Resultat

M 100 m Heat 1 Vind:2.4
             
1Chris Sentell94Turebergs FK11.90
2Daniel Persson98Bromma IF12.01
3Rodi Kay98Hammarby IF12.07
4Andy Ibanez de la Cruz97Turebergs FK12.30
5Ingemar Ztorm60FK Studenterna12.99
6Palle Storm77FK Studenterna13.04
   

M 100 m Heat 2 Vind:1.3
             
1Jonathan Wulff94Hammarby IF11.01
2Oscar Johansson92Hammarby IF11.17
3Philip Green93Hammarby IF11.22
4Michael Luxemburg94Täby IS11.38
5Nils-Göran Nilsson88Turebergs FK11.47
6Martin Weesterberg94Täby IS11.73
7Dag Dacke65Rånäs 4H12.15
Victor Kårelid89Hammarby IFDNF
   

M 200 m Heat 1 Vind:1.7
             
1Johan Wissman82Hässelby SK20.81
2Fabian Revilla95Rånäs 4H22.07
3Philip Green93Hammarby IF22.44 PB
4Oscar Johansson92Hammarby IF22.79
5Gustav Kjell96Turebergs FK22.83 PB
6Nils-Göran Nilsson88Turebergs FK23.25
Jonathan Wulff94Hammarby IFDNS
   

M 200 m Heat 2 Vind:0.9
             
1Chris Sentell94Turebergs FK24.06
2Dag Dacke65Rånäs 4H24.53
3Arvid Malm98Västerås FK25.43
4Ingemar Ztorm60FK Studenterna26.47
5Palle Storm77FK Studenterna26.61
   

M 600 m Heat 1
             
1Hamada Mohamed92Egypt1:17.21
2Alnour Mohammed96Qatar1:18.04
3K Mohammadi89Spårvägens FK1:19.88
4Gustav Karnebäck87Turebergs FK1:20.92
5Daniel Norberg78Spårvägens FK1:22.03
   

M 1000 m Heat 1
             
1Soulieman Ayanlek Saubeman92Djibouti2:15.77 WL PB
2Bachir Hiss Baskin Youssouf87Djibouti2:21.26 PB
3Salem Saperysalem97Egypt2:25.43
4Omar Moussa86Djibouti2:32.58
5Filip Artursson96Hässelby SK2:41.54 PB
6Christofer Hagman97Västerås FK2:46.33
7Pontus Hagman97Västerås FK2:48.30
8Rikard Karlsson98Hässelby SK2:50.41 SB
Hamada Mohamed92EgyptDNF
Alnour Mohammed96QatarDNS
Mohamed Abdi Kadir87Ullevi FKDNS
Hairane Jamal93QuatarDNS
   

K 100 m Heat 1 Vind:1.6
             
1Stine Tomb86Hammarby IF12.13 PB
2Madeleine Eriksson93IFK Lidingö12.43
3Maj Johansson91Turebergs FK12.64 PB
4Frida Hogstrand93Täby IS12.72
5Heidi Asmanova86IFK Lidingö14.29
   

K 200 m Heat 1 Vind:0.9
             
1Stine Tomb86Hammarby IF24.54 PB
2Linda Frödin93Turebergs FK24.72
3Helene Bourdin80Täby IS25.16 SB
4Maj Johansson91Turebergs FK25.79
5Malin Trollsås93Danderyds SK26.09
6Frida Retsloff92Hammarby IF27.10
Madeleine Eriksson93IFK LidingöDNS
   

K 800 m Heat 1
             
1Mohamed Abdi Kadir87Ullevi FK2:04.38
2Betlham Desalegn91UAE2:06.81
3Alnour Mohammed96Qatar2:11.07
4Alia Mehamed91UAE2:11.09
Hairane Jamal93QuatarDNF