Resultat

P17 Diskus (1.5 kg)       
                 
Teo Paganus 03 Turebergs FK 46.57

               
T Paganus46.57
F19 Slägga (4.0 kg)       
                 
Hannah Luxemburg 02 Turebergs FK 40.96

               
H Luxemburg40.96
F15 Slägga (3.0 kg)       
                 
Elin Runemar 07 Turebergs FK 37.57

               
E Runemar37.57
F13 Kula (2.0 kg)       
                 
Elin Runemar 07 Turebergs FK 12.55

               
E RunemarX11.5612.55X12.50X
M40 Kula (7.26 kg)       
                 
Palle Storm 77 Ösmo Nynäs FIK 8.52

               
P StormX8.118.528.307.988.51
M40 Diskus (2.0 kg)       
                 
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS 32.22
Palle Storm 77 Ösmo Nynäs FIK 17.18

               
T Karlsson32.22
P Storm17.18
M40 Slägga (7.26 kg)       
                 
Palle Storm 77 Ösmo Nynäs FIK 18.41

               
P Storm18.41
M45 Kula (7.26 kg)       
                 
Kristian Pettersson 71 Åkersberga SK 10.28
Henrik Friberg 75 Ösmo Nynäs FIK 10.26
Roger Malm 72 Ösmo Nynäs FIK 8.27

               
R Malm7.898.138.278.187.818.02
K Pettersson9.3110.0510.289.96X10.17
H Friberg9.73X9.78X10.2610.06
M45 Diskus (2.0 kg)       
                 
Stellan Back 75 Turebergs FK 40.05
Henrik Friberg 75 Ösmo Nynäs FIK 26.60
Kristian Pettersson 71 Åkersberga SK 25.60
Roger Malm 72 Ösmo Nynäs FIK 19.59

               
R Malm19.59
S Back40.05
H Friberg26.60
K Pettersson25.60
M45 Slägga (7.26 kg)       
                 
Roger Malm 72 Ösmo Nynäs FIK 25.59
Anders Mellgård 72 Spårvägens FK 24.11
Henrik Friberg 75 Ösmo Nynäs FIK 23.30

               
R Malm25.59
H Friberg23.30
A Mellgård24.11
M50 Kula (6.0 kg)       
                 
Johan Jergander 70 Ösmo Nynäs FIK 10.26
Håkan Marklund 66 Uppsala LK 7.30

               
H MarklundX6.557.127.017.227.30
J Jergander10.08X9.9410.26X9.98
M50 Diskus (1.5 kg)       
                 
Christian Josefsson 68 Danderyds SK 32.98
Johan Jergander 70 Ösmo Nynäs FIK 25.78

               
C Josefsson32.98
J Jergander25.78
M50 Slägga (6.0 kg)       
                 
Johan Jergander 70 Ösmo Nynäs FIK 34.95

               
J Jergander34.95
M55 Slägga (6.0 kg)       
                 
Jari Ketola 65 Spårvägens FK 34.67
Panagiotis Avramidis 65 Hanvikens SK 28.07

               
P Avramidis28.07
J Ketola34.67
M65 Kula (5.0 kg)       
                 
Lasse Wallén 52 Spårvägens FK 10.18
Per-Olof Larsoon 55 Enköpings AI 9.18

               
L WallénX9.889.4310.18X9.71
P-O Larsoon9.059.18XX8.03-
M65 Diskus (1.0 kg)       
                 
Åke Ruus 53 Spårvägens FK 41.53
Per-Olof Larsoon 55 Enköpings AI 30.06

               
P-O Larsoon30.06
Å Ruus41.53
K50 Kula (3.0 kg)       
                 
Lena Borg Oké 69 Spårvägens FK 9.91

               
L Borg Oké9.839.91XXXX
K50 Slägga (3.0 kg)       
                 
Annelie Schöldström 67 Turebergs FK 37.09
Lena Borg Oké 69 Spårvägens FK 36.03

               
L Borg Oké36.03
A Schöldström37.09
K55 Kula (3.0 kg)       
                 
Görel Manners 63 Spårvägens FK 8.82
Lena Sundberg 61 IFK Tumba 6.72

               
G Manners8.408.578.778.828.678.69
L Sundberg6.386.286.666.246.376.72
K55 Diskus (1.0 kg)       
                 
Lena Sundberg 61 IFK Tumba 11.92

               
L Sundberg11.92
K55 Slägga (3.0 kg)       
                 
Lena Sundberg 61 IFK Tumba 18.66

               
L Sundberg18.66