Stafett 2014
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x80m Stafett 4x100m
Malin Emilsson 00 41.73 F15 Giovanni Inostroza 97 45.21 M
Leah McCarthy 99 Stafett-SM Kil Ben Mullen 87 Svealandsregionen Uppsala
Ebba Gällhagen 99 25/5 Johan Eriksson 88 29/5
Matilda Rönnberg 00 Andreas Almgren 95
Stafett 4x80m Stafett 4x400m
Malin Emilsson 00 41.98 F15 Erik Smeds 91 3:22.83 M
Leah McCarthy 99 Stafett-DM Sollentuna Daniel Gleimar 92 Stafett-SM Kil
Ebba Gällhagen 99 14/5 Gustav Karnebäck 87 25/5
Matilda Rönnberg 00 Johan Eriksson 88
Stafett 4x80m Stafett 4x800m
Malin Emilsson 00 42.31 F15 Erik Smeds 91 7:36.61 M
Leah McCarthy 99 Stafett-DM Sollentuna Anton Asplund 90 Stafett-SM Kil
Ebba Gällhagen 99 14/5 Johan Eriksson 88 24/5
Matilda Rönnberg 00 Andreas Almgren 95
Stafett 4x80m Stafett 4x800m
Matilda Westh 00 45.55 F15 Daniel Lundgren 85 7:42.21 M
Alice Lidström 00 Stafett-DM Sollentuna Albin Sjöblom 93 Stafett-SM Kil
Anna Njie 00 14/5 Daniel Gleimar 92 24/5
Iris Viel Lamare 00 Gustav Karnebäck 87
Stafett 4x80m Stafett 3x800m
Alice Lidström 00 46.83 F15 Albin Sjöblom 93 5:50.18 M22
Rebecca Christenson 00 Surbullespelen Norrköping Daniel Gleimar 92 Stafett-SM Kil
Anna Njie 00 16/8 Andreas Almgren 95 25/5
Iris Viel Lamare 00
Stafett 5x60m
Isabelle Berglund 02 42.12 F13 Stafett 4x80m
Vanessa Selander 01 Stafett-DM Sollentuna Hugo Jacobsson 99 38.90 P15
Clara Billing 02 14/5 Staffan Risberg 99 Stafett-DM Sollentuna
Johanna Ståhl 02 Emil Winther 99 14/5
Ida Winther 01 Edvin Hagberg 99
Stafett 5x60m Stafett 4x80m
Isabelle Berglund 02 42.45 F13 Hugo Jacobsson 99 40.19 P15
Vanessa Selander 01 Stafett-DM Sollentuna Staffan Risberg 99 Stafett-DM Sollentuna
Clara Billing 02 14/5 Emil Winther 99 14/5
Johanna Ståhl 02 Edvin Hagberg 99
Ida Winther 01
Stafett 5x60m Stafett 4x80m
Maja Sund 01 45.14 F13 Filip Nyström 00 43.32 P15
Ebba Palmer 01 Surbullespelen Norrköping Simon Holmfeldt 01 Surbullespelen Norrköping
Julia Stenberg 01 16/8 Victor Emanuelsson 01 16/8
Johanna Stenberg 01 Samuel Sundell 00
Ida Winther 01
Stafett 5x60m
Clara Billing 02 45.30 F13 Stafett 3x800m
Sarah Ohlsson 02 Surbullespelen Norrköping Emil Winther 99 7:26.31 P15
Nora Lundmark 02 16/8 Filip Nyström 00 Stafett-DM Sollentuna
Agda Wiklund 02 Hugo Jacobsson 99 15/5
Ronja Chrifi 02
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Angelika Eriksson 02 46.55 F13 Simon Holmfelt 01 42.19 P13
Jennifer Lindström 02 Stafett-DM Sollentuna Karl Ludvik 02 Stafett-DM Sollentuna
Elsa Lindberg 02 14/5 Hugo Olsson 02 14/5
Sarah Olsson 02 Isak Lidström 02
Alice Berg 02 Filip Engström 01
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Elin Ståhlberg 02 47.27 F13 Simon Holmfelt 01 42.50 P13
Astrid Rösch 02 Stafett-DM Sollentuna Karl Ludvik 02 Stafett-DM Sollentuna
Agda Wiklund 02 14/5 Hugo Olsson 02 14/5
Nora Lundmark 02 Isak Lidström 02
Julia Oussi 02 Filip Engström 01
Stafett 3x600m Stafett 5x60m
Nora Lundmark 02 5:49.04 F13 Simon Holmfeldt 01 43.05 P13
Linn Öberg 02 Stafett-DM Sollentuna Victor Emanuelsson 01 Surbullespelen Norrköping
Alice Berg 02 15/5 Isac Lidström 02 16/8
Martin Nerell 01
Kalle Holm 01
Stafett 3x600m Stafett 3x600m
Clara Billing 02 6:20.72 F13 Egil Löthman 01 5:22.63 P13
Sarah Ohlsson 02 Stafett-DM Sollentuna Isac Lidström 02 Stafett-DM Sollentuna
Julia Oussi 02 15/5 Martin Nerell 01 15/5
Stafett 3x600m Stafett 3x600m
Johanna Fallberg 01 6:22.93 F13 Max Arkad 01 5:48.85 P13
Angelica Ericsson 02 Stafett-DM Sollentuna Sebastian Christenson 02 Stafett-DM Sollentuna
Maja Sund 01 15/5 Erik Dahlberg 02 15/5
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Clara Billing 02 43.27 F12 Oliver Lindstrand 02 45.19 P12
Ronja Chrifi 02 Stockholmskampen Enskede Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Enskede
Nora Lundmark 02 20/9 Sebastian Christenson 02 20/9
Isabelle Bergllund 02 Rasmus Miller 02
Johanna Ståhl 02 Isac Lidström 02
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Clara Billing 02 43.85 F12 Oliver Lindstrand 02 45.38 P12
Ronja Chrifi 02 Stockholmskampen Stockholm/S Hugo Olsson 02 Stockholmskampen Täby
Johanna Ståhl 02 26/8 Sebastian Christenson 02 2/6
Elsa Lindberg 02 Karl Ludvik 02
Alice Berg 02 Erik Dahlberg 02
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Clara Billing 02 43.87 F12 Oliver Lindstrand 02 45.93 P12
Johanna Ståhl 02 Stockholmskampen Täby Hugo Olsson 02 Surbullespelen Norrköping
Elsa Lindberg 02 2/6 Isac Lidström 02 16/8
Ronja Chrifi 02 Rasmus Miller 02
Isabelle Berglund 02 Karl Ludvik 02
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Astrid Rösch 02 45.72 F12 Hannes Arhammar 02 47.99 P12
Agda Wiklund 02 Stockholmskampen Täby Isac Lidström 02 Stockholmskampen Stockholm/S
? 2/6 Sebastian Christenson 02 26/8
? Karl Ludvik 02
? Hugo Olsson 02
Stafett 5x60m Stafett 3x600m
Moa Nyström 03 45.59 F11 Karl Ludvik 02 6:12.25 P12
Jennifer Ravelius 03 Stockholm Cup Spånga Hugo Ohlsson 02 Stafett-DM Sollentuna
Sara Agerman 03 21/9 Rasmus Miller 02 15/5
Saga Rönnback 03  
Safiatou Njie 03
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Moa Nyström 03 48.32 F11 Erik Palmaer 03 45.37 P11
Sara Agerman 03 Stafett-DM Sollentuna Esbjörn Eriksson 03 Stockholm Cup Spånga
Saga Rönnback 03 14/5 Alexander Hasselström 03 21/9
Emma Hulterström 03 Malakai O´Connor 03
Safiatou Njie 03 Teo Paganus 03
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Moa Nyström 03 49.53 F11 Erik Palmaer 03 46.11 P11
Maja Berngrim 03 Surbullespelen Norrköping Esbjörn Eriksson 03 Stafett-DM Sollentuna
Ida Pizarro 03 16/8 Isak Franzén 03 14/5
Tove Karlsson 03 Alexander Hasselström 03
Safiatou Njie 03 Teo Paganus 03
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Tove Karlsson 03 49.93 F11 Erik Palmaer 03 46.43 P11
Maja Bergman 03 Stafett-DM Sollentuna Esbjörn Eriksson 03 Stafett-DM Sollentuna
Isolde Enholom 03 14/5 Isak Franzén 03 14/5
Ida Andersson Pizarro 03 Alexander Hasselström 03
Jodiann Williams 03 Teo Paganus 03
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Lorena Guzman 04 51.32 F11 Esbjörn Eriksson 03 46.54 P11
Linda Edberg 04 Stafett-DM Sollentuna Erik Palmaer 03 Surbullespelen Norrköping
Elin Snis 04 14/5 Malakai O´Connor 03 16/8
Lisa Lettse 04 Isak Franzén 03
Ayla Hallberg 06 Teo Paganus 03
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Emilia Andersson 04 52.67 F11 Frej Biverstrand 04 48.13 P11
Tilde Holm 04 Stafett-DM Sollentuna Joakim Nylander 04 Stafett-DM Sollentuna
Sofia Grenander 04 14/5 Leo Smedberg 04 14/5
Vera Sandberg 04 Fabian Fast 04
Lovisa Klonda 04 Martin Sjödin 04
Stafett 5x60m Stafett 5x60m
Saga Norrman 04 55.09 F11 Frej Biverstrand 04 49.73 P11
Lorena Guzman 04 Surbullespelen Norrköping Joakim Nylander 04 Stafett-DM Sollentuna
Leonora Sandberg 04 16/8 Leo Smedberg 04 14/5
Vilma Danielsson 04 Fabian Fast 04
Engla Wik 04 Martin Sjödin 04
Stafett 3x600m Stafett 5x60m
Tove Karlsson 03 6:41.81 F11 Leo Smedberg 04 50.98 P11
Ida Andersson 03 Stafett-DM Sollentuna Frej Biverstrand 04 Surbullespelen Norrköping
Maja Berngrim 03 15/5 Anton Kull 04 16/8
Victor Lindstrand 04
Martin Sjödin 04
Stafett 3x600m Stafett 5x60m
Lovisa Klouda 04 6:51.16 F11 Anton Kull 04 51.48 P11
Ebba Ludvigsson 04 Stafett-DM Sollentuna Joel Åhlin 04 Stafett-DM Sollentuna
Ebba Rönnberg 03 15/5 Leon Janevret 04 14/5
Kalle Kjellgren 06
Jakob Åhlin 06
Stafett 6x200m Stafett 5x60m
Hugo Jacobsson 99 2:39.50 PF15 Hugo Winther 04 51.84 P11
Linn Kalderén 99 Kraftmätningen Linköping Victor Lindstrand 04 Stafett-DM Sollentuna
Emil Winther 99 31/8 Magnus Falck 04 14/5
Matilda Rönnberg 00 Conor Hogan 04
Edvin Hagberg 99 Max Lind 04
Betty Lundmark 99
Stafett 4x200m Stafett 3x600m
Isac Lidström 02 1:59.79 PF12 Marcus Stenebo 04 6:28.32 P11
Clara Billing 02 DN Galan Stockholm/S Henrik Nerell 04 Stafett-DM Sollentuna
Karl Ludvik 02 21/8 Anton Kull 04 15/5
Alice Berg 02
Stafett 4x200m Stafett 3x600m
Isac Lidström 02 2:00.28 PF12 Erik Palmaer 03 6:28.51 P11
Clara Billing 02 DN Galan Stockholm/S Teo Paganus 03 Stafett-DM Sollentuna
Karl Ludvik 02 21/8 Malakai O´Connor 03 15/5
Alice Berg 02
Stafett 4x200m Stafett 3x600m
Teo Paganus 03 2:10.76 PF12 Victor Lindstrand 04 6:35.40 P11
Isabella Berglund 02 DN Galan Stockholm/S Markus Svedenheim 04 Stafett-DM Sollentuna
Hugo Olsson 02 21/8 Conor Hogan 04 15/5
Sarah Olsson 02
Stafett 4x200m Stafett 3x600m
Oliver Lindstrand 02 2:10.78 PF12 Frej Biverstrand 04 7:01.66 P11
Nora Lundmark 02 DN Galan Stockholm/S Milton Danlöf 04 Stafett-DM Sollentuna
Erik Dahlberg 02 21/8 Erik Springfelter 04 15/5
Johanna Ståhl 02
Stafett 4x200m
Erik Palmaer 03 2:16.06 PF12
Safiatou Njie 03 DN Galan Stockholm/S
Isak Franzén 03 21/8
Vanna Ullén 03
Stafett 4x200m
Rasmus Miller 02 2:17.54 PF12
Linn Öberg 02 DN Galan Stockholm/S
Leo Svanfeldt 02 21/8
Elsa Lindberg 02
Stafett 4x200m
Max Lind 04 2:18.85 PF12
Linda Edberg 04 DN Galan Stockholm/S
Hugo Winter 04 21/8
Saga Norrman 04
Stafett 4x200m
Anton Kull 04 2:24.67 PF12
Elin Snis 04 DN Galan Stockholm/S
Martin Sjödin 04 21/8
Sofia Grenander 04
Stafett 4x200m
Fabian Fast 04 2:29.53 PF12
Leonora Sandberg 04 DN Galan Stockholm/S
Leo Smedberg 04 21/8
Lovisa Klouda 04 Stäng fönstret