ÅRSBÄSTA STAFETT 2014 - MÄN/POJKAR Stäng fönster
Stafett 4x100m
Giovanni Inostroza 97 45.21 M
Ben Mullen 87 Svealandsregionen Uppsala
Johan Eriksson 88 29/5
Andreas Almgren 95
Stafett 4x400m
Erik Smeds 91 3:22.83 M
Daniel Gleimar 92 Stafett-SM Kil
Gustav Karnebäck 87 25/5
Johan Eriksson 88
Stafett 4x800m
Erik Smeds 91 7:36.61 M
Anton Asplund 90 Stafett-SM Kil
Johan Eriksson 88 24/5
Andreas Almgren 95
Stafett 3x800m
Albin Sjöblom 93 5:50.18 M22
Daniel Gleimar 92 Stafett-SM Kil
Andreas Almgren 95 25/5
Stafett 4x80m
Hugo Jacobsson 99 38.90 P15
Staffan Risberg 99 Stafett-DM Sollentuna
Emil Winther 99 14/5
Edvin Hagberg 99
Stafett 3x800m
Emil Winther 99 7:26.31 P15
Filip Nyström 00 Stafett-DM Sollentuna
Hugo Jacobsson 99 15/5
Stafett 5x60m
Simon Holmfelt 01 42.19 P13
Karl Ludvik 02 Stafett-DM Sollentuna
Hugo Olsson 02 14/5
Isak Lidström 02
Filip Engström 01
Stafett 3x600m
Egil Löthman 01 5:22.63 P13
Isac Lidström 02 Stafett-DM Sollentuna
Martin Nerell 01 15/5
Stafett 5x60m
Oliver Lindstrand 02 45.19 P12
Hugo Olsson 02 Stockholmdkampen Enskede
Sebastian Christenson 02 20/9
Rasmus Miller 02
Isac Lidström 02
Stafett 3x600m
Karl Ludvik 02 6:12.25 P12
Hugo Ohlsson 02 Stafett-DM Sollentuna
Rasmus Miller 02 15/5
Stafett 5x60m
Erik Palmaer 03 45.37 P11
Esbjörn Eriksson 03 Stockholm Cup Spånga
Alexander Hasselström 03 21/9
Malakai O´Connor 03
Teo Paganus 03
ÅRSBÄSTA STAFETT 2014 - KVINNOR/FLICKOR
Stafett 4x80m
Malin Emilsson 00 41.73 F15
Leah McCarthy 99 Stafett-SM Kil
Ebba Gällhagen 99 25/5
Matilda Rönnberg 00
Stafett 5x60m
Isabelle Berglund 02 42.12 F13
Vanessa Selander 01 Stafett-DM Sollentuna
Clara Billing 02 14/5
Johanna Ståhl 02
Ida Winther 01
Stafett 5x60m
Clara Billing 02 43.27 F12
Rinja Chrifi 02 Stockholmskampen Enskede
Nora Lundmark 02 20/9
Isabelle Berglund 02
Johanna Ståhl 02
Stafett 3x600m
Nora Lundmark 02 5:49.04 F12
Linn Öberg 02 Stafett-DM Sollentuna
Alice Berg 02 15/5
Stafett 5x60m
Moa Nyström 03 45.59 F11
Jennifer Ravelius 03 Stockholm Cup Spånga
Sara Agerman 03 21/9
Saga Rönnback 03
Safiatou Njie 03
Stafett 3x600m
Tove Karlsson 03 6:41.81 F11
Ida Andersson 03 Stafett-DM Sollentuna
Maja Berngrim 03 15/5
Stafett 4x200m PF12
Isac Lidström 02 1:59.79 PF12
Clara Billing 02 DN Galan Stockholm/S
Karl Ludvik 02 21/8
Alice Berg 02
Stäng fönster