Stafett 2011
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Elin Bohman 97 50.61 KS Philip Sjöberg 94 44.78 MS
Hanna Mir 97 Lag-SM kval Sollentuna Johan Eriksson 88 Lag-SM kval Sollentuna
Jennie Hurkmans 84 22/5 Sebastian Öberg 86 22/5
Julia Hässel 94 Daniel Goldman 76
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Matilda Åberg 96 52.32 F15 Johan Eriksson 88 3:13.63 MS
Hanna Mir 97 Stafett-DM Sätra Gustav Karnebäck 87 Stafett-SM Växjö
Alida Sterner 96 18/5 Fredrik Hallnder 88 3/6
Elin Bohman 97 Andreas Almgren 95
Stafett 4x100m Stafett 4x800m
Matilda Åberg 96 56.71 F15 Fredrik Hallinder 88 7:42.45 MS
Hanna Mir 97 Stafett-DM Sätra Andreas Almgren 95 Stafett-SM Växjö
Alida Sterner 96 18/5 Klas Persson 91 2/6
Elin Bohman 97 Daniel Gleimar 92
Stafett 3x800m Stafett 4x800m
Elin Bohman 97 7:16.72 F14 Johan Eriksson 88 7:46.17 MS
Hanna Mir 97 Stafett-DM Sätra Martin Stjernlöf 87 Stafett-SM Växjö
Isabella Anderson 97 17/5 John Laselle 79 2/6
Gustav Karnebäck 87
Stafett 4x80m
Sofia Pihlblad 98 44.32 F13 Stafett 4x1500m
Linda Nyblom 00 Surbullespelen Norrköping Martin Stjernlöf 87 16:00.45 MS
Karolina Eriksson 98 20/8 Erik Widing 88 Stafett-SM Växjö
Anna Alm 98 John Laselle 79 3/6
Daniel Lundgren 85
Stafett 4x80m
Sofia Pihlblad 98 45.17 F13 Stafett 3x800m
Karolina Eriksson 98 Stafett-DM Sätra Kristoffer Fransson 89 5:48.97 M22
Emma Lundberg 98 17/5 Daniel Gleimar 92 Stafett-SM Växjö
Anna Alm 98 Klas Persson 91 3/6
Stafett 4x80m Stafett 1000m
Sofia Pihlblad 98 45.34 F13 Philip Sjöberg 94 2:02.59 P17
Betty Lundmark 99 STH Cup Spånga Joel Eklöf 94 Stafett-DM Sätra
Linn Kalderen 99 24/9 David Jonsson 94 18/5
Ebba Gällhagen 99 Andres Almgren 95
Stafett 4x80m Stafett 4x100m
Ebba Gällhagen 99 48.43 F13 Viktor Hagren 95 48.45 P16
Linn Kalderen 99 Surbullespelen Norrköping Christoffer Hagren 95 Stafett-DM Sätra
Lina Hagberg 01 20/8 Pierre Lundquist 95 17/5
Charlotte van Doninck 98 Christian Lundström 95
Stafett 3x600m Stafett 3x600m
Anna Alm 98 5:59.86 F13 Hugo Jacobsson 99 5:31.14 P13
Rebecca Larsson-Sevon 98 Stafett-DM Sätra Edvin Hagberg 99 Stafett-DM Sätra
Jennifer Larsson-Sevon 98 18/5 Lars Winnansson 98 17/5
Stafett 4x80m Stafett 5x60m
Tyra Löthman 99 47.11 F12 Lukas Björninger 00 44.01 P11
Ebba Gällhagen 99 Stafett-DM Sätra Victor Emanuelsson 01 STH Cup Spånga
Evelina Jonsson 99 17/5 Philip Wallman 00 24/9
Betty Lundmark 99 Filip Hamrelius 00
Marcus Biverstad 00
Stafett 3x600m Stafett 5x60m
Linn Kalderén 99 5:59.07 F12 Lukas Björninger 00 44.83 P11
Tyra Löthman 99 Stafett-DM Sätra Filip Nystsröm 00 Surbullespelen Norrköping
Ebba Gällhagen 99 18/5  Samuel Sundell 00 20/8
 William Höök 00
Stafett 5x60m Viktor Emanuelsson 01
Linda Nyblom 00 44.09 F11
Linn Björklund 00 STH Cup Spånga Stafett 4x100m
Emma Digerfors 00 24/9 Stafett 6x200m mix 2:40.78 PF14
Ida Winther 01 Kraftmätningen Stockholm/E
Matilda Rönnberg 00 6/6
Stäng fönstret