ÅRSBÄSTA STAFETT 2015 - MÄN/POJKAR Stäng fönster
Stafett 4x100m
Christoffer Hagren 95 44.52 M
Benjamin Mullen 87 Svealandsserien div 1 Eskilstuna
Johan Henningsson 90 24/5
Gustav Kjell 96
Stafett 4x400m
Benjamin Mullen 87 3:21.94 M
Johan Henningsson 90 Stafett-SM Sollentuna
Erik Smedhs 91 17/5
Anton Asplund 90
Stafett 4x800m
Erik Smedhs 91 7:38.79 M
Jonas Wahl Sjöman 93 Stafett-SM Sollentuna
Johan Henningsson 90 16/5
Johan Eriksson 88
Stafett 3x400m
Robin Johansson 94 2:36.36 M22
Martin Hammar 95 Stafett-SM Sollentuna
Jonas Wahl Sjöman 93 16/5
Stafett 3x800m
Robin Johansson 94 5:54.46 M22
Martin Hammar 95 Stafett-SM Sollentuna
Jonas Wahl Sjöman 93 17/5
Stafett 4x100m
Staffan Risberg 99 46.15 P17
Emil Winther 99 Lag-USM Enskede
Adam Westermark 98 29/8
Joel Norling 98
Stafett 3x800m
Edvin Hagberg 99 6:17.76 P17
Adam Westermark 98 Stafett-SM Sollentuna
Emil Winther 99 17/5
Stafett 1000m
Staffan Risberg 99 2:05.89 P17
Emil Winther 99 Stafett-SM Sollentuna
Edvin Hagberg 99 16/5
Adam Westermark 98
Stafett 5x60m
Isac Lidström 02 41.99 P13
Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Täby
Sebastian Christenson 02 3/6
Karl Ludvik 02
Erik Dahlberg 02
Stafett 3x600m
Sebastian Christenson 02 5:52.38 P13
Oliver Lindstrand 02 Stafett-DM Huddinge
Victor Gruber 02 9/9
Stafett 5x60m
Elias Engström 04 44.90 P11
Hugo Winther 04 Stafett-DM Huddinge
Viktor Remberg 04 9/9
Max Lind 04
Martin Sjödin 04
Stafett 3x600m
Elias Engström 04 5:53.19 P11
Alvin Landström 04 Stafett-DM Huddinge
Conor Hogan 04 9/9
Stafett 1000m
Viktor Resmalm 04 2:59.0m P11
Hugo Winther 04 04Games Sollentuna/S
Conor Hogan 04 20/9
Elias Engström 04
ÅRSBÄSTA STAFETT 2015 - KVINNOR/FLICKOR
Stafett 4x100m
Linda Frödin Glad 93 48.80 K
Julia Hässel 94 Svealandsserien div 2 Eskilstuna
Ebba Gällhagen 99 24/5
Caroline Kihlbom 94
Stafett 4x100m
Malin Emilsson 00 53.11 F17
Leah McCarthy 99 Lag-USM Enskede
Ebba Gällhagen 99 29/8
Betty Lundmark 99
Stafett 4x80m
Ida Winther 01 45.39 F15
Maja Sund 01 Stafett-DM Enskede
Vanessa Selander 01 12/5
Johanna Fallberg 01
Stafett 3x800m
Maja Sund 01 8:29.59 F15
Ebba Palmaer 01 Stafett-DM Huddinge
Johanna Fallberg 01 9/9
Stafett 5x60m
Ronja Chrifi 02 41.35 F13
Julia Oussi 02 Stockholmskampen Täby
Sarah Olsson 02 3/6
Johanna Ståhl 02
Clara Billing 02
Stafett 3x600m
Nora Lundmark 02 5:28.43 F13
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Stafett-DM Huddinge
Alice Berg 02 9/9
Stafett 5x60m
Moa Nyström 03 44.57 F12
Vanna Ullén 03 Stockholmskampen Enskede
Tove Karlsson 03 3/9
Ida Pizzaro 03
Safiatou Njie 03
Stafett 5x60m
Saga Norrman 04 46.09 F11
Elin Snis 04 Stafett-DM Huddinge
Lorena Guzman 04 9/9
Engla Wik 04
Luna D´Afflitto 04
Stafett 3x600m
Saga Norrman 04 6:30.13 F11
Elin Snis 04 Stafett-DM Huddinge
Lorena Guzman 04 9/9
Stafett 1000m
Linda Edberg 04 3:03.7m F11
Elin Snis 04 04Games Sollentuna/S
Saga Norrman 04 20/9
Lorena Guzman 04
Stafett 6x200m
Victor Emanuelsson 01 2:44.99 PF15
Malin Emilsson 00 Kraftmätningen kval Sätra
Emil Holm 01 24/5
Linda Nyblom 00
Filip Hamrelius 00
Ida Winther 01
Stäng fönster