Resultat


Män Seniorer
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK 7:53.06
1.   Johan Eriksson881:40(1)01:40(1)0
2.   Adam Westermark981:42(6)+43:22(2)+3
3.   Anton Asplund901:09(1)04:31(1)0
4.   Amanuel Gergis Tesfamichael962:29(1)07:00(1)0
5.   Benjamin Mullen8753(2)+17:53.06(1)0
2Hässelby 7:58.48
1.   Gustav Bivstedt961:41(2)+11:41(2)+1
2.   Anton Axelsson011:38(1)03:19(1)0
3.   Edom Abraham951:12(2)+34:31(1)0
4.   Erik Djurberg972:31(4)+27:02(2)+2
5.   Johan Friberg0156(7)+47:58.48(2)+5
3IFK Lidingö Cursus8:01.98
1.   Mohammed Loukili961:47(5)+71:47(5)+7
2.   Axel Alness Borg981:38(1)03:25(4)+6
3.   Olof Silvander 991:12(2)+34:37(4)+6
4.   Simon Sundström982:30(3)+17:07(3)+7
5.   Jesper Rilegård9854(5)+38:01.98(3)+9
4Hammarby IF Lag 18:03.32
1.   Akile Mehari911:42(3)+21:42(3)+2
2.   Abdullahi Adan981:41(4)+33:23(3)+4
3.   Martin Jacobsson971:12(2)+34:35(3)+4
4.   Bienvenue Musore902:36(6)+77:11(4)+11
5.   Christoffer Ahl9852(1)08:03.32(4)+10
5Spårvägens FK Lag 18:11.31
1.   Gustav Nordling 971:54(8)+141:54(8)+14
2.   Archie Casteel961:43(7)+53:37(7)+18
3.   Daniel Gleimar921:12(2)+34:49(7)+18
4.   Oliver Löfqvist982:29(1)07:18(6)+18
5.   Erik Hagberg9953(3)+18:11.31(5)+18
6Spårvägens FK Lag 28:11.87
1.   Rasmus Bengtsson951:46(4)+61:46(4)+6
2.   Rasmus Ahlgren991:41(4)+33:27(5)+8
3.   Olof Nordling971:14(6)+54:41(5)+10
4.   Marcus Gustafsson882:35(5)+67:16(5)+16
5.   Estifanos Fald9255(6)+48:11.87(6)+19
7Hammarby IF Lag 28:28.53
1.   Fredrik Orrsveden951:50(6)+101:50(6)+10
2.   Samiel Behre981:40(3)+23:30(6)+11
3.   Henry Jacobson991:14(6)+54:44(6)+13
4.   Kalle Brunnstedt952:46(8)+177:30(7)+30
5.   Hamid Quambari9558(8)+68:28.53(7)+35
8Spårvägens FK Lag 38:44.61
1.   Samuel Eriksson-Lidbrink1:52(7)+121:52(7)+12
2.   Erik Åberg1:55(8)+173:47(8)+28
3.   Dennis Olsson1:19(8)+105:06(8)+35
4.   Daniel Alemu2:45(7)+167:51(8)+51
5.   Tobias Eknor53(4)+18:44.61(8)+52
   

Pojkar 17 f. 2002-2003 P17
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag 18:40.41
5.   Oscar Taha02(1)8:40.41(1)0
2Bromma IF Lag 18:44.87
5.   Edvin Livak03(2)8:44.87(2)+4
3Upsala IF Lag Svart9:05.66
5.   Samuel Vinberg03(3)9:05.66(3)+25
4Upsala IF Lag Vit9:10.72
5.   Pontus Lindell03(4)9:10.72(4)+30
5Hammarby IF Lag P179:35.63
5.   Emil Tärnvik03(5)9:35.63(5)+55
   

Pojkar 15 f. 2004-2005 P15
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Danderyds SK Lag 18:48.27
1.   Alexander Davidsson Eriksson041:59(1)01:59(1)0
2.   Erik Skoglund041:40(1)03:39(1)0
3.   Lukas Törnström051:20(2)+54:59(1)0
4.   Viktor Skoglund042:51(1)07:50(1)0
5.   Victor Törnström0558(1)08:48.27(1)0
2Hässelby SK Lag 19:14.49
1.   Marlon Tollefors042:02(3)+32:02(3)+3
2.   Fabian Olin041:46(2)+63:48(2)+9
3.   Alexander Hägg051:30(3)+155:18(3)+19
4.   Linus Jansson042:54(2)+38:12(2)+22
5.   Samuel Berhane061:02(2)+49:14.49(2)+26
3IFK Lidingö Lag 110:07.13
1.   Nicklas Unonius Östlund052:09(7)+102:09(5)+10
2.   Axel Dahlstedt052:03(5)+234:12(5)+33
3.   Leonardo Garavini051:30(3)+155:42(5)+43
4.   Karl Ottfalk063:17(5)+268:59(5)+1:09
5.   Linus Borenstedt051:08(4)+1010:07.13(3)+1:19
4Tullinge FIF Lag 110:09.08
1.   Kenan Kuru042:04(4)+52:04(4)+5
2.   Albert Söderqvist051:53(3)+133:57(3)+18
3.   Melvin Hentschke051:32(5)+175:29(4)+30
4.   Milian Hentschke053:11(4)+208:40(4)+50
5.   Elias Wastholm071:29(5)+3110:09.08(4)+1:21
5Upsala IF Lag Svart10:22.43
1.   Eric Berglund042:08(5)+92:08(5)+9
2.   Jakob Liljedahl-Holmberg042:06(6)+264:14(6)+35
3.   Elias Axelsson041:44(6)+295:58(6)+59
4.   Hilding Viirman043:21(6)+309:19(6)+1:29
5.   Jeremy Haglund041:03(3)+510:22.43(5)+1:34
   

Pojkar 13 f. 2006-2007 P13
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag 110:03.45
5.   O Pettersson06(1)10:03.45(1)0
2Hammarby IF Lag 110:14.19
5.   Erik Herre06(2)10:14.19(2)+11
3Turebergs FK Lag 1 200610:35.94
5.   Edvin Huss07(3)10:35.94(3)+32
4Upsala IF Lag Svart11:08.70
5.   Elias Ekman07(4)11:08.70(4)+1:05
5Turebergs FK Lag 2 200611:20.86
5.   Vincent Källström06(5)11:20.86(5)+1:17
6Spårvägens FK Lag 111:29.60
5.   Jack Bertell06(6)11:29.60(6)+1:26
7Turebergs FK Lag 3 200611:37.62
5.   Oskar Arrhe'n07(7)11:37.62(7)+1:34
8Vallentuna FK Lag 112:03.64
5.   Arvid Sundgren07(8)12:03.64(8)+2:00
9Turebergs FK Lag 0612:09.99
5.   Jakob Fryklund07(9)12:09.99(9)+2:07
10Hammarby IF Lag 212:25.97
5.   Erik Herre07(10)12:25.97(10)+2:23
   

Pojkar 11 f. 2008-2009 P11
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Västerås FK Lag 110:58.96
1.   Liam Jonsson082:18(1)02:18(1)0
2.   Erik Jansson092:18(1)04:36(1)0
3.   Elton Ådemark081:44(2)+66:20(1)0
4.   David Wallén083:27(1)09:47(1)0
5.   Ethan Lindström081:11(1)010:58.96(1)0.00
2Tureberg Lag 09 Green Runners11:07.91
1.   Isak Englund092:23(3)+52:23(3)+5
2.   Tragsti Mar Dagsson092:20(2)+24:43(2)+7
3.   Oskar Ahlstrand091:38(1)06:21(2)+1
4.   Måns Lidman093:31(2)+49:52(2)+5
5.   Carl Grindange091:15(2)+411:07.91(2)+8.95
3IFK Lidingö Lag Blå11:51.82
1.   Ruben Hart082:19(2)+12:19(2)+1
2.   Gaston Portefaix Stenberg082:37(4)+194:56(3)+20
3.   Alex Ejendahl081:46(3)+86:42(3)+22
4.   Hugo Jansson083:34(3)+710:16(3)+29
5.   Kiran Ohlin081:35(5)+2411:51.82(3)+52.86
4Turebergs FK Lag 08 Blå/Gul 112:05.03
1.   Elias Hovmöller082:35(4)+172:35(4)+17
2.   Ludwig Engde082:28(3)+105:03(4)+27
3.   Emil Wågberg082:00(4)+227:03(4)+43
4.   Arvid Karlsson083:43(4)+1610:46(4)+59
5.   Emil Svensson081:19(3)+712:05.03(4)+1:06.07
5Spårvägens FK Lag 114:01.31
1.   Theo Gilljam Olsson082:48(5)+302:48(5)+30
2.   Sebastian Laurell083:29(5)+1:116:17(5)+1:41
3.   Maximillian Johansson082:00(4)+228:17(5)+1:57
4.   Rasmus Gunnelöf084:16(5)+4912:33(5)+2:46
5.   August Kainelainen081:28(4)+1614:01.31(5)+3:02.35
   

Kvinnor Seniorer
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö 9:00.25
1.   Anna Silvander931:55(1)01:55(1)0
2.   Charlotte Schönbeck841:53(1)03:48(1)0
3.   Vilma Jonsson991:22(1)05:10(1)0
4.   Sofia Öberg902:51(1)08:01(1)0
5.   LindA Frödin-Glad9359(1)09:00.25(1)0
2Spårvägens FK Lag 19:27.55
1.   Lisa Öberg882:02(3)+72:02(3)+7
2.   Frida Aspnäs871:55(2)+23:57(3)+9
3.   Linnea Sameds851:29(3)+75:26(3)+16
4.   Elina Johansson892:51(1)08:17(2)+16
5.   Jessica Österberg811:10(4)+119:27.55(2)+27
3Hässelby 9:38.38
1.   Lovisa Bivstedt012:00(2)+52:00(2)+5
2.   Ztella Krywult001:55(2)+23:55(2)+7
3.   Filippa Hörnberg001:27(2)+55:22(2)+12
4.   Linnea Sennström003:13(4)+228:35(3)+34
5.   Jenny Wingqvist971:03(2)+49:38.38(3)+38
4Vallentuna FK 10:09.36
1.   Ebba Edqvist982:08(4)+132:08(4)+13
2.   Caroline Larsson012:04(4)+114:12(4)+24
3.   Julia Rehlin011:38(5)+165:50(4)+40
4.   Dace Landström833:08(3)+178:58(4)+57
5.   Madeleine Granat691:11(5)+1210:09.36(4)+1:09
5Hammarby IF 10:30.85
1.   Filippa Ramberg972:10(5)+152:10(5)+15
2.   Nora Siltberg Almlöf992:13(6)+204:23(5)+35
3.   Emma Forss941:31(4)+95:54(5)+44
4.   Ofelia Belkacem953:25(5)+349:19(5)+1:18
5.   Stina Lundgren Högbom761:11(6)+1310:30.85(5)+1:31
6Spårvägens FK Lag 210:49.15
1.   Liva Gustavsson012:22(6)+272:22(6)+27
2.   Anna Stenmark042:11(5)+184:33(6)+45
3.   Amanda Olereus981:43(6)+216:16(6)+1:06
4.   Melina Gustafsson013:28(6)+379:44(6)+1:43
5.   Amanda Eriksson001:05(3)+610:49.15(6)+1:49
   

Flickor 17 f. 2002-2003 F17
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK Lag 19:44.67
5.   Vanna Ulle'n03(1)9:44.67(1)0
2Bromma IF Lag 19:55.77
5.   Cera Lindblad04(2)9:55.77(2)+11
3IFK Lidingö Lag 19:56.55
5.   Elisabeth Hvalgren02(3)9:56.55(3)+12
4Hammarby IF Lag F1710:19.15
5.   Esther Sahlqvist06(4)10:19.15(4)+34
5Upsala IF Lag Svart10:28.94
5.   Rut Ehn03(5)10:28.94(5)+44
6Hässelby SK Lag 110:33.63
5.   Elin Eklin02(6)10:33.63(6)+49
7Tullinge FIF Lag 111:23.47
5.   Alva Königsson03(7)11:23.47(7)+1:39
8IFK Lidingö Lag 211:24.40
5.   Fanny Wijkström03(8)11:24.40(8)+1:40
   

Flickor 15 f. 2004-2005 F15
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Vallentuna FK Lag 19:51.14
5.   Isabella Brink05(1)9:51.14(1)0
2IFK Lidingö Lag 210:11.74
5.   Tyra Tunander Cedrenius04(2)10:11.74(2)+21
3IFK Lidingö Lag 110:33.77
5.   Sofia Fröberg06(3)10:33.77(3)+43
4Hanvikens SK Lag 110:51.84
5.   Felicia Johansson04(4)10:51.84(4)+1:01
5Upsala IF Lag Svart11:02.94
5.   Jennifer Thor05(5)11:02.94(5)+1:12
6Spårvägens FK Lag 111:10.43
5.   Lilia Trentham05(6)11:10.43(6)+1:19
7IFK Lidingö Lag 311:22.70
5.   Carolin Hagen Furugårs04(7)11:22.70(7)+1:32
8Tullinge FIF Lag 111:41.86
5.   Anastasia Rozhkova07(8)11:41.86(8)+1:51
9IFK Kristinehamn Lag 212:00.84
5.   Peja Bala04(9)12:00.84(9)+2:10
10IFK Kristinehamn Lag 113:31.41
5.   Siri Johansson04(10)13:31.41(10)+3:40
Turebergs Fk Lag F15DNS
5.   Besiana Dalipi05()DNS()
   

Flickor 13 f. 2006-2007 F13
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hammarby IF Lag 110:20.89
1.   Maja Simonsson062:22(2)+12:22(2)+1
2.   Ella Johansson072:06(1)04:28(1)0
3.   Wilma Rydström061:32(1)06:00(1)0
4.   Olivia Grahn063:10(1)09:10(1)0
5.   Tyra Hedberg061:10(2)+110:20.89(1)0
2Turebergs FK Lag 0611:01.91
1.   Ella Fallope062:21(1)02:21(1)0
2.   Alva Back062:09(2)+34:30(2)+2
3.   Kajsa Cabanas Andersson061:37(3)+56:07(2)+7
4.   Elsa Kagevik063:45(10)+359:52(3)+42
5.   Annie Grindhage061:09(1)011:01.91(2)+41
3Upsala IF Lag Svart11:05.76
1.   Alva Öman062:34(10)+132:34(10)+13
2.   Stina Ekengren062:09(2)+34:43(5)+15
3.   Agnes Bergström071:34(2)+26:17(3)+17
4.   Clara Knutsson063:29(4)+199:46(2)+36
5.   Wilma Kimby061:19(10)+1011:05.76(3)+45
4Västerås FK Lag 111:17.83
1.   Clara Jansson062:26(4)+52:26(4)+5
2.   Lovisa Söderlund062:14(4)+84:40(4)+12
3.   Filippa Engsröm071:50(10)+186:30(5)+30
4.   Astrid Wallenius083:26(3)+169:56(4)+46
5.   Lova Jonsson061:21(12)+1211:17.83(4)+57
5Gefle IF Lag 111:36.41
1.   Vendela Eriksson072:24(3)+32:24(3)+3
2.   Ebba Holmström072:14(4)+84:38(3)+10
3.   Ida Hettestrand071:40(4)+86:18(4)+18
4.   Amanda Stopp074:03(17)+5310:21(6)+1:11
5.   Hedda Mossberg071:15(4)+611:36.41(5)+1:16
6IFK Lidingö Lag 0711:38.80
1.   Claire Berggren072:29(6)+82:29(6)+8
2.   Vera Oskarsson072:34(11)+285:03(9)+35
3.   Märta Lind071:54(14)+226:57(9)+57
4.   Julia Wändin073:23(2)+1310:20(5)+1:10
5.   Anja Tschertoo Schäder071:18(9)+911:38.80(6)+1:18
7Hammarby IF Lag 211:39.92
1.   Molly Zachrisson062:32(9)+112:32(9)+11
2.   Alvetina Zholucieva072:25(8)+194:57(6)+29
3.   Ester Sahlqvist061:40(4)+86:37(6)+37
4.   Viola Pellas073:46(11)+3610:23(7)+1:13
5.   Edit Jansson071:16(6)+711:39.92(7)+1:19
8Tureberg Lag 07 Blue Stars11:45.12
1.   Esther Melander062:40(16)+192:40(16)+19
2.   Emelie Nielsen062:21(6)+155:01(7)+33
3.   Alva Jobson Orrmo061:44(7)+126:45(7)+45
4.   Venta Engström073:38(5)+2810:23(7)+1:13
5.   Elin Runemar071:22(13)+1211:45.12(8)+1:24
9Turebergs FK Lag 2 Grön/Vit11:54.50
1.   Wilma Blitz072:29(6)+82:29(6)+8
2.   Sara Ivarsson072:42(16)+365:11(12)+43
3.   Vendela Heidendahl071:47(8)+156:58(10)+58
4.   Zara Klouda073:40(7)+3010:38(9)+1:28
5.   Wilma Blitz071:16(5)+711:54.50(9)+1:34
10Turebergs FK Lag 06/0712:04.29
1.   Emmie Wedin072:38(13)+172:38(13)+17
2.   Niamh Hogan072:28(9)+225:06(10)+38
3.   Amisha Auburn061:52(12)+206:58(10)+58
4.   Klara Grundin063:54(16)+4410:52(12)+1:42
5.   Sara Sjöstedt071:12(3)+212:04.29(10)+1:43
12Tullinge FIF Lag 112:10.61
1.   Linnea Hentchke062:36(11)+152:36(11)+15
2.   Ida Widlund062:35(14)+295:11(12)+43
3.   Pritha Routh061:48(9)+166:59(12)+59
4.   Livia Claesson063:44(9)+3410:43(10)+1:33
5.   Sonja Duhlin091:27(15)+1812:10.61(12)+1:50
13Spårvägens FK Lag 112:13.35
1.   Agnes Kjell073:09(19)+483:09(19)+48
2.   Lilou Dermargne062:24(7)+185:33(19)+1:05
3.   Ern Lindstedt061:42(6)+107:15(15)+1:15
4.   Vanessa Lutovic063:41(8)+3110:56(15)+1:46
5.   Kristelle Grahn061:17(7)+712:13.35(13)+1:52
14Turebergs FK Lag 07 Röd12:19.84
1.   Selma Bredin072:38(13)+172:38(13)+17
2.   Maja Nyman072:28(9)+225:06(10)+38
3.   Elina Ravik071:59(17)+277:05(13)+1:05
4.   Linn Bevo Lettse073:49(12)+3910:54(14)+1:44
5.   Emilia Huss071:25(14)+1612:19.84(14)+1:59
15Turebergs FK Lag 1 Grön/Vit12:54.57
1.   Matilda Solen072:36(11)+152:36(11)+15
2.   Saaga Gustafsson072:47(17)+415:23(15)+55
3.   Ellika Ljunggren071:50(10)+187:13(14)+1:13
4.   Amanda Solen073:39(6)+2910:52(12)+1:42
5.   Freja Lagander072:02(19)+5312:54.57(15)+2:34
16Tullinge FIF Lag 312:56.43
1.   Vera Duhlin072:39(15)+182:39(15)+18
2.   Agnes Parmhed082:34(11)+285:13(14)+45
3.   Ester Loy082:13(19)+417:26(17)+1:26
4.   Maija Gräns073:52(14)+4211:18(16)+2:08
5.   Freja Schultz071:38(17)+2912:56.43(16)+2:36
17IF Linnéa Lag 112:56.81
1.   Elsa Unger072:53(18)+322:53(18)+32
2.   Eva Reuterskiöld072:39(15)+335:32(17)+1:04
3.   Edit Nordlander101:55(15)+237:27(18)+1:27
4.   Vera Nordlander104:09(18)+5911:36(18)+2:26
5.   Tuva Yangbyn071:20(11)+1112:56.81(17)+2:36
18Spårvägens FK Lag 213:16.49
1.   Minna Fahlström072:41(17)+202:41(17)+20
2.   Eva Klangby072:51(18)+455:32(17)+1:04
3.   Polheline Stövind072:01(18)+297:33(19)+1:33
4.   Sofia Svenberg073:50(13)+4011:23(17)+2:13
5.   Millou Österberg071:53(18)+4413:16.49(18)+2:56
19Tullinge FIF Lag 213:18.10
1.   Anastasia Rozhkova072:30(8)+92:30(8)+9
2.   Nora Söderqvist072:57(19)+515:27(16)+59
3.   Hedvig Gunnerhed071:58(16)+267:25(16)+1:25
4.   Teresa Vallin074:15(19)+1:0511:40(19)+2:30
5.   Matilada Danielsson091:38(16)+2813:18.10(19)+2:57
Mälarhöjdens IK Lag 1DNS
5.   I Ahmne061:38()-8:43DNS()
   

Flickor 11 f, 2008-2009 F11
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag 09 Lejon12:43.46
1.   Elsa Danilesson092:52(1)02:52(1)0
2.   Sini Hjertstedt092:40(1)05:32(1)0
3.   Ebba Wärn091:31:56(6)+1:30:071:37:28(6)+1:29:46
4.   Ingrid Samrund091:31:56(1)+1:20:3211:24(1)0
5.   Elise Hallner091:19(1)012:43.46(1)0
2IFK Lidingö Lag Röd13:10.58
1.   Isabel Ftanagan082:56(3)+42:56(3)+4
2.   Pella Kihlbaum082:57(4)+175:53(4)+21
3.   Linnea Eriksson081:49(1)07:42(1)0
4.   Estrid Frick084:05(2)+411:47(3)+23
5.   Alice Boros Fredung081:23(3)+413:10.58(2)+27
3IFK Lidingö Lag Gul13:14.19
1.   Mathilda Breitung092:57(4)+52:57(4)+5
2.   Elle Thörne082:49(3)+95:46(2)+14
3.   Carla Nyman081:59(3)+107:45(2)+3
4.   Elsa Gylden Svensson094:01(1)011:46(2)+22
5.   Lova Zetterberg081:28(5)+913:14.19(3)+31
4Turebergs FK Lag 09 Svart13:54.26
1.   Vera Carls093:10(6)+183:10(6)+18
2.   Cera Uppström092:46(2)+65:56(5)+24
3.   Stina Wigren092:08(4)+198:04(4)+22
4.   Alice Paulson094:28(4)+2712:32(4)+1:08
5.   Amanda Oja091:22(2)+313:54.26(4)+1:11
5Vallentuna FK F11 Lag 114:06.51
1.   Ella Sundgren093:09(5)+173:09(5)+17
2.   Elsa Funseth082:59(5)+196:08(6)+36
3.   Thalia Karagianni092:19(5)+308:27(5)+45
4.   Lily Dymling094:15(3)+1412:42(5)+1:18
5.   Natalie Hedin081:24(4)+514:06.51(5)+1:23
6Spårvägens FK Lag 114:33.54
1.   Annabelle Grahn082:52(1)02:52(1)0
2.   Emma Nyberg083:00(6)+205:52(3)+20
3.   Nicole van Peltzer081:57(2)+87:49(3)+7
4.   Essie Hemminger085:02(5)+1:0112:51(6)+1:27
5.   Desirée NIlsson081:42(6)+2314:33.54(6)+1:50
   

Män Veteraner
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Spårvägens FK 8:45.80
1.   Hjalmar Didrikson741:53(2)+11:53(2)+1
2.   Daniel Norberg781:38(1)03:31(1)0
3.   Christian Bauer661:20(1)04:51(1)0
4.   Fredrik Eckerström703:01(3)+77:52(1)0
5.   Mattias Sunneborn7053(1)08:45.80(1)0
2Hammarby IF 9:10.59
1.   Joakim Pihlstrand-Trulp771:52(1)01:52(1)0
2.   Christian Lindström741:57(2)+193:49(2)+18
3.   Thomas Jansson691:28(2)+85:17(2)+26
4.   Henrik Svahn822:54(1)08:11(2)+19
5.   Joakim Pihlstrand-Trulp7759(2)+69:10.59(2)+25
3Turebergs FK 9:53.85
1.   Gunnar Hirschfeldt781:58(3)+61:58(3)+6
2.   Javier Cabello Ereno672:04(3)+264:02(3)+31
3.   Jokim Pettersson621:34(3)+145:36(3)+45
4.   Johan Skugge713:11(4)+178:47(3)+55
5.   Marcus Grindange721:06(3)+139:53.85(3)+1:08
4Åkersberga SK 10:27.08
1.   Henrik Aldebo742:27(4)+352:27(4)+35
2.   Johan Rebas702:07(4)+294:34(4)+1:03
3.   Roger Stalås681:41(4)+216:15(4)+1:24
4.   Knut Ander753:00(2)+69:15(4)+1:23
5.   Daniel Peiro731:12(4)+1810:27.08(4)+1:41
   

Mixed Pojkar/Flickor 2008-
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK 08 Grön12:38.08
1.   Martin Bergström082:36(1)02:36(1)0
2.   Joel Bäck082:38(2)+35:14(1)0
3.   Edgard Micaux Obol081:55(1)07:09(1)0
4.   Max Ramsten081:02(11)+108:11(1)0
5.   Tilde Söilen082:54(1)011:05(1)0
6.   Simon Ruthner081:33(4)+812:38.08(1)0
2Väsby IK Friidrott 13:07.61
1.   Axel Hagman082:46(5)+102:46(5)+10
2.   Hanna Månsson082:35(1)05:21(2)+7
3.   Emil Sundberg082:05(9)+107:26(2)+17
4.   Lucas Stillman0854(2)+28:20(2)+9
5.   Max Boström083:21(15)+2711:41(4)+36
6.   Isabella Andersson081:26(2)+213:07.61(2)+30
3Turebergs FK 09 Green United13:11.32
1.   Carl Grindange092:49(7)+132:49(7)+13
2.   Oskar Ahlstrand092:40(3)+55:29(3)+15
3.   Kian Farzad092:03(8)+87:32(3)+23
4.   Viggo Westin091:02(11)+108:34(3)+23
5.   Ella Hedman093:04(6)+1011:38(3)+33
6.   Vincent Lundin091:33(5)+913:11.32(3)+33
4IFK Lidingö Lag Grön13:13.30
1.   Mateo Andersson092:39(2)+32:39(2)+3
2.   Hugo Borg093:02(18)+275:41(6)+27
3.   Hedda Patzer092:07(11)+127:48(6)+39
4.   Siri Hjertstedt0952(1)08:40(4)+29
5.   Anton Thonfors092:55(2)+111:35(2)+30
6.   Hanna Holmkvist101:38(9)+1413:13.30(4)+35
5Vallentuna FK Lag 113:23.13
1.   Isak Sundin082:48(6)+122:48(6)+12
2.   Lowe Eriksson082:51(5)+165:39(5)+25
3.   Gabriel Söderström082:01(4)+67:40(4)+31
4.   Ida Fingann081:01(9)+98:41(5)+30
5.   Edvard Willim083:04(6)+1011:45(5)+40
6.   Natalie Hedén081:38(8)+1413:23.13(5)+45
6IFK Lidingö Lag Lila13:27.28
1.   Ruben Hart082:39(2)+32:39(2)+3
2.   Isabel Flanagan083:18(20)+435:57(15)+43
3.   Irma Li Grönqvist082:00(3)+57:57(10)+48
4.   Jaua Wiken081:02(11)+108:59(10)+48
5.   Gaston Stenberg082:58(4)+411:57(7)+52
6.   Alice Borsos Fredung081:30(3)+613:27.28(6)+49
7IFK Lidingö Lag Blå13:31.62
1.   Fred Tolstoy083:10(20)+343:10(20)+34
2.   Elise Hallner092:58(15)+236:08(20)+54
3.   Alexander Fahlén081:57(2)+28:05(13)+56
4.   Kiran Ohlin0855(3)+39:00(11)+49
5.   Elsa Gyldén Svensson093:07(8)+1312:07(9)+1:02
6.   Axel Pålsson081:24(1)013:31.62(7)+54
8Tullinge FIF Lag 313:37.58
1.   Folke Duhlin092:39(2)+32:39(2)+3
2.   Vincent Frelin092:55(9)+205:34(4)+20
3.   Matilda Danielsson092:09(13)+147:43(5)+34
4.   David Östberg091:06(17)+148:49(6)+38
5.   Nils Askengren093:03(5)+911:52(6)+47
6.   August Riddersporre091:45(16)+2113:37.58(8)+60
9IFK Lidingö Lag Röd13:42.97
1.   Jack Zetterström082:56(11)+202:56(11)+20
2.   Alexandra Sahlman082:55(9)+205:51(8)+37
3.   Henrik Grefberg082:02(7)+77:53(9)+44
4.   Anton Johansson0857(5)+58:50(7)+39
5.   Zoe-Bella Gemmel083:16(12)+2212:06(8)+1:01
6.   Alex Ejendal081:36(7)+1213:42.97(9)+1:05
10Vallentuna FK Lag 214:01.14
1.   Viktor Lindberg082:56(11)+202:56(11)+20
2.   Gustav Holma082:57(13)+225:53(12)+39
3.   Viggo Hellström082:06(10)+117:59(11)+50
4.   Ellen Åkerlund081:09(20)+179:08(15)+57
5.   William Juhlin083:08(9)+1412:16(10)+1:11
6.   Irma Wiklund081:45(14)+2114:01.14(10)+1:23
11Turebergs FK Röd -08 Lag 214:08.18
1.   Simon Forsberg082:58(15)+222:58(15)+22
2.   Simon Sjölund082:58(15)+235:56(14)+42
3.   Elsa Ekberg082:11(15)+168:07(15)+58
4.   Lisa Thelander0855(3)+39:02(13)+51
5.   Molly Söderman083:30(18)+3612:32(14)+1:27
6.   Molly Linder081:36(6)+1214:08.18(11)+1:30
12IFK Lidingö Lag Vit14:09.60
1.   Ludvig Gjötterberg083:06(18)+303:06(18)+30
2.   Matilda Breitung092:46(4)+115:52(10)+38
3.   Vanessa Svensson Olsson082:09(13)+148:01(12)+52
4.   Oscar Brinck081:00(8)+89:01(12)+50
5.   Emma Röjås083:23(16)+2912:24(11)+1:19
6.   Sarah Möller081:45(17)+2114:09.60(12)+1:32
13Turebergs FK 09 Svart14:12.89
1.   Rio Baburin093:04(17)+283:04(17)+28
2.   Elise Viklund092:54(7)+195:58(16)+44
3.   Sean Dovander092:08(12)+138:06(14)+57
4.   Edvin Möller091:04(15)+129:10(16)+59
5.   Liam Knutsson093:19(13)+2512:29(13)+1:24
6.   Erik Andrén091:43(12)+1914:12.89(13)+1:35
14Tullinge FIF Lag 114:13.55
1.   Adam Erlandsson082:52(8)+162:52(8)+16
2.   Agnes Parmhed082:55(9)+205:47(7)+33
3.   Cecilia Sandström082:22(18)+278:09(16)+1:00
4.   Ester Loy0858(7)+69:07(14)+56
5.   Isla Boström083:20(14)+2612:27(12)+1:22
6.   Linnea Gottberg081:46(18)+2214:13.55(14)+1:35
15Tullinge FIF Lag 214:13.67
1.   Edvin Bergh092:53(9)+172:53(9)+17
2.   Anton Gräns092:59(17)+245:52(10)+38
3.   Nils Lorentzon092:19(17)+248:11(17)+1:02
4.   Ida Andersson091:12(21)+209:23(18)+1:12
5.   Alf Bäckström093:09(10)+1512:32(14)+1:27
6.   Alve Calén091:41(11)+1714:13.67(15)+1:36
16Turebergs FK 2009 Blå, Lag 114:16.89
1.   Leah Ssempasa092:57(13)+212:57(13)+21
2.   Gustav Larsson092:54(7)+195:51(8)+37
3.   Liv Richter Liliegre092:01(4)+67:52(8)+43
4.   Saga Aghili091:04(15)+128:56(9)+45
5.   Linnea Lindberg093:37(19)+4312:33(18)+1:28
6.   Otto Bernström091:43(12)+1914:16.89(16)+1:39
17Turebergs FK 2009 Blå, Lag 214:20.22
1.   Viktor Berg092:57(13)+212:57(13)+21
2.   Freja Kagevik092:53(6)+185:50(13)+36
3.   Freja Ahlepil092:01(4)+67:51(7)+42
4.   Alfred Lindbäck091:01(9)+98:52(8)+41
5.   Meja Lund093:40(21)+4612:32(14)+1:27
6.   Alex Sundqvist091:48(20)+2414:20.22(17)+1:42
18Vallentuna FK Lag 314:20.83
1.   Vilgot Lindahl082:54(10)+182:54(10)+18
2.   Tor Carlén083:09(19)+346:03(18)+49
3.   Clara Nordin082:30(20)+358:33(19)+1:24
4.   Elsa Funseth081:03(14)+119:36(19)+1:25
5.   Viktor Gehlert082:56(3)+212:32(14)+1:27
6.   Alexander Manlind081:48(21)+2414:20.83(18)+1:43
19Turebergs FK 09 Green Runners14:34.32
1.   Liam Malmström093:03(16)+273:03(16)+27
2.   Ruben Nyström092:57(13)+226:00(17)+46
3.   Hugo Hansen092:13(16)+188:13(18)+1:04
4.   Tindra Selhammar091:07(18)+159:20(17)+1:09
5.   Matilda Ouchterlony093:29(17)+3512:49(19)+1:44
6.   Benjamin Liljeqvist091:45(15)+2114:34.32(19)+1:56
20Turebergs FK Röd -08 Lag 114:44.57
1.   Amanda Medin083:08(19)+323:08(19)+32
2.   Linnea Ekström082:56(12)+216:04(19)+50
3.   Smilla Lucassen082:36(21)+418:40(20)+1:31
4.   Ida Fernström081:08(19)+169:48(20)+1:37
5.   Valter Johansson083:10(11)+1612:58(20)+1:53
6.   Rayan Khan081:46(19)+2214:44.57(20)+2:06
21Vallentuna FK Lag 415:27.81
1.   Lily Dymling093:15(21)+393:15(21)+39
2.   Evelie Rannug093:34(21)+596:49(21)+1:35
3.   Leia Haner092:24(19)+299:13(21)+2:04
4.   Tova Wollard0957(5)+510:10(21)+1:59
5.   Hampus Hederfors093:38(20)+4413:48(21)+2:43
6.   Anton Häggström091:39(10)+1515:27.81(21)+2:50
   
Klubbtäving Antal grenar 13 / 19
                                           
Tot
1IFK Lidingö3350511 409 008
2Turebergs FK221135 305 40
3Hammarby IF13030 5 50
4Västerås FK105 05
5Hässelby SK830 5
6Bromma IF633
6Danderyds SK65 1
6Spårvägens FK600 00033 00
9Vallentuna FK50 50 00
10Mälarhöjdens IK3 30
11Upsala IF21000 01
12IF Linnéa1 0 1
13KA 2 IF0
13IFK Tumba0
13IF Göta Karlstad0
13Cl0
13Huddinge AIS0
13Täby IS0
13Hanvikens SK0 0
13Gefle IF0 0
13Väsby IK0 0
13IFK Kristinehamn0 0 0
13Tullinge FIF000 00 00
Klubbtävling Antal grenar 12 / 13
                                           
TotMSMVP17P15P13 P11KSKVF17F15 F13F11PF09
1IFK Lidingö301450 1514 810
2Turebergs FK285103 535 006
3Hammarby IF1603 305 5
4Spårvägens FK13055 3
5Hässelby SK1033 010 3
6Danderyds SK55
7Västerås FK311 0 10
7Väsby IK Friidrott3 03
9Eskilstuna FI0
9IF Linnéa00
9Tyresö FK00
9Mälarhöjdens IK0 0
9Upsala IF00 0
9Åkersberga SK0000 00
9Tullinge FIF000 0 000
9Vallentuna FK0 000 000

Mix Pojkar Flickor 17 f. 2002-2003 PF17
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK Lag 110:08.09
5.   Anton Runemar02(1)10:08.09(1)0
2Spårvägens FK Lag 111:48.73
5.   Alice Lundborg03(2)11:48.73(2)+1:41
   

Mix Pojkar Flickor 15 f. 2004-2005 PF15
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Västerås FK Lag 19:44.60
5.   Lukas Söderlund04(1)9:44.60(1)0
2Spårvägens FK Lag 110:45.30
5.   Viggo Berlin04(2)10:45.30(2)+1:01
   

Mix Pojkar Flickor 13 f. 2006-2007 PF13
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hässelby SK Lag 110:32.47
1.   Linn Adolffon062:09(1)02:09(1)0
2.   Nora Hägg062:12(1)04:21(1)0
3.   Simon Berhane071:31(1)05:52(1)0
4.   Alexander Hägg063:26(1)09:18(1)0
5.   Oliver Sörman071:14(2)+210:32.47(1)0
2Mälarhöjdens IK Lag 111:30.49
1.   Zeinab Mabrouk072:33(4)+242:33(4)+24
2.   Elliot Lindqvist072:23(3)+114:56(3)+35
3.   Carl-Axel Falck071:42(2)+116:38(2)+46
4.   Nils Sundström073:40(2)+1410:18(2)+1:00
5.   Olle Willner071:12(1)011:30.49(2)+58
3Danderyds SK Lag 111:42.48
1.   Edvin Lundberg092:35(5)+262:35(5)+26
2.   Matteus Edetoft072:12(1)04:47(2)+26
3.   Leopoldine Lindestam071:54(5)+236:41(3)+49
5.   Michaela Frumerie0811:42(7)+10:3011:42.48(3)+1:10
4Hässelby SK Lag 211:59.72
1.   Mina Hägglund072:29(2)+202:29(2)+20
2.   Adam Ekström072:31(5)+195:00(4)+39
3.   Ola Rönnlycke071:45(3)+146:45(4)+53
4.   Wilmer Hägg093:54(5)+2810:39(3)+1:21
5.   Jamie Kinane091:20(3)+811:59.72(4)+1:27
5IFK Lidingö Lag 1 Lidingö12:13.96
1.   Ponus Lindskog072:31(3)+222:31(3)+22
2.   Emil Aversten072:39(6)+275:10(5)+49
3.   Rebecka Liedholm071:53(4)+227:03(5)+1:11
4.   Gustav Bernvinger073:48(4)+2210:51(4)+1:33
5.   Robin de Paula071:22(6)+1012:13.96(5)+1:41
6Väsby IK Lag 112:48.52
1.   Elin Järf072:42(6)+332:42(6)+33
2.   Hanna Månsson082:39(6)+275:21(6)+1:00
3.   Emil Sundberg081:55(6)+247:16(6)+1:24
4.   Isabella Andersson084:11(6)+4511:27(5)+2:09
5.   Axel Hagman081:21(4)+912:48.52(6)+2:16
7Spårvägens FK Lag 112:51.67
1.   Svante Nilsson072:53(7)+442:53(7)+44
2.   Eugenie Stövind072:28(4)+165:21(6)+1:00
3.   Astrid Grandjean072:21(7)+507:42(7)+1:50
4.   Audunn Kristiansson073:47(3)+2111:29(6)+2:11
5.   Elias Skogberg071:22(5)+1012:51.67(7)+2:19
   

Mix Pojkar Flickor 11 f. 2008-2009 PF11
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hammarby IF Lag 111:42.33
1.   Anton Johansson082:36(1)02:36(1)0
2.   Theodor Håkansson082:23(2)+14:59(1)0
3.   Edit Jansson081:43(2)+106:42(1)0
4.   Tim Karmteg083:43(1)010:25(1)0
5.   Idun Ekman081:17(1)011:42.33(1)0
2Turebergs FK Lag 08 Blå/Gul12:31.24
1.   Max Boström082:43(5)+72:43(5)+7
2.   Levi Back082:22(1)05:05(2)+6
3.   Wilma Widegren Blomqvist082:07(18)+347:12(2)+30
4.   Martin Bergström083:55(6)+1211:07(2)+42
5.   Batseba Ghebremedhin081:24(5)+712:31.24(2)+49
3Turebergs FK Lag 09 Blå 112:50.03
1.   Freja Ahlepil092:39(4)+32:39(4)+3
2.   Gustav Lasson092:50(13)+285:29(7)+30
3.   Liv Richter Liljegren091:59(11)+267:28(5)+46
4.   Leah Ssempasa093:51(4)+811:19(3)+54
5.   Axel Svanborg091:31(17)+1412:50.03(3)+1:08
4IFK Lidingö Lag Oragne12:52.27
1.   Leah Palmblad083:02(18)+263:02(18)+26
2.   Lo Fröjd082:39(7)+175:41(14)+42
3.   Jara Wikén081:58(10)+257:39(15)+57
4.   Alexander Barrios083:49(3)+611:28(5)+1:03
5.   Alexander Fahlén081:24(6)+712:52.27(4)+1:10
5IFK Lidingö Lag 09 Tigrar12:54.63
1.   Mattias Lind092:46(7)+102:46(7)+10
2.   Agnes Nilsson092:54(15)+325:40(13)+41
3.   Hedda Randel091:57(6)+247:37(10)+55
4.   Love Willen Holgersson093:48(2)+511:25(4)+1:00
5.   Sophie Andersson-Thor091:29(14)+1212:54.63(5)+1:12
6Vallentuna FK Lag 112:56.44
1.   Gabriel Söderström082:55(14)+192:55(14)+19
2.   Edvard Willim082:32(4)+105:27(5)+28
3.   Lily Dymling081:52(4)+197:19(3)+37
4.   Erik Rosenqvist084:18(15)+3511:37(10)+1:12
5.   Natalie Heden081:19(2)+212:56.44(6)+1:14
7Turebergs FK Lag 09 Svart12:57.65
1.   Edvin Möller092:53(12)+172:53(12)+17
2.   Theo Hiller092:45(9)+235:38(11)+39
3.   Gustav Virgin Ericsson091:57(6)+247:35(8)+53
4.   Sean Dovander093:58(8)+1511:33(8)+1:08
5.   Nellie Törnblom Krantz091:24(8)+712:57.65(7)+1:15
8Tullinge FIF Lag 212:58.34
1.   Follke Duhlin092:38(3)+22:38(3)+2
2.   Miranda Nordmark Niska092:35(6)+135:13(3)+14
3.   Nils Lorentzon092:16(21)+437:29(6)+47
4.   Anton Gräns093:59(9)+1611:28(5)+1:03
5.   Isla Boström081:30(16)+1312:58.34(8)+1:16
9Turebergs FK Lag 09 Blå 212:59.89
1.   Freja Kagevik092:37(2)+12:37(2)+1
2.   Alfred Lindbäck092:55(16)+335:32(8)+33
3.   Emilia Emre092:05(16)+327:37(10)+55
4.   Viktor Berg093:53(5)+1011:30(7)+1:05
5.   Linnea Lindberg091:29(15)+1312:59.89(9)+1:18
10IFK Kristinehamn Lag 113:01.03
1.   Hanna Wahlgren092:48(8)+122:48(8)+12
2.   Astrid Bodemyr092:48(11)+265:36(9)+37
3.   Anton Pranjie091:59(11)+267:35(8)+53
4.   Kalle Storm083:59(9)+1611:34(9)+1:09
5.   Micaela Vresten091:27(11)+1013:01.03(10)+1:19
11Mixed 08-09 Lag 213:05.64
1.   Lowe Eriksson082:53(12)+172:53(12)+17
2.   Emelie Pettersson082:53(14)+315:46(17)+47
3.   Irma Wikllund081:59(11)+267:45(16)+1:03
4.   Alicia Gylfe083:55(6)+1211:40(11)+1:15
5.   Lucas Forsström081:25(10)+813:05.64(11)+1:23
12Turebergs FK Lag 08 Röd 113:08.37
1.   Saga Berg Ojeda083:02(18)+263:02(18)+26
2.   Amanda Modin082:34(5)+125:36(9)+37
3.   Valter Johansson082:02(15)+297:38(12)+56
4.   Simon Forsberg084:07(13)+2411:45(15)+1:20
5.   Sami Shagatti081:23(4)+613:08.37(12)+1:26
13Mälarhöjdens IK Lag 113:08.57
1.   Lily Kylefjord092:51(11)+152:51(11)+15
2.   Bruno Holmer092:47(10)+255:38(11)+39
3.   Lucas Wihlborg Lindroos092:00(14)+277:38(12)+56
4.   Samuel Härkegård Wulff094:06(12)+2311:44(14)+1:19
5.   Arvid Pettersson Boberg091:24(7)+713:08.57(13)+1:26
14IFK Lidingö Lag 09 Pantrar13:13.82
1.   Wilhelm Brockmann092:44(6)+82:44(6)+8
2.   Märta Rosén092:57(18)+355:41(14)+42
3.   Emil Corlevi091:57(6)+247:38(12)+56
4.   Oskar Verneholt094:04(11)+2111:42(12)+1:17
5.   Ella Rose091:31(18)+1413:13.82(14)+1:31
15Turebergs FK Lag 08 Svart/Grön13:14.18
1.   Joel Bäck082:55(14)+192:55(14)+19
2.   Alice Clerkestam082:26(3)+45:21(4)+22
3.   Teia Rehn082:09(19)+367:30(7)+48
4.   John Singh084:19(16)+3611:49(16)+1:24
5.   Maja Magnusson081:25(9)+813:14.18(15)+1:32
16Turebergs FK Lag 08 Röd 213:15.16
1.   Knut Sjöqvist082:48(8)+122:48(8)+12
2.   Molly Linder082:39(7)+175:27(5)+28
3.   Nora Odelind081:52(4)+197:19(3)+37
4.   Elisabeth Teeani084:24(19)+4111:43(13)+1:18
5.   Ida Fernström081:32(20)+1513:15.16(16)+1:33
17Turebergs FK Lag 09 Mix13:22.53
1.   Abigail Jöfelt093:02(18)+263:02(18)+26
2.   Tyra Mardi092:48(11)+265:50(18)+51
3.   Edvin Wedin091:57(6)+247:47(17)+1:05
4.   Hugo Hansen094:08(14)+2511:55(17)+1:30
5.   Cecilia Melander091:27(12)+1013:22.53(17)+1:40
18IFK Lidingö Lag 3C+Astrid13:31.06
1.   Rasmus Legeby092:55(14)+192:55(14)+19
2.   Astrid Löf093:03(20)+415:58(20)+59
3.   Otto Uväng091:50(3)+177:48(18)+1:06
4.   Hugo Sundström094:21(17)+3812:09(18)+1:44
5.   Emelie Paulsson091:22(3)+513:31.06(18)+1:49
19Turebergs FK Lag 08 Röd 313:50.89
1.   Linnea Ekström082:48(8)+122:48(8)+12
2.   Elsa Ekberg082:56(17)+345:44(16)+45
3.   Molly Söderman082:05(16)+327:49(19)+1:07
4.   Alex Hessle084:30(21)+4712:19(19)+1:54
5.   Julia Sandler Djerf081:31(19)+1513:50.89(19)+2:09
20Tullinge FIF Lag 114:05.79
1.   Nils Askengren092:55(14)+192:55(14)+19
2.   Matilda Danielsson093:01(19)+395:56(19)+57
3.   David Östberg092:14(20)+418:10(20)+1:28
4.   Alf Bäckström094:27(20)+4412:37(21)+2:12
5.   August Riddersporre101:28(13)+1114:05.79(20)+2:23
21Spårvägens FK Lag 114:14.74
1.   Ludwig Norgren083:22(21)+463:22(21)+46
2.   Louis Rietz083:17(21)+556:39(21)+1:40
3.   Fanny Szalkai081:33(1)08:12(21)+1:30
4.   Bea Humeur084:22(18)+3912:34(20)+2:09
5.   Helga Malla Hildardottir081:40(21)+2314:14.74(21)+2:32
   

Mix Pojkar Flickor 9 f. 2010- PF9
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Lag Vit12:15.16
6.   AXEL SVENSSON10(1)12:15.16(1)0
2IFK Lidingö Lag Blå12:32.85
6.   HUGO BIDSELL10(2)12:32.85(2)+18
3IF Linnéa Lag 112:46.52
6.   OLOV ROSVALL KLEHN10(3)12:46.52(3)+31
4Turebergs FK Lag 2010 Mörkgrön13:09.73
6.   JACK VIKTORSSON10(4)13:09.73(4)+55
5Turebergs FK Lag 2010 Ljusgrön13:11.06
6.   ELISE ALLISON10(5)13:11.06(5)+56
6Turebergs FK Lag 2010 Gul 113:11.16
6.   CIAN HOGAN10(6)13:11.16(6)+56
7Hammarby IF Lag 213:19.23
6.   MÄRTA LUNDIN10(7)13:19.23(7)+1:04
8Turebergs FK Lag 2011 Blå 113:26.80
6.   EBBA GRIP11(8)13:26.80(8)+1:12
9Turebergs FK Lag 2010 Blå 113:55.72
6.   SRINA WELANDER10(9)13:55.72(9)+1:41
10IFK Lidingö Friidrott Stjärnorna14:10.13
6.   PEGGY NN10(10)14:10.13(10)+1:55
11Turebergs FK 10 Röd Lag 214:24.65
6.   ALVAR ENGSTRÖM10(11)14:24.65(11)+2:09
12Turebergs FK Lag 2010 Gul 214:44.31
6.   MINA CHIU10(12)14:44.31(12)+2:29
13Hammarby IF Lag 114:47.80
6.   ANNIE ANJEMO10(13)14:47.80(13)+2:33
14Turebergs FK 10 Röd Lag 114:56.55
6.   LIAM SANDFJORD10(14)14:56.55(14)+2:41
15Tullinge FIF Lag 215:06.18
6.   SONJA DAHLIN10(15)15:06.18(15)+2:51
16Tullinge FIF Lag 115:20.06
6.   ELIN TIBBLIN10(16)15:20.06(16)+3:05
17Turebergs FK Lag 2010 Svart15:20.20
6.   LINNEA ROSENBERG10(17)15:20.20(17)+3:05
18Turebergs FK Lag 2011 Grön15:27.42
6.   SOFIE HESSLE11(18)15:27.42(18)+3:12
19Turebergs FK Lag 2011 Röd 115:30.09
6.   ARON DJERF11(19)15:30.09(19)+3:15
20Vallentuna FK Vallentuna 11:or15:35.58
6.   TOVA HÄGG10(20)15:35.58(20)+3:20
21Turebergs FK Lag 2011 Svart15:43.25
6.   SONJA LUND11(21)15:43.25(21)+3:28
22Turebergs FK Lag 2011 Röd 215:54.13
6.   MELKER LUNDQVIST11(22)15:54.13(22)+3:39
23Turebergs FK Lag 2011 Blå 215:55.07
6.   ELEANOR HOLM11(23)15:55.07(23)+3:40
24Turebergs FK Lag 2011 Gul16:34.86
6.   MARIA CALINESCU11(24)16:34.86(24)+4:20
25Tureberg 2012 Blå Blixtarna17:01.16
6.   CORIHNE CEDERROTH12(25)17:01.16(25)+4:46
26Turebergs FK Lag 2012 Grön 217:02.04
6.   NADJA JAGIELLO12(26)17:02.04(26)+4:47
27Turebergs FK Lag 2012 Röd 317:05.65
6.   LILJA TWUNASI AFRIYIE12(27)17:05.65(27)+4:50
28Turebergs FK Lag 2012 Röd 217:10.29
6.   IDA KORPELA GUSTAFSSON12(28)17:10.29(28)+4:55
29Turebergs FK Lag 2012 Röd 117:13.71
6.   OSKAR JENSEN12(29)17:13.71(29)+4:59
30Turebergs FK Lag 2012 Grön 117:27.77
6.   ELIAS SANDFJORD12(30)17:27.77(30)+5:13
31Tureberg 2012 BlåRaketerna17:47.00
6.   STINA SJÖSTRÖM12(31)17:47.00(31)+5:32