Resultat i klubbtävlingen i slutet av listan

Resultat


Män Seniorer MS
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hässelby SK Lag 17:59.11
1.   Axel Djurbeg991:45(1)01:45(1)0
2.   Anton Axelsson011:33(1)03:18(1)0
3.   Erik Djurberg971:11(1)04:29(1)0
4.   Yassin Abdi992:36(1)07:05(1)0
5.   Carl af Forselles0154(2)+27:59.11(1)0
2Spårvägens FK Lag 28:10.22
1.   Daniel Gleimar1:46(2)+11:46(2)+1
2.   Estefanos Faid1:38(2)+53:24(2)+6
3.   John Cleghorn1:18(4)+74:42(3)+13
4.   Gustaf Norling2:36(1)07:18(2)+13
5.   Tobias Eknor52(1)08:10.22(2)+11
3Spårvägens FK Lag 18:19.00
1.   Anton Sjölund011:49(3)+41:49(3)+4
2.   Tadesse Johansson031:38(2)+53:27(3)+9
3.   Sidrak Atework011:13(2)+24:40(2)+11
4.   Tor Ekström022:42(3)+67:22(3)+17
5.   Lukas Guerrero0057(3)+58:19.00(3)+20
4Vallentuna FK Lag 19:33.04
1.   Maraus Eriksson922:04(5)+192:04(5)+19
2.   Fabian Lidbaum052:09(5)+364:13(5)+55
3.   Jonas Tollefors901:16(3)+55:29(5)+1:00
4.   Tomas Jåfs923:00(4)+248:29(4)+1:24
5.   Marko Granat661:04(5)+129:33.04(4)+1:34
5IFK Lidingö Lag 00/019:33.61
1.   Jakob Klinth011:51(4)+61:51(4)+6
2.   Sebastian Norberg001:53(4)+203:44(4)+26
3.   Hannes Repper011:37(5)+265:21(4)+52
4.   Anton Westerberg023:11(5)+358:32(5)+1:27
5.   Arvid Askensjö011:01(4)+99:33.61(5)+1:35
   

Pojkar 17 f. 2002-2003 P17
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag 18:40.41
1.   Victor Björk031:53(2)+11:53(2)+1
2.   Edvin Befrits031:51(3)+53:44(2)+6
3.   Sebastian Ljungberg031:22(2)+25:06(2)+8
4.   Julius Mördrup022:39(1)07:45(1)0
5.   Oscar Taha0255(1)08:40.41(1)0
2Bromma IF Lag 18:44.87
1.   Malte Fuchs031:52(1)01:52(1)0
2.   Petter Lundbeg031:46(1)03:38(1)0
3.   Felix Nyberg031:20(1)04:58(1)0
4.   Axel Hagerud022:48(2)+97:46(2)+1
5.   Edvin Livak0358(4)+38:44.87(2)+4
3Upsala IF Lag Svart9:05.66
1.   Elias Liljestrand031:53(2)+11:53(2)+1
2.   Oskari Peura031:56(4)+103:49(4)+11
3.   Pelle Nilsson031:23(3)+35:12(4)+14
4.   Vidar Arvidsson032:50(3)+118:02(3)+17
5.   Samuel Vinberg031:03(5)+89:05.66(3)+25
4Upsala IF Lag Vit9:10.72
1.   Nils Ekroth031:58(4)+61:58(4)+6
2.   Frans Ingelstam021:47(2)+13:45(3)+7
3.   Simon Wilke031:23(3)+35:08(3)+10
4.   Eemeli Peura033:06(4)+278:14(4)+29
5.   Pontus Lindell0356(2)+19:10.72(4)+30
5Hammarby IF Lag P179:35.63
1.   Tobias Pettersson041:59(5)+71:59(5)+7
2.   Arvid Ekberg042:00(5)+143:59(5)+21
3.   Nils Holm051:28(5)+85:27(5)+29
4.   Teodor Brons033:10(5)+318:37(5)+52
5.   Emil Tärnvik0358(3)+39:35.63(5)+55
   

Pojkar 15 f. 2004-2005 P15
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Danderyds SK Lag 18:48.27
1.   Alexander Davidsson Eriksson041:59(1)01:59(1)0
2.   Erik Skoglund041:40(1)03:39(1)0
3.   Lukas Törnström051:20(2)+54:59(1)0
4.   Viktor Skoglund042:51(1)07:50(1)0
5.   Victor Törnström0558(1)08:48.27(1)0.00
2Hässelby SK Lag 19:14.49
1.   Marlon Tollefors042:02(3)+32:02(3)+3
2.   Fabian Olin041:46(2)+63:48(2)+9
3.   Alexander Hägg051:30(3)+155:18(3)+19
4.   Linus Jansson042:54(2)+38:12(2)+22
5.   Samuel Berhane061:02(2)+49:14.49(2)+26.22
3Turebergs FK P159:18.90
1.   Valter Kjellberg042:01(2)+22:01(2)+2
2.   Leonardo Huayna Fernandez041:59(4)+194:00(4)+21
3.   Hugo Winther041:15(1)05:15(2)+16
4.   Conor Hogan043:00(3)+98:15(3)+25
5.   Anton Gruber041:03(4)+69:18.90(3)+30.63
4IFK Lidingö Lag 110:07.13
1.   Nicklas Unonius Östlund052:09(6)+102:09(5)+10
2.   Axel Dahlstedt052:03(5)+234:12(5)+33
3.   Leonardo Garavini051:30(3)+155:42(5)+43
4.   Karl Ottfalk063:17(5)+268:59(5)+1:09
5.   Linus Borenstedt051:08(5)+1010:07.13(4)+1:18.86
5Tullinge FIF Lag 110:09.08
1.   Kenan Kuru042:04(4)+52:04(4)+5
2.   Albert Söderqvist051:53(3)+133:57(3)+18
3.   Melvin Hentschke051:32(5)+175:29(4)+30
4.   Milian Hentschke053:11(4)+208:40(4)+50
5.   Elias Wastholm071:29(6)+3110:09.08(5)+1:20.81
6Upsala IF Lag Svart10:22.43
1.   Eric Berglund042:08(5)+92:08(5)+9
2.   Jakob Liljedahl-Holmberg042:06(6)+264:14(6)+35
3.   Elias Axelsson041:44(6)+295:58(6)+59
4.   Hilding Viirman043:21(6)+309:19(6)+1:29
5.   Jeremy Haglund041:03(3)+510:22.43(6)+1:34.16
   

Pojkar 13 f. 2006-2007 P13
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag 110:03.45
1.   V Psilander062:09(1)02:09(1)0
2.   F Eriksson062:09(3)+24:18(1)0
3.   J Alpe'n061:37(4)+115:55(2)+3
4.   K Ottfaik062:57(1)08:52(1)0
5.   O Pettersson061:11(4)+510:03.45(1)0
2Hammarby IF Lag 110:14.19
1.   William Loqvist062:18(2)+92:18(2)+9
2.   Elias Kapell062:08(2)+14:26(2)+8
3.   Filip Herre061:26(1)05:52(1)0
4.   Neo Hall063:07(2)+108:59(2)+7
5.   Erik Herre061:15(5)+910:14.19(2)+11
3Turebergs FK Lag 1 200610:35.94
1.   John Bäck062:21(3)+122:21(3)+12
2.   Wilhelm Lood Falge'n072:07(1)04:28(3)+10
3.   Melker Larm071:35(2)+96:03(3)+11
4.   Lowe Fuxe Barkvall063:25(3)+289:28(3)+36
5.   Edvin Huss071:07(3)+110:35.94(3)+32
4Upsala IF Lag Svart11:08.70
1.   Ludvig Höglund072:22(4)+132:22(4)+13
2.   Birger Viirman072:20(5)+134:42(4)+24
3.   Vidar Lundin071:49(10)+236:31(6)+39
4.   Felix Johnson063:30(5)+3310:01(4)+1:09
5.   Elias Ekman071:07(2)+111:08.70(4)+1:05
5Turebergs FK Lag 2 200611:20.86
1.   Filip Hessle062:31(7)+222:31(7)+22
2.   Jakob Bergström062:16(4)+94:47(6)+29
3.   Jakob Rappe061:36(3)+106:23(4)+31
4.   James Singh063:40(6)+4310:03(5)+1:11
5.   Vincent Källström061:17(6)+1111:20.86(5)+1:17
6Spårvägens FK Lag 111:29.60
1.   August Heumer062:24(6)+152:24(6)+15
2.   Wilmer Fjellestad062:29(7)+224:53(7)+35
3.   Vidar Pege061:47(7)+216:40(7)+48
4.   Noa Gustavsson063:43(8)+4610:23(7)+1:31
5.   Jack Bertell061:06(1)011:29.60(6)+1:26
7Turebergs FK Lag 3 200611:37.62
1.   Iker Garcia Lundström072:23(5)+142:23(5)+14
2.   Erik Håkansson072:20(5)+134:43(5)+25
3.   Liam Dovander071:44(6)+186:27(5)+35
4.   Fabian Törnqvist063:42(7)+4510:09(6)+1:17
5.   Oskar Arrhe'n071:28(10)+2211:37.62(7)+1:34
8Vallentuna FK Lag 112:03.64
1.   Anton Hellgren072:43(9)+342:43(9)+34
2.   Lowe Eriksson082:43(9)+365:26(10)+1:08
3.   Ville Edqvist071:48(8)+227:14(10)+1:22
4.   Hannes Berg073:27(4)+3010:41(8)+1:49
5.   Arvid Sundgren071:22(7)+1612:03.64(8)+2:00
9Turebergs FK Lag 0612:09.99
1.   Arvid Tiberg072:37(8)+282:37(8)+28
2.   Gustav Snis072:29(7)+225:06(8)+48
3.   Karl Thilers071:41(5)+156:47(8)+55
4.   Alexander Mikaelsson073:56(9)+5910:43(9)+1:51
5.   Jakob Fryklund071:26(9)+2012:09.99(9)+2:07
10Hammarby IF Lag 212:25.97
2.   Quincy Hacket075:06(10)+2:595:06(8)+48
3.   Theo Carlström Coubius071:48(8)+226:54(9)+1:02
4.   Elton Hedberg064:09(10)+1:1211:03(10)+2:11
5.   Erik Herre071:22(8)+1612:25.97(10)+2:23
   

Pojkar 11 f. 2008-2009 P11
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Västerås FK Lag 110:58.96
1.   Liam Jonsson082:18(1)02:18(1)0
2.   Erik Jansson092:18(1)04:36(1)0
3.   Elton Ådemark081:44(2)+66:20(1)0
4.   David Wallén083:27(1)09:47(1)0
5.   Ethan Lindström081:11(1)010:58.96(1)0.00
2Tureberg Lag 09 Green Runners11:07.91
1.   Isak Englund092:23(3)+52:23(3)+5
2.   Trausti Mar Dagsson092:20(2)+24:43(2)+7
3.   Oskar Ahlstrand091:38(1)06:21(2)+1
4.   Måns Lidman093:31(2)+49:52(2)+5
5.   Carl Grindange091:15(2)+411:07.91(2)+8.95
3IFK Lidingö Lag Blå11:51.82
1.   Ruben Hart082:19(2)+12:19(2)+1
2.   Gaston Portefaix Stenberg082:37(4)+194:56(3)+20
3.   Alex Ejendahl081:46(3)+86:42(3)+22
4.   Hugo Jansson083:34(3)+710:16(3)+29
5.   Kiran Ohlin081:35(5)+2411:51.82(3)+52.86
4Turebergs FK Lag 08 Blå/Gul 112:05.03
1.   Elias Hovmöller082:35(4)+172:35(4)+17
2.   Ludwig Engde082:28(3)+105:03(4)+27
3.   Emil Wågberg082:00(4)+227:03(4)+43
4.   Arvid Karlsson083:43(4)+1610:46(4)+59
5.   Emil Svensson081:19(3)+712:05.03(4)+1:06.07
5Spårvägens FK Lag 114:01.31
1.   Theo Gilljam Olsson082:48(5)+302:48(5)+30
2.   Sebastian Laurell083:29(5)+1:116:17(5)+1:41
3.   Maximillian Johansson082:00(4)+228:17(5)+1:57
4.   Rasmus Gunnelöf084:16(5)+4912:33(5)+2:46
5.   August Kainelainen081:28(4)+1614:01.31(5)+3:02.35
   

Kvinnor Seniorer KS
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag 19:36.10
1.   Mika Söderström992:14(2)+12:14(2)+1
2.   Charlotte Schönbeck841:51(1)04:05(1)0
3.   Lisa Fröberg021:27(1)05:32(1)0
4.   Rebecka Öberg923:03(1)08:35(1)0
5.   Linda Frödin-Glad931:01(1)09:36.10(1)0
2Täby IS Lag 110:18.38
1.   Lovisa Glavare992:14(2)+12:14(2)+1
2.   Caroline Larsson011:57(2)+64:11(2)+6
3.   Alva Sundin011:32(2)+55:43(2)+11
4.   Emilia Larson013:32(3)+299:15(2)+40
5.   Amanda Finney Nilsson011:03(2)+210:18.38(2)+42
3Vallentuna FK Lag 110:29.61
1.   Ebba Edqvist982:13(1)02:13(1)0
2.   Agnes josefsson062:06(3)+154:19(3)+14
3.   Julia Rehlin011:33(3)+65:52(3)+20
4.   Tilde Josefsson043:23(2)+209:15(2)+40
5.   Linn Kleimert021:14(4)+1410:29.61(3)+54
4IFK Lidingö Lag 00/0110:45.41
1.   Alma NN022:19(4)+62:19(4)+6
2.   Jenny Österback012:07(4)+164:26(4)+21
3.   Alicia Lavsten041:33(3)+65:59(4)+27
4.   Moa Settergren073:35(4)+329:34(4)+59
5.   Tyra Hedin041:11(3)+1010:45.41(4)+1:09
   

Flickor 17 f. 2002-2003 F17
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK Lag 19:44.67
1.   Elvira Bredin032:09(2)+22:09(2)+2
2.   Tove Karlsson031:52(1)04:01(1)0
3.   Alice Berg021:27(3)+25:28(1)0
4.   Linnea Ericsson Bäckvall023:13(3)+88:41(1)0
5.   Vanna Ulle'n031:03(2)+19:44.67(1)0
2Bromma IF Lag 19:55.77
1.   Ellinore Dahlberg032:16(4)+92:16(4)+9
2.   Lisen Rignell031:58(2)+64:14(4)+13
3.   Cecilia Nybleus031:25(1)05:39(3)+11
4.   Louise Eliasson043:13(3)+88:52(2)+11
5.   Cera Lindblad041:03(3)+19:55.77(2)+11
3IFK Lidingö Lag 19:56.55
1.   Viktoria Psilander032:07(1)02:07(1)0
2.   Lisa Fröberg021:59(3)+74:06(2)+5
3.   Kristina Hvalgren021:26(2)+15:32(2)+4
4.   Carolina Larsson023:22(5)+178:54(3)+13
5.   Elisabeth Hvalgren021:02(1)09:56.55(3)+12
4Hammarby IF Lag F1710:19.15
1.   Albertina Brandt032:25(8)+182:25(8)+18
2.   Hoa Sjöholm032:08(5)+164:33(6)+32
3.   Clara Lide'n031:29(4)+46:02(5)+34
4.   Nora Lundin033:05(1)09:07(4)+26
5.   Esther Sahlqvist061:12(7)+1010:19.15(4)+34
5Upsala IF Lag Svart10:28.94
1.   Carin Cullhed032:20(5)+132:20(5)+13
2.   Edith Melander032:08(5)+164:28(5)+27
3.   Vanessa Shiva031:44(6)+196:12(6)+44
4.   Maja Björnsson033:10(2)+59:22(5)+41
5.   Rut Ehn031:06(4)+410:28.94(5)+44
6Hässelby SK Lag 110:33.63
1.   Frida Hafström032:13(3)+62:13(3)+6
2.   Ingrid Jonsson031:59(3)+74:12(3)+11
3.   Josefine Höjer031:39(5)+145:51(4)+23
4.   Ida Blom023:32(7)+279:23(6)+42
5.   Elin Eklin021:10(6)+810:33.63(6)+49
7Tullinge FIF Lag 111:23.47
1.   Astou Sene022:21(6)+142:21(6)+14
2.   Anelia Danielsson042:21(7)+294:42(7)+41
3.   Isabelle Pettersson031:47(8)+226:29(7)+1:01
4.   Hilma Claesson043:46(8)+4110:15(8)+1:34
5.   Alva Königsson031:08(5)+611:23.47(7)+1:39
8IFK Lidingö Lag 211:24.40
1.   Josefine Jerner032:22(7)+152:22(7)+15
2.   Tilda Kjerfve032:35(8)+434:57(8)+56
3.   Siri Hansson031:45(7)+206:42(8)+1:14
4.   Alina Vuokila023:28(6)+2310:10(7)+1:29
5.   Fanny Wijkström031:14(8)+1211:24.40(8)+1:40
   

Flickor 15 f. 2004-2005 F15
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Vallentuna FK Lag 19:51.14
1.   Moa Granat042:02(1)02:02(1)0
2.   Tilde Josefsson042:03(1)04:05(1)0
3.   Lizette Carlsson041:24(1)05:29(1)0
4.   Elina Hellgren043:13(1)08:42(1)0
5.   Isabella Brink051:09(3)+39:51.14(1)0
2IFK Lidingö Lag 210:11.74
1.   Ingrid Kirstein052:16(2)+142:16(2)+14
2.   Alicia Larsten042:04(2)+14:20(2)+15
3.   Ida Egnell051:28(2)+45:48(2)+19
4.   Estelle Strand043:18(2)+59:06(2)+24
5.   Tyra Tunander Cedrenius041:05(1)010:11.74(2)+21
3IFK Lidingö Lag 110:33.77
1.   Tyra Hedin052:17(3)+152:17(3)+15
2.   Alicia Ahlström042:13(4)+104:30(3)+25
3.   Alice Lindgren051:29(3)+55:59(3)+30
4.   Natalia Sahlman053:22(4)+99:21(3)+39
5.   Sofia Fröberg061:12(7)+710:33.77(3)+43
4Hanvikens SK Lag 110:51.84
1.   Karin Bengtsson042:21(4)+192:21(4)+19
2.   Thea Katsoulaki042:12(3)+94:33(4)+28
3.   Emma Walfridsson041:45(8)+216:18(4)+49
4.   Amanda Helgesson043:27(5)+149:45(4)+1:03
5.   Felicia Johansson041:06(2)+110:51.84(4)+1:01
5Upsala IF Lag Svart11:02.94
1.   Emelie Lenke052:34(8)+322:34(8)+32
2.   Ida Franzon052:25(8)+224:59(8)+54
3.   Lilia Fontecilla041:33(4)+96:32(8)+1:03
4.   Ida Knutsson043:19(3)+69:51(5)+1:09
5.   Jennifer Thor051:11(6)+611:02.94(5)+1:12
6Turebergs Fk Lag F1511:04.30
1.   Agnes Olsson052:24(5)+222:24(5)+22
2.   Irma Wallius042:17(6)+144:41(5)+36
3.   Lorena Guzman041:40(6)+166:21(5)+52
4.   Greta Lind053:32(8)+199:53(6)+1:11
5.   Besiana Dalipi051:11(4)+611:04.30(6)+1:13
7Spårvägens FK Lag 111:10.43
1.   Märta Castenfors052:28(6)+262:28(6)+26
2.   Ebba Wetterberg052:22(7)+194:50(6)+45
3.   Rebecka Hall051:40(6)+166:30(6)+1:01
4.   Ebba Hasselgren-Svensson053:27(5)+149:57(7)+1:15
5.   Lilia Trentham051:13(8)+811:10.43(7)+1:19
8IFK Lidingö Lag 311:22.70
1.   Jasmine Holmberg052:39(9)+372:39(9)+37
2.   Cornelia Larsten052:14(5)+114:53(7)+48
3.   Ebba Ekström051:38(5)+146:31(7)+1:02
4.   Livia Anderlind043:30(7)+1710:01(8)+1:19
5.   Carolin Hagen Furugårs041:21(9)+1611:22.70(8)+1:32
9Tullinge FIF Lag 111:41.86
1.   Anelia Danielsson042:28(6)+262:28(6)+26
2.   Olivia Faskunger052:32(10)+295:00(9)+55
3.   Sara Pring051:49(9)+256:49(9)+1:20
4.   Hilma Claesson043:41(10)+2810:30(9)+1:48
5.   Anastasia Rozhkova071:11(5)+611:41.86(9)+1:51
10IFK Kristinehamn Lag 212:00.84
1.   Gabriella Pranjic052:41(10)+392:41(10)+39
2.   Vendela Stridsberg052:25(8)+225:06(10)+1:01
3.   Agnes Kjellgren071:54(10)+307:00(10)+1:31
4.   Tilda Lipkin063:35(9)+2210:35(10)+1:53
5.   Peja Bala041:25(10)+2012:00.84(10)+2:10
11IFK Kristinehamn Lag 113:31.41
1.   Amelia Lundgren052:52(11)+502:52(11)+50
2.   Ängla Herbold052:53(11)+505:45(11)+1:40
3.   Emma Lloyd051:57(11)+337:42(11)+2:13
4.   Magdalena Salenbäck044:13(11)+1:0011:55(11)+3:13
5.   Siri Johansson041:36(11)+3113:31.41(11)+3:40
   

Flickor 13 f. 2006-2007 F13
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hammarby IF Lag 110:20.89
1.   Maja Simonsson062:22(2)+12:22(2)+1
2.   Ella Johansson072:06(1)04:28(1)0
3.   Wilma Rydström061:32(1)06:00(1)0
4.   Olivia Grahn063:10(1)09:10(1)0
5.   Tyra Hedberg061:10(2)+110:20.89(1)0
2Turebergs FK Lag 0611:01.91
1.   Ella Fallope062:21(1)02:21(1)0
2.   Alva Back062:09(2)+34:30(2)+2
3.   Kajsa Cabanas Andersson061:37(3)+56:07(2)+7
4.   Elsa Kagevik063:45(10)+359:52(3)+42
5.   Annie Grindange061:09(1)011:01.91(2)+41
3Upsala IF Lag Svart11:05.76
1.   Alva Öman062:34(10)+132:34(10)+13
2.   Stina Ekengren062:09(2)+34:43(5)+15
3.   Agnes Bergström071:34(2)+26:17(3)+17
4.   Clara Knutsson063:29(4)+199:46(2)+36
5.   Wilma Kimby061:19(10)+1011:05.76(3)+45
4Västerås FK Lag 111:17.83
1.   Clara Jansson062:26(4)+52:26(4)+5
2.   Lovisa Söderlund062:14(4)+84:40(4)+12
3.   Filippa Engsröm071:50(10)+186:30(5)+30
4.   Astrid Wallenius083:26(3)+169:56(4)+46
5.   Lova Jonsson061:21(12)+1211:17.83(4)+57
5Gefle IF Lag 111:36.41
1.   Vendela Eriksson072:24(3)+32:24(3)+3
2.   Ebba Holmström072:14(4)+84:38(3)+10
3.   Ida Hettestrand071:40(4)+86:18(4)+18
4.   Amanda Stopp074:03(17)+5310:21(6)+1:11
5.   Hedda Mossberg071:15(4)+611:36.41(5)+1:16
6IFK Lidingö Lag 0711:38.80
1.   Claire Berggren072:29(6)+82:29(6)+8
2.   Vera Oskarsson072:34(11)+285:03(9)+35
3.   Märta Lind071:54(14)+226:57(9)+57
4.   Julia Wändin073:23(2)+1310:20(5)+1:10
5.   Anja Tschertoo Schäder071:18(9)+911:38.80(6)+1:18
7Hammarby IF Lag 211:39.92
1.   Molly Zachrisson062:32(9)+112:32(9)+11
2.   Alvetina Zholucieva072:25(8)+194:57(6)+29
3.   Ester Sahlqvist061:40(4)+86:37(6)+37
4.   Viola Pellas073:46(11)+3610:23(7)+1:13
5.   Edit Jansson071:16(6)+711:39.92(7)+1:19
8Tureberg Lag 07 Blue Stars11:45.12
1.   Esther Melander062:40(16)+192:40(16)+19
2.   Emelie Nielsen062:21(6)+155:01(7)+33
3.   Alva Jobson Orrmo061:44(7)+126:45(7)+45
4.   Venla Engström073:38(5)+2810:23(7)+1:13
5.   Elin Runemar071:22(13)+1211:45.12(8)+1:24
9Turebergs FK Lag 2 Grön/Vit11:54.50
1.   Wilma Blitz072:29(6)+82:29(6)+8
2.   Sara Ivarsson072:42(16)+365:11(12)+43
3.   Vendela Heidendahl071:47(8)+156:58(10)+58
4.   Zara Klouda073:40(7)+3010:38(9)+1:28
5.   Wilma Blitz071:16(5)+711:54.50(9)+1:34
10Turebergs FK Lag 06/0712:04.29
1.   Emmie Wedin072:38(13)+172:38(13)+17
2.   Niamh Hogan072:28(9)+225:06(10)+38
3.   Amisha Aubun061:52(12)+206:58(10)+58
4.   Klara Grundin063:54(16)+4410:52(12)+1:42
5.   Sara Sjöstedt071:12(3)+212:04.29(10)+1:43
11IFK Lidingö Lag 0612:06.64
1.   Sofia Fröberg062:28(5)+72:28(5)+7
2.   Gesa Bochmann062:34(11)+285:02(8)+34
3.   Fredrika Rosén061:53(13)+216:55(8)+55
4.   Filippa Månsson063:53(15)+4310:48(11)+1:38
5.   Isabelle Ahmné061:18(8)+912:06.64(11)+1:46
12Tullinge FIF Lag 112:10.61
1.   Linnea Hentchke062:36(11)+152:36(11)+15
2.   Ida Widlund062:35(14)+295:11(12)+43
3.   Pritha Routh061:48(9)+166:59(12)+59
4.   Livia Claesson063:44(9)+3410:43(10)+1:33
5.   Sonja Duhlin091:27(15)+1812:10.61(12)+1:50
13Spårvägens FK Lag 112:13.35
1.   Agnes Kjell073:09(19)+483:09(19)+48
2.   Lilou Dermargne062:24(7)+185:33(19)+1:05
3.   Ern Lindstedt061:42(6)+107:15(15)+1:15
4.   Vanessa Lutovic063:41(8)+3110:56(15)+1:46
5.   Kristelle Grahn061:17(7)+712:13.35(13)+1:52
14Turebergs FK Lag 07 Röd12:19.84
1.   Selma Bredin072:38(13)+172:38(13)+17
2.   Maja Nyman072:28(9)+225:06(10)+38
3.   Elina Ravik071:59(17)+277:05(13)+1:05
4.   Linn Bero Lettse073:49(12)+3910:54(14)+1:44
5.   Emilia Huss071:25(14)+1612:19.84(14)+1:59
15Turebergs FK Lag 1 Grön/Vit12:54.57
1.   Matilda Solén072:36(11)+152:36(11)+15
2.   Saga Gustafsson072:47(17)+415:23(15)+55
3.   Ellika Ljunggren071:50(10)+187:13(14)+1:13
4.   Amanda Solén073:39(6)+2910:52(12)+1:42
5.   Freja Lagander072:02(19)+5312:54.57(15)+2:34
16Tullinge FIF Lag 312:56.43
1.   Vera Duhlin072:39(15)+182:39(15)+18
2.   Agnes Parmhed082:34(11)+285:13(14)+45
3.   Ester Loy082:13(19)+417:26(17)+1:26
4.   Maija Gräns073:52(14)+4211:18(16)+2:08
5.   Freja Schultz071:38(17)+2912:56.43(16)+2:36
17IF Linnéa Lag 112:56.81
1.   Elsa Unger072:53(18)+322:53(18)+32
2.   Eva Reuterskiöld072:39(15)+335:32(17)+1:04
3.   Edit Nordlander101:55(15)+237:27(18)+1:27
4.   Vera Nordlander104:09(18)+5911:36(18)+2:26
5.   Tuva Yangbyn071:20(11)+1112:56.81(17)+2:36
18Spårvägens FK Lag 213:16.49
1.   Minna Fahlström072:41(17)+202:41(17)+20
2.   Eva Klangby072:51(18)+455:32(17)+1:04
3.   Polheline Stövind072:01(18)+297:33(19)+1:33
4.   Sofia Svenberg073:50(13)+4011:23(17)+2:13
5.   Millou Österberg071:53(18)+4413:16.49(18)+2:56
19Tullinge FIF Lag 213:18.10
1.   Anastasia Rozhkova072:30(8)+92:30(8)+9
2.   Nora Söderqvist072:57(19)+515:27(16)+59
3.   Hedvig Gunnerhed071:58(16)+267:25(16)+1:25
4.   Teresa Vallin074:15(19)+1:0511:40(19)+2:30
5.   Matilada Danielsson091:38(16)+2813:18.10(19)+2:57
Mälarhöjdens IK Lag 1DNS
5.   I Ahmne061:38()-8:43DNS()
   

Flickor 11 f, 2008-2009 F11
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag 09 Lejon12:43.46
1.   Elsa Danilesson092:52(1)02:52(1)0
2.   Sini Hjertstedt092:40(1)05:32(1)0
3.   Ebba Wärn091:56(2)+77:28(1)0
4.   Ingrid Samrund093:56(1)011:24(1)0
5.   Elise Hallner091:19(1)012:43.46(1)0
2IFK Lidingö Lag Röd13:10.58
1.   Isabel Ftanagan082:56(3)+42:56(3)+4
2.   Pella Kihlbaum082:57(4)+175:53(4)+21
3.   Linnea Eriksson081:49(1)07:42(2)+14
4.   Estrid Frick084:05(3)+911:47(3)+23
5.   Alice Boros Fredung081:23(3)+413:10.58(2)+27
3IFK Lidingö Lag Gul13:14.19
1.   Mathilda Breitung092:57(4)+52:57(4)+5
2.   Elle Thörne082:49(3)+95:46(2)+14
3.   Carla Nyman081:59(4)+107:45(3)+17
4.   Elsa Gylden Svensson094:01(2)+511:46(2)+22
5.   Lova Zetterberg081:28(5)+913:14.19(3)+31
4Turebergs FK Lag 09 Svart13:54.26
1.   Vera Carls093:10(6)+183:10(6)+18
2.   Cera Uppström092:46(2)+65:56(5)+24
3.   Stina Wigren092:08(5)+198:04(5)+36
4.   Alice Paulson094:28(5)+3212:32(4)+1:08
5.   Amanda Oja091:22(2)+313:54.26(4)+1:11
5Vallentuna FK F11 Lag 114:06.51
1.   Ella Sundgren093:09(5)+173:09(5)+17
2.   Elsa Funseth082:59(5)+196:08(6)+36
3.   Thalia Karagianni092:19(6)+308:27(6)+59
4.   Lily Dymling094:15(4)+1912:42(5)+1:18
5.   Natalie Hedin081:24(4)+514:06.51(5)+1:23
6Spårvägens FK Lag 114:33.54
1.   Annabelle Grahn082:52(1)02:52(1)0
2.   Emma Nyberg083:00(6)+205:52(3)+20
3.   Nicole van Peltzer081:57(3)+87:49(4)+21
4.   Essie Hemminger085:02(6)+1:0612:51(6)+1:27
5.   Desirée NIlsson081:42(6)+2314:33.54(6)+1:50
   

Män Veteraner MV
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Upsala IF Lag Svart9:50.07
1.   Mikael Axelsson752:04(1)02:04(1)0
2.   Svante Franzon721:57(1)04:01(1)0
3.   Raymond Wide681:30(1)05:31(1)0
4.   Richard Knutsson713:11(1)08:42(1)0
5.   Örjan Carlborg721:08(1)09:50.07(1)0
2IFK Lidingö Lag 110:19.90
1.   Calle Frisk752:19(3)+152:19(3)+15
2.   Bengt Larsten692:09(2)+124:28(3)+27
3.   Martin Psilander701:30(1)05:58(3)+27
4.   Torkel Brismar703:11(1)09:09(3)+27
5.   Lars Boshius701:10(2)+310:19.90(2)+30
3Turebergs FK Lag 110:22.22
1.   Bobbie Bars582:10(2)+62:10(2)+6
2.   Joakim Pettersson622:12(3)+154:22(2)+21
3.   Hans Säll611:32(3)+25:54(2)+23
4.   Marcus Grindange723:14(3)+39:08(2)+26
5.   Nils Nestor521:14(3)+610:22.22(3)+32
   

Kvinnor Veteraner KV
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag 112:50.39
1.   A Eriksson732:34(1)02:34(1)0
2.   C Rosen732:33(1)05:07(1)0
3.   I Ottfalk642:13(1)07:20(1)0
4.   C Ahmne734:02(1)011:22(1)0
5.   K Arkinger791:28(1)012:50.39(1)0
   

Mix Män Kvinnor Seniorer MKS
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Spårvägens FK Lag Mixed8:36.20
1.   Samuel Eriksson-Lidbrink1:49(1)01:49(1)0
2.   Marcus Gustafsson1:37(1)03:26(1)0
3.   Nathalie Tolvers1:29(1)04:55(1)0
4.   Anders Fox2:36(1)07:31(1)0
5.   Livia Gustafsson1:05(2)+68:36.20(1)0
2IFK Kristinehamn Lag 110:59.59
1.   Mattias Lipkin802:34(2)+452:34(2)+45
2.   Agnes brunsgård022:58(2)+1:215:32(2)+2:06
3.   Tobias Kjellgren761:30(2)+17:02(2)+2:07
4.   Movild Dugow012:58(2)+2210:00(2)+2:29
5.   Leo Johansson0159(1)010:59.59(2)+2:23
   

Mix Pojkar Flickor 17 f. 2002-2003 PF17
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK Lag 110:08.09
1.   Chritopher Lundberg032:10(1)02:10(1)0
2.   Moa Nyström032:10(1)02:10(1)0
3.   Nelly Körling034:04(2)+36:14(1)0
4.   Sebastian Christenson022:57(1)09:11(1)0
5.   Anton Runemar0257(1)010:08.09(1)0
2Spårvägens FK Lag 111:48.73
1.   Elvira Fredin032:29(2)+192:29(2)+19
2.   Dora Humenr032:29(2)+192:29(2)+19
3.   Leo Thillon Thomasson024:01(1)06:30(2)+16
4.   Lova Thunholm023:36(2)+3910:06(2)+55
5.   Alice Lundborg031:42(2)+4611:48.73(2)+1:41
   

Mix Pojkar Flickor 15 f. 2004-2005 PF15
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Västerås FK Lag 19:44.60
1.   Ebba Hedin042:24(1)02:24(1)0
2.   Mikola Ahlgren051:47(1)04:11(1)0
3.   Melker Andersson041:23(2)+25:34(1)0
4.   Erik Lång043:14(1)08:48(1)0
5.   Lukas Söderlund0456(1)09:44.60(1)0
2Spårvägens FK Lag 110:45.30
1.   Sofia Köllerström042:32(2)+82:32(2)+8
2.   Gabriela Gumbricht052:33(2)+465:05(2)+54
3.   Klara Leoson041:21(1)06:26(2)+52
4.   Jacob Nilsson053:15(2)+19:41(2)+53
5.   Viggo Berlin041:04(2)+810:45.30(2)+1:01
   

Mix Pojkar Flickor 13 f. 2006-2007 PF13
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hässelby SK Lag 110:32.47
1.   Linn Adolffon062:09(1)02:09(1)0
2.   Nora Hägg062:12(1)04:21(1)0
3.   Simon Berhane071:31(1)05:52(1)0
4.   Alexander Hägg063:26(1)09:18(1)0
5.   Oliver Sörman071:14(2)+210:32.47(1)0
2Mälarhöjdens IK Lag 111:30.49
1.   Zeinab Mabrouk072:33(4)+242:33(4)+24
2.   Elliot Lindqvist072:23(3)+114:56(3)+35
3.   Carl-Axel Falck071:42(2)+116:38(2)+46
4.   Nils Sundström073:40(2)+1410:18(2)+1:00
5.   Olle Willner071:12(1)011:30.49(2)+58
3Danderyds SK Lag 111:42.48
1.   Edvin Lundberg092:35(5)+262:35(5)+26
2.   Matteus Edetoft072:12(1)04:47(2)+26
3.   Leopoldine Lindestam071:54(5)+236:41(3)+49
4.   Alexander Kronqvist073:41(3)+1510:22(3)+1:04
5.   Michaela Frumerie081:20(3)+811:42.48(3)+1:10
4Hässelby SK Lag 211:59.72
1.   Mina Hägglund072:29(2)+202:29(2)+20
2.   Adam Ekström072:31(5)+195:00(4)+39
3.   Ola Rönnlycke071:45(3)+146:45(4)+53
4.   Wilmer Hägg093:54(6)+2810:39(4)+1:21
5.   Jamie Kinane091:20(4)+811:59.72(4)+1:27
5IFK Lidingö Lag 1 Lidingö12:13.96
1.   Ponus Lindskog072:31(3)+222:31(3)+22
2.   Emil Aversten072:39(6)+275:10(5)+49
3.   Rebecka Liedholm071:53(4)+227:03(5)+1:11
4.   Gustav Bernvinger073:48(5)+2210:51(5)+1:33
5.   Robin de Paula071:22(7)+1012:13.96(5)+1:41
6Väsby IK Lag 112:48.52
1.   Elin Järf072:42(6)+332:42(6)+33
2.   Hanna Månsson082:39(6)+275:21(6)+1:00
3.   Emil Sundberg081:55(6)+247:16(6)+1:24
4.   Isabella Andersson084:11(7)+4511:27(6)+2:09
5.   Axel Hagman081:21(5)+912:48.52(6)+2:16
7Spårvägens FK Lag 112:51.67
1.   Svante Nilsson072:53(7)+442:53(7)+44
2.   Eugenie Stövind072:28(4)+165:21(6)+1:00
3.   Astrid Grandjean072:21(7)+507:42(7)+1:50
4.   Audunn Kristiansson073:47(4)+2111:29(7)+2:11
5.   Elias Skogberg071:22(6)+1012:51.67(7)+2:19
   

Mix Pojkar Flickor 11 f. 2008-2009 PF11
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hammarby IF Lag 111:42.33
1.   Anton Johansson082:36(1)02:36(1)0
2.   Theodor Håkansson082:23(2)+14:59(1)0
3.   Edit Jansson081:43(2)+106:42(1)0
4.   Tim Karmteg083:43(1)010:25(1)0
5.   Idun Ekman081:17(1)011:42.33(1)0
2Turebergs FK Lag 08 Blå/Gul12:31.24
1.   Max Boström082:43(5)+72:43(5)+7
2.   Levi Back082:22(1)05:05(2)+6
3.   Wilma Widegren Blomqvist082:07(18)+347:12(2)+30
4.   Martin Bergström083:55(6)+1211:07(2)+42
5.   Batseba Ghebremedhin081:24(5)+712:31.24(2)+49
3Turebergs FK Lag 09 Blå 112:50.03
1.   Freja Ahlepil092:39(4)+32:39(4)+3
2.   Gustav Lasson092:50(13)+285:29(7)+30
3.   Liv Richter Liljegren091:59(11)+267:28(5)+46
4.   Leah Ssempasa093:51(4)+811:19(3)+54
5.   Axel Svanborg091:31(17)+1412:50.03(3)+1:08
4IFK Lidingö Lag Oragne12:52.27
1.   Leah Palmblad083:02(18)+263:02(18)+26
2.   Lo Fröjd082:39(7)+175:41(14)+42
3.   Jara Wikén081:58(10)+257:39(15)+57
4.   Alexander Barrios083:49(3)+611:28(5)+1:03
5.   Alexander Fahlén081:24(6)+712:52.27(4)+1:10
5IFK Lidingö Lag 09 Tigrar12:54.63
1.   Mattias Lind092:46(7)+102:46(7)+10
2.   Agnes Nilsson092:54(15)+325:40(13)+41
3.   Hedda Randel091:57(6)+247:37(10)+55
4.   Love Willen Holgersson093:48(2)+511:25(4)+1:00
5.   Sophie Andersson-Thor091:29(14)+1212:54.63(5)+1:12
6Vallentuna FK Lag 112:56.44
1.   Gabriel Söderström082:55(14)+192:55(14)+19
2.   Edvard Willim082:32(4)+105:27(5)+28
3.   Lily Dymling081:52(4)+197:19(3)+37
4.   Erik Rosenqvist084:18(15)+3511:37(10)+1:12
5.   Natalie Heden081:19(2)+212:56.44(6)+1:14
7Turebergs FK Lag 09 Svart12:57.65
1.   Edvin Möller092:53(12)+172:53(12)+17
2.   Theo Hiller092:45(9)+235:38(11)+39
3.   Gustav Virgin Ericsson091:57(6)+247:35(8)+53
4.   Sean Dovander093:58(8)+1511:33(8)+1:08
5.   Nellie Törnblom Krantz091:24(8)+712:57.65(7)+1:15
8Tullinge FIF Lag 212:58.34
1.   Follke Duhlin092:38(3)+22:38(3)+2
2.   Miranda Nordmark Niska092:35(6)+135:13(3)+14
3.   Nils Lorentzon092:16(21)+437:29(6)+47
4.   Anton Gräns093:59(9)+1611:28(5)+1:03
5.   Isla Boström081:30(16)+1312:58.34(8)+1:16
9Turebergs FK Lag 09 Blå 212:59.89
1.   Freja Kagevik092:37(2)+12:37(2)+1
2.   Alfred Lindbäck092:55(16)+335:32(8)+33
3.   Emilia Emre092:05(16)+327:37(10)+55
4.   Viktor Berg093:53(5)+1011:30(7)+1:05
5.   Linnea Lindberg091:29(15)+1312:59.89(9)+1:18
10IFK Kristinehamn Lag 113:01.03
1.   Hanna Wahlgren092:48(8)+122:48(8)+12
2.   Astrid Bodemyr092:48(11)+265:36(9)+37
3.   Anton Pranjie091:59(11)+267:35(8)+53
4.   Kalle Storm083:59(9)+1611:34(9)+1:09
5.   Micaela Vresten091:27(11)+1013:01.03(10)+1:19
11Mixed 08-09 Lag 213:05.64
1.   Lowe Eriksson082:53(12)+172:53(12)+17
2.   Emelie Pettersson082:53(14)+315:46(17)+47
3.   Irma Wikllund081:59(11)+267:45(16)+1:03
4.   Alicia Gylfe083:55(6)+1211:40(11)+1:15
5.   Lucas Forsström081:25(10)+813:05.64(11)+1:23
12Turebergs FK Lag 08 Röd 113:08.37
1.   Saga Berg Ojeda083:02(18)+263:02(18)+26
2.   Amanda Modin082:34(5)+125:36(9)+37
3.   Valter Johansson082:02(15)+297:38(12)+56
4.   Simon Forsberg084:07(13)+2411:45(15)+1:20
5.   Sami Shagatti081:23(4)+613:08.37(12)+1:26
13Mälarhöjdens IK Lag 113:08.57
1.   Lily Kylefjord092:51(11)+152:51(11)+15
2.   Bruno Holmer092:47(10)+255:38(11)+39
3.   Lucas Wihlborg Lindroos092:00(14)+277:38(12)+56
4.   Samuel Härkegård Wulff094:06(12)+2311:44(14)+1:19
5.   Arvid Pettersson Boberg091:24(7)+713:08.57(13)+1:26
14IFK Lidingö Lag 09 Pantrar13:13.82
1.   Wilhelm Brockmann092:44(6)+82:44(6)+8
2.   Märta Rosén092:57(18)+355:41(14)+42
3.   Emil Corlevi091:57(6)+247:38(12)+56
4.   Oskar Verneholt094:04(11)+2111:42(12)+1:17
5.   Ella Rose091:31(18)+1413:13.82(14)+1:31
15Turebergs FK Lag 08 Svart/Grön13:14.18
1.   Joel Bäck082:55(14)+192:55(14)+19
2.   Alice Clerkestam082:26(3)+45:21(4)+22
3.   Teia Rehn082:09(19)+367:30(7)+48
4.   John Singh084:19(16)+3611:49(16)+1:24
5.   Maja Magnusson081:25(9)+813:14.18(15)+1:32
16Turebergs FK Lag 08 Röd 213:15.16
1.   Knut Sjöqvist082:48(8)+122:48(8)+12
2.   Molly Linder082:39(7)+175:27(5)+28
3.   Nora Odelind081:52(4)+197:19(3)+37
4.   Elisabeth Teeani084:24(19)+4111:43(13)+1:18
5.   Ida Fernström081:32(20)+1513:15.16(16)+1:33
17Turebergs FK Lag 09 Mix13:22.53
1.   Abigail Jöfelt093:02(18)+263:02(18)+26
2.   Tyra Mardi092:48(11)+265:50(18)+51
3.   Edvin Wedin091:57(6)+247:47(17)+1:05
4.   Hugo Hansen094:08(14)+2511:55(17)+1:30
5.   Cecilia Melander091:27(12)+1013:22.53(17)+1:40
18IFK Lidingö Lag 3C+Astrid13:31.06
1.   Rasmus Legeby092:55(14)+192:55(14)+19
2.   Astrid Löf093:03(20)+415:58(20)+59
3.   Otto Uväng091:50(3)+177:48(18)+1:06
4.   Hugo Sundström094:21(17)+3812:09(18)+1:44
5.   Emelie Paulsson091:22(3)+513:31.06(18)+1:49
19Turebergs FK Lag 08 Röd 313:50.89
1.   Linnea Ekström082:48(8)+122:48(8)+12
2.   Elsa Ekberg082:56(17)+345:44(16)+45
3.   Molly Söderman082:05(16)+327:49(19)+1:07
4.   Alex Hessle084:30(21)+4712:19(19)+1:54
5.   Julia Sandler Djerf081:31(19)+1513:50.89(19)+2:09
20Tullinge FIF Lag 114:05.79
1.   Nils Askengren092:55(14)+192:55(14)+19
2.   Matilda Danielsson093:01(19)+395:56(19)+57
3.   David Östberg092:14(20)+418:10(20)+1:28
4.   Alf Bäckström094:27(20)+4412:37(21)+2:12
5.   August Riddersporre101:28(13)+1114:05.79(20)+2:23
21Spårvägens FK Lag 114:14.74
1.   Ludwig Norgren083:22(21)+463:22(21)+46
2.   Louis Rietz083:17(21)+556:39(21)+1:40
3.   Fanny Szalkai081:33(1)08:12(21)+1:30
4.   Bea Humeur084:22(18)+3912:34(20)+2:09
5.   Helga Malla Hildardottir081:40(21)+2314:14.74(21)+2:32
   
Mix Pojkar Flickor 9 f. 2010- PF9
           
1Lag Vit IFK LidingöIFK Lidingö12:15.16
Oliver Taha10
Filip Törgren10
Sigrid Nore10
Gustaf Junefelt10
Jakob Westerberg10
Axel Svensson10
2Lag Blå IFK LidingöIFK Lidingö12:32.85
Noah Oscarsson10
Leo Von Euler10
Vera Arkinger10
Josefin Skruvfors10
Karl Johan Hurtig10
Hugo Bidsell10
3Lag 1 IF LinnéaIF Linnéa12:46.52
Max Unger10
Nils Lindberg10
Felix Levelius Karlgren10
Klara Frimodt10
Edit Nordlander10
Olov Rosvall Klehn10
4Lag 2010 Mörkgrön Turebergs FKTurebergs FK13:09.73
Eliah Hallberg Hossain10
Arthur Ljunggren10
Harry Johansson10
Sigrid Gyllenvråk Eriksson10
Poppy Bjurlemark10
Jack Viktorsson10
5Lag 2010 Ljusgrön Turebergs FKTurebergs FK13:11.06
Tristan Back10
Emma Håkansson10
Ella Strunke10
Sean Hu10
Tage Lood Falgren10
Elise Allison10
6Lag 2010 Gul 1 Turebergs FKTurebergs FK13:11.16
Cian Hogan10
Alba Garcia Lundström10
Alex Forsberg10
Zacharias Tjernström10
Malte Hallman10
Cian Hogan10
7Lag 2 Hammarby IFHammarby IF13:19.23
Ivar Jansson10
Hedda Strömö10
Saga Sandström10
Aramis Lorenzon10
Ingrid Asp10
Märta Lundin10
8Lag 2011 Blå 1 Turebergs FKTurebergs FK13:26.80
Gabriel Ekengren11
Samuel Petersen11
Tuva-Li Breding11
Savannah Lundin-Kimby11
Lova Boström11
Ebba Grip11
9Lag 2010 Blå 1 Turebergs FKTurebergs FK13:55.72
Hugo Meyer10
Lucas Östling10
Esther Andersson10
Anton Bernström10
Axel Brink10
Stina Welander10
10Stjärnorna IFK Lidingö FriidrottIFK Lidingö14:10.13
Jacob Wessman10
Ebba NN10
Astrid NN10
Annie NN10
Isabella NN10
Peggy NN10
1110 Röd Lag 2 Turebergs FKTurebergs FK14:24.65
Alvar Engström10
Oihane Guzman10
Olof Pott10
Tora Lundberg10
Lilly Skedung10
Alvar Engström10
12Lag 2010 Gul 2 Turebergs FKTurebergs FK14:44.31
Love Lindberg10
Charlie Lundqvist10
Anton Elmqvist10
Lea Andersson Tuomala10
Theo Wahlman10
Mina Chiu10
13Lag 1 Hammarby IFHammarby IF14:47.80
Stella Hagström10
Moa Källström10
Linnea Tägström10
Svea Landerholm10
Ivar Jansson10
Annie Anjemo10
1410 Röd Lag 1 Turebergs FKTurebergs FK14:56.55
Emil Ribacke10
Ellen Sandesjö10
William Thilers10
Selma Gjevaldsaeter10
Klara Westlund10
Liam Sandfjord10
15Lag 2 Tullinge FIFTullinge FIF15:06.18
Nelly Edman10
August Riddersporre10
Julian Asp10
Alma Edman11
Emil Gräns10
Sonja Dahlin10
16Lag 1 Tullinge FIFTullinge FIF15:20.06
Ela Kizil10
Holger Persson10
Ida Gräns12
Agnes Barker11
Gustaf Parmhed10
Elin Tibblin10
17Lag 2010 Svart Turebergs FKTurebergs FK15:20.20
Lovisa Cronebäck10
Audrey Coan10
Alma Medelberg10
Emilie Kronstedt10
Molly Siwertz10
Linnea Rosenberg10
18Lag 2011 Grön Turebergs FKTurebergs FK15:27.42
Emmy Stadell11
Emil Ohm11
Emma Lochner11
Molly Westerblom11
Ebba Mårtensson11
Sofie Hessle11
19Lag 2011 Röd 1 Turebergs FKTurebergs FK15:30.09
Lilly Ssempasa11
Stella Mardi11
Klas Möller11
Emil Hosseini11
Amanda Dyberg11
Aron Djerf11
20Vallentuna 11:or Vallentuna FKVallentuna FK15:35.58
Celine Cederlund10
Vilme Buchar10
Tyra Dymling10
Noak Petre'n10
Emma Larsson10
Tova Hägg10
21Lag 2011 Svart Turebergs FKTurebergs FK15:43.25
Arian Ronquist11
Olle Bjurenstedt11
Juni Karls11
Aron Andren11
Aston Soini Nordström11
Sonja Lund11
22Lag 2011 Röd 2 Turebergs FKTurebergs FK15:54.13
Ellie Bero Lettse11
Alice Klouda11
Hugo Söderman11
Jasmine Shagatti11
Alva Westlund11
Melker Lundqvist11
23Lag 2011 Blå 2 Turebergs FKTurebergs FK15:55.07
Anton Heddle11
Knut Wijk11
Lilly Paulsson11
Ester Korzuk11
Nils Erlandsson11
Eleanor Holm11
24Lag 2011 Gul Turebergs FKTurebergs FK16:34.86
William Jonsson11
Freja Lindqvist11
Alicia Altenberg11
Marcus Altenberg11
Matheo Gonzales11
Maria Calinescu11
252012 Blå Blixtarna TurebergTurebergs FK17:01.16
Corihne Cederroth12
Karl Österberg12
Nils Östman12
Wilma Lagander12
Nova Burensjö12
Corihne Cederroth12
26Lag 2012 Grön 2 Turebergs FKTurebergs FK17:02.04
Mindy Kubin12
Anton Wenzel12
Agnes Wigren12
Henry de la Fuente12
Ludde Gerlach12
Nadja Jagiello12
27Lag 2012 Röd 3 Turebergs FKTurebergs FK17:05.65
Florian Lindberg12
Theodor Servadei12
Helmer Sandberg12
Märtha Englund12
Wilma Sahlqvist12
Lilja Twunasi Afriyie12
28Lag 2012 Röd 2 Turebergs FKTurebergs FK17:10.29
Tyra Björk12
Axel Åkerfeldt12
Benjamin Lantto12
Karl-Viggo Östergren12
Emil Selhammer12
Ida Korpela Gustafsson12
29Lag 2012 Röd 1 Turebergs FKTurebergs FK17:13.71
Julia Enhörning12
Leia Östgren12
Hanna Gruber12
Ebba Åkerfeldt12
Alice Johansson12
Oskar Jensen12
30Lag 2012 Grön 1 Turebergs FKTurebergs FK17:27.77
William Andersson12
Eliie Börjesson12
Mathilde Arvidsson12
Julia Blomqvist Widegren12
Olle Westlund12
Elias Sandfjord12
312012 BlåRaketerna TurebergTurebergs FK17:47.00
Stina Sjöström12
Filip Blomqvist12
Sander Frick12
Noel Henriksson12
Tilda Ribacke12
Stina Sjöström12
   
Klubbtäving Antal grenar 17 / 19
                                           
TotMSMVP17P15P13 P11KSKVF17F15 F13F11MKSPF17PF15 PF13PF11PF9MKV
1IFK Lidingö4603505 15514 09 008
2Turebergs FK23111 350 305 40
3Spårvägens FK1540 00 00533 00
4Hässelby SK1353 0 5
4Hammarby IF1303 0 5 50
6Västerås FK10 5 05
7Upsala IF75100 00 1
8Bromma IF63 3
8Danderyds SK65 1
8Vallentuna FK600 15 0 00
11Täby IS3 3
11IFK Kristinehamn3 0 3 0
11Mälarhöjdens IK3 30
14IF Linnéa1 0 1
15KA 2 IF0
15IFK Tumba0
15IF Göta Karlstad0
15Cl0
15Huddinge AIS0
15Hanvikens SK0 0
15Gefle IF0 0
15Väsby IK0 0
15Tullinge FIF00 00 0 00