Startlista

R3-S 60 m                  11:00
StNr         Pb Sb
  40Albin Janderberg 99Västerås FK
R3-S 200 m                  12:00
StNr         Pb Sb
  40Albin Janderberg 99Västerås FK
R3-S Längd                  12:45
StNr         Pb Sb
  40Albin Janderberg 99Västerås FK
R3-U 60 m                  11:00
StNr         Pb Sb
  2Ellen Westling 07Falu IK11.5811.58
R3-U 200 m                  12:00
StNr         Pb Sb
  2Ellen Westling 07Falu IK46.9346.93
R3-U Längd                  12:45
StNr         Pb Sb
  2Ellen Westling 07Falu IK2.532.53
RR1-S 60 m                  11:40
StNr         Pb Sb
  8Olof Da Silva Olsson 99Norrbacka HIF
  9Lo Holmberg 84Norrbacka HIF
  10Wilhelm Rapp 97Norrbacka HIF
  16Henrik Eriksson 00RBU Västerås
RR1-S 200 m                  12:30
StNr         Pb Sb
  8Olof Da Silva Olsson 99Norrbacka HIF
  9Lo Holmberg 84Norrbacka HIF
  10Wilhelm Rapp 97Norrbacka HIF
  16Henrik Eriksson 00RBU Västerås
RR1-S 400 m                  14:00
StNr         Pb Sb
  8Olof Da Silva Olsson 99Norrbacka HIF
  10Wilhelm Rapp 97Norrbacka HIF
  16Henrik Eriksson 00RBU Västerås
RR1-J 60 m                  11:40
StNr         Pb Sb
  11Nils Björk 02Norrbacka HIF
  12Moa Nilsson 02Norrbacka HIF
  17Nellie Ledin 02RBU Västerås
RR1-J 200 m                  12:40
StNr         Pb Sb
  11Nils Björk 02Norrbacka HIF
  12Moa Nilsson 02Norrbacka HIF
  17Nellie Ledin 02RBU Västerås
RR1-J 400 m                  14:10
StNr         Pb Sb
  11Nils Björk 02Norrbacka HIF
  12Moa Nilsson 02Norrbacka HIF
  17Nellie Ledin 02RBU Västerås
RR2-S 60 m                  11:50
StNr         Pb Sb
  13Felicia Kamsvåg 94Norrbacka HIF
  18Jerry Björk 83RBU Västerås
  19Pontus Stålfors 97RBU Västerås
RR2-S 200 m                  12:50
StNr         Pb Sb
  13Felicia Kamsvåg 94Norrbacka HIF
  18Jerry Björk 83RBU Västerås
  19Pontus Stålfors 97RBU Västerås
RR2-S 400 m                  14:20
StNr         Pb Sb
  18Jerry Björk 83RBU Västerås
  19Pontus Stålfors 97RBU Västerås
RR2-J 60 m                  11:50
StNr         Pb Sb
  5Gustav Tegnelund 02Karlskoga FIF
  14Isa Hermelin 02Norrbacka HIF
RR2-J 200 m                  13:00
StNr         Pb Sb
  5Gustav Tegnelund 02Karlskoga FIF
  14Isa Hermelin 02Norrbacka HIF
RR2-J 400 m                  14:20
StNr         Pb Sb
  5Gustav Tegnelund 02Karlskoga FIF
  14Isa Hermelin 02Norrbacka HIF
RR2-U 60 m                  11:50
StNr         Pb Sb
  6Noel Eriksson Green 06KFUM Örebro Friidrott18.3618.36
  7Julius Mård 07Linköping Parasport
RR2-U 200 m                  13:00
StNr         Pb Sb
  6Noel Eriksson Green 06KFUM Örebro Friidrott33.2933.29
  7Julius Mård 07Linköping Parasport
RR3-S 60 m                  11:40
StNr         Pb Sb
  15Julia Hedenström 96Norrbacka HIF
RR3-S 200 m                  13:10
StNr         Pb Sb
  15Julia Hedenström 96Norrbacka HIF
RR3-S 400 m                  14:30
StNr         Pb Sb
  15Julia Hedenström 96Norrbacka HIF
RR4-U 200 m                  13:10
StNr         Pb Sb
  20Emma Gjerseth 08RBU Västerås
RR4-U 400 m                  14:30
StNr         Pb Sb
  20Emma Gjerseth 08RBU Västerås
U-SP 60 m                  11:10
StNr         Pb Sb
  21Elias Emander 96Roslagen SOL
  22Philip Fagerström 93Roslagen SOL
  23Patrik Götlin 94Roslagen SOL
  26Darek Lekander 82Roslagen SOL
  27Ekk Logren 87Roslagen SOL
  28Niklas Moberg 75Roslagen SOL
  29Peter Nilsson 92Roslagen SOL
U-SP 200 m                  12:10
StNr         Pb Sb
  24Lasse Jansson 95Roslagen SOL
  25Oscar Karell 92Roslagen SOL
  27Ekk Logren 87Roslagen SOL
  28Niklas Moberg 75Roslagen SOL
  30Daniel Söderqvist 79Roslagen SOL
U-SP 400 m                  14:40
StNr         Pb Sb
  23Patrik Götlin 94Roslagen SOL
  25Oscar Karell 92Roslagen SOL
  30Daniel Söderqvist 79Roslagen SOL
U-SP 800 m                  14:50
StNr         Pb Sb
  30Daniel Söderqvist 79Roslagen SOL
U-SP Längd                  12:45
StNr         Pb Sb
  21Elias Emander 96Roslagen SOL
  22Philip Fagerström 93Roslagen SOL
  24Lasse Jansson 95Roslagen SOL
  26Darek Lekander 82Roslagen SOL
  29Peter Nilsson 92Roslagen SOL
U-SP Kula                  13:15
StNr         Pb Sb
  21Elias Emander 96Roslagen SOL
  22Philip Fagerström 93Roslagen SOL
  23Patrik Götlin 94Roslagen SOL
  24Lasse Jansson 95Roslagen SOL
  25Oscar Karell 92Roslagen SOL
  26Darek Lekander 82Roslagen SOL
  27Ekk Logren 87Roslagen SOL
  28Niklas Moberg 75Roslagen SOL
  29Peter Nilsson 92Roslagen SOL
U-SF 60 m                  11:20
StNr         Pb Sb
  1Lina Hedberg 98Bollnäs FIK
U-SF 200 m                  12:20
StNr         Pb Sb
  1Lina Hedberg 98Bollnäs FIK
U-SF Kula                  13:15
StNr         Pb Sb
  1Lina Hedberg 98Bollnäs FIK
U-JP 60 m                  11:20
StNr         Pb Sb
  3Franz Parszyk 01Idrottsgymnasiet Bollnäs9.509.50
  31Tanja Alaiso 11Turebergs FK
U-JP Höjd                  12:45
StNr         Pb Sb
  3Franz Parszyk 01Idrottsgymnasiet Bollnäs1.201.20
U-JP Längd                  12:00
StNr         Pb Sb
  3Franz Parszyk 01Idrottsgymnasiet Bollnäs3.503.50
U-JF 60 m                  11:20
StNr         Pb Sb
  4Lille Ruoskanen 00Idrottsgymnasiet Bollnäs9.759.90
U-JF Längd                  12:00
StNr         Pb Sb
  4Lille Ruoskanen 00Idrottsgymnasiet Bollnäs3.933.85
U-JF Kula                  13:15
StNr         Pb Sb
  4Lille Ruoskanen 00Idrottsgymnasiet Bollnäs5.905.75
U-U 60 m                  11:30
StNr         Pb Sb
  31Tanja Alaiso 11Turebergs FK
  32Elsa Björkman 09Turebergs FK
  34Axel Granqvist 08Turebergs FK
  35Emma Hedin 09Turebergs FK
  36Arvid Nyström 11Turebergs FK
  37Vendela Sallander 08Turebergs FK
  38Mira Sandanam 11Turebergs FK
  39Svea Östman 09Turebergs FK
U-U Längd                  12:00
StNr         Pb Sb
  31Tanja Alaiso 11Turebergs FK
  32Elsa Björkman 09Turebergs FK
  33Arvid Brattberg 12Turebergs FK
  34Axel Granqvist 08Turebergs FK
  35Emma Hedin 09Turebergs FK
  36Arvid Nyström 11Turebergs FK
  37Vendela Sallander 08Turebergs FK
  38Mira Sandanam 11Turebergs FK
  39Svea Östman 09Turebergs FK
U-U Kula                  14:00
StNr         Pb Sb
  32Elsa Björkman 09Turebergs FK
  33Arvid Brattberg 12Turebergs FK
  34Axel Granqvist 08Turebergs FK
  35Emma Hedin 09Turebergs FK
  36Arvid Nyström 11Turebergs FK
  37Vendela Sallander 08Turebergs FK
  38Mira Sandanam 11Turebergs FK
  39Svea Östman 09Turebergs FK