Stafett 2008
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x400m Stafett 1000m
Johanna Stjernström 90 4:02,98 KS Mathias Stjernlöf 86 1:58,12 MS
Elin Spetz 90 Stafett-SM Göteborg/S Sebastian Öberg 86 Svealandsserien Örebro
Camilla Bergqvist 91 25/5 Nil de Oliveira 86 18/5
Anna Troije 91 Fredrik Hallinder 88
Stafett 4x100m Stafett 4x800m
Linda Söderqvist 86 49,26 KS Thomas Byrberg 79 8:09,71 MS
Elin Spetz 90 Svealandsserien final Örebro Martin Hagberg 67 Stafett-DM Huddinge
Anna Troije 91 1/6 Fredrik Kjellberg 77 3/9
Johanna Stjernström 90 John Laselle 79
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Linda Söderqvist 86 49,33 KS Sebastian Öberg 86 3:19,96 MS
Julia Hässel 94 Stafett-DM Huddinge Mathias Stjernlöf 86 Stafett-SM Göteborg/S
Sofia Balazsi 92 3/9 Fredrik Hallinder 88 25/5
Camilla Bergqvist 91 Gustav Karnebäck 87
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
49,46 KS Sebastian Öberg 86 42,73 MS
Världsungdomsspelen Nil de Oliveira 86 Svealandsserien final Örebro
Jennie Hurkmans 84 27/6 Fredrik Hallinder 88 1/6
Camilla Bergqvist 91 Christian Liljekvist 80
Stafett 4x100m Stafett 3x800m
Linda Söderqvist 86 50,97 KS Mathias Stjernlöf 86 5:59,44 M22
Elin Spetz 90 Världsungdomsspelen Martin Stjernlöf 86 Stafett-SM Göteborg/S
Julia Jacobsson 90 27/6 Fredrik Hallinder 88 25/5
Camilla Bergqvist 91
Stafett 4x400m
Stafett 4x100m Sebastian Öberg 86 3:16,37 M22
Sara Modin 89 54,22 KS Mathias Stjernlöf 86 Stafett-SM Göteborg/S
Caroline Gyllenbern 93 Världsungdomsspelen Fredrik Hallinder 88 24/5
Kim Lidman 91 27/6 Nil de Oliveira 86
Maria Halvarson 93
Stafett 4x100m
Stafett 1000m Viktor Eriksson 92 45,25 P17
Mariam Jeng 90 2:18,82 F19 Anton Forsberg 91 Stafett-DM Huddinge
Anna Troije 91 Stafett-SM Göteborg/S Simon Jansson 91 3/9
Elin Spetz 90 24/5 Tony Weseth 92
Camilla Bergqvist 91
Stafett 4x100m
Stafett 4x100m Viktor Eriksson 92 46,52 P17
Mariam Jeng 90 49,58 F19 Anton Forsberg 91 Lag-USM Huddinge
Elin Spetz 90 Stafett-SM Göteborg/S Simon Jansson 91 17/8
Anna Troije 91 25/5 Tony Weseth 92
Camilla Bergqvist 91
Stafett 4x100m
Stafett 4x100m Christopher Sentell 94 49,14 P15
Mariam Jeng 90 50,09 F19 Philip Sjöberg 94 STH Cup Sätra
Elin Spetz 90 Stafett-SM Göteborg/S Axel Kjell 93 21/9
Anna Troije 91 25/5 Daniel Westh 93
Camilla Bergqvist 91
Stafett 4x100m
Stafett 4x100m 52,13 P15
Ida Pettersson 93 51,62 F15 Brommaspelen Stockholm/K
Julia Hässel 94 STH Cup Sätra 10/5
Johanna Tysell 93 21/9
Johanna Winnansson 93
Stafett 1000m
Stafett 4x80m Gustav Kjell 96 2:19,51 P13
Jessica Brammer 96 43,6 F13 Christian Lundström 95 DN Galan Youth Stockholm/S
Charlotte Wernlund 95 STH Cup Sätra Simon Weidersjö 95 23/7
Josefin Nyblom 95 21/9 Andreas Almgren 95
Nellie Bolander 95
Stafett 1000m
Stafett 4x80m Joakim Engdahl 95 2:40,44 P13
Cecilia Hassel 95 44,31 F13 Christoffer Hagren 95 DN Galan Youth Stockholm/S
Michaela Sandström 95 Stafett-DM Huddinge Viktor Hagren 95 23/7
Josefin Nyblom 95 3/9 Truls Mörfelt Gustavsson 96
Nellie Bolander 95
Stafett 3x600m
Stafett 4x80m Viktor Hagren 95 5:36,31 P13
Josefin Nyblom 95 44,59 F13 Christoffer Hagren 95 Stafett-DM Huddinge
Michaela Sandström Aicardi 95 Sundbybergs Ungdomsspel Stockholm/K Pierre Lundqvist 95 3/9
Charlotte Wernlund 95 18/5
Felicia Evaldsson 95 Stafett 3x600m
Truls Mörfelt Gustavsson 96 5:38,46 P13
Stafett 4x80m Nicolas Spiers 96 Stafett-DM Huddinge
Cecilia Hassel 95 44,62 F13 Axel Wiorek 96 3/9
Charlotte Wernlund 95 Täby Open
Josefin Nyblom 95 7/9 Stafett 4x80m
Nellie Bolander 95 Simon Waldaeus 96 42,09 P13
Gustav Kjell 96 STH Cup Sätra
Stafett 4x80m Simon Weidersjö 95 21/9
Cecilia Hassel 95 44,93 F13 Andreas Almgren 95
Michaela Sandström 95 Stafett-DM Huddinge
Josefin Nyblom 95 3/9 Stafett 4x80m
Nellie Bolander 95 Viktor Hagren 95 44,94 P13
Andreas Almgren 95 Sundbybergs Ungdomsspel Stockholm/K
Stafett 4x80m Johannes Kinde 95 18/5
Lydia Liljeqvist 96 47,54 F13 Christoffer Hagren 95
Alida Sterner 96 Stafett-DM Huddinge
Elin Enroth 96 3/9 Stafett 5x60m
Vendela Widahl 96 Oliver Wilén 97 45,37 P11
Victor Flink 97 STH Cup Sätra
Stafett 3x600m Felix Calmano 97 21/9
Vendela Olsson 97 6:26,22 F11 Edvin Hagberg 99
Lina Lagerkvist 97 Stafett-DM Huddinge Lars Winnansson 98
Anna Ribbenstedt 97 3/9
Stafett 4x200m
Gustav Kjell 96 2:01,68 PF14
Stafett 5x60m Elsa Cedergren 96 DN Galan Stockholm/S
Elin Ayas 97 46,23 F11 David Jonsson 94 22/7
Vendela Olsson 97 STH Cup Sätra Olivia Axelsson 94
Anna Ribbenstedt 97 21/9
Sofia Orbe-Puuko 97 Stafett 4x200m
Lina Lagerqvist 97 Cecilia Hassel 95 1:59,31 PF13
Christian Lundström 95 Brommaspelen Stockholm/K
Nellie Bolander 95 10/5
Andreas Almgren 95
Stafett 4x200m
Michaela Acardi Sandström 95 2:00,29 PF13
Victor Hagren 95 Brommaspelen Stockholm/K
Felicia Evaldsson 95 10/5
Christoffer Hagren 95
Stafett 4x200m
Simon Waldaeus 96 2:06,28 PF12
Lydia Liljeqvist 96 Hässelby Ungdomsspel
Truls Mörfelt 96 19/5
Jessica Brammer 96
Stäng fönstret