/6
3.18 0,0 Melvin  Nilsson 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3.18 1,8 Jacob Semb-Josefson 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.16 0,4 Leonardo Huayna Fernández 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.16 -0,6 Simon Thörnqvist 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.12 1,7 Erik Håkansson 07 SAYO Sollentuna 7/6
3.12 1,3 Alexander Mickelson 07 SAYO Sollentuna 7/6
3.12 1,8 Victor Lindstrand 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.11 2,0 Theo Fredsberg 04 SAYO Sollentuna 7/6
3.09 0,7 Vide Jansson 07 SAYO Sollentuna 7/6
3.03 1,1 Liam Dovander 07 SAYO Sollentuna 7/6
3.02 1,0 Lowe Barkvall 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.01 -0,1 Jakob Bergström 06 Kvantumspelen Bålsta 12/9
3.00 0,5 Joar Eriksson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.98 1,4 Gustav Olofsson 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.93 0,4 Gustav Palmaer 07 Väsbyspelen 23/8
2.89 0,7 Viktor Resmalm 04 SAYO Sollentuna 7/6
2.84 0,6 Vincent Wettergren 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.79 -0,7 Adam Chrifi 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
2.79 0,8 Axel Zetterlind 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.75 -2,9 Ludvig Ellgren 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2.75 1,4 August Ullén 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.73 0,7 Alexander Holm 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.68 -0,1 Daniel Opdahl 06 Kvantumspelen Bålsta 12/9
2.68 0,1 Edvin Sämskar 06 SAYO Sollentuna 7/6
2.64 0,0 Levi Back 08 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2.58 1,3 Elias Lindmark 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.56 0,7 Carl Grindange 09 Eskilstuna Mini Games 4/7
2.56 0,0 Joel Bäck 08 Väsbyspelen 22/8
2.53 -0,4 Martin Bergström 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
2.53 1,3 Oskar Falk 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.40 0,2 Linus Hedman 08 SAYO Sollentuna 7/6
2.28 1,6 Noa Nordstrand 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.17 -1,0 Karl Thilers 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.14 -1,0 Albin Opdahl 06 Väsbyspelen 22/8
2.06 0,5 Arvid Fridman 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.00 1,0 Anton Källman 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
Medvind/okänd vind
4.70 Hugo Olsson 02 Gurkspelen Västerås 1/8
4.49 Erik Dahlberg 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
4.38 Erik Palmaer 03 Täby Open 30/8
4.35 Elias Engström 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.88 Sean Walker 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.80 Erik Springfelter 04 KM Sollentuna 30/8
3.75 Oliver Lindstrand 02 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3.74 Hugo Liljegren 03 Kvantumspelen Bålsta 12/9
3.73 Max Lind 04 Uppsalaspelen Uppsla 13/6
3.72 Martin Sjödin 04 Gutegalan Visby 14/6
3.70 Joel Åhlin 04 Uppsalaspelen Uppsla 13/6
3.64 Alvin Landström 04 KM Sollentuna 30/8
3.62 Oskar Johansson 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.61w 3,3 Esbjörn Eriksson 03 SAYO Sollentuna 7/6
3.59 Axel Lekander 05 KM Sollentuna 30/8
3.57 Lucas Källman 06 KM Sollentuna 30/8
3.49 Oskar Lundvall 06 KM Sollentuna 30/8
3.48w 3,6 Jacob Åhlin 06 SAYO Sollentuna 7/6
3.48 Joel Kjellsson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.46 Ivar Bredin 05 KM Sollentuna 30/8
3.46 Conor Hogan 04 KM Sollentuna 30/8
3.45 Fabian Steibert 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.44 Malakai O´Connor 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.42 Theo Fredsberg 04 KM Sollentuna 30/8
3.40 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.38 Oskar Kruse 06 KM Sollentuna 30/8
3.33 Vide Jansson 07 KM Sollentuna 30/8
3.33 Simon Thörnqvist 06 KM Sollentuna 30/8
3.32 Axel Richter Liliegren 07 KM Sollentuna 30/8
3.30 Oscar Möller 05 KM Sollentuna 30/8
3.29 Alexander Mickelson 07 KM Sollentuna 30/8
3.27 Jonathan Grönlund 05 KM Sollentuna 30/8
3.25 Rocky Baburin 06 KM Sollentuna 30/8
3.25 Jacob Semb-Josefson 06 KM Sollentuna 30/8
3.23 Victor Lindstrand 04 KM Sollentuna 30/8
3.21 Algot Riis 05 KM Sollentuna 30/8
3.18w 2,2 Liam Dovander 07 SAYO Sollentuna 7/6
3.14 Leon Lehtonen 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.12 Leo Smedberg 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
3.09 Adam Chrifi 08 KM Sollentuna 30/8
3.08 Lowe Barkvall 06 KM Sollentuna 30/8
3.08 Gustav Edlund Fransson 05 KM Sollentuna 30/8
3.01 Joar Eriksson 07 KM Sollentuna 30/8
3.00 Omar Azerkan 06 KM Sollentuna 30/8
3.00 Hannes Trepte 06 KM Sollentuna 30/8
2.99 Vincent Wettergren 05 KM Sollentuna 30/8
2.94 Jakob Lennermark 07 KM Sollentuna 30/8
2.93 Ludvig Ellgren 07 KM Sollentuna 30/8
2.91 Jakob Fryklund Nilsagård 07 KM Sollentuna 30/8
2.89 Alexander Gottnersson 06 KM Sollentuna 30/8
2.86 Edgard Micaux Obol 08 KM Sollentuna 30/8
2.85w 2,9 Karl Thilers 07 SAYO Sollentuna 7/6
2.84 Hugo Bredin 07 KM Sollentuna 30/8
2.84 Neo Holgersson 06 KM Sollentuna 30/8
2.84 Ville Lood Falgén 07 KM Sollentuna 30/8
2.83 Albin Möller 07 KM Sollentuna 30/8
2.81 Filip Andersson 06 KM Sollentuna 30/8
2.81 Hugo Åkerman Nordling 06 KM Sollentuna 30/8
2.80 Edvin Wallner 07 KM Sollentuna 30/8
2.77w 2,2 Alexander Holm 05 SAYO Sollentuna 7/6
2.77 Linus Edwards 08 KM Sollentuna 30/8
2.76 Anton Grabner 06 KM Sollentuna 30/8
2.74 Elias Hovmöller 08 KM Sollentuna 30/8
2.72 Oskar Falk 07 KM Sollentuna 30/8
2.72 Benjamin Pedersen 07 KM Sollentuna 30/8
2.72 David Ristolainen 07 KM Sollentuna 30/8
2.70 Gustaf Blomberg 07 KM Sollentuna 30/8
2.70 Daniel Moradpour 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
2.70 David Wingmark 08 KM Sollentuna 30/8
2.69 Levi Back 08 KM Sollentuna 30/8
2.69 Martin Bergström 08 KM Sollentuna 30/8
2.69 Colin Rosén 08 KM Sollentuna 30/8
2.58 Linus Hedman 08 KM Sollentuna 30/8
2.57 Oliver Carlsson 08 KM Sollentuna 30/8
2.56 William Strömberg 08 KM Sollentuna 30/8
2.55 Simon Hagbert 08 KM Sollentuna 30/8
2.51 Ludwig Engde 08 KM Sollentuna 30/8
2.50 Lucas Semb-Josefson 08 KM Sollentuna 30/8
2.48 Adam Liljegren 06 KM Sollentuna 30/8
2.45 Vidar Kjellsson 07 KM Sollentuna 30/8
2.43 Leo Franzén 08 KM Sollentuna 30/8
2.38 Theodor Maltais 08 KM Sollentuna 30/8
2.37 Carl Ahldén 08 KM Sollentuna 30/8
2.34 Olle Ericsson 08 KM Sollentuna 30/8
2.34 Isak Gündogdu Wigman 08 KM Sollentuna 30/8
2.32 Markus Weber 08 KM Sollentuna 30/8
2.31 Albert Almroth 08 KM Sollentuna 30/8
2.29 Hugo Liljegren 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
2.28 Julius Ingvarsson 07 KM Sollentuna 30/8
2.24 Oskar Arrhen 07 KM Sollentuna 30/8
2.22 Simon Forsberg 08 KM Sollentuna 30/8
2.20 Elliott Dannesund 08 KM Sollentuna 30/8
2.20 Hugo Jobs 08 KM Sollentuna 30/8
2.20 Arvid Jonshammar 08 KM Sollentuna 30/8
2.20 Anton Källman 08 KM Sollentuna 30/8
2.19 Petter Pauli 08 KM Sollentuna 30/8
2.15 Albin Opdahl 06 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2.11 Liam Sjöberg 07 KM Sollentuna 30/8
2.09 Kristian Wilde 07 KM Sollentuna 30/8
2.08 Einar Berndtson 08 KM Sollentuna 30/8
2.08 Joakim Forsmark 08 KM Sollentuna 30/8
2.07 Simon Linder 07 KM Sollentuna 30/8
1.97 Nils Ullberg 08 KM Sollentuna 30/8
1.90 Nils Kastevik 08 KM Sollentuna 30/8
Längd stående
2.10 Hugo Winter 04 04Games Sollentuna/S 20/9
2.02 Max Lind 04 04Games Sollentuna/S 20/9
2.02 Martin Sjödin 04 04Games Sollentuna/S 20/9
2.00 Elias Engström 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.89 Viktor Resmalm 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.83 Viktor Lindstrand 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.80 Conor Hogan 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.75 Valter Kjellberg 04 04Games Sollentuna/S 20/9
1.75 Erik Springfelter 04 04Games Sollentuna/S 20/9
Tresteg
11.49 1,6 Johan Eriksson 88 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
11.33 0,6 Lukas Björninger 00 Huddingespelen Huddinge 13/6
Medvind/okänd vind
10.69w 3,4 Emil Winther 99 Lag-USM Enskede 29/8
Tresteg med zon
10.55 -0,1 Karl Ludvik 02 Svealands 13-14 år Falun 6/9
9.42 0,1 Sebastian Christenson 02 Huddingespelen Huddinge 13/6
9.26 1,5 Teo Paganus 03 Huddingespelen Huddinge 13/6
8.77 1,5 Erik Palmaer 03 Väsbyspelen 22/8
8.62 0,0 Oliver Lindstrand 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
8.59 -0,3 Rasmus Miller 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
8.45 -0,1 Erik Dahlberg 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
8.19 -1,6 Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
7.96 0,6 Jonathan Edberg 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
7.92 -1,1 John Bäck 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
7.15 0,2 Jacob Semb-Josefson 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
7.12 0,3 Lucas Källman 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.82 0,3 Eric Hovmöller 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.79 -1,3 Lowe Barkvall 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.75 -0,5 Jakob Bergström 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.52 -1,9 Oskar Lundvall 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.49 -1,2 Love Gustavsson 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
6.31 -1,6 Simon Thörnqvist 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
5.99 -0,8 Daniel Opdahl 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
5.35 -1,4 Jacob Rappe 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
5.28 -1,1 Vincent Källström 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
Medvind/okänd vind
8.78 Hugo Winter 04 04Games Sollentuna/S 20/9
8.52 Isak Franzén 03 Stockholmskampen Täby 3/6
8.46 Elias Engström 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.90 Alexander Hasselström 03 Stockholmskampen Täby 3/6
7.75 Max Lind 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.63 Martin Sjödin 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.55 Erik Springfelter 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.52 Valter Kjellberg 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.37 Viktor Resmalm 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.22 Conor Hogan 04 04Games Sollentuna/S 20/9
7.09 Malakai O´Connor 03 Stockholmskampen Täby 3/6
6.94 Viktor Lindstrand 04 04Games Sollentuna/S 20/9
Kula
13.48 Stellan Back 75 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
12.65 Fredrik Hallinder 88 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
11.67 Mattias Krook 82 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
10.99 Gustav Kjell 96 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
10.84 Christoffer Hagren 95 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
10.66 Håkan Larsson 67 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
9.57 John Laselle 79 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
9.49 Are Möller 79 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
8.68 Giovanni Inostroza 97 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
8.54 Viktor Hagren 95 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
7.03 Erik Lundmark 96 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
6.93 Felix Gluhak 97 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Kula 6.0 kg (P19)
12.61 Gustav Kjell 96 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
Kula 5.0kg (P17)
12.05 Lukas Björninger 00 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
10.79 Edvin Hagberg 99 SAYO Sollentuna 7/6
Kula 4,0 kg (M75)
7.71 Bo Sundström 40 VSM Kastmångkamp Huddinge 6/9
Kula 4.0 kg (P15 - P14)
14.29 Lukas Björninger 00 USM Karlskrona 23/8
8.85 Victor Emanuelsson 01 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
8.60 Filip Nyström 00 Kraftmätningen Täby 13/9
8.38 Karl Ludvik 02 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
Kula 3.0 kg (P13 - P12)
11.14 Karl Ludvik 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
8.98 Erik Palmaer 03 Täby Open 30/8
8.41 Teo Paganus 03 Täby Open 30/8
7.14 Isak Franzén 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
6.77 Erik Dahlberg 02 SAYO Sollentuna 6/6
6.37 Hugo Liljegren 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
6.30 Leo Svanfeldt 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
6.08 Oliver Lindstrand 02 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
6.07 Fredrik Frunch 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
5.97 Esbjörn Eriksson 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
5.92 Oskar Johansson 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
5.89 Hugo Olsson 02 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
5.73 Rasmus Miller 02 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
5.05 Edvin Olsson 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
4.74 Malakai O´Connor 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
4.30 Albin Holmlund 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
Kula 2.0 kg (P10 - P11)
8.21 Hugo Winther 04 SAYO Sollentuna 6/6
7.83 Jonathan Edberg 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
7.79 Frej Biverstrand 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
7.64 Viktor Johannesson 04 SAYO Sollentuna 6/6
7.47 Leo Smedberg 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
7.36 Max Lind 04 Uppsalaspelen Uppsla 13/6
7.34 Martin Sjödin 04 Gutegalan Visby 14/6
6.93 Victor Lindstrand 04 KM Sollentuna 30/8
6.66 Leon Lehtonen 05 SAYO Sollentuna 6/6
6.62 Lucas Källman 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
6.52 Leo Axelsson 06 KM Sollentuna 30/8
6.50 Valter Kjellberg 04 KM Sollentuna 30/8
6.36 Marcus Liberman 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
6.33 Jacob Åhlin 06 Uppsalaspelen Uppsla 13/6
6.26 Jakob Gestblom 04 SAYO Sollentuna 6/6
6.26 Simon Thörnqvist 06 KM Sollentuna 30/8
6.22 Conor Hogan 04 KM Sollentuna 30/8
6.10 Daniel Opdahl 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5.90 Oskar Kruse 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
5.88 Liam Dovander 07 KM Sollentuna 30/8
5.75 Fabian Steibert 05 SAYO Sollentuna 6/6
5.53 Joel Åhlin 04 Uppsalaspelen Uppsla 13/6
5.46 Gustaf Blomberg 07 KM Sollentuna 30/8
5.43 Ludvig Ellgren 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5.42 Jacob Semb-Josefson 06 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5.38 Love Gustavsson 06 KM Sollentuna 30/8
5.30 Jakob Bergström 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
5.21 Neo Holgersson 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
5.17 Oskar Falk 07 KM Sollentuna 30/8
5.13 Oskar Lundvall 06 SAYO Sollentuna 6/6
4.89 Alexander Mickelson 07 SAYO Sollentuna 6/6
4.88 Algot Riis 05 SAYO Sollentuna 6/6
4.83 John Bäck 06 KM Sollentuna 30/8
4.83 Hannes Trepte 06 KM Sollentuna 30/8
4.72 Axel Richter Liliegren 07 KM Sollentuna 30/8
4.71 Edvin Sämskar 06 KM Sollentuna 30/8
4.69 Jakob Fryklund Nilsagård 07 KM Sollentuna 30/8
4.60 Omar Azerkan 06 KM Sollentuna 30/8
4.57 Adam Chrifi 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
4.43 Albin Möller 07 KM Sollentuna 30/8
4.42 Lowe Barkvall 06 SAYO Sollentuna 6/6
4.38 Gustav Snis 07 KM Sollentuna 30/8
4.37 Karl Thilers 07 SAYO Sollentuna 6/6
4.35 Anton Grabner 06 KM Sollentuna 30/8
4.27 Filip Andersson 06 KM Sollentuna 30/8
4.18 Alexander Gottnersson 06 KM Sollentuna 30/8
4.15 Jakob Lennermark 07 KM Sollentuna 30/8
4.15 Elias Lindmark 07 KM Sollentuna 30/8
4.15 Benjamin Pedersen 07 KM Sollentuna 30/8
4.14 Joel Bäck 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
4.12 Martin Bergström 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
4.08 Hugo Bredin 07 KM Sollentuna 30/8
4.07 Adam Liljegren 06 KM Sollentuna 30/8
4.04 Erik Håkansson 07 KM Sollentuna 30/8
4.04 Noa Nordstrand 07 SAYO Sollentuna 6/6
3.96 Vincent Källström 06 KM Sollentuna 30/8
3.95 Hugo Åkerman Nordling 06 SAYO Sollentuna 6/6
3.94 Simon Linder 07 KM Sollentuna 30/8
3.93 Joar Eriksson 07 SAYO Sollentuna 6/6
3.90 Vidar Kjellsson 07 KM Sollentuna 30/8
3.89 Emil Åslundh 06 SAYO Sollentuna 6/6
3.83 David Ristolainen 07 KM Sollentuna 30/8
3.72 Ville Lood Falgén 07 KM Sollentuna 30/8
3.70 Julius Ingvarsson 07 KM Sollentuna 30/8
3.68 Gustav Palmaer 07 KM Sollentuna 30/8
3.60 Lucas Semb-Josefson 08 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3.22 Albin Opdahl 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
3.11 Carl Grindange 09 Eskilstuna Mini Games 4/7
3.03 Folke Wiklund 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
2.93 Kristian Wilde 07 KM Sollentuna 30/8
2.91 Anton Källman 08 Eskilstuna Mini Games 4/7
2.89 Liam Sjöberg 07 KM Sollentuna 30/8
2.46 Oskar Arrhen 07 KM Sollentuna 30/8
2.25 Melvin  Nilsson 07 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
Diskus
42.75 Stellan Back 75 VVM Lyon FRA 7/8
37.81 Fredrik Hallinder 88 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
29.91 Håkan Larsson 67 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
28.51 Are Möller 79 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
27.72 Gustav Kjell 96 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
23.33 Christoffer Hagren 95 Castorama #3 Sollentuna/E 13/10
22.38 Giovanni Inostroza 97 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
22.18 John Laselle 79 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
21.38 Felix Gluhak 97 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
16.86 Erik Lundmark 96 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Diskus 1.75 kg (P19)
25.63 Felix Gluhak 97 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
Diskus 1.5 kg (P17)
37.28 Edvin Hagberg 99 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 4/8
33.72 Lukas Björninger 00 Lag-USM Enskede 29/8
Diskus 1,0kg (M75)
23.27 Bo Sundström 40 Midgårdskastet Märsta 27/9
Diskus 1.0 kg (P15 - P14)
43.14 Lukas Björninger 00 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
Diskus 0.6 kg (P13 - P12)
44.77 Karl Ludvik 02 Björknässpelen 29/8
26.04 Teo Paganus 03 Huddingespelen Huddinge 14/6
23.84 Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
23.09 Erik Dahlberg 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
23.06 Fredrik Frunch 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
21.55 Erik Palmaer 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
19.82 Rasmus Miller 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
18.52 Oliver Lindstrand 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
17.52 Oliver Lindstrand 02 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
17.44 Malakai O´Connor 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
16.56 Max Lind 04 Uppsalaspelen Uppsla 13/6
16.38 Oskar Johansson 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
15.63 Isak Franzén 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
15.40 Sebastian Christenson 02 Stockholmskampen Enskede 3/9
14.44 Alexander Hasselström 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
14.34 Erik Schöldström 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
13.66 Esbjörn Eriksson 03 Stockholmskampen Täby 3/6
11.55 Victor Sandström 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
11.52 Hannes Arhammar Pakarinen 02 Lilla Turebergskastet 2 16/6
11.51 Edvin Olsson 03 Lilla Turebergskastet Sollentuna/E 27/5
10.71 David Sibley 03 Stockholmskampen Täby 3/6
Slägga
40.98 Stellan Back 75 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
40.87 Christoffer Hagren 95 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
27.18 Gustav Kjell 96 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
24.06 Viktor Hagren 95 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
22.75 Fredrik Hallinder 88 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
20.02 Are Möller 79 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
16.46 John Laselle 79 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
16.03 Giovanni Inostroza 97 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
14.79 Erik Lundmark 96 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
13.23 Felix Gluhak 97 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Slägga 6.0 kg (M55)
20.39 Christer Ludvik 56 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 13/10
Slägga 4.0kg (P15 - P14)
28.22 Lukas Björninger 00 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
23.10 Karl Ludvik 02 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 13/10
Slägga 4.0kg (M75)
19.95 Bo Sundström 40 VSM Kastmångkamp Huddinge 6/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12)
38.82 Karl Ludvik 02 Svealands 13-14 år Falun 6/9
20.69 Isac Lidström 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
19.43 Erik Palmaer 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
16.47 Teo Paganus 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
16.01 Erik Dahlberg 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
14.65 Rasmus Miller 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
14.32 Victor Sandström 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
13.55 Hugo Liljegren 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
13.28 Fredrik Frunch 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
12.87 Alexander Hasselström 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
12.64 Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
12.33 Erik Schöldström 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
11.52 Isak Franzén 03 Lilla Turebergskastet 2 16/6
10.73 Hannes Arhammar Pakarinen 02 Lilla Turebergskastet 2 16/6
10.59 Oliver Lindstrand 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
10.56 Esbjörn Eriksson 03 Stockholmskampen Enskede 19/9
10.12 Leon Wahlqvist 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.82 Leo Svanfeldt 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.80 Sebastian Christenson 02 Stockholmskampen Enskede 19/9
9.76 Malakai O´Connor 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
9.32 Oskar Johansson 03 Surbullespelen Norrköping 16/8
Spjut
61.80 Stellan Back 75 VDM Sätra 10/5
49.43 Gustav Kjell 96 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
46.81 Edvin Hagberg 99 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
45.65 Stefan Borensjö 79 Hellaskastet Sätra 2/5
42.54 Fredrik Hallinder 88 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
42.36 Mattias Krook 82 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
39.23 Viktor Hagren 95 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
37.74 John Laselle 79 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
36.34 Christoffer Hagren 95 Castorama #3 Sollentuna/E 13/10
35.98 Are Möller 79 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
32.62 Giovanni Inostroza 97 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
25.28 Felix Gluhak 97 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
23.34 Erik Lundmark 96 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Spjut 700 g (P17)
54.38 Edvin Hagberg 99 Hellaskastet Sätra 2/5
Spjut 600 g (P15 - P14)
40.90 Karl Ludvik 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
32.80 Lukas Björninger 00 Kraftmätningen Täby 13/9
30.90 Filip Nyström 00 Kraftmätningen Täby 13/9
Spjut 500 g (M75)
18.26 Bo Sundström 40 Midgårdskastet Märsta 27/9
Spjut 400 g (P13 - P12)
47.48 Karl Ludvik 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
29.96 Isac Lidström 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
25.83 Frej Biverstrand 04 Hellaskastet Sätra 2/5
24.75 Erik Palmaer 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
23.62 Oliver Lindstrand 02 Surbullespelen Norrköping 16/8
23.57 Hugo Olsson 02 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
23.32 Sebastian Christenson 02 Huddingespelen Huddinge 13/6
21.79 Teo Paganus 03 Väsbyspelen 22/8
21.41 Hugo Liljegren 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
19.22 Fredrik Frunch 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
19.11 Martin Sjödin 04 Fortumspelen Bollnäs 4/7
18.40 Hugo Winter 04 04Games Sollentuna/S 20/9
18.30 Rasmus Miller 02 Stockholmskampen Täby 3/6
17.53 Erik Dahlberg 02 Stockholmskampen Täby 3/6
17.21 Erik Springfelter 04 04Games Sollentuna/S 20/9
17.12 Jacob Åhlin 06 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
16.76 Conor Hogan 04 04Games Sollentuna/S 20/9
16.04 Joel Åhlin 04 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
15.95 Viktor Lindstrand 04 04Games Sollentuna/S 20/9
15.43 Elias Engström 04 04Games Sollentuna/S 20/9
15.41 Viktor Resmalm 04 04Games Sollentuna/S 20/9
14.97 Malakai O´Connor 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
14.35 Leo Svanfeldt 02 SAYO Sollentuna 7/6
14.13 Sean Walker 02 Stockholmskampen Täby 3/6
14.06 Max Lind 04 04Games Sollentuna/S 20/9
14.00 Victor Sandström 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
13.98 Eskil Kälvemark 02 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
13.83 Oskar Johansson 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
13.79 Gustav Lindberg 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
11.88 Edvin Olsson 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
11.84 Esbjörn Eriksson 03 Stockholmskampen Enskede 3/9
11.74 Valter Kjellberg 04 04Games Sollentuna/S 20/9
Visselspjut
30.41 Jonathan Edberg 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
29.95 Lucas Källman 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
27.81 Daniel Opdahl 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
24.53 Simon Thörnqvist 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
23.95 Jacob Rappe 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
22.91 Oskar Lundvall 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
21.61 Love Gustavsson 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
19.97 Jacob Semb-Josefson 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
18.36 Jakob Bergström 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
15.86 Lowe Barkvall 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
15.77 Eric Hovmöller 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
14.30 Erik Håkansson 07 Björknässpelen 29/8
12.81 John Bäck 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
10.95 Vincent Källström 06 Rekordjakten #4 Sollentuna 27/6
8.03 Albin Holmlund 03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Boll 300g
37.60 Frej Biverstrand 04 DM Mångkamp Sätra 9/5
31.36 Leo Smedberg 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
30.15 Jonathan Edberg 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
27.80 Martin Sjödin 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
27.77 Hugo Winther 04 Sommarspelen Kristianstad 8/7
27.76 Daniel Opdahl 06 Kvantumspelen Bålsta 12/9
27.00 Jacob Petersson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
26.90 Jonathan Johansson 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
26.11 Victor Lindstrand 04 Surbullespelen Norrköping 16/8
26.02 Lucas Källman 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
24.66 Leon Lehtonen 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
24.58 Daniel Sackey 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
23.13 Linus Edwards 08 KM Sollentuna 30/8
22.89 Gustav Edlund Fransson 05 KM Sollentuna 30/8
22.11 Ivar Bredin 05 KM Sollentuna 30/8
21.98 Marcus Liberman 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
21.25 Jacob Åhlin 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
21.11 Gustav Blomberg 07 Kvantumspelen Bålsta 12/9
21.00 Joel Bäck 08 Väsbyspelen 22/8
20.89 Fabian Steibert 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
20.46 Joel Kjellsson 05 KM Sollentuna 30/8
20.42 Edgard Micaux Obol 08 KM Sollentuna 30/8
19.78 Vincent Wettergren 05 KM Sollentuna 30/8
19.53 Levi Back 08 KM Sollentuna 30/8
18.85 Linus Hedman 08 KM Sollentuna 30/8
18.75 Joel Åhlin 04 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
18.30 Jonathan Grönlund 05 KM Sollentuna 30/8
18.19 Oskar Lundvall 06 Eskilstuna Mini Games 4/7
17.53 Jakob Bergström 06 Kvantumspelen Bålsta 12/9
16.88 Oskar Kruse 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
16.87 Elias Hovmöller 08 KM Sollentuna 30/8
16.67 John Bäck 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
16.33 David Wingmark 08 KM Sollentuna 30/8
16.28 Martin Bergström 08 KM Sollentuna 30/8
16.26 Adam Chrifi 08 KM Sollentuna 30/8
16.23 Daniel Moradpour 05 Surbullespelen Norrköping 16/8
14.49 Lucas Semb-Josefson 08 KM Sollentuna 30/8
14.44 Albert Almroth 08 KM Sollentuna 30/8
14.43 Neo Holgersson 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
14.13 Theodor Maltais 08 KM Sollentuna 30/8
14.09 Anton Källman 08 KM Sollentuna 30/8
13.49 Albin Opdahl 06 Väsbyspelen 22/8
13.24 Simon Hagbert 08 KM Sollentuna 30/8
13.20 William Strömberg 08 KM Sollentuna 30/8
11.86 Ludwig Engde 08 KM Sollentuna 30/8
11.86 Carl Grindange 09 Väsbyspelen 22/8
11.49 Axel Lekander 05 KM Sollentuna 30/8
11.38 Gustav Palmaer 07 Ystadsspelen 19/7
11.34 Melvin NIlsson 07 Täby Open 30/8
11.14 Carl Ahldén 08 KM Sollentuna 30/8
10.82 Arvid Jonshammar 08 KM Sollentuna 30/8
10.81 Olle Ericsson 08 KM Sollentuna 30/8
10.56 Oliver Carlsson 08 KM Sollentuna 30/8
10.24 Leo Franzén 08 KM Sollentuna 30/8
9.78 Nils Kastevik 08 KM Sollentuna 30/8
9.42 Colin Rosén 08 KM Sollentuna 30/8
9.35 Simon Forsberg 08 KM Sollentuna 30/8
8.82 Isak Gündogdu Wigman 08 KM Sollentuna 30/8
7.80 Einar Berndtson 08 KM Sollentuna 30/8
7.75 Folke Wiklund 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
7.54 Petter Pauli 08 KM Sollentuna 30/8
7.16 Elliott Dannesund 08 KM Sollentuna 30/8
6.20 Simon Ruthner 08 KM Sollentuna 30/8
5.50 Joakim Forsmark 08 KM Sollentuna 30/8
Boll 150g
27.66 Jacob Åhlin 06 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
23.73 Joel Bäck 08 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
Vikt
12.47 Stellan Back 75 VSM Kastmångkamp Huddinge 6/9
Vikt 7,26kg (M75)
7.97 Bo Sundström 40 Midgårdskastet Märsta 27/9
Slungboll
19.15 Martin Sjödin 04 Högbospelen Sandviken 24/5
14.40 Jacob Åhlin 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
13.30 Oskar Kruse 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
12.60 Marcus Liberman 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
12.03 Neo Holgersson 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
10.50 Jakob Bergström 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
10.45 John Bäck 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
9.77 Daniel Opdahl 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
4.55 Folke Wiklund 06 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Tiokamp P16
6121 Edvin Hagberg 99 Mångkamps-SM Gävle 5-6/9
Stäng fönster