Stafett 2010
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Marie Sönnerfors 93 50.11 KS Nils-Göran Nilsson 88 42.37 MS
Lotta Lindsén 90 Svealandscupen Sätra Nil de Oliveira 86 Stafett-SM Norrtälje
Jennie Hurkmans 84 16/5 Sebastian Öberg 86 29/5
Anna Troije 91 Oscar Johansson 92
Stafett 4x400m Stafett 4x100m
Jennie Hurkmans 84 3:53.24 KS Nils-Göran Nilsson 88 42.40 MS
Frida Flodström 87 Stafett-SM Norrtälje Nil de Oliveira 86 Stafett-SM Norrtälje
Julia Hässel 94 30/5 Sebastian Öberg 86 29/5
Lotta Lindsén 90 Oscar Johansson 92
Stafett 4x800m Stafett 4x100m
Jennie Hurkmans 84 9:15.00 KS Oscar Johansson 92 42.87 MS
Lotta Lindsén 90 Stafett-SM Norrtälje Nil de Oliveira 86 Lag-SM-kval Enskede
Yolanda Ngarambe 91 29/5 Sebastian Öberg 86 16/5
Frida Flodström 87 Carl Armfelt 84
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Matilda Nilsson 93 49.96 F17 Sebastian Öberg 86 3:15.16 MS
Julia Hässel 94 Stafett-SM Norrtälje Gustav Karnebäck 87 Stafett-SM Norrtälje
Olivia Axelsson 94 30/5 Johan Eriksson 88 30/5
Marie Sönnerfors 93 Fredrik Hallinder 88
Stafett 4x100m Stafett 4x800m
Matilda Nilsson 93 50.43 F17 Martin Stjernlöf 87 7:47.22 MS
Julia Hässel 94 Sundbybergs Ungdomsspel Sätra Klas Persson 91 Stafett-SM Norrtälje
Olivia Axelsson 94 22/5 William Taudien 88 29/5
Marie Sönnerfors 93 Fredrik Hallinder 88
Stafett 4x100m Stafett 4x1500m
Marie Sönnerfors 93 50.72 F17 Martin Stjernlöf 87 15:50.90 MS
Julia Hässel 94 Stafett-DM Sätra Erik Widing 88 Stafett-SM Norrtälje
Olivia Axelsson 94 19/5 Daniel Lundgren 85 30/5
Matilda Nilsson 93 John Laselle 79
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Marie Sönnerfors 93 50.90 F17 Johan Eriksson 88 3:19.67 M22
Julia Hässel 94 Stafett-DM Sätra Klas Persson 91 Stafett-SM Norrtälje
Olivia Axelsson 94 19/5 William Taudien 88 29/5
Matilda Nilsson 93 Fredrik Hallinder 88
Stafett 4x100m Stafett 3x800m
Georgia Miltiadou 95 56.01 F15 Kristoffer Fransson 89 5:47.62 M22
Veronika Jatko 95 Stafett-DM Sätra William Taudien 88 Stafett-SM Norrtälje
Michaela Aicardo-Sandström 95 20/5 Klas Persson 94 30/5
Frida Ahlström 96
Stafett 4x100m
Stafett 3x800m Joel Ekelöf 94 47.65 P17
Lydia Liljeqvist 96 8:28.34 F15 Philip Sjöberg 94 Stafett-SM Norrtälje
Lisa Bevemyr 96 Stafett-DM Sätra David Jonsson 94 30/5
Miranda Gatti 96 19/5 Axel Kjell 93
Stafett 4x80m Stafett 3x800m
Elin Bohman 97 43.04 F13 Erik Norrbom 93 6:01.82 P17
Elin Ayas 97 Stafett-DM Sätra Bilal Cadimi 94 Stafett-SM Norrtälje
Hanna Mir 97 19/5 Andreas Almgren 95 30/5
Amanda Brottman 97
Stafett 3x800m
Stafett 4x80m Omar Kapiamba 94 6:53.48 P17
Elin Bohman 97 43.25 F13 Akbar Ali 94 Stafett-DM Sätra
Elin Ayas 97 Stafett-DM Sätra Bilal Cadimi 94 19/5
Hanna Mir 97 19/5
Amanda Brottman 97 Stafett 1000m
Joel Eklöf 94 2:11.19 P17
Stafett 4x80m Philip Sjöberg 94 Stafett-SM Norrtälje
Elin Bohman 97 44.82 F13 David Jonsson 94 29/5
Hanna Mir 97 Täby Open Bilal Cadimi 94
Julia Gannedahl 97 21/8
Anna Ribbenstedt 97 Stafett 4x100m
Markus Winnansson 95 49.05 P15
Stafett 4x80m Christian Lundström 95 Stafett-DM Sätra
Gabriella Christensson 97 45.40 F13 Jakob Johansson 95 20/5
Amanda Brottman 97 Surbullespelen Norrköping David Erlandsson 95
Julia Ganndahl 97 28/8
Karolina Eriksson 98 Stafett 4x100m
Viktor Hagren 95 52.98 P15
Stafett 4x80m Christoffer Hagren 95 Stafett-DM Sätra
Klara Hällerfors 97 48.15 F13 Simon Waldaeus 96 20/5
Anna Ribbenstedt 97 Stafett-DM Sätra Joakim Engdahl 95
Sandra Hufane 97 19/5
Vendela Olsson 97 Stafett 4x100m
Viktor Hagren 95 53.56 P15
Stafett 3x600m Christoffer Hagren 95 Stafett-DM Sätra
Elin Bohman 97 5:24.02 F13 Simon Waldaeus 96 20/5
Vendela Olsson 97 Stafett-DM Sätra Joakim Engdahl 95
Hanna Mir 97 20/5
Stafett 4x80m
Stafett 5x60m Lars Winnansson 98 42.01 P13
Betty Lundmark 99 44.92 F11 Victor Flink 97 Stafett-DM Sätra
Linda Nyblom 00 Stafett-DM Sätra Giovanni Inostroza 97 20/5
Evelina Johnsson 99 20/5 Felix Calmano 97
Ebba Gällhagen 99
Matilda Rönnberg 99 Stafett 4x80m
Lars Winnansson 98 42.20 P13
Stafett 5x60m Victor Flink 97 Stafett-DM Sätra
Betty Lundmark 99 45.53 F11 Giovanni Inostroza 97 20/5
Linda Nyblom 00 Stafett-DM Sätra Felix Calmano 97
Evelina Johnsson 99 20/5
Ebba Gällhagen 99 Stafett 4x80m
Matilda Rönnberg 99 Jonty Marshall 99 45.83 P13
Edvin Hagberg 99 Surbullespelen Norrköping
Stafett 5x60m Lars Winnansson 98 28/8
Tyra Löthman 99 45.53 F11 Jonathan Gorringe 98
Evelina Jonsson 99 Surbullespelen Norrköping
Ebba Källhagen 99 28/8 Stafett 4x80m
Linda Nyblom 00 Jonathan Gorringe 98 46.85 P13
Linn Kalderen 99 Henrik Bengtlars 98 STH Cup Sätra
Lars Winnansson 98 18/9
Stafett 5x60m Oscar Skullman 98
Nursen Özdemirok 99 46.15 F11
Matilda Rönnberg 00 STH Cup Sätra Stafett 5x60m
Evelina Johnsson 99 18/9 Philip Bäck 99 44.76 P11
Ebba Gällhagen 99 Jonty Marshall 99 Stafett-DM Sätra
Linn Kalderen 99 Filip Nyström 00 19/5
Erik Persson 99
Stafett 3x600m Edvin Hagberg 99
Tyre Löthman 99 6:22.51 F11
Linda Nyblom 00 Stafett-DM Sätra Stafett 5x60m
Ebba Gällhagen 99 19/5 Marcus Biverstad 00 44.80 P11
Lukas Björninger 00 STH Cup Sätra
Stafett 4x100m Jonty Marshall 99 18/9
Matilda Åberg 96 50.08 PF15 Edvin Hagberg 99
Christian Lundström 95 Stafett-DM Sätra Filip Nyström 00
Jakob Johansson 95 20/5
David Erlandsson 95
Stafett 4x200m
Lars Winnansson 98 1:51.55 PF14 Stäng fönstret
Malin Söderström 98 DN Galan Stockholm/S
Gustav Kjell 96 6/8
Alida Sterner 96