Resultat

M 60 m Heat 1  2022-02-02 
                 
Desmond Rogo 96 Upsala IF 6.77 q =AR PB
Odain Rose 92 Upsala IF 6.77 q =AR SB
Milo Wahlgren 02 Täby IS 6.92 q
Filip Olsson 06 Bromma IF 7.04 q PB
Emil Johansson 02 Turebergs FK 7.05 q
Paul Förnestig 01 Hammarby IF 7.08 q SB
Imran Lernebo 01 Turebergs FK 7.20
Niklas Wall 03 Hammarby IF 7.32
   
M 60 m Heat 2  2022-02-02 
                 
David Mattiasson 01 Turebergs FK 7.05 q
Staffan Risberg 99 Turebergs FK 7.06 q PB
Fritz Ekane 90 Upsala IF 7.18 PB
Ludvig All 02 Täby IS 7.19 =PB
Edvin Sidwall 06 Danderyds SK 7.24
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF 7.29
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK 7.34
Mikael Agge 02 Hammarby IF 7.42
   
M 60 m Heat 3  2022-02-02 
                 
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 7.45
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 7.53 PB
Josef Al-Khalili 00 Täby IS 7.53
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 7.57
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK 7.57
Lukas Forss 04 Upsala IF 7.61 PB
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 7.65
Saviola Mbugua Waithira 06 Turebergs FK 7.80 PB
   
M 60 m Heat 4  2022-02-02 
                 
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 7.44 PB
David Berglund 07 AIK 7.81 PB
Karl Thilers 07 Turebergs FK 7.84
Jacob Rune 07 Täby IS 7.85 PB
Marcus Liberman 06 Turebergs FK 7.96
Joel Djerf 78 Turebergs FK 7.97
Peder Berge 79 Upsala IF 8.04
   
M 60 m Heat 5  2022-02-02 
                 
Adrian Kylington 07 Sundbybergs IK 7.63 PB
Victor Lidén 06 Turebergs FK 7.87 PB
Henrik Tegnér 70 Spårvägens FK 8.07
Hunter S Mabon 69 Turebergs FK 8.09
William Strömberg 08 Turebergs FK 8.37
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 8.49
Magnus Westberg 85 IFK Märsta 8.83
   
M 60 m Heat 6  2022-02-02 
                 
Emil Westermark 04 Turebergs FK 7.57
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 8.15 PB
Robin Göransson 05 Turebergs FK 8.27
Fredrik Lindgren 70 IFK Lidingö 8.39 SB
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 8.39
Tor Agnvall 07 Turebergs FK 8.41 PB
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 8.67
   
M 60 m Heat 7  2022-02-02 
                 
Oskar Sterner 06 Täby IS 7.85 PB
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK 8.01 PB
Filip Enhörning Edholm 10 Turebergs FK 8.66
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF 8.68
Bobbie Baars 58 Turebergs FK 8.91
Gabriel Melander 09 Turebergs FK 9.05 PB
  Patrick Neudendorff 66 Turebergs FK DNS
   
M 60 m Heat 8  2022-02-02 
                 
Axel Jonell 09 Täby IS 8.74
Oskar Arrhén 07 Turebergs FK 9.00 PB
Kofi Amofah 09 Turebergs FK 9.23
Per-Jonas Trollsås 65 Danderyds SK 9.35 SB
Jack Forssmed 09 Turebergs FK 9.55
Love Lindberg 10 Turebergs FK 9.87
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö 10.23
  Lennart Asplund 39 Turebergs FK DNS
   
M 60 m Final  2022-02-02 
                 
Odain Rose 92 Upsala IF 6.78
Desmond Rogo 96 Upsala IF 6.79
Milo Wahlgren 02 Täby IS 6.92
Emil Johansson 02 Turebergs FK 7.01
Filip Olsson 06 Bromma IF 7.01 PB
David Mattiasson 01 Turebergs FK 7.08
Paul Förnestig 01 Hammarby IF 7.13
Fritz Ekane 90 Upsala IF 7.14 PB
   
M 200 m Final A  2022-02-02 
                 
Victor Törnström 05 Danderyds SK 22.26 AR PB
Imran Lernebo 01 Turebergs FK 22.93 PB
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK 23.54
   
M 200 m Final B  2022-02-02 
                 
William Larsson Svensson 02 Gefle IF 24.62
  Erik Rosqvist 98 Upsala IF DQ
  Mårten Nystrand 03 Hässelby SK DNS
  Marcus Eklund 05 Täby IS DNS
   
M 200 m Final C  2022-02-02 
                 
Joel Djerf 78 Turebergs FK 25.10
Jacob Rune 07 Täby IS 25.38
Henrik Tegnér 70 Spårvägens FK 25.94
  Peder Berge 79 Upsala IF DNS
   
M 200 m Final D  2022-02-02 
                 
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 24.67 PB
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 25.88 PB
Levi Back 08 Turebergs FK 26.58 PB
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF 27.52
   
M 200 m Final E  2022-02-02 
                 
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 24.37 PB
Emil Westermark 04 Turebergs FK 24.96
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 25.47
Karl Thilers 07 Turebergs FK 25.77
   
M 200 m Final F  2022-02-02 
                 
Saviola Mbugua Waithira 06 Turebergs FK 25.21
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK 25.67
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK 26.39
  William Strömberg 08 Turebergs FK DNS
   
M 200 m Final G  2022-02-02 
                 
Oskar Sterner 06 Täby IS 25.17 PB
Fredrik Lindgren 70 IFK Lidingö 27.98
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 28.21
  Bobbie Baars 58 Turebergs FK DNS
   
M 200 m Final H  2022-02-02 
                 
Filip Enhörning Edholm 10 Turebergs FK 28.50
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF 29.03
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK 29.69
  Simon Berhane 07 Hässelby SK DNS
   
M 200 m Final I  2022-02-02 
                 
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 27.21 PB
Carl Grindange 09 Turebergs FK 28.29 PB
Jamie Kinane 09 Hässelby SK 29.30
Axel Jonell 09 Täby IS 31.86
   
M 200 m Final J  2022-02-02 
                 
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 26.61 PB
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 27.65 PB
Love Lindberg 10 Turebergs FK 32.77
David Bonnevier 10 Täby IS 33.08
   
M 200 m Final K  2022-02-02 
                 
Tristan Back 10 Turebergs FK 32.52 PB
Jakob Bonnevier 10 Täby IS 34.34
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö 35.66
Lennart Asplund 39 Turebergs FK 38.14
   
M 800 m Final A  2022-02-02 
                 
Johan Eriksson 88 Turebergs FK 1:52.43
Habtom Asgede 95 Löparnas Vänner IF 1:53.04 PB
Erik Nederheim 06 Täby IS 2:01.05
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 2:02.36 PB
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 2:05.49 PB
Edvin Hellstrand Ahlqvist 04 Spårvägens FK 2:07.47
  Joakim Andersson 92 Spårvägens FK DNF
   
M 800 m Final B  2022-02-02 
                 
Albert Ziegler 06 Turebergs FK 2:07.08
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK 2:07.64 PB
Simon Bratt 05 IF Triangeln 2:08.41
Max Myrin 05 Hellas FK 2:11.67
Michael Negasi 06 Löparnas Vänner IF 2:12.66
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 2:13.04 PB
Björn Axelsson 73 Turebergs FK 2:18.38
Lowe Fuxe Barkvall 06 Turebergs FK 2:18.69 PB
   
M 800 m Final C  2022-02-02 
                 
Anton Petersson 06 Hässelby SK 2:07.69 PB
Fredrik Nybäck 70 Spårvägens FK 2:14.53
Svante Lenke 69 Upsala IF 2:18.13
Simon Berhane 07 Hässelby SK 2:18.96 PB
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF 2:19.12 PB
  Fredrik Eckerström 70 Spårvägens FK DNF
  Morten Linnes 67 IFK Märsta DNF
   
M 800 m Final D  2022-02-02 
                 
Johan Åkerström 08 Turebergs FK 2:19.99 PB
Cian Hogan 10 Turebergs FK 2:33.19 PB
Alvar Engström 10 Turebergs FK 2:33.38 PB
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 2:33.64 PB
Gustaf Malm 10 Täby IS 2:53.36
Jack Forssmed 09 Turebergs FK 3:03.97
David Bonnevier 10 Täby IS 3:07.33
Jakob Bonnevier 10 Täby IS 3:08.67
   
M 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Linus Boyer 95 Upsala IF 8.11 AR PB
Staffan Risberg 99 Turebergs FK 8.25 SB
Ludvig All 02 Täby IS 8.53 PB
   
M Stav  2022-02-02 
                 
 
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK 4.25 PB
Theodor Duvert 01 Turebergs FK 3.94 PB
Hugo Engkvist 06 Upsala IF 3.84
Hunter S Mabon 69 Turebergs FK 3.54 SB
Simon Lindström 07 Turebergs FK 3.44 PB
Levi Back 08 Turebergs FK 3.44
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 3.14

                                 
3.043.143.24 3.343.443.543.64 3.743.843.944.04 4.144.254.41
J Semb-Josefson--- ---- -xooxxo xooxxx
H S Mabon--- o-oxxx
S Lindström-o- ooxxx
A Mickelson-xox- xx
H Engkvist--- --o- ooxxx
T Duvert--- ---o oooxxx
L Back--xxo -o-r
M Kula         2022-02-02 
                 
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK 13.90

               
J AhlinXXX13.90XX
P19 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF 8.19
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 8.21 PB
   
P17 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 8.50 PB
Viggo Stridh 05 Täby IS 8.61
Oskar Sterner 06 Täby IS 8.99
John Bäck 06 Turebergs FK 9.12
   
P17 Kula         2022-02-02 
                 
Fabian Mix 05 Turebergs FK 16.03
Albin Edgert 05 Täby IS 12.69
Viggo Stridh 05 Täby IS 12.13 PB
Joel Enander 05 Täby IS 12.02
Saviola Mbugua Waithira 06 Turebergs FK 9.41

               
F MixX15.54X15.5616.0315.63
A Edgert12.1711.9912.5412.2812.5112.69
J EnanderX12.02XXXX
V Stridh12.13XX11.3311.51X
S M Waithira8.488.869.339.41X7.37
P15 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Jacob Rune 07 Täby IS 8.69 PB
David Berglund 07 AIK 8.74 PB
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 9.27
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK 9.30
Viktor Holm 07 Turebergs FK 9.33
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF 10.04
William Strömberg 08 Turebergs FK 10.47
Oskar Arrhén 07 Turebergs FK 11.88 PB
   
P15 Kula Heat 1         2022-02-02 
                 
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 15.05 PB
Adrian Kylington 07 Sundbybergs IK 12.28
William Strömberg 08 Turebergs FK 11.49 PB
Lucas Semb-Josefson 08 Turebergs FK 9.21
Oliver Hagekull 07 Mälarhöjdens IK 8.97

               
L Ellgren14.1415.0514.54XXX
A Kylington11.4711.3911.9610.9912.28X
O Hagekull8.588.538.358.978.588.30
W Strömberg11.49XXXX10.40
L Semb-JosefsonX8.639.20XX9.21
P13 60 m häck Heat 1  2022-02-02 
                 
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF 9.82 PB
Nils Grufman 09 Täby IS 10.33 PB
Tristan Back 10 Turebergs FK 12.12
Love Lindberg 10 Turebergs FK 12.99
  Filip Enhörning Edholm 10 Turebergs FK DNS
   
P13 60 m häck Heat 2  2022-02-02 
                 
Axel Jonell 09 Täby IS 12.02
Jack Forssmed 09 Turebergs FK 12.48
Jakob Bonnevier 10 Täby IS 12.99
David Bonnevier 10 Täby IS 13.01
   
P13 Kula         2022-02-02 
                 
Gabriel Melander 09 Turebergs FK 11.01
Nils Grufman 09 Täby IS 10.67
David Bonnevier 10 Täby IS 8.22
Tristan Back 10 Turebergs FK 7.53
Kofi Amofah 09 Turebergs FK 7.17
Jakob Bonnevier 10 Täby IS 7.12
Anton Kruse 10 Turebergs FK 6.94
Love Lindberg 10 Turebergs FK 6.73 PB
Jack Forssmed 09 Turebergs FK 6.60 PB

               
J Forssmed6.606.255.18
N Grufman9.689.399.909.8910.0910.67
D BonnevierX7.718.227.856.907.37
J Bonnevier6.075.677.126.906.776.51
G Melander10.8910.9110.0610.4510.7511.01
A Kruse6.906.946.756.806.596.77
T Back7.53X7.137.276.81X
L Lindberg6.476.736.406.246.646.35
K Amofah7.176.716.666.876.966.77
K 60 m Heat 1  2022-02-02 
                 
Alice Lindgren Engelblom 05 IFK Lidingö 8.02 q PB
Lina Ånstad 05 Motala AIF 8.06 q
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8.06 q
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8.07 q SB
Edda Chin Nygårds 04 Bromma IF 8.15 q
Daniela Karlsson 96 Täby IS 8.15 q SB
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK 8.19
Lisen Rignell 03 Bromma IF 8.20
   
K 60 m Heat 2  2022-02-02 
                 
Hannah Stenbeck 01 Täby IS 8.09 q =PB
Evelina Hamos 05 Täby IS 8.10 q PB
Matilda Borg 07 Hammarby IF 8.18 PB
Ebba Borglund 08 Täby IS 8.20 PB
Johanna Pihl 06 Hässelby SK 8.22 PB
Freja Avebäck 95 Malmö AI 8.28
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8.33
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 8.40
   
K 60 m Heat 3  2022-02-02 
                 
Molly Envall 09 Turebergs FK 8.29 PB
Alvah Lind 05 Turebergs FK 8.31 PB
Mathilda Hellevik 02 Hanvikens SK 8.36 PB
Tilde Norrbrand 07 Turebergs FK 8.57
Ida Bonow 07 Turebergs FK 8.64
Julia Jäderberg 04 Hässelby SK 8.67
  Hedda Folkhage 03 Turebergs FK DNS
  Tuva Eckerberg 09 Täby IS DNS
   
K 60 m Heat 4  2022-02-02 
                 
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 8.31 PB
Ebba Sjöström 05 Täby IS 8.59 PB
Ella Nilsson 07 Täby IS 8.67
Felicia Renman 06 Hanvikens SK 8.70
Olivia Pihl 08 Hässelby SK 8.72
Rebecka Sjöberg 05 Täby IS 8.85 PB
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 8.96
   
K 60 m Heat 5  2022-02-02 
                 
Ida Borglund 07 Täby IS 8.88 PB
Annie Sjölund 06 Turebergs FK 9.08 PB
Linnea Sandström 06 Turebergs FK 9.18 PB
Charlotte Cederberg 76 Åkersberga SK 9.22 PB
Cecilia Melander 09 Turebergs FK 9.24 PB
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 9.31
  Isabella Cueva Prado 09 Täby IS DNS
   
K 60 m Heat 6  2022-02-02 
                 
Emilie Ekman 08 Täby IS 8.89 PB
Emma Håkansson 10 Turebergs FK 9.13 PB
Hedda Brink 06 Turebergs FK 9.32
Amisha Aubun 06 Turebergs FK 9.56
Ellinor Fjägers 07 Turebergs FK 9.61
Amanda Jäderberg 08 Hässelby SK 9.77 PB
Ella Hallsten 10 Täby IS 10.43
   
K 60 m Heat 7  2022-02-02 
                 
Görel Manners 63 Spårvägens FK 9.00
Annika Nilsson 82 Spårvägens FK 9.01
Klara Westlund 10 Turebergs FK 9.72 PB
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK 9.86 SB
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK 9.92 SB
Carina Gullberg 63 Åkersberga SK 10.62
Livia Sandström 09 Turebergs FK 11.11 PB
   
K 60 m Final  2022-02-02 
                 
Alice Lindgren Engelblom 05 IFK Lidingö 7.98 PB
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 7.98
Lina Ånstad 05 Motala AIF 8.00
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8.12
Edda Chin Nygårds 04 Bromma IF 8.13
Hannah Stenbeck 01 Täby IS 8.13
Evelina Hamos 05 Täby IS 8.14
Daniela Karlsson 96 Täby IS 8.14 SB
   
K 200 m Final A  2022-02-02 
                 
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 24.25 PB
Maria Södergren 98 Täby IS 26.33
Matilda Borg 07 Hammarby IF 26.63
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK 27.60
   
K 200 m Final B  2022-02-02 
                 
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 26.44 PB
Johanna Pihl 06 Hässelby SK 26.72
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 26.87 PB
Edda Chin Nygårds 04 Bromma IF 26.89
   
K 200 m Final D  2022-02-02 
                 
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 27.09
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 27.55
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 27.66 PB
  Alvah Lind 05 Turebergs FK DNS
   
K 200 m Final D  2022-02-02 
                 
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 27.58
Lisa Maidell 78 Turebergs FK 28.26 PB
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 28.30
Julia Jäderberg 04 Hässelby SK 28.82
   
K 200 m Final E  2022-02-02 
                 
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 27.23 PB
Mathilda Hellevik 02 Hanvikens SK 28.24 PB
Rebecka Sjöberg 05 Täby IS 29.03 PB
Görel Manners 63 Spårvägens FK 29.94
   
K 200 m Final F  2022-02-02 
                 
Molly Envall 09 Turebergs FK 27.97 PB
Ida Borglund 07 Täby IS 29.11 PB
Ella Nilsson 07 Täby IS 29.27 PB
Emilie Ekman 08 Täby IS 30.74
   
K 200 m Final G  2022-02-02 
                 
Tilde Norrbrand 07 Turebergs FK 28.29 PB
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 29.57 PB
Annie Sjölund 06 Turebergs FK 30.30
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 30.68
   
K 200 m Final H  2022-02-02 
                 
Svea Strand 09 Täby IS 30.36
Alicia Bengtström 07 Danderyds SK 30.86
Ellinor Fjägers 07 Turebergs FK 31.67
  Mira Eriksson 10 Täby IS DNS
   
K 200 m Final I  2022-02-02 
                 
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK 32.99
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK 33.57 SB
Klara Westlund 10 Turebergs FK 34.05
  Ella Hallsten 10 Täby IS DNS
   
K 800 m Final A  2022-02-02 
                 
Elvira Bredin 03 Turebergs FK 2:10.46
Emilia Lillemo 00 Täby IS 2:12.20
Greta Graziani 94 Täby IS 2:12.86
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 2:13.41 PB
Nora Lundin 03 Hammarby IF 2:13.79
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 2:18.18 PB
   
K 800 m Final B  2022-02-02 
                 
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2:15.34
Matilda Borg 07 Hammarby IF 2:15.80 PB
Maja Sund 01 Täby IS 2:16.75
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 2:17.51 PB
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK 2:21.88
Venla Engström 07 Turebergs FK 2:26.22 PB
  Smilla Szalkai 01 Spårvägens FK DNF
   
K 800 m Final C  2022-02-02 
                 
Nora Siltberg Almlöf 99 Hammarby IF 2:29.29 PB
Emma Hättestrand 04 Gefle IF 2:33.89
Nora Ekdahl-Nyström 07 IF Linnéa 2:34.95
Mira Eriksson 10 Täby IS 2:51.63
Ella Hallsten 10 Täby IS 2:59.71
  Ellinor Fjägers 07 Turebergs FK DQ
  Freja Ahlepil 09 Turebergs FK DQ
   
K 800 m Final D  2022-02-02 
                 
Marie Karlsson 72 Turebergs FK 3:00.14 SB
Klara Westlund 10 Turebergs FK 3:06.86
Agneta Berg 62 Turebergs FK 3:07.94
   
K 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 8.48 AR PB
Maria Södergren 98 Täby IS 8.90
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8.99 PB
Alva Back 06 Turebergs FK 9.47
Hedda Folkhage 03 Turebergs FK 10.40
   
K Kula         2022-02-02 
                 
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 12.17
Frida Krantz 04 Hammarby IF 11.95
Norah Lind 05 Turebergs FK 10.52
Alva Back 06 Turebergs FK 9.75

               
F Krantz11.1111.9511.7211.67XX
A Back8.919.759.639.28X9.17
N Lind10.01XX10.52X10.04
H HildingX12.17XXXX
F17 60 m häck Heat 1  2022-02-02 
                 
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8.62 PB
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 9.36
Alvah Lind 05 Turebergs FK 9.68
Rut Grufman 06 Täby IS 9.72
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 9.76 PB
Linnea Sandström 06 Turebergs FK 11.13 PB
   
F17 60 m häck Heat 2  2022-02-02 
                 
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 9.10
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 9.19
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 9.57
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9.83
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9.86
Amisha Aubun 06 Turebergs FK 11.94 PB
   
F17 Kula         2022-02-02 
                 
Norah Lind 05 Turebergs FK 12.72
Alvah Lind 05 Turebergs FK 11.66 PB
Rut Grufman 06 Täby IS 11.06
Nina Leger 05 Spårvägens FK 10.44
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 9.78
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9.10 PB
Rebecka Sjöberg 05 Täby IS 8.77 PB
Linnea Sandström 06 Turebergs FK 7.81 PB
Annie Sjölund 06 Turebergs FK 7.16 PB
10  Amisha Aubun 06 Turebergs FK 6.37 PB
  Elin Runemar 07 Turebergs FK NM

               
A Aubun6.376.00X
E RunemarXXX
E Kagevik9.769.159.329.609.209.78
L Sandström7.457.306.947.817.687.50
R Grufman10.3310.1110.299.9911.0610.32
A GrindangeX7.708.88XX9.10
A LindX11.6610.7111.3211.3711.02
N LindX12.72XXXX
N Leger9.7910.059.3610.4410.249.75
A Sjölund6.956.927.16
R Sjöberg8.666.948.388.778.327.96
F15 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Tilde Norrbrand 07 Turebergs FK 9.57 PB
Saga Berg Ojeda 08 Turebergs FK 9.92 PB
Ida Borglund 07 Täby IS 10.29 PB
Ida Bonow 07 Turebergs FK 10.71
   
F15 Kula         2022-02-02 
                 
Elin Runemar 07 Turebergs FK 11.61
Emma Olofsson 07 Täby IS 8.69

               
E Runemar10.3410.72X11.6111.03X
E Olofsson7.788.468.35X8.618.69
F13 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Svea Strand 09 Täby IS 10.57
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 10.80 PB
Emma Håkansson 10 Turebergs FK 10.98
Freja Ahlepil 09 Turebergs FK 12.05
Mira Eriksson 10 Täby IS 12.15
Klara Westlund 10 Turebergs FK 12.89
Livia Sandström 09 Turebergs FK 13.80
   
F13 Kula         2022-02-02 
                 
Livia Sandström 09 Turebergs FK 8.22 PB
Cecilia Melander 09 Turebergs FK 7.74

               
C Melander7.117.307.337.007.157.74
L Sandström7.557.698.227.727.716.93
M50 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Hunter S Mabon 69 Turebergs FK 9.80
   
M55 Kula         2022-02-02 
                 
Per-Jonas Trollsås 65 Danderyds SK 8.65

               
P-J Trollsås8.658.338.178.428.40X
M75 Kula         2022-02-02 
                 
John Östlund 45 Hässelby SK 8.83

               
J ÖstlundX7.968.20X8.838.57
K40 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Rebecca Kruus 82 Turebergs FK 11.11
   
K40 Kula         2022-02-02 
                 
Rebecca Kruus 82 Turebergs FK 7.25 PB

               
R Kruus7.127.02X6.607.257.21
K55 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
  Annelie Schöldström 67 Turebergs FK DNS
   
K55 Kula         2022-02-02 
                 
Görel Manners 63 Spårvägens FK 9.17 PB

               
G Manners8.929.179.158.90--
K60 60 m häck Final  2022-02-02 
                 
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK 11.73
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK 11.84
   
K60 Kula         2022-02-02 
                 
Kristina Trollsås 61 Danderyds SK 7.01

               
K TrollsåsX6.497.016.506.426.92