Resultat 7 maj 2022


M Seniorer
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Upsala IF Lag 18:14.41
1.   Björn Seifert961:51(1)01:51(1)0
2.   Isak Andersson961:37(1)03:28(1)0
3.   Eemeli Peura031:13(1)04:41(1)0
4.   Erik Martinsson962:37(2)+77:18(1)0
5.   David Axelsson0456(2)+08:14.41(1)0
2Upsala IF Lag 28:32
1.   Elias Liljestrand032:00(4)+92:00(4)+9
2.   Vidar Arvidsson031:37(1)03:37(3)+9
3.   Alvin Rask041:17(2)+44:54(3)+13
4.   Pelle Nilsson032:42(3)+127:36(3)+18
5.   Josef Malcher0456(1)08:32(2)+18
3Löparnas Vänner IF DM 1:a8:32
1.   Theodor Broms021:56(3)+51:56(3)+5
2.   Musie Araya981:49(5)+123:45(4)+17
3.   Mussie Ghide031:19(3)+65:04(4)+23
4.   Habtom Asgede952:30(1)07:34(2)+16
5.   Michael Sami9858(3)+38:32(3)+18
4Tullinge FI DM 2:a8:40
1.   Albert Söderqvist051:52(2)+11:52(2)+1
2.   Kenan Kuru041:39(3)+23:31(2)+3
3.   Linus Fondin 051:19(3)+64:50(2)+9
4.   Milan Hentschule052:48(4)+187:38(4)+20
5.   David Svanberg061:02(5)+68:40(4)+26
5Upsala IF Lag 39:30.28
1.   Svante Lenne692:14(5)+232:14(5)+23
2.   Ludvig Höglund071:47(4)+104:01(5)+33
3.   Joel Ekman041:25(5)+125:26(5)+45
4.   Marcus Höglund763:02(5)+328:28(5)+1:10
5.   Elias Ekman071:02(4)+69:30.28(5)+1:16
   

P17 f. 2005-2006
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hässelby SK DM 1:a8:30
1.   Anton Petersson061:54(3)+21:54(3)+2
2.   Aleje Hägg061:40(1)03:34(1)0
3.   Linn Adolfsson061:21(3)+64:55(3)+3
4.   Samuel Berhane052:35(1)07:30(1)0
5.   Hannah Kinane061:00(4)+38:30(1)0
2Hammarby IF Lag 1DM 2:a8:36
1.   Filip Herre061:53(2)+11:53(2)+1
2.   Carl Bergmark061:45(5)+53:38(3)+4
3.   Alfred Berglind061:15(1)04:53(2)+1
4.   Neo Hall062:45(3)+107:38(2)+8
5.   Elias Kapell0658(2)+18:36(2)+6
3Turebergs FK Lag P17DM 3:a8:40
1.   Albert Ziegler061:52(1)01:52(1)0
2.   John Bäck061:44(4)+43:36(2)+2
3.   Jakob Bergström061:16(2)+14:52(1)0
4.   Love Barkvall062:47(4)+127:39(3)+9
5.   Vincent Wettergren051:01(5)+48:40(3)+10
4IFK Lidingö Lag P178:53
1.   Nicklas Östlund052:01(4)+92:01(4)+9
2.   Leonardo Garavini051:47(6)+73:48(4)+14
3.   Philip Byman061:27(6)+125:15(4)+23
4.   Kan Ottfalk062:39(2)+47:54(4)+24
5.   Anton Hellstrand Helleberg0559(3)+28:53(4)+23
5Bromma IF 9:04
1.   Benjamin Grahm052:08(6)+162:08(6)+16
2.   Victor Johnson051:42(3)+23:50(5)+16
3.   Kim Wingren051:26(5)+115:16(5)+24
4.   Simon Johansson052:51(5)+168:07(5)+37
5.   Babu Badjie0557(1)09:04(5)+34
6Löparnas Vänner IF 9:23
1.   Simon Asplund052:03(5)+112:03(5)+11
2.   Walter Herulf061:49(7)+93:52(6)+18
3.   Allan Herulf061:25(4)+105:17(6)+25
4.   Michael Negassi062:54(6)+198:11(6)+41
5.   Simon Kohsay051:12(7)+159:23(6)+53
7Hammarby IF Lag 29:41
1.   Hugo Sundström062:09(7)+172:09(7)+17
2.   Anton Sallnäs061:49(7)+93:58(8)+24
3.   Linus Lundman061:32(8)+175:30(8)+38
4.   Elton Hedberg063:02(7)+278:32(7)+1:02
5.   Erik Alteskog061:09(6)+129:41(7)+1:11
8Tullinge FI 10:08
1.   Pontus Aase072:15(8)+232:15(8)+23
2.   Albert Söderqvist051:40(1)03:55(7)+21
3.   Elias Wastholm071:30(7)+155:25(7)+33
4.   Alexander Sand073:24(8)+498:49(8)+1:19
5.   Milian Hentschke051:19(8)+2210:08(8)+1:38
   

P15 f. 2007-2008
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK Lag P15DM 1:a9:14
1.   Johan Åkerström082:11(4)+62:11(4)+6
2.   Iker Garcia Lundström071:49(1)04:00(2)+5
3.   Viggo Barkvall071:30(2)+45:30(2)+9
4.   Vilhelm Lood Falgén072:48(1)08:18(2)+3
5.   Alexander Mickelson0756(1)09:14(1)0
2Hammarby IF Lag 1DM 2:a9:17
1.   Bill Norliu072:05(1)02:05(1)0
2.   Jonas Atlassi081:50(2)+13:55(1)0
3.   Anton Roslund071:26(1)05:21(1)0
4.   Vilmer Karlsson072:54(3)+68:15(1)0
5.   Theo Carlström Cousius071:02(2)+69:17(2)+3
3Bromma IF DM 3:a9:55
1.   Björn Engström072:08(2)+32:08(2)+3
2.   Allan Strinning071:57(5)+84:05(3)+10
3.   Otto Berntsson081:37(5)+115:42(3)+21
4.   Audunn Kristjansson073:05(4)+178:47(3)+32
5.   Erland Wärn081:08(5)+129:55(3)+41
4IFK Lidingö Lag Blå1 10:13
1.   Vaslo Arana082:24(5)+192:24(5)+19
2.   Hugo Jansson081:55(4)+64:19(4)+24
3.   Ludvig Gjörnerberg081:42(6)+166:01(5)+40
4.   Sebastian Lörstad082:49(2)+18:50(4)+35
5.   Alex Ejendal081:23(7)+2710:13(4)+59
5Hässelby SK 10:19
1.   Wilmer Hägg092:27(6)+222:27(6)+22
2.   Adam Ekström071:53(3)+44:20(5)+25
3.   Jamie Kinane091:34(3)+85:54(4)+33
4.   Simon Berhane073:19(6)+319:13(5)+58
5.   Felix Gregory071:06(4)+1010:19(5)+1:05
6Turebergs FK Lag P15-0810:33
1.   Levi Back082:10(3)+52:10(3)+5
2.   Simon Sjölund082:17(7)+284:27(6)+32
3.   Knut Arlehov081:47(7)+216:14(6)+53
4.   Damir Karimov083:14(5)+269:28(6)+1:13
5.   Binayak Shriwas081:05(3)+910:33(6)+1:19
7Spårvägens FK 11:15
1.   Ali Lewis082:42(7)+372:42(7)+37
2.   Bobo Sewall102:11(6)+224:53(7)+58
3.   Samuel Holm071:35(4)+96:28(7)+1:07
4.   Lucas Westerberg073:31(7)+439:59(7)+1:44
5.   Gustav Nordborg081:16(6)+2011:15(7)+2:01
   

P13 f. 2009-2010
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1IFK Lidingö Team 2009DM 1:a10:18.41
1.   Love Willen Holgersson092:18(1)02:18(1)0
2.   Jeppe Karlsson091:56(1)04:14(1)0
3.   Oskar Bonnevier091:34(1)05:48(1)0
4.   Emil Corlevi093:19(2)+39:07(1)0
5.   Filip Thunell091:11(1)010:18.41(1)0
2Turebergs FK Löpgruppen 2010DM 2:a10:42.70
1.   Eliah Hallberg Hossian102:20(2)+22:20(2)+2
2.   Cian Hogan101:59(2)+34:19(2)+5
3.   Tage Lood Falgen101:42(2)+86:01(2)+13
4.   Alvar Engström103:16(1)09:17(2)+10
5.   Tristan Back101:25(6)+1410:42.70(2)+24
3Turebergs FK Lag 1 Blå/SvartDM 3:a11:13.58
1.   Filip Enhörning102:21(3)+32:21(3)+3
2.   Valter Ekehov102:10(3)+144:31(3)+17
3.   Lucas Bergman101:57(6)+236:28(3)+40
4.   Hugo Meyer103:33(4)+1710:01(3)+54
5.   Felix Svensson101:12(2)+111:13.58(3)+55
4Danderyds SK 11:35.24
1.   Edvin Lundberg092:35(4)+172:35(4)+17
2.   Marcus Edetoft102:22(4)+264:57(4)+43
3.   Greta Rooding101:51(5)+176:48(4)+1:00
4.   William Davidsson Eriksson103:25(3)+910:13(4)+1:06
5.   David Dorph091:22(4)+1111:35.24(4)+1:17
5Mälarhöjdens IK Lag 1 Mixat12:09.51
1.   Felix Formanek092:55(5)+372:55(5)+37
2.   Alfred Lorentzon092:23(6)+275:18(5)+1:04
3.   Viggo Reitberger091:50(3)+167:08(5)+1:20
4.   Lily Kylefjord093:40(5)+2410:48(5)+1:41
5.   Lovisa Lilja091:21(3)+1012:09.51(5)+1:51
6Turebergs FK Lag 1 Gul 201012:34
1.   Love Lindberg102:57(6)+392:57(6)+39
2.   Axel Forsberg102:22(4)+265:19(6)+1:05
3.   Charlie Lundqvist101:50(3)+167:09(6)+1:21
4.   Malte Hallman103:46(6)+3010:55(6)+1:48
5.   Carl-Johan Åkesson101:39(8)+2812:34(6)+2:16
7Turebergs FK Lag 2 Gul12:59.62
1.   Sebastian Alwart102:58(7)+402:58(7)+40
2.   Alba Galcia Lundström102:31(7)+355:29(7)+1:15
3.   Anton Elmqvist101:58(7)+247:27(7)+1:39
4.   Inez Loell104:09(9)+5311:36(7)+2:29
5.   Elin Aneby101:23(5)+1212:59.62(7)+2:41
8Spårvägens FK Lag 113:59.54
1.   Axel Söderstjärna103:05(8)+473:05(8)+47
2.   Suri Skantz102:54(8)+585:59(8)+1:45
3.   Sam Karlsson102:07(9)+338:06(8)+2:18
4.   Oliver Trigarszky103:46(6)+3011:52(8)+2:45
5.   Karvishan Sageekaran102:07(9)+5613:59.54(8)+3:41
9Tullinge FI Lag 114:02.07
1.   Gustaf Parmhed103:09(9)+513:09(9)+51
2.   Emil Gräns103:10(9)+1:146:19(9)+2:05
3.   Lucas Wastholm112:05(8)+318:24(9)+2:36
4.   Miranda Normark Niska094:00(8)+4412:24(9)+3:17
5.   Albin Lagerlöf091:38(7)+2714:02.07(9)+3:44
   

K Seniorer
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Upsala IF Lag 19:31.39
1.   Ida Ekroth962:13(2)+52:13(2)+5
2.   Lowa Branth051:52(1)04:05(2)+1
3.   Clara Knutsson061:30(2)+25:35(2)+1
4.   Ida Knutsson042:52(1)08:27(1)0
5.   Felicia Jansson051:04(1)09:31.39(1)0
2Bromma IF DM 1:a9:54.30
1.   Vera Lindblad042:15(4)+72:15(4)+7
2.   Cecilia Nybleus022:00(4)+84:15(4)+11
3.   Tyra Tunander Cedrenius041:28(1)05:43(3)+9
4.   Lisen Rignell033:05(3)+138:48(3)+21
5.   Mellanie Neudinger Nellmer051:06(2)+29:54.30(2)+23
3Hammarby IF DM 2:a10:00.88
1.   Filippa Ramberg972:08(1)02:08(1)0
2.   Nora Siltberg Almlöf991:56(2)+44:04(1)0
3.   Linnea Josefsson011:30(2)+25:34(1)0
4.   Clara Lide'n 033:14(5)+228:48(3)+21
5.   Michelle Janus981:12(4)+810:00.88(3)+29
4IFK Lidingö DM 3:a10:04.31
1.   Estelle Strand042:14(3)+62:14(3)+6
2.   Nike Isaksson041:57(3)+54:11(3)+7
3.   Alina Vuokila021:35(4)+75:46(4)+12
4.   Rebecka Öberg923:01(2)+98:47(2)+20
5.   Linda Frödin-Glad931:17(5)+1310:04.31(4)+33
5Vallentuna FK 10:32.51
1.   Tilde Josefsson042:25(5)+172:25(5)+17
2.   Agnes Josefsson062:05(5)+134:30(5)+26
3.   Melina Karagianni051:37(5)+96:07(5)+33
4.   Elina Hellgren043:07(4)+159:14(5)+47
5.   Isabella Brink051:18(6)+1410:32.51(5)+1:01
6Upsala IF Lag 211:06.76
1.   Linnea Kroon032:32(6)+242:32(6)+24
2.   Lisa Kroon062:12(6)+204:44(6)+40
3.   Mathilda Nordh061:40(6)+126:24(6)+50
4.   Elsa Sundqvist053:33(6)+419:57(6)+1:30
5.   Edith Nelander031:09(3)+511:06.76(6)+1:35
   

F17 f. 2005-2006
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK Team MångkampDM 1:a10:07
1.   Kajsa Cabanas Andersson062:19(4)+82:19(4)+8
2.   Alva Back061:59(1)04:18(2)+7
3.   Annie Grindange061:32(3)+75:50(2)+11
4.   Elsa Kagevik063:13(2)+49:03(2)+10
5.   Ida Chrifi061:04(3)+210:07(1)0
2Tullinge FI DM 2:a10:08
1.   Liv Hanell062:11(1)02:11(1)0
2.   Kajsa Sjölund062:00(2)+14:11(1)0
3.   Maya Domanowsky051:28(2)+35:39(1)0
4.   Ida Grimheden053:14(3)+58:53(1)0
5.   Pritha Ronth061:15(6)+1310:08(2)+1
3IFK Lidingö Lag F17DM 3:a10:19
1.   Maya Svedin062:15(2)+42:15(2)+4
2.   Ella Tunell062:10(3)+114:25(3)+14
3.   Sofia Fröberg061:25(1)05:50(2)+11
4.   Tyra Hedin053:26(5)+179:16(3)+23
5.   Alice Lindgren051:03(2)+110:19(3)+12
4Hammarby IF 10:43
1.   Emmy Wolgast062:16(3)+52:16(3)+5
2.   Isabela Castello052:21(6)+224:37(4)+26
3.   Tuva Johansson061:42(5)+176:19(4)+40
4.   Maja Simonsson063:22(4)+139:41(5)+48
5.   Matilda Borg071:02(1)010:43(4)+36
5KFUM Örebro Team Tranderyd10:45
1.   Julia Gustafsson062:26(5)+152:26(5)+15
2.   Tilde Söberg Lager062:17(4)+184:43(5)+32
3.   Wera Falk061:43(6)+186:26(5)+47
4.   Elin Freed063:09(1)09:35(4)+42
5.   Ida Larsson061:10(4)+810:45(5)+38
6Turebergs FK Team 0506 I 11:28
1.   Amisha Aubon062:37(6)+262:37(6)+26
2.   Annie Sjölund062:18(5)+194:55(6)+44
3.   Hedda Brink061:39(4)+146:34(6)+55
4.   Linnea Sandström063:41(6)+3210:15(6)+1:22
5.   Josefin Sildeby061:13(5)+1111:28(6)+1:21
   

F15 f. 2007-2008
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Hammarby IF Lag 1DM 1:a9:59
1.   Ella Johansson072:13(1)02:13(1)0
2.   Matilda Borg071:57(1)04:10(1)0
3.   Judith Nielsen071:37(3)+65:47(1)0
4.   Julia Wändin073:07(3)+28:54(1)0
5.   Tyra Sparv081:05(1)09:59(1)0
2Turebergs FK Löpgruppen 2007DM 2:a10:05
1.   Zara Klouda072:13(1)02:13(1)0
2.   Wilma Blixt072:06(2)+94:19(2)+9
3.   Amanda Solen071:31(1)05:50(2)+3
4.   Venla Engström073:06(2)+18:56(2)+2
5.   Matilda Solen071:09(3)+410:05(2)+6
3Spårvägens FK Lag 1DM 3:a10:59
1.   Nora Ekdahl-Nyström072:23(4)+102:23(4)+10
2.   Louise Holm072:26(8)+294:49(6)+39
3.   Bea Humeur081:55(9)+246:44(8)+57
4.   Fanny Szalkai083:05(1)09:49(4)+55
5.   Nike Ullén071:10(4)+510:59(3)+1:00
4Tullinge FI 11:05
1.   Anastasia Rozhkova072:21(3)+82:21(3)+8
2.   Edith Grimheden072:09(3)+124:30(3)+20
3.   Elsa Hedenius071:41(4)+106:11(3)+24
4.   Agnes Parmhed083:37(8)+329:48(3)+54
5.   Mia Senanench071:17(6)+1211:05(4)+1:06
5Turebergs FK Lag Röd F1511:09
1.   Julia Sandler Djerf082:26(5)+132:26(5)+13
2.   Nora Odelind082:22(7)+254:48(5)+38
3.   Molly Linder081:44(5)+136:32(6)+45
4.   Linnea Ekström083:21(4)+169:53(5)+59
5.   Elisabeth Teearu081:16(5)+1111:09(5)+1:10
6IFK Lidingö Lag Blå11:13
1.   Isabel Flanagan082:30(8)+172:30(8)+17
2.   Estrid Frick082:20(5)+234:50(7)+40
3.   Irma-Li Grönkvist081:36(2)+56:26(4)+39
4.   Leah Palmblad083:28(6)+239:54(6)+1:00
5.   Pella Kihlbaum081:19(7)+1411:13(6)+1:14
7Bromma IF 11:21
1.   Clara Herge082:28(6)+152:28(6)+15
2.   Noomi Öhlund082:11(4)+144:39(4)+29
3.   Aline Wistam081:52(7)+216:31(5)+44
4.   Ines Kieffer083:42(9)+3710:13(8)+1:19
5.   Sofia Sahle'n 081:08(2)+311:21(7)+1:22
8Spårvägens FK Lag 311:34
1.   Victoria Nordstrand082:29(7)+162:29(7)+16
2.   Kim Karlsmo082:21(6)+244:50(7)+40
3.   Emilia Wellstedt081:53(8)+226:43(7)+56
4.   Anna Tolonen Albrecht083:24(5)+1910:07(7)+1:13
5.   Helga Malla Hildadottir081:27(8)+2211:34(8)+1:35
9Spårvägens FK Lag 211:58
1.   Samone Allbäck072:36(9)+232:36(9)+23
2.   Eva Klangby072:29(9)+325:05(9)+55
3.   Judy Alesi071:45(6)+146:50(9)+1:03
4.   Sophia Henriksson073:35(7)+3010:25(9)+1:31
5.   Essie Hemminger081:33(9)+2811:58(9)+1:59
   

F13 f. 2009-2010
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Turebergs FK Lag F13DM 1:a10:49.59
1.   Freja Kagevik092:28(1)02:28(1)0
2.   Nellie Törnblom Krantz092:19(1)04:47(1)0
3.   Agnes Sildeby091:38(1)06:25(1)0
4.   Freja Ahlepil093:14(1)09:39(1)0
5.   Amanda Oja091:10(1)010:49.59(1)0
2Hammarby IF Lag 2010:4DM 2:a12:04
1.   Märta Lundin102:45(3)+172:45(3)+17
2.   Stella Hagström102:34(5)+155:19(4)+32
3.   Ingrid Asp101:46(2)+87:05(3)+40
4.   Hilda Järvinen103:37(3)+2310:42(3)+1:03
5.   Anni Anjemo101:22(3)+1112:04(2)+1:14
3Turebergs FK Lag 1DM 3:a12:07
1.   Klara Westlund102:51(8)+232:51(8)+23
2.   Lilly Skedung102:24(3)+55:15(3)+28
3.   Emelie Lu101:51(6)+137:06(4)+41
4.   Klara Magnusson103:35(2)+2110:41(2)+1:02
5.   Klara Westlund101:26(7)+1512:07(3)+1:17
4Vallentuna FK Lag 112:11
1.   Mira Karlberg102:46(4)+182:46(4)+18
2.   Stella Winge102:23(2)+45:09(2)+22
3.   Minna Hägglund101:49(3)+116:58(2)+33
4.   Iris Ahlqvist103:52(5)+3810:50(4)+1:11
5.   Smilla Videhall101:21(2)+1012:11(4)+1:21
5IFK Lidingö Lag F201012:39
1.   Ebba Hedenryd102:41(2)+132:41(2)+13
2.   Sophia Ström102:40(8)+215:21(5)+34
3.   Sigrid Nore101:52(7)+147:13(5)+48
4.   Bety Cermakova123:54(7)+4011:07(5)+1:28
5.   Saide Nordström101:32(10)+2112:39(5)+1:49
6Spårvägens FK Lag 112:52
1.   Heidi Kentrschynskyj092:50(6)+222:50(6)+22
2.   Leonie Almerstedt092:34(5)+155:24(6)+37
3.   Vega Wallen091:59(9)+217:23(8)+58
4.   Mary Lee Sherwood093:52(5)+3811:15(6)+1:36
5.   Emilia Svensson Tita091:37(11)+2612:52(6)+2:02
7Turebergs FK Lag 2 Blå/Svart12:59
1.   Audrey Coan103:05(10)+373:05(10)+37
2.   Elin Dittmer102:51(11)+325:56(11)+1:09
3.   Thea Karlsson102:00(10)+227:56(11)+1:31
4.   Iris Augustsson103:41(4)+2711:37(9)+1:58
5.   Alva Lundström101:22(3)+1112:59(7)+2:09
7Turebergs FK Lag F13 II12:59
1.   Livia Sandström093:11(11)+433:11(11)+43
2.   Cecilia Melander092:29(4)+105:40(10)+53
3.   Lova Boström111:49(3)+117:29(9)+1:04
4.   Moa Sandell094:02(8)+4811:31(7)+1:52
5.   Alicia Altenberg111:28(9)+1712:59(7)+2:09
9Spårvägens FK Lag 213:00
1.   Yana Halubouskaya092:47(5)+192:47(5)+19
2.   Delina Irmias102:43(9)+245:30(8)+43
3.   Iris Jernström101:49(3)+117:19(6)+54
4.   Minel Mert104:15(10)+1:0111:34(8)+1:55
5.   Valerie Wäsström101:26(7)+1513:00(9)+2:10
10Vallentuna FK Lag 213:09
1.   Märta Trotzig102:51(8)+232:51(8)+23
2.   Agnes Diehl102:36(7)+175:27(7)+40
3.   Gunnie-Lee Dely101:54(8)+167:21(7)+56
4.   Alva Hedbrandt104:26(11)+1:1211:47(10)+2:08
5.   Astrid Trotzig101:22(3)+1113:09(10)+2:19
11Tullinge FI 13:15
1.   Elin Thibblin2:50(6)+222:50(6)+22
2.   Lovisa Östervik Hellberg2:45(10)+265:35(9)+48
3.   Agnes Barker2:02(11)+247:37(10)+1:12
4.   Matilda Danielsson4:13(9)+5911:50(11)+2:11
5.   Frida Lidström1:25(6)+1413:15(11)+2:25
   

M Veteraner
      Sträcka     Sträcktid (Plac) Diff Tid lag ackum. (Plac) Diff lag
1Löparnas Vänner IF DM 1:a9:44
1.   Klas Skarin772:12(1)02:12(1)0
2.   Niklas Asplund701:57(1)04:09(1)0
3.   Christophe Remy801:29(1)05:38(1)0
4.   Johan Gustafsson762:55(1)08:33(1)0
5.   Conny Marklund731:11(1)09:44(1)0
2Danderyds SK DM 2:a11:54
1.   Mikael Busch692:25(2)+132:25(2)+13
2.   Stefan Lindström732:07(2)+104:32(2)+23
3.   Per-Jonas Trollås642:04(2)+356:36(2)+58
4.   Jan Berneryd663:27(2)+3210:03(2)+1:30
5.   Bo Wikmark571:51(2)+4011:54(2)+2:10