Stafett 2012
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Elin Bohman 97 50.06 K22 Johan Eriksson 88 3:16.24 MS
Julia Hässel 94 Svealandsregionen seriematch Gävle Klas Persson 91 Stafett-SM Södertälje
Olivia Axelsson 94 19/5 Andreas Almgren 95 9/9
Camilla Bergqvist 91 Anton Asplund 90
Stafett 4x100m Stafett 4x800m
Isabelle Hellström 94 50.57 F19 Erik Widing 87 7:44.62 MS
Julia Hässel 94 Stafett-DM Sätra Klas Persson 91 Stafett-SM Södertälje
Olivia Axelsson 94 29/8 Andreas Almgren 95 8/9
Amanda Brottman 97 Anton Asplund 90
Stafett 4x100m Stafett 4x1500m
Amanda Brottman 97 52.77 F15 Klas Persson 91 16:23.04 MS
Hanna Mir 97 Lag-USM Täby Aleksander Liss 91 Stafett-SM Södertälje
Linn Bergman 97 30/6 Erik Widing 87 9/9
Louise Åkerlund 97 Daniel Lundgren 85
Stafett 4x100m Stafett 3x800m
Karolina Eriksson 98 52.89 F15 Klas Persson 91 5:54.87 M22
Klara Hällerfors 97 Stafett-DM Sätra u.t. Anton Asplund 90 Stafett-SM Södertälje
Ebba Gällhagen 99 30/8 Andreas Almgren 95 9/9
Malin Söderström 98
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Karolina Eriksspn 98 53.88 F15 Christoffer Hagren 95 45.81 P17
Klara Hällerfors 97 Stafett-SM Södertälje Viktor Flink 97 Lag-USM Täby
Louise Åkerlund 97 9/9 Andreas Almgren 95 30/6
Elin Bohman 97 Gustaf Kjell 96
Stafett 4x100m Stafett 4x80m
Karolina Eriksson 98 56.68 F15 Staffan Risberg 99 42.49 P13
Moa Jutemalm 98 Surbullespelen Norrköping Lukas Björninger 00 STH Cup Spånga
Malin Söderström 98 25/8 Edvin Hagberg 99 22/9
Anna Alm 98 Marcus Biverstrand 00
Stafett 3x800m Stafett 4x80m
Louise Åkerlund 97 7:04.70 F15 Edvin Hagberg 99 46.93 P13
Hanna Mir 97 Stafett-SM Södertälje Lukas Björninger 00 Surbullespelen Norrköping
Isabella Andersson 97 8/9 Samuel Sundell 00 25/8
Viktor Emanuelsson 01
Stafett 3x800m Stafett 3x600m
Louise Åkerlund 97 7:05.26 F15 Marcus Biverstrand 00 5:37.07 P13
Hanna Mir 97 Stafett-DM Sätra Anton Israelsson 00 Stafett-DM Sätra
Isabella Anderson 97 29/8 Hugo Jacobsson 99 29/8
Stafett 3x800m Stafett 5x60m
Malin Söderström 98 7:56.45 F15 Max Arkad 01 45.87 P11
Anna Alm 98 Stafett-DM Sätra Victor Emauelsson 01 STH Cup Spånga
Moa Jutemalm 98 29/8 Egil Löthman 01 22/9
Kalle Holm 01
Stafett 4x80m Filip Engström 01
Betty Lundmark 99 42.41 F13
Ebba Gällhagen 99 Stafett-DM Sätra Stafett 5x60m
Linda Nyblom 00 29/8 ? 47.72 P11
Matilda Rönnberg 00 ? Surbullespelen Norrköping
? 25/8
Stafett 4x80m ?
Betty Lundmark 99 42.84 F13 ?
Ebba Gällhagen 99 STH Cup Spånga
Linda Nyblom 00 22/9 Stäng fönstret
Matilda Rönnberg 00
Stafett 4x80m
Betty Lundmark 99 42.89 F13
Ebba Gällhagen 99 Stafett-DM Sätra
Linda Nyblom 00 29/8
Matilda Rönnberg 00
Stafett 4x80m
Betty Lundmark 99 43.70 F13
Ebba Gällhagen 99 Surbullespelen Norrköping
Linda Nyblom 00 25/8
Matilda Rönnberg 00
Stafett 4x80m
Linn Kalderén 99 46.13 F13
Tyra Löthman 99 Stafett-DM Sätra
Evelina Johnsson 99 29/8
Leah McCarthy 99
Stafett 4x80m
Linn Kalderén 99 47.60 F13
Linn Björklund 00 Surbullespelen Norrköping
Anna Njie 00 25/8
Rebecca Christensson 00
Stafett 3x600m
Linn Kalderén 99 5:32.27 F13
Tyra Löthman 99 Stafett-DM Sätra
Linda Nyblom 00 30/8
Stafett 5x60m
Anna Rönnberg 01 47.96 F11
Julia Stenberg 01 Surbullespelen Norrköping
Maja Sund 01 25/8
Maria Kalderén 01
Ida Winther 01
Stafett 5x60m
Maja Sund 01 49.24 F11
Julia Stenberg 01 STH Cup Spånga
Anna Rönnberg 01 22/9
Maria Kalderén 01
Ida Winther 01
Stäng fönstret