ÅRSBÄSTA STAFETT 2008 - MÄN/POJKAR Stäng fönster
Stafett 1000m
Mathias Stjernlöf 86 1:58,12 MS
Sebastian Öberg 86 Svealandsserien Örebro
Nil de Oliveira 86 18/5
Fredrik Hallinder 88
Stafett 4x800m
Thomas Byrberg 79 8:009,71 MS
Martin Hagberg 67 Stafett-DM Huddinge
Fredrik Kjellberg 77 3/9
John Laselle 79
Stafett 4x400m
Sebastian Öberg 86 3:19,96 MS
Mathias Stjernlöf 86 Stafett-SM Göteborg/S
Fredrik Hallinder 88 25/5
Gustav Karnebäck 87
Stafett 4x100m
Sebastian Öberg 86 42,73 MS
Nil de Oliveira 86 Svealandsserien final Örebro
Fredrik Hallinder 88 1/6
Christian Liljekvist 80
Stafett 3x800m
Mathias Stjernlöf 86 5:59,44 M22
Martin Stjernlöf 86 Stafett-SM Göteborg/S
Fredrik Hallinder 88 25/5
Stafett 4x400m
Sebastian Öberg 86 3:16,37 M22
Mathias Stjernlöf 86 Stafett-SM Göteborg/S
Fredrik Hallinder 88 24/5
Nil de Oliveira 86
Stafett 4x100m
Viktor Eriksson 92 45,25 P17
Anton Forsberg 91 Stafett-DM Huddinge
Simon Jansson 91 3/9
Tony Weseth 92
Stafett 4x100m
Christopher Sentell 94 49,14 P15
Philip Sjöberg 94 STH Cup Sätra
Axel Kjell 93 21/9
Daniel Westh 93
Stafett 1000m
Gustav Kjell 96 2:19,51 P13
Christian Lundström 95 DN Galan Youth Stockholm/S
Simon Weidersjö 95 23/7
Andreas Almgren 95
Stafett 3x600m
Viktor Hagren 95 5:36,31 P13
Christoffer Hagren 95 Stafett-DM Huddinge
Pierre Lundqvist 95 3/9
Stafett 4x80m
Simon Waldaeus 96 42,09 P13
Gustav Kjell 96 STH Cup Sätra
Simon Weidersjö 95 21/9
Andreas Almgren 95
Stafett 5x60m
Oliver Wilén 97 45,37 P11
Victor Flink 97 STH Cup Sätra
Felix Calmano 97 21/9
Edvin Hagberg 99
Lars Winnansson 98
Stafett 4x200m
Cecilia Hassel 95 1:59,31 PF13
Christian Lundström 95 Brommaspelen Stockholm/K
Nellie Bolander 95 10/5
Andreas Almgren 95
Stafett 4x200m
Gustav Kjell 96 2:01,68 PF14
Elsa Cedergren 96 DN Galan Stockholm/S
David Jonsson 94 22/7
Olivia Axelsson 94
ÅRSBÄSTA STAFETT 2008 - KVINNOR/FLICKOR
Stafett 4x400m
Johanna Stjernström 90 4:02,98 KS
Elin Spetz 90 Stafett-SM Göteborg/S
Camilla Bergqvist 91 25/5
Anna Troije 91
Stafett 4x100m
Linda Söderqvist 86 49,26 KS
Elin Spetz 90 Svealandsserien final Örebro
Anna Troije 91 1/6
Johanna Stjernström 90
Stafett 1000m
Mariam Jeng 90 2:18,82 F19
Anna Troije 91 Stafett-SM Göteborg/S
Elin Spetz 90 24/5
Camilla Bergqvist 91
Stafett 4x100m
Mariam Jeng 90 49,58 F19
Elin Spetz 90 Stafett-SM Göteborg/S
Anna Troije 91 25/5
Camilla Bergqvist 91
Stafett 4x100m
Ida Pettersson 93 51,62 F15
Julia Hässel 94 STH Cup Sätra
Johanna Tysell 93 21/9
Johanna Winnansson 93
Stafett 4x80m
Jessica Brammer 96 43,6 F13
Charlotte Wernlund 95 STH Cup Sätra
Josefin Nyblom 95 21/9
Nellie Bolander 95
Stafett 3x600m
Vendela Olsson 97 6:26,22 F11
Lina Lagerkvist 97 Stafett-DM Huddinge
Anna Ribbenstedt 97 3/9
Stafett 5x60m
Elin Ayas 97 46,23 F11
Vendela Olsson 97 STH Cup Sätra
Anna Ribbenstedt 97 21/9
Sofia Orbe-Puuko 97
Lina Lagerqvist 97 Stäng fönster