Resultat 2015 alla aktiva i bokstavsordning Stäng fönstret
2015-12-31
Alice Aare 05
4h4 60m 11.04 0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
5h2 Medvind/okänd vind 10.82 KM Sollentuna/S 30/8
23 Medvind/okänd vind 39.72w 3,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
15 600m 2:36.1m Surbullespelen Norrköping 16/8
11 600m 2:37.06 KM Sollentuna/S 30/8
21 Medvind/okänd vind 2.75 Surbullespelen Norrköping 16/8
15 Medvind/okänd vind 2.93 KM Sollentuna/S 30/8
13 Boll 14.70 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Boll 14.90 KM Sollentuna/S 30/8
Emelie Aare 03
5h5 60m 9.16 1,4 SAYO Sollentuna/S 6/6
4h3 60m 9.44 -2,0 Väsbyspelen 22/8
2h1 60m 9.59 -0,1 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2 Medvind/okänd vind 9.21w 3,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
1h3 Medvind/okänd vind 9.22w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Medvind/okänd vind 9.52 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3 Medvind/okänd vind 31.71w 2,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
5df Medvind/okänd vind 31.75 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 600m 2:15.78 Danderyds Ungdomsspel 10/5
23 Längd med zon 3.49 -0,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.91 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 15.49 Surbullespelen Norrköping 16/8
14 Spjut 400 g (F13 - F12) 8.36 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Elin Abrander 08
6 400m 107.29 KM Sollentuna/S 30/8
6 Medvind/okänd vind 2.44 KM Sollentuna/S 30/8
6 Boll 8.10 KM Sollentuna/S 30/8
Håkan Abrander 69
7h3 100m 16.94 1,0 KM Sollentuna/S 30/8
Sara Agerman 03
3h3 60m 9.77 -0,6 Danderyds Ungdomsspel 10/5
7h3 Medvind/okänd vind 9.52w 2,8 SAYO Sollentuna/S 6/6
4h3 Medvind/okänd vind 9.97w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
4ef Medvind/okänd vind 32.09 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 600m 2:16.38 Danderyds Ungdomsspel 10/5
14 Längd med zon 3.79 -2,4 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 Medvind/okänd vind 3.73 Danderyds Ungdomsspel 10/5
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.47 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 17.77 Surbullespelen Norrköping 16/8
Carl Ahldén 08
8 400m 96.14 KM Sollentuna/S 30/8
18 Medvind/okänd vind 2.37 KM Sollentuna/S 30/8
17 Boll 11.14 KM Sollentuna/S 30/8
Sara Agerman 03
6 Spjut 400 g (F13 - F12) 14.83 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Milou Ahltin 08
10 Medvind/okänd vind 2.24 KM Sollentuna/S 30/8
12 Boll 4.70 KM Sollentuna/S 30/8
Andreas Almgren 95
1af 800m 1:45.59 Sollentuna GP 25/6
2 800m 1:45.88 Liège BEL 15/7
4 800m 1:45.99 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
2af 800m 1:46.04 Karlstad GP 22/7
1af 800m 1:46.12 Boissano ITA 1/7
5af 800m 1:47.02 Heusden-Zolder BEL 18/7
1 800m 1:48.06 SM Söderhamn 9/8
6h5 800m 1:48.06 VM Peking CHN 22/8
1 800m 1:51.53 Finnkampen Stockholm/S 13/9
1h2 800m 1:52.08 SM Söderhamn 8/8
Albert Almroth 08
18 400m 107.36 KM Sollentuna/S 30/8
22 Medvind/okänd vind 2.31 KM Sollentuna/S 30/8
11 Boll 14.44 KM Sollentuna/S 30/8
Alva Andersson 07
5h5 60m 11.98 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
11cf 600m 2:59.93 SAYO Sollentuna/S 7/6
22 Längd med zon 1.60 0,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
Filip Andersson 06
3h1 60m 11.19 0,5 KM Sollentuna/S 30/8
16 Medvind/okänd vind 2.81 KM Sollentuna/S 30/8
18 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.27 KM Sollentuna/S 30/8
Isabella Andersson 97
5af 400m 60.02 SAYO Sollentuna/S 5/6
9af 800m 2:14.62 Boissano ITA 1/7
5h1 800m 2:14.91 SM Söderhamn 8/8
7bf 800m 2:14.92 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
4bf 800m 2:15.66 Folksam Challenge Uppsala 7/6
2 800m 2:16.23 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 2/8
1 800m 2:16.62 Huddingespelen Huddinge 14/6
2h2 800m 2:17.20 JSM Kalmar 22/8
8 800m 2:19.55 JSM Kalmar 23/8
8 1500m 4:33.90 SM Söderhamn 8/8
2 1500m 4:37.36 JSM Kalmar 22/8
8bf 1500m 4:39.90 Sollentuna GP 25/6
26 1500m 4:43.26 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
1 1500m 4:43.62 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
6bf 1500m 4:44.78 Karlstad GP 22/7
8 1500m 4:52.95 Nordiska Juniorlandskampen Leppävaara FIN 30/8
Johanna Andersson 98
  Längd 4.60 0,9 SAYO Sollentuna/S 6/6
11 Längd 4.60 1,4 SAYO Sollentuna/S 6/6
Längd 4.84 2,0 Huddingespelen Huddinge 13/6
15 Medvind/okänd vind 4.79w 3,4 SAYO Sollentuna/S 6/6
5 Medvind/okänd vind 4.93w 2,2 Huddingespelen Huddinge 13/6
Johannes Arenander 97
3 Medvind/okänd vind 11.89w 3,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
2h2 Medvind/okänd vind 12.14w 2,6 RASK Grand Prix Lidingö 28/6
Hannes Arhammar Pakarinen 02
6h2 60m 10.31 -0,7 Väsbyspelen 22/8
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 11.52 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 10.73 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
Hilda Arhammar-Pakarinen 06
7 Längd med zon 3.39 -0,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
Max Arkad 01
7bf 800m 2:34.91 SAYO Sollentuna/S 6/6
Oskar Arrhen 07
6h2 Medvind/okänd vind 12.22w 4,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
5h3 Medvind/okänd vind 13.52 Danderyds Ungdomsspel 10/5
15 Medvind/okänd vind 2.14 Danderyds Ungdomsspel 10/5
24 Medvind/okänd vind 2.24 KM Sollentuna/S 30/8
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.42 SAYO Sollentuna/S 6/6
25 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.46 KM Sollentuna/S 30/8
Lena Aruhn 70
1 100m 12.72 1,2 VSM Uddevalla 24/7
2s1 200m 26.26 0,9 VVM Lyon FRA 10/8
1h1 200m 26.53 1,2 VVM Lyon FRA 9/8
6 200m 26.53 0,0 VVM Lyon FRA 10/8
1 200m 26.63 -1,3 VSM Uddevalla 25/7
5af 200m 26.82 1,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
4cf Medvind/okänd vind 26.53w 3,3 Karlstad GP 22/7
2df Medvind/okänd vind 26.59w 2,4 Sollentuna GP 25/6
Miranda Asplund 08
11 400m 120.67 KM Sollentuna/S 30/8
14 Medvind/okänd vind 1.93 KM Sollentuna/S 30/8
4 Boll 10.40 KM Sollentuna/S 30/8
Leo Axelsson 06
1h3 60m 10.42 1,5 KM Sollentuna/S 30/8
6 60m 9.91 0,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
1h2 Medvind/okänd vind 9.98w 4,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.03 SAYO Sollentuna/S 6/6
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.52 KM Sollentuna/S 30/8
Omar Azerkan 06
5h3 60m 11.14 1,5 KM Sollentuna/S 30/8
12 Medvind/okänd vind 3.00 KM Sollentuna/S 30/8
16 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.60 KM Sollentuna/S 30/8
Rocky Baburin 06
2h3 60m 10.57 1,5 KM Sollentuna/S 30/8
9 Medvind/okänd vind 3.25 KM Sollentuna/S 30/8
Alva Back 06
1h1 60m 10.11 -0,9 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2h2 60m 10.22 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
3h1 60m 10.29 -0,2 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3 60m 10.30 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
1h1 60m 9.99 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
2h3 60m 9.99 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
4 Medvind/okänd vind 10.33 Danderyds Ungdomsspel 10/5
8 Medvind/okänd vind 9.97w 2,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
2 400m 79.36 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3 600m 2:12.42 KM Sollentuna/S 30/8
5af 600m 2:15.55 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Längd med zon 3.55 0,5 Huddingespelen Huddinge 14/6
4 Längd med zon 3.71 -0,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Längd med zon 3.93 1,7 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1 Medvind/okänd vind 3.69 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1 Medvind/okänd vind 3.85 KM Sollentuna/S 30/8
1 Tresteg med zon 7.73 -0,4 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.39 Huddingespelen Huddinge 14/6
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.45 SAYO Sollentuna/S 6/6
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.54 Danderyds Ungdomsspel 10/5
16 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.73 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.18 KM Sollentuna/S 30/8
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.36 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
2 Visselspjut 18.26 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Boll 17.08 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 12.84 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
17 Terräng 7.12 Lidingöloppet 27/9
Levi Back 08
4h3 60m 12.08 -0,7 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5h1 60m 13.47 -1,4 Huddingespelen Huddinge 13/6
3h2 Medvind/okänd vind 12.31 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3 400m 89.34 KM Sollentuna/S 30/8
12 Längd med zon 2.64 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
7 Medvind/okänd vind 2.53 Danderyds Ungdomsspel 10/5
6 Medvind/okänd vind 2.57 Huddingespelen Huddinge 13/6
7 Medvind/okänd vind 2.69 KM Sollentuna/S 30/8
4 Boll 19.53 KM Sollentuna/S 30/8
Stellan Back 75
1 Kula 11.87 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
1 Kula 12.79 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
Kula 13.13 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
1 Kula 13.22 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
6 Kula 13.24 SAYO Sollentuna/S 5/6
1 Kula 13.38 VSM Kastmångkamp Huddinge 6/9
1 Kula 13.48 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
1 Diskus 38.62 Kastpropaganda Enskede 28/6
Diskus 39.83 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
1 Diskus 39.86 VSM Kastmångkamp Huddinge 6/9
1 Diskus 39.94 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
1 Diskus 39.98 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
10 Diskus 40.09 VVM Lyon FRA 9/8
1 Diskus 41.15 SAYO Sollentuna/S 5/6
1 Diskus 41.55 VDM Sätra 10/5
1 Diskus 41.85 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
1 Diskus 42.13 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
9Q Diskus 42.75 VVM Lyon FRA 7/8
1 Slägga 35.17 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
2 Slägga 37.49 VSM Kastmångkamp Huddinge 6/9
3 Slägga 37.66 SAYO Sollentuna/S 5/6
1 Slägga 39.35 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
2 Slägga 39.72 Kastpropaganda Enskede 28/6
Slägga 39.89 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
1 Slägga 40.98 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
8Q Spjut 54.28 VVM Lyon FRA 9/8
2 Spjut 55.65 Kastpropaganda Enskede 28/6
1 Spjut 55.67 Hellaskastet Sätra 2/5
1 Spjut 55.97 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
2 Spjut 57.41 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
1 Spjut 57.91 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
Spjut 58.01 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
1 Spjut 58.01 VSM Kastmångkamp Huddinge 6/9
2 Spjut 58.86 Huddingespelen Huddinge 14/6
1 Spjut 59.44 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
5 Spjut 60.32 VVM Lyon FRA 10/8
1 Spjut 61.80 VDM Sätra 10/5
2 Vikt 12.47 VSM Kastmångkamp Huddinge 6/9
Julia Backlund 07
15 Längd med zon 2.42 1,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
Emma Backman 06
5h3 60m 11.17 0,8 KM Sollentuna/S 30/8
10 600m 2:28.52 KM Sollentuna/S 30/8
13 Medvind/okänd vind 2.86 KM Sollentuna/S 30/8
22 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.49 KM Sollentuna/S 30/8
Lowe Barkvall 06
4h4 60m 10.64 -1,7 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3h1 60m 10.94 -0,6 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2h5 Medvind/okänd vind 10.44w 2,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
7 400m 78.32 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
4 600m 2:07.15 KM Sollentuna/S 30/8
2bf 600m 2:09.17 SAYO Sollentuna/S 7/6
12 Längd med zon 3.02 1,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 Medvind/okänd vind 3.08 KM Sollentuna/S 30/8
6 Tresteg med zon 6.79 -1,3 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.42 SAYO Sollentuna/S 6/6
10 Visselspjut 15.86 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Mårten Barkvall 72
4h1 100m 14.30 0,9 KM Sollentuna/S 30/8
Alice Berg 02
18 200m 28.90 1,3 Öresundsspelen Helsingborg 11/7
1af 600m 1:39.39 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 600m 1:42.18 Svealands 13-14 år Falun 5/9
3 600m 1:42.48 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 2/8
3 600m 1:42.48 Öresundsspelen Helsingborg 12/7
1 600m 1:44.07 Stockholmskampen Täby 3/6
1 600m 1:44.66 Huddingespelen Huddinge 13/6
1 600m 1:45.38 Danderyds Ungdomsspel 10/5
14 600m 1:45.71 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
3af 800m 2:21.45 SAYO Sollentuna/S 6/6
1 1000m 3:05.60 Väsbyspelen 23/8
1 1500m 4:58.58 Svealands 13-14 år Falun 6/9
1 1500m 5:03.81 Gavlehovspelen Gävle 26/7
11 1500m 5:05.70 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
1 2000m 6:46.98 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
17 Spjut 400 g (F13 - F12) 16.38 Stockholmskampen Täby 3/6
17 Terräng 12.18 Lidingöloppet 27/9
1 Terräng 7.21 Terräng-DM Huddinge 17/10
Sofia Berg 05
1h2 Medvind/okänd vind 10.11 KM Sollentuna/S 30/8
1 600m 2:11.99 KM Sollentuna/S 30/8
12 Medvind/okänd vind 3.15 KM Sollentuna/S 30/8
11 Boll 12.31 KM Sollentuna/S 30/8
Isabelle Berglund 02
3h1 Medvind/okänd vind 8.95 Stockholmskampen Enskede 19/9
3h4 200m häck (PF13) 35.08 0,0 Stockholmskampen Enskede 3/9
14h1 800m hinder 3:33.38 Stockholmskampen Enskede 19/9
Höjd 1.15 Stockholmskampen Enskede 19/9
15 Tresteg med zon 8.73 -0,5 Stockholmskampen Enskede 3/9
31 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.02 Stockholmskampen Enskede 3/9
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 17.24 Stockholmskampen Enskede 19/9
34 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.07 Stockholmskampen Täby 3/6
Jakob Bergström 06
5h1 60m 11.00 0,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
5h4 60m 11.17 -1,7 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
6h3 60m 11.27 1,5 KM Sollentuna/S 30/8
3 400m 77.01 Kvantumspelen Bålsta 12/9
5 400m 82.04 Eskilstuna Mini Games 4/7
17 400m 89.51 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5 600m 2:10.71 KM Sollentuna/S 30/8
7af 600m 2:17.17 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 Höjd 0.90 Eskilstuna Mini Games 4/7
13 Längd med zon 2.89 1,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
14 Längd med zon 2.91 -0,3 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
6 Längd med zon 3.01 -0,1 Kvantumspelen Bålsta 12/9
14 Medvind/okänd vind 2.88 KM Sollentuna/S 30/8
7 Tresteg med zon 6.75 -0,5 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
13 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.74 KM Sollentuna/S 30/8
17 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.80 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.09 Eskilstuna Mini Games 4/7
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.30 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
9 Visselspjut 18.36 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Boll 15.86 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
8 Boll 16.46 Eskilstuna Mini Games 4/7
5 Boll 17.53 Kvantumspelen Bålsta 12/9
Slungboll 10.50 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Martin Bergström 08
6 60m 11.59 -0,7 Eskilstuna Mini Games 4/7
2h1 60m 12.10 0,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 400m 86.87 KM Sollentuna/S 30/8
10af 600m 2:32.38 SAYO Sollentuna/S 7/6
4 Höjd 0.73 Eskilstuna Mini Games 4/7
8 Längd med zon 2.53 -0,4 Eskilstuna Mini Games 4/7
6 Medvind/okänd vind 2.69 KM Sollentuna/S 30/8
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.12 Eskilstuna Mini Games 4/7
8 Boll 16.28 KM Sollentuna/S 30/8
11 Terräng 7.17 Lidingöloppet 27/9
Einar Berndtson 08
13 400m 100.13 KM Sollentuna/S 30/8
30 Medvind/okänd vind 2.08 KM Sollentuna/S 30/8
26 Boll 7.80 KM Sollentuna/S 30/8
Linn Bero Lettse 07
4 400m 88.33 KM Sollentuna/S 30/8
4cf 600m 2:27.09 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 Längd med zon 2.79 1,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
11 Medvind/okänd vind 2.73 KM Sollentuna/S 30/8
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.66 KM Sollentuna/S 30/8
Lisa Bero Lettse 04
7 30m flygande 4.86 04Games Sollentuna/S 20/9
7h3 60m 10.47 1,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
6 Manuell tidtagning 11.0m 04Games Sollentuna/S 20/9
4h2 Medvind/okänd vind 10.28w 3,6 KM Sollentuna/S 30/8
6 600m 2:41.96 KM Sollentuna/S 30/8
18 Längd med zon 3.39 -0,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
4 Medvind/okänd vind 3.56 KM Sollentuna/S 30/8
8 Längd stående 1.60 04Games Sollentuna/S 20/9
6 Medvind/okänd vind 6.84 04Games Sollentuna/S 20/9
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.70 KM Sollentuna/S 30/8
7 Spjut 400 g (F13 - F12) 9.11 04Games Sollentuna/S 20/9
Clara Billing 02
2h1 Medvind/okänd vind 8.97w 3,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h5 Medvind/okänd vind 9.08 Stockholmskampen Enskede 19/9
15 200m 30.50 -2,4 Väsbyspelen 23/8
2cf Medvind/okänd vind 29.06 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 Medvind/okänd vind 31.45w 2,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
30 600m 2:04.80 Stockholmskampen Täby 3/6
3h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 10.93 1,0 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Medvind/okänd vind 10.61w 3,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h3 Medvind/okänd vind 10.76w 2,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
3h3 200m häck (PF13) 32.11 0,1 Stockholmskampen Enskede 3/9
4 Medvind/okänd vind 33.54w 2,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
6h1 800m hinder 3:05.56 Stockholmskampen Enskede 19/9
Höjd 1.27 Stockholmskampen Enskede 19/9
1 Höjd 1.28 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
5 Höjd 1.30 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 Stav 1.75 Surbullespelen Norrköping 16/8
18 Längd med zon 4.27 1,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
16 Längd med zon 4.31 -0,9 Väsbyspelen 23/8
10 Medvind/okänd vind 4.20 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 Tresteg med zon 8.98 0,2 Stockholmskampen Enskede 3/9
22 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 14.87 Stockholmskampen Enskede 3/9
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 19.37 Stockholmskampen Enskede 19/9
31 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.34 Stockholmskampen Täby 3/6
1 Spjut 400 g (F13 - F12) 14.03 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
Frej Biverstrand 04
2 60m 9.00 1,9 Mälaröspelen Ekerö 23/5
4 Medvind/okänd vind 8.66w 4,4 SAYO Sollentuna/S 6/6
1h2 Medvind/okänd vind 8.95w 2,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
1h2 Medvind/okänd vind 8.98w 3,7 Mälaröspelen Ekerö 23/5
1h2 Medvind/okänd vind 9.06w 2,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Medvind/okänd vind 9.12w 2,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.61 1,2 DM Mångkamp Sätra 9/5
3 Höjd 1.20 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Höjd 1.24 Mälaröspelen Ekerö 23/5
1 Höjd 1.40 SAYO Sollentuna/S 6/6
Längd med zon 3.73 0,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
Längd med zon 4.02 0,0 DM Mångkamp Sätra 9/5
4 Medvind/okänd vind 3.98w 2,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.60 Hellaskastet Sätra 2/5
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.79 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Spjut 400 g (P13 - P12) 25.41 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 25.83 Hellaskastet Sätra 2/5
1 Boll 33.04 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 Boll 35.09 Täby Open 29/8
Boll 37.60 DM Mångkamp Sätra 9/5
Linn Björklund 00
76 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 15.48 -1,7 Kraftmätningen Final Täby 12/9
60 Längd 4.32 0,3 Kraftmätningen Final Täby 13/9
Johanna Björkqvist 03
4h2 60m 9.94 0,1 Danderyds Ungdomsspel 10/5
4h2 Medvind/okänd vind 9.89w 3,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 13.31 -0,1 Danderyds Ungdomsspel 10/5
19 Längd med zon 3.64 -1,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
11 Medvind/okänd vind 3.63 Danderyds Ungdomsspel 10/5
6 Medvind/okänd vind 3.67 Surbullespelen Norrköping 16/8
32 Medvind/okänd vind 7.72 Stockholmskampen Täby 3/6
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.06 Danderyds Ungdomsspel 10/5
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.07 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.54 Surbullespelen Norrköping 16/8
21 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 13.44 Stockholmskampen Täby 3/6
4 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 14.97 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
7 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 12.47 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
11 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 15.18 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Spjut 400 g (F13 - F12) 12.20 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Spjut 400 g (F13 - F12) 14.33 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.81 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Lukas Björninger 00
20 Tresteg 10.94 -0,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
2 Tresteg 11.33 0,6 Huddingespelen Huddinge 13/6
1 Kula 5.0kg (P17) 12.05 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.07 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.49 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.53 Hellaskastet Sätra 2/5
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.60 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.61 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.72 IF Skade Spelen Gävle 10/5
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.87 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 12.94 Udda grenars kväll Stockholm/E 12/8
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.03 SAYO Sollentuna/S 6/6
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.08 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
5 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.14 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.21 Midgårdskastet Märsta 27/9
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.25 Huddingespelen Huddinge 12/6
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.25 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
3 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.37 Kraftmätningen Final Täby 13/9
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 13.39 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
5 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 14.29 USM Karlskrona 23/8
7 Diskus 1.5 kg (P17) 33.72 Lag-USM Enskede 29/8
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 37.44 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 38.77 Udda grenars kväll Stockholm/E 12/8
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 38.79 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 39.07 SAYO Sollentuna/E 6/6
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 39.49 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 39.69 Hellaskastet Sätra 2/5
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 39.93 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 20/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 41.40 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 41.97 Huddingespelen Huddinge 12/6
5 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 42.03 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 42.04 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 42.48 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 43.14 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 28.22 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 20/9
7 Spjut 600 g (P15 - P14) 21.55 Midgårdskastet Märsta 27/9
7 Spjut 600 g (P15 - P14) 26.76 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
4 Spjut 600 g (P15 - P14) 27.46 Hellaskastet Sätra 2/5
6 Spjut 600 g (P15 - P14) 31.84 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 31.93 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
30 Spjut 600 g (P15 - P14) 32.80 Kraftmätningen Final Täby 13/9
Wilma Blitz 07
2 400m 82.30 KM Sollentuna/S 30/8
2cf 600m 2:23.62 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 Längd med zon 2.86 -0,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
14 Medvind/okänd vind 2.66 KM Sollentuna/S 30/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.51 KM Sollentuna/S 30/8
Gustaf Blomberg 07
6h3 60m 11.98 0,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
11 400m 91.65 KM Sollentuna/S 30/8
5cf 600m 2:26.84 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 Medvind/okänd vind 2.44 Kvantumspelen Bålsta 12/9
19 Medvind/okänd vind 2.70 KM Sollentuna/S 30/8
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.90 SAYO Sollentuna/S 6/6
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.46 KM Sollentuna/S 30/8
5 Boll 21.11 Kvantumspelen Bålsta 12/9
Linnéa Blomberg 05
5h2 60m 10.36 1,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
7h2 60m 10.60 1,9 SAYO Sollentuna/S 6/6
4h2 Medvind/okänd vind 10.42 KM Sollentuna/S 30/8
11 200m 36.52 1,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
3bf 600m 2:18.86 SAYO Sollentuna/S 7/6
7 600m 2:24.06 KM Sollentuna/S 30/8
14 600m 2:35.5m Surbullespelen Norrköping 16/8
23 Längd med zon 2.86 -0,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
30 Längd med zon 3.21 0,3 Kvantumspelen Bålsta 12/9
12 Medvind/okänd vind 3.03 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 Medvind/okänd vind 3.20 KM Sollentuna/S 30/8
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.56 SAYO Sollentuna/S 6/6
13 Boll 17.92 Kvantumspelen Bålsta 12/9
3 Boll 18.49 KM Sollentuna/S 30/8
3 Boll 19.71 Surbullespelen Norrköping 16/8
Robert Blomquist 72
4h3 100m 15.47 1,0 KM Sollentuna/S 30/8
Stefan Borensjö 79
1 Spjut 34.83 VDM Sätra 10/5
5 Spjut 45.65 Hellaskastet Sätra 2/5
Elvira Bredin 03
4 Medvind/okänd vind 31.76w 2,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 600m 1:58.02 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h2 600m 1:58.53 Stockholmskampen Enskede 3/9
4 1000m 3:32.77 Väsbyspelen 23/8
1 Medvind/okänd vind 4.01 Surbullespelen Norrköping 16/8
49 Spjut 400 g (F13 - F12) 6.42 Stockholmskampen Enskede 3/9
14 Terräng 12.21 Lidingöloppet 27/9
Hugo Bredin 07
5h5 Medvind/okänd vind 11.29w 2,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
15 400m 94.38 KM Sollentuna/S 30/8
11 Medvind/okänd vind 2.84 KM Sollentuna/S 30/8
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.03 SAYO Sollentuna/S 6/6
14 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.08 KM Sollentuna/S 30/8
Ivar Bredin 05
6h3 60m 10.13 1,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
4 600m 2:15.12 KM Sollentuna/S 30/8
4 Medvind/okänd vind 3.46 KM Sollentuna/S 30/8
4 Boll 22.11 KM Sollentuna/S 30/8
Selma Bredin 07
14 400m 100.08 KM Sollentuna/S 30/8
25 Medvind/okänd vind 2.17 KM Sollentuna/S 30/8
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.73 KM Sollentuna/S 30/8
Joel Bäck 08
2 60m 11.58 1,5 Väsbyspelen 22/8
2h2 60m 11.73 -0,2 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
3h4 60m 11.91 -1,3 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
4 60m 11.92 -0,8 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
7 60m 12.23 0,4 Huddingespelen Huddinge 13/6
3h1 60m 12.24 0,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
7h3 60m 12.30 0,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
3h2 60m 12.32 -0,3 Högbospelen Sandviken 24/5
7 60m 12.38 0,6 Högbospelen Sandviken 24/5
8 60m 12.41 -0,7 Eskilstuna Mini Games 4/7
2h3 60m 12.41 -1,7 Huddingespelen Huddinge 13/6
4h2 Medvind/okänd vind 12.39 Danderyds Ungdomsspel 10/5
6h1 100m 21.68 -0,3 Löpkväll på Gutavallen Visby 10/7
4 200m 43.95 1,3 Eskilstuna Mini Games 4/7
12 400m 101.66 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
8cf 600m 2:36.26 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 400m hinder 105.67 Högbospelen Sandviken 24/5
6 Höjd 0.73 Eskilstuna Mini Games 4/7
6 Längd med zon 2.32 -0,8 Högbospelen Sandviken 24/5
14 Längd med zon 2.34 1,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Längd med zon 2.45 0,4 Einar Smithspelen Klintehamn 15/7
4 Längd med zon 2.49 0,3 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
14 Längd med zon 2.49 -1,4 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
7 Längd med zon 2.53 0,2 Eskilstuna Mini Games 4/7
2 Längd med zon 2.56 0,0 Väsbyspelen 22/8
11 Medvind/okänd vind 2.33 Danderyds Ungdomsspel 10/5
10 Medvind/okänd vind 2.45 Huddingespelen Huddinge 13/6
11 Medvind/okänd vind 2.56 KM Sollentuna/S 30/8
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.52 SAYO Sollentuna/S 6/6
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.71 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.14 Eskilstuna Mini Games 4/7
2 Boll 16.68 Väsbyspelen 22/8
2 Boll 21.00 KM Sollentuna/S 30/8
1 Boll 150g 23.73 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
John Bäck 06
3h2 60m 10.13 -0,9 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3h1 60m 9.62 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5 60m 9.64 0,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
2 60m 9.66 -0,5 Väsbyspelen 22/8
4 60m 9.67 0,3 Eskilstuna Mini Games 4/7
1h2 60m 9.68 1,6 KM Sollentuna/S 30/8
2 60m 9.70 -1,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
2h2 60m 9.71 0,5 Eskilstuna Mini Games 4/7
5 60m 9.75 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1 60m 9.87 -0,9 Högbospelen Sandviken 24/5
2 60m 9.88 -2,1 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
2h1 60m 9.90 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
1h1 60m 9.98 -2,2 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
2 Medvind/okänd vind 9.67 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1h5 Medvind/okänd vind 9.70w 2,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
5h1 300m 54.93 Löpkväll på Gutavallen Visby 10/7
2 400m 73.07 Eskilstuna Mini Games 4/7
4 400m 75.83 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1 600m 1:58.19 KM Sollentuna/S 30/8
3 600m 2:00.21 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
2af 600m 2:03.46 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 600m 2:03.65 Danderyds Ungdomsspel 10/5
6 600m 2:06.91 Löpkväll på Gutavallen Visby 10/7
2 1000m hinder 3:57.69 Högbospelen Sandviken 24/5
1 400m hinder 78.80 Högbospelen Sandviken 24/5
2 Höjd 1.17 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 Längd med zon 3.64 0,6 Högbospelen Sandviken 24/5
1 Längd med zon 3.67 0,2 Einar Smithspelen Klintehamn 15/7
3 Längd med zon 3.83 1,2 Eskilstuna Mini Games 4/7
3 Längd med zon 3.84 0,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 Längd med zon 4.06 1,3 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1 Längd med zon 4.07 1,7 Nynässpelen Nynäshamn 23/8
1 Längd med zon 4.08 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
1 Längd med zon 4.20 -0,3 Väsbyspelen 22/8
1 Medvind/okänd vind 3.66 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1 Medvind/okänd vind 3.90 KM Sollentuna/S 30/8
2 Tresteg med zon 7.92 -1,1 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
18 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.60 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.66 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.83 KM Sollentuna/S 30/8
12 Visselspjut 12.81 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Boll 16.67 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 10.45 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
30 Terräng 6.39 Lidingöloppet 27/9
Emma Carlsson 05
2h2 60m 10.12 -0,4 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3h2 60m 9.69 1,9 SAYO Sollentuna/S 6/6
3h1 60m 9.84 1,6 KM Sollentuna/S 30/8
5 Medvind/okänd vind 10.27 Danderyds Ungdomsspel 10/5
5 Medvind/okänd vind 9.80w 3,8 Mälarspelen Eskilstuna 13/6
7 Längd med zon 3.33 -1,4 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 Längd med zon 3.40 1,9 Mälarspelen Eskilstuna 13/6
5 Medvind/okänd vind 3.27 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2 Medvind/okänd vind 3.48 KM Sollentuna/S 30/8
Kristina Carlson 00
2bf 800m 2:27.30 SAYO Sollentuna/S 6/6
2 800m 2:29.84 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
9 800m 2:33.57 Lag-USM Enskede 29/8
Oliver Carlsson 08
10 Medvind/okänd vind 2.57 KM Sollentuna/S 30/8
20 Boll 10.56 KM Sollentuna/S 30/8
Adam Chrifi 08
3 60m 10.71 -1 Eskilstuna Mini Games 4/7
2h2 60m 10.92 -1,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
2 Höjd 0.88 Eskilstuna Mini Games 4/7
3 Längd med zon 2.79 -0,7 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 Medvind/okänd vind 3.09 KM Sollentuna/S 30/8
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.57 Eskilstuna Mini Games 4/7
9 Boll 16.26 KM Sollentuna/S 30/8
Ida Chrifi 06
1h1 60m 9.70 0,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
3 60m 9.72 -0,1 Eskilstuna Mini Games 4/7
1h2 60m 9.72 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
4 60m 9.81 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2h3 60m 9.90 0,8 KM Sollentuna/S 30/8
1h2 60m 9.95 -1,1 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1h3 Medvind/okänd vind 10.21 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2 Medvind/okänd vind 9.37w 2,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
2 Medvind/okänd vind 9.94 Danderyds Ungdomsspel 10/5
11 400m 89.72 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
4af 600m 2:14.82 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 600m 2:21.66 KM Sollentuna/S 30/8
5 Höjd 0.96 Eskilstuna Mini Games 4/7
5 Längd med zon 3.25 -1,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
9 Längd med zon 3.32 1,5 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3 Längd med zon 3.72 1,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 Medvind/okänd vind 3.09 KM Sollentuna/S 30/8
6 Medvind/okänd vind 3.23 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3 Tresteg med zon 7.25 0,5 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.97 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.09 Danderyds Ungdomsspel 10/5
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.14 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.63 KM Sollentuna/S 30/8
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.70 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.09 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1 Visselspjut 27.67 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Boll 17.57 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
2 Boll 19.95 Eskilstuna Mini Games 4/7
Slungboll 10.96 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Louisa Chrifi 08
1h2 60m 11.12 -0,3 Eskilstuna Mini Games 4/7
2 60m 11.13 0,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
5 200m 43.68 1,8 Eskilstuna Mini Games 4/7
3 400m 102.11 KM Sollentuna/S 30/8
1 Medvind/okänd vind 2.78 KM Sollentuna/S 30/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.62 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 Boll 14.40 KM Sollentuna/S 30/8
Ronja Chrifi 02
4 60m 8.58 1,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
1h2 Medvind/okänd vind 8.63w 2,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
2h2 Medvind/okänd vind 8.78w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 200m 29.58 0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
21 600m 2:00.90 Stockholmskampen Täby 3/6
3 Stav 1.58 Surbullespelen Norrköping 16/8
Längd med zon 3.95 -0,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
14 Medvind/okänd vind 3.71 Surbullespelen Norrköping 16/8
24 Medvind/okänd vind 4.00w 2,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.70 SAYO Sollentuna/S 6/6
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.95 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 19.52 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Spjut 400 g (F13 - F12) 20.92 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
5 Spjut 400 g (F13 - F12) 21.74 Stockholmskampen Täby 3/6
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 23.85 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 Spjut 400 g (F13 - F12) 24.43 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Spjut 400 g (F13 - F12) 27.58 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
Sebastian Christenson 02
4h4 60m 9.26 1,5 Surbullespelen Norrköping 16/8
6h3 60m 9.31 1,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
3h1 60m 9.36 -1,2 Danderyds Ungdomsspel 10/5
5h5 Medvind/okänd vind 9.27 Stockholmskampen Enskede 19/9
2cf Medvind/okänd vind 29.83w 2,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 600m 1:49.11 Huddingespelen Huddinge 13/6
5bf 600m 1:51.22 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 600m 1:55.75 Surbullespelen Norrköping 16/8
15 600m 1:58.28 Stockholmskampen Täby 3/6
4 600m 2:01.98 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3 800m 2:41.99 Täby Open 29/8
4h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.85 1,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
4 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.02 -0,8 Danderyds Ungdomsspel 10/5
5h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.97 0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
2h5 200m häck (PF13) 33.87 0,1 Stockholmskampen Enskede 3/9
9 Medvind/okänd vind 40.22w 2,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
5h3 800m hinder 2:46.53 Stockholmskampen Enskede 19/9
4 Höjd 1.15 Danderyds Ungdomsspel 10/5
Höjd 1.27 Stockholmskampen Enskede 19/9
8 Höjd 1.28 SAYO Sollentuna/S 6/6
5 Stav 1.68 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 Längd med zon 4.30 -1,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 Medvind/okänd vind 4.07 Danderyds Ungdomsspel 10/5
6 Medvind/okänd vind 4.24 Surbullespelen Norrköping 16/8
12 Tresteg med zon 9.23 0,0 Stockholmskampen Enskede 3/9
8 Tresteg med zon 9.42 0,1 Huddingespelen Huddinge 13/6
16 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 13.84 Surbullespelen Norrköping 16/8
24 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 15.40 Stockholmskampen Enskede 3/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 9.80 Stockholmskampen Enskede 19/9
20 Spjut 400 g (P13 - P12) 14.65 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Spjut 400 g (P13 - P12) 17.75 SAYO Sollentuna/S 7/6
16 Spjut 400 g (P13 - P12) 22.59 Stockholmskampen Täby 3/6
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 23.32 Huddingespelen Huddinge 13/6
Luna D´Afflitto 04
5 30m flygande 4.71 04Games Sollentuna/S 20/9
3h1 60m 10.88 1,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
5h3 60m 11.09 -0,4 Danderyds Ungdomsspel 10/5
7 Manuell tidtagning 11.1m 04Games Sollentuna/S 20/9
4h1 Medvind/okänd vind 10.47w 2,2 KM Sollentuna/S 30/8
11 Medvind/okänd vind 39.87w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
12cf 600m 2:31.01 SAYO Sollentuna/S 7/6
11 600m 2:34.61 Danderyds Ungdomsspel 10/5
5 600m 2:42.87 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 600m 2:47.49 KM Sollentuna/S 30/8
6 600m 3:25.4m 04Games Sollentuna/S 20/9
30 Längd med zon 2.81 -2,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
11 Medvind/okänd vind 2.88 Surbullespelen Norrköping 16/8
16 Medvind/okänd vind 3.15 Danderyds Ungdomsspel 10/5
8 Medvind/okänd vind 3.18 KM Sollentuna/S 30/8
6 Längd stående 1.64 04Games Sollentuna/S 20/9
7 Medvind/okänd vind 6.83 04Games Sollentuna/S 20/9
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.02 Danderyds Ungdomsspel 10/5
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.35 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.64 KM Sollentuna/S 30/8
9 Spjut 400 g (F13 - F12) 5.62 04Games Sollentuna/S 20/9
Erik Dahlberg 02
4h3 60m 9.02 1,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
7h2 60m 9.25 1,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
4h4 Medvind/okänd vind 9.19 Stockholmskampen Enskede 19/9
4df Medvind/okänd vind 29.71w 2,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
16 600m 1:59.24 Stockholmskampen Täby 3/6
7 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.29 1,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
2h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.40 1,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
2h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.54 1,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 Medvind/okänd vind 11.48w 3,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h2 200m häck (PF13) 33.26 0,2 Stockholmskampen Enskede 3/9
4 Medvind/okänd vind 34.55w 2,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
6h3 800m hinder 2:48.03 Stockholmskampen Enskede 19/9
3 Höjd 1.43 SAYO Sollentuna/S 6/6
Höjd 1.45 Stockholmskampen Enskede 19/9
2 Höjd 1.48 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Stav 1.88 Surbullespelen Norrköping 16/8
13 Längd med zon 4.21 -1,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
4 Medvind/okänd vind 4.49 Surbullespelen Norrköping 16/8
22 Tresteg med zon 8.45 -0,1 Stockholmskampen Enskede 3/9
2 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.48 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
17 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.77 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 20.56 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
12 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 23.09 Stockholmskampen Enskede 3/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 16.01 Stockholmskampen Enskede 19/9
16 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.97 Stockholmskampen Enskede 3/9
12 Spjut 400 g (P13 - P12) 17.40 SAYO Sollentuna/S 7/6
29 Spjut 400 g (P13 - P12) 17.53 Stockholmskampen Täby 3/6
Emelie Dahlborn 08
12 400m 120.73 KM Sollentuna/S 30/8
11 Medvind/okänd vind 2.21 KM Sollentuna/S 30/8
7 Boll 7.56 KM Sollentuna/S 30/8
Besiana Dalipi 05
4h3 60m 10.37 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
6h8 Medvind/okänd vind 10.66w 3,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
4bf 600m 2:19.33 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 600m 2:28.14 KM Sollentuna/S 30/8
19 Längd med zon 3.09 -0,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
11 Medvind/okänd vind 3.19 KM Sollentuna/S 30/8
19 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.88 SAYO Sollentuna/S 6/6
9 Boll 12.38 KM Sollentuna/S 30/8
Tommy Daniels 71
5255 Halvmarathon 1:57.38 Stockholm Halvmarathon 12/9
Vilma Danielsson 04
6 60m 10.43 1,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
2h1 60m 10.50 1,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 200m 36.46 1,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
6h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 14.19 0,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 Medvind/okänd vind 3.06 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.05 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Boll 13.53 Surbullespelen Norrköping 16/8
Elliott Dannesund 08
8h2 60m 15.67 -2,5 Huddingespelen Huddinge 13/6
26 400m 115.51 KM Sollentuna/S 30/8
18 Medvind/okänd vind 2.10 Huddingespelen Huddinge 13/6
25 Medvind/okänd vind 2.20 KM Sollentuna/S 30/8
28 Boll 7.16 KM Sollentuna/S 30/8
Linnéa Dennerporth 99
10bf 800m 2:23.05 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
13bf 1500m 4:58.88 Sollentuna GP 25/6
2 1500m 5:04.89 Gavlehovspelen Gävle 25/7
5 1500m 5:05.63 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
7 1500m 5:05.64 USM Karlskrona 22/8
3 1500m hinder 5:12.56 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
2 1500m hinder 5:15.27 Lag-USM Enskede 29/8
4 1500m hinder 5:23.57 USM Karlskrona 23/8
Joel Djerf 78
1h2 100m 12.70 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
Liam Dovander 07
8 400m 89.08 KM Sollentuna/S 30/8
5bf 600m 2:16.54 SAYO Sollentuna/S 7/6
Längd med zon 3.03 1,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
4 Medvind/okänd vind 3.18 KM Sollentuna/S 30/8
2 Medvind/okänd vind 3.18w 2,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.88 KM Sollentuna/S 30/8
John Dunell 86
7ef 800m 1:58.76 Sollentuna GP 25/6
2 800m 1:58.93 Viking Line-spelen Huddinge 19/8
5af 800m 1:59.41 SAYO Sollentuna/S 6/6
5df 800m 2:01.19 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
3ff 800m 2:01.98 Karlstad GP 22/7
Jonathan Edberg 06
1 60m 9.37 0,3 Eskilstuna Mini Games 4/7
2h1 60m 9.48 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2h1 60m 9.53 0,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
3 60m 9.53 0,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
2 60m 9.55 1,3 Mälaröspelen Ekerö 23/5
1h1 60m 9.57 0,5 KM Sollentuna/S 30/8
3 60m 9.65 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1h3 60m 9.69 0,1 Täby Open 29/8
1 60m 9.85 -2,5 Gutegalan Visby 14/6
1h1 60m 9.86 -0,6 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3h2 Medvind/okänd vind 9.34w 4,3 Mälaröspelen Ekerö 23/5
1h6 Medvind/okänd vind 9.37w 2,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 Medvind/okänd vind 9.75 Danderyds Ungdomsspel 10/5
4 Längd med zon 3.71 0,9 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1 Längd med zon 3.92 0,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Längd med zon 3.97 0,1 Mälaröspelen Ekerö 23/5
1 Längd med zon 4.08 0,2 Eskilstuna Mini Games 4/7
3 Medvind/okänd vind 3.60 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1 Medvind/okänd vind 3.63 Gutegalan Visby 14/6
2 Medvind/okänd vind 3.80 KM Sollentuna/S 30/8
6 Medvind/okänd vind 3.83 Täby Open 29/8
1 Tresteg med zon 7.96 0,6 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.73 KM Sollentuna/S 30/8
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.12 Gutegalan Visby 14/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.17 SAYO Sollentuna/S 6/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.25 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.63 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.83 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 Visselspjut 30.41 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
3 Boll 23.93 Mälaröspelen Ekerö 23/5
1 Boll 29.54 Täby Open 29/8
1 Boll 30.15 Eskilstuna Mini Games 4/7
Linda Edberg 04
4 30m flygande 4.69 04Games Sollentuna/S 20/9
5h1 60m 10.05 0,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 60m 10.14 -3,9 Gutegalan Visby 14/6
3h2 60m 10.33 -0,5 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3h3 60m 9.73 1,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
5 Manuell tidtagning 10.7m 04Games Sollentuna/S 20/9
3h3 Medvind/okänd vind 10.05w 2,2 Mälaröspelen Ekerö 23/5
2h1 Medvind/okänd vind 9.87w 2,2 KM Sollentuna/S 30/8
4 600m 2:20.13 KM Sollentuna/S 30/8
Längd med zon 3.55 1,3 Eskilstuna Mini Games 4/7
13 Längd med zon 3.57 0,5 SAYO Sollentuna/S 7/6
Längd med zon 3.60 1,8 Mälaröspelen Ekerö 23/5
18 Medvind/okänd vind 3.39 Täby Open 29/8
6 Medvind/okänd vind 3.50 KM Sollentuna/S 30/8
7 Medvind/okänd vind 3.65w 2,7 Mälaröspelen Ekerö 23/5
8 Medvind/okänd vind 3.69w 3,1 Eskilstuna Mini Games 4/7
6 Medvind/okänd vind 3.79 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1 Medvind/okänd vind 3.90 Gutegalan Visby 14/6
5 Längd stående 1.84 04Games Sollentuna/S 20/9
4 Medvind/okänd vind 7.37 04Games Sollentuna/S 20/9
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.84 Eskilstuna Mini Games 4/7
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.61 Gutegalan Visby 14/6
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.70 Danderyds Ungdomsspel 10/5
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.75 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.23 KM Sollentuna/S 30/8
8 Spjut 400 g (F13 - F12) 6.65 04Games Sollentuna/S 20/9
Gustav Edlund Fransson 05
7 Medvind/okänd vind 11.06 KM Sollentuna/S 30/8
9 Medvind/okänd vind 3.08 KM Sollentuna/S 30/8
3 Boll 22.89 KM Sollentuna/S 30/8
Elin Edwards 06
7h1 60m 11.46 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
15 Medvind/okänd vind 2.82 KM Sollentuna/S 30/8
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.15 KM Sollentuna/S 30/8
Linus Edwards 08
12 400m 99.92 KM Sollentuna/S 30/8
3 Medvind/okänd vind 2.77 KM Sollentuna/S 30/8
1 Boll 23.13 KM Sollentuna/S 30/8
Magdalena Eklund-Sporre 07
6h2 Medvind/okänd vind 14.08 Danderyds Ungdomsspel 10/5
16 Medvind/okänd vind 2.18 Danderyds Ungdomsspel 10/5
Lars Ekman 84
2 3000m 9:28.98 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
Linnea Ekström 08
4 400m 103.63 KM Sollentuna/S 30/8
3 Medvind/okänd vind 2.58 KM Sollentuna/S 30/8
8 Boll 7.42 KM Sollentuna/S 30/8
Disa Elenius 06
6h5 60m 12.77 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
5h3 60m 13.42 -0,3 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
7h2 Medvind/okänd vind 12.30w 3,1 KM Sollentuna/S 30/8
8bf 600m 3:01.79 SAYO Sollentuna/S 7/6
24 Längd med zon 2.32 1,1 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
23 Medvind/okänd vind 2.62 KM Sollentuna/S 30/8
13 Tresteg med zon 5.34 -2,2 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
26 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.04 KM Sollentuna/S 30/8
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.79 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.22 SAYO Sollentuna/S 6/6
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.39 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
7 Visselspjut 11.73 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Boll 8.00 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 8.81 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Fredrik Ellgren 76
5h2 100m 14.17 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
Ludvig Ellgren 07
4 60m 10.92 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2h4 60m 11.04 -1,3 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
4h4 Medvind/okänd vind 10.85w 2,7 SAYO Sollentuna/S 6/6
3h3 Medvind/okänd vind 11.53 Danderyds Ungdomsspel 10/5
7 400m 89.63 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
13 400m 92.53 KM Sollentuna/S 30/8
9 Längd med zon 2.75 -2,9 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5 Medvind/okänd vind 2.63 Danderyds Ungdomsspel 10/5
8 Medvind/okänd vind 2.93 KM Sollentuna/S 30/8
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.73 SAYO Sollentuna/S 6/6
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.90 KM Sollentuna/S 30/8
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.43 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
Olivia Ellgren 05
7h1 60m 10.78 1,7 SAYO Sollentuna/S 6/6
3h4 60m 11.00 0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h4 60m 11.21 0,6 Danderyds Ungdomsspel 10/5
19 200m 37.96 1,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 600m 2:32.95 Danderyds Ungdomsspel 10/5
13 600m 2:34.8m Surbullespelen Norrköping 16/8
13bf 600m 2:40.76 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 Höjd 1.00 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3 Höjd 1.07 SAYO Sollentuna/S 6/6
18 Längd med zon 3.10 -1,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
17 Medvind/okänd vind 2.93 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 Medvind/okänd vind 3.10 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.78 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.10 SAYO Sollentuna/S 6/6
12 Boll 15.31 Surbullespelen Norrköping 16/8
Malin Emilson 00
8 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 14.19 1,9 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
12 Längd 4.29 -0,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
2 Längd 4.59 1,2 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
14 Medvind/okänd vind 4.59w 2,1 Lag-USM Enskede 29/8
Victor Emanuelsson 01
19 800m 2:42.23 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
11 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.56 1,3 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
3 Längd 5.08 1,4 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
5 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.85 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
Ludwig Engde 08
15 400m 102.29 KM Sollentuna/S 30/8
14 Medvind/okänd vind 2.51 KM Sollentuna/S 30/8
16 Boll 11.86 KM Sollentuna/S 30/8
Lisa Englund 65
3684 Halvmarathon 2:17.16 Stockholm Halvmarathon 12/9
Alice Engmark 06
25 Längd med zon 2.11 -1,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
Astrid Engström 05
28 Längd med zon 2.17 -0,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
Ebba Engström 07
8h4 60m 13.33 0,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
Elias Engström 04
1 30m flygande 4.04 04Games Sollentuna/S 20/9
1h3 60m 8.95 1,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 60m 8.99 -0,8 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 Manuell tidtagning 9.0m 04Games Sollentuna/S 20/9
1 Medvind/okänd vind 8.59w 4,4 SAYO Sollentuna/S 6/6
1h1 Medvind/okänd vind 8.78w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 Medvind/okänd vind 8.85w 2,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Medvind/okänd vind 29.91w 3,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
2af 600m 1:51.06 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 600m 1:51.41 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 600m 1:56.6m 04Games Sollentuna/S 20/9
2 Medvind/okänd vind 4.35 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Längd stående 2.00 04Games Sollentuna/S 20/9
2 Medvind/okänd vind 8.46 04Games Sollentuna/S 20/9
6 Spjut 400 g (P13 - P12) 15.43 04Games Sollentuna/S 20/9
29 Terräng 6.10 Lidingöloppet 27/9
Venla Engström 07
5h1 60m 11.49 -0,1 Eskilstuna Mini Games 4/7
14 200m 45.04 0,5 Eskilstuna Mini Games 4/7
Isolde Enholm 03
2h2 60m 9.24 -1,0 Stockholmskampen Enskede 19/9
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 18.75 Stockholmskampen Enskede 19/9
Olle Ericsson 08
24 400m 114.90 KM Sollentuna/S 30/8
20 Medvind/okänd vind 2.34 KM Sollentuna/S 30/8
19 Boll 10.81 KM Sollentuna/S 30/8
Esbjörn Eriksson 03
3h5 60m 9.49 1,8 Stockholmskampen Enskede 19/9
2h3 60m 9.59 0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
8h2 60m 9.60 1,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
4h2 Medvind/okänd vind 9.62 Danderyds Ungdomsspel 10/5
4 Medvind/okänd vind saknas 4,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 200m 34.01 1,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
6ef 200m 34.25 1,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
8h2 600m 2:22.36 Stockholmskampen Enskede 3/9
Längd med zon 3.54 1,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
12 Medvind/okänd vind 3.22 Surbullespelen Norrköping 16/8
13 Medvind/okänd vind 3.49 Danderyds Ungdomsspel 10/5
7 Medvind/okänd vind 3.49 Täby Open 30/8
8 Medvind/okänd vind 3.61w 3,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
20 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.28 SAYO Sollentuna/S 6/6
9 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.54 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.59 Huddingespelen Huddinge 13/6
8 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.67 Täby Open 30/8
5 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.97 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
7 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.43 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
9 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.56 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
17 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 13.66 Stockholmskampen Täby 3/6
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 10.56 Stockholmskampen Enskede 19/9
9 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 8.02 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
12 Spjut 400 g (P13 - P12) 11.07 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
30 Spjut 400 g (P13 - P12) 11.84 Stockholmskampen Enskede 3/9
12 Spjut 400 g (P13 - P12) 9.90 SAYO Sollentuna/S 7/6
Joar Eriksson 07
3h5 Medvind/okänd vind 10.62w 2,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
2h1 Medvind/okänd vind 11.20 Danderyds Ungdomsspel 10/5
4 Medvind/okänd vind 11.23 Danderyds Ungdomsspel 10/5
3 400m 83.70 KM Sollentuna/S 30/8
7bf 600m 2:29.58 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 Längd med zon 3.00 0,5 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 Medvind/okänd vind 2.63 Danderyds Ungdomsspel 10/5
6 Medvind/okänd vind 3.01 KM Sollentuna/S 30/8
17 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.93 KM Sollentuna/S 30/8
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.93 SAYO Sollentuna/S 6/6
Johan Eriksson 88
1 400m 50.36 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
5 800m 1:50.35 SM Söderhamn 9/8
1bf 800m 1:51.04 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
3bf 800m 1:51.52 Sollentuna GP 25/6
3bf 800m 1:51.70 Karlstad GP 22/7
3h2 800m 1:52.34 SM Söderhamn 8/8
10af 1000m 2:23.43 Göteborg Friidrott GP 5/9
5 Tresteg 11.49 1,6 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
Linnéa Eriksson 06
5h4 60m 11.93 0,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
20 Längd med zon 2.69 0,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
12 Medvind/okänd vind 2.94 KM Sollentuna/S 30/8
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.72 SAYO Sollentuna/S 6/6
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.19 KM Sollentuna/S 30/8
Linnéa Ericsson Bäckvall 02
8 Medvind/okänd vind 30.57w 2,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 600m 1:53.23 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 600m 1:56.04 Stockholmskampen Täby 3/6
3h1 800m hinder 2:58.83 Stockholmskampen Enskede 19/9
Höjd 1.27 Stockholmskampen Enskede 19/9
4 Höjd 1.30 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 Medvind/okänd vind 4.21 Surbullespelen Norrköping 16/8
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 15.13 Stockholmskampen Enskede 19/9
10 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.45 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 Spjut 400 g (F13 - F12) 17.43 Stockholmskampen Täby 3/6
3 Spjut 400 g (F13 - F12) 19.99 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Helin Erkan 06
3h1 Medvind/okänd vind 11.04w 2,4 SAYO Sollentuna/S 6/6
7bf 600m 3:00.72 SAYO Sollentuna/S 7/6
17 Längd med zon 2.78 -1,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
7 Tresteg med zon 6.09 -0,8 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.85 SAYO Sollentuna/S 6/6
14 Visselspjut 6.66 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Elin Ernfors 07
7h5 60m 13.39 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
Lisa Evin 05
1h1 60m 9.67 1,6 KM Sollentuna/S 30/8
2h3 60m 9.70 1,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
5 600m 2:19.20 KM Sollentuna/S 30/8
9 Längd med zon 3.27 -3,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 Medvind/okänd vind 3.28 KM Sollentuna/S 30/8
2 Boll 18.49 KM Sollentuna/S 30/8
Jens Falk 72
3h2 100m 13.22 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
Oskar Falk 07
3h4 Medvind/okänd vind 10.75w 2,7 SAYO Sollentuna/S 6/6
12 400m 91.78 KM Sollentuna/S 30/8
4cf 600m 2:26.38 SAYO Sollentuna/S 7/6
11 Längd med zon 2.53 1,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
18 Medvind/okänd vind 2.72 KM Sollentuna/S 30/8
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.07 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.17 KM Sollentuna/S 30/8
Johanna Fallberg 01
7h5 80m 12.61 1,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
14 Medvind/okänd vind 33.79 Danderyds Ungdomsspel 10/5
7bf 800m 2:45.98 SAYO Sollentuna/S 6/6
5 800m 2:56.99 Danderyds Ungdomsspel 10/5
18 800m 2:58.02 Huddingespelen Huddinge 13/6
14 2000m 8:10.11 SAYO Sollentuna/S 7/6
Rebecka Fohlin 05
8h7 Medvind/okänd vind 11.49w 3,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
Simon Forsberg 08
20 400m 109.09 KM Sollentuna/S 30/8
23 Medvind/okänd vind 2.22 KM Sollentuna/S 30/8
24 Boll 9.35 KM Sollentuna/S 30/8
Joakim Forsmark 08
25 400m 115.01 KM Sollentuna/S 30/8
29 Medvind/okänd vind 2.08 KM Sollentuna/S 30/8
30 Boll 5.50 KM Sollentuna/S 30/8
Vera Forssmed 07
7h2 60m 12.36 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
16 400m 109.74 KM Sollentuna/S 30/8
19 Medvind/okänd vind 2.46 KM Sollentuna/S 30/8
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.02 KM Sollentuna/S 30/8
Isak Franzén 03
13 Medvind/okänd vind 8.52 Stockholmskampen Täby 3/6
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.14 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
8 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.67 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
23 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.77 Stockholmskampen Täby 3/6
6 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 15.63 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
7 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 11.52 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
Leo Franzén 08
10 400m 98.17 KM Sollentuna/S 30/8
16 Medvind/okänd vind 2.43 KM Sollentuna/S 30/8
21 Boll 10.24 KM Sollentuna/S 30/8
Stina Fredell 06
4h3 60m 11.07 0,8 KM Sollentuna/S 30/8
6h6 60m 11.57 1,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
4 600m 2:15.40 KM Sollentuna/S 30/8
6af 600m 2:20.53 SAYO Sollentuna/S 7/6
14 Längd med zon 2.95 0,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
11 Medvind/okänd vind 2.97 KM Sollentuna/S 30/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.28 SAYO Sollentuna/S 6/6
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.66 KM Sollentuna/S 30/8
Stella Fredsberg 6
7h4 60m 12.31 0,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
6h2 Medvind/okänd vind 12.24w 3,1 KM Sollentuna/S 30/8
30 Medvind/okänd vind 2.34 KM Sollentuna/S 30/8
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.50 SAYO Sollentuna/S 6/6
Theo Fredsberg 04
5h2 60m 10.67 0,8 KM Sollentuna/S 30/8
18 Höjd 0.98 SAYO Sollentuna/S 6/6
16 Längd med zon 3.11 2,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
7 Medvind/okänd vind 3.42 KM Sollentuna/S 30/8
Nova Friberg 07
14 Längd med zon 2.47 1,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
Sandra Friberg 94
Kula 9.30 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Diskus 25.03 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Slägga 38.09 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
1 Slägga 38.45 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
Spjut 19.59 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Arvid Fridman 07
9cf 600m 2:39.06 SAYO Sollentuna/S 7/6
16 Längd med zon 2.06 0,5 SAYO Sollentuna/S 7/6
Fredrik Frunch 03
4 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.07 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
3 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 17.68 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 23.06 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
4 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 13.28 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
6 Spjut 400 g (P13 - P12) 19.22 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Jakob Fryklund Nilsagård 07
17 400m 97.72 KM Sollentuna/S 30/8
9 Medvind/okänd vind 2.91 KM Sollentuna/S 30/8
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.69 KM Sollentuna/S 30/8
Karin Fröberg 65
496 Marathon 00 Stockholm Marathon 30/5
Linda Frödin Glad 93
12 100m 12.31 0,7 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
6 100m 12.37 2,0 Gavlehovspelen Gävle 24/7
3h1 100m 12.37 1,7 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
4f2 100m 12.61 1,0 Gurkspelen Västerås 2/8
4h3 100m 12.65 -1,1 JSM Kalmar 21/8
6h1 100m 12.66 0,6 SAYO Sollentuna/S 5/6
3 100m 12.71 -0,9 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
2h2 100m 12.74 0,9 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
3 100m 12.89 -3,6 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3h2 Medvind/okänd vind 12.37w 3,3 Gavlehovspelen Gävle 24/7
1 Medvind/okänd vind 12.41w 2,3 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
3h3 Medvind/okänd vind 12.42w 4,0 Gurkspelen Västerås 2/8
2 150m 18.92 -0,9 Täby Open 29/8
4af 200m 25.07 1,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 200m 25.20 -0,7 JSM Kalmar 23/8
6 200m 25.27 0,7 Göteborg Friidrott GP 5/9
2h3 200m 25.28 -0,1 JSM Kalmar 22/8
1 200m 25.54 -0,1 Gavlehovspelen Gävle 25/7
2 200m 25.75 -2 Uppsalaspelen Uppsala 14/6
15 Medvind/okänd vind 25.27w 2,1 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
Viggo Fuxe Barkvall 7
5h6 Medvind/okänd vind 11.38w 2,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
6 400m 86.63 KM Sollentuna/S 30/8
Jakob Gestblom 04
6h4 Medvind/okänd vind 9.70w 2,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
10 Längd med zon 3.53 0,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.26 SAYO Sollentuna/S 6/6
Daniel Gheorghiu 79
1h3 100m 13.67 1,0 KM Sollentuna/S 30/8
Milana Gheorghiu 05
6h2 Medvind/okänd vind 11.33 KM Sollentuna/S 30/8
19 Medvind/okänd vind 2.50 KM Sollentuna/S 30/8
7 Boll 13.51 KM Sollentuna/S 30/8
Daniel Gleimar 92
5 Medvind/okänd vind 24.78w 2,3 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
4 800m 1:56.70 Sommarspelen Stockholm/S 25/8
4df 800m 1:56.78 Karlstad GP 22/7
8h3 800m 1:57.58 SM Söderhamn 8/8
2bf 1000m 2:29.71 Göteborg Friidrott GP 5/9
5 1500m 3:57.44 Gavlehovspelen Gävle 26/7
8h1 1500m 3:58.06 SM Söderhamn 7/8
23 1500m 3:58.16 Folksam Challenge Göteborg/S 14/8
6cf 1500m 3:58.97 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
1 2000m hinder 6:08.53 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
12 Terräng 12.42 Terräng-DM Huddinge 17/10
Felix Gluhak 97
4 Medvind/okänd vind 12.90w 3,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
Kula 6.93 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Diskus 21.38 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
1 Diskus 1.75 kg (P19) 25.63 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
Slägga 13.23 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Spjut 25.28 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Alexander Gottnersson 06
3h2 60m 10.94 1,6 KM Sollentuna/S 30/8
12 600m 2:40.28 KM Sollentuna/S 30/8
13 Medvind/okänd vind 2.89 KM Sollentuna/S 30/8
19 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.18 KM Sollentuna/S 30/8
Anton Grabner 06
4h2 60m 11.11 1,6 KM Sollentuna/S 30/8
18 Medvind/okänd vind 2.76 KM Sollentuna/S 30/8
17 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.35 KM Sollentuna/S 30/8
Astrid Graufelds 05
2h2 60m 10.33 1,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
16 Medvind/okänd vind 37.15w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
16 Boll 13.33 Surbullespelen Norrköping 16/8
Matilda Green 04
3h1 60m 10.40 1,7 SAYO Sollentuna/S 6/6
3h1 Medvind/okänd vind 10.37w 2,2 KM Sollentuna/S 30/8
17 Längd med zon 3.41 -1,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
21 Medvind/okänd vind 3.19 Täby Open 29/8
7 Medvind/okänd vind 3.33 KM Sollentuna/S 30/8
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.93 SAYO Sollentuna/S 6/6
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.36 KM Sollentuna/S 30/8
Sofia Grenander 04
6 30m flygande 4.77 04Games Sollentuna/S 20/9
5h2 60m 10.99 -0,5 Danderyds Ungdomsspel 10/5
4 Manuell tidtagning 10.6m 04Games Sollentuna/S 20/9
4 600m 2:23.5m 04Games Sollentuna/S 20/9
7cf 600m 2:23.72 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 600m 2:26.42 Danderyds Ungdomsspel 10/5
21 Längd med zon 3.33 0,4 SAYO Sollentuna/S 7/6
15 Medvind/okänd vind 3.20 Danderyds Ungdomsspel 10/5
4 Längd stående 1.96 04Games Sollentuna/S 20/9
3 Medvind/okänd vind 7.38 04Games Sollentuna/S 20/9
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.78 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.86 04Games Sollentuna/S 20/9
Annie Grindange 06
3h3 60m 10.73 -0,2 Eskilstuna Mini Games 4/7
3h4 60m 10.74 0,7 KM Sollentuna/S 30/8
4 60m 10.76 -1,2 Väsbyspelen 22/8
2h1 60m 10.77 -0,9 Huddingespelen Huddinge 14/6
4h4 60m 10.86 -0,3 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
6h1 60m 10.89 0,2 Tjejernas Kväll Stockholm/S 18/8
4h1 60m 10.95 -0,2 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2h Medvind/okänd vind 10.74w 2,4 SAYO Sollentuna/S 6/6
7 400m 89.21 Eskilstuna Mini Games 4/7
15 400m 92.14 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5cf 600m 2:33.83 SAYO Sollentuna/S 7/6
17 600m 2:41.26 KM Sollentuna/S 30/8
11 Längd med zon 2.78 -0,1 Tjejernas Kväll Stockholm/S 18/8
15 Längd med zon 2.80 -0,8 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 Längd med zon 2.84 0,8 Einar Smithspelen Klintehamn 15/7
6 Längd med zon 2.84 -1,3 Väsbyspelen 22/8
10 Längd med zon 3.06 -1,5 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 Längd med zon 3.18 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
10 Längd med zon 3.23 1,1 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
16 Medvind/okänd vind 2.81 KM Sollentuna/S 30/8
8 Tresteg med zon 6.09 -1,6 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
25 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.24 KM Sollentuna/S 30/8
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.40 Eskilstuna Mini Games 4/7
16 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.41 SAYO Sollentuna/S 6/6
19 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.60 Huddingespelen Huddinge 14/6
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.69 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.87 Danderyds Ungdomsspel 10/5
8 Visselspjut 11.52 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Boll 9.53 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 11.07 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Carl Grindange 09
2 60m 11.33 -1,2 Väsbyspelen 22/8
3 60m 11.42 0,4 Huddingespelen Huddinge 13/6
5 60m 11.56 -0,7 Eskilstuna Mini Games 4/7
3h2 60m 11.67 -1,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
2h1 60m 11.89 -1,4 Huddingespelen Huddinge 13/6
3 200m 42.37 1,3 Eskilstuna Mini Games 4/7
12 Längd med zon 2.43 1,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 Längd med zon 2.56 0,7 Eskilstuna Mini Games 4/7
2 Längd med zon 2.56 -2,2 Väsbyspelen 22/8
11 Medvind/okänd vind 2.40 Huddingespelen Huddinge 13/6
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.11 Eskilstuna Mini Games 4/7
2 Boll 11.86 Väsbyspelen 22/8
Marcus Grindange 72
1h1 100m 13.27 0,9 KM Sollentuna/S 30/8
3h1 100m 13.81 -0 Löpkväll på Gutavallen Visby 10/7
3 600m 1:49.59 Löpkväll på Gutavallen Visby 10/7
9 800m 2:24.41 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
6 1500m 4:53.8m Einar Smithspelen Klintehamn 15/7
17 5000m 18:06.57 Sommarspelen Stockholm/S 25/8
6df 10000m 39:30.98 Långlöparnas Kväll Stockholm/S 16/6
143 Halvmarathon 1:24.24 Kungsholmen Runt 9/5
1736 Marathon 3:13.29 Valencia Marathon ESP 15/11
3 Terräng 31.27 Terräng-DM Huddinge 17/10
Jonathan Grönlund 05
7 Medvind/okänd vind 3.27 KM Sollentuna/S 30/8
8 Boll 18.30 KM Sollentuna/S 30/8
Felicia Gunell 04
8 30m flygande 5.10 04Games Sollentuna/S 20/9
4h2 60m 11.01 1,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 Manuell tidtagning 11.5m 04Games Sollentuna/S 20/9
9 Medvind/okänd vind 38.96w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 600m 2:27.7m 04Games Sollentuna/S 20/9
4 600m 2:34.15 Surbullespelen Norrköping 16/8
14 Medvind/okänd vind 2.24 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 Längd stående 1.60 04Games Sollentuna/S 20/9
9 Medvind/okänd vind 6.09 04Games Sollentuna/S 20/9
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.94 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Spjut 400 g (F13 - F12) 9.24 04Games Sollentuna/S 20/9
8 Boll 10.87 Surbullespelen Norrköping 16/8
Love Gustavsson 06
9 Tresteg med zon 6.49 -1,2 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.38 KM Sollentuna/S 30/8
7 Visselspjut 21.61 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Lorena Guzman 04
2 30m flygande 4.23 04Games Sollentuna/S 20/9
2h3 60m 9.57 1,5 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 60m 9.57 1,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h4 60m 9.71 1,9 SAYO Sollentuna/S 6/6
5h2 60m 9.94 -1,8 Täby Open 29/8
2 Manuell tidtagning 9.3m 04Games Sollentuna/S 20/9
3h2 Medvind/okänd vind 9.74w 3,6 KM Sollentuna/S 30/8
6 Medvind/okänd vind 34.13w 2,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 600m 2:08.60 KM Sollentuna/S 30/8
13af 600m 2:10.13 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 600m 2:11.97 Täby Open 29/8
3 600m 2:14.12 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 600m 2:15.5m 04Games Sollentuna/S 20/9
3h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.63 0,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Höjd 1.24 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 Höjd 1.24 Täby Open 29/8
4 Höjd 1.26 SAYO Sollentuna/S 6/6
7 Längd med zon 3.91 -0,5 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 Medvind/okänd vind 3.74 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Medvind/okänd vind 3.91 Täby Open 29/8
2 Medvind/okänd vind 4.02 KM Sollentuna/S 30/8
1 Längd stående 2.06 04Games Sollentuna/S 20/9
2 Medvind/okänd vind 8.13 04Games Sollentuna/S 20/9
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.37 KM Sollentuna/S 30/8
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.69 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 11.41 04Games Sollentuna/S 20/9
2 Boll 27.87 Täby Open 29/8
2 Boll 29.89 Surbullespelen Norrköping 16/8
Isak Gündogdu Wigman 08
23 400m 112.90 KM Sollentuna/S 30/8
19 Medvind/okänd vind 2.34 KM Sollentuna/S 30/8
25 Boll 8.82 KM Sollentuna/S 30/8
Ebba Gällhagen 99
6 100m 13.59 -0,5 Huddingespelen Huddinge 12/6
3h1 100m 13.60 0,0 Gavlehovspelen Gävle 25/7
3bf 100m 13.73 0,2 Gavlehovspelen Gävle 25/7
3h1 Medvind/okänd vind 12.90w 2,9 SAYO Sollentuna/S 6/6
6 200m 27.43 -1,6 Huddingespelen Huddinge 14/6
4h2 200m 27.50 -2,5 USM Karlskrona 22/8
6 200m 28.09 -1,6 Gavlehovspelen Gävle 25/7
3cf Medvind/okänd vind 26.77w 2,4 SAYO Sollentuna/S 7/6
12 Medvind/okänd vind 27.05w 4,0 Lag-USM Enskede 29/8
8 Medvind/okänd vind 27.33w 2,4 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
2 Medvind/okänd vind 18.76w 2,5 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
4h2 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 48.12 USM Karlskrona 22/8
5 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 48.36 USM Karlskrona 23/8
9 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 48.86 Lag-USM Enskede 29/8
3 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 49.45 Huddingespelen Huddinge 12/6
3 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 50.00 Gavlehovspelen Gävle 26/7
5af 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 50.51 SAYO Sollentuna/S 6/6
Edvin Hagberg 99
3 100m 12.04 1,1 Mångkamps-SM Gävle 6/9
21 200m 24.36 1,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
3 200m 24.56 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
1 300m 37.29 Mångkamps-SM Gävle 5/9
6 800m 2:00.09 Gavlehovspelen Gävle 25/7
8ff 800m 2:01.08 Sollentuna GP 25/6
19 800m 2:01.71 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
5 800m 2:03.06 SAYO Sollentuna/S 6/6
1 1000m 2:47.80 Mångkamps-SM Gävle 6/9
1 110m häck 91.4 cm (P17) 16.47 -0,1 Huddingespelen Huddinge 14/6
4 110m häck 91.4 cm (P17) 16.58 1,5 Mångkamps-SM Gävle 5/9
6 Medvind/okänd vind 16.44w 2,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 300m häck 84.0 cm (P17) 41.58 Gavlehovspelen Gävle 26/7
2 Höjd 1.75 Huddingespelen Huddinge 14/6
2 Höjd 1.77 Mångkamps-SM Gävle 6/9
11 Höjd 1.79 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
1 Höjd 1.82 Gavlehovspelen Gävle 26/7
1 Höjd 1.83 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
5 Stav 3.26 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 Stav 3.33 Huddingespelen Huddinge 13/6
3 Stav 3.45 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
14 Stav 3.62 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
5 Stav 3.64 Mångkamps-SM Gävle 5/9
9 Stav 3.67 USM Karlskrona 21/8
1 Stav 3.71 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
3 Längd 5.82 0,0 Huddingespelen Huddinge 13/6
3 Längd 6.01 1,9 Mångkamps-SM Gävle 6/9
6 Kula 5.0kg (P17) 10.02 Mångkamps-SM Gävle 6/9
1 Kula 5.0kg (P17) 10.23 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
2 Kula 5.0kg (P17) 10.24 Huddingespelen Huddinge 12/6
2 Kula 5.0kg (P17) 10.55 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
1 Kula 5.0kg (P17) 10.56 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 4/8
1 Kula 5.0kg (P17) 10.62 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
4 Kula 5.0kg (P17) 10.79 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 Diskus 1.5 kg (P17) 31.91 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
4 Diskus 1.5 kg (P17) 31.95 Mångkamps-SM Gävle 5/9
1 Diskus 1.5 kg (P17) 33.03 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
16 Diskus 1.5 kg (P17) 33.23 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
1 Diskus 1.5 kg (P17) 35.30 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
2 Diskus 1.5 kg (P17) 36.19 Huddingespelen Huddinge 13/6
2 Diskus 1.5 kg (P17) 37.28 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 4/8
3 Spjut 41.02 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
2 Spjut 46.81 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
4 Spjut 700 g (P17) 43.31 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 Spjut 700 g (P17) 43.47 Huddingespelen Huddinge 14/6
1 Spjut 700 g (P17) 45.12 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
1 Spjut 700 g (P17) 45.85 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
5 Spjut 700 g (P17) 45.92 Lag-USM Enskede 29/8
1 Spjut 700 g (P17) 48.10 Gavlehovspelen Gävle 26/7
3 Spjut 700 g (P17) 48.84 USM Karlskrona 23/8
1 Spjut 700 g (P17) 49.26 Mångkamps-SM Gävle 5/9
1 Spjut 700 g (P17) 54.38 Hellaskastet Sätra 2/5
2 Tiokamp 6121 Mångkamps-SM Gävle 5-6/9
4 Terräng 14.11 Terräng-DM Huddinge 17/10
Lina Hagberg 01
27 300m 45.08 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
600m 1:54.34 DM Mångkamp Sätra 10/5
5 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.44 -0,4 Gavlehovspelen Gävle 26/7
80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.57 1,7 DM Mångkamp Sätra 9/5
30 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.58 -1,3 Kraftmätningen Final Täby 12/9
5h4 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.75 -0,4 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
4 Medvind/okänd vind 13.36w 2,6 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
3 Höjd 1.44 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
Höjd 1.48 DM Mångkamp Sätra 9/5
18 Höjd 1.49 Kraftmätningen Final Täby 13/9
7 Längd 4.25 0,9 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
Längd 4.32 1,2 DM Mångkamp Sätra 10/5
8 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.01 Kraftmätningen Final Täby 13/9
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.20 DM Mångkamp Sätra 9/5
3 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.30 SAYO Sollentuna/S 6/6
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.38 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9.88 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9.95 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
1 Diskus 0.75 kg (F15) 26.38 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
2 Diskus 0.75 kg (F15) 28.00 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 4/8
1 Diskus 0.75 kg (F15) 29.48 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 20/9
4 Diskus 0.75 kg (F15) 29.95 Gurkspelen Västerås 1/8
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 31.91 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 37.31 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 41.31 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
6 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 41.46 SAYO Sollentuna/E 7/6
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 41.58 Väsbyspelen 23/8
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 42.54 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 13/10
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 42.77 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 20/9
9 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 43.01 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 43.48 Huddingespelen Huddinge 14/6
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 44.11 Gavlehovspelen Gävle 24/7
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 45.47 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 4/8
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 45.87 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 46.77 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 47.98 Gurkspelen Västerås 1/8
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 28.71 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 29.24 Gavlehovspelen Gävle 26/7
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.02 Väsbyspelen 22/8
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.03 Huddingespelen Huddinge 14/6
5 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.83 Kraftmätningen Final Täby 13/9
Spjut 500 g (F17 - F14) 31.21 DM Mångkamp Sätra 10/5
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 33.12 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 34.05 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 35.88 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 36.10 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 Sexkamp 3212 DM Mångkamp Sätra 10/5
Simon Hagbert 08
13 Medvind/okänd vind 2.55 KM Sollentuna/S 30/8
14 Boll 13.24 KM Sollentuna/S 30/8
Christoffer Hagren 95
3 Kula 10.84 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
Kula 8.81 Castorama #3 Sollentuna/E 13/10
Diskus 23.33 Castorama #3 Sollentuna/E 13/10
Slägga 36.15 Castorama #3 Sollentuna/E 13/10
1 Slägga 37.81 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Slägga 39.56 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 13/10
3 Slägga 40.87 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
Spjut 36.34 Castorama #3 Sollentuna/E 13/10
Viktor Hagren 95
Kula 8.54 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Slägga 24.06 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Spjut 39.23 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Ayla Hallberg 06
1 60m 9.53 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2h6 60m 9.55 1,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
1h4 60m 9.57 0,7 KM Sollentuna/S 30/8
1h3 60m 9.59 -0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2 60m 9.70 -0,1 Eskilstuna Mini Games 4/7
1h2 60m 9.78 -2 Eskilstuna Mini Games 4/7
4 Medvind/okänd vind 9.43w 2,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
4 400m 82.85 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2 600m 2:08.63 KM Sollentuna/S 30/8
2 Höjd 1.08 Eskilstuna Mini Games 4/7
2 Längd med zon 3.62 0,9 Eskilstuna Mini Games 4/7
1 Längd med zon 3.79 -0 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 Längd med zon 3.84 1,8 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3 Medvind/okänd vind 3.64 KM Sollentuna/S 30/8
2 Tresteg med zon 7.47 -0,4 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
9 Visselspjut 10.82 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
18 Boll 10.17 Eskilstuna Mini Games 4/7
Stefan Hallberg 80
2h2 100m 12.99 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
Fredrik Hallinder 88
Kula 12.65 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Diskus 37.81 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Slägga 22.75 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Spjut 42.54 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Martin Hammar 95
2bf 400m 50.34 SAYO Sollentuna/S 5/6
3 400m 51.19 Gurkspelen Västerås 2/8
2df 800m 1:53.32 Sollentuna GP 25/6
2bf 800m 1:53.96 Folksam Challenge Uppsala 7/6
2 800m 1:54.52 JSM Kalmar 23/8
9af 800m 1:54.83 Boissano ITA 1/7
6h3 800m 1:55.48 SM Söderhamn 8/8
3h2 800m 1:58.00 JSM Kalmar 22/8
42 800m 1:58.75 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
8cf 800m 1:59.46 Karlstad GP 22/7
4cf 1500m 3:57.04 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
4 1500m 3:58.53 Huddingespelen Huddinge 13/6
1 1500m 4:03.99 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
Filip Hamrelius 00
53 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.23 -0,8 Kraftmätningen Final Täby 12/9
12 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.67 1,3 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
2 Höjd 1.52 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
46 Höjd 1.55 Kraftmätningen Final Täby 13/9
90 Längd 4.10 -2,1 Kraftmätningen Final Täby 12/9
4 Längd 5.00 1,3 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
Olivia Hanefors 07
7h6 60m 11.82 1,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
16 Längd med zon 2.37 0,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
Smilla Hansson 07
4h5 60m 11.87 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
12 400m 97.57 KM Sollentuna/S 30/8
9cf 600m 2:44.44 SAYO Sollentuna/S 7/6
Längd med zon 2.44 1,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 Medvind/okänd vind 2.59w 4,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
13 Medvind/okänd vind 2.66 KM Sollentuna/S 30/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.96 KM Sollentuna/S 30/8
Alexander Hasselström 03
7h3 60m 9.48 1,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
23 Medvind/okänd vind 7.90 Stockholmskampen Täby 3/6
22 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.91 Stockholmskampen Täby 3/6
6 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 14.44 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
5 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 12.87 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
Linnéa Hedman 05
5h2 60m 10.05 1,9 SAYO Sollentuna/S 6/6
2h3 60m 10.24 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
3 600m 2:14.50 KM Sollentuna/S 30/8
6bf 600m 2:23.18 SAYO Sollentuna/S 7/6
21 Längd med zon 2.93 -3,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
8 Medvind/okänd vind 3.25 KM Sollentuna/S 30/8
12 Boll 12.25 KM Sollentuna/S 30/8
Linus Hedman 08
6h4 Medvind/okänd vind 12.51w 2,7 SAYO Sollentuna/S 6/6
7 400m 95.77 KM Sollentuna/S 30/8
10cf 600m 2:39.13 SAYO Sollentuna/S 7/6
Längd med zon 2.40 0,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
13 Medvind/okänd vind 2.42w 2,4 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 Medvind/okänd vind 2.58 KM Sollentuna/S 30/8
5 Boll 18.85 KM Sollentuna/S 30/8
Ida Hellström 05
5h3 60m 10.33 1,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
12 Höjd 0.97 SAYO Sollentuna/S 6/6
Stina Henning 06
2h4 60m 10.72 0,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
3h1 60m 10.93 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
3h1 60m 10.96 -0,9 Huddingespelen Huddinge 14/6
3h2 Medvind/okänd vind 10.69 Danderyds Ungdomsspel 10/5
7af 600m 2:21.32 SAYO Sollentuna/S 7/6
8 600m 2:22.92 KM Sollentuna/S 30/8
16 Längd med zon 2.75 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
11 Längd med zon 3.06 -2,4 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 Medvind/okänd vind 2.96 Danderyds Ungdomsspel 10/5
6 Medvind/okänd vind 3.24 KM Sollentuna/S 30/8
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.35 Huddingespelen Huddinge 14/6
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.56 KM Sollentuna/S 30/8
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.63 SAYO Sollentuna/S 6/6
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.79 Danderyds Ungdomsspel 10/5
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.84 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Boll 11.74 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 14.21 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Johan Henningsson 90
2cf 800m 1:52.22 Sollentuna GP 25/6
6bf 800m 1:52.57 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
3gf 800m 1:53.04 Heusden-Zolder BEL 18/7
5h2 800m 1:53.71 SM Söderhamn 8/8
4af 800m 1:53.97 Folksam Challenge Uppsala 7/6
5cf 800m 1:54.56 Karlstad GP 22/7
1 800m 1:55.91 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
1bf 1000m 2:27.90 Göteborg Friidrott GP 5/9
Gunnar Hirschfeldt 78
32 Halvmarathon 1:17.02 Stockholm Halvmarathon 12/9
174 Marathon 2:45:27 New York Marathon 1/11
Linnéa Hjelm 05
6h1 60m 10.52 1,6 KM Sollentuna/S 30/8
9 Medvind/okänd vind 3.22 KM Sollentuna/S 30/8
Conor Hogan 04
3 30m flygande 4.15 04Games Sollentuna/S 20/9
2h1 60m 9.86 0,0 KM Sollentuna/S 30/8
5 Manuell tidtagning 9.8m 04Games Sollentuna/S 20/9
6h1 Medvind/okänd vind 10.46 Danderyds Ungdomsspel 10/5
2 600m 1:58.19 KM Sollentuna/S 30/8
2bf 600m 2:03.15 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 600m 2:05.0m 04Games Sollentuna/S 20/9
6 600m 2:09.05 Danderyds Ungdomsspel 10/5
10 Medvind/okänd vind 3.07 Danderyds Ungdomsspel 10/5
6 Medvind/okänd vind 3.46 KM Sollentuna/S 30/8
7 Längd stående 1.80 04Games Sollentuna/S 20/9
8 Medvind/okänd vind 7.22 04Games Sollentuna/S 20/9
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.53 Danderyds Ungdomsspel 10/5
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.22 KM Sollentuna/S 30/8
4 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.76 04Games Sollentuna/S 20/9
Niamh Hogan 07
9 400m 94.37 KM Sollentuna/S 30/8
15 Medvind/okänd vind 2.65 KM Sollentuna/S 30/8
16 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.99 KM Sollentuna/S 30/8
Neo Holgersson 06
5h2 60m 11.17 1,6 KM Sollentuna/S 30/8
4h6 Medvind/okänd vind 10.98w 2,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
11 600m 2:34.12 KM Sollentuna/S 30/8
15 Medvind/okänd vind 2.84 KM Sollentuna/S 30/8
15 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.69 KM Sollentuna/S 30/8
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.21 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Boll 14.43 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 12.03 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Alexander Holm 05
11bf 600m 2:33.57 SAYO Sollentuna/S 7/6
Längd med zon 2.73 0,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
20 Medvind/okänd vind 2.77w 2,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
Emil Holm 01
13 800m 2:33.88 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
7 Höjd 1.40 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
55 Höjd 1.47 Kraftmätningen Final Täby 13/9
12 Längd 4.19 0,9 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
71 Längd 4.60 -2,4 Kraftmätningen Final Täby 12/9
Simon Holmfeldt 01
76 800m 2:43.87 Kraftmätningen Final Täby 12/9
25 800m 2:50.07 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
7 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 14.06 0,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
36 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 14.59 -0,8 Kraftmätningen Final Täby 12/9
20 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 14.98 0,2 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
4 Medvind/okänd vind 14.03w 3,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
8 Höjd 1.40 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
68 Höjd 1.43 Kraftmätningen Final Täby 13/9
89 Längd 4.13 -1,8 Kraftmätningen Final Täby 12/9
Albin Holmlund 03
9 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4.30 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
13 Spjut 400 g (P13 - P12) 8.03 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Elias Hovmöller 08
6 400m 91.07 KM Sollentuna/S 30/8
4 Medvind/okänd vind 2.74 KM Sollentuna/S 30/8
6 Boll 16.87 KM Sollentuna/S 30/8
Eric Hovmöller 06
5 Tresteg med zon 6.82 0,3 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
11 Visselspjut 15.77 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Leonardo Huayna Fernández 04
4h1 60m 10.40 0,0 KM Sollentuna/S 30/8
5 600m 2:13.43 KM Sollentuna/S 30/8
12af 600m 2:13.53 SAYO Sollentuna/S 7/6
14 Längd med zon 3.16 0,4 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 Medvind/okänd vind 3.08 KM Sollentuna/S 30/8
Emma Hulterström 03
3 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.00 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
4 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 14.98 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
Jennie Hurkmans 84
37 400m 61.11 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
2 400m 61.81 Huddingespelen Huddinge 13/6
1 600m 1:37.24 Hr Anders Triple Run Bonanza Huddinge 7/7
5h2 800m 2:14.37 SM Söderhamn 8/8
2 800m 2:14.48 Night of Athletics Göteborg/S 28/7
8bf 800m 2:14.93 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
28 800m 2:17.21 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
2 800m 2:18.12 Huddingespelen Huddinge 14/6
5bf 800m 2:19.28 Folksam Challenge Uppsala 7/6
Samuel Huss 05
6 Längd med zon 3.30 1,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
Indra Hyde 04
5h1 Medvind/okänd vind 10.99w 2,2 KM Sollentuna/S 30/8
28 Längd med zon 2.89 -0,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 Medvind/okänd vind 3.01 KM Sollentuna/S 30/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.00 KM Sollentuna/S 30/8
Zoe Hyde 06
8h1 60m 11.58 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
27 Medvind/okänd vind 2.52 KM Sollentuna/S 30/8
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.92 KM Sollentuna/S 30/8
Erik Håkansson 07
5h3 60m 10.98 0,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
3h2 60m 11.07 -2,2 Björknässpelen 29/8
10 400m 90.40 KM Sollentuna/S 30/8
6cf 600m 2:35.29 SAYO Sollentuna/S 7/6
Längd med zon 2.94 0,8 Björknässpelen 29/8
3 Längd med zon 3.12 1,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 Medvind/okänd vind 3.00w 2,9 Björknässpelen 29/8
5 Medvind/okänd vind 3.01 KM Sollentuna/S 30/8
15 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.04 KM Sollentuna/S 30/8
8 Visselspjut 14.30 Björknässpelen 29/8
Klara Hällerfors 97
2 Stav 1.40 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
Lovisa Hällerfors 01
7 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.14 Surbullespelen Norrköping 16/8
Julia Hässel 94
1 100m 12.43 0,3 Huddingespelen Huddinge 13/6
3h2 100m 12.48 0,3 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
4h2 100m 12.51 0,3 SAYO Sollentuna/S 5/6
6f2 100m 12.68 1,0 Gurkspelen Västerås 2/8
6 extra 100m 12.68 1,9 Windsprint Sundsvall 26/7
4h1 100m 12.72 -0,8 JSM Kalmar 21/8
4 100m 13.05 -3,6 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2h3 Medvind/okänd vind 12.38w 4,0 Gurkspelen Västerås 2/8
5bf Medvind/okänd vind 12.81w 2,1 Windsprint Sundsvall 26/7
3cf 200m 25.43 1,2 Sollentuna GP 25/6
19 200m 25.56 1,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
4h3 200m 25.97 -0,1 JSM Kalmar 22/8
Julius Ingvarsson 07
19 400m 98.73 KM Sollentuna/S 30/8
23 Medvind/okänd vind 2.28 KM Sollentuna/S 30/8
21 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.70 KM Sollentuna/S 30/8
Magnus Ingvarsson 70
6h2 60m 8.73 -1,3 Täby Open 29/8
7h2 100m 13.26 0,7 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
6 100m 13.52 0,3 VDM Sätra 10/5
10 150m 20.62 -0,3 Täby Open 29/8
3 200m 27.65 0,6 VDM Sätra 10/5
12 Längd 4.84 -1,3 Täby Open 29/8
11 Längd 4.99 0,6 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
3 Längd 5.07 -1,2 VDM Sätra 10/5
Giovanni Inostroza 97
1 100m 11.06 1,5 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 2/8
2h2 100m 11.09 -1,1 JSM Kalmar 21/8
4h2 100m 11.12 0,7 SAYO Sollentuna/S 5/6
3 100m 11.13 -1,4 JSM Kalmar 21/8
5 100m 11.32 -1,5 Huddingespelen Huddinge 13/6
3h3 100m 11.36 0,0 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
4h1 100m 11.44 -1,6 Huddingespelen Huddinge 13/6
8 Medvind/okänd vind 10.85w 2,8 Nordiska Juniorlandskampen Leppävaara FIN 29/8
1 200m 22.28 0,6 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
3 200m 22.38 1,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
3df 200m 22.47 1,9 Sollentuna GP 25/6
17 200m 22.47 1,8 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
2h2 200m 22.52 -0,6 JSM Kalmar 22/8
3f1 200m 22.79 -1,3 Huddingespelen Huddinge 14/6
11 Längd 6.23 -2,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
11 Längd 6.25 0,7 JSM Kalmar 22/8
5 Längd 6.33 0,6 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 2/8
Längd 6.43 1,8 JSM Kalmar 21/8
3q Medvind/okänd vind 6.60w 2,5 JSM Kalmar 21/8
Kula 8.68 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Diskus 22.38 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Slägga 16.03 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Spjut 32.62 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Lina Isaksson 02
5h1 Medvind/okänd vind 9.91w 3,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
15 Medvind/okänd vind 3.59 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.16 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.17 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 19.22 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 19.53 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
12 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 13.50 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Spjut 400 g (F13 - F12) 17.19 Stockholmskampen Täby 3/6
5 Spjut 400 g (F13 - F12) 18.58 Surbullespelen Norrköping 16/8
Sara Ivarsson 08
1 400m 96.06 KM Sollentuna/S 30/8
4 Medvind/okänd vind 2.49 KM Sollentuna/S 30/8
3 Boll 12.27 KM Sollentuna/S 30/8
Håkan Jacobsson 68
3194 Marathon 00 Stockholm Marathon 30/5
Vide Jansson 07
2h4 Medvind/okänd vind 10.67w 2,7 SAYO Sollentuna/S 6/6
3bf 600m 2:09.96 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 Längd med zon 3.09 0,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Medvind/okänd vind 3.33 KM Sollentuna/S 30/8
Hugo Jobs 08
24 Medvind/okänd vind 2.20 KM Sollentuna/S 30/8
Alva Jobson Orrmo 06
2h4 60m 10.62 0,7 KM Sollentuna/S 30/8
4h2 60m 10.75 -2,4 Eskilstuna Mini Games 4/7
3h3 60m 10.80 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
11 600m 2:31.58 KM Sollentuna/S 30/8
14 Längd med zon 2.81 -1,6 Eskilstuna Mini Games 4/7
22 Medvind/okänd vind 2.71w 2,4 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5 Medvind/okänd vind 3.29 KM Sollentuna/S 30/8
6 Tresteg med zon 6.36 -2,0 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
17 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.93 KM Sollentuna/S 30/8
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.93 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.32 SAYO Sollentuna/S 6/6
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.38 Eskilstuna Mini Games 4/7
6 Visselspjut 13.59 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
15 Boll 12.20 Eskilstuna Mini Games 4/7
Viktor Johannesson 04
3h2 Medvind/okänd vind 9.69w 2,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
6bf 600m 2:13.76 SAYO Sollentuna/S 7/6
12 Längd med zon 3.49 0,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.64 SAYO Sollentuna/S 6/6
Jonathan Johansson 05
8h3 60m 10.57 1,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
4h3 60m 11.19 1,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 Medvind/okänd vind 38.19w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 600m 2:37.74 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Höjd 1.08 SAYO Sollentuna/S 6/6
7 Längd med zon 3.26 1,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
13 Medvind/okänd vind 3.02 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Boll 26.90 Surbullespelen Norrköping 16/8
Oskar Johansson 03
4h1 60m 9.94 0,0 Surbullespelen Norrköping 16/8
8h1 600m 2:18.74 Stockholmskampen Enskede 3/9
3h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.84 0,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Medvind/okänd vind 14.04w 4,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Höjd 1.20 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Medvind/okänd vind 3.62 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4.50 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.92 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
14 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 14.30 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 15.91 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
5 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 16.38 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
10 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 7.24 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
11 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 9.32 Surbullespelen Norrköping 16/8
27 Spjut 400 g (P13 - P12) 12.64 Stockholmskampen Enskede 3/9
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.83 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
24 Spjut 400 g (P13 - P12) 9.65 Surbullespelen Norrköping 16/8
Robin Johansson 94
9 400m 52.80 Gurkspelen Västerås 2/8
1df 800m 1:58.80 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
43 800m 1:58.94 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
7h2 800m 2:00.53 JSM Kalmar 22/8
2ff 800m 2:01.01 Karlstad GP 22/7
8ef 800m 2:02.84 Sollentuna GP 25/6
5 800m 2:03.93 Gurkspelen Västerås 1/8
Anna Jonsson 02
7 600m 1:56.08 Huddingespelen Huddinge 13/6
14 600m 1:57.64 Stockholmskampen Täby 3/6
58 Spjut 400 g (F13 - F12) 7.84 Stockholmskampen Täby 3/6
Lara Johnsson 05
6h7 Medvind/okänd vind 10.14w 3,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
8cf 600m 2:24.30 SAYO Sollentuna/S 7/6
7 Höjd 1.02 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 Längd med zon 3.45 0,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.06 SAYO Sollentuna/S 6/6
Linnéa Johnson 06
15 Längd med zon 2.89 -1,5 SAYO Sollentuna/S 7/6
Maaya Johnsson 07
6bf 600m 2:50.95 SAYO Sollentuna/S 7/6
Längd med zon 2.06 2,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
12 Medvind/okänd vind 2.56w 2,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
17 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.02 SAYO Sollentuna/S 6/6
Tomas Johnsson 77
111 Halvmarathon 1:21.41 Stockholm Halvmarathon 12/9
Ellen Johnson 06
24 Längd med zon 2.31 -1,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
Arvid Jonshammar 08
22 400m 111.01 KM Sollentuna/S 30/8
27 Medvind/okänd vind 2.20 KM Sollentuna/S 30/8
18 Boll 10.82 KM Sollentuna/S 30/8
Maja Jämsvi 06
6h4 60m 12.04 0,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
5h2 Medvind/okänd vind 11.83w 3,1 KM Sollentuna/S 30/8
3bf 600m 2:32.69 SAYO Sollentuna/S 7/6
14 600m 2:36.84 KM Sollentuna/S 30/8
21 Längd med zon 2.64 -1,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
24 Medvind/okänd vind 2.61 KM Sollentuna/S 30/8
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.55 SAYO Sollentuna/S 6/6
16 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.99 KM Sollentuna/S 30/8
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.00 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Boll 10.38 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 9.00 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Elsa Kagevik 06
5 60m 10.01 -0,8 Kvantumspelen Bålsta 12/9
2 60m 9.77 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1h3 60m 9.85 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
3h1 60m 9.85 0,0 Kvantumspelen Bålsta 12/9
1h2 60m 9.91 0,1 Tjejernas Kväll Stockholm/S 18/8
2h2 60m 9.96 -1,1 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
1 60m 9.97 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
4 60m 9.99 -0,1 Tjejernas Kväll Stockholm/S 18/8
1h2 Medvind/okänd vind 9.80w 3,1 KM Sollentuna/S 30/8
1h2 Medvind/okänd vind 9.86w 3,9 Mälaröspelen Ekerö 23/5
1 Medvind/okänd vind 9.96w 3,9 Mälaröspelen Ekerö 23/5
2 400m 81.36 Kvantumspelen Bålsta 12/9
5 400m 83.80 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5 600m 2:17.97 KM Sollentuna/S 30/8
6 Längd med zon 3.17 2,0 Tjejernas Kväll Stockholm/S 18/8
9 Längd med zon 3.19 -1,1 SAYO Sollentuna/S 7/6
11 Längd med zon 3.23 1,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
2 Längd med zon 3.45 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
6 Medvind/okänd vind 3.29 Kvantumspelen Bålsta 12/9
4 Medvind/okänd vind 3.38 KM Sollentuna/S 30/8
1 Medvind/okänd vind 3.52w 3,8 Mälaröspelen Ekerö 23/5
4 Tresteg med zon 7.00 -0,5 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.24 KM Sollentuna/S 30/8
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.27 Huddingespelen Huddinge 14/6
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.55 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5 Visselspjut 15.80 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
9 Boll 10.49 Kvantumspelen Bålsta 12/9
Niklas Kagevik 73
3h1 100m 13.93 0,9 KM Sollentuna/S 30/8
Linn Kalderén 99
3 200m 27.47 -2,1 Mångkamps-SM Gävle 5/9
200m 27.56 -0,5 DM Mångkamp Sätra 9/5
2 800m 2:31.48 Mångkamps-SM Gävle 6/9
800m 2:34.96 DM Mångkamp Sätra 10/5
3 1500m 5:50.66 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
3 100m häck 76,2 cm (F17) 15.50 1,6 Mångkamps-SM Gävle 5/9
100m häck 76,2 cm (F17) 16.30 1,5 DM Mångkamp Sätra 9/5
Höjd 1.48 DM Mångkamp Sätra 9/5
2 Höjd 1.57 Mångkamps-SM Gävle 5/9
Längd 4.95 0,0 DM Mångkamp Sätra 10/5
Längd 4.97 1,9 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
1 Medvind/okänd vind 5.00w 2,4 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
5 Medvind/okänd vind 5.01w 3,2 Mångkamps-SM Gävle 6/9
1 Kula 9.90 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.16 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
5 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.19 Mångkamps-SM Gävle 5/9
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.43 DM Mångkamp Sätra 9/5
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.68 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.88 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.95 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
2 Diskus 21.70 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
6 Spjut 500 g (F17 - F14) 28.07 Mångkamps-SM Gävle 6/9
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 28.79 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
ut Spjut 500 g (F17 - F14) 32.05 JDM Uppland  Märsta 15/8
Spjut 500 g (F17 - F14) 35.47 DM Mångkamp Sätra 10/5
6 Spjut 500 g (F17 - F14) 36.22 USM Karlskrona 23/8
6 Sjukamp 4279 DM Mångkamp Sätra 10/5
5 Sjukamp 4369 Mångkamps-SM Gävle 5-6/9
Marie Karlsson 72
7h1 100m 17.01 0,9 KM Sollentuna/S 30/8
Tove Karlsson 03
6ff Medvind/okänd vind 31.88 SAYO Sollentuna/S 7/6
2h2 600m 1:58.00 Stockholmskampen Enskede 3/9
8bf 600m 2:02.18 SAYO Sollentuna/S 7/6
8 800m hinder 3:05.62 Stockholmskampen Enskede 19/9
28 Medvind/okänd vind 7.78 Stockholmskampen Täby 3/6
34 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 12.13 Stockholmskampen Täby 3/6
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 16.22 Stockholmskampen Enskede 19/9
10 Spjut 400 g (F13 - F12) 11.31 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
31 Spjut 400 g (F13 - F12) 11.39 Stockholmskampen Enskede 3/9
Nils Kastevik 08
32 Medvind/okänd vind 1.90 KM Sollentuna/S 30/8
22 Boll 9.78 KM Sollentuna/S 30/8
Caroline Kihlblom 94
1 200m 25.14 1,8 Gurkspelen Västerås 1/8
5 200m 25.16 -0,7 JSM Kalmar 23/8
2h1 200m 25.38 -0,2 JSM Kalmar 22/8
1h2 Medvind/okänd vind 25.08w 2,4 Gurkspelen Västerås 1/8
13 Medvind/okänd vind 25.22w 2,1 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
7 400m 56.54 SM Söderhamn 8/8
4h1 400m 56.64 SM Söderhamn 7/8
14 400m 57.33 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
4 400m 57.49 JSM Kalmar 22/8
2af 400m 57.50 SAYO Sollentuna/S 5/6
2h2 400m 57.75 JSM Kalmar 21/8
1 400m 57.78 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
2 400m 57.89 Gurkspelen Västerås 2/8
Gustav Kjell 96
5f1 100m 10.50 1,3 Skararacet 6/6
3h4 100m 10.64 1,2 JEM Eskilstuna 16/7
1 100m 10.70 0,7 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
4 100m 10.70 0,8 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
1h4 100m 10.75 1,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
6 100m 10.76 -1,0 JEM Eskilstuna 17/7
4s2 100m 10.77 -0,5 JEM Eskilstuna 16/7
8af 100m 10.80 0,5 Sollentuna GP 25/6
5s2 100m 10.83 -0,2 SM Söderhamn 7/8
2h3 100m 10.90 -0,3 SM Söderhamn 7/8
2 100m 10.94 -1,4 JSM Kalmar 21/8
1h2 100m 10.99 -1,1 JSM Kalmar 21/8
3 Medvind/okänd vind 10.55w 2,8 Nordiska Juniorlandskampen Leppävaara FIN 29/8
2h3 Medvind/okänd vind 10.59w 2,8 Skararacet 6/6
4 200m 21.75 2,0 Nordiska Juniorlandskampen Leppävaara FIN 30/8
7s1 200m 21.91 1,6 SM Söderhamn 9/8
4 200m 22.22 -1,4 JSM Kalmar 23/8
3h4 200m 22.27 -2,0 SM Söderhamn 8/8
2h1 200m 22.32 -1,1 JSM Kalmar 22/8
Kula 10.99 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
1 Kula 6.0 kg (P19) 12.61 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
Diskus 27.72 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Slägga 27.18 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
2 Spjut 47.54 Åttonde Turebergskastet Sollentuna/E 11/10
Spjut 49.43 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Hanna Kjellberg 08
13 400m 121.12 KM Sollentuna/S 30/8
Längd med zon 1.55 1,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
15 Medvind/okänd vind 1.73 KM Sollentuna/S 30/8
21 Medvind/okänd vind 1.76w 2,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 Boll 5.41 KM Sollentuna/S 30/8
Josefin Kjellberg 07
Längd med zon 1.94 1,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
19 Medvind/okänd vind 2.19w 2,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
24 Medvind/okänd vind 2.20 KM Sollentuna/S 30/8
Valter Kjellberg 04
7 30m flygande 4.57 04Games Sollentuna/S 20/9
1h1 60m 9.76 0,0 KM Sollentuna/S 30/8
7 Manuell tidtagning 10.1m 04Games Sollentuna/S 20/9
4h4 Medvind/okänd vind 9.55w 2,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
4h1 Medvind/okänd vind 9.84w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
12 Medvind/okänd vind 33.50w 3,0 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 600m 2:06.93 KM Sollentuna/S 30/8
5bf 600m 2:11.94 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 600m 2:20.7m 04Games Sollentuna/S 20/9
5 Höjd 1.15 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Höjd 1.23 SAYO Sollentuna/S 6/6
8 Längd med zon 3.67 0,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
9 Medvind/okänd vind 3.51 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Medvind/okänd vind 3.54 KM Sollentuna/S 30/8
8 Längd stående 1.75 04Games Sollentuna/S 20/9
6 Medvind/okänd vind 7.52 04Games Sollentuna/S 20/9
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.50 KM Sollentuna/S 30/8
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 11.74 04Games Sollentuna/S 20/9
Vera Kjellgren 08
8 400m 111.07 KM Sollentuna/S 30/8
2 Medvind/okänd vind 2.60 KM Sollentuna/S 30/8
2 Boll 12.36 KM Sollentuna/S 30/8
Joel Kjellsson 05
3h3 60m 10.39 1,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 Medvind/okänd vind 9.79 KM Sollentuna/S 30/8
7 200m 35.93 1,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 600m 2:30.86 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 Medvind/okänd vind 3.46 KM Sollentuna/S 30/8
6 Medvind/okänd vind 3.48 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Boll 20.14 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Boll 20.46 KM Sollentuna/S 30/8
Linda Kjellson 73
5h3 100m 15.63 1,0 KM Sollentuna/S 30/8
Vidar Kjellsson 07
16 400m 97.00 KM Sollentuna/S 30/8
22 Medvind/okänd vind 2.45 KM Sollentuna/S 30/8
18 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.90 KM Sollentuna/S 30/8
Lovisa Klouda 04
5h4 60m 11.03 0,0 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1cf 600m 2:08.71 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 Höjd 1.00 Danderyds Ungdomsspel 10/5
21 Medvind/okänd vind 3.00 Danderyds Ungdomsspel 10/5
Zara Klouda 07
1 400m 81.84 KM Sollentuna/S 30/8
Längd med zon 2.88 0,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 Medvind/okänd vind 3.04w 2,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Medvind/okänd vind 3.24 KM Sollentuna/S 30/8
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.74 KM Sollentuna/S 30/8
Maja Knight 06
18 Längd med zon 2.78 0,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
Mattias Krook 82
Kula 11.67 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Spjut 42.36 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Oskar Kruse 06
6 60m 10.55 -1,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
5h2 60m 10.69 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
4h3 60m 10.93 1,5 KM Sollentuna/S 30/8
6h3 60m 11.56 -1,5 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
4h2 Medvind/okänd vind 10.60w 4,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
12 Längd med zon 2.93 -0,1 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
9 Längd med zon 3.26 1,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 Längd med zon 3.37 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
6 Medvind/okänd vind 3.38 KM Sollentuna/S 30/8
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.47 KM Sollentuna/S 30/8
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.90 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Boll 16.88 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 13.30 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Anton Kull 04
6h3 60m 9.78 1,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
9 Höjd 1.18 SAYO Sollentuna/S 6/6
Anton Källman 08
6h2 60m 14.11 -1,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
6 200m 48.62 1,3 Eskilstuna Mini Games 4/7
Längd med zon 2.00 1,0 Eskilstuna Mini Games 4/7
9 Medvind/okänd vind 2.14w 2,2 Eskilstuna Mini Games 4/7
26 Medvind/okänd vind 2.20 KM Sollentuna/S 30/8
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.91 Eskilstuna Mini Games 4/7
13 Boll 14.09 KM Sollentuna/S 30/8
Lucas Källman 06
5 60m 10.37 0,3 Eskilstuna Mini Games 4/7
3h4 60m 10.43 -1,7 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3h2 60m 10.50 0,5 Eskilstuna Mini Games 4/7
4 400m 79.53 Kvantumspelen Bålsta 12/9
4 400m 80.17 Eskilstuna Mini Games 4/7
11 400m 80.19 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3 600m 2:05.88 KM Sollentuna/S 30/8
1bf 600m 2:06.03 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 Höjd 1.11 Eskilstuna Mini Games 4/7
9 Längd med zon 3.25 0,1 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
8 Längd med zon 3.31 0,9 Eskilstuna Mini Games 4/7
8 Längd med zon 3.37 0,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 Medvind/okänd vind 3.57 KM Sollentuna/S 30/8
4 Tresteg med zon 7.12 0,3 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.03 KM Sollentuna/S 30/8
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.47 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.62 Eskilstuna Mini Games 4/7
2 Visselspjut 29.95 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
3 Boll 26.02 Eskilstuna Mini Games 4/7
Vincent Källström 06
13 Tresteg med zon 5.28 -1,1 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
21 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.96 KM Sollentuna/S 30/8
13 Visselspjut 10.95 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Eskil Kälvemark 02
8 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.98 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Alvin Landström 04
7h3 60m 10.39 1,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
3h2 60m 9.97 0,8 KM Sollentuna/S 30/8
1 600m 1:58.14 KM Sollentuna/S 30/8
8af 600m 2:01.39 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 Medvind/okänd vind 3.64 KM Sollentuna/S 30/8
Evelina Larsson 07
3h4 60m 11.59 0,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
18 400m 123.74 KM Sollentuna/S 30/8
18 Medvind/okänd vind 2.57 KM Sollentuna/S 30/8
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.30 KM Sollentuna/S 30/8
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.60 SAYO Sollentuna/S 6/6
Frida Larsson 07
5h2 60m 10.69 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
Håkan Larsson 67
1 Kula 10.66 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
1 Diskus 29.91 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
Isola Larsson 07
8h2 60m 14.02 2,0 SAYO Sollentuna/S 6/6
17 400m 121.37 KM Sollentuna/S 30/8
23 Medvind/okänd vind 2.30 KM Sollentuna/S 30/8
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.17 KM Sollentuna/S 30/8
Linnéa Larsson Huusko 97
1 Kula 10.03 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
1 Kula 10.27 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Kula 10.29 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
Kula 10.31 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
2 Kula 10.55 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
1 Kula 10.90 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
1 Diskus 31.58 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
Diskus 33.74 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 20/9
1 Diskus 33.88 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
1 Diskus 34.32 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 20/9
1 Diskus 34.98 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
3 Diskus 35.03 IF Skade Spelen Gävle 10/5
1 Diskus 35.05 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
1 Diskus 35.64 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
1 Diskus 35.65 Huddingespelen Huddinge 12/6
2 Diskus 36.51 SAYO Sollentuna/S 5/6
1 Diskus 36.73 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 4/8
3 Diskus 37.38 Udda grenars kväll Stockholm/E 12/8
6 Diskus 37.47 JSM Kalmar 22/8
4 Diskus 37.54 Viking Line-spelen Huddinge 19/8
ut Diskus 37.87 JDM Uppland  Märsta 16/8
1 Diskus 38.35 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
1 Diskus 38.77 Sjätte Turebergskastet Sollentuna/E 3/9
Slägga 39.18 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 20/9
3 Slägga 42.59 Udda grenars kväll Stockholm/E 12/8
1 Slägga 42.69 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
2 Slägga 43.07 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
2 Slägga 43.44 Viking Line-spelen Huddinge 19/8
1 Slägga 44.42 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
ut Slägga 45.02 JDM Uppland  Märsta 15/8
2 Slägga 45.55 Svealandsserien div 2 Eskilstuna 24/5
2 Slägga 45.65 JDM Uppland  Märsta 15/8
2 Slägga 45.69 Femte Turebergskastet Sollentuna/E 4/8
10 Slägga 45.88 JSM Kalmar 21/8
6 Slägga 46.15 IF Skade Spelen Gävle 10/5
1 Slägga 46.45 Huddingespelen Huddinge 14/6
6 Slägga 46.62 SAYO Sollentuna/S 5/6
13 Slägga 46.84 Moukarikarnevaalit Kaustinen FIN 25/6
1 Slägga 47.19 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
12 Slägga 48.78 Folksam Challenge Uppsala 7/6
5cf Slägga 50.98 Bottnarydskastet 28/6
Spjut 22.52 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/S 20/9
John Laselle 79
Kula 9.57 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Diskus 22.18 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Slägga 16.46 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Spjut 37.74 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Nova Lee Fihr 07
5h2 60m 11.80 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
10 Längd med zon 2.56 1,9 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.35 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
Leon Lehtonen 05
8h3 60m 10.51 1,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
5h2 60m 10.51 0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 200m 38.54 1,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 600m 2:26.70 Surbullespelen Norrköping 16/8
19 Höjd 0.98 SAYO Sollentuna/S 6/6
12 Medvind/okänd vind 3.14 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.66 SAYO Sollentuna/S 6/6
6 Boll 24.66 Surbullespelen Norrköping 16/8
Axel Lekander 05
1 Medvind/okänd vind 9.69 KM Sollentuna/S 30/8
2 Medvind/okänd vind 3.59 KM Sollentuna/S 30/8
9 Boll 11.49 KM Sollentuna/S 30/8
Jakob Lennermark 07
2 400m 82.11 KM Sollentuna/S 30/8
7 Medvind/okänd vind 2.94 KM Sollentuna/S 30/8
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.15 KM Sollentuna/S 30/8
Johanna Levin 06
4h2 Medvind/okänd vind 11.56w 3,1 KM Sollentuna/S 30/8
Marcus Liberman 06
2h1 60m 10.00 0,5 KM Sollentuna/S 30/8
3h3 60m 10.50 0,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
1cf 600m 2:09.35 SAYO Sollentuna/S 7/6
7 600m 2:12.30 KM Sollentuna/S 30/8
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.61 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.29 KM Sollentuna/S 30/8
Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.36 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Boll 21.98 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 12.60 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Isac Lidström 02
2h1 60m 9.05 2,0 Surbullespelen Norrköping 16/8
5h2 60m 9.07 1,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
2h2 Medvind/okänd vind 9.01 Stockholmskampen Enskede 19/9
3ef 200m 28.87 1,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 200m 29.21 1,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 600m 1:42.59 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 600m 1:43.29 Svealands 13-14 år Falun 5/9
2b 600m 1:43.94 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 600m 1:45.86 Huddingespelen Huddinge 13/6
8 600m 1:47.58 Stockholmskampen Täby 3/6
9 800m 2:24.98 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 1000m 3:03.72 Väsbyspelen 23/8
3 1500m 4:59.07 Svealands 13-14 år Falun 6/9
Höjd 1.45 Stockholmskampen Enskede 19/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 20.69 Stockholmskampen Enskede 19/9
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 18.88 SAYO Sollentuna/S 7/6
13 Spjut 400 g (P13 - P12) 24.25 Stockholmskampen Täby 3/6
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 29.96 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Terräng 7.14 Terräng-DM Huddinge 17/10
Meilina Lidström 05
4h6 60m 10.09 1,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
4h3 60m 10.26 -0,3 Kvantumspelen Bålsta 12/9
3h1 Medvind/okänd vind 10.36w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Medvind/okänd vind 35.35w 2,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 600m 2:19.9m Surbullespelen Norrköping 16/8
5bf 600m 2:22.62 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Höjd 1.17 SAYO Sollentuna/S 6/6
6 Längd med zon 3.37 0,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
16 Längd med zon 3.53 1,4 Kvantumspelen Bålsta 12/9
3 Medvind/okänd vind 3.51 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.64 SAYO Sollentuna/S 6/6
22 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.82 Kvantumspelen Bålsta 12/9
20 Boll 16.34 Kvantumspelen Bålsta 12/9
6 Boll 17.40 Surbullespelen Norrköping 16/8
Adam Liljegren 06
5h1 60m 12.28 0,5 KM Sollentuna/S 30/8
13 600m 2:44.14 KM Sollentuna/S 30/8
19 Medvind/okänd vind 2.48 KM Sollentuna/S 30/8
20 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.07 KM Sollentuna/S 30/8
Hugo Liljegren 03
4h3 Medvind/okänd vind 9.21w 2,2 Stockholmskampen Enskede 19/9
10h1 600m 2:29.12 Stockholmskampen Enskede 3/9
7 800m hinder 3:07.60 Stockholmskampen Enskede 19/9
Stav 1.28 Stockholmskampen Enskede 19/9
14 Medvind/okänd vind 2.29 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Medvind/okänd vind 3.74 Kvantumspelen Bålsta 12/9
6 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.17 Kvantumspelen Bålsta 12/9
7 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.37 Surbullespelen Norrköping 16/8
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 13.55 Stockholmskampen Enskede 19/9
22 Spjut 400 g (P13 - P12) 12.55 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Spjut 400 g (P13 - P12) 20.37 Kvantumspelen Bålsta 12/9
3 Spjut 400 g (P13 - P12) 21.41 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Max Lind 04
4 30m flygande 4.23 04Games Sollentuna/S 20/9
3 60m 9.77 -0,8 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
2h2 60m 9.88 -2,3 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
4 Manuell tidtagning 9.5m 04Games Sollentuna/S 20/9
3 Medvind/okänd vind 3.73 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
3 Längd stående 2.02 04Games Sollentuna/S 20/9
3 Medvind/okänd vind 7.75 04Games Sollentuna/S 20/9
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.36 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
3 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 16.56 Uppsalaspelen Uppsala 13/6
8 Spjut 400 g (P13 - P12) 14.06 04Games Sollentuna/S 20/9
Alva Lindberg 05
3h4 60m 10.78 0,4 Leksands Sparbanksspel 25/7
Elsa Lindberg 02
5h5 Medvind/okänd vind 9.33 Stockholmskampen Enskede 19/9
4h6 200m häck (PF13) 36.32 0,0 Stockholmskampen Enskede 3/9
11h1 800m hinder 3:16.76 Stockholmskampen Enskede 19/9
Höjd 1.09 Stockholmskampen Enskede 19/9
14 Tresteg med zon 8.73 1,1 Stockholmskampen Enskede 3/9
17 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.37 Stockholmskampen Enskede 3/9
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 15.62 Stockholmskampen Enskede 19/9
29 Spjut 400 g (F13 - F12) 14.09 Stockholmskampen Täby 3/6
14 Spjut 400 g (F13 - F12) 14.35 Leksands Sparbanksspel 25/7
Gustav Lindberg 03
10 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.79 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Vera Lindberg 07
5h4 60m 11.34 0,9 Leksands Sparbanksspel 25/7
10af 600m 2:37.51 SAYO Sollentuna/S 7/6
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.50 Leksands Sparbanksspel 25/7
Simon Linder 07
27 Medvind/okänd vind 2.07 KM Sollentuna/S 30/8
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.73 SAYO Sollentuna/S 6/6
16 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.94 KM Sollentuna/S 30/8
Linn Lindgren 08
7 Medvind/okänd vind 2.41 KM Sollentuna/S 30/8
Elias Lindmark 07
6h6 Medvind/okänd vind 11.38w 2,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
10 Längd med zon 2.58 1,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
21 Medvind/okänd vind 2.46 KM Sollentuna/S 30/8
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.15 KM Sollentuna/S 30/8
Olivia Lindmark 08
7 400m 110.28 KM Sollentuna/S 30/8
2bf 400m 57.13 Göteborg Friidrott GP 5/9
5h1 400m 57.22 SM Söderhamn 7/8
1 400m 57.23 Sommarspelen Stockholm/S 25/8
4 400m 57.77 Gavlehovspelen Gävle 26/7
3 400m 58.10 Gurkspelen Västerås 2/8
8h2 800m 2:17.39 SM Söderhamn 8/8
8 Medvind/okänd vind 2.32 KM Sollentuna/S 30/8
11 Boll 5.28 KM Sollentuna/S 30/8
Oliver Lindstrand 02
3h2 60m 9.76 1,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
6h4 Medvind/okänd vind 9.69 Stockholmskampen Enskede 19/9
9 200m 32.39 0,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
5cf Medvind/okänd vind 31.93w 2,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
18 600m 2:00.93 Stockholmskampen Täby 3/6
7 600m 2:02.71 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.18 0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
5h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.20 1,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 Medvind/okänd vind 11.93w 3,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h4 200m häck (PF13) 33.74 0,0 Stockholmskampen Enskede 3/9
6 Medvind/okänd vind 36.34w 2,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h2 800m hinder 2:49.86 Stockholmskampen Enskede 19/9
Höjd 1.27 Stockholmskampen Enskede 19/9
10 Höjd 1.28 SAYO Sollentuna/S 6/6
2 Höjd 1.28 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
6 Stav 1.68 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 Stav 1.73 Väsbyspelen 23/8
18 Längd med zon 3.39 -0,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
7 Medvind/okänd vind 3.75 Danderyds Ungdomsspel 10/5
18 Tresteg med zon 8.62 0,0 Stockholmskampen Enskede 3/9
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.08 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
4 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 17.52 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
20 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 18.52 Stockholmskampen Enskede 3/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 10.59 Stockholmskampen Enskede 19/9
16 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.72 SAYO Sollentuna/S 7/6
33 Spjut 400 g (P13 - P12) 15.40 Stockholmskampen Täby 3/6
4 Spjut 400 g (P13 - P12) 20.61 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
2 Spjut 400 g (P13 - P12) 21.94 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
10 Spjut 400 g (P13 - P12) 23.62 Surbullespelen Norrköping 16/8
Viktor Lindstrand 04
9 30m flygande 4.87 04Games Sollentuna/S 20/9
6h2 60m 10.72 0,8 KM Sollentuna/S 30/8
4h2 60m 10.99 -1,4 Väsbyspelen 22/8
9 Manuell tidtagning 11.0m 04Games Sollentuna/S 20/9
8h4 Medvind/okänd vind 10.37w 2,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
5h2 Medvind/okänd vind 10.59w 2,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
14 Medvind/okänd vind 37.92w 3,0 Surbullespelen Norrköping 16/8
8bf 600m 2:23.72 SAYO Sollentuna/S 7/6
5 600m 2:23.7m 04Games Sollentuna/S 20/9
7 600m 2:25.73 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Medvind/okänd vind 13.88w 3,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
2h2 Medvind/okänd vind 13.98w 2,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Höjd 1.08 SAYO Sollentuna/S 6/6
6 Höjd 1.10 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Höjd 1.19 Danderyds Ungdomsspel 10/5
8 Längd med zon 3.10 0,0 Väsbyspelen 22/8
15 Längd med zon 3.12 1,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
12 Medvind/okänd vind 3.16 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 Medvind/okänd vind 3.23 KM Sollentuna/S 30/8
6 Längd stående 1.83 04Games Sollentuna/S 20/9
9 Medvind/okänd vind 6.94 04Games Sollentuna/S 20/9
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.72 SAYO Sollentuna/S 6/6
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.13 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.93 KM Sollentuna/S 30/8
5 Spjut 400 g (P13 - P12) 15.95 04Games Sollentuna/S 20/9
5 Boll 26.11 Surbullespelen Norrköping 16/8
Elin Lindström 07
9 Längd med zon 2.64 1,5 SAYO Sollentuna/S 7/6
Emelie Lindström 05
5h4 60m 11.35 0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
7h6 60m 11.62 1,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
21 Medvind/okänd vind 39.46w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
22 Medvind/okänd vind 2.70 Surbullespelen Norrköping 16/8
17 Boll 13.32 Surbullespelen Norrköping 16/8
Maja Lindvall 05
4h3 60m 10.57 0,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
13 Medvind/okänd vind 36.56w 5,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
13 Medvind/okänd vind 3.03 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Boll 17.27 Surbullespelen Norrköping 16/8
Ville Lood Falgén 07
4 400m 85.58 KM Sollentuna/S 30/8
4bf 600m 2:15.03 SAYO Sollentuna/S 7/6
12 Medvind/okänd vind 2.84 KM Sollentuna/S 30/8
20 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.72 KM Sollentuna/S 30/8
14 Terräng 6.57 Lidingöloppet 27/9
Ebba Ludvigson 04
2cf 600m 2:11.67 SAYO Sollentuna/S 7/6
Nora Ludvigson 04
27 Längd med zon 2.93 -0,5 SAYO Sollentuna/S 7/6
Christer Ludvik 56
1 Slägga 6.0 kg (M55) 20.39 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 13/10
Karl Ludvik 02
1h1 60m 8.70 2,0 Surbullespelen Norrköping 16/8
2h3 Medvind/okänd vind 8.73 Stockholmskampen Enskede 19/9
5h4 Medvind/okänd vind 8.80w 2,7 SAYO Sollentuna/S 6/6
8 200m 29.31 -1,2 Väsbyspelen 23/8
6 200m 29.81 1,2 Täby Open 30/8
13 600m 1:56.31 Stockholmskampen Täby 3/6
3h2 800m hinder 2:47.16 Stockholmskampen Enskede 19/9
1 Höjd 1.36 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
2 Tresteg med zon 10.45 1,8 Huddingespelen Huddinge 13/6
6 Tresteg med zon 10.55 -0,1 Svealands 13-14 år Falun 6/9
18 Tresteg med zon 9.60 -0,5 Världsungdomsspelen Göteborg/U 4/7
6 Tresteg med zon 9.77 -0,5 Stockholmskampen Enskede 3/9
75 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.22 Kraftmätningen Final Täby 13/9
8 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.38 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 10.13 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 10.35 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
2 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 10.38 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
4 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 10.41 SAYO Sollentuna/S 6/6
7 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 10.58 Öresundsspelen Helsingborg 12/7
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 10.80 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
5 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 10.90 Svealands 13-14 år Falun 6/9
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 10.95 Huddingespelen Huddinge 13/6
4 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 11.02 Väsbyspelen 22/8
5 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 11.13 Världsungdomsspelen Göteborg/U 5/7
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 11.14 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.38 IF Skade Spelen Gävle 10/5
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.78 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
4 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.93 Hellaskastet Sätra 2/5
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.99 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 32.02 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 34.09 Hellaskastet Sätra 2/5
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 35.71 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 35.99 IF Skade Spelen Gävle 10/5
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 36.71 Huddingespelen Huddinge 13/6
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 37.09 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
2 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 38.77 Svealands 13-14 år Falun 5/9
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 40.44 Stockholmskampen Enskede 3/9
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 41.57 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 42.06 Väsbyspelen 23/8
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 42.62 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 44.77 Björknässpelen 29/8
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 23.10 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 13/10
5 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 23.08 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 23.92 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
3 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 26.29 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
3 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 28.77 Hellaskastet Sätra 2/5
2 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 30.85 Viking Line-spelen Huddinge 19/8
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 31.07 Nionde Turebergskastet Sollentuna/E 13/10
5 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 32.08 Väsbyspelen 23/8
2 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 32.35 Huddingespelen Huddinge 14/6
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 33.28 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
2 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 34.20 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 34.97 Sjunde Turebergskastet Sollentuna/E 20/9
3 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 36.47 Sista Chansen Västerås 31/12
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 36.58 Stockholmskampen Enskede 19/9
3 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 38.82 Svealands 13-14 år Falun 6/9
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 34.20 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
4 Spjut 600 g (P15 - P14) 35.12 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 36.33 Väsbyspelen 22/8
4 Spjut 600 g (P15 - P14) 36.80 Huddingespelen Huddinge 14/6
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 37.07 Björknässpelen 29/8
12 Spjut 600 g (P15 - P14) 37.46 Kraftmätningen Final Täby 13/9
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 37.49 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 38.70 Öresundsspelen Helsingborg 11/7
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 40.90 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 37.42 IF Skade Spelen Gävle 10/5
2 Spjut 400 g (P13 - P12) 40.44 Huddingespelen Huddinge 13/6
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 41.21 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 41.43 Stockholmskampen Täby 3/6
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 41.75 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 23/5
5 Spjut 400 g (P13 - P12) 42.35 Världsungdomsspelen Göteborg/U 3/7
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 43.02 Väsbyspelen 22/8
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 43.72 Svealands 13-14 år Falun 5/9
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 43.99 Turebergs hopp- och kasttävling 1 Sollentuna/S 23/6
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 44.05 Hellaskastet Sätra 2/5
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 45.36 Björknässpelen 29/8
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 45.44 Öresundsspelen Helsingborg 12/7
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 45.71 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 2/8
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 46.34 Täby Open 30/8
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 47.48 Surbullespelen Norrköping 16/8
Minna Lund 07
20 Medvind/okänd vind 2.40 KM Sollentuna/S 30/8
Thomas Lund 76
2h3 100m 14.30 1,0 KM Sollentuna/S 30/8
Linnea Lundevall 05
1h3 60m 10.12 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
1h4 60m 10.24 0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
7h4 60m 10.34 1,9 SAYO Sollentuna/S 6/6
18 Medvind/okänd vind 37.87w 5,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
22 Längd med zon 2.91 -1,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
18 Medvind/okänd vind 2.69 KM Sollentuna/S 30/8
16 Medvind/okänd vind 2.94 Surbullespelen Norrköping 16/8
Daniel Lundgren 85
5 1500m 3:43.60 Oslo NOR 29/8
6 1500m 3:44.81 Folksam Challenge Göteborg/S 14/8
1 1500m 3:48.06 SAYO Sollentuna/S 7/6
1 1500m 3:48.30 Gavlehovspelen Gävle 26/7
3 3000m 7:58.58 Göteborg Friidrott GP 5/9
5cf 5000m 13:51.68 Heusden-Zolder BEL 18/7
5000m 13:54.83 Walnut CA USA 17/4
5000m 13:59.52 Nijmegen NED 27/5
2 5000m 14.02.93 Finnkampen Stockholm/S 13/9
2 5000m 14:11.06 SM Söderhamn 9/8
1 3000m hinder 8:33.51 Oordegem, BEL 24/5
14 3000m hinder 8:36.09 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
8 3000m hinder 8:37.38 Sollentuna GP 25/6
3bf 3000m hinder 8:37.72 Palo Alto USA 2/5
10 3000m hinder 8:38.74 Huelva ESP 10/6
3 3000m hinder 8:39.94 Köpenhamn DEN 5/8
1 3000m hinder 8:41.73 SM Söderhamn 8/8
1 3000m hinder 8:46.34 Finnkampen Stockholm/S 12/9
8 3000m hinder 8:46.73 Tjeboksary RUS 21/6
Betty Lundmark 99
12 Stav 2.04 Lag-USM Enskede 29/8
Erik Lundmark 96
6 150m 19.39 -2,8 Täby Open 29/8
2 200m 25.22 -1,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
5cf 400m 55.98 SAYO Sollentuna/S 5/6
Kula 7.03 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Diskus 16.86 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Slägga 14.79 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Spjut 23.34 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Nora Lundmark 02
8h3 Medvind/okänd vind 10.00 Stockholmskampen Enskede 19/9
6h2 Medvind/okänd vind 9.66w 2,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 600m 1:52.84 Danderyds Ungdomsspel 10/5
1 600m 1:53.85 Kvantumspelen Bålsta 12/9
9 600m 1:54.58 Stockholmskampen Täby 3/6
10af 600m 1:55.01 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 600m 1:56.47 Brommaspelen Sätra 6/9
3h2 200m häck (PF13) 37.28 0,0 Stockholmskampen Enskede 3/9
1h1 800m hinder 2:57.26 Stockholmskampen Enskede 19/9
Höjd 1.27 Stockholmskampen Enskede 19/9
28 Längd med zon 3.79 0,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
32 Tresteg med zon 7.63 0,6 Stockholmskampen Enskede 3/9
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.62 SAYO Sollentuna/S 6/6
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.87 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
24 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 14.63 Stockholmskampen Enskede 3/9
1 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 22.27 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 25.04 Stockholmskampen Enskede 19/9
21 Spjut 400 g (F13 - F12) 16.03 Stockholmskampen Täby 3/6
Karin Lundquist
6h1 100m 16.10 0,9 KM Sollentuna/S 30/8
Oskar Lundvall 06
4h2 60m 10.67 0,5 Eskilstuna Mini Games 4/7
2h2 Medvind/okänd vind 10.41w 4,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
5 Höjd 1.00 Eskilstuna Mini Games 4/7
7 Längd med zon 3.36 -0,7 Eskilstuna Mini Games 4/7
7 Längd med zon 3.45 2,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
4 Medvind/okänd vind 3.49 KM Sollentuna/S 30/8
8 Tresteg med zon 6.52 -1,9 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.13 SAYO Sollentuna/S 6/6
6 Visselspjut 22.91 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
7 Boll 18.19 Eskilstuna Mini Games 4/7
Egil Löthman 01
13 2000m 7:28.48 SAYO Sollentuna/S 7/6
Theodor Maltais 08
4 400m 89.54 KM Sollentuna/S 30/8
17 Medvind/okänd vind 2.38 KM Sollentuna/S 30/8
12 Boll 14.13 KM Sollentuna/S 30/8
Amanda Medin 08
9 400m 115.61 KM Sollentuna/S 30/8
12 Medvind/okänd vind 2.08 KM Sollentuna/S 30/8
14 Boll 3.93 KM Sollentuna/S 30/8
Johanna Mellin 02
13 Spjut 400 g (F13 - F12) 8.61 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
Edgar Micaux Obol 08
4h3 60m 12.56 -1,7 Huddingespelen Huddinge 13/6
14 400m 100.87 KM Sollentuna/S 30/8
3 Medvind/okänd vind 2.75 Huddingespelen Huddinge 13/6
2 Medvind/okänd vind 2.86 KM Sollentuna/S 30/8
3 Boll 20.42 KM Sollentuna/S 30/8
Alexander Mickelson 07
4h3 60m 10.79 0,6 SAYO Sollentuna/S 6/6
7 400m 88.53 KM Sollentuna/S 30/8
8bf 600m 2:29.83 SAYO Sollentuna/S 7/6
4 Längd med zon 3.12 1,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
3 Medvind/okänd vind 3.29 KM Sollentuna/S 30/8
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.22 KM Sollentuna/S 30/8
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.89 SAYO Sollentuna/S 6/6
Kajsa Mild 06
3h6 60m 10.97 1,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
5h1 60m 11.32 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
9 600m 2:25.78 KM Sollentuna/S 30/8
16 Längd med zon 2.88 -0,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
21 Medvind/okänd vind 2.75 KM Sollentuna/S 30/8
9 Tresteg med zon 6.00 -1,8 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.33 KM Sollentuna/S 30/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.46 SAYO Sollentuna/S 6/6
3 Visselspjut 17.91 Rekordjakten #4 Sollentuna/S 27/6
Rasmus Miller 02
8h4 Medvind/okänd vind 9.49w 2,7 SAYO Sollentuna/S 6/6
6h1 Medvind/okänd vind 9.94 Stockholmskampen Enskede 19/9
10 200m 33.97 0,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
6cf Medvind/okänd vind 33.20w 2,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
35 600m 2:11.91 Stockholmskampen Täby 3/6
4h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.31 0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h3 Medvind/okänd vind 12.37w 4,7 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 Medvind/okänd vind 12.38w 3,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h1 200m häck (PF13) 33.95 0,0 Stockholmskampen Enskede 3/9
5 Medvind/okänd vind 35.79w 3,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
7h3 800m hinder 2:57.87 Stockholmskampen Enskede 19/9
Höjd 1.15 Stockholmskampen Enskede 19/9
4 Stav 1.68 Surbullespelen Norrköping 16/8
17 Längd med zon 4.05 -1,8 SAYO Sollentuna/S 7/6
7 Medvind/okänd vind 3.91 Surbullespelen Norrköping 16/8
20 Tresteg med zon 8.59 -0,3 Stockholmskampen Enskede 3/9
5 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.73 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
5 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 15.42 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
18 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 19.82 Stockholmskampen Enskede 3/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 14.65 Stockholmskampen Enskede 19/9
18 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.09 Surbullespelen Norrköping 16/8
14 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.90 SAYO Sollentuna/S 7/6
26 Spjut 400 g (P13 - P12) 18.30 Stockholmskampen Täby 3/6
Daniel Moradpour 05
5h3 60m 11.25 1,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
13 Medvind/okänd vind 39.11w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 600m 2:45.50 Surbullespelen Norrköping 16/8
14 Medvind/okänd vind 2.70 Surbullespelen Norrköping 16/8
12 Boll 16.23 Surbullespelen Norrköping 16/8
Benjamin Mullen 87
7af 400m 52.14 SAYO Sollentuna/S 5/6
5af 400m häck 56.09 Karlstad GP 22/7
2 400m häck 56.85 Svealandsserien div 1 Eskilstuna 24/5
Albin Möller 07
21 400m 123.99 KM Sollentuna/S 30/8
13 Medvind/okänd vind 2.83 KM Sollentuna/S 30/8
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.43 KM Sollentuna/S 30/8
Are Möller 79
Kula 9.49 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Diskus 28.51 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Slägga 20.02 Castorama #2 Sollentuna/E 26/9
Spjut 35.98 Castorama #2 Sollentuna/S 26/9
Oscar Möller 05
4 Medvind/okänd vind 9.97 KM Sollentuna/S 30/8
3 600m 2:11.74 KM Sollentuna/S 30/8
6 Medvind/okänd vind 3.30 KM Sollentuna/S 30/8
Pelle Möller 77
2h1 100m 13.64 0,9 KM Sollentuna/S 30/8
Martin Nerell 01
10 800m 2:14.08 Kraftmätningen Final Täby 12/9
4 800m 2:14.97 Svealands 13-14 år Falun 5/9
1 800m 2:18.78 Täby Open 29/8
3 2000m 6:18.23 SAYO Sollentuna/S 7/6
4 2000m 6:39.35 Svealands 13-14 år Falun 6/9
4 Terräng 14.30 Terräng-DM Huddinge 17/10
11 Terräng 22.24 Lidingöloppet 27/9
Yolanda Ngarambe 91
6 800m 2:07.33 Finnkampen Stockholm/S 12/9
1bf 800m 2:08.12 Stockholm Bauhaus Athletics 30/7
4af 800m 2:08.56 Boissano ITA 1/7
5 800m 2:10.96 SM Söderhamn 9/8
3h1 800m 2:13.50 SM Söderhamn 8/8
2 800m 2:14.82 Atlanta GA USA 28/3
5 1000m 2:42.15 Göteborg Friidrott GP 5/9
2 1500m 4:17.42 Merksem BEL 22/8
3 1500m 4:17.90 SM Söderhamn 8/8
6af 1500m 4:20.46 Karlstad GP 22/7
11af 1500m 4:27.16 Sollentuna GP 25/6
12 1500m 4:28.18 Gainesville FL USA 3/4
1 1500m 4:32.00 Athens GA USA 21/3
4 1 eng mile 4:44.94 Nashville TN USA 6/6
2 3000m 10:08.98 Athens GA USA 21/3
Alina Nileman 06
7h4 60m 14.83 0,7 KM Sollentuna/S 30/8
31 Medvind/okänd vind 1.78 KM Sollentuna/S 30/8
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.24 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.57 KM Sollentuna/S 30/8
Boll 8.37 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Slungboll 7.24 Rekordjakten #5 Sollentuna/S 26/9
Melvin  Nilsson 07
1h3 60m 10.98 0,2 Täby Open 30/8
2h1 60m 11.11 -2,2 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
5 400m 88.31 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
3 Längd med zon 3.18 0,0 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
6 Medvind/okänd vind 2.98 Täby Open 30/8
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.25 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
20 Boll 11.34 Täby Open 30/8
Truls Nilsson-Hedén 04
4h3 60m 10.00 1,2 SAYO Sollentuna/S 6/6
2h2 60m 9.77 0,8 KM Sollentuna/S 30/8
Safiatou Njie 03
6h3 60m 9.51 1,7 Stockholmskampen Enskede 19/9
4h1 Medvind/okänd vind 9.49w 3,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Medvind/okänd vind 3.74 Surbullespelen Norrköping 16/8
20 Medvind/okänd vind 8.31 Stockholmskampen Täby 3/6
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.32 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 10.63 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
33 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 12.13 Stockholmskampen Täby 3/6
3 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 15.16 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
34 Spjut 400 g (F13 - F12) 10.45 Stockholmskampen Enskede 3/9
Ellen Nordin 06
6h4 60m 12.05 0,7 KM Sollentuna/S 30/8
28 Medvind/okänd vind 2.52 KM Sollentuna/S 30/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.49 KM Sollentuna/S 30/8
Petrus Nordin 74
7df 10000m 39:37.29 Långlöparnas Kväll Stockholm/S 16/6
Noa Nordstrand 07
5h4 Medvind/okänd vind 12.50w 2,7 SAYO Sollentuna/S 6/6
15 Längd med zon 2.28 1,6 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.04 SAYO Sollentuna/S 6/6
Joel Norling 98
4 800m 1:58.42 JSM Kalmar 23/8
3h2 800m 2:03.03 JSM Kalmar 22/8
6 1500m 4:09.58 JSM Kalmar 22/8
3 3000m 9:07.21 Lag-USM Enskede 29/8
Alicia Norman 07
5h1 Medvind/okänd vind 11.41w 2,4 SAYO Sollentuna/S 6/6
6 400m 92.32 KM Sollentuna/S 30/8
16 Medvind/okänd vind 2.63 KM Sollentuna/S 30/8
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.00 KM Sollentuna/S 30/8
Saga Norrman 04
3 30m flygande 4.33 04Games Sollentuna/S 20/9
3 60m 9.51 1,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
2h4 60m 9.56 1,9 SAYO Sollentuna/S 6/6
1h1 60m 9.66 1,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h3 60m 9.67 Brommaspelen Sätra 6/9
3 Manuell tidtagning 9.6m 04Games Sollentuna/S 20/9
1h1 Medvind/okänd vind 9.65w 2,2 KM Sollentuna/S 30/8
3 Medvind/okänd vind 32.27w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
8af 600m 2:07.37 SAYO Sollentuna/S 7/6
2 600m 2:08.66 KM Sollentuna/S 30/8
1 600m 2:10.3m 04Games Sollentuna/S 20/9
2 600m 2:11.20 Surbullespelen Norrköping 16/8
15 Längd med zon 3.53 -1,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
8 Medvind/okänd vind 3.40 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 Medvind/okänd vind 3.55 Brommaspelen Sätra 6/9
3 Medvind/okänd vind 3.88 KM Sollentuna/S 30/8
3 Längd stående 1.99 04Games Sollentuna/S 20/9
5 Medvind/okänd vind 7.34 04Games Sollentuna/S 20/9
5 Spjut 400 g (F13 - F12) 10.11 04Games Sollentuna/S 20/9
Viktor Nyberg 08
5 400m 91.06 KM Sollentuna/S 30/8
Linda Nyblom 00
8df Medvind/okänd vind 28.01w 2,4 Sollentuna GP 25/6
6af 300m 44.20 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 300m 44.20 Huddingespelen Huddinge 14/6
4bf 400m 64.94 SAYO Sollentuna/S 5/6
1 800m 2:29.80 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
11 800m 2:31.48 Kraftmätningen Final Täby 12/9
Alva Nylander 05
4h3 60m 10.87 -2,6 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
7 Höjd 1.13 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
23 Längd med zon 3.59 1,6 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.00 Sommarsmajlet Lidingö 16/8
Madeleine Nylander 07
11 400m 97.37 KM Sollentuna/S 30/8
4bf 600m 2:35.11 SAYO Sollentuna/S 7/6
Maja Nyman 07
10 Medvind/okänd vind 2.78 KM Sollentuna/S 30/8
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.00 KM Sollentuna/S 30/8
Filip Nyström 00
47 800m 2:29.20 Kraftmätningen Final Täby 12/9
30 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.97 -3,8 Kraftmätningen Final Täby 12/9
39 Höjd 1.55 Kraftmätningen Final Täby 13/9
65 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.60 Kraftmätningen Final Täby 13/9
5 Spjut 600 g (P15 - P14) 30.09 Kraftmätningen kval Sätra 24/5
40 Spjut 600 g (P15 - P14) 30.90 Kraftmätningen Final Täby 13/9
Moa Nyström 03
3h2 60m 9.42 -2,1 Täby Open 29/8
5 60m 9.49 -1,4 Täby Open 29/8
2h3 Medvind/okänd vind 9.28w 2,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Medvind/okänd vind 9.40w 3,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 200m 31.30 -1,4 Väsbyspelen 23/8
5 200m 31.93 0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
3df Medvind/okänd vind 30.84 SAYO Sollentuna/S 7/6
5h3 600m 2:02.38 Stockholmskampen Enskede 3/9
3h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.96 -0,8 Täby Open 30/8
6 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.05 0,9 Täby Open 30/8
5h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.12 1,4 SAYO Sollentuna/S 7/6
6 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.33 -0,4 Danderyds Ungdomsspel 10/5
4h3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 12.68 -1,1 Väsbyspelen 23/8
5 200m häck (PF13) 34.00 0,4 Väsbyspelen 22/8
5 Höjd 1.25 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Höjd 1.29 Täby Open 29/8
2 Medvind/okänd vind 3.96 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 Medvind/okänd vind 4.05 Täby Open 30/8
6 Tresteg med zon 9.34 1,6 Väsbyspelen 22/8
2 Tresteg med zon 9.40 0,0 Huddingespelen Huddinge 14/6
25 Medvind/okänd vind 8.03 Stockholmskampen Täby 3/6
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.31 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
8 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.50 Stockholmskampen Täby 3/6
1 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 15.93 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
2 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 17.24 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
4 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 18.13 Huddingespelen Huddinge 13/6
6 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 13.60 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
15 Spjut 400 g (F13 - F12) 14.03 Väsbyspelen 22/8
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 16.46 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 Spjut 400 g (F13 - F12) 16.93 Stockholmskampen Enskede 3/9
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 17.45 Lilla Turebergskastet 3 Sollentuna/S 15/10
7 Spjut 400 g (F13 - F12) 17.80 Huddingespelen Huddinge 13/6
Daniel Nöu 92
16 3000m 9:55.84 SAYO Sollentuna/S 5/6
23 Terräng 37.38 Lidingöloppet 26/9
Frida Nöu 01
9 2000m 7:23.31 SAYO Sollentuna/S 7/6
7 2000m 7:38.80 Svealands 13-14 år Falun 6/9
15 Terräng 24.43 Lidingöloppet 27/9
Malakai O´Connor 03
4h2 60m 10.14 0,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 200m 34.34 1,9 Surbullespelen Norrköping 16/8
7cf Medvind/okänd vind 34.22w 2,9 SAYO Sollentuna/S 7/6
6h1 600m 2:13.67 Stockholmskampen Enskede 3/9
4h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 14.27 1,5 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Höjd 1.10 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 Längd med zon 3.41 1,2 SAYO Sollentuna/S 7/6
10 Medvind/okänd vind 3.44 Surbullespelen Norrköping 16/8
27 Medvind/okänd vind 7.09 Stockholmskampen Täby 3/6
8 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4.73 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
10 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4.74 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 14.91 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
14 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 15.32 Stockholmskampen Täby 3/6
10 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 17.00 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 17.44 Lilla Turebergskastet 1 Sollentuna/E 27/5
8 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 9.10 Lilla Turebergskastet 2 Sollentuna/E 16/6
10 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 9.76 Surbullespelen Norrköping 16/8
23 Spjut 400 g (P13 - P12) 10.73 Surbullespelen Norrköping 16/8
21 Spjut 400 g (P13 - P12) 14.97 Stockholmskampen Enskede 3/9
Björn Olander 66
1333 Halvmarathon 1:36.40 Stockholm Halvmarathon 12/9
Gustav Olofsson 07
2h1 60m 10.43 1,1 SAYO Sollentuna/S 6/6
7 Längd med zon 2.98 1,4 SAYO Sollentuna/S 7/6
Maja Olofsson 05
4h7 Medvind/okänd vind 9.93w 3,3 SAYO Sollentuna/S 6/6
6 Höjd 1.07 SAYO Sollentuna/S 6/6
11 Längd med zon 3.21 -5,3 SAYO Sollentuna/S 7/6
Eleonora Olsmats 99
2 1000m 3:29.94 Udda grenars kväll Stockholm/E 12/8
2 3000m 11:44.36 Moraspelen 30/8
1 3000m 11:47.28 Huddingespelen Huddinge 14/6
2 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9.45 Midgårdskastet Märsta 27/9
1 Diskus 27.33 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Diskus 28.69 Midgårdskastet Märsta 27/9
1 Diskus 28.96 Huddingespelen Huddinge 13/6
10 Diskus 29.37 USM Karlskrona 22/8
1 Diskus 29.48 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
2 Diskus 29.90 IF Skade Spelen Gävle 10/5
7 Diskus 29.92 Stockholm Bauhaus Athletics Youth 1/8
3 Diskus 30.02 Udda grenars kväll Stockholm/E 12/8
1 Diskus 30.36 SAYO Sollentuna/E 6/6
1 Diskus 31.38 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
2 Diskus 31.96 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
1 Diskus 32.63 Moraspelen 30/8
2 Slägga 30.17 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 35.36 Tredje Turebergskastet Sollentuna/E 19/5
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 35.78 Andra Turebergskastet Sollentuna/E 5/5
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 36.76 IF Skade Spelen Gävle 10/5
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 37.01 Fjärde Turebergskastet Sollentuna/E 9/6
7 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 37.01 SAYO Sollentuna/E 7/6
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 37.50 Midgårdskastet Märsta 27/9
6 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 38.08 Udda grenars kväll Stockholm/E 12/8
12 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 38.22 USM Karlskrona 21/8
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 38.42 Första Turebergskastet Sollentuna/E 21/4
4 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 39.22 Huddingespelen Huddinge 14/6
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 39.30 Moraspelen 30/8
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 24.72 Midgårdskastet Märsta 27/9
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 27.86 Huddingespelen Huddinge 14/6
Agnes Olsson 05
5h3 60m 11.44 0,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
7h5 60m 11.47 1,5 SAYO Sollentuna/S 6/6
6h3 60m 11.78 1,3 KM Sollentuna/S 30/8
22 Medvind/okänd vind 39.64w 3,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 600m 2:21.30 Kvantumspelen Bålsta 12/9
7bf 600m 2:23.32 SAYO Sollentuna/S 7/6
8 600m 2:27.00 KM Sollentuna/S 30/8
11 600m 2:27.02 Gurkspelen Västerås 1/8
12 600m 2:31.6m Surbullespelen Norrköping 16/8
25 Längd med zon 2.59 -1,0 SAYO Sollentuna/S 7/6
38 Längd med zon 2.70 0,7 Kvantumspelen Bålsta 12/9
23 Medvind/okänd vind 2.52 Surbullespelen Norrköping 16/8
16 Medvind/okänd vind 2.90 KM Sollentuna/S 30/8
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.23 Väsbyspelen 23/8
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.31 Gurkspelen Västerås 1/8
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.38 SAYO Sollentuna/S 6/6
32 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.42 Kvantumspelen Bålsta 12/9
15 Boll 11.18 KM Sollentuna/S 30/8