Startlista [Lördag] [Söndag]

  Startlista 1 december

P15 (2006-2005) 800 m A                  15:03
StNo         Pb Sb
123Emil Klockar 06Huddinge AIS
144Samuel Berhane 05Hässelby SK2:14.452:14.45
145Leon Borgedahl 06Hässelby SK
147Alex Hägg 06Hässelby SK2:27.202:27.20
148Erik Larripa Taxell 05Hässelby SK
150Anton Petersson 06Hässelby SK
200Simon Bratt 05IF Triangeln2:23.34
205Leonardo Garavini 05IFK Lidingö
207Nicklas Östlund 05IFK Lidingö2:26.91
302Jakob Bergström 06Turebergs FK
303John Bäck 06Turebergs FK
305Filip Hessle 06Turebergs FK
307Gustav Källström 06Turebergs FK
309Jacob Rappe 06Turebergs FK
310Jacob Semb-Josefson 06Turebergs FK
311Frans Stjernström 06Turebergs FK
312Saviola Waithira 06Turebergs FK
579Anton Höglund 06Täby IS
695Markus Andersson 05Västerås FK
P15 (2006-2005) 60 m häck Försök 1                  11:45
StNo         Pb Sb
120Alexander Heaton 05Huddinge AIS
123Emil Klockar 06Huddinge AIS
303John Bäck 06Turebergs FK
304Jonathan Edberg 06Turebergs FK
307Gustav Källström 06Turebergs FK
308Vincent Källström 06Turebergs FK
309Jacob Rappe 06Turebergs FK
310Jacob Semb-Josefson 06Turebergs FK
579Anton Höglund 06Täby IS
P15 (2006-2005) Stav                  09:20
StNo         Pb Sb
61Quincy Hackett 07Hammarby IF2.18
120Alexander Heaton 05Huddinge AIS
121Oscar Heaton 05Huddinge AIS
122Erik Kagerstedt 06Huddinge AIS
124Oliver Sandberg 06Huddinge AIS
148Erik Larripa Taxell 05Hässelby SK2.75
266Adrian Siwek 05Nyköpings BIS3.35
282Oliver Ericsson 06Spårvägens FK
302Jakob Bergström 06Turebergs FK1.70
307Gustav Källström 06Turebergs FK
308Vincent Källström 06Turebergs FK
309Jacob Rappe 06Turebergs FK1.59
310Jacob Semb-Josefson 06Turebergs FK3.00
324Simon Lindström 07Turebergs FK1.88
325Alexander Mickelson 07Turebergs FK2.18
672Hugo Engkvist 06Upsala IF2.42
P13 (2007) 60 m häck Försök 1                  11:19
StNo         Pb Sb
1David Berglund 07AIK Friidrott10.40
26Filip Wessel 07Danderyds SK
54Walter Hedblom Green 07Gefle IF10.61
62Hannes Johansson 07Hammarby IF11.2111.21
63Anton Roslund 07Hammarby IF10.50
215Kevin Sjöström 07IFK Märsta
289Henrik Deresiewicz 07Sundbybergs IK
313Liam Dovander 07Turebergs FK
320Erik Håkansson 07Turebergs FK
324Simon Lindström 07Turebergs FK10.37
325Alexander Mickelson 07Turebergs FK
326Albin Möller 07Turebergs FK
327Gustav Snis 07Turebergs FK12.50
330Arvid Tiberg 07Turebergs FK12.31
580Emil Hansson 07Täby IS
581Love Mårtensson 07Täby IS
582Jacob Norsell 07Täby IS
584Jacob Rune 07Täby IS10.11
585Emil Söderberg 07Täby IS
586Vilgot Treskog 07Täby IS
683Hannes Berg 07Vallentuna FK10.86
684Anton Hellgren 07Vallentuna FK12.30
685Jacob Nilsson Diehl 07Vallentuna FK
P13 (2007) Höjd A                  15:10
StNo         Pb Sb
319Casper Håkansson 07Turebergs FK1.351.35
580Emil Hansson 07Täby IS1.40
585Emil Söderberg 07Täby IS1.45
329Karl Thilers 07Turebergs FK1.36
63Anton Roslund 07Hammarby IF1.47
320Erik Håkansson 07Turebergs FK1.35
215Kevin Sjöström 07IFK Märsta1.57
54Walter Hedblom Green 07Gefle IF1.43
673Elias Ekman 07Upsala IF1.42
324Simon Lindström 07Turebergs FK1.53
582Jacob Norsell 07Täby IS1.48
313Liam Dovander 07Turebergs FK1.44
1David Berglund 07AIK Friidrott1.47
62Hannes Johansson 07Hammarby IF1.451.45
327Gustav Snis 07Turebergs FK1.41
325Alexander Mickelson 07Turebergs FK1.36
P13 (2007) Höjd B                  15:10
StNo         Pb Sb
328Ludvig Sundström 07Turebergs FK1.25
155Hugo Danielsson 07Hässelby SK1.08
233Jack Bergendahl 07Kungsholmen FI1.35
26Filip Wessel 07Danderyds SK1.25
151Marcus Beckman 07Hässelby SK1.16
683Hannes Berg 07Vallentuna FK1.33
318Edvin Hansen Tydén 07Turebergs FK1.30
584Jacob Rune 07Täby IS1.30
289Henrik Deresiewicz 07Sundbybergs IK1.34
154Alexander Christiansen 07Hässelby SK
156Hugo Skymne 07Hässelby SK1.24
330Arvid Tiberg 07Turebergs FK1.31
158Oliver Åkerberg 07Hässelby SK1.12
23Alexander Kronqvist 07Danderyds SK1.30
326Albin Möller 07Turebergs FK1.33
P13 (2007) Kula                  13:50
StNo         Pb Sb
1David Berglund 07AIK Friidrott8.86
23Alexander Kronqvist 07Danderyds SK7.33
26Filip Wessel 07Danderyds SK
61Quincy Hackett 07Hammarby IF7.927.92
151Marcus Beckman 07Hässelby SK8.27
154Alexander Christiansen 07Hässelby SK
156Hugo Skymne 07Hässelby SK5.24
158Oliver Åkerberg 07Hässelby SK4.47
215Kevin Sjöström 07IFK Märsta
232Theodor Alm 07Kungsholmen FI
313Liam Dovander 07Turebergs FK7.92
314Ludvig Ellgren 07Turebergs FK8.23
318Edvin Hansen Tydén 07Turebergs FK
320Erik Håkansson 07Turebergs FK
323Simon Linder 07Turebergs FK
324Simon Lindström 07Turebergs FK
325Alexander Mickelson 07Turebergs FK
326Albin Möller 07Turebergs FK
329Karl Thilers 07Turebergs FK
580Emil Hansson 07Täby IS
581Love Mårtensson 07Täby IS
582Jacob Norsell 07Täby IS6.99
583Leo Papinski 07Täby IS7.83
584Jacob Rune 07Täby IS7.67
585Emil Söderberg 07Täby IS
586Vilgot Treskog 07Täby IS
684Anton Hellgren 07Vallentuna FK6.57
685Jacob Nilsson Diehl 07Vallentuna FK
P12 (2008) 600 m A                  13:03
StNo         Pb Sb
8Wilmer Davidgård 08Bromma IF
9Vilgot Didrikson 08Bromma IF1:57.701:57.70
66Tim Karmteg 08Hammarby IF1:52.00
160Rami Fakhreddine 08Hässelby SK1:49.82
234Ludvig Bergqvist 08Kungsholmen FI2:03.79
290Edvin Wiklund 08Sundbybergs IK
331Levi Back 08Turebergs FK1:54.86
332Martin Bergström 08Turebergs FK
333William Blomquist 08Turebergs FK
337Simon Forsberg 08Turebergs FK
339Elias Hovmöller 08Turebergs FK
341Simon Sjölund 08Turebergs FK
342Knut Sjöqvist Arlehov 08Turebergs FK
343William Strömberg 08Turebergs FK
344Emil Svensson 08Turebergs FK
589Folke Samefors 08Täby IS
590Erik Stolpe 08Täby IS1:57.041:57.04
675Albin Björngard 08Upsala IF
P12 (2008) 60 m häck Försök 1                  11:10
StNo         Pb Sb
8Wilmer Davidgård 08Bromma IF
9Vilgot Didrikson 08Bromma IF
65Theodor Håkansson 08Hammarby IF10.85
66Tim Karmteg 08Hammarby IF
68Benjamin Wilkinson 08Hammarby IF
160Rami Fakhreddine 08Hässelby SK
161Edwin Larripa Taxell 08Hässelby SK
235Leo Nelson 08Kungsholmen FI
290Edvin Wiklund 08Sundbybergs IK
331Levi Back 08Turebergs FK11.40
332Martin Bergström 08Turebergs FK
334Joel Bäck 08Turebergs FK
337Simon Forsberg 08Turebergs FK
338Alex Hessle 08Turebergs FK
339Elias Hovmöller 08Turebergs FK
340Valter Johansson 08Turebergs FK
342Knut Sjöqvist Arlehov 08Turebergs FK
343William Strömberg 08Turebergs FK
344Emil Svensson 08Turebergs FK
345Diego Zagai Roel 08Turebergs FK
589Folke Samefors 08Täby IS
590Erik Stolpe 08Täby IS10.9510.95
686Lowe Eriksson 08Vallentuna FK
P12 (2008) Höjd A                  11:50
StNo         Pb Sb
342Knut Sjöqvist Arlehov 08Turebergs FK1.30
160Rami Fakhreddine 08Hässelby SK1.25
590Erik Stolpe 08Täby IS1.311.31
161Edwin Larripa Taxell 08Hässelby SK1.38
68Benjamin Wilkinson 08Hammarby IF1.27
8Wilmer Davidgård 08Bromma IF1.38
686Lowe Eriksson 08Vallentuna FK1.34
336Ludwig Engde 08Turebergs FK1.27
234Ludvig Bergqvist 08Kungsholmen FI1.23
344Emil Svensson 08Turebergs FK1.38
331Levi Back 08Turebergs FK1.25
9Vilgot Didrikson 08Bromma IF1.31
65Theodor Håkansson 08Hammarby IF1.40
P12 (2008) Höjd B                  11:50
StNo         Pb Sb
259Linus Westerlund 08Mälarö SOK
333William Blomquist 08Turebergs FK1.20
290Edvin Wiklund 08Sundbybergs IK1.15
345Diego Zagai Roel 08Turebergs FK1.20
235Leo Nelson 08Kungsholmen FI
675Albin Björngard 08Upsala IF1.16
67Yosef Rafiq 08Hammarby IF
339Elias Hovmöller 08Turebergs FK1.15
332Martin Bergström 08Turebergs FK1.20
337Simon Forsberg 08Turebergs FK1.13
64Vincent Huselius 08Hammarby IF
589Folke Samefors 08Täby IS
P11 (2009) 60 m häck Försök 1                  09:30
StNo         Pb Sb
71Jonatan Borg 09Hammarby IF
72Anton Brundin 09Hammarby IF
73Jumanne Hackett 09Hammarby IF
128Theo Guthke 09Huddinge AIS
129Joar Larsson 09Huddinge AIS
131Samuel Werner 09Huddinge AIS
132Theo Zetterberg 09Huddinge AIS
261Gustav Yngström 09Mälarö SOK
270Herman Lenander 09Rånäs 4H
291Kasper Langevoort 09Sundbybergs IK
346Oskar Ahlstrand 09Turebergs FK
347Viktor Berg 09Turebergs FK
348Elis Björk 09Turebergs FK
349Trausti Mar Dagsson 09Turebergs FK
350Sean Dovander 09Turebergs FK
353Jack Forssmed 09Turebergs FK
354Carl Grindange 09Turebergs FK
357Oskar Källström 09Turebergs FK
358Joel Lellky 09Turebergs FK
359Måns Lidman 09Turebergs FK
360Liam Malmström 09Turebergs FK
361Edvin Möller 09Turebergs FK
362Arvid Narvinger 09Turebergs FK
366Filip Söderlund 09Turebergs FK
367Ivar Tiberg 09Turebergs FK
368Gustav Virgin Ericsson 09Turebergs FK
369Edvin Wedin 09Turebergs FK
591Nils Grufman 09Täby IS12.31
592Oscar Helge 09Täby IS
P11 (2009) Kula                  11:00
StNo         Pb Sb
71Jonatan Borg 09Hammarby IF7.63
72Anton Brundin 09Hammarby IF6.67
73Jumanne Hackett 09Hammarby IF10.1010.10
74Kevin Wahlström 09Hammarby IF
128Theo Guthke 09Huddinge AIS7.08
129Joar Larsson 09Huddinge AIS7.04
131Samuel Werner 09Huddinge AIS5.22
132Theo Zetterberg 09Huddinge AIS5.58
208Nils Ljungbergh-Hult 09IFK Lidingö
209Noah Swedin 09IFK Lidingö
260Albin Rydling 09Mälarö SOK
261Gustav Yngström 09Mälarö SOK6.926.92
270Herman Lenander 09Rånäs 4H
291Kasper Langevoort 09Sundbybergs IK
346Oskar Ahlstrand 09Turebergs FK6.57
348Elis Björk 09Turebergs FK6.93
349Trausti Mar Dagsson 09Turebergs FK5.01
350Sean Dovander 09Turebergs FK5.00
353Jack Forssmed 09Turebergs FK6.076.07
354Carl Grindange 09Turebergs FK7.11
356Ludvig Håkansson 09Turebergs FK6.226.22
357Oskar Källström 09Turebergs FK
358Joel Lellky 09Turebergs FK
360Liam Malmström 09Turebergs FK
361Edvin Möller 09Turebergs FK5.26
364Jonathan Sundström 09Turebergs FK6.72
366Filip Söderlund 09Turebergs FK
367Ivar Tiberg 09Turebergs FK
368Gustav Virgin Ericsson 09Turebergs FK
369Edvin Wedin 09Turebergs FK
591Nils Grufman 09Täby IS7.88
592Oscar Helge 09Täby IS
P10 (2010) 600 m A                  13:21
StNo         Pb Sb
27Marcus Edetoft 10Danderyds SK
28Axel Hansen 10Danderyds SK
29Hector Näsvik 10Danderyds SK
75Klaus Heinonen 10Hammarby IF
76Liam Sillén 10Hammarby IF
100Edvin Algeson Öberg 10Hanvikens SK
101Linton Graham 10Hanvikens SK
102Viggo Ivarsson 10Hanvikens SK
103Gustav Lundberg 10Hanvikens SK
104Hugo Winterman 10Hanvikens SK
133Benjamin Karlsson 10Huddinge AIS2:08.00
189Felix Levelius Karlgren 10IF Linnéa
190Max Unger 10IF Linnéa2:10.09
271Edvin Eriksson 10Rånäs 4H2:23.00
272Aston Ivarsson Segerman 10Rånäs 4H
273Ivar Lundstedt 10Rånäs 4H
274Emil Stenberg 10Rånäs 4H
280Felix Ruud-Lonning 10Saltsjöbadens IF
371Anton Ahlstrand 10Turebergs FK2:19.74
372Tristan Back 10Turebergs FK2:18.11
373Anton Bernström 10Turebergs FK2:32.00
374Filip Edholm 10Turebergs FK
376Alvar Engström 10Turebergs FK
377Alex Forsberg 10Turebergs FK
378Eliah Hallberg Hossain 10Turebergs FK2:03.50
379Karl Hjort 10Turebergs FK
380Cian Hogan 10Turebergs FK
382Love Lindberg 10Turebergs FK
383Tage Lood Falgén 10Turebergs FK2:12.00
384Vidar Martin 10Turebergs FK
385Hugo Meyer 10Turebergs FK
386Alfred Nordlander 10Turebergs FK
387Hugo Odelind 10Turebergs FK
388Emil Ribacke 10Turebergs FK
389Erik Rosenberg 10Turebergs FK
390Elliot Sjöberg 10Turebergs FK
391Felix Svensson 10Turebergs FK
393William Thilers 10Turebergs FK
394Joel Ullberg 10Turebergs FK
396Jack Wiktorsson 10Turebergs FK
593David Bonnevier 10Täby IS
594Jakob Bonnevier 10Täby IS
595Elvin Ericsson 10Täby IS
596Fred Faxéus 10Täby IS
597Jonathan Hasselmark 10Täby IS
598Robert Khoury 10Täby IS
599Isak Klefbeck 10Täby IS
600Filip Lenneby 10Täby IS
601Oskar Lyberg 10Täby IS
602Gustaf Malm 10Täby IS2:16.00
603Oliver Ok 10Täby IS
604Grim Pamelius 10Täby IS
605Emil Ramning 10Täby IS
606Alexander Tillborg 10Täby IS
607Casper Tull 10Täby IS
608Maximilian van der Meijden 10Täby IS
P10 (2010) 40 m häck Försök 1                  10:17
StNo         Pb Sb
75Klaus Heinonen 10Hammarby IF
76Liam Sillén 10Hammarby IF
100Edvin Algeson Öberg 10Hanvikens SK
101Linton Graham 10Hanvikens SK
102Viggo Ivarsson 10Hanvikens SK
103Gustav Lundberg 10Hanvikens SK
104Hugo Winterman 10Hanvikens SK
133Benjamin Karlsson 10Huddinge AIS
190Max Unger 10IF Linnéa
236James Nelson 10Kungsholmen FI
271Edvin Eriksson 10Rånäs 4H
272Aston Ivarsson Segerman 10Rånäs 4H
273Ivar Lundstedt 10Rånäs 4H
274Emil Stenberg 10Rånäs 4H
279Rasmus O Donnell 10Saltsjöbadens IF
371Anton Ahlstrand 10Turebergs FK
372Tristan Back 10Turebergs FK
373Anton Bernström 10Turebergs FK
374Filip Edholm 10Turebergs FK
375Anton Elmqvist 10Turebergs FK
376Alvar Engström 10Turebergs FK
377Alex Forsberg 10Turebergs FK
378Eliah Hallberg Hossain 10Turebergs FK
380Cian Hogan 10Turebergs FK
382Love Lindberg 10Turebergs FK
383Tage Lood Falgén 10Turebergs FK
384Vidar Martin 10Turebergs FK
385Hugo Meyer 10Turebergs FK
386Alfred Nordlander 10Turebergs FK
387Hugo Odelind 10Turebergs FK
388Emil Ribacke 10Turebergs FK
392Felix Svensson 10Turebergs FK
393William Thilers 10Turebergs FK
394Joel Ullberg 10Turebergs FK
395Svante Welander 10Turebergs FK
396Jack Wiktorsson 10Turebergs FK
593David Bonnevier 10Täby IS
594Jakob Bonnevier 10Täby IS
595Elvin Ericsson 10Täby IS
596Fred Faxéus 10Täby IS
597Jonathan Hasselmark 10Täby IS
598Robert Khoury 10Täby IS
599Isak Klefbeck 10Täby IS
600Filip Lenneby 10Täby IS
601Oskar Lyberg 10Täby IS
602Gustaf Malm 10Täby IS
603Oliver Ok 10Täby IS
604Grim Pamelius 10Täby IS
605Emil Ramning 10Täby IS
607Casper Tull 10Täby IS
608Maximilian van der Meijden 10Täby IS
P10 (2010) Höjd A                  09:00
StNo         Pb Sb
273Ivar Lundstedt 10Rånäs 4H1.05
605Emil Ramning 10Täby IS1.00
382Love Lindberg 10Turebergs FK1.00
103Gustav Lundberg 10Hanvikens SK1.00
385Hugo Meyer 10Turebergs FK1.00
600Filip Lenneby 10Täby IS1.00
100Edvin Algeson Öberg 10Hanvikens SK1.00
271Edvin Eriksson 10Rånäs 4H1.05
372Tristan Back 10Turebergs FK1.10
102Viggo Ivarsson 10Hanvikens SK1.05
374Filip Edholm 10Turebergs FK1.101.10
375Anton Elmqvist 10Turebergs FK1.051.05
381Harry Johansson 10Turebergs FK1.10
274Emil Stenberg 10Rånäs 4H1.03
379Karl Hjort 10Turebergs FK1.01
76Liam Sillén 10Hammarby IF1.08
101Linton Graham 10Hanvikens SK1.00
378Eliah Hallberg Hossain 10Turebergs FK1.211.21
380Cian Hogan 10Turebergs FK1.10
371Anton Ahlstrand 10Turebergs FK1.00
387Hugo Odelind 10Turebergs FK1.05
601Oskar Lyberg 10Täby IS1.04
376Alvar Engström 10Turebergs FK1.00
104Hugo Winterman 10Hanvikens SK1.12
386Alfred Nordlander 10Turebergs FK1.00
190Max Unger 10IF Linnéa1.00
P10 (2010) Höjd B                  09:00
StNo         Pb Sb
602Gustaf Malm 10Täby IS0.95
236James Nelson 10Kungsholmen FI
389Erik Rosenberg 10Turebergs FK
396Jack Wiktorsson 10Turebergs FK0.95
594Jakob Bonnevier 10Täby IS
395Svante Welander 10Turebergs FK
373Anton Bernström 10Turebergs FK0.95
394Joel Ullberg 10Turebergs FK
607Casper Tull 10Täby IS0.85
392Felix Svensson 10Turebergs FK
598Robert Khoury 10Täby IS
595Elvin Ericsson 10Täby IS
599Isak Klefbeck 10Täby IS
384Vidar Martin 10Turebergs FK
597Jonathan Hasselmark 10Täby IS
604Grim Pamelius 10Täby IS
388Emil Ribacke 10Turebergs FK0.920.92
608Maximilian van der Meijden 10Täby IS
133Benjamin Karlsson 10Huddinge AIS0.98
393William Thilers 10Turebergs FK0.95
596Fred Faxéus 10Täby IS
272Aston Ivarsson Segerman 10Rånäs 4H0.95
593David Bonnevier 10Täby IS
603Oliver Ok 10Täby IS
28Axel Hansen 10Danderyds SK
75Klaus Heinonen 10Hammarby IF
F15 (2006-2005) 800 m A                  15:27
StNo         Pb Sb
82Olivia Grahn 06Hammarby IF2:26.11
136Lisa Bäckdén 06Huddinge AIS2:45.102:45.10
165Nora Hägg 06Hässelby SK2:36.26
166Hannah Kinane 06Hässelby SK2:19.512:19.51
185Elisa Sundberg 05IF Linden
210Maya Swedin 06IFK Lidingö2:35.992:35.99
285Evelina Sparf 05Spårvägens FK
437Alva Back 06Turebergs FK2:39.00
442Aina Dunker 06Turebergs FK
444Ebba Eliasson 05Turebergs FK
446Ella Fallope 06Turebergs FK2:29.122:29.12
448Ayla Hallberg Hossain 06Turebergs FK2:29.18
450Elsa Kagevik 06Turebergs FK2:31.20
451Alexandra Myrestam 06Turebergs FK
453Agnes Olsson 05Turebergs FK
458Anna Strunke 05Turebergs FK
687Isabella Brink 05Vallentuna FK2:35.39
688Glykeria Theodoridou 06Vallentuna FK2:58.00
F15 (2006-2005) 60 m häck Försök 1                  11:31
StNo         Pb Sb
2Tyra Holst 06AIK Friidrott
139Elin Hjertzell 06Huddinge AIS
164Xana Baxter 06Hässelby SK
168Philippa Rundbladh 06Hässelby SK11.17
169Livia Salov-Klaesson 06Hässelby SK
301Agnes Degermark 06Trångsvikens IF
437Alva Back 06Turebergs FK10.28
440Ida Chrifi 06Turebergs FK9.91
441Besiana Dalipi 05Turebergs FK
446Ella Fallope 06Turebergs FK9.999.99
448Ayla Hallberg Hossain 06Turebergs FK9.469.46
449Lara Johnsson 05Turebergs FK10.02
450Elsa Kagevik 06Turebergs FK10.34
451Alexandra Myrestam 06Turebergs FK10.4510.45
458Anna Strunke 05Turebergs FK10.1310.13
623Rut Grufman 06Täby IS10.23
624Ebba Sjöström 05Täby IS10.1110.11
625Eleonora Wahlin 06Täby IS10.31
679Tova Björngard 06Upsala IF
F15 (2006-2005) Stav                  12:20
StNo         Pb Sb
176Caisa Wibler 07Hässelby SK1.73
437Alva Back 06Turebergs FK2.92
446Ella Fallope 06Turebergs FK2.202.20
455Matilda Petersson 06Turebergs FK2.10
457Annie Sjölund 06Turebergs FK1.62
468Zara Klouda 07Turebergs FK2.00
470Beate Pott 07Turebergs FK2.71
477Emmie Wedin 07Turebergs FK1.73
576Alvah Lind 05Tyresö FK3.61
577Norah Lind 05Tyresö FK3.25
623Rut Grufman 06Täby IS2.32
693Moa Forsén 07Väsby IK1.88
F13 (2007) 60 m häck Försök 1                  10:53
StNo         Pb Sb
33Leopoldine Lindestam 07Danderyds SK
85Matilda Borg 07Hammarby IF
86Elsa Heinonen 07Hammarby IF
173Mina Hägglund 07Hässelby SK
174Alisha Mirza 07Hässelby SK12.42
176Caisa Wibler 07Hässelby SK12.42
239Ida Bonow 07Kungsängens FK
269Wilda Runeborg 07Råby-Rekarne FIF
287Carmen Cernjul 07Spårvägens FK9.03
461Venla Engström 07Turebergs FK11.34
462Elsa Ershammar 07Turebergs FK
465Vendela Heidendahl 07Turebergs FK
467Niamh Hogan 07Turebergs FK
468Zara Klouda 07Turebergs FK11.86
470Beate Pott 07Turebergs FK9.82
471Elina Ravik 07Turebergs FK13.5713.57
472Elin Runemar 07Turebergs FK
477Emmie Wedin 07Turebergs FK10.91
478Frida Westberg 07Turebergs FK11.16
627Tove Belmé 07Täby IS
628Ida Borglund 07Täby IS11.1111.11
630Alice Helge 07Täby IS
632Emma Olofsson 07Täby IS
633Tilda Sievertz 07Täby IS
F13 (2007) Höjd A                  14:10
StNo         Pb Sb
629Alma Hallsten 07Täby IS1.401.40
240Filippa Kopparhed 07Kungsängens FK1.34
633Tilda Sievertz 07Täby IS1.30
89Ebba Wennebjer 07Hammarby IF1.50
211Julia Wändin 07IFK Lidingö1.38
269Wilda Runeborg 07Råby-Rekarne FIF1.41
86Elsa Heinonen 07Hammarby IF1.30
470Beate Pott 07Turebergs FK1.40
33Leopoldine Lindestam 07Danderyds SK1.31
88Linnéa Sillén 07Hammarby IF1.40
628Ida Borglund 07Täby IS1.401.40
288Ellinore Sparf 07Spårvägens FK1.38
87Maja Helgesson 07Hammarby IF1.30
F13 (2007) Höjd B                  14:10
StNo         Pb Sb
85Matilda Borg 07Hammarby IF1.28
630Alice Helge 07Täby IS1.15
239Ida Bonow 07Kungsängens FK1.25
462Elsa Ershammar 07Turebergs FK1.10
468Zara Klouda 07Turebergs FK1.28
174Alisha Mirza 07Hässelby SK1.12
465Vendela Heidendahl 07Turebergs FK1.02
173Mina Hägglund 07Hässelby SK1.26
474Amanda Solén 07Turebergs FK1.25
176Caisa Wibler 07Hässelby SK1.12
475Matilda Solén 07Turebergs FK1.28
467Niamh Hogan 07Turebergs FK1.25
477Emmie Wedin 07Turebergs FK1.25
F13 (2007) Kula                  09:20
StNo         Pb Sb
3Ida Edling 07Bollnäs FIK
85Matilda Borg 07Hammarby IF7.77
86Elsa Heinonen 07Hammarby IF8.92
87Maja Helgesson 07Hammarby IF
89Ebba Wennebjer 07Hammarby IF
171Elin Gullicksson 07Hässelby SK6.37
174Alisha Mirza 07Hässelby SK7.32
239Ida Bonow 07Kungsängens FK
240Filippa Kopparhed 07Kungsängens FK8.42
269Wilda Runeborg 07Råby-Rekarne FIF
463Vera Forssmed 07Turebergs FK6.156.15
465Vendela Heidendahl 07Turebergs FK4.15
468Zara Klouda 07Turebergs FK
470Beate Pott 07Turebergs FK9.23
471Elina Ravik 07Turebergs FK4.934.93
472Elin Runemar 07Turebergs FK
474Amanda Solén 07Turebergs FK
475Matilda Solén 07Turebergs FK
477Emmie Wedin 07Turebergs FK
478Frida Westberg 07Turebergs FK
627Tove Belmé 07Täby IS
628Ida Borglund 07Täby IS7.367.36
630Alice Helge 07Täby IS
631Frida Heljestrand 07Täby IS8.18
632Emma Olofsson 07Täby IS
633Tilda Sievertz 07Täby IS
F12 (2008) 600 m A                  14:45
StNo         Pb Sb
14Noomi Öhlund Karboub 08Bromma IF
57Ella Östblom 08Gefle IF1:54.25
90Edit Jansson 08Hammarby IF2:05.52
92Greta Övermo 08Hammarby IF
118My Lindberg 08Hellas FK2:03.00
177Mila Almström 08Hässelby SK2:42.74
202Amanda Bratt 08IF Triangeln2:18.19
275Elsa Eriksson 08Rånäs 4H2:06.00
481Linnea Ekström 08Turebergs FK
483Sara Ivarsson 08Turebergs FK2:07.202:07.20
485Molly Linder 08Turebergs FK2:19.70
488Nora Odelind 08Turebergs FK
489Teia Rehn 08Turebergs FK
634Juni Arkmo Rydnemalm 08Täby IS
635Wilma Beiming-Brotte 08Täby IS2:03.31
641My Nilsson 08Täby IS2:14.00
642Arwen Pamelius 08Täby IS
643Elsa Rudström 08Täby IS
645Hanna Vikström 08Täby IS
646Stella Weissenborn 08Täby IS2:02.50
694Hanna Månsson 08Väsby IK
696Frida Arenvang 08Wedevågs IF1:53.961:53.96
F12 (2008) 60 m häck Försök 1                  10:38
StNo         Pb Sb
12Sofia Sahlén Martin 08Bromma IF
13Aline Wistam 08Bromma IF
14Noomi Öhlund Karboub 08Bromma IF
35Elin Sjöberg 08Danderyds SK
57Ella Östblom 08Gefle IF11.53
90Edit Jansson 08Hammarby IF
91Hedvig Lindroth Badini 08Hammarby IF
92Greta Övermo 08Hammarby IF
118My Lindberg 08Hellas FK10.79
177Mila Almström 08Hässelby SK16.06
179Moa Hill 08Hässelby SK
180Olivia Pihl 08Hässelby SK
181Isabella Sjöholm-Vitasovic 08Hässelby SK12.80
275Elsa Eriksson 08Rånäs 4H
299Ida Winlöf 08Söderhamns IF10.7010.70
479Saga Berg Ojeda 08Turebergs FK11.07
481Linnea Ekström 08Turebergs FK
483Sara Ivarsson 08Turebergs FK11.80
485Molly Linder 08Turebergs FK12.63
486Maja Magnusson 08Turebergs FK13.38
488Nora Odelind 08Turebergs FK
489Teia Rehn 08Turebergs FK
634Juni Arkmo Rydnemalm 08Täby IS12.7712.77
635Wilma Beiming-Brotte 08Täby IS10.74
636Ebba Borglund 08Täby IS10.6910.69
639Charlotta Johansson 08Täby IS
641My Nilsson 08Täby IS
642Arwen Pamelius 08Täby IS
644Svea Strömberg 08Täby IS
645Hanna Vikström 08Täby IS
646Stella Weissenborn 08Täby IS12.80
681Klara Engkvist 08Upsala IF
690Natalie Hedén 08Vallentuna FK11.97
F12 (2008) Höjd A                  12:55
StNo         Pb Sb
179Moa Hill 08Hässelby SK1.211.21
642Arwen Pamelius 08Täby IS1.20
485Molly Linder 08Turebergs FK1.28
479Saga Berg Ojeda 08Turebergs FK1.30
13Aline Wistam 08Bromma IF1.20
492Ebba Wiklander 08Turebergs FK1.20
35Elin Sjöberg 08Danderyds SK1.29
483Sara Ivarsson 08Turebergs FK1.261.26
299Ida Winlöf 08Söderhamns IF1.421.42
275Elsa Eriksson 08Rånäs 4H1.37
14Noomi Öhlund Karboub 08Bromma IF1.25
636Ebba Borglund 08Täby IS1.401.40
697Zelda Eckers 08Åkersberga SK1.421.42
57Ella Östblom 08Gefle IF1.26
118My Lindberg 08Hellas FK1.36
701Olivia Backlund 08Ösmo Nynäs FK1.33
480Louisa Chrifi 08Turebergs FK1.24
F12 (2008) Höjd B                  12:55
StNo         Pb Sb
90Edit Jansson 08Hammarby IF
484Vera Kjellgren 08Turebergs FK1.17
178Matilda Barasciutti 08Hässelby SK1.04
635Wilma Beiming-Brotte 08Täby IS1.18
641My Nilsson 08Täby IS1.15
643Elsa Rudström 08Täby IS1.101.10
639Charlotta Johansson 08Täby IS1.08
644Svea Strömberg 08Täby IS1.15
634Juni Arkmo Rydnemalm 08Täby IS1.15
490Julia Sandler Djerf 08Turebergs FK1.131.13
638Emilie Ekman 08Täby IS1.16
488Nora Odelind 08Turebergs FK1.08
486Maja Magnusson 08Turebergs FK1.08
681Klara Engkvist 08Upsala IF1.15
177Mila Almström 08Hässelby SK
92Greta Övermo 08Hammarby IF1.17
F11(2009) 60 m häck Försök 1                  09:42
StNo         Pb Sb
93Liv Aizawa 09Hammarby IF
95Leia Finbom Höglund 09Hammarby IF
96Malva Lönn 09Hammarby IF10.92
98Tyra Sternlind 09Hammarby IF12.52
212Ebba Wärn 09IFK Lidingö
216Emmie Noren 09IFK Tumba
276Maya Purmonen 09Rånäs 4H
295Sofia Deresiewicz 09Sundbybergs IK
297Anna Onbiner 09Sundbybergs IK
493Freja Ahlepil 09Turebergs FK
494Molly Envall 09Turebergs FK
495Freja Kagevik 09Turebergs FK12.31
499Cecilia Melander 09Turebergs FK
500Emelie Milani 09Turebergs FK
501Amanda Oja 09Turebergs FK
502Matilda Ouchterlony 09Turebergs FK
503Stephanie Rimér 09Turebergs FK
504Stella Rybing 09Turebergs FK
507Leah Ssempasa 09Turebergs FK
508Elise Wiklund 09Turebergs FK
647Agnes Andersson 09Täby IS
648Lalita Blomqvist 09Täby IS11.3511.35
649Isabella Cueva Prado 09Täby IS
650Tuva Eckerberg 09Täby IS
651Alva Ekström 09Täby IS
652Julie Grevfors 09Täby IS
653Amanda Jörbeck 09Täby IS13.40
654Julia Pagiantas 09Täby IS
655Juni Rudberg 09Täby IS
656Vera Stolpen 09Täby IS12.86
657Svea Strand 09Täby IS
F11(2009) Kula                  12:55
StNo         Pb Sb
93Liv Aizawa 09Hammarby IF7.40
95Leia Finbom Höglund 09Hammarby IF
96Malva Lönn 09Hammarby IF7.54
98Tyra Sternlind 09Hammarby IF7.76
276Maya Purmonen 09Rånäs 4H
296Myra Juhl 09Sundbybergs IK
493Freja Ahlepil 09Turebergs FK3.363.36
494Molly Envall 09Turebergs FK6.56
495Freja Kagevik 09Turebergs FK5.79
497Joline Lidström 09Turebergs FK
500Emelie Milani 09Turebergs FK
503Stephanie Rimér 09Turebergs FK7.36
504Stella Rybing 09Turebergs FK
505Livia Sandström 09Turebergs FK5.125.12
507Leah Ssempasa 09Turebergs FK6.03
508Elise Wiklund 09Turebergs FK
647Agnes Andersson 09Täby IS
648Lalita Blomqvist 09Täby IS5.555.55
649Isabella Cueva Prado 09Täby IS
650Tuva Eckerberg 09Täby IS
652Julie Grevfors 09Täby IS
653Amanda Jörbeck 09Täby IS4.78
654Julia Pagiantas 09Täby IS4.93
657Svea Strand 09Täby IS
691Thalia Karagianni 09Vallentuna FK
F10 (2010) 600 m A                  14:09
StNo         Pb Sb
4Alba Jergmar 10Boo IF2:07.37
21Maja Ivarsson 10Bålsta IK
108Eveline Bramme 10Hanvikens SK
110Ebba Holmström 10Hanvikens SK2:21.28
111Clara Lyberg 10Hanvikens SK
112Moa Martinsson 10Hanvikens SK
113Thea Palmquist 10Hanvikens SK
114Saga Sonander 10Hanvikens SK
115Ophelia Ternedal 10Hanvikens SK
197Edit Nordlander 10IF Linnéa2:11.11
217Lily Norén 10IFK Tumba
224Ida Bergholm 10Ingarö IF
225Alicia Jalvén 10Ingarö IF
277Felicia Karlsson 10Rånäs 4H2:21.02
278Lovis Nilsson Wik 10Rånäs 4H
509Elin Aneby 10Turebergs FK
511Nora Blom 10Turebergs FK2:13.00
512Audrey Coan 10Turebergs FK
513Lovisa Cronebäck 10Turebergs FK
514Sigrid Eriksson 10Turebergs FK
515Alba Garcia Lundström 10Turebergs FK
516Selma Gjervaldsaeter 10Turebergs FK
517Oihane Guzman 10Turebergs FK
518Emmy Hagstedt 10Turebergs FK
520Emma Håkansson 10Turebergs FK
522Alva Lundström 10Turebergs FK
523Celine Rajalakso 10Turebergs FK
524Linnea Rosenberg 10Turebergs FK
525Molly Siwertz 10Turebergs FK
526Lilly Skedung 10Turebergs FK
527Ella Strunke 10Turebergs FK
528Klara Westlund 10Turebergs FK
529Martina Zagai Roel 10Turebergs FK
659Tyra Borén 10Täby IS
660Minna Crusenborg 10Täby IS
661Judith Devlin Hallen 10Täby IS
662Mira Eriksson 10Täby IS
663Livia Erlandsson 10Täby IS
664Mira Holgersson 10Täby IS
665Alice Stiernstedt 10Täby IS2:23.03
692Agnes Nilsson Diehl 10Vallentuna FK
F10 (2010) 40 m häck Försök 1                  09:59
StNo         Pb Sb
4Alba Jergmar 10Boo IF
21Maja Ivarsson 10Bålsta IK
108Eveline Bramme 10Hanvikens SK
109Julia Brolin Bacsovics 10Hanvikens SK
110Ebba Holmström 10Hanvikens SK
111Clara Lyberg 10Hanvikens SK
112Moa Martinsson 10Hanvikens SK
113Thea Palmquist 10Hanvikens SK
114Saga Sonander 10Hanvikens SK
115Ophelia Ternedal 10Hanvikens SK
197Edit Nordlander 10IF Linnéa
217Lily Norén 10IFK Tumba
224Ida Bergholm 10Ingarö IF
225Alicia Jalvén 10Ingarö IF
277Felicia Karlsson 10Rånäs 4H
278Lovis Nilsson Wik 10Rånäs 4H
509Elin Aneby 10Turebergs FK
510Iris Augustsson 10Turebergs FK
511Nora Blom 10Turebergs FK
512Audrey Coan 10Turebergs FK
513Lovisa Cronebäck 10Turebergs FK
514Sigrid Eriksson 10Turebergs FK
516Selma Gjervaldsaeter 10Turebergs FK
517Oihane Guzman 10Turebergs FK
520Emma Håkansson 10Turebergs FK
521Wilma Jagelid 10Turebergs FK
522Alva Lundström 10Turebergs FK
523Celine Rajalakso 10Turebergs FK
525Molly Siwertz 10Turebergs FK
526Lilly Skedung 10Turebergs FK
527Ella Strunke 10Turebergs FK
528Klara Westlund 10Turebergs FK
529Martina Zagai Roel 10Turebergs FK
658Sanna Bergqvist 10Täby IS
659Tyra Borén 10Täby IS
660Minna Crusenborg 10Täby IS
661Judith Devlin Hallen 10Täby IS
662Mira Eriksson 10Täby IS
663Livia Erlandsson 10Täby IS
665Alice Stiernstedt 10Täby IS
692Agnes Nilsson Diehl 10Vallentuna FK
F10 (2010) Höjd A                  10:30
StNo         Pb Sb
224Ida Bergholm 10Ingarö IF1.00
21Maja Ivarsson 10Bålsta IK1.00
512Audrey Coan 10Turebergs FK1.05
659Tyra Borén 10Täby IS1.00
528Klara Westlund 10Turebergs FK1.02
523Celine Rajalakso 10Turebergs FK1.15
521Wilma Jagelid 10Turebergs FK1.00
225Alicia Jalvén 10Ingarö IF1.00
526Lilly Skedung 10Turebergs FK1.00
658Sanna Bergqvist 10Täby IS1.00
278Lovis Nilsson Wik 10Rånäs 4H1.08
664Mira Holgersson 10Täby IS1.10
4Alba Jergmar 10Boo IF1.02
520Emma Håkansson 10Turebergs FK1.10
113Thea Palmquist 10Hanvikens SK1.00
665Alice Stiernstedt 10Täby IS1.08
277Felicia Karlsson 10Rånäs 4H1.08
509Elin Aneby 10Turebergs FK1.00
111Clara Lyberg 10Hanvikens SK1.00
115Ophelia Ternedal 10Hanvikens SK1.00
F10 (2010) Höjd B                  10:30
StNo         Pb Sb
110Ebba Holmström 10Hanvikens SK0.95
114Saga Sonander 10Hanvikens SK0.90
513Lovisa Cronebäck 10Turebergs FK0.95
525Molly Siwertz 10Turebergs FK
529Martina Zagai Roel 10Turebergs FK0.90
524Linnea Rosenberg 10Turebergs FK
511Nora Blom 10Turebergs FK
112Moa Martinsson 10Hanvikens SK0.95
510Iris Augustsson 10Turebergs FK0.95
661Judith Devlin Hallen 10Täby IS
527Ella Strunke 10Turebergs FK0.95
108Eveline Bramme 10Hanvikens SK0.95
660Minna Crusenborg 10Täby IS
663Livia Erlandsson 10Täby IS0.90
197Edit Nordlander 10IF Linnéa0.91
109Julia Brolin Bacsovics 10Hanvikens SK0.95
522Alva Lundström 10Turebergs FK0.90
516Selma Gjervaldsaeter 10Turebergs FK
519Josefin Huss 10Turebergs FK