Stafett 2009
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Anna Troije 91 49,62 KS Sebastian Öberg 86 3:12,25 MS
Anna Klackenberg 91 SvealandsCupen Sätra Gustav Karnebäck 87 Stafett-SM Karlstad
Linda Söderqvist 86 14/6 Fredrik Hallinder 88 24/5
Julia Hässel 94 Nil de Oliviera 86
Stafett 4x100m Stafett 4x800m
Anna Troije 91 51,19 KS William Taudien 88 7:41,89 MS
Anna Klackenberg 91 Stafett-DM Sätra John Laselle 79 Stafett-SM Karlstad
Sofia Balazsi 92 13/5 Martin Stjernlöf 87 23/5
Louisa Pettersson 91 Daniel Lundgren 85
Stafett 4x100m Stafett 4x1500m
? 51,73 F19 Kristoffer Fransson 89 16:30,63 MS
? Sundbybergs Ungdomsspel John Laselle 79 Stafett-SM Karlstad
? 16/5 Daniel Lundgren 85 24/5
? Martin Stjernlöf 87
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Matilda NIlsson 93 51,7 F17 Anton Forsberg 91 3:24,64 M22
Johanna Tysell 93 Stafett-DM Sätra Gustav Karnebäck 87 Stafett-SM Karlstad
Johanna Winnansson 93 13/5 Johan Eriksson 88 23/5
Caroline Gyllenbern 93 Fredrik Hallinder 88
Stafett 4x100m Stafett 3x800m
? 52,09 F17 Kristoffer Fransson 89 5:52,33 M22
? Sundbybergs Ungdomsspel William Taudien 88 Stafett-SM Karlstad
? 16/5 Johan Eriksson 88 24/5
?
Stafett 4x100m
Stafett 4x100m Simon Weidersjö 95 48,72 P15
Charlotte Wernlund 95 51,56 F15 Daviod Jonsson 94 STH Cup Sätra
Julia Hässel 94 STH Cup Sätra Philip Sjöberg 94 20/9
Olivia Axelsson 94 20/9 David Erlandsson 95
Elvira Cedergren 94
Stafett 4x100m
Stafett 4x100m Christopher Sentell 94 49,2 P15
Cecilia Hassel 95 53,65 F15 Andreas Almgren 95 Stafett-DM Sätra
Charlotte Wernlund 95 Stafett-DM Sätra Simon Weidersjö 95 14/5
Josefin Lindblom 95 14/5 Markus Winnansson 95
Nellie Bolander 95
Stafett 4x100m
Stafett 4x100m Christopher Sentell 94 51,69 P15
Cecilia Hassel 95 54,2 F15 Andreas Almgren 95 Stafett-DM Sätra
Charlotte Wernlund 95 Stafett-DM Sätra Simon Weidersjö 95 14/5
Josefin Lindblom 95 14/5 Markus Winnansson 95
Nellie Bolander 95
Stafett 4x100m
Stafett 4x100m Christoffer Hagren 95 53,22 P15
Georgia Miltiadou 95 59,14 F15 David Enarsson 95 Stafett-DM Sätra
Felicia Evaldsson 95 Stafett-DM Sätra Viktor Hagren 95 14/5
Michaela Sandström-Aicardi 95 14/5 Johannes Kinde 95
Cecilia Tillberg 95
Stafett 3x800m
Stafett 3x800m Andreas Almgren 95 6:33,82 P15
Nellie Bolander 95 8:12,57 F15 Simon Weidersjö 95 Stafett-DM Sätra
Michaela Sandström-Aicardi 95 Stafett-DM Sätra Bilal Cadimi 94 13/5
Marie Carlsson 95 13/5
Stafett 4x80m
Stafett 4x80m Simon Waldaeus 96 42,41 P13
Matilda Åberg 96 43,93 F13 Nocolas Spiers 96 Stafett-DM Sätra
Elin Enroth 96 STH Cup Sätra Felix Calmano 97 14/5
Miranda Gatti 96 20/9 Gustav Kjell 96
Alida Sterner 96
Stafett 4x80m
Stafett 4x80m Simon Waldaeus 96 42,94 P13
Matilda Åberg 96 46,47 F13 Nicolas Spiers 96 STH Cup Sätra
Lydia Liljeqvist 96 Täby Open Giovanni Inostroza 97 20/9
Mirzda Laurate 96 30/8 Gustav Kjell 96
Alida Sterner 96
Stafett 4x80m
Stafett 4x80m Simon Waldaeus 96 43,17 P13
Klara Hällefors 97 47,48 F13 Nicolas Spiers 96 Täby Open
Sofia Orbe-Puuko 97 Stafett-DM Sätra Giovanni Inostroza 97 30/8
Alida Sterner 96 13/5 Gustav Kjell 96
Hanna Mir 97
Stafett 5x60m
Stafett 4x80m Erik Persson 99 45,84 P11
Elin Ayas 97 47,82 F13 Henrik Bengtlars 98 Täby Open
Vendela Olsson 97 Stafett-DM Sätra Felix Forsberg 98 30/8
Anna Ribbenstedt 97 13/5 Edvin Hagberg 99
Louise Håkansson 97 Lars Winnansson 98
Stafett 4x80m Stafett 4x200m
Klara Hällerfors 97 48,22 F13 Giovanni Inostroza 97 1:58,89 PF14
Sofia Orbe-Puuko 97 Stafett-DM Sätra Anna Ribbenstedt 97 DN Galan Stockholm/s
Alida Sterner 96 13/5 Viktor Hagren 95 31/7
Hanna Mir 97 Cecilia Hassel 95
Stafett 4x80m Stafett 4x200m
Elin Ayas 97 48,73 F13 Giovanni Inostroza 97 2:02,71 PF13
Vendela Olsson 97 Hässelbyspelen Aelin Ayas 97 Uppsalaspelen Uppsala
Anna Ribbenstedt 97 18/5 Victor Flink 97 27/6
Louise Håkansson 97 Hanna Mir 97
Stafett 4x80m
Klara Hällerfors 97 49,34 F13
Sofia Orbe-Puuko 97 Hässelbyspelen
Emma Sjöberg 97 18/5
Alida Sterner 96
Stafett 3x600m
Frida Ahlström 96 6:07,34 F13
Miranda Gatti 96 Stafett-DM Sätra
Emelie Kellert 96 14/5
Stafett 3x600m
Lina Lagerqvist 97 6:09,68 F13
Vendela Olsson 97 Stafett-DM Sätra
Anna Ribbenstedt 97 14/5
Stafett 3x600m
Sofia Orbe-Puuko 97 6:16,39 F13
Elin Ayas 97 Stafett-DM Sätra
Hanna Mir 97 14/5
Stafett 3x600m
Vendela Olsson 97 6:37,37 F13
Elin Ayas 97 Hässelbyspelen
Anna Ribbenstedt 97 18/5
Stafett 4x80m
Elin Ayas 97 47,41 F12
Vendela Olsson 97 Täby Open
Hanna Mir 97 30/8
Louise Håkansson 97
Stafett 5x60m
Karolina Eriksson 98 47,06 F11
Evelina Johnsson 99 STH Cup Sätra
Matilda Rönnberg 00 20/9
Hanna Rilegård Gutemar 98
Linda Nyblom 00
Stafett 5x60m
Elsa Blomqvist 98 48,19 F11
Evelina Jonsson 99 Täby Open
Ebba Gällhage 99 30/8
Linda Nyblom 00
?
Stäng fönstret