Sollentunavallen - Edsbergs slottspark Resultat i klubbtävlingen längst ned på sidan

Resultat


Män Seniorer
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hässelby SK Hässelby SK7:48.61
1.   Anton Persson961:38(1)01:38(1)0
2.   Gustav Bivstedt961:34(1)03:12(1)0
3.   Abdullhai Adan981:13(4)+34:25(1)0
4.   Eric Djurberg972:33(4)+56:58(2)+2
5.   Edom Abreham9550(1)07:48.61(1)0
2Spårvägens FK Lag 17:49.32
1.   Estefanos Faid921:41(3)+31:41(3)+3
2.   Daniel Gleimar921:37(2)+33:18(2)+6
3.   Daniel Norberg781:10(1)04:28(2)+3
4.   Johan Walldén872:28(1)06:56(1)0
5.   Tobias Eknor0053(2)+37:49.32(2)+1
3IFK Lidingö 8:05.83
1.   Mohammed Lovkili961:47(5)+91:47(5)+9
2.   Erik Lagerlöf971:41(3)+73:28(4)+16
3.   Olof Silvander991:11(3)+14:39(4)+14
4.   Simon Sundström982:31(2)+37:10(3)+14
5.   Axel Alness Borg9855(4)+58:05.83(3)+17
4Hammarby Friidrott Lag 18:14.75
1.   Igel Agele991:44(4)+61:44(4)+6
2.   Jonathan Bergdahl991:44(4)+103:28(4)+16
3.   Samiel Berke981:10(1)04:38(3)+13
4.   Albin Andersson982:43(5)+157:21(5)+25
5.   Kristian Efremov9053(3)+38:14.75(4)+26
5Upsala IF Lag Svart8:15.74
1.   Björn Seifert961:39(2)+11:39(2)+1
2.   Frans Ingelstam021:45(5)+113:24(3)+12
3.   Rasmus Skoglund021:18(6)+84:42(5)+17
4.   Axel Djurberg992:32(3)+47:14(4)+18
5.   Alfred Kristoffersson011:01(6)+118:15.74(5)+27
6Spårvägens FK Lag 28:46.02
1.   Marcus Gustafsson881:50(6)+121:50(6)+12
2.   Erik Åberg001:54(7)+203:44(6)+32
3.   Olof Norling971:16(5)+65:00(6)+35
4.   Gustaf Norling972:48(6)+207:48(6)+52
5.   Lucas Guerero0058(5)+78:46.02(6)+57
7IFK Lidingö IFK Lidingö vit9:59.16
1.   Sebastian Norberg002:00(7)+222:00(7)+22
2.   Jakob Klint011:52(6)+183:52(7)+40
3.   Malcolm Hedberg011:26(7)+165:18(7)+53
4.   Joar Thunborg013:32(7)+1:048:50(7)+1:54
5.   Hannes Repper011:09(7)+199:59.16(7)+2:11
   

Män Veteraner
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hammarby Friidrott Vet 19:13.32
1.   Joakim Trulp771:55(1)01:55(1)0
2.   Henrik Svahn821:51(1)03:46(1)0
3.   Lars Holmgren651:23(1)05:09(1)0
4.   Christian Lindström743:02(1)08:11(1)0
5.   Johan Bryngelsson791:02(1)09:13.32(1)0
2IFK Lidingö Lag 210:16.27
1.   Philip Berglöf722:02(3)+72:02(3)+7
2.   Stefan Carlens682:03(2)+124:05(2)+19
3.   Mikkel Mördrup721:53(3)+305:58(2)+49
4.   Rutger Arnhult673:06(3)+49:04(2)+53
5.   Lars Boshius701:12(3)+1010:16.27(2)+1:03
3IFK Lidingö Lag 110:18.33
1.   Magnus Bruun712:01(2)+62:01(2)+6
2.   Jesper Arkinger762:41(3)+504:42(3)+56
3.   Calle Frisk751:28(2)+56:10(3)+1:01
4.   Peder Lindskog773:04(2)+29:14(3)+1:03
5.   Martin Psilander721:04(2)+210:18.33(3)+1:05
   

Pojkar 17 (2001-2002)
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Spårvägens FK 8:36.93
1.   Anton Sjölund011:47(1)01:47(1)0
2.   Arvid Brikell011:51(2)+133:38(2)+4
3.   Elias Vlachos011:15(1)04:53(1)0
4.   Tor Ekström022:50(2)+107:43(2)+7
5.   Sidrak Afework0153(1)08:36.93(1)0
2IFK Lidingö Lag Blå8:41.21
1.   Jacob Klinth011:56(2)+91:56(2)+9
2.   Robin Isaksson021:38(1)03:34(1)0
3.   Måns Boshuis021:22(3)+74:56(2)+3
4.   Julle Mördrup022:40(1)07:36(1)0
5.   Gustav Andersson021:05(4)+118:41.21(2)+4
3Tureberg 9:09.66
1.   Alexander Andersson021:57(3)+101:57(3)+10
2.   Oliver Lindstrand021:54(3)+163:51(3)+17
3.   Hugo Olsson021:20(2)+55:11(3)+18
4.   Sebastian Christenson022:56(3)+168:07(3)+31
5.   Emil Petersson021:02(3)+99:09.66(3)+33
4Hammarby Friidrott 9:57.41
1.   Erik Friberg022:06(4)+192:06(4)+19
2.   Otto Lundin021:59(4)+214:05(4)+31
3.   Mårten Dejfors021:24(4)+95:29(4)+36
4.   Felix Kennmor023:31(4)+519:00(4)+1:24
5.   Mikael Asse0257(2)+39:57.41(4)+1:20
   

Pojkar 15 (2003-2004)
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Upsala IF Lag Svart9:09.87
1.   Eemeli Pevra031:55(1)01:55(1)0
2.   Pelle Nilsson031:53(3)+83:48(3)+7
3.   Alexander Ebbestad031:22(2)+55:10(3)+6
4.   Vidar Arvidsson032:55(2)+118:05(1)0
5.   Sture Källström031:04(4)+99:09.87(1)0
2IFK Lidingö 9:14.69
1.   Sebastian Ljungberg032:09(6)+142:09(6)+14
2.   Edvin Befrits031:56(5)+114:05(6)+24
3.   Melker Carléns041:28(6)+115:33(6)+29
4.   Victor Björk032:44(1)08:17(4)+12
5.   Maximus Jansson0357(2)+29:14.69(2)+5
3Danderyds SK Friidrott 9:15.19
1.   Viktor Skoglund041:56(2)+11:56(2)+1
2.   Erik Skoglund041:45(1)03:41(1)0
3.   Lucas Törnström051:24(3)+75:05(2)+1
4.   Marlon Tollefors043:08(5)+248:13(3)+8
5.   Markus Brodin041:02(3)+69:15.19(3)+5
4Upsala IF Lag Vit9:21.08
1.   Elias Liljestrand031:57(3)+21:57(3)+2
2.   Oskari Peuka031:50(2)+53:47(2)+6
3.   Pontus Lindell031:17(1)05:04(1)0
4.   Nils Ekroth033:03(3)+198:07(2)+2
5.   Viggo Schoning031:14(6)+189:21.08(4)+11
5Hammarby Friidrott HIF P159:28.80
1.   Emil Tärnvik032:04(5)+92:04(5)+9
2.   Filip Engström041:57(6)+124:01(5)+20
3.   Manfred Jonasson031:27(4)+105:28(5)+24
4.   Tobias Pettersson043:05(4)+218:33(5)+28
5.   Markus Moberg0355(1)09:28.80(5)+19
6Västerås FK 10:10.42
1.   Lukas Söderlund042:03(4)+82:03(4)+8
2.   Mikola Ahlgren051:55(4)+103:58(4)+17
3.   Melker Andersson041:27(4)+105:25(4)+21
4.   Elis Wiklund053:30(7)+468:55(6)+50
5.   Oscar Setthammar061:15(7)+2010:10.42(6)+1:01
7Tureberg 10:32.91
1.   Edvin Olsson032:20(7)+252:20(7)+25
2.   Valter Kjellberg042:10(7)+254:30(7)+49
3.   Edvin Rappe041:33(7)+166:03(7)+59
4.   Carl Hogan043:23(6)+399:26(7)+1:21
5.   Anton Gruberg041:06(5)+1110:32.91(7)+1:23
   

Pojkar 13 (2005-2006)
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Tullinge FIF 10:17.19
1.   Melvin Sundman052:06(1)02:06(1)0
2.   Milian Hentschke052:02(1)04:08(1)0
3.   Albert Söderqvist051:27(1)05:35(1)0
4.   Colin Watson053:26(6)+199:01(1)0
5.   Eric Lifvrand051:16(6)+1010:17.19(1)0
2IFK Lidingö Lag 110:17.26
1.   Pontus Månsson052:17(4)+112:17(4)+11
2.   Linus Barenstedt052:10(4)+84:27(3)+19
3.   Joel Nyman051:36(4)+96:03(2)+28
4.   Vilgot Arnhult053:08(2)+19:11(2)+10
5.   Axel Dahlstedt051:06(1)010:17.26(2)+0
3IFK Lidingö Lag 210:39.13
1.   Filip Eriksson062:13(2)+72:13(2)+7
2.   Axel Ljung062:16(6)+144:29(5)+21
3.   Jakob Alpman061:41(6)+146:10(5)+35
4.   Karl Offalk063:07(1)09:17(3)+16
5.   Oscar Pettersson061:22(9)+1610:39.13(3)+22
4Hammarby Friidrott Lag 110:47.28
1.   William Loqvist062:19(6)+132:19(6)+13
2.   Elias Kappel062:07(2)+54:26(2)+18
3.   Gabriel Öhrner061:42(7)+156:08(4)+33
4.   Neo Hall063:20(3)+139:28(4)+27
5.   William Freifelt061:19(8)+1310:47.28(4)+30
5Tureberg P12/13 Lag 210:59.50
1.   Lowe Fuxe Barkvall062:15(3)+92:15(3)+9
2.   Jakob Bergström062:15(5)+134:30(6)+22
3.   Ludwig Mattsson051:34(3)+76:04(3)+29
4.   Filip Andersson063:45(8)+389:49(5)+48
5.   Joel Billing061:10(3)+410:59.50(5)+42
6IFK Lidingö Lag 311:04.53
1.   Ingemar Lindquist062:25(8)+192:25(8)+19
2.   Axel Falk062:37(9)+355:02(8)+54
3.   Oliver Hegbart061:32(2)+56:34(8)+59
4.   Vilhelm Psilander063:20(3)+139:54(6)+53
5.   Olle Hart061:10(4)+411:04.53(6)+47
7Hässelby SK 11:14.67
1.   Alex Hägg062:20(7)+142:20(7)+14
2.   Gustav Welander062:08(3)+64:28(4)+20
3.   Edvin Gullberg061:55(9)+286:23(6)+48
4.   Maximus Gregory053:42(7)+3510:05(7)+1:04
5.   Filip Winström061:09(2)+311:14.67(7)+57
8Västerås FK 11:31.60
1.   Oskar Dahlén062:45(9)+392:45(9)+39
2.   Oskar Setthammar062:20(7)+185:05(9)+57
3.   Melvin Dahlén061:45(8)+186:50(9)+1:15
4.   Nils Hammar063:23(5)+1610:13(8)+1:12
5.   William Andersson061:18(7)+1211:31.60(8)+1:14
9Tureberg P12 Lag 111:37.36
1.   John Bäck062:17(4)+112:17(4)+11
2.   Fabian Törnqvist062:28(8)+264:45(7)+37
3.   Vilgot Blomqvist051:40(5)+136:25(7)+50
4.   Filip Hessle063:57(9)+5010:22(9)+1:21
5.   Jacob Rappe061:15(5)+911:37.36(9)+1:20
   

Pojkar 11 (2007-2008)
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Tureberg 07 Blue Diamonds11:12.95
1.   Jakob Lennermark072:23(1)02:23(1)0
2.   Liam Dovander072:20(2)+34:43(1)0
3.   Erik Håkansson071:50(10)+196:33(1)0
4.   Melker Larm073:24(2)+59:57(1)0
5.   Joar Eriksson071:15(3)+211:12.95(1)0
2IFK Lidingö Lag Blå11:25.77
1.   Axel Pålsson082:27(2)+42:27(2)+4
2.   Nils Johansson082:27(7)+104:54(2)+11
3.   Kieran Ohlin081:49(8)+186:43(4)+10
4.   Sebastian Stagh083:19(1)010:02(2)+5
5.   Henrik Grefberg081:23(7)+911:25.77(2)+13
3Västerås FK Lag 211:36.09
1.   Erik Jansson092:35(7)+122:35(7)+12
2.   Liam Jonsson082:24(5)+74:59(5)+16
3.   Ethan Lindström081:48(7)+176:47(6)+14
4.   David Wallen083:27(3)+810:14(3)+17
5.   Adam Lycke081:22(5)+811:36.09(3)+23
4Mälarhöjdens IK 11:55.91
1.   Carl-Axel Falck072:34(6)+112:34(6)+11
2.   Elliot Lindqvist072:22(3)+54:56(3)+13
3.   Oliver Sjöström071:45(3)+146:41(3)+8
4.   Julian Löfgren Mårdhammar074:00(11)+4110:41(5)+44
5.   Olle Willner071:14(2)+111:55.91(4)+43
5Vallentuna FK Lag 212:00.98
1.   Jacob Nilsson-Diel072:52(17)+292:52(17)+29
2.   Gabriel Söderström082:31(9)+145:23(11)+40
3.   Vilgot Lindahl081:45(3)+147:08(9)+35
4.   Hannes Berg073:27(3)+810:35(4)+38
5.   Arvid Sundgren071:25(9)+1212:00.98(5)+48
6Tureberg 08 Blå12:18.66
1.   Emil Svensson082:42(12)+192:42(12)+19
2.   Levi Back082:37(10)+205:19(9)+36
3.   Max Boström081:49(8)+187:08(9)+35
4.   Arvid Karlsson083:43(5)+2410:51(7)+54
5.   William Strömberg081:27(10)+1312:18.66(6)+1:06
7Vallentuna FK Lag 112:22.40
1.   Lowe Eriksson082:41(11)+182:41(11)+18
2.   Hampus Justesen072:17(1)04:58(4)+15
3.   Anton Hellgren071:47(6)+166:45(5)+12
4.   Erik Rosenquist084:03(12)+4410:48(6)+51
5.   Lucas Olsson-Forsström081:34(14)+2012:22.40(7)+1:09
8Hammarby Friidrott Team-07 Lag 112:24.71
1.   Simon Ek Lintenius072:33(5)+102:33(5)+10
2.   Anton Johansson082:26(6)+94:59(5)+16
3.   Quincy Hacket071:39(2)+86:38(2)+5
4.   Elis Östborg074:26(17)+1:0711:04(10)+1:07
5.   Wilmer Hall071:20(4)+612:24.71(8)+1:12
9Tureberg 07 Grön/Vit12:25.36
1.   Edvin Tydén072:44(13)+212:44(13)+21
2.   Axel Richter072:22(3)+55:06(7)+23
3.   Alexander Mickelsson072:02(14)+317:08(9)+35
4.   Vilhelm Lood Falgen074:03(12)+4411:11(11)+1:14
5.   Karl Thilers071:14(1)012:25.36(9)+1:12
10Tureberg 08 Grön12:29.76
1.   Martin Bergström082:31(3)+82:31(3)+8
2.   Joel Bäck082:49(14)+325:20(10)+37
3.   Edgar Micaux Obol081:46(5)+157:06(7)+33
4.   Nils Wallström083:55(9)+3611:01(8)+1:04
5.   Simon Ruthner081:28(12)+1412:29.76(10)+1:17
11IFK Lidingö Lag Gul12:32.45
1.   Alexander Barrios082:45(15)+222:45(15)+22
2.   Olof Borendal082:53(16)+365:38(17)+55
3.   Filip Hesser081:31(1)07:09(12)+36
4.   Anton Forsberg083:54(8)+3511:03(9)+1:06
5.   Alex Ejendal081:29(13)+1512:32.45(11)+1:20
12Hässelby SK 12:35.19
1.   Adam Ekström072:40(10)+172:40(10)+17
2.   Simon Berhane072:29(8)+125:09(8)+26
3.   Ola Rönnlycke071:58(13)+277:07(8)+34
4.   Jamie Kinane084:05(14)+4611:12(12)+1:15
5.   Wilmer Hägg081:23(6)+912:35.19(12)+1:22
13Västerås FK Lag 112:39.85
1.   Edvin Ek072:46(16)+232:46(16)+23
2.   Felix Hjertström072:42(12)+255:28(13)+45
3.   Mahali -071:56(12)+257:24(14)+51
4.   Samuel Viklund073:50(6)+3111:14(13)+1:17
5.   William Åkerlund091:25(8)+1112:39.85(13)+1:27
14IFK Lidingö Lag Röd12:43.71
1.   Ruben Hart082:37(8)+142:37(8)+14
2.   Hugo Tammerlöv082:47(13)+305:24(12)+41
3.   Fred Tolstoy081:54(11)+237:18(13)+45
4.   Sixten Seyffarth083:58(10)+3911:16(14)+1:19
5.   Alexander Fahlén081:27(11)+1312:43.71(14)+1:31
15Åkersberga Sportklubb 13:32.57
1.   August Edwall082:44(13)+212:44(13)+21
2.   Malte Planting Bergloo082:49(14)+325:33(15)+50
3.   David Ander082:02(14)+317:35(15)+1:02
4.   Evert Östlind084:16(15)+5711:51(15)+1:54
5.   Jonathan Calmerman081:41(16)+2713:32.57(15)+2:20
16Turebergs FK Röd-0813:36.19
1.   Valter Johansson082:56(18)+332:56(18)+33
2.   Arlehov Sjöqvist082:39(11)+225:35(16)+52
3.   Olle Sjögren082:04(16)+337:39(16)+1:06
4.   Simon Forsberg084:19(16)+1:0011:58(16)+2:01
5.   Alex Hessle081:38(15)+2413:36.19(16)+2:23
17Tureberg 08 Gul13:49.63
1.   Elias Hovmöller082:32(4)+92:32(4)+9
2.   Axel Björk082:56(17)+395:28(13)+45
3.   Wilmer Jonasson082:11(17)+407:39(16)+1:06
4.   Diego Zagai Roell084:27(18)+1:0812:06(17)+2:09
5.   Arvid Hellberg081:43(17)+2913:49.63(17)+2:37
18IFK Kristinehamn Lag 114:57.95
1.   Oscar Karlsson082:39(9)+162:39(9)+16
2.   Elias Mostad084:20(18)+2:036:59(18)+2:16
3.   Milo Ericsson Reinholdz082:11(17)+409:10(18)+2:37
4.   Nicodemus Åsander083:52(7)+3313:02(18)+3:05
5.   Emil Johansson081:55(18)+4214:57.95(18)+3:45
   

Kvinnor Seniorer
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö 9:23.70
1.   Vilma Jonsson992:10(3)+82:10(3)+8
2.   Charlotte Schönbeck841:53(1)04:03(1)0
3.   Rebecka Öberg921:22(1)05:25(1)0
4.   Sofia Öberg902:53(1)08:18(1)0
5.   Linn Alness-Borg001:05(3)+59:23.70(1)0
2Spårvägens FK 9:54.61
1.   Elina Johansson892:02(1)02:02(1)0
2.   Liva Gustavsson012:09(3)+164:11(3)+8
3.   Melina Gustafson011:32(3)+105:43(3)+18
4.   Frida Aspnäs873:11(2)+188:54(3)+36
5.   Amanda Eriksson001:00(1)09:54.61(2)+31
3Vallentuna FK 9:54.85
1.   Ebba Edqvist982:07(2)+52:07(2)+5
2.   Caroline Larsson012:01(2)+84:08(2)+5
3.   Julia Rehlin011:31(2)+95:39(2)+14
4.   Dace Landström833:11(2)+188:50(2)+32
5.   Mathilda Jerpdal991:04(2)+49:54.85(3)+31
4LK Roslagen 10:35.08
1.   Carola Ericsson812:16(4)+142:16(4)+14
2.   Marianne Smedmark742:17(4)+244:33(4)+30
3.   Amanda Särnegrim881:43(4)+216:16(4)+51
4.   Frida Sjöberg883:13(4)+209:29(4)+1:11
5.   Isabelle Paukens951:06(4)+510:35.08(4)+1:11
   

Kvinnor Veteraner
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK 12:41.98
1.   Emelie Ovenholm813:02(1)03:02(1)0
2.   Charlotta Bergström722:28(1)05:30(1)0
3.   Li Vrethammar661:46(1)07:16(1)0
4.   Petra Thilers764:08(1)011:24(1)0
5.   Elisabeth Carlsson751:17(1)012:41.98(1)0
   

Flickor 17 (2001-2002)
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Tureberg 9:55.31
1.   Linnea Ericsson Bäckvall022:11(1)02:11(1)0
2.   Tove Carlsson031:58(1)04:09(1)0
3.   Ebba Palmaer011:30(2)+165:39(2)+13
4.   Maja Sund013:15(2)+78:54(1)0
5.   Clara Billing021:01(1)09:55.31(1)0
2IFK Lidingö Lag Blå9:58.89
1.   Carolina Larson022:11(1)02:11(1)0
2.   Vendela Wahlberg022:01(2)+34:12(2)+3
3.   Elisabeth Hvalgren021:14(1)05:26(1)0
4.   Alma Holmberg023:28(3)+208:54(1)0
5.   Kristina Hvalgren021:04(2)+49:58.89(2)+4
3Upsala IF Lag Svart10:18.15
1.   Johanna Molin022:23(5)+122:23(5)+12
2.   Nora Axelsson022:10(3)+124:33(4)+24
3.   Ebba Fock021:30(2)+166:03(3)+37
4.   Klara Ygeby023:08(1)09:11(3)+17
5.   Tyra Morell021:07(3)+610:18.15(3)+23
4IFK Lidingö Lag vit11:03.40
1.   Sellergren Moa012:20(4)+92:20(4)+9
2.   Andersson Isabelle022:10(3)+124:30(3)+21
3.   Feste Kristine021:37(4)+236:07(4)+41
4.   Hardeborg Alva013:41(5)+339:48(4)+54
5.   Österback Jenny011:15(5)+1411:03.40(4)+1:08
5Tullinge FIF 11:06.12
1.   Astou Sene022:15(3)+42:15(3)+4
2.   Alva Königsson032:20(5)+224:35(5)+26
3.   Isabell Pettersson031:39(5)+256:14(5)+48
4.   Hilma Claesson043:39(4)+319:53(5)+59
5.   Sofia Azizmohamadi021:13(4)+1211:06.12(5)+1:11
   

Flickor 15 (2003-2004)
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Vallentuna FK 9:56.09
1.   Granat Moa042:00(1)02:00(1)0
2.   Josefsson Tilde042:05(5)+64:05(3)+2
3.   Carlsson Lizette041:23(1)05:28(1)0
4.   Hellgren Elina043:14(3)+88:42(1)0
5.   Pettersson Amanda031:14(7)+129:56.09(1)0
2Tureberg Lag 19:56.66
1.   Carlsson Tove032:04(3)+42:04(3)+4
2.   Ullén Vanna031:59(1)04:03(1)0
3.   Lind Greta041:28(4)+55:31(2)+3
4.   Bredin Elvira033:17(5)+118:48(2)+6
5.   Nyström Moa031:08(3)+79:56.66(2)+1
3Hässelby SK Hässelby SK9:56.71
1.   Jonsson Ingrid032:07(4)+72:07(4)+7
2.   Bivstedt Josefina042:02(3)+34:09(4)+6
3.   Höjer Josefine031:40(9)+175:49(5)+21
4.   Hafström Frida033:06(1)08:55(3)+13
5.   Fodor Laura031:01(1)09:56.71(3)+1
4IFK Lidingö Lag 110:04.66
1.   Psilander Victoria032:02(2)+22:02(2)+2
2.   Knaust-Carnefeldt Celine042:02(3)+34:04(2)+1
3.   Hagbard Rebecka031:37(8)+145:41(3)+13
4.   Berglöf Liu033:14(3)+88:55(3)+13
5.   Wijkström Fanny031:09(4)+810:04.66(4)+9
5IFK Lidingö Lag Blå10:21.09
1.   Larsten Alicia042:15(5)+152:15(5)+15
2.   Tunander Cedrenius Tyra042:01(2)+24:16(5)+13
3.   Strand Estelle041:27(3)+45:43(4)+15
4.   Dombos Alice043:21(7)+159:04(5)+22
5.   Hagen Furugård Caroline041:17(9)+1510:21.09(5)+25
6Upsala IF Lag Svart10:26.80
1.   Amini Sofia032:17(6)+172:17(6)+17
2.   Nyberg Emmi042:10(6)+114:27(6)+24
3.   Dahlberg Tindra051:31(5)+85:58(6)+30
4.   Björnsson Maja033:11(2)+59:09(6)+27
5.   Shiva Vanessa031:17(10)+1610:26.80(6)+31
7Hanvikens SK Team Rosa10:36.88
1.   Katsoulaki Thea042:20(8)+202:20(8)+20
2.   Walfridsson Emma042:20(9)+214:40(9)+37
3.   Johansson Felicia041:34(6)+116:14(9)+46
4.   Helgesson Amanda043:18(6)+129:32(8)+50
5.   Bengtsson Karin041:04(2)+310:36.88(7)+41
8Upsala IF Lag Vit10:41.82
1.   Cullhed Carin032:19(7)+192:19(7)+19
2.   Ehn Rut032:15(8)+164:34(7)+31
3.   Bjerliden Nina031:34(6)+116:08(8)+40
4.   Knutsson Ida043:22(8)+169:30(7)+48
5.   Nekander Edith031:11(5)+1010:41.82(8)+46
9Danderyd SK DSK10:49.27
1.   Frumarie Alexandra042:24(9)+242:24(9)+24
2.   Mosten-Jacob Freddie032:12(7)+134:36(8)+33
3.   Lindestam Joséphine041:26(2)+36:02(7)+34
4.   Fajerson Sara033:34(9)+289:36(9)+54
5.   Winrot Maja031:13(6)+1210:49.27(9)+53
10Tullinge FIF 11:28.78
1.   Königsson Alva032:29(11)+292:29(11)+29
2.   Danielsson Anelia042:20(9)+214:49(10)+46
3.   Gottberg Sofia031:44(10)+216:33(10)+1:05
4.   Claesson Hilma043:39(10)+3310:12(10)+1:30
5.   Pettersson Isabell031:16(8)+1511:28.78(10)+1:33
11Tureberg Lag 211:51.26
1.   Andersson Berger Karin042:30(12)+302:30(12)+30
2.   Berg Sofia052:20(9)+214:50(11)+47
3.   Wahlqvist Nicole041:51(12)+286:41(11)+1:13
4.   Norrman Saga043:46(11)+4010:27(11)+1:45
5.   Olsson Agnes051:24(12)+2311:51.26(11)+1:55
12IFK Kristinehamn Lag 112:49.15
1.   Salenbäck Magdalena042:52(13)+522:52(13)+52
2.   Johansson Siri042:59(12)+1:005:51(13)+1:48
3.   Karlsson Vera041:51(12)+287:42(13)+2:14
4.   Pettersson Kajsa033:48(12)+4211:30(12)+2:48
5.   Sjölander Amanda031:19(11)+1712:49.15(12)+2:53
13IFK Kristinehamn Mix13:34.37
1.   Andersson Tilde062:27(10)+272:27(10)+27
2.   Bala Peja043:04(13)+1:055:31(12)+1:28
3.   Pranjic Gabriella051:48(11)+257:19(12)+1:51
4.   Thelin Patricia034:41(13)+1:3512:00(13)+3:18
5.   Pranjic Anton091:34(13)+3313:34.37(13)+3:38
   

Flickor 13 (2005-2006)
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag 110:27.50
1.   Kirstein Ingrid052:14(1)02:14(1)0
2.   Lindgren Alice052:08(1)04:22(1)0
3.   Larsten Cornelia051:34(1)05:56(1)0
4.   Egnell Ida053:23(2)+99:19(1)0
5.   Hedin Tyra051:08(1)010:27.50(1)0
2Hammarby Friidrott Lag 110:42.58
1.   Simonsson Maja062:21(6)+72:21(6)+7
2.   Hedberg Tyra065:18(13)+3:107:39(13)+3:17
3.   Rydström Wilma065:18(3)-386:13(3)+17
4.   Grahn Olivia063:14(1)09:27(2)+8
5.   Zachrisson Molly061:15(5)+710:42.58(2)+15
3Hässelby SK 10:50.30
1.   Bergsten Tilda052:16(3)+22:16(3)+2
2.   Hägg Nora062:13(2)+54:29(2)+7
3.   Björkman Liv051:38(2)+46:07(2)+11
4.   Åberg Felicia063:34(5)+209:41(3)+22
5.   Adolfsson Linn061:09(2)+110:50.30(3)+23
4Västerås FK Lag 111:16.27
1.   Hasler Sofia052:17(4)+32:17(4)+3
2.   Holmvin Emelie052:19(3)+114:36(3)+14
3.   Jansson Clara061:39(3)+56:15(4)+19
4.   Andersson Celina053:40(6)+269:55(4)+36
5.   Jonsson Lova061:21(9)+1311:16.27(4)+49
5IFK Kristinehamn Lag 211:22.35
1.   Lipkin Thilda062:15(2)+12:15(2)+1
2.   Herold Ängla052:36(9)+284:51(5)+29
3.   Lundgren Amelia051:48(7)+146:39(6)+43
4.   Andersson Thilde063:26(3)+1210:05(5)+46
5.   Stridsberg Vendela051:17(7)+911:22.35(5)+55
6Tureberg F12 Lag 111:31.22
1.   Fallope Ella062:29(9)+152:29(9)+15
2.   Pettersson Matilda062:23(5)+154:52(6)+30
3.   Grindange Annie061:50(9)+166:42(7)+46
4.   Back Alva063:32(4)+1810:14(6)+55
5.   Hallberg Hossain Ayla061:17(6)+911:31.22(6)+1:04
7IFK Lidingö Lag 211:37.49
1.   Sahlman Natalia052:17(4)+32:17(4)+3
2.   Frykhammar Ida052:20(4)+124:37(4)+15
3.   Helena051:41(4)+76:18(5)+22
4.   Ekström Ebba054:07(10)+5310:25(7)+1:06
5.   Wedell Greta051:12(3)+411:37.49(7)+1:10
8IFK Lidingö Lag 311:50.07
1.   Fröberg Sofia062:22(7)+82:22(7)+8
2.   Buckman Gesa062:31(7)+234:53(7)+31
3.   Rosén Fredrika061:57(11)+236:50(9)+54
4.   Lindberg Elvira063:41(7)+2710:31(8)+1:12
5.   Ahmné Isabelle061:19(8)+1111:50.07(8)+1:23
9Tureberg F12 Lag 212:42.15
1.   Melander Esther062:45(11)+312:45(11)+31
2.   Jobsson Orrmo Alva062:38(10)+305:23(9)+1:01
3.   Fernström Alice061:59(12)+257:22(10)+1:26
4.   Grundin Klara063:49(8)+3511:11(9)+1:52
5.   Aubun Amisha061:31(13)+2312:42.15(9)+2:15
10Tullinge friidrott 12:42.79
1.   Hentschke Linnea062:28(8)+142:28(8)+14
2.   Wiklund Ida062:33(8)+255:01(8)+39
3.   Claesson Livia061:46(5)+126:47(8)+51
4.   Parmhed Agnes084:28(13)+1:1411:15(10)+1:56
5.   Dahl Alice071:27(12)+1912:42.79(10)+2:15
11Tullinge FIF Lag 112:55.94
1.   Faskunger Olivia052:37(10)+232:37(10)+23
2.   Pring Sara052:55(12)+475:32(10)+1:10
3.   Mandoli Maya051:55(10)+217:27(12)+1:31
4.   Lundgren Märta054:03(9)+4911:30(11)+2:11
5.   Dahl Irene051:25(10)+1712:55.94(11)+2:28
12IFK Kristinehamn Lag 113:00.80
1.   Karlsson Iselin063:13(12)+593:13(12)+59
2.   Lloyd Emma052:26(6)+185:39(11)+1:17
3.   Thelin Klara071:46(5)+127:25(11)+1:29
4.   Johansson Malin054:09(11)+5511:34(12)+2:15
5.   Ålvik Julia061:26(11)+1813:00.80(12)+2:33
13Västerås FK Lag 213:40.85
1.   Nielsen Savannah063:32(13)+1:183:32(13)+1:18
2.   Fröberg Klara062:47(11)+396:19(12)+1:57
3.   Grimheden Ella061:49(8)+158:08(13)+2:12
4.   Håkansson Nellie064:18(12)+1:0412:26(13)+3:07
5.   Mellberg Altea061:14(4)+613:40.85(13)+3:13
   

Flickor 11 (2007-2008)
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hammarby Friidrott Team-07 Lag 111:56.96
1.   Ekblad Frida072:39(4)+52:39(4)+5
2.   Zholudieva Alevitina072:38(5)+95:17(3)+9
3.   Pellas Viola071:46(1)07:03(2)+5
4.   Johansson Ella073:38(3)+1:4110:41(2)+35
5.   Wennebjer Ebba071:15(2)+511:56.96(1)0
2Tureberg 07 Blue Stars12:02.36
1.   Wedin Emmie072:36(2)+22:36(2)+2
2.   Hogan Niamh072:37(4)+85:13(2)+5
3.   Pott Beate071:54(6)+87:07(3)+9
4.   Engström Venla073:44(5)+1:4710:51(4)+45
5.   Sjöstedt Sara071:11(1)012:02.36(2)+5
3IFK Lidingö Lag Blå12:15.51
1.   Eriksson Linnea082:34(1)02:34(1)0
2.   Morner Ida082:34(2)+55:08(1)0
3.   Breitung Matilda081:50(4)+46:58(1)0
4.   Gronqvist Irma Li083:52(6)+1:5510:50(3)+44
5.   Fröjd Lo081:25(5)+1412:15.51(3)+19
4IFK Lidingö Lag 112:21.65
1.   Flanagan Isabell083:04(13)+303:04(13)+30
2.   Barenstedt Lisa072:29(1)05:33(7)+25
3.   Lind Märta072:00(12)+147:33(9)+35
4.   Wändin Julia073:28(2)+1:3111:01(6)+55
5.   Tschertou Schäder Anja071:20(3)+912:21.65(4)+25
5Tullinge FIF Lag 112:31.89
1.   Gräns Maija072:41(5)+72:41(5)+7
2.   Dahl Alice072:40(6)+115:21(4)+13
3.   Söderqvist Nora071:59(10)+137:20(4)+22
4.   Rozhkova Anastasia073:38(3)+1:4110:58(5)+52
5.   Gunnerhed Hedvig071:33(10)+2312:31.89(5)+35
6Tureberg 08 Grön13:05.12
1.   Clerkestam Alice082:38(3)+42:38(3)+4
2.   Hedman Ella092:52(11)+235:30(6)+22
3.   Andersson Cederholm Tilda081:55(8)+97:25(6)+27
4.   Söilen Tilde084:03(7)+2:0611:28(7)+1:22
5.   Magnusson Maja081:37(12)+2613:05.12(6)+1:08
7Tureberg 07 Grön/Vit13:11.59
1.   Björkman Tova072:53(10)+192:53(10)+19
2.   Lagander Freja072:34(2)+55:27(5)+19
3.   Bolén Amanda071:54(6)+87:21(5)+23
4.   Bolén MAtilda074:11(8)+2:1411:32(8)+1:26
5.   Norin Brita071:39(13)+2813:11.59(7)+1:15
8IFK Kristinehamn Lag 113:28.62
1.   Kjellgren Agnes072:49(7)+152:49(7)+15
2.   Rubertsson Elin072:44(8)+155:33(7)+25
3.   Engström Alivia081:59(10)+137:32(8)+34
4.   Bohlin Julia074:27(12)+2:3011:59(9)+1:53
5.   Thelin Filippa071:29(9)+1813:28.62(8)+1:32
9Västerås FK 13:29.35
1.   Petersson Wilma 072:51(8)+172:51(8)+17
2.   Allard Medea083:01(15)+325:52(12)+44
3.   Lindh Tyra071:53(5)+77:45(11)+47
4.   Löwgren Lilian074:20(10)+2:2312:05(10)+1:59
5.   Laurent Julia071:24(4)+1313:29.35(9)+1:32
10IFK Lidingö Lag Röd13:45.26
1.   Möller Sarah083:08(14)+343:08(14)+34
2.   Sahlman Alexandra082:46(9)+175:54(13)+46
3.   Thörne Ella081:48(2)+27:42(10)+44
4.   Zetterberg Lova084:36(13)+2:3912:18(11)+2:12
5.   Danielsson Ida081:27(7)+1613:45.26(10)+1:48
11Tureberg 07 Röd13:54.67
1.   Bredin Selma072:44(6)+102:44(6)+10
2.   Nyman Maja072:58(13)+295:42(9)+34
3.   Neding Olivia081:49(3)+37:31(7)+33
4.   Ali Aaliya074:57(14)+3:0012:28(13)+2:22
5.   Kvarnström Sofia071:26(6)+1513:54.67(11)+1:58
12Vallentuna FK 14:02.84
1.   Hedén Natalie082:51(8)+172:51(8)+17
2.   Ruthström Wilma092:55(12)+265:46(10)+38
3.   Wiklund Irma082:16(14)+308:02(12)+1:04
4.   Vasquez Isabel084:19(9)+2:2212:21(12)+2:15
5.   Funseth Elsa081:41(14)+3014:02.84(12)+2:06
13IFK Lidingö Lag Gul14:06.61
1.   Wiken Jaua083:28(15)+543:28(15)+54
2.   Borsos Fredung Alice082:43(7)+146:11(15)+1:03
3.   Nyman Clara081:55(8)+98:06(14)+1:08
4.   Gyllden Svensson Elsa094:24(11)+2:2712:30(14)+2:24
5.   Thisell Thors Christina081:36(11)+2514:06.61(13)+2:10
14Tureberg Röd-08 Lag 214:33.52
1.   Julia082:59(12)+252:59(12)+25
2.   L Molly082:48(10)+195:47(11)+39
3.   Ida082:22(15)+368:09(15)+1:11
4.   S Molly081:57(1)010:06(1)0
5.   Julia084:27(15)+3:1614:33.52(14)+2:37
15Tureberg Röd-08 Lag 114:33.88
1.   Linnea082:57(11)+232:57(11)+23
2.   Miranda082:59(14)+305:56(14)+48
3.   Nora082:09(13)+238:05(13)+1:07
4.   Elisabeth085:00(15)+3:0313:05(15)+2:59
5.   Linnea081:28(8)+1814:33.88(15)+2:37
   

Mixed Pojkar/Flickor (2009- )
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Tureberg 09 RödGrön12:45.36
1.   Ivar Tiberg092:41(5)+42:41(5)+4
2.   Hugo Hansen092:30(1)05:11(2)+1
3.   Cecilia Melander092:10(16)+127:21(2)+2
4.   Gabriel Melander0950(3)+108:11(1)0
5.   Adrian Antonsson093:11(7)+1311:22(1)0
6.   Stella Jagiello091:23(2)+012:45.36(1)0.00
2IFK Lidingö Lag Lejon12:45.73
1.   Ebba Lindskog092:39(3)+22:39(3)+2
2.   Ingrid Samrud092:48(7)+185:27(5)+17
3.   Tilde Nyman092:08(12)+107:35(6)+16
4.   Elise Hallner0940(1)08:15(4)+4
5.   Elsa Danielsson093:07(6)+911:22(1)0
6.   Filip Thunell091:23(3)+012:45.73(2)+0.37
3Tureberg 09 Svart12:58.27
1.   Elise Wiklund092:42(6)+52:42(6)+5
2.   Sean Dovander092:38(3)+85:20(3)+10
3.   Liam Knutsson092:02(7)+47:22(3)+3
4.   Gustav Virgin Ericsson0951(4)+118:13(3)+2
5.   Edvin Möller093:22(16)+2411:35(6)+13
6.   Elise Wiklund091:23(1)012:58.27(3)+12.91
4Tureberg 09 Blå Lag 113:05.40
1.   Leah Ssempasa092:43(7)+62:43(7)+6
2.   Leonidas Stavropoulos092:43(5)+135:26(4)+16
3.   Alfred Lindbäck092:04(9)+67:30(4)+11
4.   Laura Fernandez0946(2)+68:16(5)+5
5.   Otto Ståhlgren093:13(9)+1511:29(3)+7
6.   Linnea Lindberg091:36(10)+1313:05.40(4)+20.04
5IFK Lidingö Lag 113:11.84
1.   Oliver Taha102:37(1)02:37(1)0
2.   Marc Rudenstam102:33(2)+35:10(1)0
3.   Malou Ejendahl102:09(13)+117:19(1)0
4.   Josefine Skruvfors1052(5)+128:11(1)0
5.   Jakob Westerberg103:18(13)+2011:29(3)+7
6.   James Rudgley101:42(16)+2013:11.84(5)+26.48
6Tureberg 09 Röd13:18.61
1.   Elis Björk092:46(10)+92:46(10)+9
2.   Abgail Jöfelt092:54(9)+245:40(10)+30
3.   Ingrid Axelsson092:04(9)+67:44(8)+25
4.   Lova Gindin0952(5)+128:36(7)+25
5.   Edwin Wedin093:18(13)+2011:54(10)+32
6.   Elis Björk091:24(4)+113:18.61(6)+33.25
7Tureberg 09 Blå Lag 213:20.72
1.   Albin Opdahl092:47(11)+102:47(11)+10
2.   Emma Jun093:04(13)+345:51(12)+41
3.   Liv Richter Liliegren091:59(2)+17:50(12)+31
4.   Gustav Larsson0956(10)+168:46(12)+35
5.   Viktor Berg093:00(2)+211:46(9)+24
6.   Elize Jun091:34(6)+1113:20.72(7)+35.36
8IFK Lidingö Lag 213:20.91
1.   Alfred Nilsson White102:45(9)+82:45(9)+8
2.   Franz Honnaur102:51(8)+215:36(7)+26
3.   Sophia Dahlman102:10(16)+127:46(10)+27
4.   Nils Rydmark1057(12)+178:43(9)+32
5.   Fred Sjöström102:58(1)011:41(7)+19
6.   Niki Hesser101:39(13)+1713:20.91(8)+35.55
9Tullinge FIF Lag 213:21.59
1.   Alf Bäckström092:48(12)+112:48(12)+11
2.   Anton Gräns092:42(4)+125:30(6)+20
3.   Sonja Dahlin102:01(5)+37:31(5)+12
4.   Ida Andersson0956(10)+168:27(6)+16
5.   Nils Askengren093:04(5)+611:31(5)+9
6.   Albin Lagerlöf091:50(20)+2713:21.59(9)+36.23
10Tullinge FIF Lag 113:26.45
1.   Matilda Danielsson092:52(16)+152:52(16)+15
2.   Vincent Frelin092:47(6)+175:39(9)+29
3.   Elsa Gunnerhed102:09(13)+117:48(11)+29
4.   David Östberg0955(9)+158:43(9)+32
5.   Folke Dahlin093:02(3)+411:45(8)+23
6.   Charlie Haile Selassie091:41(14)+1813:26.45(10)+41.09
11Tullinge FIF Lag 313:40.49
1.   Nils Lorentzon092:56(20)+192:56(20)+19
2.   Albin Winell092:57(10)+275:53(13)+43
3.   Alve Calén092:01(5)+37:54(13)+35
4.   Rebecka Sundman091:05(18)+258:59(14)+48
5.   Edvin Bergh093:03(4)+512:02(11)+40
6.   August Riddersporre101:38(12)+1513:40.49(11)+55.13
12Tureberg 09 Grön13:47.20
1.   Emelie Milani092:51(15)+142:51(15)+14
2.   Vera Vilmer093:10(17)+406:01(16)+51
3.   Benjamin Liljeqvist092:03(8)+58:04(14)+45
4.   Viggo Westin0954(7)+148:58(13)+47
5.   Jack Forssmed093:13(9)+1512:11(14)+49
6.   Ella Hedman091:36(9)+1313:47.20(12)+1:01.84
13IFK Lidingö Darts snöleoparder13:47.25
1.   Love Wellén Holgersson092:40(4)+32:40(4)+3
2.   Agnes Nilsson093:05(15)+355:45(11)+35
3.   Matthias Lund092:00(4)+27:45(9)+26
4.   Vendela Bodell091:00(15)+208:45(11)+34
5.   Otto Uväng093:17(12)+1912:02(11)+40
6.   Rut Selmqvist091:45(17)+2213:47.25(13)+1:01.89
14Tureberg 10 Grön A13:57.79
1.   Eliah Hallberg Hossain102:38(2)+12:38(2)+1
2.   Elise Allison102:59(11)+295:37(8)+27
3.   Ella Strunke102:06(11)+87:43(7)+24
4.   Sigrid Gyllenvråk Eriksson1058(13)+188:41(8)+30
5.   Tage Lood Falgén103:25(17)+2712:06(13)+44
6.   Leon De La Fuente101:51(21)+2913:57.79(14)+1:12.43
15Tureberg 2010 Blå14:02.47
1.   Hugo Meyer102:49(13)+122:49(13)+12
2.   Axel Brink103:04(13)+345:53(13)+43
3.   Ebba Bergtass102:12(20)+148:05(15)+46
4.   Alva Lindström101:09(21)+299:14(15)+1:03
5.   Hugo Meyer103:21(15)+2312:35(16)+1:13
6.   Filip Edholm101:27(5)+414:02.47(15)+1:17.11
16Tureberg 2010 Mixed 214:08.37
1.   Hugo Odelind102:58(22)+212:58(22)+21
2.   Cian Hogan103:00(12)+305:58(15)+48
3.   Stina Welander102:18(22)+208:16(16)+57
4.   Savannah Lundin Kimby1158(13)+189:14(15)+1:03
5.   Elliot Vestberg103:16(11)+1812:30(15)+1:08
6.   Stella Sundin101:38(11)+1514:08.37(16)+1:23.01
17Tureberg 10 Grön B14:46.87
1.   Tristan Back102:59(23)+222:59(23)+22
2.   Poppy Bjurlemark103:21(18)+516:20(20)+1:10
3.   Jack Wiktorsson102:12(20)+148:32(21)+1:13
4.   Vera Jonasson101:14(22)+349:46(21)+1:35
5.   Fred Sjöström103:11(7)+1312:57(18)+1:35
6.   Adam Perhult101:49(19)+2714:46.87(17)+2:01.51
18Tureberg 2010 Mixed 114:51.84
1.   Emil Ribacke102:55(19)+182:55(19)+18
2.   Klara Magnusson103:09(16)+396:04(17)+54
3.   Vide Andersson102:19(23)+218:23(18)+1:04
4.   Meja Jonsson1054(7)+149:17(17)+1:06
5.   Joel Ullberg103:47(23)+4913:04(19)+1:42
6.   Ella Palo101:47(18)+2514:51.84(18)+2:06.48
19Tureberg 2010 Röd Lag 114:54.21
1.   Alvar Engström102:50(14)+132:50(14)+13
2.   Hanna Åkerman Nordling103:22(19)+526:12(18)+1:02
3.   Liam Sandfjord102:10(16)+128:22(17)+1:03
4.   Oihane Guzman101:00(15)+209:22(18)+1:11
5.   Vidar Martin103:30(20)+3212:52(17)+1:30
6.   Ellen Sandesjö102:02(22)+3914:54.21(19)+2:08.85
20Tureberg 2010 Röd Lag 214:56.18
1.   Olof Pott102:57(21)+202:57(21)+20
2.   Juni Lejweman103:23(20)+536:20(20)+1:10
3.   William Thilers102:11(19)+138:31(20)+1:12
4.   Selma Gjervaldsaeter101:08(19)+289:39(20)+1:28
5.   Leon Jabbari103:41(22)+4313:20(21)+1:58
6.   Lilly Skedung101:36(8)+1314:56.18(20)+2:10.82
21Hammarby Friidrott Lag 114:59.77
1.   Hedda Strömö102:44(8)+72:44(8)+7
2.   Svea Landerholm103:32(21)+1:026:16(19)+1:06
3.   Emilia Wikström Ohlsson102:09(13)+118:25(19)+1:06
4.   Maija Vuonkari Heikki101:01(17)+219:26(19)+1:15
5.   Ingrid Asp103:51(24)+5313:17(20)+1:55
6.   Stella Hagström101:42(15)+2014:59.77(21)+2:14.41
22Hammarby Friidrott Lag 215:29.05
1.   Malte Vintlin102:53(17)+162:53(17)+16
2.   Alma Bond104:07(24)+1:377:00(24)+1:50
3.   Anni Anjemo101:58(1)08:58(23)+1:39
4.   Lovisa Hass101:28(24)+4810:26(23)+2:15
5.   Märta Lundin103:27(18)+2913:53(23)+2:31
6.   Moa Martinsson101:36(7)+1315:29.05(22)+2:43.69
23Tureberg Grön11 Lag 115:33.16
1.   Hugo Söderman093:00(24)+233:00(24)+23
2.   Charlie Strömsten093:35(22)+1:056:35(22)+1:25
3.   Emmy Stadell091:59(2)+18:34(22)+1:15
4.   Sofie Hessle091:26(23)+4610:00(22)+1:49
5.   Elva Köhler093:27(18)+2913:27(22)+2:05
6.   Jonathan Karnebäck092:06(23)+4315:33.16(23)+2:47.80
24Tureberg 11 Röd17:01.29
1.   Lilly Ssempasa112:54(18)+172:54(18)+17
2.   Stella Mardi113:57(23)+1:276:51(23)+1:41
3.   Lucas Halén112:34(24)+369:25(24)+2:06
4.   Elli Bero Lettse111:50(25)+1:1011:15(24)+3:04
5.   Amanda Dyberg113:32(21)+3414:47(24)+3:25
6.   Tyra Björk112:14(24)+5117:01.29(24)+4:15.93
25Tureberg Grön11 Lag 219:03.06
1.   Liv D'Afflito093:01(25)+243:01(25)+24
2.   Agnes Wilnier094:27(25)+1:577:28(25)+2:18
3.   Wilhelm Karnebäck094:00(25)+2:0211:28(25)+4:09
4.   Elliot Sahlen091:08(19)+2812:36(25)+4:25
5.   Aron Djerf093:53(25)+5516:29(25)+5:07
6.   Axel Wilnier092:34(25)+1:1119:03.06(25)+6:17.70
   
Klubbtäving Antal grenar 13 / 13
                                           
TotMSMVP17P15P13 P11KSKVF17F15 F13F11PF9
1IFK Lidingö3514334 3530 513
2Turebergs FK28100 5553 036
3Hammarby Friidrott1305000 0 350
4Spårvägens FK1135 3
5Hässelby SK750 01 1
6Upsala IF605 10
6Vallentuna FK6 015 0
8Tullinge FIF55 00 000
9Danderyds SK Friidrott11
9Västerås FK100 1 00
11Eskilstuna FI 0
11Åkersberga Sportklubb 0 0
11Mälarhöjdens IK0 0
11LK Roslagen0 0
11Hanvikens SK0 0
11IFK Kristinehamn Friidrot0 00 00