Resultat 2014 alla aktiva i bokstavsordning Stäng fönstret
2014-10-27
Sara Agerman 03
5 60m 10.04 -0,3 KM 31/8
4 Medvind/okänd vind 3.53 KM 31/8
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.09 KM 31/8
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.55 Stockholm Cup Spånga 21/9
Andreas Almgren 95
9 400m 48.43 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
3 800m 1:45.65 JVM Eugene USA 27/7
6af 800m 1:46.99 Folksam GP Sollentuna 26/6
7 800m 1:47.54 DN Galan Stockholm/S 21/8
6s1 800m 1:47.55 EM Zürich 13/8
2 800m 1:48.12 Finnkampen Helsingfors FIN 30/8
3h3 800m 1:48.22 EM Zürich 12/8
9af 800m 1:48.46 Folksam GP Göteborg/S 14/6
2s2 800m 1:48.87 JVM Eugene USA 26/7
1af 800m 1:49.20 SAYO 6/6
5 800m 1:49.45 Folksam GP Karlstad 16/7
1 800m 1:50.24 SM Umeå 3/8
1h2 800m 1:50.27 JVM Eugene USA 25/7
1 800m 1:52.53 Svealandsserien Uppsala 29/5
1h1 800m 1:54.00 SM Umeå 2/8
2af 1500m 3:50.53 SAYO 7/6
Alva Andersson 07
21 400m 117.06 KM 31/8
31 Medvind/okänd vind 1.85 KM 31/8
23 Boll 5.38 KM 31/8
Emilia Andersson 04
7 60m 10.65 -0,8 KM 31/8
6h4 60m 10.67 0,5 Danderyds Ungdomsspel 18/5
5h4 60m 10.92 0,0 Täby Open 6/9
28 Medvind/okänd vind 2.60 Täby Open 6/9
13 Medvind/okänd vind 2.82 KM 31/8
29 Medvind/okänd vind 2.93 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Filip Andersson 06
6h2 60m 11.96 -1,3 SAYO 8/6
Isabella Andersson 97
1 800m 2:15.94 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
4 800m 2:17.61 Rekordjakten Hudinge 25/7
4 800m 2:18.42 USM Gävle 10/8
3 800m 2:19.14 Gefle Games 19/7
6 1500m 4:35.94 DN Galan Stockholm/S 21/8
1 1500m 4:39.95 USM Gävle 9/8
9bf 1500m 4:43.26 Folksam GP Karlstad 16/7
8bf 1500m 4:49.58 Folksam GP Sollentuna 26/6
Johan Andersson 74
14bf 10000m 37:03.72 Arenamilen Vallentuna 14/5
Johanna Andersson 98
10 Längd 4.74 -1,3 SAYO 7/6
4 Längd 4.92 1,2 Huddingespelen/UDM 14/6
7 Längd 5.06 1,0 Huddingespelen 15/6
Wilma Andersson 06
7h2 60m 13.71 -0,2 SAYO 8/6
23 Längd med zon 2.22 0,4 SAYO 8/6
Olivia Appelberg 03
3h2 60m 10.30 -0,2 Brommaspelen Stockholm/S 14/9
Lina Appelgren 05
25 Längd med zon 2.73 -0,5 SAYO 8/6
9 Medvind/okänd vind 2.82 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
8 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 3.54 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
8 Spjut 400 g (P13 - P12) 7.08 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Hannes Arhammar 02
6cf 200m 36.97 0,3 SAYO 8/6
24 Längd med zon 3.04 1,5 SAYO 8/6
Hilda Arhammar-Pakarinen 06
4h3 60m 11.14 0,0 SAYO 8/6
11 400m 96.71 KM 31/8
10 Längd med zon 2.63 -0,6 SAYO 8/6
10 Medvind/okänd vind 2.81 KM 31/8
17 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.21 KM 31/8
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.76 SAYO 8/6
Max Arkad 01
6af 600m 1:47.59 SAYO 7/6
Rami Aro 80
Kula 7.01 Castorama  Sollentuna 12/10
Diskus 19.49 Castorama  Sollentuna/E 12/10
Slägga 12.57 Castorama  Sollentuna/E 12/10
Anton Asplund 90
3af 400m 49.34 SAYO DM 6/6
Omar Azerkan 06
5h4 60m 11.77 1,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
18 400m 107.14 KM 31/8
15 Medvind/okänd vind 2.41 Danderyds Ungdomsspel 18/5
16 Medvind/okänd vind 2.62 KM 31/8
15 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.05 KM 31/8
Rocky Baburin 06
15 400m 98.64 KM 31/8
22 Medvind/okänd vind 2.33 KM 31/8
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.89 KM 31/8
Alva Back 06
7 60m 10.58 -0,5 Täby Open 7/9
2h4 60m 10.65 0,3 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3 60m 10.84 -0,6 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3h8 60m 10.92 -1,0 SAYO 8/6
2h2 Medvind/okänd vind 10.68 Täby Open 7/9
3 400m 84.84 KM 31/8
3 600m 2:20.29 Täby Open 7/9
7bf 600m 2:25.49 SAYO 8/6
1 Längd med zon 3.20 0,8 SAYO 8/6
3 Medvind/okänd vind 3.21 KM 31/8
1 Medvind/okänd vind 3.22 Danderyds Ungdomsspel 18/5
1 Medvind/okänd vind 3.28 Täby Open 7/9
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.52 KM 31/8
16 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.83 SAYO 8/6
32 Boll 7.43 Täby Open 7/9
Stellan Back 75
Kula 13.54 Castorama Sollentuna/E 27/9
1 Kula 13.59 VSM Huddinge 26/4
Kula 13.71 VSM Kastmångkamp Östhammar 13/9
2 Diskus 39.71 Svealandsserien Uppsala 29/5
Diskus 41.47 VSM Kastmångkamp Östhammar 13/9
Diskus 41.57 Castorama Sollentuna 27/9
1 Diskus 41.87 VSM Huddinge 25/7
1 Diskus 42.58 Hellaskastet Sätra 3/5
1 Slägga 33.98 Hellaskastet Sätra 3/5
Slägga 35.90 Castorama Sollentuna 27/9
2 Slägga 36.25 VSM Huddinge 26/7
Slägga 37.85 VSM Kastmångkamp Östhammar 13/9
2 Spjut 49.45 Svealandsserien Uppsala 29/5
1 Spjut 54.62 Hellaskastet Sätra 3/5
Spjut 57.11 Castorama Sollentuna/E 27/9
1 Spjut 57.16 VSM Huddinge 27/7
Spjut 59.64 VSM Kastmångkamp Östhammar 13/9
2 Vikt 13.15 VSM Huddinge 25/7
Lowe Barkvall 06
3h2 60m 11.22 -0,8 Täby Open 7/9
2h3 60m 11.40 0,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6h3 Medvind/okänd vind 11.31w 3,5 SAYO 8/6
7 400m 89.59 KM 31/8
17 600m 2:30.39 Täby Open 7/9
14af 600m 2:34.09 SAYO 8/6
11 Längd med zon 2.67 -0,8 SAYO 8/6
19 Medvind/okänd vind 2.26 Danderyds Ungdomsspel 18/5
31 Medvind/okänd vind 2.42 Täby Open 7/9
11 Medvind/okänd vind 2.75 KM 31/8
18 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.91 KM 31/8
16 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.99 SAYO 8/6
33 Boll 9.39 Täby Open 7/9
Sofia Becker 05
29 60m 13.22 0,1 KM 31/8
30 Medvind/okänd vind 2.05 KM 31/8
Alice Berg 02
2 600m 1:41.46 SAYO 7/6
2 600m 1:41.69 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
1 600m 1:42.63 Världsungdomsspelen Göteborg/U 27/6
2 600m 1:43.15 Öresundsspelen Helsingborg 6/7
1 600m 1:45.82 Danderyds Ungdomsspel 18/5
600m 1:46.85 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
1 800m 2:25.73 UDM Täby Open  6/9
3 1500m 4:54.98 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
1 1500m 5:00.12 SAYO 8/6
4 Höjd 1.23 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
9 Höjd 1.25 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3 Medvind/okänd vind 4.27 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.83 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
3 Spjut 400 g (F13 - F12) 16.01 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Sofia Berg 05
7 60m 10.85 0,9 KM 31/8
4af 600m 2:23.14 SAYO 8/6
2 600m 2:24.83 KM 31/8
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.04 KM 31/8
Isabelle Berglund 02
4 Medvind/okänd vind 9.05w 2,3 SAYO 7/6
3 Höjd 1.23 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
8 Medvind/okänd vind 3.82 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Medvind/okänd vind 8.05 Stockholmskampen Täby 2/6
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.08 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 10.81 Stockholmskampen Täby 2/6
9 Spjut 400 g (F13 - F12) 11.74 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Theo Bergqvist 07
23 Medvind/okänd vind 1.96 KM 31/8
25 Boll 3.79 KM 31/8
Vidar Bergstedt 07
18 400m 120.09 KM 31/8
24 Medvind/okänd vind 1.85 KM 31/8
17 Boll 10.22 KM 31/8
Jakob Bergström 06
4h2 60m 11.70 -0,3 Danderyds Ungdomsspel 18/5
4h2 Manuell tidtagning 12,1m -0,3 Kvantumspelen Bålsta 13/9
3 400m 88.77 Kvantumspelen Bålsta 13/9
13 400m 97.12 KM 31/8
17 Medvind/okänd vind 2.26 Kvantumspelen Bålsta 13/9
16 Medvind/okänd vind 2.35 Danderyds Ungdomsspel 18/5
20 Medvind/okänd vind 2.37 KM 31/8
20 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.78 KM 31/8
Maja Berngrim 03
8 60m 10.12 1,9 SAYO 7/6
3h1 60m 10.36 -0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 60m 10.53 -0,3 KM 31/8
11 200m 36.56 -0,6 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 600m 2:10.82 KM 31/8
6 600m 2:15.01 Surbullespelen Norrköping 16/8
13 600m 2:15.82 SAYO 7/6
2h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 13.57 1,4 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 Medvind/okänd vind 3.21 KM 31/8
7 Medvind/okänd vind 3.23 Surbullespelen Norrköping 17/8
Linn Berut Lettse 07
2 400m 95.75 KM 31/8
5 Medvind/okänd vind 2.62 KM 31/8
21 Boll 5.60 KM 31/8
Lisa Bevemyr 96
Kula 6.55 Castorama Sollentuna/E 27/9
Diskus 15.75 Castorama Sollentuna 27/9
1 Diskus 16.35 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
Slägga 29.61 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
Slägga 32.32 Castorama Sollentuna 27/9
1 Slägga 32.56 Junikastet Sollentuna/E 12/6
1 Slägga 32.90 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
2 Slägga 33.29 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
Spjut 11.63 Castorama Sollentuna/E 27/9
Clara Billing 02
5h2 60m 9.48 -0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
2h2 Medvind/okänd vind 11.50 Täby Vårspel 10/5
7 Medvind/okänd vind 11.67 Täby Vårspel 10/5
5 Medvind/okänd vind 9.21w 2,5 SAYO 7/6
4h3 Medvind/okänd vind 9.43 UDM Täby Open  6/9
3cf 200m 31.13 0,2 SAYO 8/6
6 200m 32.12 1,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
600m 2:05.43 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
5 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.29 0,6 Surbullespelen Norrköping 17/8
2h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.49 0,4 UDM Täby Open  7/9
4h1 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 11.56 0,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 Medvind/okänd vind 11.29w 2,3 SAYO 8/6
7 Medvind/okänd vind 11.40 UDM Täby Open  7/9
6 Höjd 1.15 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
12 Höjd 1.17 SAYO 7/6
9 Höjd 1.20 UDM Täby Open  6/9
7 Höjd 1.22 Surbullespelen Norrköping 17/8
11 Stav 1.42 Stockholmskampen Enskede 20/9
18 Längd med zon 3.88 -0,4 SAYO 8/6
10 Medvind/okänd vind 3.84 Surbullespelen Norrköping 16/8
14 Medvind/okänd vind 3.92 UDM Täby Open  7/9
4 Medvind/okänd vind 4.26 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Medvind/okänd vind 8.39 Stockholmskampen Täby 2/6
7 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.96 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
22 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.44 SAYO 7/6
10 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 12.97 Surbullespelen Norrköping 17/8
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 14.90 Stockholmskampen Täby 2/6
23 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 15.18 Stockholmskampen Enskede 20/9
Spjut 400 g (F13 - F12) 11.48 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
25 Spjut 400 g (F13 - F12) 11.51 SAYO 8/6
11 Spjut 400 g (F13 - F12) 11.82 Täby Vårspel 11/5
10 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.06 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.22 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Frej Biverstrand 04
1h1 60m 9.54 0,2 Täby Open 6/9
1h1 60m 9.63 0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 60m 9.65 0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 60m 9.81 -1,8 Täby Open 6/9
4h1 60m 9.83 0,2 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3 Medvind/okänd vind 9.42w 2,7 SAYO 7/6
3 Medvind/okänd vind 9.52 KM 31/8
4 Medvind/okänd vind 9.85 Täby Vårspel 10/5
3 200m 32.74 1,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
3h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.06 0,2 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 Höjd 1.25 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 Höjd 1.25 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 Höjd 1.26 Stockholm Cup Spånga 21/9
3 Höjd 1.27 Danderyds Ungdomsspel 18/5
4 Höjd 1.31 SAYO 7/6
2 Höjd 1.31 Täby Open 6/9
4 Medvind/okänd vind 3.49 Surbullespelen Norrköping 17/8
2 Medvind/okänd vind 3.63 KM 31/8
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.09 SAYO 7/6
3 Spjut 400 g (P13 - P12) 25.26 Täby Vårspel 11/5
6 Spjut 400 g (P13 - P12) 27.70 SAYO 8/6
1 Boll 29.09 KM 31/8
1 Boll 30.68 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 Boll 32.72 Täby Vårspel 10/5
1 Boll 33.83 Täby Open 6/9
1 Boll 36.54 Stockholm Cup Spånga 21/9
Marcus Biverstrand 00
2h5 80m 10.89 -1,3 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
6h2 Medvind/okänd vind 10.86w 2,5 SAYO 7/6
Ida Björklund 01
6 60m 9.84 0,1 SAYO 7/6
7 Höjd 1.05 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
25 Längd med zon 4.08 0,3 SAYO 8/6
9 Medvind/okänd vind 3.63 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.92 SAYO 7/6
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 8.04 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 14.09 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Linn Björklund 00
6 80m 11.91 1,0 SAYO 7/6
Längd 3.92 1,4 SAYO 7/6
25 Medvind/okänd vind 4.09w 2,3 SAYO 7/6
Hugo Björkqvist 06
16 400m 103.63 KM 31/8
12 Medvind/okänd vind 2.74 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.99 KM 31/8
Johanna Björkqvist 03
3h3 60m 10.20 -0,2 Danderyds Ungdomsspel 18/5
7 60m 10.35 0,6 SAYO 7/6
7 60m 10.36 0,6 KM 31/8
3h1 60m 10.63 -3,0 Kvantumspelen Bålsta 13/9
15 Längd med zon 3.35 -1,4 SAYO 8/6
11 Medvind/okänd vind 3.35 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6 Medvind/okänd vind 3.38 KM 31/8
8 Medvind/okänd vind 3.38 Kvantumspelen Bålsta 13/9
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.69 Kvantumspelen Bålsta 13/9
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.75 SAYO 7/6
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.85 KM 31/8
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.29 Danderyds Ungdomsspel 18/5
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.61 Stockholm Cup Spånga 21/9
7 Boll 20.56 Stockholm Cup Spånga 21/9
3 Boll 21.25 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Joakim Björkå 80
Kula 11.27 Castorama Sollentuna/E 27/9
Diskus 37.29 Castorama Sollentuna 27/9
Slägga 29.90 Castorama Sollentuna 27/9
Spjut 35.68 Castorama Sollentuna/E 27/9
Lukas Björninger 00
2 Höjd 1.35 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
20 Längd 4.37 2,0 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
Längd 4.40 1,5 UDM Täby Open  6/9
23 Längd 4.63 2,0 Kraftmätningen Linköping 30/8
3 Längd 4.72 0,0 Skol-SM Huddinge 19/9
6 Längd 4.75 0,0 Huddingespelen 15/6
6 Medvind/okänd vind 4.62w 2,3 UDM Täby Open  6/9
1 Medvind/okänd vind 4.73 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
2 Tresteg 10.29 0,0 Skol-SM Huddinge 21/9
Tresteg 9.99 0,7 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 14/9
8 Medvind/okänd vind 10.26w 2,3 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 14/9
7 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.17 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.18 Huddingespelen 14/6
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.29 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
3 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.34 Skol-SM Huddinge 21/9
1 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.47 UDM Täby Open  7/9
14 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.17 Kraftmätningen Enskede 29/5
8 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.41 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
11 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.98 Kraftmätningen Linköping 31/8
7 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.99 SAYO 7/6
2 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 23.67 Hellaskastet Sätra 3/5
7 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 26.42 Skol-SM Huddinge 19/9
3 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 29.49 Huddingespelen 14/6
5 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 30.59 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
4 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 30.79 SAYO/E 6/6
5 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 20.22 SAYO/E 6/6
3 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 21.47 Huddingespelen 15/6
21 Spjut 600 g (P15 - P14) 24.28 Kraftmätningen Enskede 29/5
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 26.99 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
16 Spjut 600 g (P15 - P14) 27.56 Kraftmätningen Linköping 30/8
9 Spjut 600 g (P15 - P14) 27.61 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 29.49 Hellaskastet Sätra 3/5
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 30.74 Huddingespelen 15/6
Wilma Blitz 07
1 400m 91.95 KM 31/8
2 Medvind/okänd vind 2.72 KM 31/8
13 Boll 7.19 KM 31/8
Johanna Blom 06
9 Medvind/okänd vind 2.63 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Gustaf Blomberg 07
7 400m 94.59 KM 31/8
19 Medvind/okänd vind 2.39 KM 31/8
7 Boll 13.36 KM 31/8
Linnea Blomberg 05
6h4 60m 11.69 0,3 SAYO 8/6
7af 600m 2:36.70 SAYO 8/6
15 600m 2:45.48 KM 31/8
37 Längd med zon 2.25 0,2 SAYO 8/6
27 Medvind/okänd vind 2.22 KM 31/8
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.53 SAYO 8/6
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.71 KM 31/8
Hugo Bredin 07
6 400m 93.49 KM 31/8
12 Medvind/okänd vind 2.51 KM 31/8
19 Boll 9.11 KM 31/8
Ivar Bredin 05
5 60m 10.80 1,3 KM 31/8
4h4 60m 10.82 0,0 SAYO 8/6
2 600m 2:17.15 KM 31/8
6bf 600m 2:24.80 SAYO 8/6
17 Längd med zon 2.82 -2,6 SAYO 8/6
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.33 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.45 SAYO 8/6
Joel Bäck 08
2 60m 13.43 -0,6 Gutavallen Visby 6/8
8 60m 13.70 -0,1 Huddingespelen 14/6
Medvind/okänd vind 13.97 Minigames Eskilstuna 28/6
8 Medvind/okänd vind 52.30 Minigames Eskilstuna 28/6
9 Längd med zon 2.02 1,1 Huddingespelen 14/6
Längd med zon 2.32 0,4 Gutavallen Visby 6/8
8 Medvind/okänd vind 2.26 Minigames Eskilstuna 28/6
2 Medvind/okänd vind 2.43 Gutavallen Visby 6/8
John Bäck 06
2 60m 10.03 0,8 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6 60m 10.10 1,9 SAYO 8/6
1h4 60m 10.24 0,0 SAYO 8/6
3h4 60m 10.26 1,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3 60m 10.43 -1,3 Huddingespelen 14/6
2h7 60m 10.46 -0,1 Täby Open 7/9
1 60m 10.54 -0,6 Gutavallen Visby 6/8
2 60m 10.54 -2,1 Kvantumspelen Bålsta 13/9
1h1 60m 10.65 -2,1 Huddingespelen 14/6
2h3 Manuell tidtagning 10.1m -2,9 Kvantumspelen Bålsta 13/9
1 Medvind/okänd vind 10.41 Minigames Eskilstuna 28/6
5 Medvind/okänd vind 10.42 Täby Open 7/9
1 Medvind/okänd vind 37.31 Minigames Eskilstuna 28/6
2 400m 80.95 Mälaröspelen Ekerö 18/5
1 400m 81.38 KM 31/8
4 400m 83.06 Sommarsmajlet Lidingö 17/8
2 400m 86.56 Minigames Eskilstuna 28/6
5af 600m 2:15.26 SAYO 8/6
7 600m 2:17.95 Täby Open 7/9
5 Längd med zon 3.02 0,0 Huddingespelen 14/6
1 Längd med zon 3.26 0,0 Gutavallen Visby 6/8
1 Längd med zon 3.42 -2,7 SAYO 8/6
3 Medvind/okänd vind 3.27 Sommarsmajlet Lidingö 17/8
2 Medvind/okänd vind 3.33 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2 Medvind/okänd vind 3.36 KM 31/8
4 Medvind/okänd vind 3.37 Täby Open 7/9
1 Medvind/okänd vind 3.39 Kvantumspelen Bålsta 13/9
1 Medvind/okänd vind 3.50 Minigames Eskilstuna 28/6
19 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.83 KM 31/8
Agnes Candell 05
26 60m 12.01 -0,6 KM 31/8
12bf 600m 2:41.60 SAYO 8/6
33 Längd med zon 2.43 0,4 SAYO 8/6
22 Medvind/okänd vind 2.49 KM 31/8
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.51 KM 31/8
Emma Carlsson 05
2 60m 10.54 0,9 KM 31/8
2h3 60m 10.81 0,0 SAYO 8/6
15 Längd med zon 3.05 1,4 SAYO 8/6
2 Medvind/okänd vind 3.27 KM 31/8
Kristina Carlsson 00
10 800m 2:37.92 Skol-SM Huddinge 19/9
2h4 800m 2:39.34 Kraftmätningen Linköping 30/8
6h3 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 16.19 0,3 Kraftmätningen Linköping 30/8
6 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 16.41 0,3 Skol-SM Huddinge 20/9
27 Längd 3.22 0,3 Kraftmätningen Linköping 31/8
9 Längd 3.58 0,0 Skol-SM Huddinge 19/9
25 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 5.83 Kraftmätningen Linköping 30/8
23 Spjut 500 g (F17 - F14) 14.88 Kraftmätningen Linköping 31/8
5 Spjut 500 g (F17 - F14) 17.54 Skol-SM Huddinge 20/9
Ida Chrifi 06
3 60m 10.32 -0,5 Täby Open 7/9
8 60m 10.36 -0,7 SAYO 8/6
1h6 60m 10.58 -0,2 SAYO 8/6
1h3 Medvind/okänd vind 10.63 Täby Open 7/9
2 400m 84.83 KM 31/8
5 Längd med zon 2.86 0,0 SAYO 8/6
5 Medvind/okänd vind 2.98 Täby Open 7/9
1 Medvind/okänd vind 3.44 KM 31/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.05 SAYO 8/6
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.44 KM 31/8
2 Boll 16.39 Täby Open 7/9
Ronja Chifri 02
3 60m 8.96 0,3 SAYO 7/6
1 60m 9.11 -0,5 Surbullespelen Norrköping 16/8
2h2 60m 9.16 -0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Höjd 1.15 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
20 Stav 1.27 Stockholmskampen Enskede 20/9
11 Medvind/okänd vind 3.83 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Medvind/okänd vind 4.32 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Medvind/okänd vind 8.26 Stockholmskampen Täby 2/6
24 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.16 SAYO 7/6
  Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.24 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 10.52 Stockholmskampen Täby 2/6
34 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 11.96 Stockholmskampen Enskede 20/9
6 Spjut 400 g (F13 - F12) 19.52 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Spjut 400 g (F13 - F12) 20.29 SAYO 8/6
Spjut 400 g (F13 - F12) 21.68 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
1 Spjut 400 g (F13 - F12) 23.65 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Rebecca Christenson 00
5h2 80m 12.89 -0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 200m 33.90 1,0 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 16.95 0,0 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 Höjd 1.20 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
15 Längd 3.30 0,0 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 Medvind/okänd vind 3.65 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
5 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.14 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
5 Spjut 500 g (F17 - F14) 10.77 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Sebastian Christenson 02
5h1 60m 9.54 0,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3h1 60m 9.87 0,5 Surbullespelen Norrköping 16/8
7h1 Medvind/okänd vind 9.43w 2,1 SAYO 7/6
7bf 200m 31.61 0,7 SAYO 8/6
11 200m 31.71 -2,1 Huddingespelen 15/6
2 600m 1:56.54 Huddingespelen 14/6
2 600m 1:56.77 Danderyds Ungdomsspel 18/5
9af 600m 1:57.91 SAYO 7/6
600m 2:06.77 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
10 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.76 0,6 Stockholmskampen Enskede 20/9
5h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.89 1,1 SAYO 8/6
6 Medvind/okänd vind 13.01w 2,8 Danderyds Ungdomsspel 18/5
14 Höjd 1.18 SAYO 7/6
3 Höjd 1.19 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
15 Stav 1.42 Stockholmskampen Enskede 20/9
Längd med zon 3.77 0,0 Huddingespelen 15/9
21 Längd med zon 3.88 0,5 SAYO 8/6
8 Medvind/okänd vind 3.77 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2 Medvind/okänd vind 3.90 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
8 Medvind/okänd vind 3.90w 2,1 Huddingespelen 15/6
Medvind/okänd vind 7.69 Stockholmskampen Täby 2/6
12 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4.53 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.14 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 14.30 Stockholmskampen Täby 2/6
9 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 16.21 Huddingespelen 15/6
5 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 19.09 Surbullespelen Norrköping 17/8
13 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 11.80 Stockholmskampen Enskede 20/9
13 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 9.36 Surbullespelen Norrköping 16/8
19 Spjut 400 g (P13 - P12) 12.70 Surbullespelen Norrköping 16/8
17 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.39 SAYO 8/6
Spjut 400 g (P13 - P12) 13.97 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
6 Spjut 400 g (P13 - P12) 9.96 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Sandra Dahlati 05
14 60m 11.10 -0,6 KM 31/8
7 600m 2:33.58 KM 31/8
23 Medvind/okänd vind 2.48 KM 31/8
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.60 KM 31/8
Erik Dahlberg 02
4h1 60m 10.15 0,5 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 200m 33.46 -0,3 Surbullespelen Norrköping 17/8
6 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.72 -0,9 Surbullespelen Norrköping 17/8
2 Höjd 1.28 Surbullespelen Norrköping 17/8
1 Höjd 1.30 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
9 Medvind/okänd vind 3.48 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 Medvind/okänd vind 3.87 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Medvind/okänd vind 7.80 Stockholmskampen Täby 2/6
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.18 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 12.50 Stockholmskampen Täby 2/6
4 Spjut 400 g (P13 - P12) 13.40 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 15.07 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
Milton Dahllöf 04
8 600m 2:28.26 KM 31/8
11 Medvind/okänd vind 2.93 KM 31/8
Besiana Dalipi 05
17 60m 11.19 -0,1 KM 31/8
8 600m 2:39.52 KM 31/8
11 Medvind/okänd vind 2.83 KM 31/8
22 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.49 KM 31/8
Vilma Danielsson 04
4h3 60m 10.28 0,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
5 60m 10.67 -0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h1 60m 10.82 -0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 200m 36.59 0,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 600m 2:17.70 Danderyds Ungdomsspel 18/5
4 600m 2:21.17 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 14.44 0,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
6 Höjd 1.12 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Höjd 1.12 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 Höjd 1.15 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6 Medvind/okänd vind 2.88 Surbullespelen Norrköping 17/8
13 Medvind/okänd vind 3.25 Danderyds Ungdomsspel 18/5
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.93 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Victor Dannesund 05
16af 600m 2:40.62 SAYO 8/6
22 Längd med zon 2.50 0,6 SAYO 8/6
Jan de Besche 50
1 Höjd 1.27 VDM Sätra 18/5
4 Höjd 1.34 VSM Huddinge 27/7
Alma Dunge 07
27 Medvind/okänd vind 2.11 KM 31/8
16 Boll 6.80 KM 31/8
Jonathan Edberg 06
1 60m 10.02 -2,1 Kvantumspelen Bålsta 13/9
3 60m 10.10 0,8 Danderyds Ungdomsspel 18/5
1h4 60m 10.17 1,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
1h3 Manuell tidtagning 9.5m -2,9 Kvantumspelen Bålsta 13/9
1h3 Medvind/okänd vind 10.47w 3,5 SAYO 8/6
3 400m 85.20 KM 31/8
6 Längd med zon 3.04 -1,8 SAYO 8/6
8 Medvind/okänd vind 3.00 KM 31/8
3 Medvind/okänd vind 3.28 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2 Medvind/okänd vind 3.30 Kvantumspelen Bålsta 13/9
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.20 Danderyds Ungdomsspel 18/5
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.52 SAYO 8/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.88 KM 31/8
2 Boll 21.50 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Linda Edberg 04
3 60m 10.35 -0,1 KM 31/8
3h4 60m 10.40 0,0 Täby Open 6/9
6h1 60m 10.47 1,8 Danderyds Ungdomsspel 18/5
4 600m 2:25.16 KM 31/8
9 600m 2:30m Täby Open 6/9
12 Medvind/okänd vind 3.27 Danderyds Ungdomsspel 18/5
9 Medvind/okänd vind 3.47 Täby Open 6/9
2 Medvind/okänd vind 3.50 KM 31/8
Elin Edwards 06
15 400m 100.41 KM 31/8
14 Medvind/okänd vind 2.68 KM 31/8
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.80 KM 31/8
Wilhelm Ekman 99
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.62 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.43 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 23.53 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 25.86 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
1 Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 26.51 Junikastet Sollentuna/E 12/6
1 Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 22.55 Junikastet Sollentuna/E 12/6
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 28.52 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
Slägga 4.0 kg (P15 - P14) 30.18 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
14 Spjut 600 g (P15 - P14) 27.07 SAYO 8/6
Spjut 600 g (P15 - P14) 27.34 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
Spjut 600 g (P15 - P14) 34.25 Andra Höstkastet Sollentuna 27/9
Disa Elenius 06
7h5 60m 13.21 -1,0 SAYO 8/6
27 Medvind/okänd vind 2.27 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.93 KM 31/8
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.11 SAYO 8/6
Ludvig Ellgren 07
7h2 60m 12.52 -1,3 SAYO 8/6
11 400m 100.00 KM 31/8
25 Längd med zon 2.05 0,1 SAYO 8/6
21 Medvind/okänd vind 2.38 KM 31/8
26 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.55 SAYO 8/6
13 Boll 11.80 KM 31/8
Olivia Ellgren 05
6h3 60m 11.54 0,0 SAYO 8/6
22 60m 11.81 0,9 KM 31/8
11 600m 2:42.29 KM 31/8
11af 600m 2:52.34 SAYO 8/6
34 Längd med zon 2.36 1,1 SAYO 8/6
19 Medvind/okänd vind 2.51 KM 31/8
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.40 SAYO 8/6
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.25 KM 31/8
Victor Emanuelsson 01
3h2 60m 8.77 -0,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 60m 8.80 -0,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 200m 28.38 0,2 Surbullespelen Norrköping 17/8
6 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.72 SAYO 7/6
3 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.02 Surbullespelen Norrköping 17/8
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.85 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
2 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.30 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Malin Emilsson 00
6h2 80m 11.67 -0,7 Gurkspelen Västerås 3/8
21 Längd 4.28 1,2 Kraftmätningen Linköping 31/8
18 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.34 Kraftmätningen Linköping 30/8
22 Spjut 500 g (F17 - F14) 15.70 Kraftmätningen Linköping 31/8
Marcus Enbrand 04
17 Medvind/okänd vind 10.52 KM 31/8
4 600m 2:11.82 KM 31/8
4 Medvind/okänd vind 3.53 KM 31/8
10 Boll 16.19 KM 31/8
Filip Engström 01
2h3 60m 8.36 0,6 SAYO 7/6
2h3 60m 8.36 -0,9 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
4 60m 8.38 -1,7 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
1h2 60m 8.44 -0,6 Täby Open 6/9
5 60m 8.45 -1,3 Täby Open 6/9
7 Medvind/okänd vind 8.38w 2,6 SAYO 7/6
2h2 200m 26.88 -0,7 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 14/9
3 200m 27.51 -0,9 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 14/9
4cf 200m 28.05 0,3 SAYO 8/6
2 Medvind/okänd vind 27.33 UDM Täby Open  7/9
2 Medvind/okänd vind 4.73 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
3 Medvind/okänd vind 4.81 UDM Täby Open  7/9
Isolde Enholm 03
4 60m 9.98 0,6 KM 31/8
5 Medvind/okänd vind 3.47 KM 31/8
Angelika Eriksson 02
Medvind/okänd vind 7.61 Stockholmskampen Täby 2/6
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 10.98 Stockholmskampen Täby 2/6
Esbjörn Eriksson 03
8 60m 10.20 -2,8 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
5 60m 9.54 -1,1 Stockholm Cup Spånga 21/9
4h3 60m 9.59 1,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
5h1 60m 9.96 -2,2 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
10 Medvind/okänd vind 9.58 KM 31/8
6 Medvind/okänd vind 9.74w 3,0 SAYO 7/6
8 200m 34.78 -2,0 Surbullespelen Norrköping 17/8
13 600m 2:17.90 SAYO 7/6
4 600m 2:20.29 KM 31/8
6 600m 2:22.11 Surbullespelen Norrköping 16/8
14 Längd med zon 3.51 0,0 Stockholm Cup Spånga 21/9
12 Medvind/okänd vind 3.15w 2,1 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
7 Medvind/okänd vind 3.34 Surbullespelen Norrköping 17/8
9 Medvind/okänd vind 3.40 SAYO 8/6
5 Medvind/okänd vind 3.54 KM 31/8
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.36 KM 31/8
11 Boll 19.05 Surbullespelen Norrköping 16/8
Joar Eriksson 07
8h1 60m 11.65 -0,4 SAYO 8/6
5 400m 92.31 KM 31/8
23 Längd med zon 2.16 -1,2 SAYO 8/6
4 Medvind/okänd vind 2.76 KM 31/8
5 Boll 13.56 KM 31/8
Johan Eriksson 88
5bf 800m 1:51.09 Folksam GP Sollentuna 26/6
9bf 800m 1:52.86 Folksam GP Göteborg/S 14/6
2h3 800m 1:54.33 SM Umeå 2/8
4bf 800m 1:54.86 Folksam GP Karlstad 16/7
9 800m 2:08.47 SM Umeå 3/8
2 Stav 3.60 Svealandsserien Uppsala 29/5
Karolina Eriksson 98
6 100m 13.73 1,7 SAYO 7/6
7 400m 69.98 SAYO 8/6
Helin Erkan 06
22 400m 111.89 KM 31/8
15 Medvind/okänd vind 2.67 KM 31/8
Lisa Evin 05
1 60m 10.28 0,1 KM 31/8
8 Medvind/okänd vind 3.04 KM 31/8
Magnus Falck 04
25 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.47 SAYO 7/6
11 Boll 12.25 KM 31/8
Oskar Falk 07
3 400m 90.09 KM 31/8
7 Medvind/okänd vind 2.67 KM 31/8
2 Boll 15.01 KM 31/8
Johanna Fallberg 01
6h3 60m 10.36 -0,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
5ef 200m 33.61 1,1 SAYO 8/6
10 200m 33.68 1,3 Surbullespelen Norrköping 17/8
6 600m 2:04.77 Surbullespelen Norrköping 16/8
12 600m 2:11.05 SAYO 7/6
10 Medvind/okänd vind 3.53 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Fabian Fast 04
12 Medvind/okänd vind 10.08 KM 31/8
6 Medvind/okänd vind 9.84w 2,7 SAYO 7/6
14 Medvind/okänd vind 3.18 SAYO 8/6
5 Medvind/okänd vind 3.52 KM 31/8
2 Boll 24.81 KM 31/8
Rebecca Fohlin 05
21 60m 11.78 0,1 KM 31/8
12 600m 2:43.77 KM 31/8
20 Medvind/okänd vind 2.50 KM 31/8
19 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.71 KM 31/8
Vera Forssmed 07
25 400m 121.70 KM 31/8
32 Medvind/okänd vind 1.79 KM 31/8
19 Boll 5.93 KM 31/8
Daniela Franciosa 06
8 Längd med zon 2.72 0,2 SAYO 8/6
21 Medvind/okänd vind 2.41 KM 31/8
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.47 KM 31/8
Gustav Fransson 05
9 60m 11.48 1,7 KM 31/8
7 600m 2:39.68 KM 31/8
13bf 600m 2:42.14 SAYO 8/6
21 Längd med zon 2.69 0,7 SAYO 8/6
6 Medvind/okänd vind 2.76 KM 31/8
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.17 KM 31/8
Isak Franzén 03
1 60m 9.26 -2,1 Kvantumspelen Bålsta 13/9
4 60m 9.43 -2,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
1h1 60m 9.44 -0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
1h2 Manuell tidtagning 9.0m -1,8 Kvantumspelen Bålsta 13/9
3 Medvind/okänd vind 8.94w 3,5 SAYO 7/6
2 Medvind/okänd vind 8.98w 3,0 SAYO 7/6
8 Medvind/okänd vind 9.40 KM 31/8
5 Medvind/okänd vind 31.55w 3,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 Medvind/okänd vind 3.64 Surbullespelen Norrköping 17/8
2 Medvind/okänd vind 3.95 KM 31/8
1 Medvind/okänd vind 4.14 Kvantumspelen Bålsta 13/9
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.09 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.14 SAYO 7/6
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.23 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.34 Kvantumspelen Bålsta 13/9
9 Boll 21.53 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Boll 22.62 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Stina Fredell 06
4h7 60m 11.62 0,6 SAYO 8/6
5h1 60m 11.75 -0,2 Danderyds Ungdomsspel 18/5
4h5 60m 11.92 1,1 Täby Open 7/9
9 400m 94.92 KM 31/8
9bf 600m 2:25.82 SAYO 8/6
20 Längd med zon 2.26 0,5 SAYO 8/6
31 Medvind/okänd vind 2.02 KM 31/8
17 Medvind/okänd vind 2.03 Danderyds Ungdomsspel 18/5
34 Medvind/okänd vind 2.21 Täby Open 7/9
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.59 SAYO 8/6
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.98 KM 31/8
11 Boll 11.61 Täby Open 7/9
Sandra Friberg 94
1 Slägga 40.20 Junikastet Sollentuna/E 12/6
Carl Frunck 05
10 60m 12.36 1,7 KM 31/8
8 Medvind/okänd vind 2.20 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.47 KM 31/8
Fredrik Frunck 03
6 Medvind/okänd vind 10.60 KM 31/8
8 Medvind/okänd vind 2.88 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.42 KM 31/8
Emma Fröberg 04
16 60m 11.71 -0,1 KM 31/8
17 Medvind/okänd vind 2.64 KM 31/8
10 Boll 9.20 KM 31/8
Karin Fröberg 65
580 Marathon 00 Stockholm Marathon 31/5
Oscar Fröberg 04
20 Medvind/okänd vind 10.73 KM 31/8
9 Medvind/okänd vind 3.12 KM 31/8
4 Boll 21.95 KM 31/8
Linda Frödin Glad 93
3h2 100m 12.27 0,5 Gefle Games 18/7
4af 100m 12.34 -0,5 Gefle Games 18/7
4 100m 12.36 1,9 SAYO DM 6/6
8 100m 12.37 1,3 JSM Gävle 8/8
1h1 100m 12.48 -2,8 Gurkspelen Västerås 3/8
2h1 100m 12.50 0,7 SAYO DM 6/6
1 100m 12.51 -1,6 Gurkspelen Västerås 3/8
5h1 100m 12.59 1,2 Folksam Challenge Uppsla 23/8
6h1 100m 12.63 -1,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
2 100m 12.64 1,6 East Sweden Games Linköping 1/6
5 100m 12.73 -2,6 Huddingespelen 14/6
4h1 100m 12.84 -3,0 Huddingespelen 14/6
2 100m 12.84 -0,8 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h3 Medvind/okänd vind 12.23w 3,2 JSM Gävle 8/8
1 200m 25.05 1,6 Gefle Games 19/7
5af 200m 25.24 0,1 SAYO/DM 8/6
4h4 200m 25.27 1,2 Uppsalaspelen 6/7
2 200m 25.37 0,9 Gurkspelen Västerås 2/8
1 200m 25.46 0,0 Gurkspelen Västerås 2/8
20 200m 25.47 1,5 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
3bf 200m 25.58 0,8 Folksam GP Sollentuna 26/6
3 200m 25.58 -1,3 Huddingespelen 15/6
4h1 200m 25.65 -0,6 JSM Gävle 9/8
8 Medvind/okänd vind 24.94w 3,2 JSM Gävle 10/8
Thilde Furuhagen 05
36 Längd med zon 2.29 0,4 SAYO 8/6
Viggo Fuxe Barkvall 07
12 400m 102.00 KM 31/8
17 Medvind/okänd vind 2.46 KM 31/8
22 Boll 7.21 KM 31/8
Sofia Färenmark 98
11 800m 2:37.09 SAYO 7/6
Julia Gannedahl 97
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 39.28 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
Milana Gheorghiu 05
4h5 60m 11.65 0,9 Danderyds Ungdomsspel 18/5
25 Medvind/okänd vind 2.41 Danderyds Ungdomsspel 18/5
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.13 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Tindra Gigel 05
25 60m 11.99 -0,1 KM 31/8
25 Medvind/okänd vind 2.35 KM 31/8
Daniel Gleimar 92
1 400m 51.94 Nynässpelen Nynäshamn 24/8
9af 800m 1:54.99 SAYO 6/6
4h4 800m 1:56.05 Uppsalaspelen 6/7
2h1 800m 1:56.33 JSM Gävle 9/8
2df 800m 1:56.36 Folksam GP Göteborg/S 14/6
4h2 800m 1:57.25 SM Umeå 2/8
9 800m 1:57.82 JSM Gävle 10/8
6bf 1500m 3:52.59 Folksam GP Sollentuna 26/6
3bf 1500m 3:55.09 DN Galan Stockholm/S 21/8
7 1500m 3:55.72 KBC Nacht Heusden-Zolder BEL 19/7
11af 1500m 3:56.32 Folksam Challenge Göteborg/S 13/6
7af 1500m 3:58.30 SAYO 7/6
8h1 1500m 3:58.41 SM Umeå 1/8
9 1500m 3:58.43 Nordisk - Baltiska 22år Köpenhamn 27/7
5 1500m 3:59.13 JSM Gävle 9/8
1 1500m 4:01.41 Svealandsserien Uppsala 29/5
7 3000m 8:37.63 Arenamilen Vallentuna 14/5
2 2000m hinder 5:57.67 JSM Gävle 10/8
Felix Gluhak 97
6 100m 13.24 -1,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6h4 Medvind/okänd vind 12.86w 2,5 SAYO 7/6
4 200m 26.70 0,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6cf 200m 27.01 0,3 SAYO 8/6
Daniel Goldman 79
3h2 60m 7.72 -0,8 Täby Open 6/9
8 60m 7.81 -1,4 Täby Open 6/9
2 Medvind/okänd vind 12.05w 2,9 VSM Huddinge 25/7
Anton Grabner 06
4h5 60m 11.99 -0,1 Täby Open 7/9
6h6 60m 12.10 -0,1 SAYO 8/6
14 400m 98.24 KM 31/8
20 600m 2:32.94 Täby Open 7/9
15af 600m 2:37.11 SAYO 8/6
12 Längd med zon 2.67 -0,7 SAYO 8/6
33 Medvind/okänd vind 2.39 Täby Open 7/9
19 Medvind/okänd vind 2.45 KM 31/8
22 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.19 SAYO 8/6
23 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.28 KM 31/8
32 Boll 9.43 Täby Open 7/9
Ola Grabner 71
5242 Marathon 00 Stockholm Marathon 31/5
Amanda Granström 07
3 400m 96.10 KM 31/8
18 Medvind/okänd vind 2.25 KM 31/8
2 Boll 9.75 KM 31/8
Emma Granström 06
6 Medvind/okänd vind 3.03 KM 31/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.77 KM 31/8
Matilda Green 04
6 60m 10.56 -0,9 KM 31/8
11 Längd med zon 3.00 -0,5 SAYO 8/6
5 Medvind/okänd vind 3.20 KM 31/8
8 Boll 11.07 KM 31/8
Sofia Grenander 04
6h1 60m 10.98 0,0 Täby Open 6/9
6h3 60m 11.02 0,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
10 60m 11.10 -0,1 KM 31/8
2 600m 2:22.30 KM 31/8
7 600m 2:22m Täby Open 6/9
9 Höjd 0.95 Täby Open 6/9
18 Medvind/okänd vind 3.09 Täby Open 6/9
4 Medvind/okänd vind 3.21 KM 31/8
15 Medvind/okänd vind 3.23 Danderyds Ungdomsspel 18/5
7 Boll 17.92 Täby Open 6/9
1 Boll 18.13 KM 31/8
Annie Grindange 06
1 60m 10.97 -0,2 Nynässpelen Nynäshamn 24/8
4 60m 11.10 -2,2 Huddingespelen 14/6
3h4 60m 11.17 0,3 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6 60m 11.43 Danderyds Ungdomsspel 18/5
5h1 60m 11.46 1,3 SAYO 8/6
5h1 60m 11.47 -0,3 Täby Open 7/9
3h2 60m 11.51 -2,6 Huddingespelen 14/6
4 Medvind/okänd vind 10.87 Minigames Eskilstuna 28/6
4h2 Medvind/okänd vind 10.99 Minigames Eskilstuna 28/6
6 Medvind/okänd vind 41.44 Minigames Eskilstuna 28/6
13 400m 99.35 KM 31/8
13 600m 2:45.34 Täby Open 7/9
12af 600m 2:53.84 SAYO 8/6
2 Höjd 0.85 Minigames Eskilstuna 28/6
9 Längd med zon 2.68 0,4 SAYO 8/6
8 Längd med zon 2.70 1,7 Huddingespelen 14/6
2 Längd med zon 2.76 -1,1 Nynässpelen Nynäshamn 24/8
20 Medvind/okänd vind 2.54 Täby Open 7/9
7 Medvind/okänd vind 2.60 Minigames Eskilstuna 28/6
6 Medvind/okänd vind 2.68 Danderyds Ungdomsspel 18/5
7 Medvind/okänd vind 2.99 KM 31/8
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.79 KM 31/8
28 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.84 SAYO 8/6
35 Boll 6.70 Täby Open 7/9
Carl Grindange 09
8 Längd med zon 2.19 1,5 Huddingespelen 14/6
7 Längd med zon 2.19 0,0 Nynässpelen Nynäshamn 24/8
11 Medvind/okänd vind 2.09 Minigames Eskilstuna 28/6
Marcus Grindange 72
4 100m 14.27 -1,9 Nynässpelen Nynäshamn 24/8
1 1500m 5:05.96 Nynässpelen Nynäshamn 24/8
11bf 5000m 18:30.08 Enhörna Challenge 2 Södertälje 6/8
27 5000m 18:40.13 Huddingespelen 15/6
19bf 10000m 37:27.70 Arenamilen Vallentuna 14/5
25cf 10000m 38:18.56 Långlöparnas Kväll Stockholm/S 28/8
442 Halvmarathon 00 DN Stockholm Halvmarathon 13/9
640 Marathon 00 Stockholm Marathon 31/5
Leia Gullerström 05
26 Medvind/okänd vind 2.31 KM 31/8
Felicia Gunell 04
17 60m 11.89 -0,1 KM 31/8
18 Medvind/okänd vind 2.50 KM 31/8
9 Boll 10.32 KM 31/8
Vera Gunnars 02
10 Höjd 1.05 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
11 Medvind/okänd vind 3.60 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
16 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.18 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
14 Spjut 400 g (F13 - F12) 6.66 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Cornelia Gustavsson 04
5 60m 10.54 -0,1 KM 31/8
10 Medvind/okänd vind 2.89 KM 31/8
Klara Grundin 06
5h6 60m 11.80 -0,2 SAYO 8/6
26 Längd med zon 2.13 0,9 SAYO 8/6
Svea Grundin 06
6h1 60m 12.24 1,3 SAYO 8/6
25 Längd med zon 2.15 1,7 SAYO 8/6
Jonathan Grönlund 05
4 60m 10.79 1,7 KM 31/8
3h5 60m 11.28 -0,6 SAYO 8/6
5 600m 2:22.85 KM 31/8
15 Längd med zon 2.87 -1,7 SAYO 8/6
4 Medvind/okänd vind 3.04 KM 31/8
Love Gustavsson 06
5h1 60m 10.70 -0,4 SAYO 8/6
1h3 60m 10.78 0,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2 400m 85.09 KM 31/8
5 Längd med zon 3.14 -2,6 SAYO 8/6
6 Medvind/okänd vind 2.95 Danderyds Ungdomsspel 18/5
1 Medvind/okänd vind 3.50 KM 31/8
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.40 KM 31/8
Lorena Guzman 04
7 60m 10.00 1,9 SAYO 7/6
1h5 60m 10.11 0,2 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2 60m 10.13 -0,1 KM 31/8
3h3 60m 10.19 0,5 Täby Open 6/9
2h1 60m 10.32 -0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 60m 10.37 -0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 200m 36.31 0,4 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 600m 2:24.94 KM 31/8
5 600m 2:26.66 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h2 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 13.59 1,4 Surbullespelen Norrköping 17/8
9 Höjd 1.07 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 Höjd 1.07 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 Höjd 1.17 SAYO 7/6
3 Höjd 1.19 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3 Höjd 1.20 Täby Open 6/9
4 Längd med zon 3.77 0,6 SAYO 8/6
3 Medvind/okänd vind 3.41 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 Medvind/okänd vind 3.56 Täby Open 6/9
8 Medvind/okänd vind 3.63 Danderyds Ungdomsspel 18/5
1 Medvind/okänd vind 3.68 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.29 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3 Boll 14.42 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Boll 17.58 KM 31/8
5 Boll 20.74 Täby Open 6/9
Caroline Gyllenbern 93
8 Höjd 1.66 Baton Rouge LA USA 5/4
7 Höjd 1.66 Pullman WA USA 17/5
5 Höjd 1.70 Walnut CA USA 18/4
4 Höjd 1.70 Westwood CA USA 22/3
4 Höjd 1.71 San Luis Obispo CA USA 29/3
3 Höjd 1.71 Westwood CA USA 4/5
3 Höjd 1.77 Westwood CA USA 12/4
Ebba Gällhagen 99
3 80m 10.73 1,0 SAYO 7/6
7 80m 10.95 -1,8 Gurkspelen Västerås 3/8
3h2 80m 11.04 -0,7 Gurkspelen Västerås 3/8
3 80m 11.04 -2,6 Huddingespelen/UDM 14/6
7 80m 11.06 0,0 Gefle Games 19/7
2h4 80m 11.20 -0,8 Gefle Games 19/7
4 300m 46.57 Huddingespelen/UDM 15/6
17 300m 48.08 Gefle Games 19/7
11 Medvind/okänd vind 13.92w 2,7 Kraftmätningen Enskede 29/5
2 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 50.22 SAYO 7/6
3 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 50.43 Gurkspelen Västerås 2/8
25 Höjd 1.32 Kraftmätningen Enskede 29/5
15 Längd 4.48 -0,4 Kraftmätningen Enskede 29/5
9 Längd 4.74 1,8 SAYO 7/6
21 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.30 Kraftmätningen Enskede 29/5
28 Spjut 500 g (F17 - F14) 13.27 Kraftmätningen Enskede 29/5
Hilja Gösbeck 07
19 Medvind/okänd vind 2.24 KM 31/8
15 Boll 7.02 KM 31/8
Edvin Hagberg 99
1 300m 39.55 Skol-SM Huddinge 20/9
7 800m 2:09.51 USM Söderhamn 9/8
3 800m 2:09.69 Kraftmätningen Linköping 30/8
5h1 800m 2:10.17 USM Söderhamn 9/8
2 800m 2:10.28 Huddingespelen/UDM 14/6
800m 2:11.02 USM Mångkamp Uppl Väsby 7/9
21 800m 2:11.37 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
11 800m 2:11.92 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
9 800m 2:12.45 Gurkspelen Västerås 2/8
1 800m 2:18.61 Täby Vårspel 11/5
800m 2:20.36 UDM mångkamp Sätra 18/5
80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 11.93 1,4 USM Mångkamp Uppl Väsby 6/9
7 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.26 0,1 Kraftmätningen Linköping 30/8
3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.28 1,1 Gurkspelen Västerås 2/8
3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.43 -0,4 Huddingespelen/UDM 15/6
5h1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.50 -1,9 USM Söderhamn 10/8
80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.52 0,3 UDM mångkamp Sätra 17/5
8 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.86 0,3 Kraftmätningen Enskede 29/5
2 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 42.25 Skol-SM Huddinge 21/9
3 Höjd 1.67 Gurkspelen Västerås 3/8
6 Höjd 1.68 Kraftmätningen Enskede 29/5
6 Höjd 1.69 USM Söderhamn 9/8
Höjd 1.74 USM Mångkamp Uppl Väsby 7/9
7 Höjd 1.75 Kraftmätningen Linköping 31/8
Höjd 1.75 UDM mångkamp Sätra 18/5
Stav 2.61 UDM mångkamp Sätra 17/5
Stav 3.03 USM Mångkamp Uppl Väsby 6/9
2 Stav 3.22 Skol-SM Huddinge 20/9
Längd 5.30 1,2 Gurkspelen Västerås 3/8
Längd 5.36 1,1 UDM mångkamp Sätra 18/5
Längd 5.62 1,5 USM Mångkamp Uppl Väsby 7/9
7 Medvind/okänd vind 5.57w 2,5 Gurkspelen Västerås 3/8
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 10.18 USM Mångkamp Uppl Väsby 7/9
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 11.26 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.64 UDM mångkamp Sätra 18/5
14 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 9.62 Kraftmätningen Linköping 31/8
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 28.97 USM Mångkamp Uppl Väsby 6/9
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 31.80 UDM mångkamp Sätra 17/5
Diskus 1.0 kg (P15 - P14) 33.23 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 37.62 Huddingespelen/UDM 15/6
2 Spjut 600 g (P15 - P14) 37.72 Gurkspelen Västerås 3/8
Spjut 600 g (P15 - P14) 38.52 UDM mångkamp Sätra 17/5
6 Spjut 600 g (P15 - P14) 40.49 Kraftmätningen Linköping 30/8
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 41.23 Kraftmätningen Enskede 29/5
7 Spjut 600 g (P15 - P14) 43.24 USM Söderhamn 10/8
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 44.31 Skol-SM Huddinge 21/9
Spjut 600 g (P15 - P14) 44.33 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
Spjut 600 g (P15 - P14) 47.88 USM Mångkamp Uppl Väsby 6/9
Åttakamp 4284 UDM mångkamp Sätra 17-18/5
3 Åttakamp 4413 USM Mångkamp Uppl Väsby 6-7/9
Lina Hagberg 01
600m 2:01.02 UDM mångkamp Sätra 18/5
3h6 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.89 1,6 Kraftmätningen Linköping 30/8
12 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 14.21 1,8 Kraftmätningen Enskede 29/5
60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 10.71 -0,8 UDM mångkamp Sätra 18/5
13 Höjd 1.37 Kraftmätningen Linköping 30/8
Höjd 1.42 UDM mångkamp Sätra 18/5
6 Höjd 1.44 Kraftmätningen Enskede 29/5
28 Längd 4.00 0,8 Kraftmätningen Enskede 29/5
Medvind/okänd vind 4.48w 3,3 UDM mångkamp Sätra 18/5
10 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.95 Kraftmätningen Linköping 30/8
7 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9.12 Kraftmätningen Enskede 29/5
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 11.53 SAYO 7/6
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 11.58 Gurkspelen Västerås 2/8
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 11.78 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
Kula 2.0 kg (F13 - F12) 12.93 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
1 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 19.99 Junikastet Sollentuna/E 12/6
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 22.64 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 27.11 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
1 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 28.28 Junikastet Sollentuna/E 12/6
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 33.04 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 35.94 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 26.46 Kraftmätningen Enskede 29/5
5 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.80 Kraftmätningen Linköping 31/8
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 23.95 SAYO 8/6
1 Spjut 400 g (F13 - F12) 29.10 Gurkspelen Västerås 3/8
Spjut 400 g (F13 - F12) 30.05 UDM mångkamp Sätra 18/5
Spjut 400 g (F13 - F12) 30.60 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
Spjut 400 g (F13 - F12) 35.17 Andra Höstkastet Sollentuna 27/9
Femkamp 3799 UDM mångkamp Sätra 18/5
Christoffer Hagren 95
Kula 9.99 Castorama Sollentuna/E 27/9
1 Kula 6.0 kg (P19) 12.85 Uppslakastet 30/7
Diskus 26.94 Castorama Sollentuna 27/9
1 Diskus 1.75 kg (P19) 36.92 Junikastet Sollentuna/E 12/6
Slägga 39.81 Castorama Sollentuna 27/9
1 Slägga 6.0 kg (P19) 39.60 Junikastet Sollentuna/E 12/6
2 Slägga 6.0 kg (P19) 42.72 Vårkastet Bålsta 24/5
4 Slägga 6.0 kg (P19) 44.06 SAYO 6/6
1 Slägga 6.0 kg (P19) 44.10 Uppsalaspelen 6/7
1 Slägga 6.0 kg (P19) 46.32 Gurkspelen Västerås 2/8
1 Slägga 6.0 kg (P19) 48.65 Uppslakastet 30/7
8 Slägga 6.0 kg (P19) 50.23 JSM Gävle 8/8
Spjut 38.05 Castorama Sollentuna/E 27/9
Viktor Hagren 95
1 Kula 6.0 kg (P19) 10.74 Uppslakastet 30/7
1 Diskus 1.75 kg (P19) 37.06 Vårkastet Bålsta 24/5
1 Diskus 1.75 kg (P19) 38.11 Uppslakastet 30/7
3 Diskus 1.75 kg (P19) 38.47 SAYO 6/6
7 Diskus 1.75 kg (P19) 40.79 USM Gävle (Sandviken) 9/8
1 Diskus 1.75 kg (P19) 41.16 Gurkspelen Västerås 2/8
Ayla Hallberg Hossain 06
1h3 60m 10.58 0,0 SAYO 8/6
1h4 60m 10.60 0,3 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2 60m 10.64 -0,6 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6 400m 85.24 KM 31/8
4 Längd med zon 2.91 -1,5 SAYO 8/6
2 Medvind/okänd vind 3.10 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2 Medvind/okänd vind 3.25 KM 31/8
Fredrik Hallinder 88
2 Kula 13.02 Svealandsserien Uppsala 29/5
Kula 13.17 Castorama Sollentuna/E 27/9
Diskus 37.29 Castorama Sollentuna 27/9
Slägga 19.33 Castorama Sollentuna 27/9
Spjut 44.10 Castorama Sollentuna/E 27/9
Filip Hamrelius 00
8h1 Medvind/okänd vind 10.86w 3,1 SAYO 7/6
16 Höjd 1.47 Kraftmätningen Linköping 31/8
28 Längd 3.72 2,0 Kraftmätningen Linköping 30/8
10 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.95 SAYO 7/6
Olivia Hanefors 07
8h4 60m 12.59 0,3 SAYO 8/6
27 Längd med zon 2.12 2,0 SAYO 8/6
Lisa Hannula 83
Kula 9.02 Castorama  Sollentuna 12/10
Diskus 18.16 Castorama  Sollentuna/E 12/10
Slägga 22.24 Castorama  Sollentuna/E 12/10
Spjut 16.69 Castorama  Sollentuna 12/10
Alexander Hasselström 03
4h2 60m 10.00 -2,2 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
11 Medvind/okänd vind 9.70 KM 31/8
5 Medvind/okänd vind 9.73w 3,0 SAYO 7/6
9 Höjd 1.18 SAYO 7/6
7 Höjd 1.21 Stockholm Cup Spånga 21/9
6 Längd med zon 3.93 0,1 Stockholm Cup Spånga 21/9
9 Medvind/okänd vind 3.59w 4,2 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
7 Medvind/okänd vind 3.65 SAYO 8/6
3 Medvind/okänd vind 3.74 KM 31/8
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.17 KM 31/8
Linnea Hedman 05
9 60m 10.95 0,1 KM 31/8
4h1 60m 11.14 1,3 SAYO 8/6
3 600m 2:27.44 KM 31/8
9af 600m 2:43.67 SAYO 8/6
23 Längd med zon 2.86 0,2 SAYO 8/6
17 Medvind/okänd vind 2.64 KM 31/8
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.95 KM 31/8
Gustav Hehrne 07
20 Medvind/okänd vind 2.39 KM 31/8
20 Boll 7.88 KM 31/8
Stina Henning 06
5h7 60m 11.66 0,6 SAYO 8/6
4h1 60m 12.28 -2,1 Huddingespelen 14/6
3h2 Manuell tidtagning 11.4m Kvantumspelen Bålsta 13/9
3 400m 93.99 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Längd med zon 2.60 1,0 Huddingespelen 14/6
7 Längd med zon 2.72 -0,2 SAYO 8/6
9 Medvind/okänd vind 2.68w 3,0 Huddingespelen 14/6
7 Medvind/okänd vind 2.86 Kvantumspelen Bålsta 13/9
6 Boll 9.71 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Johan Henningsson 90
3cf 800m 1:53.48 DN Galan Stockholm/S 21/8
2bf 800m 1:54.08 Folksam Challenge Kalmar 12/8
Gunnar Hirschfeldt 78
6bf 10000m 34:47.91 Långlöparnas Kväll Stockholm/S 28/8
84 Halvmarathon 00 DN Stockholm Halvmarathon 13/9
Linnéa Hjelm 05
3h3 60m 11.27 0,8 Danderyds Ungdomsspel 18/5
18 60m 11.29 0,9 KM 31/8
5h5 60m 11.65 -1,0 SAYO 8/6
18 Medvind/okänd vind 2.61 KM 31/8
20 Medvind/okänd vind 2.66 Danderyds Ungdomsspel 18/5
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.13 KM 31/8
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.21 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Conor Hogan 04
14 Medvind/okänd vind 10.15 KM 31/8
8 Medvind/okänd vind 10.80w 2,7 SAYO 7/6
3 600m 2:09.31 KM 31/8
8 Medvind/okänd vind 3.15 KM 31/8
23 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.71 SAYO 7/6
3 Boll 22.85 KM 31/8
Neo Holgersson 06
3h3 60m 11.65 0,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
21 Medvind/okänd vind 2.35 KM 31/8
14 Medvind/okänd vind 2.41 Danderyds Ungdomsspel 18/5
22 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.45 KM 31/8
Kalle Holm 01
5h3 60m 9.55 -0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Medvind/okänd vind 3.79 Surbullespelen Norrköping 16/8
8 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.39 Surbullespelen Norrköping 17/8
16 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.18 Surbullespelen Norrköping 16/8
Tilde Holm 04
8 60m 10.93 -0,9 KM 31/8
14 Medvind/okänd vind 2.79 KM 31/8
Simon Holmfeldt 01
3 60m 8.98 -0,9 Danderyds Ungdomsspel 18/5
4h2 60m 9.06 -0,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
2df 200m 28.71 1,8 SAYO 8/6
3 200m 29.49 0,2 Surbullespelen Norrköping 17/8
4 Höjd 1.33 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 Höjd 1.42 Danderyds Ungdomsspel 18/5
17 Längd med zon 4.13 1,1 SAYO 8/6
3 Medvind/okänd vind 4.23 Surbullespelen Norrköping 16/8
Melvin Holmgren 03
7 Medvind/okänd vind 3.14 KM 31/8
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.14 KM 31/8
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.98 Stockholm Cup Spånga 21/9
8 Boll 28.16 Stockholm Cup Spånga 21/9
Alfred Holtendal 05
8 60m 11.37 1,3 KM 31/8
7h1 60m 11.62 -0,4 SAYO 8/6
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.46 KM 31/8
Amir Hosseinzadeh 06
4h1 60m 11.09 0,6 Danderyds Ungdomsspel 18/5
12 400m 95.56 KM 31/8
9 Medvind/okänd vind 2.84 KM 31/8
7 Medvind/okänd vind 2.89 Danderyds Ungdomsspel 18/5
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.94 KM 31/8
Eric Hovmöller 06
4 400m 86.13 KM 31/8
5bf 600m 2:18.26 SAYO 8/6
9 600m 2:18.82 Täby Open 7/9
18 Längd med zon 2.80 -0,3 SAYO 8/6
4 Medvind/okänd vind 3.17 KM 31/8
Leonardo Huayna Fernandez 04
18 Medvind/okänd vind 10.61 KM 31/8
7 600m 2:17.29 KM 31/8
10 Medvind/okänd vind 2.94 KM 31/8
7 Boll 20.35 KM 31/8
Emma Hulterström 02
17 Längd med zon 3.11 1,3 SAYO 8/6
Jennie Hurkmans 84
Kula 8.99 Castorama  Sollentuna 12/10
Diskus 20.86 Castorama  Sollentuna/E 12/10
Slägga 20.36 Castorama  Sollentuna/E 12/10
Spjut 33.49 Castorama  Sollentuna 12/10
Anthony Humphries 06
2h2 60m 11.28 -0,3 Danderyds Ungdomsspel 18/5
5h2 60m 11.54 -1,3 SAYO 8/6
17 400m 105.06 KM 31/8
12bf 600m 2:37.82 SAYO 8/6
14 Längd med zon 2.66 -0,6 SAYO 8/6
18 Medvind/okänd vind 2.26 Danderyds Ungdomsspel 18/5
18 Medvind/okänd vind 2.59 KM 31/8
11 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.59 KM 31/8
Filippa Huusko 05
7 60m 10.36 -0,7 SAYO 8/6
2h5 60m 10.56 -1,0 SAYO 8/6
4bf 600m 2:24.76 SAYO 8/6
12 Längd med zon 3.06 1,1 SAYO 8/6
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.17 SAYO 8/6
Zoe Hyde 06
8h6 60m 13.13 -0,2 SAYO 8/6
23 400m 112.72 KM 31/8
24 Längd med zon 2.18 0,2 SAYO 8/6
22 Medvind/okänd vind 2.36 KM 31/8
22 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.69 KM 31/8
Julia Hässel 94
6 100m 12.12 1,3 JSM Gävle 8/8
2h1 100m 12.13 -0,1 JSM Gävle 8/8
2h1 100m 12.21 2,0 Gefle Games 18/7
1 100m 12.26 -0,2 Danderyds Ungdomsspel 18/5
7h1 100m 12.27 0,5 SM Umeå 1/8
4h2 200m 24.97 0,2 SM Umeå 2/8
1h1 200m 25.08 -0,6 JSM Gävle 9/8
13 200m 25.16 1,6 Wind Sprint Sundsvall 20/7
6 Medvind/okänd vind 24.61w 3,2 JSM Gävle 10/8
4 Medvind/okänd vind 24.98w 2,1 DN Galan Stockholm/S 21/8
Andy Ibanez de la Cruz 97
2 100m 12.65 -1,1 Huddingespelen/UDM 13/6
Magnus Ingvarsson 70
6 100m 13.45 -2,2 VDM Sätra 17/5
Längd 4.98 2,0 VDM Sätra 18/5
2 Medvind/okänd vind 5.08w 2,4 VDM Sätra 18/5
5 Diskus 21.57 VDM Sätra 17/5
Giovanni Inostroza 97
1 100m 11.06 1,2 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
4 100m 11.12 1,0 USM Gävle 8/8
3 100m 11.18 0,3 Ungdomsfinnkampen Helsingfors FIN 30/8
4 100m 11.31 -0,5 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
1h2 100m 11.40 -1,3 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
2 100m 11.42 -1,0 Svealandsserien Uppsala 29/5
1h2 100m 11.59 -1,9 Gurkspelen Västerås 3/8
1 Medvind/okänd vind 10.94w 3,3 SAYO 7/6
1h1 Medvind/okänd vind 11.13w 2,6 SAYO 7/6
2h1 Medvind/okänd vind 11.14w 2,7 USM Gävle 8/8
1af 200m 22.49 0,0 SAYO 8/6
5 200m 22.57 0,9 USM Gävle 10/8
1h1 200m 22.71 -0,5 Gurkspelen Västerås 2/8
1 200m 22.76 0,7 Gurkspelen Västerås 2/8
22 200m 22.84 1,7 Wind Sprint Sundsvall 20/7
1h2 200m 23.01 -2,2 USM Gävle 9/8
3 Medvind/okänd vind 22.50w 2,3 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
14 Längd 5.85 1,6 USM Gävle 10/8
3 Längd 6.23 -0,8 SAYO 7/6
7 Längd 6.38 1,0 Världsungdomsspelen Göteborg/U 27/6
Michelle Inostroza 95
28 Längd 3.64 0,0 Världsungdomsspelen Göteborg/U 27/6
14 Längd 4.15 -2,8 SAYO 7/6
Cecilia Instebö 87
178 Halvmarathon 00 DN Stockholm Halvmarathon 13/9
Lina Isaksson 02
13 Medvind/okänd vind 3.32 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.24 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
7 Spjut 400 g (F13 - F12) 12.16 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Livia Ivars 07
30 Längd med zon 1.91 0,3 SAYO 8/6
26 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.16 SAYO 8/6
Hugo Jacobsson 99
3 80m 10.48 -1,3 Täby Open 6/9
6 300m 41.76 Huddingespelen/UDM 15/6
12 800m 2:29.76 Kraftmätningen Enskede 29/5
7h1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.96 -1,9 USM Söderhamn 10/8
6h3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.03 0,0 Kraftmätningen Linköping 30/8
5 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.29 1,1 Gurkspelen Västerås 2/8
6 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.38 -0,4 Huddingespelen/UDM 15/6
10 Medvind/okänd vind 12.92w 2,4 Kraftmätningen Enskede 29/5
5h2 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 45.05 USM Söderhamn 9/8
4 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 45.14 SAYO 7/6
Längd 4.83 0,3 SAYO 7/6
Längd 5.43 1,8 Gurkspelen Västerås 3/8
7 Medvind/okänd vind 5.33w 2,2 Kraftmätningen Enskede 29/5
12 Medvind/okänd vind 5.34w 3,6 SAYO 7/6
8 Medvind/okänd vind 5.48w 2,7 Gurkspelen Västerås 3/8
29 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 7.80 Kraftmätningen Enskede 29/5
20 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.37 Kraftmätningen Linköping 31/8
Vide Jansson 07
2 400m 88.87 KM 31/8
9 Medvind/okänd vind 2.61 KM 31/8
8 Boll 13.16 KM 31/8
Alva Jobson Orrmo 06
5 60m 11.88 -0,5 Kvantumspelen Bålsta 13/9
6h7 60m 11.98 0,6 SAYO 8/6
3h1 Manuell tidtagning 11.3m Kvantumspelen Bålsta 13/9
6 400m 104.33 Kvantumspelen Bålsta 13/9
10 400m 95.29 KM 31/8
17 Längd med zon 2.33 0,8 SAYO 8/6
17 Medvind/okänd vind 2.55 KM 31/8
5 Medvind/okänd vind 2.97 Kvantumspelen Bålsta 13/9
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.68 KM 31/8
5 Boll 10.10 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Alexandra Johansson 04
12 60m 11.29 -0,8 KM 31/8
12 Medvind/okänd vind 2.83 KM 31/8
Maj Johansson 91
5h2 100m 12.67 0,5 Gefle Games 18/7
1bf 100m 12.72 -0,5 Gefle Games 18/7
3 100m 12.77 -1,6 Gurkspelen Västerås 3/8
2h2 100m 12.80 -1,6 Gurkspelen Västerås 3/8
7h3 100m 12.81 -0,7 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
8 100m 12.98 -2,6 Huddingespelen 14/6
4h2 100m 13.02 0,0 SAYO DM 6/6
5h1 100m 13.09 -3,0 Huddingespelen 14/6
3 200m 26.62 0,0 Gurkspelen Västerås 2/8
41 200m 26.66 0,1 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
3 200m 27.04 0,9 Gurkspelen Västerås 2/8
Ellen Johnson 06
6h8 60m 13.31 -1,0 SAYO 8/6
6h3 60m 13.42 -0,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
31 Längd med zon 1.80 0,2 SAYO 8/6
19 Medvind/okänd vind 1.84 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Lara Johnsson 05
5 60m 10.67 -0,1 KM 31/8
3h2 60m 11.28 -0,2 SAYO 8/6
20 Längd med zon 2.97 0,3 SAYO 8/6
3 Medvind/okänd vind 3.26 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.66 SAYO 8/6
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.23 KM 31/8
Linnéa Johnson 06
2h2 60m 11.69 -1,4 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6h6 60m 11.87 -0,2 SAYO 8/6
18 400m 108.65 KM 31/8
13bf 600m 2:50.74 SAYO 8/6
Längd med zon 2.57 1,5 SAYO 8/6
11 Medvind/okänd vind 2.60w 2,2 SAYO 8/6
7 Medvind/okänd vind 2.65 Danderyds Ungdomsspel 18/5
13 Medvind/okänd vind 2.72 KM 31/8
Frida Joos 05
12 60m 11.04 -0,6 KM 31/8
8 Längd med zon 3.22 1,0 SAYO 8/6
12 Medvind/okänd vind 2.78 KM 31/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.37 KM 31/8
8 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.60 SAYO 8/6
Sofia Joos 07
24 400m 118.46 KM 31/8
22 Längd med zon 2.23 0,3 SAYO 8/6
21 Medvind/okänd vind 2.20 KM 31/8
30 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 1.90 SAYO 8/6
22 Boll 5.56 KM 31/8
Maja Jämsvi 06
17 400m 101.35 KM 31/8
20 Medvind/okänd vind 2.44 KM 31/8
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.56 KM 31/8
Elsa Kagevik 06
2 60m 10.29 -0,5 Täby Open 7/9
2 60m 10.59 -0,5 Kvantumspelen Bålsta 13/9
1h1 Manuell tidtagning 10.1m Kvantumspelen Bålsta 13/9
2h4 Medvind/okänd vind 10.57 Täby Open 7/9
1 400m 84.54 KM 31/8
2 400m 91.07 Kvantumspelen Bålsta 13/9
1 600m 2:18.86 Täby Open 7/9
11 Medvind/okänd vind 2.78 Täby Open 7/9
8 Medvind/okänd vind 2.89 KM 31/8
3 Medvind/okänd vind 3.21 Kvantumspelen Bålsta 13/9
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.05 KM 31/8
Linn Kalderén 99
600m 1:50.69 Täby Vårspel 11/5
6h2 800m 2:42.54 Kraftmätningen Linköping 30/8
80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.40 0,1 Täby Vårspel 10/5
7 300m häck 76.2 cm (F19 - F14) 49.26 USM Söderhamn 9/8
Höjd 1.42 Täby Vårspel 10/5
14 Höjd 1.49 Kraftmätningen Linköping 30/8
Längd 4.72 Täby Vårspel 11/5
7 Längd 4.75 -0,4 Kraftmätningen Linköping 31/8
Kula 8.43 Castorama  Sollentuna 12/10
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.37 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.52 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
7 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.53 Kraftmätningen Linköping 30/8
4 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.73 SAYO 7/6
2 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.96 Kraftmätningen Enskede 29/5
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.98 Täby Vårspel 10/5
23 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.81 Världsungdomsspelen Göteborg/U 27/6
Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9.53 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
13 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 9.37 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
Diskus 18.59 Castorama  Sollentuna/E 12/10
2 Diskus 26.65 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
Diskus 0.75 kg (F15) 21.48 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
Diskus 0.75 kg (F15) 26.72 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
2 Diskus 0.75 kg (F15) 27.24 Junikastet Sollentuna/E 12/6
1 Diskus 0.75 kg (F15) 30.26 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
Slägga 18.53 Castorama  Sollentuna/E 12/10
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 23.37 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 23.45 Junikastet Sollentuna/E 12/6
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 24.19 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 24.51 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 24.59 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
Spjut 25.89 Castorama  Sollentuna 12/10
5 Spjut 500 g (F17 - F14) 26.08 Kraftmätningen Enskede 29/5
Spjut 500 g (F17 - F14) 27.21 Andra Höstkastet Sollentuna 27/9
Spjut 500 g (F17 - F14) 27.34 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
11 Spjut 500 g (F17 - F14) 28.96 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
13 Spjut 500 g (F17 - F14) 29.44 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
8 Spjut 500 g (F17 - F14) 29.99 USM Söderhamn 10/8
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.31 Huddingespelen/UDM 15/6
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.48 Gurkspelen Västerås 3/8
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 31.85 Kraftmätningen Linköping 31/8
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 32.80 Täby Open 6/9
1 Sexkamp 3453 Täby Vårspel 10-11/5
Sebastian Karlsson 00
3 Medvind/okänd vind 4.37 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
2 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 7.42 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
3 Spjut 600 g (P15 - P14) 12.32 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Tove Karlsson 03
5h3 60m 10.22 -0,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 60m 10.33 0,6 KM 31/8
7 200m 33.68 1,3 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 600m 2:01.88 SAYO 7/6
1 600m 2:03.89 Täby Vårspel 10/5
8 600m 2:04.87 Stockholm Cup Spånga 21/9
2 600m 2:04.91 KM 31/8
4 600m 2:06.97 Surbullespelen Norrköping 16/8
18 Höjd 1.08 Stockholm Cup Spånga 21/9
9 Medvind/okänd vind 3.18 KM 31/8
Gustav Karnebäck 87
6h3 800m 1:57.45 SM Umeå 2/8
7df 800m 1:59.77 Folksam GP Sollentuna 26/6
4 Höjd 1.59 Svealandsserien Uppsala 29/5
4 Slägga 24.83 Svealandsserien Uppsala 29/5
Caroline Kihlblom 94
1bf 200m 25.03 0,7 SAYO/DM 8/6
2 200m 25.35 -0,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2af 400m 57.12 SAYO DM 6/6
3 400m 57.26 JSM Gävle 9/8
1 400m 58.16 Nynässpelen Nynäshamn 24/8
3h1 400m 58.23 JSM Gävle 8/8
1 400m 58.59 Sparta Copenhagen Games Köpenhamn DEN 16/8
Gustav Kjell 96
3bf 100m 10.86 1,9 Folksam Challenge Göteborg/S 13/6
4 100m 10.89 1,1 DN Galan Stockholm/S 21/8
6h6 100m 10.91 0,0 Wind Sprint Sundsvall 20/7
5af 100m 10.92 1,4 Folksam GP Sollentuna 26/6
1h1 100m 10.99 0,5 SAYO 6/6
5h3 100m 11.01 0,5 Folksam Challenge Göteborg/S 13/6
2 100m 11.01 0,9 SAYO 6/6
1f2 100m 11.03 -0,4 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
2h2 100m 11.13 -0,8 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
4 Medvind/okänd vind 10.67w 2,9 JSM Gävle 8/8
3df Medvind/okänd vind 10.74w 3,1 Wind Sprint Sundsvall 20/7
3h3 Medvind/okänd vind 10.78w 2,2 JSM Gävle 8/8
3af 200m 22.09 0,2 SAYO 8/6
12 200m 22.28 1,0 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
2h4 200m 22.50 -1,8 JSM Gävle 9/8
1 200m 22.74 -2,1 Svealandsserien Uppsala 29/5
5 Medvind/okänd vind 21.78w 4,2 JSM Gävle 10/8
3s1 Medvind/okänd vind 21.86w 3,8 JSM Gävle 10/8
Karl Kjellgren 06
6 60m 10.48 0,8 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3h1 60m 10.72 0,6 Danderyds Ungdomsspel 18/5
10 Medvind/okänd vind 2.82 KM 31/8
9 Medvind/okänd vind 2.84 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.32 KM 31/8
Lovisa Klouda 04
9 60m 11.08 -0,8 KM 31/8
8 Medvind/okänd vind 3.09 KM 31/8
Zara Klouda 07
9 Medvind/okänd vind 2.49 KM 31/8
Sofia Kornesjö 00
6 Höjd 1.15 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
7 Medvind/okänd vind 3.66 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
6 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 4.64 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 10.89 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Oskar Kruse 06
3h1 60m 10.52 -0,4 SAYO 8/6
6h2 60m 11.84 -0,3 Danderyds Ungdomsspel 18/5
9 Längd med zon 2.78 -0,8 SAYO 8/6
11 Medvind/okänd vind 2.61 Danderyds Ungdomsspel 18/5
14 Medvind/okänd vind 2.68 KM 31/8
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.44 KM 31/8
Anton Kull 04
7 60m 10.02 0,2 SAYO 7/6
3 60m 10.02 0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h1 60m 9.86 0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
15 Medvind/okänd vind 10.16 KM 31/8
3 600m 2:06.59 Surbullespelen Norrköping 16/8
13 Höjd 1.07 Surbullespelen Norrköping 16/8
13 Höjd 1.07 Surbullespelen Norrköping 17/8
16 Höjd 1.08 SAYO 7/6
18 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.81 SAYO 7/6
Oskar Käll 02
15 Spjut 400 g (P13 - P12) 17.26 SAYO 8/6
Sofia Käll 06
6h1 60m 13.13 -0,2 Danderyds Ungdomsspel 18/5
7h2 Medvind/okänd vind 13.11 Täby Open 7/9
33 Medvind/okänd vind 2.22 Täby Open 7/9
25 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.23 SAYO 8/6
18 Boll 9.54 Täby Open 7/9
Vincent Källström 06
4h5 60m 11.64 -0,6 SAYO 8/6
8 400m 89.99 KM 31/8
11af 600m 2:30.37 SAYO 8/6
16 Längd med zon 2.63 -0,5 SAYO 8/6
17 Medvind/okänd vind 2.61 KM 31/8
25 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.73 SAYO 8/6
24 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.05 KM 31/8
Erik Landin 06
8h2 60m 12.93 -1,3 SAYO 8/6
26 Längd med zon 1.99 -0,1 SAYO 8/6
Leya Landin 06
4h4 60m 11.46 0,3 SAYO 8/6
6 Längd med zon 2.75 -0,7 SAYO 8/6
22 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.45 SAYO 8/6
Frida Larsson 07
4 400m 96.49 KM 31/8
4 Medvind/okänd vind 2.63 KM 31/8
10 Boll 7.76 KM 31/8
Håkan Larsson 67
Kula 10.38 Castorama Sollentuna/E 27/9
1 Kula 9.82 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
Diskus 26.55 Castorama Sollentuna 27/9
1 Diskus 26.57 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
1 Slägga 23.56 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
Isola Larsson 07
26 Medvind/okänd vind 2.12 KM 31/8
27 Boll 4.93 KM 31/8
Karl Larsson 04
15 Medvind/okänd vind 2.88 SAYO 8/6
Linnéa Larsson Huusko 97
Kula 8.15 Castorama Sollentuna/E 27/9
10 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 10.79 SAYO 8/6
12 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.02 USM Gävle 10/8
3 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.12 Götas Ungdomsspel Karlstad 23//8
7 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.42 Gurkspelen Västerås 3/8
2 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 11.56 Kasttävling Malmö 26/6
4 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 12.01 Skol-SM Huddinge 21/9
3 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 12.25 Uppslakastet 30/7
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 12.26 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
2 Diskus 21.58 Tingstäde 14/7
2 Diskus 27.38 Götas Ungdomsspel Karlstad 23//8
6 Diskus 27.63 SAYO 6/6
2 Diskus 29.62 Huddingespelen/UDM 14/6
2 Diskus 29.62 Kasttävling Malmö 26/6
1 Diskus 29.67 Junikastet Sollentuna/E 12/6
5 Diskus 30.46 Vårkastet Bålsta 24/5
6 Diskus 31.55 Skol-SM Huddinge 20/9
5 Diskus 31.87 Gurkspelen Västerås 2/8
Diskus 32.01 Castorama Sollentuna 27/9
2 Diskus 34.01 Uppslakastet 30/7
1 Diskus 34.27 Uppslakastet 6 7/9
1 Diskus 34.38 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
1 Diskus 34.38 Herrljunga-spelen 24/8
1 Diskus 34.76 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
8 Diskus 34.90 USM Gävle (Sandviken) 8/8
2 Diskus 35.65 Uppsalakastet 6 7/9
Slägga 37.82 Castorama Sollentuna 27/9
1 Slägga 43.08 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
5 Slägga 43.22 Uppsalakastet 6 7/9
10 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 38.98 Vårkastet Bålsta 24/5
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 43.76 Kasttävling Malmö 26/6
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 44.15 Junikastet Sollentuna/E 12/6
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 44.23 Huddingespelen/UDM 15/6
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 45.27 Tingstäde 14/7
6 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 45.83 SAYO/E 6/6
5 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 45.98 Gurkspelen Västerås 2/8
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 46.42 Uppslakastet 30/7
4 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 47.42 Götas Ungdomsspel Karlstad 23//8
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 47.67 Herrljunga-spelen 24/8
1 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 50.56 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
10 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 51.62 USM Gävle 10/8
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 52.51 Skol-SM Huddinge 20/9
Spjut 13.39 Castorama Sollentuna/E 27/9
Moa Larsson 07
11 Medvind/okänd vind 2.43 KM 31/8
29 Boll 2.77 KM 31/8
Wilma Lavesson 07
15 400m 108.79 KM 31/8
16 Medvind/okänd vind 2.37 KM 31/8
28 Boll 3.83 KM 31/8
Leo Lehtonen 05
2h4 60m 10.61 0,0 SAYO 8/6
6 60m 10.91 1,7 KM 31/8
2bf 600m 2:15.11 SAYO 8/6
1 600m 2:16.72 KM 31/8
13 Längd med zon 3.03 -0,7 SAYO 8/6
5 Medvind/okänd vind 2.95 KM 31/8
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.03 KM 31/8
Axel Lekander 05
1 60m 10.05 1,7 KM 31/8
3h6 60m 10.42 -0,1 SAYO 8/6
4 600m 2:19.95 KM 31/8
8af 600m 2:24.66 SAYO 8/6
8 Längd med zon 3.18 -0,8 SAYO 8/6
1 Medvind/okänd vind 3.39 KM 31/8
18 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.71 SAYO 8/6
7 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.12 KM 31/8
Jakob Lennermark 07
5h4 60m 11.54 0,0 SAYO 8/6
1 400m 86.69 KM 31/8
5 Medvind/okänd vind 2.76 KM 31/8
6 Boll 13.52 KM 31/8
Lisa Lettse 04
5h2 60m 11.17 1,4 Danderyds Ungdomsspel 18/5
8h4 60m 11.37 0,0 Täby Open 6/9
14 60m 11.46 -0,9 KM 31/8
5 60m 11.50 0,6 SAYO 7/6
6 600m 2:40.29 KM 31/8
13 600m 2:48m Täby Open 6/9
10 Längd med zon 3.11 -0,7 SAYO 8/6
28 Medvind/okänd vind 2.94 Danderyds Ungdomsspel 18/5
19 Medvind/okänd vind 2.96 Täby Open 6/9
7 Medvind/okänd vind 3.15 KM 31/8
16 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.08 SAYO 7/6
23 Boll 11.98 Täby Open 6/9
7 Boll 14.42 KM 31/8
Frans Levin 07
8 400m 95.01 KM 31/8
3 Medvind/okänd vind 2.90 KM 31/8
10 Boll 12.85 KM 31/8
Johanna Levin 06
8h7 60m 12.79 0,6 SAYO 8/6
24 Medvind/okänd vind 2.35 KM 31/8
Alice Lidström 00
8 80m 12.37 1,7 SAYO 7/6
4h2 80m 12.38 -0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 200m 31.58 1,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
7bf 300m 51.93 SAYO 8/6
23 800m 2:56.99 Kraftmätningen Enskede 29/5
11 800m 2:58.42 SAYO 7/6
5h2 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 16.41 0,6 SAYO 8/6
Isac Lidström 02
3h2 60m 9.33 1,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 60m 9.48 -0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
6h1 Medvind/okänd vind 9.19w 2,1 SAYO 7/6
5 200m 30.49 -0,3 Surbullespelen Norrköping 17/8
6bf 200m 30.55 0,7 SAYO 8/6
3 600m 1:44.10 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
2 600m 1:45.24 Surbullespelen Norrköping 16/8
4af 600m 1:45.42 SAYO 7/6
600m 1:48.96 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
2 800m 2:27.21 UDM Täby Open  6/9
2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.90 -1,3 Stockholmskampen Enskede 20/9
2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.30 -0,9 Surbullespelen Norrköping 17/8
4 Höjd 1.19 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
5 Stav 1.57 Stockholmskampen Enskede 20/9
18 Längd med zon 4.06 0,3 SAYO 8/6
1 Medvind/okänd vind 4.14 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
2 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.27 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
12 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 12.50 Stockholmskampen Enskede 20/9
3 Spjut 400 g (P13 - P12) 14.46 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 14.96 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
Meilina Lidström 05
6 60m 10.74 0,9 KM 31/8
2h7 60m 10.92 0,6 SAYO 8/6
8bf 600m 2:25.62 SAYO 8/6
5 600m 2:29.83 KM 31/8
11 Längd med zon 3.07 0,0 SAYO 8/6
7 Medvind/okänd vind 3.05 Kvantumspelen Bålsta 13/9
6 Medvind/okänd vind 3.13 KM 31/8
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.63 SAYO 8/6
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.06 KM 31/8
6 Boll 13.44 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Axel Liljegren 07
4 400m 90.53 KM 31/8
1 Medvind/okänd vind 3.10 KM 31/8
3 Boll 14.57 KM 31/8
Hugo Liljegren 03
4h2 60m 10.33 0,5 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 200m 35.25 -2,0 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 600m 2:23.46 Surbullespelen Norrköping 16/8
3h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.65 0,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 Medvind/okänd vind 3.30 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.62 Surbullespelen Norrköping 17/8
Felicia Liljehäll 00
12 Diskus 0.75 kg (F15) 18.73 SAYO/E 6/6
Diskus 0.75 kg (F15) 20.59 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 23.10 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
9 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 23.91 SAYO/E 6/6
5 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 26.34 Surbullespelen Norrköping 16/8
Max Lind 04
4 60m 9.60 1,3 SAYO 7/6
4h1 60m 9.70 0,2 Täby Open 6/9
8 60m 9.95 -1,8 Täby Open 6/9
5 Medvind/okänd vind 3.49 Täby Open 6/9
13 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 6.77 SAYO 7/6
9 Boll 17.26 Täby Open 6/9
Elsa Lindberg 02
600m 2:10.18 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
5 Medvind/okänd vind 12.09w 2,2 SAYO 8/6
9 Höjd 1.10 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
19 Längd med zon 3.82 0,0 SAYO 8/6
10 Medvind/okänd vind 3.72 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Medvind/okänd vind 8.50 Stockholmskampen Täby 2/6
12 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.63 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 13.05 Stockholmskampen Täby 2/6
Spjut 400 g (F13 - F12) 11.14 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
8 Spjut 400 g (F13 - F12) 12.15 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
23 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.01 SAYO 8/6
Vera Lindberg 07
9 400m 102.49 KM 31/8
22 Medvind/okänd vind 2.18 KM 31/8
4 Boll 9.67 KM 31/8
Malin Lindblom 91
Kula 7.53 Castorama Gävle 13/9
Diskus 23.85 Castorama Gävle 13/9
Slägga 20.25 Castorama Gävle 13/9
Spjut 16.81 Castorama Gävle 13/9
Isabelle Linder 06
30 Medvind/okänd vind 2.12 KM 31/8
Marcus Lindgren 07
4h3 Medvind/okänd vind 11.05w 3,5 SAYO 8/6
13 Längd med zon 2.66 0,5 SAYO 8/6
Emma Lindholm 02
16 Medvind/okänd vind 2.75 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.81 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
10 Spjut 400 g (F13 - F12) 10.57 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Elias Lindmark 07
18 Medvind/okänd vind 2.41 KM 31/8
4 Boll 13.67 KM 31/8
Oliver Lindstrand 02
6h2 60m 10.13 1,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
6h3 60m 9.95 0,6 SAYO 7/6
9 200m 33.94 1,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
600m 2:06.08 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
7 600m 2:07.97 Surbullespelen Norrköping 16/8
6bf 600m 2:09.36 SAYO 7/6
4 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.15 -0,9 Surbullespelen Norrköping 17/8
20 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.81 -2,4 Stockholmskampen Enskede 20/9
7h2 Medvind/okänd vind 13.64w 3,4 SAYO 8/6
5 Höjd 1.10 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
13 Höjd 1.18 SAYO 7/6
6 Höjd 1.18 Surbullespelen Norrköping 17/8
2 Stav 1.87 Stockholmskampen Enskede 20/9
22 Längd med zon 3.52 0,5 SAYO 8/6
10 Medvind/okänd vind 3.24 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Medvind/okänd vind 3.27 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Medvind/okänd vind 7.61 Stockholmskampen Täby 2/6
11 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4.64 Surbullespelen Norrköping 17/8
15 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.55 SAYO 7/6
4 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.17 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
8 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 11.87 Surbullespelen Norrköping 17/8
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 13.95 Stockholmskampen Täby 2/6
17 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 10.80 Stockholmskampen Enskede 20/9
12 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 11.14 Surbullespelen Norrköping 16/8
13 Spjut 400 g (P13 - P12) 18.07 Surbullespelen Norrköping 16/8
Spjut 400 g (P13 - P12) 18.53 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
2 Spjut 400 g (P13 - P12) 18.56 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
12 Spjut 400 g (P13 - P12) 20.13 SAYO 8/6
Victor Lindstrand 04
6 60m 10.17 1,3 SAYO 7/6
4h2 60m 10.50 0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Medvind/okänd vind 10.32 Täby Vårspel 10/5
11 200m 37.10 1,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 600m 2:16.69 Täby Vårspel 11/5
14 600m 2:20.04 SAYO 7/6
5 600m 2:23.74 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 14.01 0,2 Surbullespelen Norrköping 17/8
9 Höjd 1.12 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 Höjd 1.12 Surbullespelen Norrköping 17/8
7 Höjd 1.23 SAYO 7/6
7 Medvind/okänd vind 3.29 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 Medvind/okänd vind 3.49 Täby Vårspel 11/5
20 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.54 SAYO 7/6
4 Boll 22.97 Täby Vårspel 10/5
2 Boll 25.60 Surbullespelen Norrköping 16/8
Elin Lindström 07
12 400m 106.33 KM 31/8
14 Medvind/okänd vind 2.39 KM 31/8
24 Boll 5.33 KM 31/8
Emelie Lindström 05
4h8 60m 11.36 -1,0 SAYO 8/6
20 60m 11.54 -0,1 KM 31/8
14 600m 2:44.80 KM 31/8
27 Längd med zon 2.73 0,9 SAYO 8/6
15 Medvind/okänd vind 2.67 KM 31/8
17 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.80 SAYO 8/6
17 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.00 KM 31/8
Aleksander Liss 91
11bf 1500m 4:15.67 SAYO 7/6
Alice Liténs 05
2h1 60m 10.70 1,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2h4 60m 10.72 0,3 SAYO 8/6
3bf 600m 2:21.66 SAYO 8/6
13 Längd med zon 3.06 -0,1 SAYO 8/6
9 Medvind/okänd vind 2.90 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Ella Loewy 04
5h6 60m 11.32 -0,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
32 Medvind/okänd vind 2.78 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Vilhelm Lood Falgén 07
9 400m 96.69 KM 31/8
15 Medvind/okänd vind 2.49 KM 31/8
24 Boll 4.76 KM 31/8
Karl Ludvik 02
5h3 60m 9.56 -0,3 UDM Täby Open  6/9
6 200m 30.49 -0,3 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 200m 30.92 -2,1 Huddingespelen 15/6
5cf 200m 31.03 0,3 SAYO 8/6
5h2 200m 31.91 0,0 HAIS-spelen Hässleholm 26/7
6h2 Medvind/okänd vind 30.88 Täby Vårspel 10/5
600m 1:58.96 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
2 Höjd 1.19 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
5 Medvind/okänd vind 3.81 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
9 Medvind/okänd vind 3.81 UDM Täby Open  7/9
6 Medvind/okänd vind 3.90 Surbullespelen Norrköping 16/8
Medvind/okänd vind 8.84 Stockholmskampen Täby 2/6
13 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 7.00 SAYO 7/6
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.16 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
5 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.25 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
4 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.33 Surbullespelen Norrköping 17/8
2 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.61 HAIS-spelen Hässleholm 27/7
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.65 UDM Täby Open  7/9
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 8.70 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.02 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.08 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.17 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
1 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 9.74 Midgårdskastet Märsta 20/9
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 26.68 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
4 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 28.74 Midgårdskastet Märsta 20/9
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 29.71 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 31.34 Stockholmskampen Täby 2/6
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 33.97 Surbullespelen Norrköping 17/8
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 34.09 Junikastet Sollentuna/E 12/6
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 34.40 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 34.65 Huddingespelen 14/6
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 35.66 Huddingespelen 15/6
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 36.49 HAIS-spelen Hässleholm 27/7
1 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 37.14 Björknässpelen 30/8
4 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 19.77 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 19.89 Huddingespelen 15/6
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 21.19 Junikastet Sollentuna/E 12/6
3 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 21.94 HAIS-spelen Hässleholm 26/7
1 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 23.41 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
2 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 23.99 Hellaskastet Sätra 3/5
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 25.91 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
2 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 26.65 Midgårdskastet Märsta 20/9
Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 27.08 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
9 Spjut 400 g (P13 - P12) 30.75 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 30.84 Hellaskastet Sätra 3/5
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 31.20 Huddingespelen 14/6
2 Spjut 400 g (P13 - P12) 31.24 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
Spjut 400 g (P13 - P12) 32.24 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 32.32 Täby Vårspel 11/5
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 32.77 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 Spjut 400 g (P13 - P12) 32.84 SAYO 8/6
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 34.02 Huddingespelen 14/6
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 36.43 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Spjut 400 g (P13 - P12) 36.55 Tredje höstkastet Sollentuna 12/10
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 36.82 Björknässpelen 30/8
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 36.99 HAIS-spelen Hässleholm 26/7
Spjut 400 g (P13 - P12) 37.48 Andra Höstkastet Sollentuna 27/9
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 37.48 Midgårdskastet Märsta 20/9
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 38.18 Sommarspel Karlskrona 2/8
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 38.57 Täby Open 7/9
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 38.87 Brommaspelen Stockholm/S 14/9
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 38.93 Kvantumspelen Bålsta 13/9
1 Boll 54.25 UDM Täby Open  6/9
Linnea Lundevall 05
2h6 60m 11.14 -0,2 SAYO 8/6
16 60m 11.16 -0,6 KM 31/8
Daniel Lundgren 85
9 1500m 3:52.98 DN Galan Stockholm/S 21/8
5af 1500m 3:57.20 SAYO 7/6
2 3000m 8:15.43 Arenamilen Vallentuna 14/5
11af 5000m 14:05.65 Folksam GP Sollentuna 26/6
6 5000m 14:36.75 SM Umeå 3/8
24 Halvmarathon 00 Venlo NED 30/3
1 3000m hinder 8:38.75 Kortrijk BEL 12/7
8 3000m hinder 8:38.80 Lag-EM Braunschweig GER 22/6
7 3000m hinder 8:39.88 Joensuu FIN 24/7
4 3000m hinder 8:41.63 Folksam GP Karlstad 16/7
10h1 3000m hinder 8:43.98 EM Zürich 12/8
1 3000m hinder 8:44.50 Folksam Challenge Göteborg/S 13/6
1 3000m hinder 8:50.54 Manchester GBR 31/5
1 3000m hinder 8:51.50 SM Umeå 2/8
3 3000m hinder 8:54.35 Finnkampen Helsingfors FIN 30/8
Betty Lundmark 99
6h3 800m 2:34.32 Kraftmätningen Linköping 30/8
4h1 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 13.45 0,0 Kraftmätningen Linköping 30/8
18 Höjd 1.29 Kraftmätningen Linköping 30/8
19 Längd 4.31 -0,2 Kraftmätningen Linköping 31/8
13 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 8.15 Kraftmätningen Linköping 30/8
14 Spjut 500 g (F17 - F14) 19.73 Kraftmätningen Linköping 31/8
Erik Lundmark 96
7bf 200m 24.46 0,4 SAYO 8/6
9 200m 25.01 0,3 Huddingespelen/UDM 15/6
2 400m 54.55 SAYO 6/6
4 400m 56.13 Huddingespelen/JDM 14/6
Nora Lundmark 02
6h1 60m 10.05 0,2 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
4h1 60m 9.95 0,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
2ef 200m 31.89 1,1 SAYO 8/6
8 200m 32.70 1,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 600m 1:54.59 Danderyds Ungdomsspel 18/5
600m 1:55.06 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
3 600m 1:55.14 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 600m 1:56.35 Huddingespelen 14/6
9 600m 1:58.02 SAYO 7/6
4 800m 2:39.02 UDM Täby Open  6/9
5 Höjd 1.22 Surbullespelen Norrköping 17/8
16 Höjd 1.25 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
7 Höjd 1.27 SAYO 7/6
2 Höjd 1.30 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
4 Stav 1.72 Stockholmskampen Enskede 20/9
18 Längd med zon 3.83 1,0 Huddingespelen 14/6
9 Medvind/okänd vind 3.75 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Medvind/okänd vind 8.05 Stockholmskampen Täby 2/6
17 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.67 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 7.42 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 11.07 Stockholmskampen Täby 2/6
11 Diskus 0.6 kg (F13 - F12) 12.71 Surbullespelen Norrköping 17/8
24 Slägga 2.0 kg (F13 - F12) 14.93 Stockholmskampen Enskede 20/9
4 Spjut 400 g (F13 - F12) 13.60 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Spjut 400 g (F13 - F12) 13.66 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
19 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.11 SAYO 8/6
11 Spjut 400 g (F13 - F12) 8.61 Huddingespelen 14/6
Jennifer Lundström 02
22 Längd med zon 3.02 -0,6 SAYO 8/6
25 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.11 SAYO 7/6
Spjut 400 g (F13 - F12) 12.28 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
Oskar Lundvall 06
3h3 60m 10.74 1,4 Täby Open 7/9
3h4 60m 10.80 0,0 SAYO 8/6
1h2 60m 11.28 -2,2 Huddingespelen 14/6
3 Medvind/okänd vind 11.01 Minigames Eskilstuna 28/6
7 Längd med zon 3.00 0,5 Huddingespelen 14/6
2 Längd med zon 3.18 0,7 SAYO 8/6
12 Medvind/okänd vind 2.96 Täby Open 7/9
5 Medvind/okänd vind 3.02 Danderyds Ungdomsspel 18/5
5 Medvind/okänd vind 3.16 KM 31/8
2 Medvind/okänd vind 3.30 Minigames Eskilstuna 28/6
10 Boll 17.09 Täby Open 7/9
3 Boll 18.41 Minigames Eskilstuna 28/6
Egil Löthman 01
8af 600m 1:55.61 SAYO 7/6
Tyra Löthman 99
14 800m 2:46.00 Kraftmätningen Enskede 29/5
Elin Malm 05
11 60m 11.01 -0,1 KM 31/8
10 Medvind/okänd vind 2.86 KM 31/8
Theo Marklund 06
4h2 60m 11.11 -1,3 SAYO 8/6
7bf 600m 2:27.83 SAYO 8/6
4 Längd med zon 3.17 -0,4 SAYO 8/6
19 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.69 SAYO 8/6
13 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.29 KM 31/8
Emma Martini 05
10 60m 10.99 0,1 KM 31/8
11bf 600m 2:38.59 SAYO 8/6
26 Längd med zon 2.73 0,0 SAYO 8/6
Victor Mather 07
17 400m 115.30 KM 31/8
6 Medvind/okänd vind 2.69 KM 31/8
11 Boll 12.60 KM 31/8
Julia Mattiasson 06
7h1 60m 12.51 1,3 SAYO 8/6
12 400m 98.35 KM 31/8
16 Längd med zon 2.34 1,2 SAYO 8/6
23 Medvind/okänd vind 2.36 KM 31/8
23 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.33 SAYO 8/6
14 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.44 KM 31/8
David Mattiasson 01
3 Höjd 1.20 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
4 Medvind/okänd vind 3.76 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
2 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 6.32 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
1 Spjut 400 g (P13 - P12) 17.22 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Leah McCarthy 99
5 80m 11.07 1,7 SAYO 7/6
3bf 300m 44.75 SAYO 8/6
19 Medvind/okänd vind 4.23w 2,7 SAYO 7/6
Alexander Mickelsson 07
2 Medvind/okänd vind 3.01 KM 31/8
14 Boll 10.84 KM 31/8
Kajsa Mild 06
6h5 60m 12.28 -1,0 SAYO 8/6
8 400m 93.06 KM 31/8
Längd med zon 2.30 0,3 SAYO 8/6
18 Medvind/okänd vind 2.32w 2,2 SAYO 8/6
19 Medvind/okänd vind 2.51 KM 31/8
Rasmus Miller 02
2h1 60m 9.56 0,5 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 60m 9.83 -0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
6h4 Medvind/okänd vind 9.73w 4,2 SAYO 7/6
10 200m 34.26 1,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 600m 2:09.69 Surbullespelen Norrköping 16/8
7bf 600m 2:12.68 SAYO 7/6
3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.78 -0,9 Surbullespelen Norrköping 17/8
22 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.91 -0,1 Stockholmskampen Enskede 20/9
6 Höjd 1.05 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
5 Höjd 1.18 Surbullespelen Norrköping 17/8
19 Stav 1.27 Stockholmskampen Enskede 20/9
8 Medvind/okänd vind 3.49 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Medvind/okänd vind 3.83 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Medvind/okänd vind 7.32 Stockholmskampen Täby 2/6
10 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 4.82 Surbullespelen Norrköping 17/8
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 14.23 Stockholmskampen Täby 2/6
14 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 11.33 Stockholmskampen Enskede 20/9
5 Spjut 400 g (P13 - P12) 11.90 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Benjamin Mullen 87
4h2 300m 35 Folksam Challenge Göteborg/S 13/6
2bf 400m 48.74 Folksam GP Sollentuna 26/6
1 400m 48.87 Gefle Games 20/7
2af 400m 49.08 SAYO DM 6/6
2bf 400m 49.34 Folksam GP Karlstad 16/7
2bf 400m 49.40 Folksam GP Göteborg/S 14/6
2 400m 50.54 Svealandsserien Uppsala 29/5
4h1 400m häck 54.07 SM Umeå 2/8
7 400m häck 54.29 SM Umeå 3/8
2 400m häck 54.61 Gefle Games 19/7
1 400m häck 55.59 Uppsalaspelen 6/7
1 400m häck 55.66 Svealandsserien Uppsala 29/5
4 400m häck 57.69 SAYO 7/6
Carl Månsson 95
51 200m 24.00 1,4 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
5h1 200m 24.31 -2,4 Öresundsspelen Helsingborg 5/7
1 400m 53.03 Laxaspelen Halmstad 12/7
5bf 400m 53.15 SAYO 6/6
8 Längd 6.08 -0,5 USM Gävle 9/8
5 Längd 6.10 1,9 Svealandsserien Uppsala 29/5
9 Längd 6.20 1,6 SAYO 7/6
6q2 Längd 6.35 1,8 JSM Gävle 8/8
1 Längd 6.38 0,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Längd 6.61 1,2 Gurkspelen Västerås 3/8
2 Medvind/okänd vind 6.64w 2,1 Öresundsspelen Helsingborg 6/7
1 Medvind/okänd vind 6.68w 2,6 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
1 Medvind/okänd vind 6.74w 3,2 Gurkspelen Västerås 3/8
Max Mårtensson 05
14bf 600m 2:43.42 SAYO 8/6
20 Längd med zon 2.69 -0,5 SAYO 8/6
Are Möller 79
Kula 9.97 Castorama  Sollentuna 12/10
Diskus 23.54 Castorama  Sollentuna/E 12/10
Slägga 18.24 Castorama  Sollentuna/E 12/10
Spjut 37.21 Castorama  Sollentuna 12/10
Henrik Nerell 04
21 Medvind/okänd vind 11.00 KM 31/8
13 600m 2:11.76 Stockholm Cup Spånga 21/9
11 600m 2:14.18 SAYO 7/6
5 600m 2:14.23 KM 31/8
9 600m 2:18.49 Danderyds Ungdomsspel 18/5
12 Medvind/okänd vind 2.13 KM 31/8
8 Boll 18.07 KM 31/8
Martin Nerell 01
3bf 200m 28.61 0,7 SAYO 8/6
4 200m 29.53 0,2 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 600m 1:38.49 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
3af 600m 1:38.74 SAYO 7/6
2 600m 1:43.75 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 800m 2:16.66 UDM Täby Open  6/9
1 800m 2:23.48 Surbullespelen Norrköping 17/8
2 1500m 4:41.75 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 14/9
5 Höjd 1.28 Surbullespelen Norrköping 17/8
7 Medvind/okänd vind 3.76 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 Spjut 400 g (P13 - P12) 22.27 Surbullespelen Norrköping 16/8
Yolanda Ngarambe 91
4h1 400m 57.86 Westfield MA USA 9/5
3af 400m 59.02 Springfield MA USA 5/4
2af 400m 60.35 Medford MA USA 29/3
6h3 800m 2:06.43 Jacksonville FL USA 29/5
7q1 800m 2:07.97 Jacksonville FL USA 30/5
6bf 800m 2:08.12 Walnut CA USA 18/4
1h3 800m 2:08.16 Burlington VT USA 3/5
2af 800m 2:11.23 Princetown NJ USA 12/4
1df 1500m 4:24.02 Walnut CA USA 18/4
Alina Nileman 06
24 400m 120.49 KM 31/8
29 Medvind/okänd vind 2.18 KM 31/8
23 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.66 KM 31/8
Nils-Göran Nilsson 88
1 100m 12.10 -0,8 Gutavallen Visby 6/8
Medvind/okänd vind 12.24 Täby Vårspel 10/5
400m 56.90 Täby Vårspel 10/5
1500m 5:22.55 Täby Vårspel 11/5
110m häck 25.38 0,7 Täby Vårspel 11/5
Höjd 1.59 Täby Vårspel 10/5
Stav 3.00 Täby Vårspel 11/5
Längd 5.79 0,6 Täby Vårspel 10/5
1 Längd 6.12 0,2 Gutavallen Visby 6/8
Kula 9.13 Täby Vårspel 10/5
Diskus 24.52 Täby Vårspel 11/5
Spjut 38.26 Täby Vårspel 11/5
2 Tiokamp 4183 Täby Vårspel 10-11/5
Anna Njie 00
6 80m 12.01 1,7 SAYO 7/6
4h1 80m 12.30 -1,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
6h2 80m häck 76.2 cm (F15 - F14) 17.25 0,6 SAYO 8/6
26 Längd 3.92 0,8 SAYO 7/6
13 Längd 3.95 0,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Medvind/okänd vind 4.46 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
3 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.57 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 16.86 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Pa-Ibou Njie 07
8h4 60m 12.73 0,0 SAYO 8/6
15 400m 108.79 KM 31/8
21 Längd med zon 2.25 1,2 SAYO 8/6
16 Medvind/okänd vind 2.49 KM 31/8
24 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.94 SAYO 8/6
1 Boll 16.22 KM 31/8
Safiatou Njie 03
1 60m 9.56 0,6 SAYO 7/6
9 60m 9.61 -0,5 Stockholm Cup Spånga 21/9
3 60m 9.68 0,6 KM 31/8
3h2 60m 9.86 0,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 200m 33.65 1,3 Surbullespelen Norrköping 17/8
12 Längd med zon 3.80 0,0 Stockholm Cup Spånga 21/9
8 Längd med zon 3.85 -0,2 SAYO 8/6
4 Medvind/okänd vind 3.50 Surbullespelen Norrköping 17/8
1 Medvind/okänd vind 3.81 KM 31/8
15 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.60 SAYO 7/6
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.88 KM 31/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.99 Surbullespelen Norrköping 17/8
9 Boll 15.64 Surbullespelen Norrköping 16/8
Alicia Norman 07
7h4 60m 12.51 0,3 SAYO 8/6
17 400m 109.67 KM 31/8
28 Längd med zon 2.09 0,6 SAYO 8/6
10 Medvind/okänd vind 2.45 KM 31/8
29 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.38 SAYO 8/6
5 Boll 9.11 KM 31/8
Erik Norrbom 93
13af 1500m 4:04.67 SAYO 7/6
8 3000m 8:39.61 Arenamilen Vallentuna 14/5
14 3000m 8:43.64 SAYO 6/6
14bf 5000m 14:58.29 Folksam GP Sollentuna 26/6
3 2000m hinder 5:57.93 JSM Gävle 10/8
1 2000m hinder 6:02.95 Svealandsserien Uppsala 29/5
7 3000m hinder 9:27.75 SM Umeå 2/8
14 3000m hinder 9:30.57 Folksam GP Karlstad 16/7
Saga Norrman 04
1h1 60m 10.16 -0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
3 60m 10.25 -0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 60m 10.44 -0,8 KM 31/8
3 Medvind/okänd vind 34.90w 2,9 Surbullespelen Norrköping 17/8
1 600m 2:07.27 KM 31/8
4 Medvind/okänd vind 3.09 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 Medvind/okänd vind 3.22 KM 31/8
8 Boll 10.80 Surbullespelen Norrköping 16/8
Lova Nygårds 07
Längd med zon 2.02 0,4 SAYO 8/6
40 Längd med zon 2.08 1,1 SAYO 8/6
Joakim Nylander 04
4h3 60m 10.18 -0,7 Danderyds Ungdomsspel 18/5
13 Medvind/okänd vind 3.06 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Madde Nylander 07
13 400m 108.20 KM 31/8
17 Medvind/okänd vind 2.37 KM 31/8
Maja Nyman 07
26 400m 121.98 KM 31/8
24 Medvind/okänd vind 2.14 KM 31/8
11 Boll 7.62 KM 31/8
Filip Nyström 00
2h2 80m 11.18 -1,0 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 80m 11.22 0,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 200m 28.04 -0,5 Danderyds Ungdomsspel 18/5
28 800m 2:27.92 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
10h1 800m 2:31.25 Kraftmätningen Linköping 30/8
1h5 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.83 1,8 Kraftmätningen Linköping 30/8
5 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.39 -0,7 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 14/9
3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.39 0,5 UDM Täby Open  7/9
2 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.70 -0,4 Huddingespelen 15/6
5h2 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.72 -1,5 SAYO 8/6
5h1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.91 1,8 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
2 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 13.99 -0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
5h1 Medvind/okänd vind 13.80w 2,3 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
15 Medvind/okänd vind 14.08w 2,3 Kraftmätningen Enskede 29/5
4 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 48.82 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
5 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 49.50 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
5 Höjd 1.35 Danderyds Ungdomsspel 18/5
12 Höjd 1.44 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
9 Höjd 1.48 SAYO 8/6
12 Höjd 1.51 Kraftmätningen Linköping 31/8
13 Höjd 1.52 Kraftmätningen Enskede 29/5
6 Höjd 1.60 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 14/9
1 Höjd 1.60 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
6 Längd 4.44 0,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
7 Längd 4.45 0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
24 Längd 4.59 1,2 Kraftmätningen Linköping 30/8
18 Längd 4.60 1,4 SAYO 7/6
36 Medvind/okänd vind 4.43w 3,3 Världsungdomsspelen Göteborg/U 27/6
22 Tresteg 10.76 -0,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
5 Tresteg 10.76 0,3 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 14/9
18 Spjut 600 g (P15 - P14) 25.18 Kraftmätningen Enskede 29/5
13 Spjut 600 g (P15 - P14) 29.64 Kraftmätningen Linköping 30/8
1 Spjut 600 g (P15 - P14) 29.69 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Moa Nyström 03
16 60m 10.19 -0,5 Stockholm Cup Spånga 21/9
3 60m 9.41 1,3 SAYO 7/6
2h2 60m 9.57 1,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
1 60m 9.58 -0,3 KM 31/8
6 60m 9.60 0,5 Danderyds Ungdomsspel 18/5
1h3 60m 9.64 -0,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
2h4 60m 9.65 0,1 Täby Open 6/9
5 60m 9.68 -0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h5 60m 9.88 -2,5 Huddingespelen 15/6
8 Medvind/okänd vind 10.02 Täby Open 6/9
8 200m 34.26 -0,8 Surbullespelen Norrköping 17/8
4 600m 2:10.43 KM 31/8
7 600m 2:15.05 Surbullespelen Norrköping 16/8
1h3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.29 0,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
4 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.71 0,9 Surbullespelen Norrköping 17/8
7 Medvind/okänd vind 13.12 Täby Vårspel 10/5
16 Längd med zon 3.55 0,0 Stockholm Cup Spånga 21/9
17 Längd med zon 3.70 0,2 Huddingespelen 15/6
9 Längd med zon 3.83 -0,1 SAYO 8/6
6 Medvind/okänd vind 3.30 Surbullespelen Norrköping 17/8
2 Medvind/okänd vind 3.54 KM 31/8
Medvind/okänd vind 3.56 Danderyds Ungdomsspel 18/5
12 Medvind/okänd vind 3.61 Täby Open 6/9
3 Medvind/okänd vind 8.05 Täby Vårspel 10/5
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.58 KM 31/8
8 Boll 19.29 Täby Open 6/9
Malakai O´Connor 03
3h2 60m 10.14 0,5 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 Medvind/okänd vind 10.45w 2,7 SAYO 7/6
4 Medvind/okänd vind 10.49 KM 31/8
7 200m 34.16 -2,0 Surbullespelen Norrköping 17/8
4 600m 2:05.63 Surbullespelen Norrköping 16/8
9 600m 2:06.12 Stockholm Cup Spånga 21/9
5 600m 2:06.82 SAYO 7/6
2 600m 2:08.26 KM 31/8
2h2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.20 0,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
12 Höjd 1.07 Surbullespelen Norrköping 16/8
12 Höjd 1.07 Surbullespelen Norrköping 17/8
17 Höjd 1.08 SAYO 7/6
10 Medvind/okänd vind 3.16 Surbullespelen Norrköping 17/8
6 Medvind/okänd vind 3.33 KM 31/8
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.96 KM 31/8
9 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.20 Surbullespelen Norrköping 17/8
Agnes Olsson 05
28 60m 12.63 -0,6 KM 31/8
8h1 60m 12.68 1,3 SAYO 8/6
6h1 Manuell tidtagning 12.0m -1,3 Kvantumspelen Bålsta 13/9
8 400m 99.18 Kvantumspelen Bålsta 13/9
9 600m 2:39.76 KM 31/8
13af 600m 2:57.01 SAYO 8/6
39 Längd med zon 2.08 0,0 SAYO 8/6
13 Medvind/okänd vind 2.10 Kvantumspelen Bålsta 13/9
29 Medvind/okänd vind 2.12 KM 31/8
27 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.06 SAYO 8/6
23 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.33 KM 31/8
10 Boll 8.91 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Edvin Olsson 03
5 Medvind/okänd vind 10.49 KM 31/8
Hugo Olsson 02
5 60m 9.59 -0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h2 60m 9.65 1,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
5h4 Medvind/okänd vind 9.32w 4,2 SAYO 7/6
5df 200m 32.37 1,8 SAYO 8/6
7 200m 32.96 -0,3 Surbullespelen Norrköping 17/8
6 600m 2:05.89 Surbullespelen Norrköping 16/8
5bf 600m 2:06.36 SAYO 7/6
3 600m 2:07.35 Danderyds Ungdomsspel 18/5
600m 2:15.43 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
17 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.37 0,6 Stockholmskampen Enskede 20/9
5 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 13.41 -0,9 Surbullespelen Norrköping 17/8
6h2 Medvind/okänd vind 13.01w 3,4 SAYO 8/6
7 Medvind/okänd vind 13.10w 2,8 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Längd med zon 3.97 0,0 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
10 Längd med zon 4.57 -0,2 SAYO 8/6
8 Medvind/okänd vind 3.84 UDM Täby Open  7/9
14 Medvind/okänd vind 4.01w 2,2 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
6 Medvind/okänd vind 4.04 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3 Medvind/okänd vind 4.10 Surbullespelen Norrköping 16/8
Medvind/okänd vind 8.46 Stockholmskampen Täby 2/6
9 Kula 3.0 kg (P13 - P12) 5.13 Surbullespelen Norrköping 17/8
2 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 17.77 Junikastet Sollentuna/E 12/6
6 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 18.44 Surbullespelen Norrköping 17/8
Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 21.05 Stockholmskampen Täby 2/6
14 Slägga 3.0 kg (P13 - P12) 9.05 Surbullespelen Norrköping 16/8
Spjut 400 g (P13 - P12) 13.87 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
17 Spjut 400 g (P13 - P12) 16.05 Surbullespelen Norrköping 16/8
19 Spjut 400 g (P13 - P12) 8.56 SAYO 8/6
Sarah Olsson 02
5h3 60m 9.68 0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
8h1 60m 9.72 0,8 UDM Täby Open  6/9
4df 200m 31.89 0,9 SAYO 8/6
21 200m 33.40 -2,9 Huddingespelen 15/6
7 Medvind/okänd vind 32.45w 2,3 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 Höjd 1.10 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
15 Längd med zon 3.95 1,2 SAYO 8/6
14bf Längd med zon 3.98 -0,4 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
14 Medvind/okänd vind 3.71 Surbullespelen Norrköping 16/8
18 Medvind/okänd vind 3.75 UDM Täby Open  7/9
5 Medvind/okänd vind 4.03 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
3 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 6.40 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
16 Spjut 400 g (F13 - F12) 16.35 SAYO 8/6
2 Spjut 400 g (F13 - F12) 16.97 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
7 Spjut 400 g (F13 - F12) 17.51 UDM Täby Open  7/9
5 Spjut 400 g (F13 - F12) 19.93 Surbullespelen Norrköping 16/8
Spjut 400 g (F13 - F12) 21.93 Stockholmskampen Stockholm/S 26/8
3 Boll 29.42 UDM Täby Open  6/9
Ella Omazic 07
22 400m 117.41 KM 31/8
30 Medvind/okänd vind 2.02 KM 31/8
17 Boll 6.68 KM 31/8
Albin Opdahl 06
5h1 Manuell tidtagning 13.1m -1,3 Kvantumspelen Bålsta 13/9
21 Medvind/okänd vind 1.69 Kvantumspelen Bålsta 13/9
16 Boll 6.75 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Daniel Opdahl 06
7h6 60m 12.31 -0,1 SAYO 8/6
5h3 Manuell tidtagning 11.8m -2,9 Kvantumspelen Bålsta 13/9
11 400m 92.94 KM 31/8
19 Längd med zon 2.52 -0,6 SAYO 8/6
10 Medvind/okänd vind 2.49 Kvantumspelen Bålsta 13/9
15 Medvind/okänd vind 2.64 KM 31/8
15 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.15 SAYO 8/6
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.17 KM 31/8
6 Boll 18.05 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Tindra Orrgren 06
7 400m 89.17 KM 31/8
5 Medvind/okänd vind 3.06 KM 31/8
18 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.03 KM 31/8
Victoria Oussi 05
10 600m 2:41.64 KM 31/8
21 Medvind/okänd vind 2.50 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.69 KM 31/8
Teo Paganus 03
1h3 60m 9.00 -2,0 Kvantumspelen Bålsta 13/9
3 60m 9.12 -1,1 Stockholm Cup Spånga 21/9
2h1 60m 9.13 1,6 Björknässpelen 30/8
2h2 60m 9.20 0,0 Leksands Sparbanksspel 26/7
3 60m 9.20 1,1 Leksands Sparbanksspel 26/7
2 60m 9.20 -2,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 60m 9.23 0,8 Björknässpelen 30/8
2h3 60m 9.29 1,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 60m 9.31 -2,8 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
2 60m 9.38 -2,1 Kvantumspelen Bålsta 13/9
1h2 60m 9.43 -2,2 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
2h4 60m 9.45 0,5 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6 Medvind/okänd vind 9.17w 3,5 SAYO 7/6
7 Medvind/okänd vind 9.24 KM 31/8
2 Medvind/okänd vind 9.29w 2,7 SAYO 7/6
3 600m 2:14.19 KM 31/8
4 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.36 0,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
3h3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.92 0,2 Surbullespelen Norrköping 17/8
13 Höjd 1.13 SAYO 7/6
6 Höjd 1.17 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 Höjd 1.17 Surbullespelen Norrköping 17/8
12 Höjd 1.19 Danderyds Ungdomsspel 18/5
2 Längd med zon 3.84 -0,7 Björknässpelen 30/8
4 Längd med zon 3.88 0,0 Leksands Sparbanksspel 26/7
6 Medvind/okänd vind 3.38 Surbullespelen Norrköping 17/8
14 Medvind/okänd vind 3.62 Danderyds Ungdomsspel 18/5
8 Medvind/okänd vind 3.62 SAYO 8/6
4 Medvind/okänd vind 3.73 KM 31/8
6 Medvind/okänd vind 3.87w 4,2 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
3 Medvind/okänd vind 3.89 Kvantumspelen Bålsta 13/9
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.05 Danderyds Ungdomsspel 18/5
12 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.08 SAYO 7/6
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.43 Leksands Sparbanksspel 26/7
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.72 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.74 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra 24/5
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.20 Björknässpelen 30/8
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.37 KM 31/8
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.44 Stockholm Cup Spånga 21/9
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.83 Kvantumspelen Bålsta 13/9
2 Boll 27.49 Kvantumspelen Bålsta 13/9
3 Boll 27.56 Surbullespelen Norrköping 16/8
Ebba Palmaer 01
5h2 60m 10.13 0,3 Surbullespelen Norrköping 16/8
4h2 60m 9.89 -1,5 Danderyds Ungdomsspel 18/5
4ef 200m 32.24 1,1 SAYO 8/6
9 200m 33.39 1,3 Surbullespelen Norrköping 17/8
5 600m 2:00.12 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 600m 2:00.50 SAYO 7/6
2 600m 2:00.56 Danderyds Ungdomsspel 18/5
11 Längd med zon 3.75 0,0 Surbullespelen Norrköping 16/8
20 Medvind/okänd vind 3.80 UDM Täby Open  7/9
Erik Palmaer 03
5h3 60m 9.60 1,2 Surbullespelen Norrköping 16/8
5h2 60m 9.71 0,0 Huddingespelen 15/6
7 60m 9.73 0,0 Huddingespelen 15/6
3 60m 9.75 Täby Vårspel 11/5
5h1 60m 9.79 -0,1 Täby Open 6/9
7 60m 9.82 -1,2 Täby Open 6/9
9 Medvind/okänd vind 9.49 KM 31/8
4 Medvind/okänd vind 9.61w 2,7 SAYO 7/6
4h1 Medvind/okänd vind 9.70w 2,1 Danderyds Ungdomsspel 18/5
3 Medvind/okänd vind 31.40w 3,1 Surbullespelen Norrköping 17/8
1 600m 2:02.79 KM 31/8
2 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.78 0,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
1h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 11.81 0,2 Surbullespelen Norrköping 17/8
4 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 12.19 Täby Vårspel 11/5
4 Höjd 1.28 Täby Open 6/9
6 Höjd 1.29 Huddingespelen 15/6
5 Höjd 1.31 SAYO 7/6
4 Höjd 1.33 Danderyds Ungdomsspel 18/5
1 Höjd 1.34 Surbullespelen Norrköping 16/8
1 Höjd 1.34 Surbullespelen Norrköping 17/8
1 Höjd 1.36 Stockholm Cup Spånga 21/9
10 Medvind/okänd vind 3.61 Täby Open 6/9
4 Medvind/okänd vind 3.66 Surbullespelen Norrköping 17/8
11 Medvind/okänd vind 3.74 Danderyds Ungdomsspel 18/5
1 Medvind/okänd vind 4.10 KM 31/8
4 Medvind/okänd vind 8.31 Täby Vårspel 11/5
6 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.25 Danderyds Ungdomsspel 18/5
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.52 SAYO 7/6
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.76 Surbullespelen Norrköping 17/8
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 7.99 Täby Vårspel 11/5
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.71 Stockholm Cup Spånga 21/9
2 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 8.79 Huddingespelen 15/6
1 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 9.13 KM 31/8
6 Boll 25.70 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Boll 33.01 Täby Open 6/9
Gustav Palmaer 07
8h3 Medvind/okänd vind 11.75w 3,5 SAYO 8/6
15 Längd med zon 2.63 0,6 SAYO 8/6
10 Medvind/okänd vind 2.57 KM 31/8
23 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 2.97 SAYO 8/6
9 Boll 12.91 KM 31/8
Vincent Palo 07
19 400m 123.70 KM 31/8
25 Medvind/okänd vind 1.74 KM 31/8
23 Boll 5.89 KM 31/8
Sebastian Petersen 78
995 Halvmarathon 00 DN Stockholm Halvmarathon 13/9
Jacob Peterson 05
3 60m 10.39 1,3 KM 31/8
3 600m 2:17.65 KM 31/8
2 Medvind/okänd vind 3.36 KM 31/8
3 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.33 KM 31/8
Ebba Pihl 05
3 60m 10.59 0,1 KM 31/8
6 600m 2:32.08 KM 31/8
4 Medvind/okänd vind 3.17 KM 31/8
10 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.36 KM 31/8
Alice Pizarro 01
4cf 200m 31.30 0,2 SAYO 8/6
10 600m 1:58.23 SAYO 7/6
Ida Pizarro 03
5h2 60m 10.74 0,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
10 60m 10.75 -0,3 KM 31/8
4 60m 10.95 0,6 SAYO 7/6
10 200m 36.32 -0,6 Surbullespelen Norrköping 17/8
15 600m 2:09.61 Stockholm Cup Spånga 21/9
3 600m 2:09.69 KM 31/8
5 600m 2:13.19 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 600m 2:13.90 SAYO 7/6
16 Längd med zon 3.12 -0,9 SAYO 8/6
9 Medvind/okänd vind 3.16 Surbullespelen Norrköping 17/8
7 Medvind/okänd vind 3.24 KM 31/8
5 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.97 KM 31/8
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.59 Surbullespelen Norrköping 17/8
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.66 Stockholm Cup Spånga 21/9
8 Boll 16.98 Surbullespelen Norrköping 16/8
Michelle Pizarro Cerrato 00
11 Medvind/okänd vind 3.28 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
4 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 6.47 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 12.23 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Beate Pott 07
7 Medvind/okänd vind 2.53 KM 31/8
7 Boll 8.31 KM 31/8
Sofia Qvarnström 07
19 400m 114.55 KM 31/8
33 Medvind/okänd vind 1.78 KM 31/8
14 Boll 7.14 KM 31/8
Jennifer Ravelius 03
4h3 60m 9.78 -0,8 Täby Open 6/9
12 Höjd 1.17 SAYO 7/6
11 Höjd 1.18 Stockholm Cup Spånga 21/9
5 Höjd 1.20 Täby Open 6/9
9 Medvind/okänd vind 3.67 Täby Open 6/9
9 Boll 19.91 Stockholm Cup Spånga 21/9
Elina Ravik 07
23 400m 118.06 KM 31/8
28 Medvind/okänd vind 2.11 KM 31/8
20 Boll 5.85 KM 31/8
Viktor Resmalm 04
2 Medvind/okänd vind 9.42 KM 31/8
Liv Reynolds 05
4 60m 10.63 -0,6 KM 31/8
1 600m 2:14.87 KM 31/8
9 Medvind/okänd vind 2.89 KM 31/8
11 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.16 KM 31/8
Algot Riis 05
25 Längd med zon 2.25 -0,3 SAYO 8/6
9 Medvind/okänd vind 2.06 KM 31/8
20 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.50 SAYO 8/6
8 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.59 KM 31/8
Kevin Rimér 06
5h3 Medvind/okänd vind 11.09w 3,5 SAYO 8/6
11bf 600m 2:32.89 SAYO 8/6
8 Längd med zon 2.85 0,8 SAYO 8/6
4 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.73 SAYO 8/6
Staffan Risberg 99
13 800m 2:30.14 Kraftmätningen Enskede 29/5
2 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 11.07 1,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 11.51 1,2 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
1h3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 11.58 1,8 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 11.61 1,1 Gurkspelen Västerås 2/8
3 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 11.82 -3,8 USM Söderhamn 10/8
3h1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 11.84 -1,9 USM Söderhamn 10/8
4 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.01 -0,2 SAYO 8/6
2h1 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.03 -0,2 SAYO 8/6
2 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.07 1,6 Kraftmätningen Enskede 29/5
2 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 12.18 -0,4 Huddingespelen/UDM 15/6
5h5 80m häck 84.0 cm (P15 - P14) 15.72 1,0 Kraftmätningen Linköping 30/8
5 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 41.67 USM Söderhamn 9/8
2 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 41.82 Huddingespelen/UDM 13/6
4h2 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 42.07 USM Söderhamn 9/8
2 300m häck 76.2 cm (P15 - P14) 42.27 SAYO 7/6
11 Höjd 1.55 Kraftmätningen Linköping 31/8
2 Höjd 1.64 Danderyds Ungdomsspel 18/5
7 Höjd 1.65 USM Söderhamn 9/8
9 Höjd 1.68 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
2 Höjd 1.70 Gurkspelen Västerås 3/8
2 Höjd 1.72 Kraftmätningen Enskede 29/5
2 Höjd 1.73 Huddingespelen/UDM 13/6
3 Höjd 1.79 SAYO 8/6
40 Längd 4.96 0,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 27/6
11 Längd 5.05 1,3 Kraftmätningen Linköping 30/8
Längd 5.13 1,8 Kraftmätningen Enskede 29/5
6 Längd 5.66 0,5 SAYO 7/6
3 Medvind/okänd vind 5.50w 2,1 Kraftmätningen Enskede 29/5
24 Kula 4.0 kg (P15 - P14) 8.16 Kraftmätningen Linköping 31/8
Lova Rosén 04
5 60m 11.20 1,9 SAYO 7/6
15 60m 11.48 -0,8 KM 31/8
19 Medvind/okänd vind 2.40 KM 31/8
20 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.60 Danderyds Ungdomsspel 18/5
22 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.48 SAYO 7/6
4 Boll 16.00 KM 31/8
Lovisa Rudehov 07
27 400m 125.93 KM 31/8
25 Medvind/okänd vind 2.14 KM 31/8
25 Boll 5.09 KM 31/8
Filip Rudling 06
6h4 60m 11.62 0,0 SAYO 8/6
19 Längd med zon 2.77 -1,5 SAYO 8/6
Alva Rönnback 04
6h5 60m 11.24 -3,0 Kvantumspelen Bålsta 13/9
11 60m 11.28 -0,8 KM 31/8
8 Längd med zon 3.15 1,3 SAYO 8/6
9 Medvind/okänd vind 3.08 KM 31/8
7 Medvind/okänd vind 3.42 Kvantumspelen Bålsta 13/9
Saga Rönnback 03
2 60m 9.62 -0,3 KM 31/8
10 60m 9.66 -0,5 Stockholm Cup Spånga 21/9
3 60m 9.70 0,6 SAYO 7/6
1h2 60m 9.81 -0,5 Kvantumspelen Bålsta 13/9
4 60m 9.86 -2,2 Kvantumspelen Bålsta 13/9
18 Längd med zon 3.37 0,0 Stockholm Cup Spånga 21/9
12 Längd med zon 3.63 0,6 SAYO 8/6
20 Medvind/okänd vind 3.04 Kvantumspelen Bålsta 13/9
3 Medvind/okänd vind 3.53 KM 31/8
Ebba Rönnberg 04
4 200m 35.78 0,8 Sommarspel Karlskrona 2/8
10 600m 2:13.71 SAYO 7/6
Matilda Rönnberg 00
1h1 80m 10.52 0,3 Skol-SM Huddinge 19/9
5 80m 10.54 1,0 SAYO 7/6
3 80m 10.56 1,0 SAYO 7/6
6 80m 10.60 0,9 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
3 80m 10.64 -0,3 Skol-SM Huddinge 19/9
2h4 80m 10.66 1,5 DN Galan Youth Stockholm/S 24/8
2h3 80m 10.71 1,1 UDM Täby Open  6/9
1 80m 10.72 1,9 Sommarsmajlet Lidingö 17/8
2 80m 10.73 -1,2 Sommarspel Karlskrona 2/8
5 80m 10.76 -1,7 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
1h7 80m 10.76 -0,3 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
2h5 80m 10.80 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
3s1 80m 10.80 -2,4 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
4 80m 10.84 -0,4 UDM Täby Open  6/9
4f2 Manuell tidtagning 10.7m -0,2 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
17 Medvind/okänd vind 15.29w 3,2 Kraftmätningen Enskede 29/5
24 Höjd 1.32 Kraftmätningen Enskede 29/5
3 Höjd 1.35 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
12bf Längd 4.31 -1,4 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
8 Längd 4.65 1,4 Kraftmätningen Enskede 29/5
4 Längd 4.65 -0,8 Sommarspel Karlskrona 2/8
7 Längd 4.67 0,9 UDM Täby Open  6/9
Längd 4.69 1,2 SAYO 7/6
8 Längd 4.75 0,3 Kraftmätningen Linköping 31/8
8 Medvind/okänd vind 4.88w 2,6 SAYO 7/6
3 Medvind/okänd vind 4.38 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
6 Tresteg 9.51 1,0 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 13/9
5 Tresteg 9.63 0,9 Skol-SM Huddinge 20/9
1 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.46 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
20 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.48 Kraftmätningen Enskede 29/5
16 Kula 3.0 kg (F17 - F14) 7.53 Kraftmätningen Linköping 30/8
10 Spjut 500 g (F17 - F14) 22.59 Kraftmätningen Enskede 29/5
11 Spjut 500 g (F17 - F14) 24.04 SAYO 7/6
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 27.85 Sommarspel Karlskrona 2/8
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 27.90 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
3 Spjut 500 g (F17 - F14) 29.91 Skol-SM Huddinge 20/9
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 30.99 Sommarsmajlet Lidingö 17/8
2 Spjut 500 g (F17 - F14) 32.11 Kraftmätningen Linköping 31/8
1 Spjut 500 g (F17 - F14) 32.78 UDM Täby Open  6/9
4 Spjut 500 g (F17 - F14) 33.19 DN Galan Youth Stockholm/S 23/8
Astrid Rösch 02
8 Medvind/okänd vind 10.12w 2,3 SAYO 7/6
21 Längd med zon 3.25 -1,9 SAYO 8/6
14 Medvind/okänd vind 3.12 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
13 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 5.61 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
13 Spjut 400 g (F13 - F12) 8.40 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Aden Said 96
3 800m 2:10.95 Täby Open 6/9
13 1500m 4:41.76 Gurkspelen Västerås 3/8
Hugo Sandberg 07
10 400m 97.91 KM 31/8
8 Medvind/okänd vind 2.62 KM 31/8
16 Boll 10.25 KM 31/8
Leonora Sandberg 04
5 60m 10.19 1,3 SAYO 7/6
5h1 60m 11.51 -0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Medvind/okänd vind 41.36w 2,9 Surbullespelen Norrköping 17/8
5h3 60m häck 76.2 cm (F13 - F12) 15.09 0,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
13 Längd med zon 2.55 -0,3 SAYO 8/6
10 Medvind/okänd vind 2.47 Surbullespelen Norrköping 17/8
11 Medvind/okänd vind 2.84 KM 31/8
5 Boll 12.16 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Boll 8.08 KM 31/8
Linnea Sandström 06
7h8 60m 13.53 -1,0 SAYO 8/6
29 Längd med zon 2.06 1,4 SAYO 8/6
28 Medvind/okänd vind 2.23 KM 31/8
19 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 3.01 KM 31/8
Maja Sarby Westman 06
1h2 60m 11.38 -1,4 Danderyds Ungdomsspel 18/5
7 60m 11.51 -2,2 Huddingespelen 14/6
2h3 60m 11.61 -0,1 Huddingespelen 14/6
Längd med zon 2.89 0,2 Huddingespelen 14/6
5 Medvind/okänd vind 2.92 Danderyds Ungdomsspel 18/5
5 Medvind/okänd vind 2.92w 3,1 Huddingespelen 14/6
Erik Schöldström 03
7 Diskus 0.6 kg (P13 - P12) 14.55 Surbullespelen Norrköping 17/8
13 Boll 25.74 Stockholm Cup Spånga 21/9
5 Boll 26.32 Surbullespelen Norrköping 16/8
Karin Schöldström 00
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 23.69 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 25.03 Castorama Huddinge 19/10
3 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 25.77 Huddingespelen 15/6
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 27.51 Tredje höstkastet Sollentuna/E 12/10
4 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 27.88 Surbullespelen Norrköping 16/8
2 Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 28.61 Första höstkastet Sollentuna/E 14/9
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 31.67 Andra Höstkastet Sollentuna/E 27/9
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 31.67 Castorama Huddinge 28/9
Slägga 3.0 kg (F17 - F14) 32.30 Castorama Huddinge 5/10
Vanessa Selander 01
8h1 60m 9.43 0,5 UDM Täby Open  6/9
6bf 200m 29.62 0,4 SAYO 8/6
19 200m 31.66 -0,1 UDM Täby Open  7/9
Hugo Selenius 07
14 400m 103.38 KM 31/8
22 Medvind/okänd vind 2.29 KM 31/8
15 Boll 10.26 KM 31/8
Viktor Selenius 05
5h5 60m 12.27 -0,6 SAYO 8/6
24 Längd med zon 2.44 -2,7 SAYO 8/6
Jacob Semb-Josefson 06
1h6 60m 11.12 -1,4 Täby Open 7/9
1h2 60m 11.21 -0,3 Danderyds Ungdomsspel 18/5
4h6 60m 11.35 -0,1 SAYO 8/6
5 400m 87.96 KM 31/8
14 600m 2:24.78 Täby Open 7/9
13af 600m 2:31.89 SAYO 8/6
10 Längd med zon 2.70 0,4 SAYO 8/6
12 Medvind/okänd vind 2.60 Danderyds Ungdomsspel 18/5
6 Medvind/okänd vind 3.06 KM 31/8
9 Medvind/okänd vind 3.08 Täby Open 7/9
21 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 3.35 SAYO 8/6
10 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.71 KM 31/8
8 Boll 18.15 Täby Open 7/9
Christopher Sentell 94
88 200m 24.28 1,3 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
5cf 200m 24.34 1,6 SAYO 8/6
7 200m 24.38 0,0 Gurkspelen Västerås 2/8
8 200m 24.70 -3,1 Huddingespelen 15/6
61 400m 54.47 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
4 400m 54.97 Huddingespelen 14/6
Olivia Shafai 07
3h7 60m 11.53 0,6 SAYO 8/6
6 400m 97.56 KM 31/8
8af 600m 2:38.87 SAYO 8/6
13 Längd med zon 2.56 0,7 SAYO 8/6
1 Medvind/okänd vind 2.82 KM 31/8
18 Boll 6.19 KM 31/8
Josephine Sildeby 06
21 400m 111.62 KM 31/8
25 Medvind/okänd vind 2.34 KM 31/8
24 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 2.51 KM 31/8
Rasmus Simes 00
5h2 80m 10.99 0,8 Täby Open 6/9
6h2 Medvind/okänd vind 10.79w 2,5 SAYO 7/6
Albin Sjöblom 93
15 800m 1:56.34 Världsungdomsspelen Göteborg/U 29/6
5h1 800m 1:59.71 SM Umeå 2/8
8df 1500m 3:53.58 Stretford GBR 12/7
10 1500m 3:54.76 Rekordjakten Huddinge 25/7
6 1500m 3:55.08 KBC Nacht Heusden-Zolder BEL 19/7
10bf 1500m 3:56.12 Folksam GP Sollentuna 26/6
6 1500m 3:57.05 Världsungdomsspelen Göteborg/U 28/6
9af 1500m 3:59.93 SAYO 7/6
7 1500m 4:00.20 JSM Gävle 9/8
16 1500m 4:03.53 Folksam Challenge Göteborg/S 13/6
13bf 1500m 4:04.31 DN Galan Stockholm/S 21/8
8h2 1500m 4:04.63 SM Umeå 1/8
1 3000m 8:51.36 Svealandsserien Uppsala 29/5
47 Halvmarathon 00 DN Stockholm Halvmarathon 13/9
Martin Sjödin 04
2h2 60m 10.35 0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
6 60m 10.58 0,6 Surbullespelen Norrköping 16/8
7h2 60m 10.97 -1,2 Täby Open 6/9
7 Medvind/okänd vind 10.30w 3,0 SAYO 7/6
8 200m 34.92 1,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
4h1 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 14.15 0,2 Surbullespelen Norrköping 17/8
20 Höjd 0.98 SAYO 7/6
10 Medvind/okänd vind 3.18 Surbullespelen Norrköping 17/8
7 Medvind/okänd vind 3.25 Täby Open 6/9
19 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.71 SAYO 7/6
4 Boll 22.04 Surbullespelen Norrköping 16/8
5 Boll 23.69 Täby Open 6/9
William Sjögren 06
4h3 60m 12.50 0,0 Danderyds Ungdomsspel 18/5
20 Medvind/okänd vind 2.14 Danderyds Ungdomsspel 18/5
Johan Skugge 71
4bf 5000m 17:31.58 Enhörna Challenge 2 Södertälje 6/8
26 5000m 17:58.32 Huddingespelen 15/6
6bf 10000m 36:03.44 Enhörna Challenge 1 Södertälje 2/7
138 Halvmarathon 1:21:15 DN Stockholm Halvmarathon 13/9
208 Marathon 2:46:04 Frankfurt Marathon 26/10
Mika Skugge 06
20 400m 111.26 KM 31/8
18 Medvind/okänd vind 2.54 KM 31/8
Molly Skugge 03
9 60m 10.60 0,6 KM 31/8
6h1 60m 10.69 -1,0 Täby Open 6/9
10 Medvind/okänd vind 3.02 KM 31/8
9 Boll 17.63 Täby Open 6/9
Amanda Skutholm 06
7h6 60m 12.71 -0,2 SAYO 8/6
Leo Smedberg 04
7h1 60m 10.33 0,2 Täby Open 6/9
3h2 60m 10.41 0,4 Surbullespelen Norrköping 16/8
7 200m 34.10 1,7 Surbullespelen Norrköping 17/8
5h3 60m häck 76.2 cm (P13 - P12) 15.63 0,2 Surbullespelen Norrköping 17/8
11 Höjd 1.07 Surbullespelen Norrköping 16/8
11 Höjd 1.07 Surbullespelen Norrköping 17/8
6 Höjd 1.10 Täby Open 6/9
11 Medvind/okänd vind 3.15 Surbullespelen Norrköping 17/8
9 Medvind/okänd vind 3.16 Täby Open 6/9
6 Boll 20.86 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Boll 26.26 Täby Open 6/9
Erik Smedhs 91
7df 800m 1:57.03 DN Galan Stockholm/S 21/8
7bf 800m 1:57.63 Folksam Challenge Kalmar 12/8
Elin Snis 04
2 60m 9.79 1,9 SAYO 7/6
1 60m 9.84 -0,9 KM 31/8
5 600m 2:32.83 KM 31/8
6 Höjd 1.02 SAYO 7/6
6 Medvind/okänd vind 3.16 KM 31/8
21 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 4.61 SAYO 7/6
3 Boll 16.76 KM 31/8
Gustav Snis 07
8h6 60m 12.60 -0,1 SAYO 8/6
13 400m 103.34 KM 31/8
20 Längd med zon 2.39 1,0 SAYO 8/6
13 Medvind/okänd vind 2.51 KM 31/8
12 Boll 12.26 KM 31/8
Maria Sollerman 60
5 10000m 44:58.33 VSM Huddinge 27/7
343 Halvmarathon 1:42:18 DN Stockholm Halvmarathon 13/9
2 Marathon 4:03:02 Stadion Marathon Stockholm 10/1
9 100km 10:34:28 Stockholm Ultra Marathon 9/8
Erik Springfelter 04
16 Medvind/okänd vind 10.36 KM 31/8
6 600m 2:17.07 KM 31/8
13 Medvind/okänd vind 3.18 SAYO 8/6
3 Medvind/okänd vind 3.60 KM 31/8
Fabian Steibert 05
2 60m 10.33 1,3 KM 31/8
3h1 60m 10.52 -0,4 SAYO 8/6
6 600m 2:28.94 KM 31/8
9bf 600m 2:30.52 SAYO 8/6
10 Medvind/okänd vind 3.06 SAYO 8/6
3 Medvind/okänd vind 3.15 KM 31/8
13 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 4.43 SAYO 8/6
5 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.04 KM 31/8
Julia Stenberg 01
6 60m 9.23 0,3 SAYO 7/6
6h4 60m 9.75 -0,2 UDM Täby Open  6/9
4h1 60m 9.80 -0,1 Surbullespelen Norrköping 16/8
4 Höjd 1.23 Surbullespelen Norrköping 17/8
8 Längd med zon 4.00 0,7 Surbullespelen Norrköping 16/8
17 Längd med zon 4.24 0,1 SAYO 8/6
5 Medvind/okänd vind 3.99 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10.14 UDM Täby Open  6/9
2 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10.15 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
6 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10.22 SAYO 7/6
9 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10.48 Svealandsmästerskapen Eskilstuna 14/9
1 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 10.71 Danderyds Ungdomsspel 18/5
4 Kula 2.0 kg (F13 - F12) 9.92 Surbullespelen Norrköping 17/8
2 Spjut 400 g (F13 - F12) 15.75 Personliga Rekordens Kväll Sollentuna 10/9
Marcus Stenebo 04
7 60m 10.18 1,3 SAYO 7/6
6 600m 2:07.26 SAYO 7/6
11 Höjd 1.13 SAYO 7/6
21 Kula 2.0 kg (P10 - P11) 5.40 SAYO 7/6
Birk Stroff 07
11 Medvind/okänd vind 2.56 KM 31/8
21 Boll 7.28 KM 31/8