Stafett 2007
Flickor Pojkar Stäng fönstret
Stafett 4x400m Stafett 4x1500m
Camilla Bergqvist 91 3:52,47 KS Martin Stjernlöf 87 15:56,86 MS
Frida Flodström 87 Stafett-SM Huddinge John Laselle 79 Stafett-SM Huddinge
Jennie Hurkmans 84 3/6 Daniel Lundgren 85 3/6
Elin Spetz 90 Erik Widing 87
Stafett 4x100m Stafett 4x800m
Linda Söderqvist 86 49,53 KS Jonas Dufwenberg 82 7:45,21 MS
Elin Spetz 90 Svenska Cupen Västerås Fredrik Hallinder 88 Stafett-SM Huddinge
Jennie Hurkmans 84 26/5 John Laselle 79 2/6
Camilla Bergqvist 91 Martin Stjernlöf 87
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Linda Söderqvist 86 49,25 K22 Sebastian Öberg 86 3:21,33 MS
Elin Spetz 90 SAYO Mathias Stjernlöf 86 Stafett-SM Huddinge
Julia Jacobsson 90 25/5 Martin Hagberg 67 3/6
Camilla Bergqvist 91 Gustav Karnebäck 87
Stafett 4x100m Stafett 4x400m
Sara Modin 89 53,16 F18 Sebastian Öberg 86 3:21,74 MS
Caroline Gyllenbern 93 Världsungdomsspelen Göteborg/U Martin Stjernlöf 86 Stafett-DM Huddinge
Kim Lidman 91 29/6 Gustav Karnebäck 87 12/9
Maria Halvarson 93 Nil de Oliveira 86
Stafett 1000m Stafett 4x400m
Anna Troije 91 2:18,22 F17 Sebastian Öberg 86 3:24,47 MS
Anna Klackenberg 91 Stafett-SM Huddinge Mathias Stjernlöf 86 Stafett-SM Huddinge
Camilla Bergqvist 91 2/6 Gustav Karnebäck 87 3/6
Elin Spetz 90 Martin Hagberg 67
Stafett 1000m Stafett 3x800m
Anna Troije 91 2:19,18 F17 Gustav Karnebäck 87 6:46,59 M22
Anna Klackenberg 91 Stafett-SM Huddinge Tommi Vaara 88 Stafett-SM Huddinge
Camilla Bergqvist 91 2/6 Mattias Stjernlöf 86 3/6
Elin Spetz 90
Stafett 1000m Stafett 4x400m
Linnéa Andersson 90 2:20,39 F17 Tommi Vaara 88 3:28,21 M22
Elin Strid 91 Stafett-DM Huddinge Erik Widing 87 Stafett-SM Huddinge
Elin Spetz 90 12/9 Mathias Stjernlöf 86 2/6
Camilla Bergqvist 91 Gustav Karnebäck 87
Stafett 1000m Stafett 4x100m
Elin Spetz 90 2:22,97 F17 Sebastian Öberg 86 42,14 M22
Julia Jacobsson 90 Brommaspelen Kristineberg Nil de Oliveira 86 Världsungdomsspelen Göteborg/U
Linnéa Andersson 90 5/5 Gustav Karnebäck 87 29/6
Camilla Bergqvist 91 Fredrik Hallinder 88
Stafett 1000m Stafett 4x100m
Elin Strid 91 2:23,59 F17 Viktor Eriksson 92 46,53 P17
Julia Jacobsson 90 Stafett-SM Huddinge Anton Forsberg 91 Lag-USM Växjö
Linnéa Andersson 90 2/6 Tony Weseth 92 1/9
Yolanda Ngarambe 91 Mikael Westh 90
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Anna Troije 91 49,15 F17 Tony Weseth 92 47,94 P15
Elin Spetz 90 Världsungdomsspelen Göteborg/U Viktor Eriksson 92 STH Cup Sätra
Anna Klackenberg 91 29/6 Axel Kjell 93 23/9
Camilla Bergqvist 91 Daniel Westh 93
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Anna Troije 91 49,89 F17 Tony Weseth 92 48,61 P15
Lotta Lindsén 90 Lag-USM Växjö Viktor Eriksson 92 Stafett-SM Huddinge
Elin Spetz 90 1/9 Richard Stensved 93 3/6
Camilla Bergqvist 91 Lincon Hossain 92
Stafett 4x100m Stafett 4x100m
Julia Jacobsson 90 50,04 F17 Tony Weseth 92 48,73 P15
Anna Klackenberg 91 Stafett-SM Huddinge Viktor Eriksson 92 Stafett-DM Huddinge
Anna Troije 91 3/6 Axel Kjell 93 12/9
Elin Strid 91 Viktor Axelsson 92
Stafett 4x100m Stafett 1000m
Kim Lidman 91 50,78 F17 Torkel Gure 94 2:43,52 P13
Elin Spetz 90 Stafett-SM Huddinge Christian Lundström 95 DN Galan Youth Stockholm/S
Linnéa Andersson 90 3/6 David Jonsson 94 9/8
Camilla Bergqvist 91 Andreas Almgren 95
Stafett 4x100m Stafett 1000m
Johanna Tysell 93 53,14 F15 Torkel Gure 94 2:55,37 P13
Olivia Bergkvist 93 Stafett-DM Huddinge Alexander Fors 95 Huddingespelen
Johanna Karlsson 93 12/9 Viktor Hagren 95 16/6
Maria Halvarson 93 Adam Bennhult 94
Stafett 4x100m Stafett 3x600m
Johanna Tysell 93 53,21 F14 Martin Gelinder 94 5:19,09 P13
Olivia Bergkvist 93 Stafett-DM Huddinge Martin Pettersson 94 Stafett-DM Huddinge
Johanna Karlsson 93 12/9 Andreas Almgren 95 11/9
Maria Halvarson 93
Stafett 4x100m Stafett 4x80m
Johanna Thysell 93 54,32 F14 Adam Bennhult 94 ingen P13
Olivia Bergkvist 93 STH Cup Sätra David Jonsson 94 Stafett-DM Huddinge
Johanna Karlsson 93 23/9 Philip Sjöberg 94 12/9
Maria Halvarson 93 Christoffer Sentell 94
Stafett 1000m Stafett 4x80m
Johanna Molander 94 2:37,53 F13 Viktor Hagren 95 47,54 P12
Elvira Cedergren 94 Huddingespelen Christoffer Hagren 95 Sundbybergs Ungdomsspel Kristineberg
Olivia Axelsson 94 16/6 Joakim Engdahl 95 20/5
Emma Takman 94 Andreas Almgren 95
Stafett 1000m Stafett 3x600m
Mikaela Flyckt-Werlevik 94 2:45,05 F13 Truls Mörfelt Gustavsson 96 5:51,50 P11
Julia Hässel 94 DN Galan Youth Stockholm/S Nicolas Spiers 96 Stafett-DM Huddinge
Elvira Cedergren 94 9/8 Axel Wiorek 96 12/9
Olivia Axelsson 94
Stafett 3x600m Stafett 5x60m
Elvira Cedergren 94 5:40,29 F13 Simon Waldeaus 96 44,78 P11
Olivia Unghammar 94 Stafett-DM Huddinge Nicolas Spiers 96 Stafett-DM Huddinge
Emma Takman 94 12/9 Lorenzo Björk 96 11/9
Truls Mörfelt Gustavsson 96
Gustav Kjell 96
Stafett 4x80m Stafett 5x60m
Julia Hässel 94 44,14 F13 Simon Waldaeus 96 45,46 P11
Elvira Cedergren 94 STH Cup Sätra Nicolas Spiers 96 STH Cup Sätra
Olivia Axelsson 94 23/9 Lorenzo Björk 96 23/9
Josefin Nyblom 95 Truls Mörfelt Gustavsson 96
Gustav Kjell 96
Stafett 4x80m
Sandra Mattson Flodmark 94 45,48 F13 Stafett 4x200m
Elvira Cedergren 94 Stafett-DM Huddinge Elvira Cedergren 94 1:59,59 PF13
Olivia Axelsson 94 11/9 Olivia Axelsson 94 Brommaspelen Kristineberg
Josefin Nyblom 95 Adam Bennhult 94 5/5
Christopher Sentell 94
Stafett 4x80m
Josefin Limpar 95 44,82 F12 Stafett 4x200m
Josefin Nyblom 95 Täby Open Danderyd Charlotte Wernlund 95 1:58,41 PF12
Charlotte Wernlund 95 2/9 Christian Lundström 95 Stafett-SM Huddinge
Tilda Egnell 95 Josefin Nyblom 92 2/6
Andreas Almgren 95
Stafett 4x80m
Kajsa Bragée 95 48,53 F12 Stafett 4x200m
Josefin Nyblom 95 Sundbybergs Ungdomsspel Kristineberg Andreas Almgren 95 1:59,81 PF12
Charlotte Wernlund 95 20/5 Josefin Nyblom 95 Hässelby ungdomsspel
Elin Bohman 97 Martin Bjurström 95 5/9
Charlotte Wernlund 95
Stafett 3x600m
Lydia Liljeqvist 96 6:13,63 F11 Stafett 4x200m
Frida Ahlström 96 Stafett-DM Huddinge Jesper Lundström 95 2:06,79 PF12
Elvira Lundin 96 11/9 Maja Mattsson 95 Hässelby ungdomsspel
Christian Lundström 95 5/9
Elin Bohman 95
Stafett 5x60m
Elin Enroth 96 43,78 F11 Stafett 4x200m
Christina Mårtensson 96 STH Cup Sätra Maja Mattsson 95 2:08,37 PF12
Lydia Liljekvist 96 23/9 Gustav Jörnåker 95 Stafett-SM Huddinge
Matilda Åberg 96 Josefin Limpar 95 2/6
Jessica Brammer 96 Martin Bjurström 95
Stafett 4x200m
Viktor Hagren 95 2:11,30 PF12
Erica Palm 95 Hässelby ungdomsspel
Christoffer Hagren 95 5/9
Cecilia Hassel 95