Startlista

P13 60 m häck .
StNo         Pb Sb
2Filip Olsson 06Bromma IF9.759.75
3Arvid Wegler 06Bromma IF11.97
4Kim Wingren 06Bromma IF10.3310.33
5Enzo Öhman 06Bromma IF
28Felicia Af Burén 06Danderyds SK
30Aragorn Edwin 06Danderyds SK
31Jack Holmberg 06Danderyds SK
32Ludwig Holzapfel 06Danderyds SK
33Oskar Lidberg 06Danderyds SK
34Hugo Sävenstrand 06Danderyds SK
35Love Wadström 06Danderyds SK
57Baptiste Caderas 06Hässelby SK
58Linus Eklund 06Hässelby SK
59Jonah Heldt 06Hässelby SK
60Elliot Hultell 06Hässelby SK
62Tim Laurell 06Hässelby SK
63Oscar Reinholdsson 06Hässelby SK
64Sander Segerstedt 06Hässelby SK
65Alexander Sunell 06Hässelby SK
92Filip Eriksson 06IFK Lidingö Friidrott
94Erik Johannesson 06IFK Lidingö Friidrott
95Simon Johannesson 06IFK Lidingö Friidrott
96Karl Ottfalk 06IFK Lidingö Friidrott
97Oscar Pettersson 06IFK Lidingö Friidrott
98Vilhelm Psilander 06IFK Lidingö Friidrott
121John Bäck 06Turebergs FK9.879.9
122Jonathan Edberg 06Turebergs FK
123Filip Hessle 06Turebergs FK
125Vincent Källström 06Turebergs FK
126Daniel Opdahl 06Turebergs FK
127Jacob Rappe 06Turebergs FK
130Jacob Semb-Josefson 06Turebergs FK
196Tor Brännström 06Täby IS
197Elias Dahlström 06Täby IS9.769.76
198Benjamin Gummerus 06Täby IS
200Oskar Sterner 06Täby IS10.9
P13 Stav .
StNo         PB   SB
2Filip Olsson 06Bromma IF1.951.95
3Arvid Wegler 06Bromma IF
4Kim Wingren 06Bromma IF
5Enzo Öhman 06Bromma IF
28Felicia Af Burén 06Danderyds SK
30Aragorn Edwin 06Danderyds SK
31Jack Holmberg 06Danderyds SK
32Ludwig Holzapfel 06Danderyds SK
33Oskar Lidberg 06Danderyds SK
34Hugo Sävenstrand 06Danderyds SK
35Love Wadström 06Danderyds SK
57Baptiste Caderas 06Hässelby SK
58Linus Eklund 06Hässelby SK
59Jonah Heldt 06Hässelby SK
60Elliot Hultell 06Hässelby SK
62Tim Laurell 06Hässelby SK
63Oscar Reinholdsson 06Hässelby SK
64Sander Segerstedt 06Hässelby SK
65Alexander Sunell 06Hässelby SK
94Erik Johannesson 06IFK Lidingö Friidrott
95Simon Johannesson 06IFK Lidingö Friidrott
96Karl Ottfalk 06IFK Lidingö Friidrott
97Oscar Pettersson 06IFK Lidingö Friidrott
98Vilhelm Psilander 06IFK Lidingö Friidrott
119Jakob Bergström 06Turebergs FK
120Joel Billing 06Turebergs FK
121John Bäck 06Turebergs FK
122Jonathan Edberg 06Turebergs FK
125Vincent Källström 06Turebergs FK
126Daniel Opdahl 06Turebergs FK
127Jacob Rappe 06Turebergs FK1.59
128Hugo Renström 06Turebergs FK
129Lucas Sannebro 06Turebergs FK
130Jacob Semb-Josefson 06Turebergs FK2.73
197Elias Dahlström 06Täby IS
198Benjamin Gummerus 06Täby IS
200Oskar Sterner 06Täby IS
   
Höjningsschema: Lägsta ingångshöjd 125 cm höjningar 15 cm
P13 Längd .
StNo         Pb Sb
2Filip Olsson 06Bromma IF5.795.79
3Arvid Wegler 06Bromma IF3.81
4Kim Wingren 06Bromma IF4.594.59
5Enzo Öhman 06Bromma IF
28Felicia Af Burén 06Danderyds SK
30Aragorn Edwin 06Danderyds SK
31Jack Holmberg 06Danderyds SK
32Ludwig Holzapfel 06Danderyds SK
33Oskar Lidberg 06Danderyds SK
34Hugo Sävenstrand 06Danderyds SK
35Love Wadström 06Danderyds SK
57Baptiste Caderas 06Hässelby SK
58Linus Eklund 06Hässelby SK
59Jonah Heldt 06Hässelby SK
60Elliot Hultell 06Hässelby SK
62Tim Laurell 06Hässelby SK
63Oscar Reinholdsson 06Hässelby SK
64Sander Segerstedt 06Hässelby SK
65Alexander Sunell 06Hässelby SK
94Erik Johannesson 06IFK Lidingö Friidrott
95Simon Johannesson 06IFK Lidingö Friidrott
96Karl Ottfalk 06IFK Lidingö Friidrott
97Oscar Pettersson 06IFK Lidingö Friidrott
98Vilhelm Psilander 06IFK Lidingö Friidrott
119Jakob Bergström 06Turebergs FK
120Joel Billing 06Turebergs FK
121John Bäck 06Turebergs FK
122Jonathan Edberg 06Turebergs FK
123Filip Hessle 06Turebergs FK
124Oskar Kruse 06Turebergs FK3.97
125Vincent Källström 06Turebergs FK
126Daniel Opdahl 06Turebergs FK
127Jacob Rappe 06Turebergs FK
128Hugo Renström 06Turebergs FK
129Lucas Sannebro 06Turebergs FK
130Jacob Semb-Josefson 06Turebergs FK
134Felix Vangstad 06Turebergs FK
196Tor Brännström 06Täby IS
197Elias Dahlström 06Täby IS
198Benjamin Gummerus 06Täby IS
199Wilmer Klintorph Lidgren 06Täby IS4.72
200Oskar Sterner 06Täby IS3.94
201Victor Tjeder 06Täby IS
P13 Kula .
StNo         Pb Sb
2Filip Olsson 06Bromma IF
3Arvid Wegler 06Bromma IF4.98
4Kim Wingren 06Bromma IF7.37.14
5Enzo Öhman 06Bromma IF
28Felicia Af Burén 06Danderyds SK
30Aragorn Edwin 06Danderyds SK
31Jack Holmberg 06Danderyds SK
32Ludwig Holzapfel 06Danderyds SK
33Oskar Lidberg 06Danderyds SK
34Hugo Sävenstrand 06Danderyds SK
35Love Wadström 06Danderyds SK
57Baptiste Caderas 06Hässelby SK
58Linus Eklund 06Hässelby SK
59Jonah Heldt 06Hässelby SK
60Elliot Hultell 06Hässelby SK
62Tim Laurell 06Hässelby SK
63Oscar Reinholdsson 06Hässelby SK
64Sander Segerstedt 06Hässelby SK
65Alexander Sunell 06Hässelby SK
92Filip Eriksson 06IFK Lidingö Friidrott
94Erik Johannesson 06IFK Lidingö Friidrott
95Simon Johannesson 06IFK Lidingö Friidrott
96Karl Ottfalk 06IFK Lidingö Friidrott
97Oscar Pettersson 06IFK Lidingö Friidrott
98Vilhelm Psilander 06IFK Lidingö Friidrott
119Jakob Bergström 06Turebergs FK
120Joel Billing 06Turebergs FK
121John Bäck 06Turebergs FK
122Jonathan Edberg 06Turebergs FK
123Filip Hessle 06Turebergs FK
124Oskar Kruse 06Turebergs FK7.257.25
125Vincent Källström 06Turebergs FK
126Daniel Opdahl 06Turebergs FK
127Jacob Rappe 06Turebergs FK9
128Hugo Renström 06Turebergs FK
129Lucas Sannebro 06Turebergs FK
130Jacob Semb-Josefson 06Turebergs FK10.43
134Felix Vangstad 06Turebergs FK
196Tor Brännström 06Täby IS
197Elias Dahlström 06Täby IS
198Benjamin Gummerus 06Täby IS
199Wilmer Klintorph Lidgren 06Täby IS
200Oskar Sterner 06Täby IS6.8
201Victor Tjeder 06Täby IS
P13 5x200 m .
StNo         Pb Sb
1 Bromma IF 00Bromma IF
29 Danderyds SK 07Danderyds SK
61 Hässelby SK 00Hässelby SK
93 IFK Lidingö Friidrott 00IFK Lidingö Friidrott
131Lag 1 Turebergs FK 00Turebergs FK
132Lag 2 Turebergs FK 00Turebergs FK
133Lag 3 Turebergs FK 00Turebergs FK
202 Täby IS 06Täby IS
P12 60 m häck .
StNo         Pb Sb
7Björn Engström 07Bromma IF
8Truls Grahm 07Bromma IF12.07
9Wilhelm Grahm 07Bromma IF
10Jonathan Lyktberg 07Bromma IF
11Japheth Shewa 07Bromma IF
36Matteus Edetoft 07Danderyds SK
37Alexander Kronqvist 07Danderyds SK
38Oliver Persson 07Danderyds SK
39Philip Persson 07Danderyds SK
40Ian Rager 07Danderyds SK
41Vilhelm Wendt 07Danderyds SK
42Filip Wessel 07Danderyds SK
66Marcus Beckman 07Hässelby SK
67Nils Bergman 07Hässelby SK
68Hugo Danielsson 07Hässelby SK
71Irving Lind 07Hässelby SK13.35
72Hugo Skymne 07Hässelby SK
73Oliver Åkerberg 07Hässelby SK
99Vincent Arn 07IFK Lidingö Friidrott
101Pontus Lindskog 07IFK Lidingö Friidrott
102Phillip Sogell 07IFK Lidingö Friidrott
135Oskar Arrhén 07Turebergs FK
136Liam Dovander 07Turebergs FK
137Ludvig Ellgren 07Turebergs FK12.44
138Joar Eriksson 07Turebergs FK
139Edvin Hansen Tyden 07Turebergs FK
140Erik Håkansson 07Turebergs FK
141Melker Larm 07Turebergs FK12.26
144Simon Lindström 07Turebergs FK10.66
146Alexander Mickelson 07Turebergs FK
147Albin Möller 07Turebergs FK
149Arvid Tiberg 07Turebergs FK
203Emil Hansson 07Täby IS
204Love Mårtensson 07Täby IS
205Jacob Norsell 07Täby IS
206Leo Papinski 07Täby IS
207Jacob Rune 07Täby IS10.11
208Emil Söderberg 07Täby IS
209Vilgot Treskog 07Täby IS
P12 Höjd .
StNo         PB   SB
7Björn Engström 07Bromma IF1.25
8Truls Grahm 07Bromma IF
9Wilhelm Grahm 07Bromma IF
10Jonathan Lyktberg 07Bromma IF
11Japheth Shewa 07Bromma IF
36Matteus Edetoft 07Danderyds SK
37Alexander Kronqvist 07Danderyds SK
38Oliver Persson 07Danderyds SK
39Philip Persson 07Danderyds SK
40Ian Rager 07Danderyds SK
41Vilhelm Wendt 07Danderyds SK
42Filip Wessel 07Danderyds SK
66Marcus Beckman 07Hässelby SK
67Nils Bergman 07Hässelby SK
68Hugo Danielsson 07Hässelby SK
71Irving Lind 07Hässelby SK
72Hugo Skymne 07Hässelby SK
73Oliver Åkerberg 07Hässelby SK
101Pontus Lindskog 07IFK Lidingö Friidrott
102Phillip Sogell 07IFK Lidingö Friidrott
136Liam Dovander 07Turebergs FK
137Ludvig Ellgren 07Turebergs FK
138Joar Eriksson 07Turebergs FK
139Edvin Hansen Tyden 07Turebergs FK
140Erik Håkansson 07Turebergs FK
141Melker Larm 07Turebergs FK1.35
144Simon Lindström 07Turebergs FK1.49
146Alexander Mickelson 07Turebergs FK
147Albin Möller 07Turebergs FK
148Karl Thilers 07Turebergs FK
149Arvid Tiberg 07Turebergs FK
203Emil Hansson 07Täby IS
204Love Mårtensson 07Täby IS
205Jacob Norsell 07Täby IS
206Leo Papinski 07Täby IS
208Emil Söderberg 07Täby IS1.3
212Noah Öhlund 07Täby IS
   
Höjningsschema: Lägsta ingångshöjd 96 cm, höjningar 4 cm
P12 Längd .
StNo         Pb Sb
7Björn Engström 07Bromma IF4.17
8Truls Grahm 07Bromma IF
9Wilhelm Grahm 07Bromma IF
10Jonathan Lyktberg 07Bromma IF
11Japheth Shewa 07Bromma IF
36Matteus Edetoft 07Danderyds SK
37Alexander Kronqvist 07Danderyds SK
38Oliver Persson 07Danderyds SK
39Philip Persson 07Danderyds SK
40Ian Rager 07Danderyds SK
41Vilhelm Wendt 07Danderyds SK
42Filip Wessel 07Danderyds SK
66Marcus Beckman 07Hässelby SK
67Nils Bergman 07Hässelby SK
68Hugo Danielsson 07Hässelby SK
71Irving Lind 07Hässelby SK
72Hugo Skymne 07Hässelby SK
73Oliver Åkerberg 07Hässelby SK
99Vincent Arn 07IFK Lidingö Friidrott
101Pontus Lindskog 07IFK Lidingö Friidrott
102Phillip Sogell 07IFK Lidingö Friidrott
135Oskar Arrhén 07Turebergs FK
136Liam Dovander 07Turebergs FK
137Ludvig Ellgren 07Turebergs FK
138Joar Eriksson 07Turebergs FK
139Edvin Hansen Tyden 07Turebergs FK
140Erik Håkansson 07Turebergs FK
141Melker Larm 07Turebergs FK4.12
143Simon Linder 07Turebergs FK
144Simon Lindström 07Turebergs FK4.7
146Alexander Mickelson 07Turebergs FK
147Albin Möller 07Turebergs FK
148Karl Thilers 07Turebergs FK
149Arvid Tiberg 07Turebergs FK
203Emil Hansson 07Täby IS
204Love Mårtensson 07Täby IS
205Jacob Norsell 07Täby IS
206Leo Papinski 07Täby IS
207Jacob Rune 07Täby IS4.84
208Emil Söderberg 07Täby IS
209Vilgot Treskog 07Täby IS
212Noah Öhlund 07Täby IS
P12 Kula .
StNo         Pb Sb
7Björn Engström 07Bromma IF
8Truls Grahm 07Bromma IF
9Wilhelm Grahm 07Bromma IF
10Jonathan Lyktberg 07Bromma IF
11Japheth Shewa 07Bromma IF
36Matteus Edetoft 07Danderyds SK
37Alexander Kronqvist 07Danderyds SK
38Oliver Persson 07Danderyds SK
39Philip Persson 07Danderyds SK
40Ian Rager 07Danderyds SK
41Vilhelm Wendt 07Danderyds SK
42Filip Wessel 07Danderyds SK
66Marcus Beckman 07Hässelby SK
68Hugo Danielsson 07Hässelby SK
71Irving Lind 07Hässelby SK
72Hugo Skymne 07Hässelby SK
73Oliver Åkerberg 07Hässelby SK
99Vincent Arn 07IFK Lidingö Friidrott
101Pontus Lindskog 07IFK Lidingö Friidrott
102Phillip Sogell 07IFK Lidingö Friidrott
135Oskar Arrhén 07Turebergs FK
136Liam Dovander 07Turebergs FK
137Ludvig Ellgren 07Turebergs FK
138Joar Eriksson 07Turebergs FK
139Edvin Hansen Tyden 07Turebergs FK
140Erik Håkansson 07Turebergs FK
141Melker Larm 07Turebergs FK
142Frans Leander 07Turebergs FK
143Simon Linder 07Turebergs FK
144Simon Lindström 07Turebergs FK7.08
145Vilhelm Lood Falgen 07Turebergs FK
146Alexander Mickelson 07Turebergs FK
147Albin Möller 07Turebergs FK
148Karl Thilers 07Turebergs FK
149Arvid Tiberg 07Turebergs FK
203Emil Hansson 07Täby IS
204Love Mårtensson 07Täby IS
205Jacob Norsell 07Täby IS
206Leo Papinski 07Täby IS
207Jacob Rune 07Täby IS7.67
208Emil Söderberg 07Täby IS6.59
209Vilgot Treskog 07Täby IS
212Noah Öhlund 07Täby IS
P12 5x200 m .
StNo         Pb Sb
6 Bromma IF 00Bromma IF
29 Danderyds SK 07Danderyds SK
69Lag 1 Hässelby SK 00Hässelby SK
70Lag 2 Hässelby SK 00Hässelby SK
100 IFK Lidingö Friidrott 00IFK Lidingö Friidrott
150Lag 1 Turebergs FK 00Turebergs FK
151Lag 2 Turebergs FK 00Turebergs FK
152Lag 3 Turebergs FK 00Turebergs FK
210Lag 1 Täby IS 00Täby IS
211Lag 2 Täby IS 00Täby IS
F13 60 m häck .
StNo         Pb Sb
13Michelle Funck 06Bromma IF12.49
14Ella Hansson 06Bromma IF
15Agnes Isenberg Erlandson 06Bromma IF
16Alva Levin 06Bromma IF
18Alice Saraste Sköld 06Bromma IF
19Majken Sjölander 06Bromma IF
43Linnea Husberg 06Danderyds SK
44Natalie Reigo 06Danderyds SK
45Frida Skoglund 06Danderyds SK
46Linnea Ågren Lundman 06Danderyds SK
47Saga Ågren Lundman 06Danderyds SK
74Xana Baxter 06Hässelby SK
75Rebecca Bugday 06Hässelby SK
76Ebba Ekblom 06Hässelby SK
78Elsa Kjellström 06Hässelby SK
79Livia Klaesson 06Hässelby SK
80Jasmine Liantas Propitous 06Hässelby SK
81Philippa Rundblad 06Hässelby SK
82Rebecca Thessaghebril 06Hässelby SK
103Isabelle Ahmné 06IFK Lidingö Friidrott
104Sofia Fröberg 06IFK Lidingö Friidrott
105Lova Mattsson 06IFK Lidingö Friidrott
106Filippa Månsson 06IFK Lidingö Friidrott
107Fredrika Rosén 06IFK Lidingö Friidrott
108Maya Swedin 06IFK Lidingö Friidrott
153Amisha Aubun 06Turebergs FK
154Alva Back 06Turebergs FK10.22
155Kajsa Cabanas Andersson 06Turebergs FK10.58
156Ida Chrifi 06Turebergs FK
159Ella Fallope 06Turebergs FK10.2810.28
161Annie Grindange 06Turebergs FK9.83
162Ayla Hallberg Hossain 06Turebergs FK9.289.28
163Alva Jobsson Orrmo 06Turebergs FK
164Elsa Kagevik 06Turebergs FK10.61
165Esther Melander 06Turebergs FK
166Alexandra Myrestam 06Turebergs FK
170Matilda Petersson 06Turebergs FK10.56
171Linnea Sandström 06Turebergs FK14.414.4
172Annie Sjölund 06Turebergs FK13.19
176Greta Westelius 06Turebergs FK
213Frida Gabrielsson 06Täby IS
214Rut Grufman 06Täby IS10.37
215Johanna Gummerus 06Täby IS
216Emilia Hermansson 06Täby IS
218Vilma Stolpen 06Täby IS
220Eleonora Wahlin 06Täby IS10.31
F13 Stav .
StNo         PB   SB
15Agnes Isenberg Erlandson 06Bromma IF
19Majken Sjölander 06Bromma IF1.531.53
43Linnea Husberg 06Danderyds SK
44Natalie Reigo 06Danderyds SK
45Frida Skoglund 06Danderyds SK
46Linnea Ågren Lundman 06Danderyds SK
47Saga Ågren Lundman 06Danderyds SK
74Xana Baxter 06Hässelby SK
75Rebecca Bugday 06Hässelby SK
78Elsa Kjellström 06Hässelby SK
79Livia Klaesson 06Hässelby SK
80Jasmine Liantas Propitous 06Hässelby SK
81Philippa Rundblad 06Hässelby SK
82Rebecca Thessaghebril 06Hässelby SK
103Isabelle Ahmné 06IFK Lidingö Friidrott
104Sofia Fröberg 06IFK Lidingö Friidrott
105Lova Mattsson 06IFK Lidingö Friidrott
106Filippa Månsson 06IFK Lidingö Friidrott
107Fredrika Rosén 06IFK Lidingö Friidrott
108Maya Swedin 06IFK Lidingö Friidrott
154Alva Back 06Turebergs FK2.9
155Kajsa Cabanas Andersson 06Turebergs FK2
156Ida Chrifi 06Turebergs FK
159Ella Fallope 06Turebergs FK1.831.83
161Annie Grindange 06Turebergs FK1.59
164Elsa Kagevik 06Turebergs FK
165Esther Melander 06Turebergs FK1.84
166Alexandra Myrestam 06Turebergs FK
170Matilda Petersson 06Turebergs FK2.1
172Annie Sjölund 06Turebergs FK
213Frida Gabrielsson 06Täby IS
214Rut Grufman 06Täby IS2.04
215Johanna Gummerus 06Täby IS
216Emilia Hermansson 06Täby IS
218Vilma Stolpen 06Täby IS
220Eleonora Wahlin 06Täby IS1.14
   
Höjningsschema: Lägsta ingångshöjd 125 cm höjningar 15 cm
F13 Längd .
StNo         Pb Sb
13Michelle Funck 06Bromma IF
14Ella Hansson 06Bromma IF
15Agnes Isenberg Erlandson 06Bromma IF
16Alva Levin 06Bromma IF
17Sofia Petry 06Bromma IF
18Alice Saraste Sköld 06Bromma IF
19Majken Sjölander 06Bromma IF
43Linnea Husberg 06Danderyds SK
44Natalie Reigo 06Danderyds SK
45Frida Skoglund 06Danderyds SK
46Linnea Ågren Lundman 06Danderyds SK
47Saga Ågren Lundman 06Danderyds SK
74Xana Baxter 06Hässelby SK
75Rebecca Bugday 06Hässelby SK
76Ebba Ekblom 06Hässelby SK
78Elsa Kjellström 06Hässelby SK
79Livia Klaesson 06Hässelby SK
80Jasmine Liantas Propitous 06Hässelby SK
81Philippa Rundblad 06Hässelby SK
82Rebecca Thessaghebril 06Hässelby SK
103Isabelle Ahmné 06IFK Lidingö Friidrott
104Sofia Fröberg 06IFK Lidingö Friidrott
105Lova Mattsson 06IFK Lidingö Friidrott
106Filippa Månsson 06IFK Lidingö Friidrott
107Fredrika Rosén 06IFK Lidingö Friidrott
108Maya Swedin 06IFK Lidingö Friidrott
153Amisha Aubun 06Turebergs FK
154Alva Back 06Turebergs FK
155Kajsa Cabanas Andersson 06Turebergs FK
156Ida Chrifi 06Turebergs FK
158Linnea Ershammar 06Turebergs FK
159Ella Fallope 06Turebergs FK
160Stina Fischier 06Turebergs FK
161Annie Grindange 06Turebergs FK
162Ayla Hallberg Hossain 06Turebergs FK
163Alva Jobsson Orrmo 06Turebergs FK
164Elsa Kagevik 06Turebergs FK
165Esther Melander 06Turebergs FK
166Alexandra Myrestam 06Turebergs FK
167Emilia Nielsen 06Turebergs FK
168Rebecka Paska 06Turebergs FK
169Selma Persson 06Turebergs FK
170Matilda Petersson 06Turebergs FK
171Linnea Sandström 06Turebergs FK
172Annie Sjölund 06Turebergs FK
176Greta Westelius 06Turebergs FK
213Frida Gabrielsson 06Täby IS
214Rut Grufman 06Täby IS
215Johanna Gummerus 06Täby IS
216Emilia Hermansson 06Täby IS
217Wilma Kling 06Täby IS
218Vilma Stolpen 06Täby IS
220Eleonora Wahlin 06Täby IS
F13 Kula .
StNo         Pb Sb
13Michelle Funck 06Bromma IF8.68
14Ella Hansson 06Bromma IF
15Agnes Isenberg Erlandson 06Bromma IF8.32
16Alva Levin 06Bromma IF8.498.49
18Alice Saraste Sköld 06Bromma IF
19Majken Sjölander 06Bromma IF5.23
43Linnea Husberg 06Danderyds SK
44Natalie Reigo 06Danderyds SK
45Frida Skoglund 06Danderyds SK
46Linnea Ågren Lundman 06Danderyds SK
47Saga Ågren Lundman 06Danderyds SK
74Xana Baxter 06Hässelby SK
75Rebecca Bugday 06Hässelby SK
76Ebba Ekblom 06Hässelby SK
78Elsa Kjellström 06Hässelby SK
79Livia Klaesson 06Hässelby SK
80Jasmine Liantas Propitous 06Hässelby SK
81Philippa Rundblad 06Hässelby SK
82Rebecca Thessaghebril 06Hässelby SK
103Isabelle Ahmné 06IFK Lidingö Friidrott
104Sofia Fröberg 06IFK Lidingö Friidrott
105Lova Mattsson 06IFK Lidingö Friidrott
106Filippa Månsson 06IFK Lidingö Friidrott
107Fredrika Rosén 06IFK Lidingö Friidrott
108Maya Swedin 06IFK Lidingö Friidrott
153Amisha Aubun 06Turebergs FK
154Alva Back 06Turebergs FK9
155Kajsa Cabanas Andersson 06Turebergs FK13.06
156Ida Chrifi 06Turebergs FK11.45
157Disa Elenius 06Turebergs FK
158Linnea Ershammar 06Turebergs FK
159Ella Fallope 06Turebergs FK7.97.9
160Stina Fischier 06Turebergs FK
161Annie Grindange 06Turebergs FK7.64
162Ayla Hallberg Hossain 06Turebergs FK9.099.09
163Alva Jobsson Orrmo 06Turebergs FK
164Elsa Kagevik 06Turebergs FK
166Alexandra Myrestam 06Turebergs FK
167Emilia Nielsen 06Turebergs FK
168Rebecka Paska 06Turebergs FK
169Selma Persson 06Turebergs FK
170Matilda Petersson 06Turebergs FK9.43
171Linnea Sandström 06Turebergs FK5.65.6
172Annie Sjölund 06Turebergs FK
176Greta Westelius 06Turebergs FK
213Frida Gabrielsson 06Täby IS
214Rut Grufman 06Täby IS12.03
215Johanna Gummerus 06Täby IS
216Emilia Hermansson 06Täby IS
217Wilma Kling 06Täby IS
218Vilma Stolpen 06Täby IS
220Eleonora Wahlin 06Täby IS8.12
F13 5x200 m .
StNo         Pb Sb
12 Bromma IF 00Bromma IF
29 Danderyds SK 07Danderyds SK
77 Hässelby SK 00Hässelby SK
173Lag 1 Turebergs FK 00Turebergs FK
174Lag 2 Turebergs FK 00Turebergs FK
175Lag 3 Turebergs FK 00Turebergs FK
219 Täby IS 00Täby IS
F12 60 m häck .
StNo         Pb Sb
20Ella Alvarado Kallin 07Bromma IF
22Norah Hamberg 07Bromma IF
23Lovisa Kedeby 07Bromma IF
24Rose Masoudi 07Bromma IF
25Greta Nordenfelt 07Bromma IF
26Ida Thernelius 07Bromma IF
27Amanda Åberg 07Bromma IF
48Olivia Af Burén 07Danderyds SK
49Alicia Bengtström 07Danderyds SK
50Julia Boström 07Danderyds SK
51Sofia Christensson 07Danderyds SK
52Julia Enochson 07Danderyds SK
53Alexandra Karpsen 07Danderyds SK
54Mika Kihlberg 07Danderyds SK
55Leopoldine Lindestem 07Danderyds SK
56Madeleine Wachtmeister 07Danderyds SK
83Ines Dahl Oud 07Hässelby SK
84Moa Forsén 07Hässelby SK
85Elin Gullicksson 07Hässelby SK
86Elvira Henningsohn 07Hässelby SK
89Alisha Mirza 07Hässelby SK
91Caisa Wibler 07Hässelby SK
110Mira Christiernsson 07IFK Lidingö Friidrott11.7
113Rebecka Liedholm 07IFK Lidingö Friidrott
114Smilla Lunau 07IFK Lidingö Friidrott
115Natalie Nordström 07IFK Lidingö Friidrott
117Anja Tschertou Schäder 07IFK Lidingö Friidrott13.05
118Julia Wändin 07IFK Lidingö Friidrott
177Wilma Blitz 07Turebergs FK
178Venla Engström 07Turebergs FK11.4511.45
180Saga Hjelmeland Björnsson 07Turebergs FK
181Niamh Hogan 07Turebergs FK
182Zara Klouda 07Turebergs FK
183Evelina Larsson 07Turebergs FK
184Beate Pott 07Turebergs FK9.82
185Elina Ravik 07Turebergs FK
186Elin Runemar 07Turebergs FK
195Emmie Wedin 07Turebergs FK11.18
221Tove Belmé 07Täby IS
222Ida Borglund 07Täby IS11.2311.23
223Alice Helge 07Täby IS
224Frida Heljestrand 07Täby IS
225Frida Hellgren 07Täby IS
226Hanna Lorehn 07Täby IS
227Emma Olofsson 07Täby IS
228Tilda Sievertz 07Täby IS
F12 Höjd .
StNo         PB   SB
20Ella Alvarado Kallin 07Bromma IF
22Norah Hamberg 07Bromma IF1.181.18
23Lovisa Kedeby 07Bromma IF
24Rose Masoudi 07Bromma IF
25Greta Nordenfelt 07Bromma IF
26Ida Thernelius 07Bromma IF1.25
27Amanda Åberg 07Bromma IF
48Olivia Af Burén 07Danderyds SK
49Alicia Bengtström 07Danderyds SK
50Julia Boström 07Danderyds SK
51Sofia Christensson 07Danderyds SK
52Julia Enochson 07Danderyds SK
53Alexandra Karpsen 07Danderyds SK
54Mika Kihlberg 07Danderyds SK
55Leopoldine Lindestem 07Danderyds SK
56Madeleine Wachtmeister 07Danderyds SK
83Ines Dahl Oud 07Hässelby SK
84Moa Forsén 07Hässelby SK
85Elin Gullicksson 07Hässelby SK
89Alisha Mirza 07Hässelby SK
91Caisa Wibler 07Hässelby SK
109Claire Berggren 07IFK Lidingö Friidrott1.391.39
110Mira Christiernsson 07IFK Lidingö Friidrott1.231.23
113Rebecka Liedholm 07IFK Lidingö Friidrott
115Natalie Nordström 07IFK Lidingö Friidrott
116Vera Oskarsson 07IFK Lidingö Friidrott
117Anja Tschertou Schäder 07IFK Lidingö Friidrott1.05
118Julia Wändin 07IFK Lidingö Friidrott1.32
178Venla Engström 07Turebergs FK1.111.11
179Saga Gustafsson 07Turebergs FK
180Saga Hjelmeland Björnsson 07Turebergs FK
181Niamh Hogan 07Turebergs FK
182Zara Klouda 07Turebergs FK
183Evelina Larsson 07Turebergs FK1.261.26
184Beate Pott 07Turebergs FK1.4
185Elina Ravik 07Turebergs FK
186Elin Runemar 07Turebergs FK
188Amanda Solen 07Turebergs FK
189Matilda Solen 07Turebergs FK
195Emmie Wedin 07Turebergs FK
221Tove Belmé 07Täby IS
222Ida Borglund 07Täby IS1.41.34
223Alice Helge 07Täby IS
224Frida Heljestrand 07Täby IS
225Frida Hellgren 07Täby IS
226Hanna Lorehn 07Täby IS
227Emma Olofsson 07Täby IS
228Tilda Sievertz 07Täby IS
   
Höjningsschema: Lägsta ingångshöjd 96 cm, höjningar 4 cm
F12 Längd .
StNo         Pb Sb
20Ella Alvarado Kallin 07Bromma IF
22Norah Hamberg 07Bromma IF3.733.73
23Lovisa Kedeby 07Bromma IF
24Rose Masoudi 07Bromma IF
25Greta Nordenfelt 07Bromma IF
26Ida Thernelius 07Bromma IF4.05
27Amanda Åberg 07Bromma IF3.533.53
48Olivia Af Burén 07Danderyds SK
49Alicia Bengtström 07Danderyds SK
50Julia Boström 07Danderyds SK
51Sofia Christensson 07Danderyds SK
52Julia Enochson 07Danderyds SK
53Alexandra Karpsen 07Danderyds SK
54Mika Kihlberg 07Danderyds SK
55Leopoldine Lindestem 07Danderyds SK
56Madeleine Wachtmeister 07Danderyds SK
83Ines Dahl Oud 07Hässelby SK
84Moa Forsén 07Hässelby SK
85Elin Gullicksson 07Hässelby SK
89Alisha Mirza 07Hässelby SK
90Halima Sabik 07Hässelby SK
91Caisa Wibler 07Hässelby SK
110Mira Christiernsson 07IFK Lidingö Friidrott4.024.02
111Robin De Paula 07IFK Lidingö Friidrott
113Rebecka Liedholm 07IFK Lidingö Friidrott
114Smilla Lunau 07IFK Lidingö Friidrott
115Natalie Nordström 07IFK Lidingö Friidrott
116Vera Oskarsson 07IFK Lidingö Friidrott
117Anja Tschertou Schäder 07IFK Lidingö Friidrott
118Julia Wändin 07IFK Lidingö Friidrott4.59
177Wilma Blitz 07Turebergs FK
178Venla Engström 07Turebergs FK4.134.13
179Saga Gustafsson 07Turebergs FK
180Saga Hjelmeland Björnsson 07Turebergs FK
181Niamh Hogan 07Turebergs FK
182Zara Klouda 07Turebergs FK
183Evelina Larsson 07Turebergs FK3.933.93
184Beate Pott 07Turebergs FK4.94
185Elina Ravik 07Turebergs FK
186Elin Runemar 07Turebergs FK
187Sara Sjöstedt 07Turebergs FK4.43
188Amanda Solen 07Turebergs FK
189Matilda Solen 07Turebergs FK
190Hanna Symes 07Turebergs FK3.25
195Emmie Wedin 07Turebergs FK4.16
221Tove Belmé 07Täby IS
222Ida Borglund 07Täby IS4.214.21
223Alice Helge 07Täby IS
224Frida Heljestrand 07Täby IS
225Frida Hellgren 07Täby IS
226Hanna Lorehn 07Täby IS
227Emma Olofsson 07Täby IS
228Tilda Sievertz 07Täby IS
F12 Kula .
StNo         Pb Sb
20Ella Alvarado Kallin 07Bromma IF
22Norah Hamberg 07Bromma IF7.677.67
23Lovisa Kedeby 07Bromma IF
24Rose Masoudi 07Bromma IF
25Greta Nordenfelt 07Bromma IF
26Ida Thernelius 07Bromma IF
48Olivia Af Burén 07Danderyds SK
49Alicia Bengtström 07Danderyds SK
50Julia Boström 07Danderyds SK
51Sofia Christensson 07Danderyds SK
52Julia Enochson 07Danderyds SK
53Alexandra Karpsen 07Danderyds SK
54Mika Kihlberg 07Danderyds SK
55Leopoldine Lindestem 07Danderyds SK
56Madeleine Wachtmeister 07Danderyds SK
83Ines Dahl Oud 07Hässelby SK
84Moa Forsén 07Hässelby SK
85Elin Gullicksson 07Hässelby SK
86Elvira Henningsohn 07Hässelby SK
89Alisha Mirza 07Hässelby SK
90Halima Sabik 07Hässelby SK
91Caisa Wibler 07Hässelby SK
110Mira Christiernsson 07IFK Lidingö Friidrott6.096.09
111Robin De Paula 07IFK Lidingö Friidrott
114Smilla Lunau 07IFK Lidingö Friidrott
115Natalie Nordström 07IFK Lidingö Friidrott
116Vera Oskarsson 07IFK Lidingö Friidrott
117Anja Tschertou Schäder 07IFK Lidingö Friidrott
118Julia Wändin 07IFK Lidingö Friidrott
178Venla Engström 07Turebergs FK5.865.86
179Saga Gustafsson 07Turebergs FK
181Niamh Hogan 07Turebergs FK
183Evelina Larsson 07Turebergs FK7.447.44
184Beate Pott 07Turebergs FK9.23
185Elina Ravik 07Turebergs FK
186Elin Runemar 07Turebergs FK
187Sara Sjöstedt 07Turebergs FK8.33
188Amanda Solen 07Turebergs FK
189Matilda Solen 07Turebergs FK
190Hanna Symes 07Turebergs FK
195Emmie Wedin 07Turebergs FK
221Tove Belmé 07Täby IS
222Ida Borglund 07Täby IS6.96.9
223Alice Helge 07Täby IS
224Frida Heljestrand 07Täby IS
225Frida Hellgren 07Täby IS
226Hanna Lorehn 07Täby IS
227Emma Olofsson 07Täby IS
228Tilda Sievertz 07Täby IS
F12 5x200 m .
StNo         Pb Sb
21 Bromma IF 00Bromma IF
29 Danderyds SK 07Danderyds SK
87Lag 1 Hässelby SK 00Hässelby SK
88Lag 2 Hässelby SK 00Hässelby SK
112 IFK Lidingö Friidrott 00IFK Lidingö Friidrott
191Lag 1 Turebergs FK 00Turebergs FK
192Lag 2 Turebergs FK 00Turebergs FK
193Lag 3 Turebergs FK 00Turebergs FK
194Lag 4 Turebergs FK 00Turebergs FK
229Lag 1 Täby IS 00Täby IS
230Lag 2 Täby IS 00Täby IS